Banki i tajna władza

Szokujące i prawdziwe wystąpienie Szydło. „Lobby banków i korporacji bogaciło się kosztem Polaków”

Szokujące i prawdziwe wystąpienie Szydło. „Lobby banków i korporacji bogaciło się kosztem Polaków”

Beata SzydloJestem pozytywnie zszokowany po usłyszeniu telewizyjnego wystąpienia Beaty Szydło, premier polskiego rządu. Naprawdę nie myślałem, że dożyję czasów, gdy premier polskiego rządu będzie mówić brutalną prawdę prosto z mostu, i to tak mocnymi słowami.

To wystąpienie trzeba koniecznie zobaczyć. Na taką odwagę w krytykowaniu psychopatycznego, neoliberalnego kapitalizmu, nie zdobył się żaden rząd, żaden polityk, żaden dziennikarz. Beata Szydło wprost mówi o dyktaturze banków i zagranicznych korporacji.

W istocie tak jest – podmioty te drenują nasze bogactwa, wyprowadzają ogromne zyski za granicę, płacą minimalne wynagrodzenia i pomiatają pracownikami Polakami, i co najważniejsze – większość z nich nie płaci u nas podatków.

Dodatkowo wszelkie urzędy i sądy przez osiem lat rządów zdrajców z PO-PSL postępowały tak, że niszczyły tylko polskie firmy. Natomiast zagraniczne korporacje nie były w ogóle kontrolowane i mogły robić co im się podoba.

Bez wątpienia Polska była państwem kolonialnym. Gospodarka naszego kraju oparta jest o niewolniczy wyzysk polskich pracowników, bardzo niskie pensje, brak przywilejów socjalnych. Teraz mamy szansę wybić się na niezależność. Trwa wielki globalny kryzys. Umiera przyroda, klimat został zdewastowany, banki i państwa są w przededniu bankructwa, zaś do Europy przybywa dziesiątki tysięcy żołnierzy państwa islamskiego.

System upada, i po części jest to także nasza zasługa – zasługa naszych słów, dyskusji, myśli i energii. Myślę że obecny rząd wie, co się święci w Polsce i w skali globalnej. Oni robią wszystko to, by jakoś przygotować kraj do zbliżającej się drugiej fali tego światowego kryzysu.

Przemówienie premier Beaty Szydło publikuję poniżej:

Szanowni Państwo, chcę dziś zwrócić się do Państwa, by zapewnić Was, że oczekiwane tak bardzo przez Polaków zmiany są i będą wprowadzane. Drodzy Rodacy, w naszej kulturze politycznej przyjęty jest termin 100 dni jakie daje się nowemu rządowi. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie dostał tego czasu. Opozycja nie potrafiła wznieść się ponad własny interes. Ten festiwal siania strachu, wprowadzania chaosu, budowania podziałów między Polakami to nic innego jak zasłona dymna dla ochrony własnych wpływów. Ci, którzy stracili władzę, dziś histerycznie nie potrafią się z tym pogodzić.

Szanowni Państwo, odchodząca Platforma Obywatelska i grupy ściśle związane z jej rządami chciały z Trybunału Konstytucyjnego uczynić ostatni bastion obrony własnego interesu. Złamali Konstytucję i powołali sędziów z politycznego nadania.Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z 3 grudnia zostanie opublikowane zgodnie z prawem i w terminie. Choć fakt, że zostało ono podjęte wbrew praktyce orzecznictwa pozostaje bez zmian. W tym miejscu chcę jednak przypomnieć tym, którzy tak mocno się o to orzeczenie upominają, że potwierdza ono, iż PO złamała prawo. To działanie miało uniemożliwić rządowi Prawa i Sprawiedliwości wprowadzenie dobrej zmiany, czyli obniżenia wieku emerytalnego, realizacji programu dla rodzin 500 plus. Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów.

Chciano w ten sposób zablokować opodatkowanie zagranicznych banków i hipermarketów. Ten plan się nie uda – zaufaliście mi i nie pozwolę na zatrzymanie dobrej zmiany. PiS wygrało wybory, ponieważ Polacy powiedzieli koniec z pychą i arogancją władzy. Chcemy Polski uczciwej, sprawiedliwej i otwartej na każdego obywatela. Polski, w której rządzą obywatele, a nie grupy interesów.

Tym, którzy tak głośno krzyczą, nie chodzi o demokrację, ale obrony własnych pozycji i wpływów. To obrona lobby banków i zagranicznych korporacji – grup które bogaciły się kosztem Polaków. To był dla nich złoty wiek, ale ten wiek właśnie się skoczył.

Demokracja to rządy narodu – wybrali nas Polacy, byśmy dla nich dobrze pracowali i służyli. Rząd PiS jest po to, by to zadanie dobrze wykonać. Dobro Polaków było, jest i będzie najwyższym nakazem.

Polacy to wielki i mądry naród. W tych najtrudniejszych momentach zawsze potrafimy być razem – bo siła tkwi w naszej wspólnocie. (…) Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia – to czas, gdy myślimy o tym, co łączy. Nie dajmy się podzielić, bądźmy biało-czerwoną drużyną. Cel, który nam przyświeca jest wspólny – naprawa Polski. Damy radę!”

