Afery

Istnieje tajny plan sparaliżowania Polski i inwazji obcych wojsk!


Istnieje tajny plan sparaliżowania Polski i inwazji obcych wojsk!

polski majdanZapraszam do obejrzenia szokującej prelekcji sejmowej w wykonaniu Bartosza Kownackiego z Ministerstwa Obrony Narodowej. Czy oglądaliście polski serial i film dokumentalny o tytule: „Służby specjalne„? Tam autor przekazywał istotne informacje dotyczące funkcjonowania tej mafii.

Kilku agentów dostało zadanie zlikwidowania innych agentów. Gdy już to zrobili, to oni sami zaczęli zadawać sobie pytania: „skoro my już zlikwidowaliśmy poprzedników, to czy przyjdzie czas, że ktoś zlikwiduje nas?!” i: „komu my naprawdę służymy i czyje rozkazy wykonujemy?„. Ci ludzie nie mieli pojęcia, kto tak naprawdę wydaje rozkazy w służbach.

Można się tylko tego domyślać. CIA? FSB? Rosyjska mafia? Wywiad niemiecki? W CEK NATO gdzie trwał bunt zdemoralizowanych generałów (za takie coś w cywilizowanym kraju grozi nawet kara śmierci) znaleziono wielki herb rosyjskiej FSB w głównym pomieszczeniu.

Pewne jest to, że jesteśmy państwem półkolonialnym, z gospodarką i mediami przejętymi przez międzynarodową finansjerę. Ta finansjera, niemiecka, amerykańska, angielska i inna, zleca „nadzór” nad kolonią starym komuchom i solidaruchom którzy dogadali się w Magdalence. Obecny rząd (PiS) chce zrzucić tą kolonialną zależność i prowadzić politykę suwerenną.

W szerszej perspektywie, chodzi o tajny plan niemiecko-rosyjskiej supremacji nad całą Europą i większością Azji. Projekt ten nosi nazwę „Eurazja„. Niemcy i Rosja to nasi śmiertelni wrogowie. Od setek lat ściśle współpracują w celu podboju i ludobójstwa Polaków i innych nacji Europy środkowowschodniej. Nasza historia z Niemcami to pasmo wojen od przynajmniej 1000 lat.

Trzeba pamiętać że ośrodki w państwie Franków, a potem w Niemczech i Watykanie, są bezpośrednimi sukcesorami Cesarstwa Rzymskiego. Według niektórych teorii, konflikt między słowiańską północą a imperatorem z Rzymu ma trwać od tysięcy lat. Ale trzymajmy się bardziej znanej historii. Otóż Niemcy od tysiąca lat, aż po II Wojnę Światową i dzień dzisiejszy, walczą z nami, mordują nas, podbijają. A teraz niewolniczo eksploatują w ramach Unii Europejskiej.

Nie dziwi więc jazgot mediów niemieckich i innych zachodnich. W połowie 2015 roku George Soros przekazał 150 milionów złotych na skrajnie lewacką propagandę w Polsce, i na nękanie przeciwników politycznych. Te pieniądze mają być teraz przeznaczone też na inny cel – na wywołanie wojny domowej w naszym kraju. Celem jest obalenie rządu PiS na drodze zbrojnej przemocy.

W poprzednim artykule pisałem też o tajnym projekcie sparaliżowania naszego kraju poprzez strajk urzędników, sędziów, administracji itp. Według blogera MiziaForum mającego swoje źródła informacji, strajk ma zacząć się w połowie stycznia 2016 roku. Tymczasem informacja, jaką dziś przeczytałem, zdaje się potwierdzać, że ten tajny plan sparaliżowania kraju będzie realizowany:

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz powiedział w rozmowie z dziennikiem Adama Michnika, że dobrym rozwiązaniem sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego byłby… strajk sędziów.

Szokujący postulat przypadł do gustu Tomaszowi Lisowi, który obwieścił na Twitterze: „To jest doskonały pomysł.”

