Kategoria domyślna

Życzenia i przesłanie na święta i Nowy Rok

Życzenia i przesłanie na święta i Nowy Rok

globalna swiadomoscTusk z wyżyn swej posady w Brukseli złożył życzenia Polakom. Miało być chyba dowcipnie, a wyszło impertynencko i nawet bezczelnie:

Spokoju na Święta, normalności na Nowy Rok, zimnej głowy i ciepłej wody w kranie życzę wszystkim bez wyjątku
– napisał „imperator Europy” na Twitterze.

Ciekawe co on miał na myśli i co wie, czego my nie wiemy?! Dużo jest przecieków o destabilizacji struktur systemowych w przyszłym roku. Kościół słynie z tego, że jest organizacją dobrze poinformowaną:

Cytat: „Papież Franciszek, oznajmił zgromadzonemu tłumowi na Placu Świętego Piotra, że to Święto Bożego Narodzenia może być ostatnie. W ponurym przemówieniu Bergoglio powiedział, że obecne, chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania.

Wcześniej Bergoglio oznajmił o rozpoczęciu III Wojny Światowej. Bergoglio rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że: „w czasie kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia”.

Wszystkim Wam bez względu na wyznanie lub jego brak, z okazji tych dni życzę zdrowia, pogody ducha, spokoju i bezpieczeństwa. Życzę też, byśmy my, jak i nasz kraj, przeszli jak najłagodniej ten zaogniający się globalny kryzys. Mam nadzieję że w 2016 roku Polska uzyska suwerenność od półkolonialnego dyktatu UE.

Reklamy

Kategorie: Kategoria domyślna

14 odpowiedzi »

 1. Jarku, Spokojnych Świąt Ci życzę! „Spokojnych”, to właściwe słowo dla Ciebie. Odpocznij… Dziękuje Ci za Twoją pracę, za uświadamianie Twoich czytelników i mnie 🙂 A dla Wszystkich Wiernych Twych Czytelników, Wszystkiego Najlepszego! Dziękuję Wam za wszystkie informacje i dobre słowa. A też i przepraszam, jeśli kogoś obraziłem. Przepraszam!!! Taki czas, więc trochę pokutuje. Hmm… Właśnie oglądam przekaz z „Pasterki” i mam niezły ubaw. Haha. Chyba wyjdę na balkon zobaczyć pełnie księżyca i pierwszą gwiazdkę. Spojrzę w górę i pomyślę Sobie o Naszej przyszłości… Będziemy kiedyś razem u naszego Boga 🙂

  Polubienie

 2. Dziękuję Ci Sanctus Diavol, Tobie też Barra, barra. Przepraszam! Wybaczcie Mi! Ale Was bardzo Cenię za Wasze komentarze. Oglądacie pasterke? Bergio Czape ściągną Wreszcie. Hmm…

  Polubienie

 3. Podszedł pod afrodyte, pozdrowiona od usty „Anioła”. Znowu „Gwiezdne Wojny” Się odzywają. Aleste Fidelez. Figurką… Padnijmy na kolana…

  Polubienie

 4. Chociaż nie udzielałem się czynnie na Twoim portalu Jarku ,będąc jednocześnie wiernym i wnikliwym czytelnikiem większości zamieszczanych tu artykułów to pragnę z całego serca złożyć Tobie oraz Wszystkim czynnym i biernym odwiedzającym ww. stronę życzenia świąteczne. Życzę wam wszystkim z całego serca zdrowia , miłości i siły. Pozdrawiam

  Polubienie

 5. Papież jest najlepiej poinformowany w końcu jest Mistrzem Loży ma najwyższy stopień wtajemniczenia więc nieraz mimochodem przekazuje między wierszami część swej Wiedzy.

  Polubione przez 1 osoba

 6. No to i ja życzę skromnie Wam wszystkim, bez wyjątku, samych dobroci. Ciekawych, rozwijających doświadczeń od życia. Dalszego rozsiewania plonów miłości i prawdy. Kreowania swojego świata tak, byście mogli w harmonii dzielić się nim z innymi… Wewnętrznej wolności, której nikt nam nie może zabrać!
  I przede wszystkim spokoju, bezpieczeństwa i przygotowania na rok 2016!

  Słaba jestem w składaniu życzeń, ale płyną naprawdę z głębii serca.
  Pozdrawiam ciepło całą Kefirową familię!

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s