Przeczytaj też na mojej stronie o tym, czym jest kapitalizm:
Neoliberalny kapitalizm to zbrodniczy system rządzący światem
Zagraniczne banki to największe zagrożenie dla Polaków. Czy Twoje pieniądze są bezpieczne?
Polski koszmar dobiega końca. Ale proces oczyszczenia będzie cholernie bolesny!
PO chroni banki, korporacje i kartele, za to opodatkowuje biednych obywateli!
Problem kredytów we frankach jest poważniejszy niż nam się wydaje! „Batalia o byt państwa”
Największe tabu: przeludnienie doprowadzi do cywilizacyjnej zagłady?
Kapitalizm i polityka: systemy stworzone przez psychopatów
Logika kapitalizmu: „Ratowanie życia, przywrócenie planetarnej równowagi, sprawiedliwość i pokój nie są dochodowe”
Jak zrobiono z nas nieszczęśliwych niewolników? Kluczem nie polityka i spiski, a psychologia
Kapitalizm i wolny rynek stały się toksyczną religią
Mitologia kapitalizmu, oszustwo ideologii „wolnego rynku”

Reklamy

170 odpowiedzi »

 1. Już ujadali noski dzisiaj, że podwyższanie im podatków jest niezgodne z konst-prost-ytucją … 😉
  A przeciez dziadzia Bronek Lewartow vel ‚gieremek’ im obiecał,
  nio to jak to to teraz tak ??

  ==H.K. Skąd pan weźmie tylu Żydów? Kto im da przedsiębiorstwa?

  B.G. Kto? A o naszej „Solidarności to już pani zapomniała? Jeszcze będzie prosić żeby nasi Żydzi te przedsiębiorstwa brali. Jest ustawa o samorządzie przedsiębiorstw? Jest. Mogła być dla nas jeszcze lepsza, ale i ta wystarczy. Przewiduje ona, że mogą być tworzone spółki prywatno-samorządowe i prywatno-państwowe? Przewiduje. Co jest potrzebne na rozruch takiej spółki? My wiemy dobrze. Pieniądze! A kto ma dziś pieniądze na takie interesy? Może Polacy? Nie, ja Polaków w tym interesie, jako udziałowców w zyskach nie widzę. Pieniądze dadzą Żydzi.

  Pytała pani skąd wezmę tylu Żydów? Ano na szczęście ludu Izraela już są. Przez 38 lat populacja się odrodziła w Izraelu, w Europie Zachodniej i w Związku Radzieckim także. Kiedy tylko uchwalimy ustawę o podwójnym obywatelstwie i prawie swobodnego wyboru miejsca zamieszkania oraz podróżowania do Polski tam i z powrotem w zależności wyłącznie od chęci takiego podwójnego obywatela polskiego — z kadrami do zreprywatyzowania przemysłu, rzemiosła i handlu nie mamy najmniejszego kłopotu. A warsztaty pracy stoją otworem i nawet puste. Opłaciło się nam doprowadzić do takiej ruiny. W takim stanie będą je nam dawać darmo i jeszcze całować w rękę, aby była praca dla Polaków i trochę towarów na rynek.

  H.K. Dlaczego trochę?

  
B.G. Bo te zakłady będą pracowały na eksport.
H.K. A jak „Solidarność” będzie zatrzymywać ten eksport na granicy albo w portach?

  B.G. Jaka „Solidarność”? Jak to wszystko się uda, to cała „Solidarność” będzie kijem naganiała swoich członków, a i partyjnych też do ostrej roboty w nadziei, że samorząd zbliży się do zysków na horyzoncie. Te zyski będą, ale jak pęczek marchwi przed łbem osła, aby chciał ciągnąć ciężki wóz.

  H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?

  B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

  H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!

  
B.G. To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętszemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?

  
H.K. Oczywiście, przecież pisałam książkę o getcie warszawskim i bohaterach żydowskiego ruchu oporu.

  
B.G. No to co pewnego razu powiedzieli Żydzi, którzy wraz z Ringelblumem ukrywani byli w bunkrze przy ul. Wolskiej przez ogrodnika Marczaka i jego rodzinę? Pamięta pani, pani Haniu?

  
H.K. Tak, pamiętani. Mówili: nienawidzimy Polaków, bo im jest teraz lepiej niż nam.

  
B.G. No to więc teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który teraz tworzymy i ożywiamy najróżniejszymi nurtami, ma na celu doprowadzić do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce było zawsze lepiej niż Polakom.==

  Ze starego wywiadu o handlu i ‚miłości’ do Polaków..

  PS. H.K – Hanna Krall
  B.G – Bronisław Geremek..

  Polubienie

  • Trwa otwarta wojna o Polskę zresztą już o tym mówiłem w poprzednim temacie. Za Pisem stoi pewna grupa wojskowa z Pentagonu mówi się o powrocie do polityki jagiellońskiej. Ta grupa wojskowa w USA walczy z żydowską finansjerą. