Afery

George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!

George Soros chce wywołać wojnę domową w Polsce?!

polski majdanWszystko wskazuje na to, że George Soros poprzez swoich ludzi w polskiej polityce, planuje doprowadzić do wojny domowej i obalenia legalnie wybranej władzy w Polsce. Obecny rząd PiS to stronnictwo niepodległościowe. To zrozumiałe, że cały potężny lobbing zainstalowany w naszym kraju przez Niemcy, zrobi wszystko by do tego doprowadzić.

George Soros jest międzynarodowym spekulantem, oszustem i bandytą. Ściga go listami gończymi kilka krajów. To on sponsoruje i wspiera islamską inwazję na Europę. George Soros latem tego roku przeznaczył 150 milionów złotych na mieszanie w polskiej scenie politycznej.

Z jednej strony te 150 milionów są przeznaczane na różnych lewackich terrorystów, którzy tolerują wszystkich, nawet islamistów, ale nie osoby o innych poglądach. Różne lewackie fundacje i organizacje zostały wsparte setkami tysięcy złotych. Zajmują się one nękaniem i prześladowaniem nieprawomyślnych internautów. Np tych zauważających, że „kryzys uchodźców” to tak naprawdę islamska inwazja militarna.

To samo było na świecie od zawsze – karanie za poglądy. Robili to i naziści, i komuniści, robią to teraz postępowi lewacy i eurokraci. Oni niczym się od siebie nie różnią – po prostu lewacy karzą za inne myślozbrodnie, niż np naziści. Ale schemat jest ten sam. Paradoksalnie najbardziej zacietrzewieni i nienawidzący odmienności ludzie, to właśnie prosystemowi, liberalni lewacy. Historia zatoczyła koło. Nazistowska III rzesza wróciła jako kontrolowana przez Berlin UE, zaś nazizm wrócił jako neoliberalne lewactwo.

Inna część tej kwoty posłużyła do szykowania rewolucji i w konsekwencji wojny domowej w Polsce. W służbach specjalnych i szczególnie w armii i jej kierownictwie, są duże frakcje patriotów którzy mają już dość postkomuny. Oni w razie czego zmobilizują swoje oddziały i staną do czynnej walki, choćby same Niemcy na nas napadły.

Dalej: postępowanie Komitetu Obrony Demokracji (KOD), bardzo przypomina to, co jest zawarte w książce „od dyktatury do demokracji„, która służy za podręcznik do kolorowych rewolucji. Jak wiemy, kolorowe rewolucje spowodowały ruinę wielu państw (Libia, Syria, Egipt, Tunezja, Ukraina) i śmierć milionów ludzi. Bloger MiziaForum, mający swoje źródła informacji, twierdzi, że KOD jest finansowany także przez Fundusz Operacyjny ABW, który wciąż jest w rękach ludzi układu.

Uważam, że powinniśmy wspierać konserwatywny rząd PiS, pomimo jego kościelnego odchylenia. Na rozprawę z organizacją watykańską przyjdzie jeszcze czas. Teraz pora doprowadzić kraj do porządku. Na pohybel bankierom, na pohybel dorobkiewiczom i lemingom, którzy dorobili się na krzywdzie reszty naszego ubogiego społeczeństwa. Pewna silna i bezwzględna grupa nie chce oddać swoich wpływów i przywilejów. Za tą grupą stoi międzynarodowa finansjera, banki, korporacje, mafie.

O ostatnich wydarzeniach i o zamieszaniu związanym z Trybunałem Konstytucyjnym możecie przeczytać poniżej:
Szokujące fakty o Ryszardzie Petru, musisz to wiedzieć!
Wojna w Polsce?! „Wezwiemy obce wojska, zastrzelimy Kaczyńskiego, podpalimy siedzibę PiS”
Czy Petru opłacał ludzi protestujących pod Trybunałem Konstytucyjnym?
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!
„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Polski polityk sugeruje, że tajemniczy „filantrop” finansuje protesty w Polsce

Cytuję: „Jak wiadomo Polacy nie protestowali gdy ukradziono im pieniądze z OFE, ani gdy wyszły kompromitujące dla władzy nagrania. Nagle po niespełna miesiącu pracy nowego rządu powołanego po przeprowadzonych niedawno wyborach, okazało się, że demokracja demokracją, ale wygrać muszą nasi. To co widać na polskich ulicach coraz bardziej przypomina obrazki z miast na Ukrainie, które zaowocowały „spontanicznym” zamachem stanu w Kijowie i wojną na wschodzie kraju.

Niektórzy polscy politycy zaczynają już dostrzegać ten problem i wskazują na tajemniczego zagranicznego „filantropa”, który podobno stoi za obecnym reżyserowanym przez media protestem społecznym. Lider trzeciej siły w polskim parlamencie, Paweł Kukiz przypomniał o 150 mln zł., które są do dyspozycji jego ekspozytur w naszym kraju. Zasugerował też, że to z tych pieniędzy są organizowane protesty.

Te wspomniane pieniądze przyznano też organizacjom lewicowym, które walczą z wolnością słowa w Polsce, nazywając to eufemistycznie „zwalczaniem mowy nienawiści”. Potem próbuje się niszczyć ludzi za pomocą sądów ze względu na ich poglądy. Prokuratorzy boją się umarzać zwłaszcza sprawy o rzekomy antysemityzm, czyli według dzisiejszej definicji, wszelką krytykę narodu żydowskiego. Jednak co innego takie obrzydliwe donosicielstwo i nacisk na polski wymiar sprawiedliwości, a co innego próba organizacji polskiego Majdanu, który może doprowadzić do rozlewu krwi. To już po prostu gruba przesada.

Kukiz w cotygodniowym porannym programie Radia Zet prowadzonym przez Monikę Olejnik, dał do zrozumienia, że ostatnie wydarzenia w naszym kraju, interpretuje jako interwencję tajemniczego zagranicznego „filantropa”. Wcześniej były kandydat na Prezydenta, Marian Kowalski, stwierdził nawet niedawno, że nowy idol lewicy, Ryszard Petru, który od miesiąca przemawia do nas z wszystkich kanałów telewizyjnych, to człowiek George’a Sorosa.

Gdy inni politycy udawali, że nie wiedzą o jakim tajemniczym „filantropie” mowa odczytał im z jakiejś strony internetowej:

„Soros, amerykański bankier żydowskiego pochodzenia, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe, intensyfikuje swoje antydemokratyczne działania w Polsce. Mocno wspiera program Obywatele dla Demokracji, który ma budżet 150 milionów złotych i jest finansowany z mechanizmu finansowego europejskiego obszaru gospodarczego. Pieniędzmi dysponuje Fundacja Batorego. O dofinansowanie mogą ubiegać się wszystkie liberalno-lewicowe organizacje pozarządowe, walczące z nacjonalizmem, patriotyzmem, ksenofobią i propagujące sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów”

Wzbudziło to sporą konsternacje i do teraz lewicowe media nie bardzo wiedzą jak to opisywać i czy w ogóle. Rytualne nie zauważenie wypowiedzi Kukiza może być ostatecznym potwierdzeniem teorii o wpływie tego „filantropa” na polskie życie polityczne. Warto obserwować zachowanie salonowych mediów w tej sprawie.

Podczas tego samego programu radiowego, obecny szef klubu parlamentarnego Sławomir Neumann z PO wypomniał, że za ich rządów Polacy nie protestowali. Na to Paweł Kukiz w Radiu Zet stwierdził:

„Były takie marsze. Nie było? A o co były marsze 11 listopada? O demokrację! Ludzie byli pałowani, ja mogę pokazać kilka filmów z 11 listopada za czasów waszej władzy. Ludzie byli kopani na ulicach, to zwyczaje zomowskie”

I dalej:

„Gdzie byli obrońcy demokracji, gdy grabiono nasze pieniądze z OFE? Gdy podnoszono wiek emerytalny? Po rozmowach u „Sowy”, gdy klasa polityczna skompromitowała się do cna? Na demonstracji KOD było wielu porządnych ludzi, ale zmanipulowanych przez media”

Paweł Kukiz mówiąc jak jest z pewnością zaskarbił sobie wielu zwolenników, ale też nowych potężnych wrogów.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-polityk-sugeruje-ze-tajemniczy-filantrop-finansuje-protesty-w-polsce

__________________________________________________________

Neoliberałowie Petru i PO szykują „polski Majdan”!?

