Banki i tajna władza

Szokujące i prawdziwe wystąpienie Szydło. „Lobby banków i korporacji bogaciło się kosztem Polaków”


Szokujące i prawdziwe wystąpienie Szydło. „Lobby banków i korporacji bogaciło się kosztem Polaków”

Beata SzydloJestem pozytywnie zszokowany po usłyszeniu telewizyjnego wystąpienia Beaty Szydło, premier polskiego rządu. Naprawdę nie myślałem, że dożyję czasów, gdy premier polskiego rządu będzie mówić brutalną prawdę prosto z mostu, i to tak mocnymi słowami.

To wystąpienie trzeba koniecznie zobaczyć. Na taką odwagę w krytykowaniu psychopatycznego, neoliberalnego kapitalizmu, nie zdobył się żaden rząd, żaden polityk, żaden dziennikarz. Beata Szydło wprost mówi o dyktaturze banków i zagranicznych korporacji.

W istocie tak jest – podmioty te drenują nasze bogactwa, wyprowadzają ogromne zyski za granicę, płacą minimalne wynagrodzenia i pomiatają pracownikami Polakami, i co najważniejsze – większość z nich nie płaci u nas podatków.

Dodatkowo wszelkie urzędy i sądy przez osiem lat rządów zdrajców z PO-PSL postępowały tak, że niszczyły tylko polskie firmy. Natomiast zagraniczne korporacje nie były w ogóle kontrolowane i mogły robić co im się podoba.

Bez wątpienia Polska była państwem kolonialnym. Gospodarka naszego kraju oparta jest o niewolniczy wyzysk polskich pracowników, bardzo niskie pensje, brak przywilejów socjalnych. Teraz mamy szansę wybić się na niezależność. Trwa wielki globalny kryzys. Umiera przyroda, klimat został zdewastowany, banki i państwa są w przededniu bankructwa, zaś do Europy przybywa dziesiątki tysięcy żołnierzy państwa islamskiego.

System upada, i po części jest to także nasza zasługa – zasługa naszych słów, dyskusji, myśli i energii. Myślę że obecny rząd wie, co się święci w Polsce i w skali globalnej. Oni robią wszystko to, by jakoś przygotować kraj do zbliżającej się drugiej fali tego światowego kryzysu.

Przemówienie premier Beaty Szydło publikuję poniżej:

Szanowni Państwo, chcę dziś zwrócić się do Państwa, by zapewnić Was, że oczekiwane tak bardzo przez Polaków zmiany są i będą wprowadzane. Drodzy Rodacy, w naszej kulturze politycznej przyjęty jest termin 100 dni jakie daje się nowemu rządowi. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dostał tego czasu. Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes. Ten festiwal siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów. Ci, którzy stracili władzę, dziś histerycznie nie potrafią się z tym pogodzić.

Szanowni Państwo, odchodząca Platforma Obywatelska i grupy ściśle związane z jej rządami chciały z Trybunału Konstytucyjnego uczynić ostatni bastion obrony własnego interesu. Złamali Konstytucję i powołali sędziów z politycznego nadania.Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia zostanie opublikowane zgodnie z prawem i w terminie. Choć fakt, że zostało ono podjęte wbrew praktyce orzecznictwa pozostaje bez zmian. W tym miejscu chcę jednak przypomnieć tym, którzy tak mocno się o to orzeczenie upominają, że potwierdza ono, iż PO złamała prawo. To działanie miało uniemożliwić rządowi Prawa i Sprawiedliwości wprowadzenie dobrej zmiany, czyli obniżenia wieku emerytalnego, realizacji programu dla rodzin 500 plus. Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów.

Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów. Ten plan się nie uda – zaufaliście mi i nie pozwolę na zatrzymanie dobrej zmiany. PiS wygrało wybory, ponieważ Polacy powiedzieli koniec z pychą i arogancją władzy. Chcemy Polski uczciwej, sprawiedliwej i otwartej na każdego obywatela. Polski, w której rządzą obywatele, a nie grupy interesów.

Tym, którzy tak głośno krzyczą, nie chodzi o demokrację, ale obrony własnych pozycji i wpływów. To obrona lobby banków i zagranicznych korporacji – grup które bogaciły się kosztem Polaków. To był dla nich złoty wiek, ale ten wiek właśnie się skoczył.

Demokracja to rządy narodu – wybrali nas Polacy, byśmy dla nich dobrze pracowali i służyli. Rząd PiS jest po to, by to zadanie dobrze wykonać. Dobro Polaków było, jest i będzie najwyższym nakazem.

Polacy to wielki i mądry naród. W tych najtrudniejszych momentach zawsze potrafimy być razem – bo siła tkwi w naszej wspólnocie. (…) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – to czas, gdy myślimy o tym, co łączy. Nie dajmy się podzielić, bądźmy biało-czerwoną drużyną. Cel, który nam przyświeca jest wspólny – naprawa Polski. Damy radę!”

Przeczytaj też na mojej stronie o tym, czym jest kapitalizm:
Neoliberalny kapitalizm to zbrodniczy system rządzący światem
Zagraniczne banki to największe zagrożenie dla Polaków. Czy Twoje pieniądze są bezpieczne?
Polski koszmar dobiega końca. Ale proces oczyszczenia będzie cholernie bolesny!
PO chroni banki, korporacje i kartele, za to opodatkowuje biednych obywateli!
Problem kredytów we frankach jest poważniejszy niż nam się wydaje! „Batalia o byt państwa”
Największe tabu: przeludnienie doprowadzi do cywilizacyjnej zagłady?
Kapitalizm i polityka: systemy stworzone przez psychopatów
Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”
Jak zrobiono z nas nieszczęśliwych niewolników? Kluczem nie polityka i spiski, a psychologia
Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią
Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”

Reklamy

71 odpowiedzi »

    • A wiesz jaka jest ta luka ? To powołanie się naz dekrety z 1990 roku mówiące że nadal jesteśmy w stanie wojny z III rzeszą ponieważ ona nigdy nie została rozwiązana tak jak PRL został przemianowany na III RP a jak wiadomo kto ma decydujący głos w UE , na sesji plenarnej byłoby to uwzględnione jako chęć obrony granic i suwerenności od agresywnego sąsiada. A jakby nic to nic dało to po prostu zmienił bym ustrój na monarchię i po ptakach. Wystarczy zlikwidować demokrację o co się modlę i medytuje i wtedy jest laspus prawny typowy pat. Bo jaki jest warunek uczestniczenia w tym eurobaraku? Kraj musi być demokratyczny

     Polubienie

 1. Ładnie jarek napisał przemówienie dla Beatki . Tylko kto im przeszkadza, na razie nic nie robią w tym temacie żeby wprowadzać te ustawy , ino przejmuja władze tam gdzie mogą .

  Polubienie

  • Janusz, a jak byłeś Jasiem, to nie uczyli cię w szkole na WOSie, że aby móc wprowadzić jakąkolwiek ustawę, trzeba najpierw mieć władzę?
   Piszesz w internecie. Jesteś zatem w dobrym miejscu, więc ino se pooglądaj albo poczytaj wiadomości nie z TVN-u czy Polsatu. Dowiesz się kto im przeszkadza.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • Nie jestem ani za po ani za pisem ale daj im Janusz te 100 dni jak miały do tej pory wszystkie nowo powołane rządy,na rozpoznanie co pozostawił po sobie stary rząd i postanowienie co wymaga załatwienia w pierwszej kolejności.Plucie na nowy rząd tuż po wyborach niczego nie załatwia ,tylko niezbyt dobrze świadczy o plującym.

   Polubienie

 2. Podpisałem – to nie zaszkodzi
  Jesli idiota nie rozumie ze legalnie wybrany rząd nie może zrobic zamachu stanu sam na siebie to niczego sie po nim nie spodziewam. Najchętniej dałbym mu w mordę – bo inne argumenty nie trafiaja do takich durni
  Jest tu jednak inny temat który powinnismy sami rozwiązać. Chodzi mnie o te Hieny które na nas plują. Nie dość że należy natychmiast dementować wszelkie wrogie wypowiedzi, to na dodatek [sekować] piszących. Jesli takie scierwo tak potrafi pluc na nas trzeba pozbawić go nie dość że możliwości to i środków do życia. Jak mu nie podoba się to niech spada!

