Ciekawe

Biblia jakiej nie znasz [SZOK] Czy jesteś na to gotowy?!

Biblia jakiej nie znasz [SZOK] Czy jesteś na to gotowy?!

biblia kontrowersyjne cytatyPrzedstawiam kilka nagrań video o tym, co tak naprawdę zawiera biblia, szczególnie stary testament. W biblii jest mnóstwo cytatów, które są absolutnie nie do przyjęcia przez cywilizowanych i uwrażliwionych Polaków XXI wieku. Jest tam mnóstwo okrucieństwa, zbrodni ludobójstwa, których dokonywał demon jahwe na niewinnych i bezbronnych ludziach.

Co zrozumiałe, te cytaty są skrzętnie pomijane na wszelkich katechezach i mszach. Zadziwiająca wybiórczość. Ktoś kiedyś policzył, że biblijny jahwe zgładził kilkanaście milionów ludzi. Biorąc pod uwagę ilość zaludnienia dziś i w starożytności, to jest to wynik lepszy niż Hitlera, Stalina i Mao razem wziętych.

Nie wiem kim jest osoba czy byt zwany jahwe. Możliwe, że jest to „zarządca” tej planety, który zajmuje się szkoleniem krnąbrnych i nie chcących się zdyscyplinować dusz. Jahwe ma prowadzić dla nas „program szkoleniowy” na zlecenie Wielkiego Architekta wszechświata (czyli prawdziwego Boga). Tak mówi wiedza gnostycka. Jahwe w mistycznych odłamach chrześcijaństwa utożsamiany jest z szatanem, w islamie – z allahem, w Babilonii był nazywany mardukiem. Masoneria nazywa biblijnego jahwe imieniem adonai.

Według nauk gnostyckich, przeciwieństwem jahwe jest istota, która najpierw upadła jako Lucyfer. Zaś ta sama istota później inkarnowała się w ziemskie ciało jako.. Jezus, by odrobić lekcje i błędy z poprzedniego wcielenia. Szerzej opisałem to w poniższym felietonie:
I upadłem, niczym Lucyfer..

Symbolem Lucyfera jest „kobieca” planeta Wenus. W Nowym Testamencie w jednym miejscu Jezus został nazwany „gwiazdą poranka„. A gwiazda poranka to inna nazwa Wenus. Oba wcielenia tej istoty miały nieść światłość dla ludzkości. Oba skończyły się tragicznie. Jednak to drugie wcielenie było odrobieniem duchowej lekcji i zakończyło się wniebowstąpieniem.

Inna wersja mówi, że jahwe jest obcym najeźdźcą z przestrzeni kosmicznej. Ma on żywić się energią zła i cierpienia. I tak może być w istocie. Cały ziemski system, od „programów” okrutnej matki natury, po polityke, ekonomie itp, jest tak stworzony, by ludzie na Ziemi jak najwięcej cierpieli. Tu dosłownie wszystko stoi na głowie, wszystko jest nie tak jak trzeba.

Ziemia to modelowy przykład źle urządzonej planety. A może odwrotnie: perfekcyjnie urządzonej? Perfekcyjnie urządzonej planety czyśćca czy też piekła? Takie planety drugiej szansy, i jednocześnie planety które są szansą rozwoju dla niedojrzałych jeszcze dusz, też mają swój sens we wszechświecie. Universum ciągle ewoluuje, i to dążenie do ewolucyjnej doskonałości jest prawdziwym celem naszej egzystencji.

Wstęp: Jarek Kefir

Biblia jakiej nie znasz – cytaty, kontrowersje, szokujące fakty:

Reklamy

47 odpowiedzi »

  • Mam podobną, jak Areckir, prośbę, lecz mniej mnie interesuje co Ty Jarku myślisz o Jezusie, a bardziej wiedza gnostycka w tym temacie.
   Gdyby nasze myśli nie ewaluowały, nie zmienialibyśmy swoich poglądów, oznaczałoby to, że niczego się nie uczymy i między nami a powalonym, murszejącym pniem nie byłoby żadnej różnicy.