Cytuję: „Grzegorz Jankowski, były redaktor naczelny „Faktu”, przewiduje, że wkrótce histeryczne protesty przeciwko rządowi PiS przerodzą się w „polski Majdan”. „Jest niemal pewne, że w scenariuszu działań przeciw obecnemu obozowi władzy jest założenie koczowiska w stolicy, a być może w kilku jeszcze miastach. Pod hasłami obrony demokracji. Myślę, że stanie się to w ciągu kilku najbliższych dni. Musi się stać, żeby z PR-owego punktu widzenia protesty nie wytraciły impetu” – ocenia Jankowski na „Facebooku”.[SI]

Publicysta przestrzega potencjalnych „majdanowiczów”, szczególnie tych młodych, że zostaną wykorzystani przez polityków obecnej opozycji. „Pilnujcie więc, by posłowie i senatorowie opozycji byli cały czas z Wami. Jest ich coś ponad 200 osób. A jeśli Wasz protest się uda, to właśnie oni wrócą do władzy” – radzi Jankowski.[SI]

Jego zdaniem, tylko jeden z liderów „majdanowiczów” zrobi później karierę – „pójdzie w posły, senatory lub prezesy”. Jankowski w swej futurystycznej wizji zastanawia się też nad sensem „polskiego Majdanu”, a właściwie nad brakiem sensu. „Ci na Majdanie w Kijowie walczyli o uniezależnienie Ukrainy od Rosji, walczyli z rakiem korupcji, który trawił ich kraj, walczyli z nepotyzmem władz, przepychem i butą oligarchów, walczyli o wyrwanie z zaklętego kręgu braku perspektyw dla siebie i swoich dzieci, walczyli z drożyzną i upokorzeniem, których doznawali na każdym kroku: w pracy, urzędzie. Walczyli o siebie. Czy marznąc w namiocie będziecie walczyć o siebie i swoje dzieci?” – pyta publicysta.[SI]

Nie można tego wykluczyć. Obecnie Komitet Obrony Demokracji organizuje kolejne demonstracje i pikietach przeciwko działaniom rządu PiS. Protesty zaplanowano w większości dużych miast w Polsce a także pod placówkami dyplomatycznymi RP w kilku stolicach na świecie, w tym w Londynie, Berlinie, Brukseli czy nawet Tokio. Wszystkie rozpoczną się dzisiaj o godzinie 12:00.[L]

Działacze KOD informują, że na „Facebooku” internetowi prowokatorzy założyli fałszywe profile KOD. Na jednym z nich skierowano groźby karalne pod adresem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, o co następnie posłowie PiS oskarżyli KOD. Jak ustaliła „Gazeta Wyborcza”, założycielami i administratorami największego fałszywego profilu KOD na „Facebooku” są działacze nacjonalistycznej partii Zmiana, której główny człon stanowi prawicowa grupa Falanga, a liderem jest znany działacz narodowy i były poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego i Samoobrony – Mateusz Piskorski. KOD twierdzi, że Na fałszywym profilu prawicowe trolle publikują informacje ośmieszające KOD, z których następnie później korzystają prawicowi publicyści i bloggerzy.[L]

Źródła: Stefczyk.info, Lewica.pl
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net

KOMENTARZ ADMINISTRATORA „WOLNYCH MEDIÓW”

Na ogół staram się nie angażować w sprawy polityczne, ale jestem poważnie zaniepokojony kierunkiem, w którym zmierza Polska, dlatego przedstawiam mój komentarz. Nie jest on oficjalnym stanowiskiem portalu, ale moim osobistym poglądem.

