Afery

Istnieje tajny plan sparaliżowania Polski i inwazji obcych wojsk!

Istnieje tajny plan sparaliżowania Polski i inwazji obcych wojsk!

polski majdanZapraszam do obejrzenia szokującej prelekcji sejmowej w wykonaniu Bartosza Kownackiego z Ministerstwa Obrony Narodowej. Czy oglądaliście polski serial i film dokumentalny o tytule: „Służby specjalne„? Tam autor przekazywał istotne informacje dotyczące funkcjonowania tej mafii.

Kilku agentów dostało zadanie zlikwidowania innych agentów. Gdy już to zrobili, to oni sami zaczęli zadawać sobie pytania: „skoro my już zlikwidowaliśmy poprzedników, to czy przyjdzie czas, że ktoś zlikwiduje nas?!” i: „komu my naprawdę służymy i czyje rozkazy wykonujemy?„. Ci ludzie nie mieli pojęcia, kto tak naprawdę wydaje rozkazy w służbach.

Można się tylko tego domyślać. CIA? FSB? Rosyjska mafia? Wywiad niemiecki? W CEK NATO gdzie trwał bunt zdemoralizowanych generałów (za takie coś w cywilizowanym kraju grozi nawet kara śmierci) znaleziono wielki herb rosyjskiej FSB w głównym pomieszczeniu.

Pewne jest to, że jesteśmy państwem półkolonialnym, z gospodarką i mediami przejętymi przez międzynarodową finansjerę. Ta finansjera, niemiecka, amerykańska, angielska i inna, zleca „nadzór” nad kolonią starym komuchom i solidaruchom którzy dogadali się w Magdalence. Obecny rząd (PiS) chce zrzucić tą kolonialną zależność i prowadzić politykę suwerenną.

W szerszej perspektywie, chodzi o tajny plan niemiecko-rosyjskiej supremacji nad całą Europą i większością Azji. Projekt ten nosi nazwę „Eurazja„. Niemcy i Rosja to nasi śmiertelni wrogowie. Od setek lat ściśle współpracują w celu podboju i ludobójstwa Polaków i innych nacji Europy środkowowschodniej. Nasza historia z Niemcami to pasmo wojen od przynajmniej 1000 lat.

Trzeba pamiętać że ośrodki w państwie Franków, a potem w Niemczech i Watykanie, są bezpośrednimi sukcesorami Cesarstwa Rzymskiego. Według niektórych teorii, konflikt między słowiańską północą a imperatorem z Rzymu ma trwać od tysięcy lat. Ale trzymajmy się bardziej znanej historii. Otóż Niemcy od tysiąca lat, aż po II Wojnę Światową i dzień dzisiejszy, walczą z nami, mordują nas, podbijają. A teraz niewolniczo eksploatują w ramach Unii Europejskiej.

Nie dziwi więc jazgot mediów niemieckich i innych zachodnich. W połowie 2015 roku George Soros przekazał 150 milionów złotych na skrajnie lewacką propagandę w Polsce, i na nękanie przeciwników politycznych. Te pieniądze mają być teraz przeznaczone też na inny cel – na wywołanie wojny domowej w naszym kraju. Celem jest obalenie rządu PiS na drodze zbrojnej przemocy.

W poprzednim artykule pisałem też o tajnym projekcie sparaliżowania naszego kraju poprzez strajk urzędników, sędziów, administracji itp. Według blogera MiziaForum mającego swoje źródła informacji, strajk ma zacząć się w połowie stycznia 2016 roku. Tymczasem informacja, jaką dziś przeczytałem, zdaje się potwierdzać, że ten tajny plan sparaliżowania kraju będzie realizowany:

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz powiedział w rozmowie z dziennikiem Adama Michnika, że dobrym rozwiązaniem sporu wokół Trybunału Konstytucyjnego byłby… strajk sędziów.

Szokujący postulat przypadł do gustu Tomaszowi Lisowi, który obwieścił na Twitterze: „To jest doskonały pomysł.”

Były szef rządu nazywa działania rządu „brutalnym atakiem na niezależność sądów i niezawisłość sędziów”.

Według mnie jedynym, bezprecedensowym, ale skutecznym sposobem jest strajk całego wymiaru sprawiedliwości. Jeśli zastrajkuje kilka tysięcy sędziów, to pokażą światu, jak brutalnego dokonano ataku na niezależność sądów i niezawisłość sędziów. Bo to nie jest atak tylko na sąd konstytucyjny. Dziś Trybunał – jutro Sąd Najwyższy, pojutrze sądy administracyjne i powszechne.”

Sparaliżowanie działania struktur państwa może posłużyć jako pretekst do niemieckiej interwencji militarnej. Jednak wtedy należy się liczyć z czynnym oporem patriotycznego podziemia. Szczególnie liczne jest ono w armii, mniej liczne w policji i spec służbach.

O ostatnich wydarzeniach i o zamieszaniu związanym z Trybunałem Konstytucyjnym możecie przeczytać poniżej:
Komitet Obrony Demokracji zdemaskowany! Kim oni są?!
George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!
Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
Wojna w Polsce?! „Wezwiemy obce wojska, zastrzelimy Kaczyńskiego, podpalimy siedzibę PiS”
Czy Petru opłacał ludzi protestujących pod Trybunałem Konstytucyjnym?
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!
„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

AFERA! Służby specjalne piszą interpelacje posłom PO!:

Reklamy

112 odpowiedzi »

  • A to wszystko jest realne… ale… to raczej nie Rosja nam zagraża tylko Ameryka… chyba jesteś Pan niedoinformowany
   Fakt że grozi nam „najazd obcych sił zbrojnych” ale na pewno nie Rosyjskich tylko amerykańskich oraz niemieckich bo to oni cały czas mącą i nazbyt interesują się naszym krajem i jego kondycją..

   Polubienie

   • Mam identyczne zdanie jak Ty.Czasem wydaje mi sie,że większość rządzących albo jest zastraszona albo działa w jakimś niezidentykowanym amoku nie widząc prawdy.My możemy liczyć tylko na słowiańską Rosję.Po zabójstwie w 2005 roku Putina,byłego
    KGB-owca,Rosją rządzi jego duchowy klon i niedługo świat się o tym dowie.Radzę wnikliwie obserwować jego politykę od 2005roku
    do chwili obecnej,i zastanowić się dlaczego amerykanie tak nagle
    zamilkli po interwencji Rosji w Syrii ?????????????????

    Polubienie

    • Roni to skąd,to naprawdę nieważne,ważne jest to,że tak jest i przekonasz się sam już niedługo.Szkoda tylko,że polskie władze
     są tak zaślepione i włażą w tyłek tym którzy chcą sobie u nas
     zbudować bazy,aby być bliżej swojego wroga Rosji.No cóż,każdy zbierze to co posieje.Roni będzie dobrze,pamiętaj,że to my sami jesteśmy stwórcami tego co nas spotyka.

     Polubienie

    • Aniu zauważam, że my we dwie na tym blogu chyba najwyraźniej[od dłuższego czasu z resztą] widzimy sojusznika właśnie w Rosji. Z pewnością masz większą wiedzę merytoryczną na ten temat. Mam po prostu takie przeczucie, że oziębłość stosunków z sąsiadami za Odrą będzie właściwą postawą wobec Rosji – nie widzę strategicznie lepszego rozwiązania, zwłaszcza przy naszej kondycji militarnej.
     Zastanawia mnie tylko, po co Duda robi z Ukrainy naszego wielkiego przyjaciela, zamiast łączyć się z państwami Grupy Wyszehradzkiej?

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Moim zdaniem ze wszystkimi sąsiadami należy żyć w zgodzie,ale nie za wszelką cenę.Na ukrainie amerykanie z niemcami już namieszali ,swoje bazy założyli,byleby być jak najbliżej Rosji.
     Wszelkimi sposobami chcą Putina sprowokować do wojny.Putin nie ma powodów ani żadnych przesłanek do rozpoczynania konfliktów
     wojennych,jego zagrania na razie są w fazie obronnej przed
     prowokacjami żydostwa amerykańskiego i unijnego.Chciałabym
     aby u nas znalazł się przywódca poważny , rozsądny ,mądry i
     dalekowzroczny,żeby słuchał głosu ludu a nie żydowskich podpowiadaczy.i wiedział skąd wieje dla nas przyjazny wiatr.

     Pozdrawiam Anna

     Polubienie

    • Z tego co widać nie ma dla nas przyjaznych wiatrów..
     Tu jest ciekawy link z ciekawą rozmową:
     https://rgrunholz.wordpress.com/2015/12/15/upadek-szwecji/
     Wraz z komentarzami..