   Gdy spojrzę wstecz na swoje życie, to mogę je przyrównać do ciągle pracującego młyna, w którym na żarna wrzucane są niezliczone tezy, dowody, teorie, fakty.
   Całe życie człowiek oddziela plewy od ziarna, które dalej poddaje obróbce, aby zbliżać się do stanu spokoju duszy. Niektórzy nazywają to prawdą.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • Dlatego nazywacie ich Annunaki? od imienia Anu. Ale oni nie stworzyli Ziemi. Uczyli ludzi zasad, które zapewniłyby ludziom zaspokojenie potrzeb życiowych. (Podpieram się wierzeniami Sumerów).
   Ich Świat to po naszemu Raj. To czysta i święta kraina. Tam kruk nie kracze, lew nie zabija, wilk nie porywa, nie ma wdów i sierot.
   Eden to po sumeryjsku edin – równina, gdzie tryska źródło, czy płynie rzeka, ed-in. To nie dla nas 😦
   Niestety badacze nie uzyskują środków i tylko szczątkową prawdę poznali.
   Lecz wiadomo, że oni są potężniejsi niż ludzie, ich słowa mają moc kreującą. Promieniuje z nich moc i porządek.
   Wnioskować można, że bez duchowego wsparcia, braku religii społeczeństwa chylą się do upadku a jednostki zatracają chęć do życia.

   Polubienie

   • ,, Wnioskować można, że bez duchowego wsparcia, braku religii społeczeństwa chylą się do upadku a jednostki zatracają chęć do życia.”

    Masz rację Aniu. Tyle że wierzenia, przekonania, religia muszą być w zgodności z ludzkim odczuwaniem, sumieniem i wznosić człowieka coraz wyżej do możliwości wykorzystywania potężnych, wewnętrznych sił, z jakimi przyszliśmy na świat.
    Człowiek odchodzi od religii nie dlatego, że jest wewnętrznie zły, ale dlatego, że religia staje się niewydolna, nie nadążająca za wiedzą, jaką obecnie odkrywamy, a dotyczącą energii Wszechświata, którego jesteśmy nierozerwalną częścią.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

  • V wywiad dr Nerudy studiowałam. Tylko raz wspomina w nim o istocie o imieniu Jezus. Neruda w tym wywiadzie zgłębia raczej wiedzę i działania związane z transformacją człowieka gestości 2 w poziom trzeci.
   Prawdopodobnie Jezus należy do Konfederacji Istot STO, Istot Światła, co wcale nie pomniejsza duchowej, potężnej rangi i znaczenia dla materialno duchowej istoty ludzkiej.
   Bardzo mało jest wiedzy prawdziwej o Jezusie, o którym również opowiada dr Nacht w NTV.
   Biblia jest podstawą religii (?), a wmawianie , że jakoby Jezus chciał jakąś religię tworzyć jest wielkim nieporozumieniem. Nauki Istot Światła o wewnętrznym rozwoju człowieka, jego możliwościach łączenia się ze Źródłem, odczuwania, kreowania rzeczywistości, nie mają miejsca w religii, którą stworzono dla czysto ludzkich interesów i kontroli mas utrzymywanych celowo w ciemnocie.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Te STO czy STS to typowy New Age wykreowany w ścieku astralnym.A co do Jezusa w tamtych czasach starożytnych było dwóch Jezusów. Jeden był rabinem żydowskim który chciał wywołać bunt rewolucję przeciwko Rzymianom co nie spodobało się reszcie rabinów i fazyreuszom ponieważ robili niezły geszeft z rzymianami (wymiana niewolników oraz działalność konfidencka). Dlatego go ukarali a miał na imię Jeszua albo Immanuel. Ale był też drugi Jezus. Był on wychowaniem akademii platońskiej. Zgłębiał tajniki wiedzy na bibliotece aleksandryjskiej. Był grekiem a raczej hellenem. Był wysoki , smukły i karnacji jasnej w przeciwieństwie do tego żydowskiej wersji. Głosił te same idee wolnościowe co Sokrates,Arystoteles czy Platon. Był gnostykiem tak jak trzech wymienionych filozofów. Oprócz samodoskonalenia w akademii platońskiej odbył podróż na daleki wschód do Indii i Tybetu. Tam poznał i praktykował nauki duchowe. Gdy wrócił głosił bardzo wywrotowe hasła jak na ówczesne hasła łącząc idee filozofów greckich z pięknymi naukami duchowymi Indii i Tybetu. Czyli połączył idee doskonalenia mentalnego i intelektualnego (gnoza) z ideami duchowymi (wedyzm,buddyzm,hinduizm). Wcale nie został ukrzyżowany tak jak to było z jego żydowskim odpowiednikiem. Ukrzyżowanie miało miejsce nad cieśniną Bosfor. Ten wielki gnostyk miał potomstwo a na imię było mu Hesus/Isus z przydomkiem Christrios/Chrystus czyli Isus światły , Isus oświecony. On nie miał zamiaru zakładać żadnej religii. A co do wniebowstąpienia czy inkarnacji jakieś duchowej istoty no tutaj można polemizować. A jeśli już został wniebowzięty to po prostu wzięty na statek kosmiczny jako jeden z „ich” przedstawicieli. Tyle co miałem do powiedzenia.