  Polubienie

  • Ruda, jeśli jesteś Polką, Słowianką to… Niech sobie Niemcy kwiczą. I niech im się utnie! Mają nasze media? Tylko radia i telewizory… Na razie. Internetu nie mają…!!! I to jest szansa dla POLAKÓW!!! Serdecznie Cię pozdrawiam.

   Polubienie

    • Kwestia czasu Roni7… Powinni zrobić z tym „źródłem” informacji wreszcie porządek. Jak nie zaczną od wywietrzenia mediów, to wszystko, co zrobią będzie oczernione przez takich sk… typu lisek, kwach, wał, halicki, itd. Poczekajmy na te słynne 100 dni rozliczenia. I wtedy ocenimy ich rezultaty. Ale szydełko wczoraj przyjebała! Aż jestem pod wrażeniem. Ale jak nie spełni tych deklaracji, to normalnie się wkurwie…

     Polubienie

    • Co z tego i tak wybory na 2016 się szykują czy Pis zdradzi czy nie i tak nie dotrwa do końca kadencji bo taki był zamiar oficerów prowadzących. Boję się tylko jednego – Bundeswera może wejść z armią nato pod pretekstem obrony demokracji oraz wygrana Petru i koalicja z PO.

     Polubienie

    • Petru jest za bardzo publikowany w TV opanowanych przez PO. Wszystkie Hanki Smoki i inne medialne agencje podniecają się jego „mądrościami”. Wychowanek wiadomo jakiego „profa”, nie może nic innego gadać, bo po prostu nie potrafi. Ma tak z góry nakazane i tyle. No może wejść budeswera (pisz z małej litery, ale wiem, że w we szwabach pisze się rzeczowniki z dużej). Ale to zasługa właśnie prezia po z „koma”, co to podpisał ustawę 1066. Rzygam jak ją czytam… And by the way, to Ty Roni7 pisałeś o numerologii, że 6x6x6=2016 bez zera w środku? Pozdrawiam Cię serdecznie.

     Polubienie

    • Pisałam już o tym ale napiszę raz jeszcze. W drugiej części filmu pt. :” Igrzyska śmierci” z 2013 r. jest pewien motyw, który zwrócił moją uwagę. W momencie gdy główni bohaterowie przejeżdżają w rydwanach pod wiaduktem ( 57 minuta filmu) , na nim widnieje napis ” POL 736 „. Zwróciłam na to uwagę, bo przed zamachami na WTC w filmach na wiaduktach, mostach były napisy np. „NY 911”. Podobno iluminaci lubują się w numerologii. Czyżby coś planowali zrobić w Polsce?

     Polubienie

    • Rozsądna Anna pisze:
     17 Grudzień 2015 o 12:56
     NY 911 to przecież 11 wrzesień 2001 wieże w Nowym Jorku==

     wrzesień 11 > 911 , a rok ??

     Polubienie

    • gmo zabija pisze:
     17 Grudzień 2015 o 14:04
     no tak i godziny zapomnieli podac -_-

     Możesz jasniej?
     Jak ze skrótu NY 911 otrzymujesz datę ==11 wrzesień 2001== konkretnie…?

     A z POL 736..?
     To jest jasne ? 😉

     Polubienie

    • Masz rację nie stety ten kraj jest już dawno stracony. Kiedy nie żyjący już Aron Russo przeprowadzał wywiad z Rockefelerem to on mu powiedział aby się martwił o siebie i o swoją rodzinę. Tobie też tego życzę i całej reszcie tego bloga , ja już dawno straciłem jakąkolwiek nadzieję w ten naród i w ogóle w całą ludzkość. Szkoda mi na to zdrowia.