     ==Witam, w Polsce towarzystwa z Afryki i krajów Arabskich nie będzie, dlatego że Polsce się szykuje po cichu turecki najazd.
     Najpierw knowania Turcja- Ukraina,Ukry już szykują dla turasów broń w Polsce, teraz się słyszy że Polska ma wydawać wizy Turkom.
     A teraz tekst z raszyńskiej gazety „Kurier Raszyński”:
     „Dn.12.11.2015 r.Urząd Gminy Raszyn odwiedził ambasador Turcji w Polsce pan Yosuf Ziya Ozcan.
     Obowiązki gospodarza pełnił wójt Gminy Raszyn pan Andrzej Zaręba, wizyta trwała pół godz.
     Wójt zapoznał gościa z osiągnięciami Gminy Raszyn i przedstawił jej walory turystyczne, na zakończenie wręczył ambasadorowi
     album „Księga Cudów Polski”.
     Są to trzecie odwiedziny w tym roku, po wizytach ambas. Wietnamu i Indii.
     Na pewno świadczą (w/g dziennikarza) o rosnącej atrakcyjności naszej gminy”
     Tak więc obywateli Wietnamu mamy już całe mnóstwo, Hindusów też sporo a teraz wójt Zaręba szykuje nam potop turecki,
     dodam że wójt jest z Pis-u.==

     I ten:
     https://rgrunholz.wordpress.com/2015/12/24/jak-ja-was-nienawidze/

     ==Jedynym sposobem na rehabilitację Europy, byłoby nałożenie sankcji na Turcję, Izrael, Emiraty Arabskie, Arabię Saudyjską i Katar. Sankcje jak najbardziej dotkliwe, a także wykluczenie tych krajów ze wszystkich międzynarodowych organizacji i izolowanie ich na arenie światowej. Wszystko inne będzie przymykaniem oczu na ich niekończące się zbrodnie i wspieranie terroryzmu. Dopóki tak Europa będzie postrzegać walkę o demokrację, dopóty ja jej będę życzyć wszystkiego co najgorsze.

     Jak ja was nienawidzę, wy śmiecie i mordercy połowy świata… Bo odpowiedzialny za to jest każdy Europejczyk, który głosuje na swoich dotychczasowych polityków i wierzy w to, co mówią mu jego media. Jego bierność i głupota to przykładanie ręki do zbrodni tych kryminalistów pełniących najwyższe państwowe funkcje. Każdy, kto głosował na Blaira, Merkel czy Obamę, jest współwinny destabilizacji połowy świata i milionów ofiar. Zatem obyście doczekali się tego samego losu, co Syryjczycy, Kurdowie, Ormianie, Libijczycy i Serbowie. Niech na wasze domy ktoś zrzuca pociski z zubożonym uranem i niech media twierdzą na całym świecie, że to wy jesteście agresorami.

     Kozacy mawiają, że ten kto żyje jako głupiec, ten umiera jako niewolnik. Nie znam mądrzejszego przysłowia. ==

     Jakoś bardzo mi to przypomina rok 1939..

     Polubienie

    • nie ma co mowic rosja czy ameryka trzeba mowic zydowskomongolskie gangi rosji i stanow a obydwa graja do jednej bramki obojetnie wiedzac czy niewiedzac o tym, celem jest napuszczanie wszystkiego co chodzi po ziemi na slowian w tym slowian na slowian to jest niezmienne od 13500 lat, reszta to teatrzyk czy kurtyna dymna, putin kaczynski duda to niestety geby zydowskie czy jest możliwe ze jest w nich duch slowianski ? czas pokaze

     Polubienie

    • ,, nie ma co mowic rosja czy ameryka trzeba mowic zydowskomongolskie gangi rosji i stanow a obydwa graja do jednej bramki obojetnie wiedzac czy niewiedzac o tym, celem jest napuszczanie wszystkiego co chodzi po ziemi na slowian w tym slowian na slowian”

     Jeśli nie ma co mówić Rosja czy Ameryka, to co? Usiąść na zapiecku, albo na progu chaty, gapić się błędnym wzrokiem przed siebie i czekać co za zrządzeniem Bozi dzionek przyniesie? To, że żydostwo jest w każdym rządzie, to powód do niemocy i wydawania przeciągłego skowytu zbłąkanego kojota?!
     Bardzo mi się podoba, Gmo, jedno z twoich określeń i je sobie użyję.
     Kto, póki co, stanowi WIĘKSZOŚĆ narodową? Żydzi czy Polacy?!
     Jeśli troskę o nasz kraj i patriotyzm zamienimy, a w zasadzie już zamieniamy na narodową, politycznie poprawną pizdowatość, to będziemy mieli pewne, że staniemy się mniejszością narodową w państwie nad Wisłą.
     Przecież tą pizdowatość szerzymy jak kraj długi i szeroki.
     Nie wyszliśmy na ulice, gdy podnoszono wiek emerytalny, gdy sprzedawano dobro narodowe- lasy, nie wyszliśmy na ulice, gdy rozkradano fundusz emerytalny, gdy afera goniła aferę. Ale oczywiście! Wyszli Polacy na wezwanie popieprzonego sprzedawczyka Petru i jego kolesi, którzy używają bezmózgowe masy dla własnych, prywatnych interesów.
     Mogę się założyć, że gdyby jeszcze Franek z Watykanu w zamian za manifestacje popierające przyjęcie pięciu muzułmanów pod każdy dach, obiecał każdemu pośmiertne wniebowstąpienie żywcem[?!], to na ulice wyszłyby miliony!
     Ja pierdolę! Ciekawe ilu moim rodakom można nasrać na głowę, a oni będą szli w zwartym szeregu i krzyczeli ,,niech żyje demokracja!” ,,niech żyje Watykan!”, ,,niech żyje demokracja w trybunale konstytucyjnym!”, o którego procedurach nie mają bladego pojęcia?!

     Może to zbyt mocne, co powiem. A niech mnie nawet ktoś za to zrąbie!
     Ale patrząc, Gmo, na historię Polski zauważasz, tak jak ja, że nasz kraj przyjmuje postawę sprzedajnej dziwki bez twarzy? Raz w jedną, raz w druga stronę. I to nie w stronę, z której płynęłaby jakaś korzyść, ale w stronę naiwnych obietnic, po których już zostaje tylko skubanie i grabież.
     Niemców i Ameryki nażarliśmy się po pachy, A rosja? Bodaj to Jarek napisał, że i stany i Rosja to nasi wrogowie[ jeśli nie Jarek, to ktoś]
     Ale skoro tyle mówi się o słowianach, to do kogo nam bliżej?
     Obecnie Polska w świecie – jako naród – nic nie znaczy. Choragiewka, na którą można dmuchać jak się chce. Jeśli ma jakieś znaczenie, to pod względem terytorialno strategicznym. No i jeszcze bogactwa naturalne.
     Jeśli nie Ameryka, jeśli nie Rosja, to kto? Z jakimi krajami powinnismy trzymać, aby wyplewić rządy żydów? Wiadomo, że ceną będą wpływy.
     Sami to możemy znaleźć się w czarnej dupie, jak w 39.

     Gmo, powiedz jak naszą pizdowatość zmienić na patriotyzm i wiedzę o tym, co faktycznie jest rozgrywane.

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS Nazywanie Rosji naszym wrogiem to rzeczywiście napuszczanie Słowian na Słowian.

     Polubienie

    • sytuacja jest ciezkawa deczko, sam wracałem ostatnio autem z paroma 25ciolatkami mniej wiecej i jak zapodałem temat uchpdzcow to zaraz jedna powiedziała: „zmienmy temat” i w kolko przez 3 godziny wspolnej podrozy było o wycieczkach gdzie byli i gdzie im się spodobalo najbardziej i co mogą polecić żeby zobaczyć…, młode pokolenie jest udupione pozyczkami i poprawnoscia multikulti niestety, starsze pizdowatoscia religijna wiec cienko to widze, troche pokładu swiezosci mamy po wsiach i wśród kiboli, putin stawia meczety zaprasza premiera tureckiego to nie wygląda na slowianska polityke nawet po zestrzeleniu ich samo;otu przez arabomongolow tureckich zachowal się jak pizda, nie wiem na razie mnie nie przekonuje, z drugiej jednak strony orban który widać jest proslowianski trzyma z Putinem wiec chyba nie jest glupi albo po prostu wybiera mniejsze zlo, czas pokaze, pozdr

     Polubienie

    • Ja jestem z tego pokolenia a nawet o rok młodszy ale jakoś nie jestem ogłupiony tą polityczną poprawnością czy kredytami więc wiesz są wyjątki.