    Polubienie

    • Roni znam tą wersję opisaną przez Ciebie i jestem skłonna przychylić się do niej.Jedno jest pewne we wszystkich tych dyskusjach o Jezusie,to to,że taka istota kiedyś tam bardzo dawno temu żyła na tym ziemskim łez padole i głosiła wywrotowe przekazy jak na tamte czasy . Ważne jest to,że Jego słowa niosły światło i
     miłość,szkoda tylko,że tak mało ludzi przyjęło jego nauki do swojego serca.Napewno dzisiaj bylibyśmy w innym miejscu,gdyby ludzkość żyła zgodnie z Jego przekazami.A inna już historia dotyczy wmanewrowania Jezusa do nowo tworzonej religi przez cesarza Justyniana i żyda Szawła i zrobienie z niego Boga.W każdym razie
     jest pewne,że każda z religi to bujdy na resorach utworzone tylko po to aby ogłupić i zniewolić owieczki dające się i strzyc

     Polubienie

    • Jest takie święto jak Boże ciało – czyli co bóg ma ciało czyli wcale nie jest jakąś ponad naturalną istotą. A jak ma ciało to jest śmiertelny. A co do Jezusa on wcale nie był synem bożym był taki sam jak my wszyscy tylko bardzie o wiele bardziej wtajemniczony. Kierował się empatią i rozumem. Gdyby żył to nikt bym u nie uwierzył ale takich Jezusów na przestrzeni lat było wielu tylko żydki uczepili się jednego bo to dobry geszeft.

     Polubienie

    • Hmm, ja też słyszałem tę wersję, którą przedstawił Roni. O tym, że Jezus wcale nie umarł na krzyżu, tylko wyjechał na wschód. Śmierć na krzyżu mieli mu dorobić sprytni Rzymianie i żydzi, którzy założyli nową religię.

     Polubienie

    • Roni jesteś kochany.
     ,, nformacja o studiach Jezusa z Nazaretu w Indiach bierze początek z relacji rosyjskiego podróżnika i dziennikarza, Nikołaja Notowicza, który odnalazł w tybetańskim klasztorze Hemis starożytny rękopis dotyczący Jezusa (Issa) przebywającego w świątyniach buddyjskich pomiędzy 13 a 29 rokiem życia. Notowicz włączył tłumaczenie tego manuskryptu do wydanej w 1894 roku swojej głośnej książki „Nieznane życie Jezusa Chrystusa”. Według Notowicza Jezus w Indiach studiował nauki hinduizmu i buddyzmu. Notowicz wielokrotnie wydawał swoją książkę, ale zawsze nakład znikał bez echa.”

     Nawet ten krótki fragment dowodzi celowego utrzymywania ludzi w ciemnocie [XXI w!!!], z czego zdałam sobie sprawę już wiele lat temu.