     Polubienie

    • Nie 10 czy 15 a raczej 1% i to nie wiem czy tyle, mylisz ludzi przebudzonych z ludźmi świadomymi i wtajemniczonymi.

     Polubienie

    • Nie oto mi chodzi. Chodzi mi o pewien proces przemiany mentalnej,duchowej i intelektualnej. Ludzi przebudzonych tak naprawdę jest bardzo dużo nawet 50% ale to jest jak z wydartym ze snu niemowlakiem, Koniec tego bezpiecznego snu i co wtedy robi niemowlak, to płacze w niebo głosy jak mu jest źle że mu przeszkadzają dlaczego ma wstawać i tak dalej. Ten proces to przemiana alchemiczna z kupki mięsa w kryształową istotę.

     Polubienie

    • Roni7, Ty też oglądałeś wywiady z Aron’em Russo? Ja również. I co? Smutny miał koniec koleś. Wiele powiedział nam, szanuje gościa. Załatwili go… Z nimi się po prostu nie wygra! Są za wielcy i władają tą ziemią. Ale mimo wszytko należy walczyć!!! Dziękuję za życzenia dla „RESZTY” tego bloga i jak myślę dla Jego SZEFA! Pozdrowienia serdeczne Jarku! Nie trać nadziei Roni7 w ten Naród! W Polskę! Choć, masz rację, że świat jest zdrowo pojebany i mogłoby się rzec, szkoda zdrowia. Ale taka nasza misja na tej ziemii, odkrywać PRAWDĘ… I jej doświadczać…

     Polubienie

    • Niestety – pełna zgoda, pracuje w miejscu, gdzie sami wykształceni- tak właśnie się zachowują, pełna histeria, zero samodzielnego myslenia, to jakiś koszmar, też zawsze mówię, ze coś do żarcia dają, oni bardzo są zawsze zdziwieni, że od paru lat telewizji nie mam

     Polubienie

   • Jeszcze nie, więc korzystajmy z jego dobrodziejstwa płynącego. 🙂 Kiedyś taki głupek, skończony tuman, tuskoland chciał nam przyjebać ustawą „ACTA”. I zabronić do wolnej wypowiedzi i dostępu do wiedzy. Pamiętamy… Dymiliśmy i się szmata niemiecka wystraszyła. I się u nich schowała… Jak myślisz, chyba niech nie wraca, hihi. Bądź Zdrowa Ruda! I uważaj. God Bless You.

    Polubienie

    • Wróci wróci niech o to cię głowa nie boli. Oni nie mają żadnych skrupułów to ludzie bez sumienia, rozbestwili się do granic możliwości.

     Polubienie

   • Nie Ruda, siła tkwi w nas a nie w internecie. Internet to globalny śmietnik. Stanisław Lem powiedział ” Dopóki nie włączyłem internetu to nie wiedziałem że jest tylu idiotów na świecie”

    Polubienie

    • ja sama chyba max do 30/40, i wypierdalam z orbity -_-, zresztą nie wiem co bedzie kiedyś… w ogóle sądzę, że dzisiejsze młode pokolenie może sobie pomarzyć dożycia tej 70. Przynajmniej większość, z ich trybem życia i tą jakze bezpieczną przyszłością zapewnioną nam dzięki systemowi… Never

     Polubienie

   • ,, Zgadzam się z tobą areckir, że siła tkwi właśnie w internecie. A tego nam zabrać nie mogą 🙂 ”

    Spokojnie mogą. Słyszałam od gościa, który przyjechał z Niemiec, że blokowane są portale, na których za dużo pisze się prawdy o ciapatych i te blogi, poprzez które ludność niemiecka organizuje się na manifestacje.