     Polubienie

    • wiem roni jednak te miliony „podroznikow” i „splacaczy” mieszkan i samochodow nie za bardzo ma ruchy a przedewszystkim ma wszystko w d

     Polubienie

    • Wiesz Krysiu wchodząc na tą przeklętą planetę i do tego dziwnego kraju jakim jest Polska powinno się zapamiętaj jedną bardzo ważną sentencję – ” Porzućcie wszelką nadzieję wy którzy wchodzicie”

     Polubienie

    • Krysiu ja już nie chcę się denerwować i kląć chociaż jak mawiał mój
     najlepszy i najmądrzejszy na świecie ,obecnie śp Tatuś Franuś”Niech to wszystko jasny szlag trafi,bo jak nie to ja strzelam”.
     Ale taka patowa sytuacja nie może trwać wiecznie,nasza świadomość narodowa musi pójść w górę i musimy się obudzić i to nie z rękami w nocniku,na co właśnie się zanosi.Miałam nadzieję, że PIS po wyborach najpierw oczyści z żydostwa masmedia,aby zacząć oświecać fotelowo-telewizyjne towarzystwo lemingów.
     .Przecież nie od dziś wiadomo,że kto ma w rekach masmedia,ten rządzi co widać po naszym kraju,żydostwo obce i tubylcze mające masmedia w swoich rękach,wtłacza lemingom ogłupiające pogramy
     i ich świadomość równa jest zeru.Jak widzę wokół zadowolone
     i nieświadome niczego lemingostwo ,to krew się we mnie burzy,a oni jeszcze mnie wmawiają,że to ja chyba spadłam z kosmosu i
     wymyślam nowe teorie spiskowe,nic tylko siąść i płakać,Ja jednak uparcie będę powtarzać,że będzie dobrze,a zło musi się samo pożreć.Tak ma się stać!!!!!!!! Rasa Centralna Słowian górą.

     Pozdrawiam Anna

     Polubienie

    • Nie Anno nie będzie dobrze , będzie tylko gorzej. Z resztą tutaj nigdy nie było wspaniale. Zawsze było coś nie tak.

     Polubienie

    • Ale jeżeli te przebiegłe gnojki tworzą to, z arabską armia np. to wesoło nie będzie:

     ==Unia Europejska przekształca się w supermocarstwo na wzór USA i Izraela

     Ostatnie wypowiedzi żydowskiego bankiera George’a Sorosa i niemieckiego ministra finansów Wolfganga Schaeuble’a jednoznacznie wskazują co w najbliższej przyszłości stanie się z Unią Europejską. Organizacja ta, zrzeszająca 28 państw, z całą pewnością nie upadnie ale za to przekształci się w nowy twór, coś na wzór Stanów Zjednoczonych. Wtedy Polska przestanie być suwerennym państwem i będzie tylko jednym ze stanów UE, tak jak np. Teksas jest stanem USA.
     Wydaje się to nieprawdopodobne, ale Unia Europejska posiada idealne warunki aby przekształcić się w tzw. Stany Zjednoczone Europy – nazwa która zaczęła pojawiać się po raz pierwszy już w XIX wieku. Wystarczy spojrzeć jak funkcjonują USA i Izrael, kraje rzekomo najbardziej zagrożone przez terroryzm. Państwo żydowskie, otoczone przez wielu wrogów, od dekad wojuje na Bliskim Wschodzie i choć posiada bardzo niewielkie rozmiary, jest prawdopodobnie najlepiej uzbrojonym krajem na świecie.
     Z kolei Stany Zjednoczone angażują się dosłownie wszędzie, w każdy konflikt zbrojny czy polityczny bardziej lub mniej oficjalnie. Każde ugrupowanie zbrojne jakie stoi na drodze USA jest określane jako terrorystyczne i tak właśnie Amerykanie tworzą sobie kolejnych wrogów. Choć największa wojna odbywa się właśnie na Bliskim Wschodzie, Stany Zjednoczone traktują ją jako zagrożenie dla własnego bezpieczeństwa – jest to tzw. wojna z terroryzmem która wybuchła w 2001 roku i nie zakończyła się do dnia dzisiejszego.
     To nieustanne zagrożenie (prawdziwe bądź sztuczne) powoduje, że państwo bardziej skupia się na zbrojeniu i w ten sposób staje się potęgą, jak wspomniane USA czy Izrael. Coraz większe sumy wydawane są na nowe technologie wojenne a społeczeństwo wierzy, że jest to po prostu konieczne – w przeciwnym wypadku dopadną ich „terroryści”.
     Według George’a Sorosa, Unia Europejska musi działać ponieważ zagraża jej kryzys migracyjny i w pewnym sensie ma rację, nie wspominając już o tym że inwazja muzułmanów została wcześniej dobrze zaplanowana i sfinansowana. Jego słowa powinniśmy rozumieć nieco inaczej – nadszedł czas aby UE przekształciła się w mocarstwo. Zmierzająca do Europy fala uchodźców, a wraz z nimi terrorystów, umożliwi zrealizowanie projektu Stanów Zjednoczonych Europy. Nowe superpaństwo utworzy wielką armię i przez wiele lat będzie zajmować się fikcyjną walką z terrorem, jednocześnie opracowując coraz lepsze technologie wojenne oraz metody inwigilacji, które w rzeczywistości będą wymierzone w nas, przeciętnych obywateli tego kontynentu.
     Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/unia-europejska-przeksztalca-sie-w-supermocarstwo-wzor-usa-izraela
     Data publikacji: 29.12.2015 ===

     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/unia-europejska-przeksztalca-sie-w-supermocarstwo-na-wzor-usa-i-izraela-2015-12

     Polubienie

    • ma być referendum w angli,i kuzyn mi mowil, zeby wyjść z uni w 2016 pojdzie anglia pojda i inni, co wzmocni wyszehradzka

     Polubienie

    • pozatym nie widze slowianstwa napadającego na inne kraje to trzeba mieć mongolska krew jak niemcy finowie rumuni bulgarzy albanczycy, wschodni rosjanie itd nas mentalnie na to nie stać, raczej tylko obrona, slowianie w Ameryce to co innego ci sa tak manipulowani od dziecka ze niestety spokojnie pociagaja za cyngiel w imie „wolności i wprowadzania demonkracji”

     Polubienie

    • PO udupila darmowe mieszkania gierka wiec mieli wybor miedzy mieszakaniem z rodzicami a na swoim, wyboru wiec nie mieli, roni czy ty mieszkasz na tej planecie ?

     Polubienie

    • E tam pierdolisz Gmo ale nikt ich nie zmuszał aby brali kredyty z resztą nie są na swoim tylko na bankowej własności. Akurat też mam znajomych oraz w rodzinie ludzi którzy wprost mówią że to nie ich mieszkania tylko banku. Ja wolę wynajmować i być bardziej mobilny, a co kiedy miłość w rodzinie się wypali albo będzie zdrada lub ciężka choroba jednego z małżonków wtedy to obędzie ciężko żyć ze świadomością kredytu na te 25 czy 30 kat. Jest się wtedy udupionym uziemionym lemingiem-niewolnikiem.

     Polubienie

    • wolisz wynajmowac czyli jestes niewolnikiem i splacasz komus kredyt a tak po 20 latach mialbys na koncie 300-500 tys jakbys chciał sprzedać, nikt nie bierze kredytu żeby się udupic tylko żeby cos mieć na stare lata

     Polubienie

    • Ha ha na stare lata, ale jesteś naiwny najpierw trzeba dożyć tych starych lat a tak na marginesie jaką masz pewność że raty za kredyt nie wzrosną przez 25 czy 30 lat to wiele może się zdążyć no i ta świadomość że musisz cały czas ze spiętymi pośladkami zapierdalać a co będzie jak będzie redukcja etatów lub kryzys no i co wtedy na wynajmnie przynajmniej jest ten zależy od umowy jedno lub trzymiesięczny okres wypowiedzenia a jak by t obyło z kredytem hm ? Mówisz że nikt nie bierze kredytu żeby się udupić tylko aby mieć coś na stare lata. Co to za frajda jak muszę ciułać i wszystkiego sobie ograniczać tylko po to abym mógł to wykorzystać z nawiązką na stare lata – co to kurwa za logika. A jaką masz pewność że dożyjesz ? Powtórzę jeszcze raz bo mało kto w tym kraju to rozumie – Dobrobyt pochodzi z PRACY a nie z kredytów ,dotacji czy zasiłków a bogactwo pochodzi z KREATYWNEJ PRACY a nie dotacji , kredytów czy zasiłków. Im więcej ludzi bierze kredytów tym banki są coraz to potężniejsze. Kredyty to zwykła lichwa która powinna być surowo karana. Kredyt to wrzód na twojej szyji nie wiadomo kiedy pęknie i się człowiek udusi.

     Polubienie

    • jak ci ciężko bierzesz 2-3 studentki na pokoje i już, szukasz dziury w całym, z taka filozofia to wszystko jest po co, po co dziewczyna przecież wszystkie sa wredne niewierne, po co dzieci ptzeciez wiadomo ze to straszny kłopot… latwiej i bezpieczniej na pewno pisze sie na blogu…, po co szkola przecież wszystkie sa nic nie warte, po co… -_- na takie cos mnie już nie namówisz to myslenie 20latkow -_-

     Polubienie

    • Jakoś tak wyczuwam siebie w słowach Twych. Hmm…
     W dzisiejszych czasach nic nie jest pewne, żyjemy na kruchym, ulotnym gruncie.
     Wynajem jak i kredyt mają swoje plusy i minusy, ale żyjąc czasem terazniejszym… lepszym rozwiązaniem jednak jest wynajem, bo to poczucie, że ciąży na tobie spłacanie przez większość żywota kredytu to już kompletne niewolnictwo przemieszane z wiecznym strachem i niepewnością. Z resztą czy większość nas, młodego pokolenia dożyje tej spokojnej starości? poddałabym to w pewną wątpliwość;/
     Spokojnej nocy |°__°|

     Polubienie

   • Glownym zagrozeniem dla Polski i narodu polskiego jest MIEDZYNARODOWE ZYDOSTWO, ktore kontroluje Ameryke i cala Europe, a Ameryka jest uzywana jako „miedzynarodowy policjant” do tlumienia niezadowolenia lub nieposlusznych przeciwnikow, w czym udzial biora wojska NATO i spec sluzby USA (CIA), Izraela (Mosad), W.Brytanii (MI6) i Niemiec (BND), czyli ZYDO-ANGLOSASKIE.