     Swego czasu z wielką fascynacją zgłębiałam odpowiedź na pytanie: ,,Gdzie podziały się siedemnaście lat życia Jezusa?” w tym fragmencie mowa jest o dwunastu.
     Jedno co mnie z czasów moich studiów tej tematyki zadziwiało, to to, że w moje ręce wpadały książki [zdobywałam je sprowadzając z zagranicy] niejako ,,chronologicznie” . Następnej książki nie pojęłabym bez przeczytania poprzednich.
     Treść ewangelii Esseńczyków odkrytej stosunkowo niedawno – ok. dwa wieki temu – a zawartej w publikacji ,,Ewangelia życia doskonałego” odpowiada życiu przytaczanego przez ciebie, Roni, gościa o imieniu Hesus/Isus. W tej ewangelii zawarta wiedza na temat małżeństwa, potomstwa Jezusa, szacunku do zwierząt, a przedewszystkim reinkarnacji została całkowicie pominięta w skanonizowanych, nicejskich czterech ewangeliach, które w stosunku do kilkudziesięciu innych zapisów tamtych czasów [np. Zwoje z Qumran ] są zubożałą farsą.

     To, że Jezus (który?) żył jeszcze do 49 roku jest faktem.
     Ale, że było dwóch?! Bardzo wiele to by wyjaśniało. Śmiercią niewygodnego rewolucjonisty uśmiercono wielkiego wtajemniczonego myśliciela, którego nauki przekształcono na bojaźnie boże i nadstawianie policzków. Cholernie sprytne!
     Fakt, że Isus był Hellenem potwierdzał by fałsz żydów, którzy zawłaszczyli sobie język staro hebrajski, z którym kompletnie nie mieli nic wspólnego. I mozna by jeszcze wiele o tym mówić.
     Roni, podasz mi źródła – publikacje, linki – swojej wiedzy? Będę bardzo wdzięczna. Jest wiele materiałów, które śledziłam. Jednak żadne nie stwarzają takiej dozy pewności jaką przypisuje się życiu Platona, czy jego ucznia Stagiryty czyli Arystotelesa.

     I jeszcze jedno. Mówisz, że z STO, STS mam dać sobie spokój?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Cześć ogólnie to nie wrzucę tych wszystkich źródeł bo ich jest masa zajęłoby mi to masę czasu ale mogę ciebie naprowadzić :
     – przeczytaj kodeks z Nag Hammadi
     – zainteresuj się księgami Zoroastry
     – zwoje z qumram
     – Teozofia Bławackiej
     http://ciekawe.org/2015/09/21/czy-jezus-byl-buddyjskim-mnichem/
     – poszukaj na forum dyskusyjnym david icke jest tam tego dużo
     – szukaj na angielskich stronach o pismach i księgach buddyzmu i hinduizmu tam jest o nim jako proroku lub mnichu napisane.

     Aha Hesus żył podobno około 120 lat i zmarł gdzieś w kaszmirze albo tam gdzie żyje słowiańskie plemię Hunzów. Najwięcej jego potomków żyje w Polsce i Rosji.

     Polubienie

  • To walka mniejszosci bogatych z wiekszoscia biednych ,walka pod roznymi pozorami.Najpierw sie wymysla jakies zasrane szczyte ideologie plus religie ,systemy i fundusze emerytalne.Pozniej robia kryzys w celu ograbienia z aktywow a jak sie ludek burzy to inwigilacje,straszenia i nasylanie kaplanow aby straszyli kosmitami lub arabami. .Jak to nie pomaga robi sie wojne globalna,obozy koncentracyjne a pozniej pokoj i na nowo mietolenie tych samych ideologi.

   Polubienie

 1. Panie Jarku i drodzy inni obecni na tym forum ! Czy w całości, dokładnie i wnikliwie przeczytaliście i zbadaliście Biblię i wzajemne jej odniesienia? Bo to jest zasadnicze pytanie……. ZASADNICZE……………. Owszem, „trup ściele się gęsto” na łamach tej księgi. Ale czy odpowiedzieliście sobie dlaczego? Czy poszukaliście w Biblii odpowiedzi na to pytanie? Czy badaliście, szperaliście, zagłębialiście się? Czy parę artykułów, filmików i promocji jakiejś jednej czy drugiej sensacyjnej publikacji wystarczyło do zbanowania Biblii? Sami sobie odpowiedzcie, tylko szczerze. POZDRAWIAM !!!!!