    Śmiechem żartem, ale wypracujmy sobie jakiś gryps 😉 , co by nasze wpisy w razie ,,w” nie były tak oczywiste.
    Myślicie, że dążenia do wprowadzenia rządu światowego nie będą ukrócać wolności słowa? To jeden z aspektów zamordyzmu, do którego zmierzają psychopaci tego świata.
    Podejrzewam, że konspiracja, którą stosuje się wobec nas, prędzej czy później zagości w naszym słowniku, aby dalsza walka z nieprawością była możliwa.
    Na razie możemy pisać do woli i co chcemy, ponieważ liczba ludzi takich jak my jest marginalna, nie stanowi zagrożenia i paradoksalnie ,,pokazuje” , że człowiek jest ,,wolny”.
    Ludzi, którzy przeglądają na oczy jest coraz więcej. Myślicie, że ten proces będzie się rozszerzał bezkolizyjnie?
    Czy czarno widzę? Absolutnie nie. To logika.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • No to ja już, Ruda, chyba całkiem zwariowałam, ale skoro moją dewizą jest ,,trzeba wariować, aby nie zwariować”, podaję ci przepis na sałatkę. 🙂 Proszę cię, nie padnij ze śmiechu. To jest przykładowy gryps, z rodzaju debilnych 🙂 A co ja się przy tym nachechłałam, to moje.

     Sałatka po ormiańsku.
     – twardy kawałek arbuza
     – nieco imbiru, estragonu
     – jarmuż ugotowany
     – tarkowana rzepa
     – olej
     Twardy arbuz moczyć godzinę, dodać zgnieciony imbir, estragon. Zmieszać arbuz, warzywa, szczyptę zieleniny ewentualnie goździki. Olej dodać z dodatkiem rozmarynu ususzonego. Gotowe.
     Apetyczna.

     Może uda ci się odgadnąć. Dla ułatwienia dodam, że w przepisie przekazałam ci wiadomość o spotkaniu, podając miejsce i dokładny czas.
     Trzeba czasem się powydurniać, aby od tych poważności łeb się całkiem nie zdymił.

     Pozdrowionka.

     Polubienie

    • Krysiu czy ja też mogę przyjść na spotkanie tam gdzie zawsze o godzinie drugiej,przyniosę moją nalewkę z ostrężyn.Daj mi znać czy mogę.
     K oza
     A rleta
     P adła
     U wiązał
     J ą
     E dek
     S am
     Z niknął

     Polubienie

 3. Ale bolek i inni mają za sobą takie siły, że nikogo się nie boją..!
  Tu USA rozgrywa i podejmuje decyzje, jak ktos już pisał.
  Zależy, która frakcja wygra, ale obie idą na wojne z Rosją.
  I tu się kończy optymizm..

  Polubienie

  • ==kombinują tez z V4==

   Masz na myśli grupe wyszechradzką, czy to ma znaczenie?

   ==PO jakby chciała isc na rosje to by przyznala ze putin rozwalil samolot a szczetnie pilnowali żeby wygladalo na wypadek lotniczy owszem takie wypadki się nie zdazaja==

   Wtedy po-psl grali razem z Putinem..

   Polubienie

   • ==ale to fakt jakby zwrócili samolot to bylaby wojna bo trotyl latwo wykryc nawet po kapielach w kwasie itd==

    No to mówili zabezpieczająco że ruska rakieta ich strąciła, była jeszcze wersja z
    arabskim zamachem rakietowym jak pamiętam..
    A do tej pory nie wiadomo kto, czym i o której wyleciał…Jeżeli w ogóle..

    Polubienie

 4. ==tak samo qrva jego mać czuję od dawna, kiedy zacząłem to rozkminiać po swojemu! za tym zamachem stoi CIA/Mossad + STASI ==

  Ja też..
  Ale dlaczego Putin dał polankę? Post factum czy cos mu obiecali..?

  ==Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę.”==
  Ha, ale to oni tu rządzą, Antek i reszta ich słucha…

  Polubienie

 5. Przecież czy pis czy po to jedno i to samo.Obie partie są sterowane przez odpowiednie loże podobnie korwin palikot czy episkopat.Nie ma się czym zachwycać dziwię się,że Jarek Kefir jest pod wrażeniem bo przecież z taką wiedzą jaką posiadasz dobrze wiesz co jest pięć.

  Polubienie

  • Roni skąd masz takie informacje ,nie spotkałam w internecie jeszcze
   takiego tematy,usłyszałam natomiast przed chwilą w telewizorni ,że unia jewropejska zwołuje na 26.01.2016 debatę na temat sytucji w Polsce.O mało mnie szlag nie trafił.

   Polubienie

   • Od samego początku wejścia do tej europejskiej mafii cos mnie
    odpychało.Ostatnio gdzieś przeczytałam,że niemiaszkowa unia powstała po to aby zadłużyć kraje Europy wschodniej aż do niewypłacalności i tak się stało i jesteśmy w czarnej dupie.Chyba ,że
    wypełnią się w przyszłym roku w czerwcu moje przepowiednie i ten który wszystko potrafi,zrobi na tym uciemiężonym ziemskim globie
    ostateczny porządek.Mam taką cichą nadzieję.

    Polubienie

   • Przecież wielu generałów jeździ do Chin od dłuższego czasu. Jest wymiana doświadczeń. Wywiad chiński działa na zasadach cybernetyki docenta Kosseckiego i Mariana Mazura. Powtarzam jeszcze raz te dzikie jak to wielu określa ludy azjatyckie jak Turcja,Iran czy Chiny bardzo sobie cenią Polskę i Polaków, mają ogromny szacunek. Tak było kiedyś też Libią czy Irakiem ale wiadomo jak się skończyło. Wole dogadywać się z nimi niż z zdradzieckim zachodem co tylko traktuje nas jak chłopcy na posyłki.

    Polubienie

    • ,, Powtarzam jeszcze raz te dzikie jak to wielu określa ludy azjatyckie jak Turcja,Iran czy Chiny bardzo sobie cenią Polskę i Polaków, mają ogromny szacunek.”

     Myślisz, że w tej chwili bliżej nam strategicznie do Turków, czy raczej do Słowian za Bugiem?
     Jak zrobią z nas poligon, zobaczysz jakiego języka będą się niektórzy uczyć na gwałt, a starsi przypominać sobie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

   • Tak wiem będzie bratnia pomoc dyskutowana a ja wam mogę już wam powiedzieć że żaden kraj europejski nie będzie chciał interwencji oprócz jednego …. zgadnijcie jaki to kraj. Mówię od razu że bundeswera najedzie nasz kraj wykorzystując chaos panujący w Polsce.

    Polubienie

   • Wiadomo, że będzie to deBATOWANIE nad krajem, który zaczął podskakiwać i próbować(przynajmniej narazie w deklaracjach) wyrwać się spod jażma grabieży i kontroli stanów i korporacji niemieckich.

    Interesuje mnie jaką w tej kwestii postawę przyjmą Wyspiarze. Czy też uwierzą w czarne opinie o obecnej Polsce, jakie wystawiają w zagranicznych mediach szczwane lisy i michniki, a w kraju petry i neumany. Im nie zależy na ,,miłości” do zachodu, chcą raczej utrzymać kanały kanalizacyjne, w których jak szczury potajemnie handlowali Polską. Obawiają się dekonspiracji.
    Czy wiecie ilu ludzi tworzyło polskie bagno w 800 aferach?!

    Jeśli w oczach unii byliśmy do tej pory naiwną dojną krową, a teraz po zmianie rządu unia wespół z rodzimymi sprzedawczykami, wysyła pod adresem Polski kalumnie, to może oznaczać jedno. Ten rząd oznajmił, że mleczko się skończyło i won z naszego pastwiska.