    Polsce nie grozi najazd obcych sil, poniewaz w Polsce sa obecne obce sily potrzebne do pacyfikacji Polakow, w czym pomoze im policja w polskich mundurach opanowana z kolei przez pokolenie UPA-incow, ktorych dziadowie i ojcowie byli przesiedleni do Polski w ramach akcji „Wisla” za kolaboracje z OUN-UPA.
    Jesli Niemcy wejda do Polski to tylko po to, zeby zajac dawne obszary, ktore okupowali przez kilkanascie wiekow, jak: Slask, Pomorze i pas ziemi o szerokosci 200 km z polnocy na poludnie na zachod od Poznania, na ktorych posiadaja wykupione przez nich prawie za darmo w latach 1990-tych i 2000-cznych polskie fabryki i zaklady przemyslowe, w ktorych pracuja polscy niewolnicy za glodowe pensje.

    Polsce grozi rowniez napasc ze strony bojowek OUN-UPA i ewentualne oderwanie od Polski ziem poludniowo-wschodniej Polski, o ktore nieslusznie upominaja sie UPA-inscy szowinisci – zwolennicy zyda i bandyty S.Bandery i R.Szuchewycza.

    Poza tym jeszcze przypomne, jak w chwilach tragicznych dla Polski i narodu polskiego (w 1919 podczas konferencji pokojowej w Wersalu zdominowanej przez zydow i w 1940, kiedy Polska znajdowala sie pod niemiecka okupacja, a zydzi masowo kolaborowali z Niemcami – zydzi rowniez masowo kolaborowali z Sowietami na obszarze okupowanym przez armie sowiecka) zydostwo domagalo sie utworzenia dla siebie panstwa zydowskiego w Polsce ze stolica w Lublinie. Tak wiec w przypadku zawieruchy wojennej to zmijowe plemie i dzieci diabla bedzie jawnie wystepowac przeciw Polsce i Polakom i kolaborowac z wrogami Polski.

    Oprocz tego jest niemiecka i UPA-inska PIATA KOLUMNA w Polsce, ktora bedzie prowadzic robote wywrotowa od srodka i denuncjowac oraz skrycie mordowac Polakow.

    W zwiazku z tym pisze jak jest i nalezy byc na to przygotowanym.

    Polubienie

  • Legalny strajk można przeprowadzić tylko zgodnie z zapisami ustawy o sporach zbiorowych. To trochę trwa. Ponadto warto pamiętać, że za okres strajku nie przysługuje wynagrodzenie. Strajk sędziów mógłby pokazać, że ta klasa próżniacza jest zbędna. Natura nie lubi próżni. Przecież sądzić sprawiedliwie mogą zwyczajni, zacni ludzie. Taki strajk skompromitowałby do reszty wymiar sprawiedliwości zakorzeniony w PRL .

   Polubienie

  • ,, po co dziewczyna przecież wszystkie sa wredne niewierne, po co dzieci ptzeciez wiadomo ze to straszny kłopot… latwiej i bezpieczniej na pewno pisze sie na blogu…”

   Twoje powyższe słowa zastanowiły mnie, a w zasadzie zatrzymały. Zamyśliłam się na dłuższą chwilę. Wiesz nad czym? Nad sensem godnego życia, nad wypaczeniem godności. Nie chcemy albo nie umiemy o tym mówić.
   Oto wnioski.

   Nie wszyscy, podkreślam, nie wszyscy muszą mieć dzieci. Powiem więcej. Niektórzy, nieprzygotowani, nieodpowiedzialni,niestabilni, nie nastawieni na pokonywanie coraz większych poprzeczek, nie rozumiejący piękna i potrzeby posiadania dzieci nie powinni ich mieć w ogóle.

   Istnieje takie pojęcie, jak godność. Dziś godne życie definiuje się jako wy- godny konsumpcjonizm. Mało tego. Zeszmaciliśmy ludzkie ideały do tego stopnia, że powtarzając wytresowaną regułkę: ,, Mam wystarczającą ilość kasy na bieżące sprawy, na rozrywki, mogę zaoszczędzić, więc żyję godnie” – jesteśmy przekonani, że to właśnie godne życie.
   To nie jest godne życie. To jeden z jego podstawowych aspektów czyli przetrwanie, posiadające cechy podtrzymania i zachowania gatunku, jak zwykły to czynić zwierzęta.
   Godność ludzką zamknięto w przyzwoitym bytowaniu. To jest dopiero moralny upadek!
   Życie, w którym zapracowany pieniądz przeznacza się na wygodną egzystencję nie ma nic wspólnego z godnością.
   Godne życie to życie w którym nie tylko się bierze, ale też daje.
   Co po mnie zostanie? Ile siebie w czasie mojego życia i rozwoju dam, dałam światu?

   Daleka jestem od stwierdzenia, że to właśnie tylko dzieci są na to sposobem. Absolutnie tak nie myślę. Choć nie przeczę, że mądrze wychowane dzieci mogą i często to czynią, a mianowicie spełniając siebie, spełniają nasze marzenia, rozwijają wszczepione przez nas idee. Mają na to o wiele więcej czasu, ponieważ nie musiały, tak jak my, przez pół swojego życia samodzielnie dochodzić do istoty rzeczy. Piękny to widok widzieć, jak dzieci z uczniów stają się mistrzami, przerastają wiedzą i mądrością swoich rodziców, którzy mogą czuć się szczęśliwi.

   Wsród nas było i jest wiele ludzi, którzy w dawaniu siebie dla świata obierają zgoła inną drogę.
   Iluż samotnie żyjących myślicieli, artystów, wynalazców, naukowców, nauczycieli poświęcało i poświęca swoje życie dla idei wznoszenia ludzkości na wyższe poziomy!
   Swoją ponad przeciętną mądrość, wrażliwość uważali za dar, który przez całe swoje życie przekazywali ludzkości. Często niedoceniani w epoce, w której żyli – nie zrażali się tym – ROZWIJAJĄC SIĘ DAWALI SIEBIE ŚWIATU. Wzbogacali go, zmieniali, pozostawiając po sobie dzieła ponadczasowe. Dziś też to ma miejsce.

   Pomyślmy jak wyglądałoby nasze życie bez tych ludzi. I te codzienne i te duchowe.

   Czy nie jesteśmy im czegoś winni? A jeśli nie poczuwamy się do jakiejś spłaty, to czy chcemy, ich wzorem, dać siebie swiatu, zostawiając po sobie coś dobrego, szlachetnego?

   Czy nasze życie chcemy nazwać godnym, czy raczej pasożytniczym, konsumpcyjnym, wedle hasła ,,tylko ja i moje ego tu i teraz się tylko liczy”?

   Ktoś powiedział, że dziecko oznacza koniec beztroski.
   Z jednej strony marzy nam się beztroskie życie, pozbawione ,,strasznego kłopotu” w postaci dzieci, a z drugiej strony wypowiadamy szumne hasła o przyszłości Polski, martwimy się o jej losy, z przejęciem mówimy o słowiańskich korzeniach i budzeniu się ducha Słowian. To czysta hipokryzja.
   Egoizm, konsumpcjonizm i wygodnictwo tworzą stos, na którym spala się naród wraz z jego duchem. Po co rozprawiać o przyszłości Polski, o Słowianach, jeśli nie będzie przyszłych pokoleń??? A dlaczego? Bo dzieci to koniec beztroski, to straszny kłopot. Jak długo trwa naród żyjący beztrosko i wygodnie? Kto zapewni mu bezpieczeństwo? Czy wystarczą radosne myśli i modły?
   Czy nasi rodzice otaczali nas troską po to, abyśmy resztę życia przeżyli na ciągłej, beztroskiej zabawie, która przeciez nie trwa wiecznie, bo się w końcu znudzi?

   Większość z nas pod skrzydłami rodziców korzystała z tego świata. Byliśmy szczęśliwi, chronieni.
   Dziś bardzo wielu młodych ludzi też roztacza parasole – lecz nad samym sobą.