Były szef rządu nazywa działania rządu „brutalnym atakiem na niezależność sądów i niezawisłość sędziów”.

Według mnie jedynym, bezprecedensowym, ale skutecznym sposobem jest strajk całego wymiaru sprawiedliwości. Jeśli zastrajkuje kilka tysięcy sędziów, to pokażą światu, jak brutalnego dokonano ataku na niezależność sądów i niezawisłość sędziów. Bo to nie jest atak tylko na sąd konstytucyjny. Dziś Trybunał – jutro Sąd Najwyższy, pojutrze sądy administracyjne i powszechne.”

Sparaliżowanie działania struktur państwa może posłużyć jako pretekst do niemieckiej interwencji militarnej. Jednak wtedy należy się liczyć z czynnym oporem patriotycznego podziemia. Szczególnie liczne jest ono w armii, mniej liczne w policji i spec służbach.

O ostatnich wydarzeniach i o zamieszaniu związanym z Trybunałem Konstytucyjnym możecie przeczytać poniżej:
Komitet Obrony Demokracji zdemaskowany! Kim oni są?!
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
Wojna w Polsce?! „Wezwiemy obce wojska, zastrzelimy Kaczyńskiego, podpalimy siedzibę PiS”
Czy Petru opłacał ludzi protestujących pod Trybunałem Konstytucyjnym?
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!
„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

AFERA! Służby specjalne piszą interpelacje posłom PO!:

Reklamy

61 odpowiedzi »

  • A to wszystko jest realne… ale… to raczej nie Rosja nam zagraża tylko Ameryka… chyba jesteś Pan niedoinformowany
   Fakt że grozi nam „najazd obcych sił zbrojnych” ale na pewno nie Rosyjskich tylko amerykańskich oraz niemieckich bo to oni cały czas mącą i nazbyt interesują się naszym krajem i jego kondycją..

   Polubienie

   • Mam identyczne zdanie jak Ty.Czasem wydaje mi sie,że większość rządzących albo jest zastraszona albo działa w jakimś niezidentykowanym amoku nie widząc prawdy.My możemy liczyć tylko na słowiańską Rosję.Po zabójstwie w 2005 roku Putina,byłego
    KGB-owca,Rosją rządzi jego duchowy klon i niedługo świat się o tym dowie.Radzę wnikliwie obserwować jego politykę od 2005roku
    do chwili obecnej,i zastanowić się dlaczego amerykanie tak nagle
    zamilkli po interwencji Rosji w Syrii ?????????????????

    Polubienie

    • Roni to skąd,to naprawdę nieważne,ważne jest to,że tak jest i przekonasz się sam już niedługo.Szkoda tylko,że polskie władze
     są tak zaślepione i włażą w tyłek tym którzy chcą sobie u nas
     zbudować bazy,aby być bliżej swojego wroga Rosji.No cóż,każdy zbierze to co posieje.Roni będzie dobrze,pamiętaj,że to my sami jesteśmy stwórcami tego co nas spotyka.

     Polubienie

    • Aniu zauważam, że my we dwie na tym blogu chyba najwyraźniej[od dłuższego czasu z resztą] widzimy sojusznika właśnie w Rosji. Z pewnością masz większą wiedzę merytoryczną na ten temat. Mam po prostu takie przeczucie, że oziębłość stosunków z sąsiadami za Odrą będzie właściwą postawą wobec Rosji – nie widzę strategicznie lepszego rozwiązania, zwłaszcza przy naszej kondycji militarnej.
     Zastanawia mnie tylko, po co Duda robi z Ukrainy naszego wielkiego przyjaciela, zamiast łączyć się z państwami Grupy Wyszehradzkiej?

     Pozdrawiam.