Wszystkim zwolennikom KOD zalecam ostrożność. W mediach mainstreamowych widać wyraźnie narastającą falę psychomanipulowania opinią publiczną o charakterze histeryczno-emocjonalnym. Niepokojące jest, że obecne działania KOD są bardzo profesjonalnie zorganizowane, że twarzą KOD stał się Ryszard Petru, za którym stoi wielki międzynarodowy kapitał, że nagle poparcie dla niego i Nowoczesnej okazują wszystkie media należące do zagranicznego kapitału, że ekspresowo stał się liderem sondażowni, że odnosi się wrażenie, że KOD postępuje zgodnie z zaleceniami książki „Od dyktatury do demokracji”, która jest podręcznikiem dla tzw. „kolorowych rewolucjonistów”. Widząc, kto demonstrował niedawno w Warszawie w ramach KOD istnieje duże prawdopodobieństwo, że za KOD stoją siły, które w wyniku wyborów utraciły władzę. KOD może szykować podwaliny pod „kolorową rewolucję”, wykorzystując nadużycia monopolistyczne PiS (podobne metody stosowała PO, ale nikt nie protestował), by przekazać władzę PO, Nowoczesnej i PSL.

Portal „Wolne Media” nie jest związany z żadną partią polityczną, dlatego proszę o poważne potraktowanie tych ostrzeżeń. Nie dajcie się zmanipulować specjalistom od politycznego marketingu, mówcie otwarcie o korzeniach KOD innym obywatelom.

Niedowiarki zachęcam, by porównały protesty KOD z protestami przeciwko ACTA (są w internecie filmy) i zastanowiły się, które wyglądają na spontaniczne i oddolne, a które na starannie wyreżyserowane. Wszystkich zachęcam do obejrzenia filmu „Jak się robi rewolucje?” oraz przeczytania instruktażu „Od dyktatury do demokracji” i porównania go z obecnymi wydarzeniami politycznymi.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

Reklamy

19 odpowiedzi »

 1. Czytasz w moich myślach miałem o tym pisać. Z Polską będzie to samo co z Ukrainą tam była taka sama sytuacja też rozdawali kasę za protesty. Tylko czekam jak jakiś prowokator będzie ze snajperki strzelał i do policji i do protestujących. Ale to dopiero w 2016 będzie gorąco tak jak mówiłem.

  Polubienie

 2. Roni7 a jak myslisz ,kto zaplacil za Majdan,za solidarnosc i gdzie oni siedza?Myslisz ,ze oni pomagaja Kaczynskiemu?A jesli pomagaja to wlasnie pentagon chce nas wybawic z opresji w ktore nas wpierd..li za komuny i po?

  Polubienie

 3. ….coś mi tu mocno, ale to mocno śmierdzi – devingo – w świetle tego co piszesz, wygląda na tzw. „podwójny nelson” znany nam z Klossa…oby cała cała ta sytuacja nie odbiła nam się „podwójną czkawką…- rozumiem Twoje obiekcje i przemyślenia, pozdrawiam

  Polubienie

 4. Wiecie kto kierował akcją przeciwko występowi Jerzego Ziębyw Gdańsku?

  Główna gwiazda KOR-u, sorry KOD-u.. 😉

  Jerzy Zięba mailem:

  Wykład z Gdańska do którego tak bardzo nie chciał dopuścić Mateusz Kijowski (KOD), który
  jak się okazało, był tym ukrywającym się za maską Pajaca człowiekiem 🙂 . Oczywiście, chowając
  się za maską Pajaca opluwał mnie wszędzie, gdzie tylko się dało, ale.. na spotkanie w Gdańsku się nie zjawił…
  NIKT się też nie zjawił z tych, którzy tak mnie krytykowali, a „stali w obronie honoru Uniwersytetu Gdańskiego”

  Od razu zaznaczam…. nie wyrażam tutaj moich opinii POLITYCZNYCH ! bo z pewnością będzie ktoś, kto
  zgadza się z kierunkiem KOD.

  Farmacja, polityka i naród wybrany….
  Mają długie łapska.

  I sam wykład w Gdańsku:

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s