   Dorosłe życie może nam dawać siebie garściami, ale już nie za darmo.
   Świat z nawiązką odda nam szczęście i miłość, o ile my sami jesteśmy zdolni do ich dawania.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 1. Cóż nie mam większej ochoty dekapitować najeźdźców (skądkolwiek by przybyli i jakiekolwiek maski by przybierali) i nabijać ich puste czaszki na płot. Lecz jeżeli nie będzie wyjścia … śmiało zdrajcy i najeźdźcy ,spróbujcie po raz kolejny smaku własnej krwi której zapewniam że w znacznej ilości dostarczy wam polski naród. Tylko spróbujcie !

  Polubione przez 1 osoba

 2. Przecież PIS jest częścią układu,który zamierzają niby zniszczyć;) tu chodzi o to aby motłoch zaufał kolejnej hołocie,która ich wykuka.Naprawdę nie ma różnicy między zdrajcami z pisu a po serio może w Tel-awizji to tak wygląda ale tak nie jest.Chaos jest Polsce potrzebnyNawet wojna.Tutaj w Watypolsce nie zbuduje się nic dobrego na tych bagnach mentalnych!Tutaj trzeba albo wymienić CAŁĄ władzę albo…całe społeczeństwo.Ten czy inny kacyk nic nie pomoże,Kaczyński wykonuje instrukcje dane mu z Góry od Braci.

  Polubienie

 3. I właśnie ludzie sami robicie ten zamęt, ONI wkładają tylko łyżeczkę do szklanki z wodą, a WY tak mieszacie,żeby powstało tsunami. O to chodzi!!! tak wygląda część wojennych działań, zwana propagandą. ONi rządzili 8lat po zlikwidowaniu prezydenta Lecha Kaczyńskiego (czytaj katastrofa smoleńska), nie pozwalali na wyjaśnienie tej sprawy, nie dopuszczali do siebie słów krytyki (najbardziej kąśliwi: Niesiołowski, Szejnfeld, Kopacz),dla przeciętnego KOWALSKIEGO nie zrobili absolutnie nic, a teraz, w tak krótkim czasie po objęciu władzy przez Dudę i Jego rząd non stop podkładają kłody, robią problemy, aby nie pozwolić na prawdziwe działania, aby wkurzyć tego samego KOWALSKIEGO (przecież „pisowcy” też nic nie robią, won z nimi itd). Super plan, prawda??? a przecież dajmy wykazać się tym u władzy, może minimum 4lata??? może choć ze względu na cześć ludzi, którzy niczym BOLEK też mieli swój czas prezydentury???
  Ja już swoje przeżyłam, mam za sobą Gdańsk 70, oporniki i ulotki w czasach tej prawdziwej Solidarności, ale już więcej nie dam się wmanewrować,niedawno też ruskie grozili nam wtargnięciem (wprowadzono stan wojenny), teraz chcą zrobić najazd z obu stron bo trzeba uspokoić zapędy Polaków???? Nie!!! trzeba ograniczyć samodzielne myślenie KOWALSKIEGO do minimum!!! a Kowalski przestaje myśleć, gdy się boi. Dlatego daru samodzielnego myślenia życzę wszystkim moim rodakom!

  Polubienie

 4. Przecietny Kowalski ma mentalna wate i dezorientacje w glowie i generalnie swiadomosc konsumenta wybudowana na fundamentach przeksztalcen wlasnosciowych po 89 ,utrwalona JP2,cudami fatimskimi to wszystko jest kontrolowane coniedzielnna msza dla polakokatoli i hipnoza ntv.Narod spi i tylko koronalna eksplozja mas energi slonecznej moze „przypierdloci”w to bagno…to moze cos sie zmienic. Solidarnosc mordowano po 81 do 89 ,reszta zostala spacyfikowana cudownym planem balcerowicza a dzisiejsze szopki i roszady pomiedzy PO-PIS sa uwienczeniem chazarskiej taktyki na slowianach Polskich ,ktore w efekcie maja doprowadzic do totalnej zaglady bialego ludu miedzy Berlinem a Moskwom.

  Polubienie

  • Devingo masz całkowitą rację,ale my jeszcze niby slowianie jesteśmy taką miesznką genowo-kulturową,że ze świecą szukać by czystego Słowianina.Niszczenie nas Słowian rozpoczęły rzymsko-germańskie chordy w 966,jezuici,chazarzy i w końcu różnej maści rodzimi sprzedawczycy na przestrzeni naszych dziejów.I jak tu w takim galimatiasie polityczno-religijnym zobaczyć światełko w tunelu wyjścia z tego galimatiasu,oględnie to nazywając.Ale ludzi takich jak Ty świadomych naszej sytuacji,znów się powtórzę,ze świecą trzeba by szukać,
   Ja jednak widzę dla nas jeszcze świetlaną przyszłość.Bawiąc się trochę na przestrzeni mojego życia,historią i przysłowiami,
   zaobserwowałam,że jednak przysłowia są mądrością narodu.Weżmy pierwsze z brzegu „Miłość buduje,niezgoda rujnuje”
   „Co posiejesz,to zbierzesz”,”Upadając na kolana poraz nty,albo się
   nauczymy,albo zginiemy””Najtrudniejszy do pokonania,jest wróg domowy”i ostatnie które przytoczę to „Wiara czyni cuda” i ja chyba
   zostanę przy tym ostatnim,bo tylko Najwyższy może nas wyplątać z tej matni w którą się dobrowolnie i przy pomocy niby przyjaciół
   wmanewrowaliśmy.

   Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za Twoje cenne posty.

   Polubienie

  • Mysle ze nasze pokolenia(przynajmniej to troche wiecej swiadome odnosnie histori I tego o sie dzieje),nie bedzie moglo zrobi za wiele w czynie ale nadzieja jest na mlodsze pokolenie.Mlodsze generacje te ,ktore nie beda w zaden sposob utytlane ani w ide i dzialanosc komunizmu,ani w okers przemian wlasnosciowych po 89 ,czyste od wszelakiego zlodziejstwa ale oswiecone we wiedze o swoim narodzie I katordze swoich przodkow,dziadow I rodzicow,majacych jasny cel do osiagniecia zyste rece,dobro narodu ,bez zlodziejstwa I kontroli drugich .Jedynie takie zadanie mogloby byc wykonalne dla nas ,niczym praca organiczna u podstaw. Wielu zapyta czy wykonalne I jak to zrobic,ja sam zderzam sie z betonem co krok I czasami wole sie nie odzywac,szczegolnie kiedy wsrod swoich znajomych przy stole „wigilijnym”(a jest to dla mnie juz mordega ponad moje sily) jestem otoczony 12 Iphonami I innym swinstwem elektronicznym a swiadomosc biesiadnikow nie pozwala na zadne wymiany wiadomosci ,oprocz epizodow z zycia celebrytow i nowinek technologicznych .Zastanawiam sie wtedy jak dlugo ta beznadzieja potrwa.Widac wszystko zalezy od punktu widzenia,oswiecenia ,doswiadczen.Jedyne co mozemy zrobic to oswiecac I edukowac nasze dzieci ,wnuki I to w pore aby byly zdolne przekazac to swoim pokoleniom I rozszerzyc swiadomosc. Nie wiem czy ponizszy artykul byl kiedykolwiek tutaj przekazywany na portal u Jarka ale pozwole sobie na zamieszenie tych slow.

   Napisał ANDRIAN (Grzegorz Talar?)

   Andarian – Mieszkam na górce pod lasem, więc mam szeroką perspektywę spojrzenia na świat.

   „Polska zawsze decydowała o losach świata. Nie jest to ani mesjanizm, ani myślenie życzeniowe. To jest fakt. Co najmniej od 2 tysięcy lat to od ziem polskich zależą losy całej kuli ziemskiej. Już w czasach imperium rzymskiego można wskazać taką prawidłowość.

   Gdyby ziemie polskie należały do cesarstwa, prawdopodobnie zupełnie inaczej potoczyłaby się historia. Najazd Hunów, trafiając na zorganizowaną państwowość już na ziemiach wokół Wisły prawdopodobnie nigdy nie dotarłby tak daleko. Cesarstwo Rzymskie posiadając sojusznika w postaci Słowian nie tylko zahamowałoby postęp barbarzyńskich hord z dala od swych ziem, ale także miałoby czas na reorganizację społeczeństwa w obliczu nowego zagrożenia. W czasach średniowiecznych to Polska zahamowała ekspansję Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego na wschód. Również najazd mongolski zatrzymany został tylko dzięki Polakom. Swoją drogą najazd mongolski uświadomił krajom zachodu i Kościołowi Katolickiemu, że zjednoczona Polska jest niezbędna do swobodnego rozwoju Europy. W czasach późniejszych także tylko dzięki Polsce Europa, a potem świat nie zostały zislamizowane. Analiza historyczna jasno wskazuje, że tu gdzie wschód spotyka się z zachodem, tu gdzie leży Polska znajduje się serce świata. Od tego, dla kogo bije to serce zależą losy świata.