    Za stanowczymi deklaracjami obecnego rządu muszą stać przynajmniej państwa Grupy Wyszehradzkiej, zatem jest jeszcze trochę czasu, aby wypracować poparcie.
    Podejrzewam, że będzie to początek rozpadu eurokołchozu. Takie państwa jak Węgry, Czechy, Słowacja, Polska nie mają nic do stracenia. Albo będą dojone, doprowadzane do bankructwa albo powstaną z kolan i zaczną budować własną suwerenność.
    Bardzo istotne jest, aby Polacy nie byli podzieleni. Jeżeli kilka milionówdaje soba manipulować i płacze po stracie PO, i nie respektuje rządu wybranego większością głosów, to ci ludzie muszą wiedzieć, że płacz będzie jeszcze większy, gdy rodak zostanie napuszczony przeciwko rodakowi – dla unii i stanów takie rozwiązanie będzie bardzo korzystne, doprowadzić do burdelu jak np. na Ukrainie.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

 6. Masz rację Sanctus. Mam identyczną, prawie że pewność. Nie wykluczałabym z CIA/Mossad + STASI specsłużb Kremla.
  Proste babskie dedukowanie. Gdyby za ,,smoleńskiem” stała tylko Rosja, to stany z Mossadem i STAZI , dążące do zeszmacenia wpływów Rosji w świecie zrobiłyby wszystko, aby ujawnić głównego, jedynego sprawcę.
  To samo zrobiłaby Rosja, gdyby była ,,czysta”. Berlin jako spółka w amerykańskim zoo siedzi cicho, a sensacje o wybuchu w samolocie podawane swego czasu przez pisarza niemieckiego były tylko próbą odwrócenia uwagi – skończyło się jak się skończyło.
  No i wisienka na torcie. Czy myślisz, że tusko – kopaczowy rząd nie brał w tym udziału? Oddanie śledztwa, czarnych skrzynek, kłamstwa odnośnie współpracy przy sekcjach, robienie debila i oszołoma z Macierewicza. Skoro Warszawa była pewna swej niewinności, to do qrwy nędzy czemu nie zwołała międzynarodowej komisji i nie ściągnęła wraku, jak to miało miejsce w innych, późniejszych katastrofach?
  Widziałeś jak to zrobili Holendrzy, jak z odzyskanych kawałków ,,skleili” makiete w hangarze.
  Teraz Macier nie popuści(oby tylko nie był maniakiem w tej sprawie). Może również i dlatego przegrany rząd ma wielki ból dupy.
  To, że kilka państw brało w tym udział( przepraszam – rządów i służb tych państw) to jest więcej niż pewne. Pytanie brzmi: ,,Kto, co i ile na tym ugrał?” Nie zabija się elity państwa bez powodu. Sam pomysł i przeprowadzenie zamachu musiały być poprzedzone kalkulacją wynikających z tego korzyści.
  Warto się przyjrzeć w czym i komu ówczesny rząd bruździł, a co po ,,smoleńsku” stało się możliwe. To są, moim zdaniem, właściwe nitki prowadzące do kłębka.

  Ważne w tym wszystkim jest jeszcze to, żebyśmy zajmując się przeszłością nie zaniedbali czasów obecnych. My Polacy mamy szczególną skłonność do nadmiernego rozpamiętywania np. czasów II W ŚW. , kiedy inne narody bardziej żyją dniem obecnym i tworzeniem swojej pozycji w świecie. Jaką mamy pozycję to każdy wie i wynika ona z wielu przyczyn.
  Oczywiście, że należy zajmować się historią. Największą z tego korzyścią powinny być wnioski z lekcji wprowadzane w dzień dzisiejszy. Aby uniknąć tych samych błędów.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • ==Gdyby za ,,smoleńskiem” stała tylko Rosja, to stany z Mossadem i STAZI , dążące do zeszmacenia wpływów Rosji w świecie zrobiłyby wszystko, aby ujawnić głównego, jedynego sprawcę.
   To samo zrobiłaby Rosja, gdyby była ,,czysta”.==
   Jasne…
   Dlatego tamci zrobili, a ci powiedzieli: – o tu spadł…

   W najbliższym czasie nikt tego nie rozwikła..
   Jedna z najbardziej spektakularnych politycznych zbrodni, wielopoziomowa.
   Z reszta ostatnio sporo było podobnych katastrof z błedem pilota w tle..