     Polubienie

  • Legalny strajk można przeprowadzić tylko zgodnie z zapisami ustawy o sporach zbiorowych. To trochę trwa. Ponadto warto pamiętać, że za okres strajku nie przysługuje wynagrodzenie. Strajk sędziów mógłby pokazać, że ta klasa próżniacza jest zbędna. Natura nie lubi próżni. Przecież sądzić sprawiedliwie mogą zwyczajni, zacni ludzie. Taki strajk skompromitowałby do reszty wymiar sprawiedliwości zakorzeniony w PRL .

   Polubienie

  • ,, po co dziewczyna przecież wszystkie sa wredne niewierne, po co dzieci ptzeciez wiadomo ze to straszny kłopot… latwiej i bezpieczniej na pewno pisze sie na blogu…”

   Twoje powyższe słowa zastanowiły mnie, a w zasadzie zatrzymały. Zamyśliłam się na dłuższą chwilę. Wiesz nad czym? Nad sensem godnego życia, nad wypaczeniem godności. Nie chcemy albo nie umiemy o tym mówić.
   Oto wnioski.

   Nie wszyscy, podkreślam, nie wszyscy muszą mieć dzieci. Powiem więcej. Niektórzy, nieprzygotowani, nieodpowiedzialni,niestabilni, nie nastawieni na pokonywanie coraz większych poprzeczek, nie rozumiejący piękna i potrzeby posiadania dzieci nie powinni ich mieć w ogóle.

   Istnieje takie pojęcie, jak godność. Dziś godne życie definiuje się jako wy- godny konsumpcjonizm. Mało tego. Zeszmaciliśmy ludzkie ideały do tego stopnia, że powtarzając wytresowaną regułkę: ,, Mam wystarczającą ilość kasy na bieżące sprawy, na rozrywki, mogę zaoszczędzić, więc żyję godnie” – jesteśmy przekonani, że to właśnie godne życie.
   To nie jest godne życie. To jeden z jego podstawowych aspektów czyli przetrwanie, posiadające cechy podtrzymania i zachowania gatunku, jak zwykły to czynić zwierzęta.
   Godność ludzką zamknięto w przyzwoitym bytowaniu. To jest dopiero moralny upadek!
   Życie, w którym zapracowany pieniądz przeznacza się na wygodną egzystencję nie ma nic wspólnego z godnością.
   Godne życie to życie w którym nie tylko się bierze, ale też daje.
   Co po mnie zostanie? Ile siebie w czasie mojego życia i rozwoju dam, dałam światu?

   Daleka jestem od stwierdzenia, że to właśnie tylko dzieci są na to sposobem. Absolutnie tak nie myślę. Choć nie przeczę, że mądrze wychowane dzieci mogą i często to czynią, a mianowicie spełniając siebie, spełniają nasze marzenia, rozwijają wszczepione przez nas idee. Mają na to o wiele więcej czasu, ponieważ nie musiały, tak jak my, przez pół swojego życia samodzielnie dochodzić do istoty rzeczy. Piękny to widok widzieć, jak dzieci z uczniów stają się mistrzami, przerastają wiedzą i mądrością swoich rodziców, którzy mogą czuć się szczęśliwi.

   Wsród nas było i jest wiele ludzi, którzy w dawaniu siebie dla świata obierają zgoła inną drogę.
   Iluż samotnie żyjących myślicieli, artystów, wynalazców, naukowców, nauczycieli poświęcało i poświęca swoje życie dla idei wznoszenia ludzkości na wyższe poziomy!
   Swoją ponad przeciętną mądrość, wrażliwość uważali za dar, który przez całe swoje życie przekazywali ludzkości. Często niedoceniani w epoce, w której żyli – nie zrażali się tym – ROZWIJAJĄC SIĘ DAWALI SIEBIE ŚWIATU. Wzbogacali go, zmieniali, pozostawiając po sobie dzieła ponadczasowe. Dziś też to ma miejsce.

   Pomyślmy jak wyglądałoby nasze życie bez tych ludzi. I te codzienne i te duchowe.

   Czy nie jesteśmy im czegoś winni? A jeśli nie poczuwamy się do jakiejś spłaty, to czy chcemy, ich wzorem, dać siebie swiatu, zostawiając po sobie coś dobrego, szlachetnego?

   Czy nasze życie chcemy nazwać godnym, czy raczej pasożytniczym, konsumpcyjnym, wedle hasła ,,tylko ja i moje ego tu i teraz się tylko liczy”?

   Ktoś powiedział, że dziecko oznacza koniec beztroski.
   Z jednej strony marzy nam się beztroskie życie, pozbawione ,,strasznego kłopotu” w postaci dzieci, a z drugiej strony wypowiadamy szumne hasła o przyszłości Polski, martwimy się o jej losy, z przejęciem mówimy o słowiańskich korzeniach i budzeniu się ducha Słowian. To czysta hipokryzja.
   Egoizm, konsumpcjonizm i wygodnictwo tworzą stos, na którym spala się naród wraz z jego duchem. Po co rozprawiać o przyszłości Polski, o Słowianach, jeśli nie będzie przyszłych pokoleń??? A dlaczego? Bo dzieci to koniec beztroski, to straszny kłopot. Jak długo trwa naród żyjący beztrosko i wygodnie? Kto zapewni mu bezpieczeństwo? Czy wystarczą radosne myśli i modły?
   Czy nasi rodzice otaczali nas troską po to, abyśmy resztę życia przeżyli na ciągłej, beztroskiej zabawie, która przeciez nie trwa wiecznie, bo się w końcu znudzi?

   Większość z nas pod skrzydłami rodziców korzystała z tego świata. Byliśmy szczęśliwi, chronieni.
   Dziś bardzo wielu młodych ludzi też roztacza parasole – lecz nad samym sobą.

   Dorosłe życie może nam dawać siebie garściami, ale już nie za darmo.
   Świat z nawiązką odda nam szczęście i miłość, o ile my sami jesteśmy zdolni do ich dawania.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 1. Cóż nie mam większej ochoty dekapitować najeźdźców (skądkolwiek by przybyli i jakiekolwiek maski by przybierali) i nabijać ich puste czaszki na płot. Lecz jeżeli nie będzie wyjścia … śmiało zdrajcy i najeźdźcy ,spróbujcie po raz kolejny smaku własnej krwi której zapewniam że w znacznej ilości dostarczy wam polski naród. Tylko spróbujcie !

  Polubione przez 1 osoba

 2. Przecież PIS jest częścią układu,który zamierzają niby zniszczyć;) tu chodzi o to aby motłoch zaufał kolejnej hołocie,która ich wykuka.Naprawdę nie ma różnicy między zdrajcami z pisu a po serio może w Tel-awizji to tak wygląda ale tak nie jest.Chaos jest Polsce potrzebnyNawet wojna.Tutaj w Watypolsce nie zbuduje się nic dobrego na tych bagnach mentalnych!Tutaj trzeba albo wymienić CAŁĄ władzę albo…całe społeczeństwo.Ten czy inny kacyk nic nie pomoże,Kaczyński wykonuje instrukcje dane mu z Góry od Braci.