   Czasy Polski rozbiorowej dobitnie pokazują jak wielki wpływ na sytuację międzynarodową ma istnienie państwa polskiego. Podzielenie serca między wschód, a zachód sprawiło, że świat stał się wielobiegunowy. Tylko z powodu nieistnienia Polski, Rosja zyskała status Imperium, podobnie było z Niemcami. W czasach I Wojny Światowej to udział Polaków zadecydował o wygranej ententy. Gdyby Polacy pozostali wierni służbie krajom Trójprzymierza losy wojny prawdopodobnie potoczyłyby się zupełnie inaczej.

   Wielu historyków wskazuje, że gdyby w czasie II Wojny Światowej Polska stanęła po stronie Hitlera, najprawdopodobniej siły Osi zwyciężyłyby wojnę o dominację nad światem. Wszelkie analizy strategiczne doradców Hitlera mówiły podobnie. Jeśli Polska nie stanie w wojnie po stronie Niemiec, te przegrają wojnę z powodu braku rezerw ludzkich. Opanowanie Polski przez Sowietów sprawiło, że cały zachód Europy zmuszony został do zawarcia sojuszu z USA celem obrony przed komunizmem.

   Od nastawienia Polski zależy kształt całego świata, również dzisiaj. Wyobraźmy sobie sytuację, w której Polska staje się wiernym sojusznikiem Rosji. Sprawia to, że wpierw Białoruś, potem Ukraina, a następnie kraje bałtyckie wpadają w całkowitą zależność od PolRusu. Dalszą konsekwencją tego jest uzależnienie Rumuni, Bułgarii, krajów bałkańskich i przymusowy sojusz zachodniej Europy ze Stanami Zjednoczonymi. Również w kwestii wpływów rosyjskich na dalekim wschodzie, sojusz z Polską stanowi kartę przetargową. Zabezpieczenie wpływów na zachodzie umożliwia Rosji prowadzenie aktywnej polityki względem Chin czy świata Islamu. Czasy Paktu Warszawskiego dobitnie to pokazują. Warto się zastanowić, jak potoczyłyby się losy bloku wschodniego, gdyby Pakt Warszawski nie był efektem wymuszonego poddaństwa wobec totalitaryzmu, a wynikiem dobrowolnego sojuszu wolnych państw o wspólnych interesach.

   Warto wyobrazić sobie również sytuację, w której w obecnych czasach Polska staje się wiernym sojusznikiem Niemiec. Dla Niemiec rozwiązanie to jest nawet korzystniejsze aniżeli sojusz z Francją. Po pierwsze, uniemożliwia on ekspansję rosyjską na zachód, po drugie spowodowałby on całkowite uzależnienie polityczne zachodniej Europy od Niemiec, w efekcie doprowadził do osłabienia Rosji, która w obronie przed Chinami i państwami islamskimi musiałaby popaść w zależność względem Europy zdominowanej przez Niemców.

   Jak wyglądałaby sytuacja, gdyby Polska za swojego sojusznika wybrała USA. Taki scenariusz również nie jest nam całkowicie obcy. Uniemożliwiając tym wzrost potęgi Niemiec i Rosji, Polska dałaby Stanom dominację nad światem, ograniczoną tylko przez wzrost potęgi gospodarczej Chin (który to wzrost nawiasem mówiąc jest wynikiem li tylko błędnej polityki gospodarczej USA).

   Kolejną opcją, trochę niestandardową ale wymagająco omówienia jest postawienie się Polski w roli sojusznika krajów islamskich, a wszczególności Turcji. Chociaż kraje te na chwilę obecną nie stanowią jednolitego bloku już widać, że istnieje geopolityczna możliwość zbudowania imperium Allaha. W sytuacji, gdy Polska stałaby zdecydowanie przeciwko wszelkim interwencjom krajów zachodu w tym rejonie, w bardzo krótkim czasie ekspansja Islamu doprowadziłaby do upadku, Europy, Rosji, a następnie Chin i USA. Ktoś może zaprotestować w tym momecie, że Polska nie posiada wpływów by oprotestować takie interwencje, ale wystarczy powiedzieć, że gdyby Imperium Allaha oprzeć o Turcję do Polski przylgnęłyby kraje Europy Środkowej, widząc w niej lidera bloku katolickiego. Warto wspomnieć, że laicyzacja Europy Zachodniej postąpiła daleko bardziej aniżeli w Europie Środkowej i nie ma już przed nią praktycznie odwrotu.

   Można przeanalizować także sytuację postawienia Polski w roli sojusznika Chin. Jeśli nie wywołałoby to natychmiastowego konfilktu zbrojnego można śmiało przypuszczać, że Chiny zajęłyby Syberię, zdominowały politycznie świat islamski, a Europa i USA gwałtownie zapadłyby się gospodarczo, wynosząc Chiny do rangi jedynego imperium o wpływach ogólnoświatowych.

   Pozostaje jeszcze opcja zachowania neutralności. Opcja ta wiąże się albo ze zbudowaniem imperium niemiecko-rosyjskiego albo, w przypadku stawienia oporu przed takim sojuszem budowy Nowego Porządku Światowego zdominowanego przez „beznarodowe” kliki kontrolujące wielki przemysł.

   Niezależnie od wybranego scenariusza to od postawy Polski zależą losy świata. Kontrowersyjna może być analiza poparcia dla świata Islamu, jednak z całą pewnością w scenariuszu takim rola Polski jest również niezwykle istotna. Poprzez nasze położenie geograficzne decydujemy o losach imperiów światowych. Od nastawienia Polski zależy bezpośrednio siła wpływów Rosji i Niemiec. Nastawienie Polski ma również wpływ na potęgę krajów od nas odległych. Polska, czy tego chce czy nie jest sercem świata. Kto kontroluje serce, kontroluje wszystko. Z faktu tego zapewne zdają sobie sprawę wszyscy poważni politycy na świecie. Prowadzona polityka historyczna względem Polski jest tego efektem. Polska pozbawiona świadomości swojej roli zdana jest na łaskę i niełaskę sił walczących o kontrolę nad światem. Najlepszym tego przykładem może być postawa Izraela. Poprzez regularne ataki na Polskę i Polaków, Izrael zdobywa coraz większe wpływy w naszym kraju. Diaspora zapewne zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli od niej będzie zależało nastawienie Polski to ona będzie decydowała o kształcie współczesnego świata.

   Uważam, że Polacy powinni mieć świadomość roli, jaką pozycja geopolityczna Polski ma na świecie. Mając świadomość, że od naszego poparcia zależy, która siła na świecie zdobędzie decydujący wpływ zyskujemu potężny atut. Atut na tyle silny, że w przypadku umiejętnego rozegrania sytuacji może nam pozwolić na znaczący wzrost bezpośrednich wpływów Polski na świecie. Lawirując między Chinami, USA, Niemcami a Rosją, Polska może stać się czynnikiem wiodącym w Europie Środkowej. W obliczu klęski projektu Unii Europejskiej może dać to Polakom możliwość powrotu do koncepcji Międzymorza. W sytuacji takiej, Polska nie tylko stanowiłaby o potędze innych krajów, a nawet zyskała możliwość zbudowania własnej koncepcji ładu światowego.
   P.S. Artykuł powyższy napisałem przeszło 2 lata temu. Nie stracił nic ze swej aktualności. Czytelnikom, którzy stwierdzą, że to megalomania, że Polacy nie mają nic do gadania, zwrócę uwagę, że mam na myśli Polskę jako państwo, obszar na geopolitycznej mapie świata. Równocześnie zwrócę uwagę, że w związku z tym niezwykle istotne jest to, byśmy to My Polacy decydowali o naszym własnym państwie. „”

   Nie jest to tytuł kolejnego expose premiera.

   Polubione przez 1 osoba

   • Hm ciekawe ale i tak stawiam że będziemy tymczasowo po stronie Wielkiego Kalifatu i Chin po to aby zbudować lokalne mocarstwo – Międzymorze i powrót do koncepcji Sarmacji/Lechii.

    Polubienie

   • Tak właśnie jest. Im wcześniej poczujecie KIM JESTEŚCIE tym szybciej pozbędziemy się jako cały naród, we własnym myśleniu, balastu 200 lat Niewoli Intelektualnej i skutków niemiecko-rosyjskiego kolonializmu. Każdy przekonany przekonuje bowiem samą swoją codzienną postawą i zwykłym codziennym czynem, 1000 niezorientowanych lub niedowierzających. Polska, czy chcemy tego czy nie, a więc z definicji niejako (w zgodzie z naszymi wyobrażeniami czy też przeciw nim) jest SERCEM ŚWIATA.

    W życiu warto mieć Świadomość, wyczucie lub wiedzę, w jakim układzie sił i pod wpływem jakich sił się znajdujemy. To pomaga podejmować właściwe życiowe wybory. Podejmując nawet najdrobniejsze ważne decyzje osobiste Miejcie ZAWSZE Świadomość Olbrzymiego Potencjału i Mocy Tego MIEJSCA i jego LUDU.