   Polubienie

  • ==My Polacy mamy szczególną skłonność do nadmiernego rozpamiętywania np. czasów II W ŚW. , kiedy inne narody bardziej żyją dniem obecnym i tworzeniem swojej pozycji w świecie==

   Ale te co żyja dniem obecnym i dobrobytem maja teraz wielki kłopot z islamem..
   Sa jak zaczarowane..
   A nasza historia to dalej mnóstwo niewyjaśnionych faktów..

   Polubienie

   • To dziwne bo ja miałem o Powstaniu ale tylko wzmiankę bo widzisz Ruda jak się takie tematy wrzuca zawsze w czerwcu bo ta epoka jest już pod koniec a wiadomo jak to bywa w czerwcu z nauką więc mamy co mamy.

    Polubienie

    • ==Moze ktos kiedys zacznie o tym pisac,jest nadzieja.==

     Ale kto to przeczyta… A potem uwierzy??…
     Ci co pamiętaja kończa wedrówkę, młodzi maja inne cele, przy wypranych z idei celach, gro to materialiści, większość nie zna podstawowych historycznych dat i faktów..
     Wszystko za mało..

     Polubienie

    • I nie jedz!
     Kup parówkę w dobrej masarni, śmietanę 30% i razową bułkę, ja mam kilka takich miejsc.. 😉

     Polubienie

   • „Włączają więc telewizor, z którego sączy się cała propaganda całą dobę, a oni chłoną to jak zahipnotyzowani.” – tak robi cebulandia, lemingi raczej siedzą na fejsie,twiterze bądź instagramie albo siedzą na natemat czy onecie

    Polubienie

  • Tak tylko dziwnym trafem 10 kwietnia 2010 roku akurat nad tą częścią europy przelatywał Chiński satelita szpiegowski więc chyba wiadomo do kogo się kierować po wzskazówki.

   Polubienie

  • Pierdolisz z tymi mongołami jak potłuczony. Po pierwsze bardzo sobie nas cenią nawet bardziej niżmy sami. Po drugie raczej zacznijcie się uczyć mandaryńskiego bo to będzie stolica w Nowym Porządku Świata i stosunki z Chinami będą nam potrzebne zresztą Chiny to już potęga numer 1. Po trzecie Chiny jak dotąd nie są ekspansywni jak na przykład USA, Araby czy Rosja. Robią po prostu swoje . A po czwarte t oz chińczykami mamy wiele wspólnego bo to nie jest jak się sądzi jakaś mityczna rasa żółta no może z wyjątkiem kilkoma plemionami ale w większości to rasa biała. Jest tam mnóstwo piramid, wspomniałeś że są tam miasta słowiańskie a zadałeś sobie pytania dlaczego. BO kurwa chińczycy to potomkowie rasy Ariów, którzy przy wielkim exodusie 12500 lat temu poszli na wschód, przynajmniej jakaś część reszta poszła na zachód czyli prasłowianie inaczej. Jeśli mam wybierać miedzy dogadywaniem się z upadłą cywilizacją zachodu a silną i bardzo doświadczoną cywilizacją chińską. To wiadomo z kim bym wolał robić interesy. A wiesz dlaczego są teraz tacy mali, brzydcy i skośnoocy. Bo zostali najechani przez rasę koczowników syberyjskich czyli mogołów i się z nimi zmieszali na przestrzeni wielu lat. Popatrz co się dzieje w Chinach wielu kocha Chopina, są uniwersytety na których język Polski i jest obowiązkowy tak jak u nas angielski.

   Polubienie

 7. …nie dziwota, że zwołujom posiedzenie – a jakże z wniosku samego Dunalda!!!…jakieś zdziwienie???…po tym co już wiemy?…a paniom dziękuję za urocze wpisy i zdecydowanie popieram…i pozdrawiam

  Polubienie

 8. Taki jeden mądry gość kiedyś napisał: „Politykę wymyślono po to, aby kłamstwo wydawało się prawdą”. Nie jestem za pis. Ale jeśli mają nawet coś zmienić, to dobrze. Dość tych kłamstw po! Macie ból dupy, aż mnie to bawi jak oglądam te wasze śmieszne tv kanały. Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s