  Polubienie

 3. I właśnie ludzie sami robicie ten zamęt, ONI wkładają tylko łyżeczkę do szklanki z wodą, a WY tak mieszacie,żeby powstało tsunami. O to chodzi!!! tak wygląda część wojennych działań, zwana propagandą. ONi rządzili 8lat po zlikwidowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego (czytaj katastrofa smoleńska), nie pozwalali na wyjaśnienie tej sprawy, nie dopuszczali do siebie słów krytyki (najbardziej kąśliwi: Niesiołowski, Szejnfeld, Kopacz),dla przeciętnego KOWALSKIEGO nie zrobili absolutnie nic, a teraz, w tak krótkim czasie po objęciu władzy przez Dudę i Jego rząd non stop podkładają kłody, robią problemy, aby nie pozwolić na prawdziwe działania, aby wkurzyć tego samego KOWALSKIEGO (przecież „pisowcy” też nic nie robią, won z nimi itd). Super plan, prawda??? a przecież dajmy wykazać się tym u władzy, może minimum 4lata??? może choć ze względu na cześć ludzi, którzy niczym BOLEK też mieli swój czas prezydentury???
  Ja już swoje przeżyłam, mam za sobą Gdańsk 70, oporniki i ulotki w czasach tej prawdziwej Solidarności, ale już więcej nie dam się wmanewrować,niedawno też ruskie grozili nam wtargnięciem (wprowadzono stan wojenny), teraz chcą zrobić najazd z obu stron bo trzeba uspokoić zapędy Polaków???? Nie!!! trzeba ograniczyć samodzielne myślenie KOWALSKIEGO do minimum!!! a Kowalski przestaje myśleć, gdy się boi. Dlatego daru samodzielnego myślenia życzę wszystkim moim rodakom!

  Polubienie

 4. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, przyjaciele. Oby ta nasza umęczona Polska pozostała naszą, a niegdyś dumny , teraz upodlony naród polski powstał z kolan i zrzucił jarzmo niewoli. Namaste!
  P.s. Jarek, dzięki że jesteś, bracie!

  Polubienie

 5. Witam serdecznie. Czy ktoś z was ma może jakiekolwiek informacje na temat przeznaczenia docelowego ośrodka Fema wybudowanego w Krakowie ? Zabezpieczenia ww. obiektu są „uszyte” na miarę najwyższej ochrony. Kamery , kamery termowizyjne , czujniki ruchu. Wszystkie w odległościach że nawet mysz się nie przedostanie.Nawet pałac prezydencki nie ma takiej ochrony. Biorąc pod uwagę że podobny ośrodek w USA został nie tak dawno zaopatrzony w miliony trumien to powinno się temu rodzimemu przyjrzeć nieco bliżej.

  Polubienie

 6. Stwierdzenie pana. K.J. „Ja Pier…. !”chyba nawet w procencie nie oddaje powagi sytuacji. Wielokrotnie czytałem na temat skarbów jakie kryje polska ziemia i wielokrotnie zastanawiałem się nad konsekwencjami jakie fakt ten będzie miał konsekwencje dla naszego kraju. Wielokrotnie poruszając ten temat przy stole ,z rodziną czy przyjaciółmi zostałem wprost wyśmiany i wielokrotnie to ja się śmiałem widząc jak Polacy tak mało wiedzą o własnym kraju. Próba podboju naszych ziem do niedawna miała charakter czysto geopolityczny wynikający z naszego „cudownego” położenia, jednak wraz z rozwojem techniki oprawcy dowiedzieli się również o surowcach które są tuż pod naszymi stopami. Od tej chwili rozpoczęła się gra o wszystko a my jesteśmy w samym jej centrum.

  Polubienie

  • Tak zgadzam się w pełni Perun. Gigantyczne złoża węgla , gazu, srebra, miedzi, oraz kryształów górskich do produkcji przyszłych komputerów kwantowych. i wiele wiele innych złóż

   Polubienie

   • Między innymi złoża metali na Suwalszczyźnie. Wartość znajdującego się tam żelaza, tytanu i wanadu szacowana jest na ok. 7 bilionów zł. 40 lat temu ruscy nie pozwolili wydobywać. Teraz nie pozwolą wszyscy, którym nie w smak bogata Polska. Chyba, że zyski miałyby trafić poza granice naszego kraju …

    Polubienie

 7. katastrofa to juz jest, tyle, ze z opoznionym zaplonem: 2 miliony Polakow w wieku produkcyjnym wyemigrowane, przemysł sprzedany, kopalnie (!) prawie zlikwidowane, oszczednosci Polakow pomniejszone itd… To nie jest czyzby, to jest fakt, im szybciej sie z tym oswoicie, tym szybciej pogonicie smrody z PO i Nowoczesnej.de

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s