    Od kiedy lud tych ziem zostal zaatakowany na masowa skale na krotko przed rzekomym chrztem Polski,bylismy na celowniku kalifatu watykanskiego I tych grup ,ras ,ktore wczesniej przez bardzo dlugi okres nie mogly sie dobrac do unicestwienia ludu tych terenow . Na poczatku nie mogli za pomoca rzymian dotrzec do nas od poludnia,bylo to niewykonalne ze wzgledow geograficznych oraz polozenia hunow na poludniu,stanowiacych przedsionek bram do krainy slowian. Do dzis nasza naturalna brama do Polski pomiedzy Tatrami a Sudetami jest nie do przeskoczenia .Nawet dla dzisiejszych migrantow islamskiej natury oraz architektow planujacych zniszczenia europy srodkowej po przez zalew islamem ,ktorzy nie przemysleli ,ze w drodze do Polski od poludnia ulokowani sa potomkowie hunow,ktorzy zdaza sie ogrodzic I ich naturalnym zewem krwi bedzie obrona swoich terenow a to automatycznie przystopowalo zapedy zalania islamem od poludnia. Ze zachodu doznalismy najwiecej krzywd ale rowniez nie dawalismy za wygrana.Nikt nam w szkolach nie wytlumaczyl dokladnie epizodu chocby obrony Glogowa ,gdzie kalifat watykanski( przy pomocy pseudo niemieckiego imperializmu z watykanskim krzyzem na sukmanach)przymocowal do maszyn oblezniczych male polskie dzieci ,chac w ten sposob zdobyc podstepem grod ,ktory jednak sie obronil. Czy ktos uczyl nas lub probowal wytlumaczy zamiary kolonizatorskie watykanu? Czy mowi sie z duma o tym ,ze owi najezdzcy Glogowa za swoj czyn zostali ukarani pod Wroclawiem na polu zwanym psim,bo tam ich trupy jadaly glodne psy przez dlugie miesiace.

    Z takimi katastrofami Polacy borykaja sie od pokolen przez ostatnie 1000 lat,nawet dzis owe taktyki roszadowe pomiedzy PIS I PO w efekcie moga doprowadzic do interwencji wojsk nie polskich I kompletnej unijnej europeizacji po przez sciagniecie Polski do roli dystryktu (jestesmy nim juz od 1000 lat tyle ze watykanskim).Te wszystkie kataklizmy niszczyly kazde pokolenia,ktore genetyczna informacje o krzywdach przekazywaly dalej I niczym zew krwi do dzis odzywa sie w nas mit wolnego kraju od manipulantow I zlodzieji z przestrzenia zyciowa dla nas I naszych dzieci.Im wiecej trudow I zmarnowanych pokolen ,tym wieksza mamy wiedze na ten temat I wole zycia I mozemy to spozytkowac. Po przez edukacje przekazywac to kazdemu aby nasze dzieci nie byly tak zabetonowane jak wielu z nas I w koncu byly wolne.Tutaj nie trzeba wyjsc na ulice,walki na karabiny ,ta wiedza jest silniejsza od okupantow .Wszystkie powstania ,protesty uliczne byly motywowane i wspomagane przez agitatorow kalifatu watykanskiego ,tylko po to abysmy nie osiagneli swiadomosci swego DNA I krzywd oraz mozliwosci oswobodzenia.Zawsze w momentach kluczowych dla nas,kiedy wzbieraly sie mozliwosci wyjscia z impasu ,podnosilismy reke na okupanta I zawsze to przegrywalismy ,traca wszystko oraz wszystkich nie tylko tych najzdolniejszych.A co robil okupant,przysylal nam agitatorow ,ktorzy dawali srodki i bron na walke miedzy nami lub przeciw nim,z roznica jednak ta,ze nie mglismy wygrac walki otwarcie.Dlatego zostalismy zalani alkocholem,zlymi nawykami po 45 roku jednoczesni eksploatowani w czynach spolecznych a niepotrzebni likwidowani.Po 89 bylismy zalewani narkotykami ,dopalaczami,zlym programem nauczania I pracy oraz masowa depopulacja.Poprostu mamy zniknac z mapy a nasze DNA ma ulec zmiksowani po przez multikulturalizm ,oczywiscie te jednostki ,ktore ocaleja z tsunami narkotyzmu ,braku pracy I srodkow do zycia.Gdybysmy nie dali sie uwiesc takim agitatorom jak Pilsudski z Liga Narodow ,Walesa z Watykanem I Cia,Petru ze Sorosem ,to byloby nas nie 39 milionow I kilka zagranica,bylo by nas ponad 100 tysiecy lub wiecej I temat niewoli ekonomicznej z eksploatowaniem POlakow przez kolonizatorow bylby zakonczony.

    Polubienie

    • Naszym naturalnym stanem jest 500 milionowe panstwo hellensko slowianskie miedzy srodziemnym a baltyckim z jedna armia jezykiem administracja itd przez pare tysiecy lat biblijny mongol podzielil nas podstepnie przy pomocy agentow dzizusowych kk nie mylic z ak -_- na kraje i jezyki i napuszczal jednych na drugich plus mordowal nas swoimi mongolskimi hordami turkami niemcami azjatami itd od 13500 lat panowania yahwe biali sa rozstawiani po katach, niby caly czas sie jako tako trzymamy ale jednak ciemnocy pchaja sie do nas drzwiami i oknami i wymieniaja nasze slowianskie geny na ich, trwa wojna genetyczna tak naprawde, zeby wredne astrale z oriona mialy jak najwiecej cial do zasiedlenia, im wiecej zydow mongolow i arabow tym gorzej dla slowianskich astrali swiatla, od lat 90tych czekamy na odsiecz bialych z saturna ale jak to sie potoczy nie wiadomo bo jahwe moze jednym guzikiem poslac ziemie do bozi, poki co do czasu wyzwolenia spod ksiezycowych sil ciemnosci po prostu nie dajmy sie zabic i demaskujmy ich jakkolwiek sie da
     Namaste bracia i siostry

     Polubienie

    • Patrząc tak bardziej marzeniowo.to dalej już tak nie może być.Skoro
     nasz Stwórca jest wieczną miłością i dobrocią,a my jesteśmy jego.trochę zagubionymi dziećmi,więc to my musimy być zwycięzcami.A zło, jahwe ze swoimi ziemskimi sługusami samo się
     unicestwi,taka jest kolej rzeczy i kto jak kto,ale Ty GMOsiu wiesz o tym najlepiej.Cieplutko Cię pozdrawiam w tak cieplutkim dniu zimy.

     Polubienie

    • Nie chce ci psuc twojej wizji aniu ale nie ma centralnego boga jrst centralna swiadomosc tworzona i niustannie ewoluujaca przez pojedyncze swiadomosci w tym nasze biale andromedanskie, swiadomosc w ciele jest ograniczona podczas dnia, w nocy znacznie lepiej dlatego ksiezycowi puszczaja nam w kolko bezsensowne filmy w nocy zebysmy czasem sie nie podlaczyli do zrodla swiadomosci i nie wykapowali o co chodzi bo z automatu jako ziemski uklad immunnologiczny bysmy mordowali wszystkie ciapate i skosne jak robil to A wielki lehici i wielu innych przed i po, ta wszechmocna milosc jedt spoko ale teraz nie czas na milowanie blizniego
     Namaste

     Polubienie

    • GMOsiu ja przecież wiem,Bóg,Żródło czy jak to jeszcze określamy to nic innego tylko wszechświadomość/centralna świadomość,którą każda z nas istot ziemskich i nie tylko nosi w swoim skafandrze,my wszyscy przecież jesteśmy stwórcami,tylko nie wszyscy o tym wiedzą albo nie chcą wiedzieć,bo to dla nich jest abstrakcją nie do przyjęcia,a przecież każdy z nas tworzy swój świat sam,czasem nie zdając sobie z tego sprawy.A wiesz GMOsiu,że od nowego roku
     będziemy mieć nową walutę „MIŁOŚĆ a bilonem będzie „UŚMIECH
     Tak więc jeśli chcesz być bogatym ,to kochaj i bądź kochany no
     i rozsyłaj w około uśmiechy (D) (D) (D) (D) (D) nie wiem czy mi wyszły ale wysyłam Ci moje od ucha do ucha,jak mi nie wyszły to Krysia znów będzie ryczała ze mnie ze śmiechu,coś mi jej brakuje
     w te święta.

     Polubienie

 5. Wszystkiego najlepszego w nowym roku, przyjaciele. Oby ta nasza umęczona Polska pozostała naszą, a niegdyś dumny , teraz upodlony naród polski powstał z kolan i zrzucił jarzmo niewoli. Namaste!
  P.s. Jarek, dzięki że jesteś, bracie!