  Polubienie

  • Może pierwowzór/oryginał/biblii był wartościowym przekazem,ale tego się już /na razie,bo wszystko może się zdarzyć/ nie dowiemy.
   Zydochazarskie sułgi jahwe przez tysiąclecia tak ją zafałszowały.
   że teraz powinna mieć tytuł Bubelia.

   Polubienie

 2. Wnioskuję, za uznaniem Biblii jako dowodu w sprawie międzygalatycznego śledztwa p-ko Jahwe. A tak nawiasem to skąd wiecie czy ludzie czasem nie sa stworzeni właśnie tylko po to by zaspakajać potrzeby emocjonalnej energii Jahwe?

  Polubienie

 3. Prośba do Kefira: czy mógłbyś opamiętać się z tytułami? Coraz częściej brzmią jak wyjęte z jakiegoś faktu czy pudelka (SZOK), wstyd coś takiego udostępniać.

  Polubienie

 4. warto sie nad tym zastanowic:
  „Bergoglio, tzw. „papież Franciszek”, oznajmił zgromadzonemu tłumowi na Placu Świętego Piotra, że to Święto Bożego Narodzenia może być ostatnie. W ponurym przemówieniu Bergoglio powiedział, że obecne, chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania.

  Wcześniej Bergoglio oznajmił o rozpoczęciu III Wojny Światowej. Bergoglio rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że: „w czasie kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia”.

  http://yournewswire.com/pope-says-this-may-be-our-last-christmas/

  Polubienie

  • Świąteczne życzenia

   Zbliża się koniec 3-ciego roku
   Przepowiadanego w Apokalipsie CHAOSU,
   Nadszedł czas analiz i podsumowania,
   U niektórych,czas zakupów i biegania,

   Były w tym roku chwile piękne i smutne,
   Wojny,powodzie,anomalia pogodowe okrutne,
   Zamknijmy więc drzwi za tym Starym Rokiem,
   Bo nowy nadchodzi bardzo żwawym krokiem,

   Co się będzie działo,wszyscy zobaczymy………
   Jeśli zajdzie potrzeba,to udział weżmiemy
   Mimo wszelkich zapowiedzi,ja życzę wesela,
   Dla wszystkich komentujących na blogu Jarka Kefira,

   Szczęścia,zdrowia,pomyślności,
   Trzymajmy się Tu i Teraz razem,mimo przeciwności.
   Zdrowych,wesołych i pogodnych Świąt
   No i nie dajmy się nikomu wydalić stąd.

   Życzy Rozsądna Anna

   Polubienie

   • O to może i ja bym złożył .

    Życzę z całego serca tobie Jarku oraz wszystkim tu obecnym na tym blogu przede wszystkim zdrowia , wytrwałości oraz tego abyście byli zawsze sobą w dobrych jak i złych chwilach, abyście znaleźli miłość i ją pielęgnowali , abyście nigdy się nie poddawali, byli silni i wytrwali. Chciałbym aby w tym nadchodzącym przełomowym 2016 roku zdołali wznieść się na swoje wyżyny duchowe, mentalne i intelektualne oraz to by żaden leming nie mówił wam jak macie żyć.

    Bądźcie zawsze wolni , myście o wolności , dążcie do nie,j bo wolność to życie.

    Pozdrawiam Piotrek.

    Polubienie

    • niech moc będzie z toba/wami kamracie, nie myślicie ze to lepsza formulka niż wesołych swiat bozego narodzenia bla bla bla, wogule jak slysze cos z bozym to mnie zbiera na wymioty…

     Polubienie

    • Roni masz całkowitą rację,WOLNOŚĆ to życie,ja od siebie dodałabym jeszcze MIŁOŚC .Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

     Rozsądna Anna

     Polubienie

  • No nareszcie swieta kk znikna ale co zrobia ci wszyscy narkomani jadacy na truciznie kk ? Dla nich niewazne czy poczatek wojny czy koniec tylko ze nowy ksiadz ma slabe kazania w porownaniu do starego

   Polubienie

   • Muszę Ci się GMOś przyznać,że po całym dniu stania w kuchni skłonna byłam wysłać petycję do sejmu o wydanie zakazu urządzania Świąt/to żart/bo już trochę odpoczęłam.A w domu oświadczyłam,że w przyszłym roku jadę na Święta do SPA.
    Z nowości,to informuję Cię,że od 2016 będziemy mieć nową walutę
    „MIŁOŚĆ” a bilon to „UŚMIECH, to tak trochę żeby się i Ciebie rozweselić.

    Polubienie

 5. Wszystkim Wam z okazji tych dni życzę zdrowia, pogody ducha, spokoju i bezpieczeństwa. Życzę też, byśmy my, jak i nasz kraj, przeszli jak najłagodniej ten zaogniający się globalny kryzys. Mam nadzieję że w 2016 roku Polska uzyska suwerenność od półkolonialnego dyktatu UE.

  P.S.
  Ciekawe co on miał na myśli i co wie, czego my nie wiemy?! Dużo jest przecieków o destabilizacji struktur systemowych w przyszłym roku.

  Cytat: „Papież Franciszek, oznajmił zgromadzonemu tłumowi na Placu Świętego Piotra, że to Święto Bożego Narodzenia może być ostatnie. W ponurym przemówieniu Bergoglio powiedział, że obecne, chaotyczne położenie świata oznacza początek „czasów ostatecznych” i że tym razem w następnym roku świat będzie już nie do poznania.

  Wcześniej Bergoglio oznajmił o rozpoczęciu III Wojny Światowej. Bergoglio rozwinął swoje poglądy mówiąc zgromadzonemu tłumowi, że: „w czasie kiedy świat głoduje, płonie i popada w chaos, powinniśmy rozumieć, że w tym roku świętowanie Bożego Narodzenia dla tych, którzy zdecydowali się świętować, może być ich ostatnim świętowaniem Bożego Narodzenia”.

  Polubienie

  • Jarku czytałam gdzieś,że ciemni wprowadzą NWO po zniszczeniu
   znienawidzonego przez nich chrześcijaństwa,rękami samych chrześcijan tj papieża,dlatego za wszelką cenę usiłowali i dokonali tego aby ostatnim papieżem był jezuita.Przecież Bergoglio został
   nielegalnie wybrany na papieża za 5 głosowaniem tej samej nocy co jest niezgodne z zasadami wyboru papieża W Watykanie większość hierarchów to masoni/JPII mason 33,Paweł VI itp./
   Ponieważ Franciszek zna całą prawdę o mających nadejść wydarzeniach,dlatego tak się zachowuje,dając co nieco do
   publicznej wiadomości,Od początku jego pontyfikatu zachowuje się
   dziwacznie.Moje przeczucia od samego początku co do niego mnie nie myliły.Mimo wszystko bądźmy dobrej myśli,bo jak mówi przysłowie „Zło się samo wyniszczy” i tak się stanie .Przyszło nam żyć w ciężkich i ciekawych czasach zwanych „ostatecznymi”

   Polubienie

  • Myślę o tym w sposób podwójny co do papieża:
   – przekaz typowo kościelny do ludzi: a pro po czasu- taki tekst ma w zamiarze ich refleksję nad swoim życiem, nieuchronnością odejścia z tego świata, świąt, które wymykają się kościołowi a idą w komerchę i typowo polską wódę i zagrychę, a dla dzieciaków prezenty, iphone`y, a tu papież mówi: to mogą być wasze ostatnie, on ma często teksty anty-kapitalistyczny, może w tę stronę
   – to o czym piszesz, rzeczywisty przekaz rzeszom wiernych, że nadchodzi coś wielkiego, to czuć- wydarzenia z islamistami, isis, konflikt interesów USA-Rosja, teraz nasz mikro-teren- Polska i działanie anty-polskie twórców KOD oraz rzeszy pociągniętych w obronie ustroju jak za komuny, a tutaj jeszcze gorszy czas przed nami, coś planowane przez elity, czyli tak jak pisał mason Garibaldi- 3 wojna, wojna religijna, wiadomo z jaka religią wielką, religią pedofila Mahometa, bo jak inaczej go nazwać?

   Polubienie

  • Gdy na niebie wzejdzie gwiazda narodzinowa,
   daj miłość ludziom, niech się serce zmienia
   To dla ciebie nadchodzi epoka o tyle nowa,
   ile w tobie jest Boga i Bożego Narodzenia.

   Serdecznie pozdrawiam. Krysia.
   PS. Niech te Święta staną się czasem miłości, którą żyjmy przez cały rok. Rok, w którym miłość będzie nam bardzo potrzebna. To walka o nią i bycie w niej jest jedyną, dobrą drogą, na której my, ludzie, nie zapomnimy kim jesteśmy.

   Polubienie

 6. masonerka z NWO ciezko pracowala na zrolowanie chrzescijanstwa I to jeszcze przed soborem watykanskim obsadzajac Watykan wyznawacami szatana. Zalazki Uni Europejskiej poprzedzaja sam sobor a premierowie pierwszyzych czlonkowskich panstw EWG zawarli pakt diabla z papiezem (traktak rzymski).Polska miala istotna role w przyspieszaniu rozpadu chrzescijanstwa po przez stymulowany upadek komunimu i slepe podporadkowanie wladz koscielnych watykanowi. NWO nie dba czy ludzie bedzie popedzany i trzymany w ryzach batem chrzescijanstwa czy islamizu .Ten stymulowany eksperyment wojny rasowo-kulturowej jest waznym wyzwaniem dla szatanistow.

  http://www.proroctwa.com/Dom-smagany-wiatrem.htm

  Polubienie

 7. A tutaj mam cytat z Treboroka mówiący o prawdziwej idei całego jahvizmu –

  „Cała Biblia sprowadza się do jednej myśli: judaizm — religia dla żydów właścicieli niewolników, chrześcijaństwo — religia dla nie żydów niewolników.

  Judaizm i chrześcijaństwo stanowią dwa przeciwstawne psychotypy. Judaizm kształtuje myślenie właściciela niewolników. Chrześcijaństwo kształtuje myślenie niewolnika. Właśnie z tego powodu we współczesnych krajach chrześcijańskich w roli sterujących występują żydzi.

  Judaizm bardzo podnosi samoocenę żyda. Żydom się wpaja: „ty jesteś wybrany przez boga. Wszystkie pozostałe narody — to nieludzie, to usługujące bydło. Powinieneś rządzić innymi ludźmi. Musisz przedostać się wszędzie i wciągnąć tam swoich. Własność goja — to twoja własność, która tymczasowo znajduje się u niego. Oko za oko, ząb za ząb”. Dlatego Żydzi nie podejmą się gotowania, wydobycia węgla i nie naprawią windy, a pójdą do banków, mediów, rządzenia, do handlu, tam wszędzie gdzie są swoi.

  Chrześcijaństwo uczy: „Jesteś niewolnikiem bożym. Małym, grzesznym człowieczkiem. Powinieneś się kajać, pogodzić się z tym, duma — to grzech, zainteresowanie kobietami — to grzech, pełnia życia — to grzech. Myślenie o grzechu — też grzech. Nie martw się o jutro, tak mówił Jezus. Znoś wszystko, gdyż Bóg znosił i nam nakazał. Dali ci w twarz – nadstaw drugi policzek. Oddaj szaty — zdejmij ostatnią koszulę. Rozdaj swój majątek żebrakom, weź swój krzyż i idź! I spłynie na ciebie łaska. Nie będziesz się słuchał — pójdziesz do piekła”.

  W rezultacie, samoocena chrześcijanina zostaje uziemiona do zera. A przy okazji, chrześcijańscy hierarchowie nie wahają się otwarcie nazywać chrześcijan barankami, które mają się paść. A ci, którzy ich pasą nazywają siebie pasterzami. Chrześcijanie na to się godzą! Chrześcijan nazywają „niewolnikami bożymi”, sami siebie tak nazywają. Taka obróbkę uważają za normę. Jest to dla nich naturalne.”

  Polubienie

 8. Księga Urantii daje alternatywne spojrzenie na omawiane powyżej kwestie.Sam nie wiem jak ustosunkować się do przekazów z channelingu,jednak księga ta wiele tłumaczy w odmienny sposób niż Biblia i wcale nie obala treści tam zawartych.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s