  Polubienie

 6. Witam serdecznie. Czy ktoś z was ma może jakiekolwiek informacje na temat przeznaczenia docelowego ośrodka Fema wybudowanego w Krakowie ? Zabezpieczenia ww. obiektu są „uszyte” na miarę najwyższej ochrony. Kamery , kamery termowizyjne , czujniki ruchu. Wszystkie w odległościach że nawet mysz się nie przedostanie.Nawet pałac prezydencki nie ma takiej ochrony. Biorąc pod uwagę że podobny ośrodek w USA został nie tak dawno zaopatrzony w miliony trumien to powinno się temu rodzimemu przyjrzeć nieco bliżej.

  Polubienie

 7. Stwierdzenie pana. K.J. „Ja Pier…. !”chyba nawet w procencie nie oddaje powagi sytuacji. Wielokrotnie czytałem na temat skarbów jakie kryje polska ziemia i wielokrotnie zastanawiałem się nad konsekwencjami jakie fakt ten będzie miał konsekwencje dla naszego kraju. Wielokrotnie poruszając ten temat przy stole ,z rodziną czy przyjaciółmi zostałem wprost wyśmiany i wielokrotnie to ja się śmiałem widząc jak Polacy tak mało wiedzą o własnym kraju. Próba podboju naszych ziem do niedawna miała charakter czysto geopolityczny wynikający z naszego „cudownego” położenia, jednak wraz z rozwojem techniki oprawcy dowiedzieli się również o surowcach które są tuż pod naszymi stopami. Od tej chwili rozpoczęła się gra o wszystko a my jesteśmy w samym jej centrum.

  Polubienie

  • Perun, mam tak samo. Często jestem uznawana przez znajomych za naczelną oszołomkę. No cóż… Pozostaje mi tylko niestety zgodzić się z twoim stwierdzeniem, że Polacy baaardzo mało wiedzą o swoim kraju, o historii, itp. Wiesz, co ja często słyszę w odpowiedzi? „Nie mam czasu się takimi rzeczami interesować i śledzić tego”. Ręce opadają.

   Polubienie

    • RONI jesteś młodym i mądrym chłopakiem i „dziwakiem” jak ja,bo tak nas określa nasze otoczenie/ja uważam,że tacy jak ja i Ty i inni tu komentujący to osoby niemal wpełni ŚWIADOME.Jeżeli bym Ci powiedziała,że połowa z 1% ludzkości zamieszkująca tą piękną
     planetę Ziemię,będzie w pełni świadoma WSZECHŚWIADOMOŚCI
     to uratuje tą planetę od całkowitej zagłady.Co byś mi odpowiedział,
     czy jest tylu świadomych?. Moje wyliczenie 7,5 miliarda – 1% – 75 mln – 0,5% = 37,5 mln ,czy jest to realne,ja mam nadzieję,że jest.

     Polubienie

    • Roni nigdy nie jest za póżno,dopóki żyjemy mamy zawsze wybór
     podjęcia właściwych decyzji,które mogą zmienić nasze położenie.
     tak jednostkowe jak i globalne.

     Polubienie

    • Żebyś się nie dziwiła ja tylko ostrzegam. Ta planeta to piekło dla ludzi świadomych praw rządzących światem.

     Polubienie

    • Ja nigdy nie patrzę katastroficznie na żadną sytuację i jak na razie dobrze na tym wychodzę,mam nadzieję,że w tym przypadku też mam rację,czego sobie i wszystkim z całego serca życzę.

     Polubienie

  • Tak zgadzam się w pełni Perun. Gigantyczne złoża węgla , gazu, srebra, miedzi, oraz kryształów górskich do produkcji przyszłych komputerów kwantowych. i wiele wiele innych złóż

   Polubienie

   • Między innymi złoża metali na Suwalszczyźnie. Wartość znajdującego się tam żelaza, tytanu i wanadu szacowana jest na ok. 7 bilionów zł. 40 lat temu ruscy nie pozwolili wydobywać. Teraz nie pozwolą wszyscy, którym nie w smak bogata Polska. Chyba, że zyski miałyby trafić poza granice naszego kraju …

    Polubienie

 8. Perun to wojna korporacji,to walka bogatych z normalnie zyjacymi ludzmi.Jesli bogaci chca pewnych surowcow to po nie siegaja ,nawet jesli to jest woda,nie mowiac o metalach szlachetnych,ropie,gazie.Mielismy tego przyklad na pozatku 20 wieku w Rosji,po 39 w Europie,poniej w Afryce gdzie za pomoca systemow ideologinych grabi sie narody .W 21 wieku to wogole juz wolna amerykanka,gdzie oficjalnie z krotkoterminowym ostrzezeniem wysyla sie samoloty,rakiety I zmienia rzad,pozniej juz tylko eksploatuje sie podbity teren razem z ludnoscia. Jugoslawia I Ukraina sa tych praktyk ,przerazajacymi przykladami.Najpierw pod postacia falszywej flagi tworzy sie rebelie a rzekoma opozycja obala wladze,jesli lud sie nie godzi wtedy doprowadza sie do kontrolowanej ,bratobojzej wojny..dlugoterminowej tak aby tublcy w przeciagu kilku lat wybili sie we wiekszej ilosci. Ja jednak lubie teorie,byc moze moje myslenie jest zle ale bede twierdzil ze obserwujemy wojne rasowa.Pod pozorem wojny religijnej lub systemowej wybija sie pewne grupy ludzi,rasy a surowe to posredni zysk.

  Polubienie

  • to sie techno -korporacje ze zachodu wkur…a,a czerwoni spadkobiercy polskiej korporacji PKWN, beda szcekac I ujadac ze zgryzoty na kadym kanale I w kazdej gazecie .Nie moge sluchac juz tych PO-SLD-PSL=owskich pomyj I bzdur.Ich ostatnie skowyty ,szczegolnie LISA to juz mistrzostwo swiata w robieniu wody z mozgu Polakow I widac ,ze wydaja na ta zla propagande konkretne pieniadze.Wielu Polakow zupelnie nie rozumie o co chodzi I daje sie uwiesc tym manipulacja.

   Polubienie

  • Sytuacja obecna dla Polakow to zyc lub nie zyc,jesli tego spoleczenstwo nie zrozumie I da sie uwiesc nagonce medialnej PO I ich bankowym sponsorom to po nas.

   Polubienie

   • kolejny ewolucjonista jak dotarliśmy nad wisle to sobie zmieniliśmy geny… to ten sam rodzaj idiotyzmow uniwersyteckich plus oczywiście nic o ufo o pozaziemskim pochodzeniu slowian, sponsorowane kretyństwa z wedow ze się zepsol kajkowi i kokoszowi statek matka gigantyczna landrynka i postanowili wysadzic czesc mlodziezy na planecie naprawić statek i wrocic za 5000 lat widać chyba zgubili mape na nasza planete albo smerfy im schowaly… i zyli długo i szczęśliwie za gorami i lasami…

    Polubienie

    • Tak zgadzam się że żydzi maja niezły ubaw… z „zabawy” którą sami dla nas stworzyli. Jednak ich uśmiech skończy się gdy ów granica otrze się o prawdziwe,wielce wybitne światowo i wielkie polskie głowy.. Wierze w to , wiem to i jestem z Polską. Narodem wielkim i niepodbitym.Kocham was i jestem z wami całym gorącym sercem Polacy. Z racji nadchodzącego Nowego Roku życzę wam wszystkim siły i wiary. Wiary w życie i szczęście które należy się każdej żyjącej istocie na tej planecie.Kocham was Polacy…

     Polubienie

    • No tak z zagranicy to wszystko ładnie wygląda ale jakbyś tutaj mieszkał to zmieniłbyś zdanie co do Polaków. Te społeczeństwo jest już dawno stracone.

     Polubienie

    • Roni jak jeszcze polaza do kosciola z kilka lat na cotygodniowe seanse hipnotyzerskie to juz koniec …co do tego masz racje. Podobno Nycz apaluje do Polakow o milosierdzie I przyjmowanie uchodzcow zgodnie z wytycznymi watykanu. Widac wyraznie ze ta banda nie moze przelezc ani od Wegier I Czech ani od Ukrainy to nagabywuja plebanow na dobrowolne wychodzenie przed szereg I transferowanie miglanow z Niemiec.To ewidentna proba za wszelka cene dobicia Polski I to wlasnie kanalami koscielnymi.

     Polubienie

    • Grzegorzadam,ja osobiście odczytałam przesłanie zdjęcia z okładki economist na 2016 w ten sposób.Twarze sinoblade,to
     politycy skompromitowani inaczej spaleni politycznie.Natomiast
     twarze polityków o normalnym kolorze to politycy,którzy w br jak
     i następnych latach będą wieść prym w polityce.A czy dobrze czy żle to już inna sprawa.Można się z tego śmiać,ale ja tak to widzę.

     Polubienie

 9. katastrofa to juz jest, tyle, ze z opoznionym zaplonem: 2 miliony Polakow w wieku produkcyjnym wyemigrowane, przemysł sprzedany, kopalnie (!) prawie zlikwidowane, oszczednosci Polakow pomniejszone itd… To nie jest czyzby, to jest fakt, im szybciej sie z tym oswoicie, tym szybciej pogonicie smrody z PO i Nowoczesnej.de

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s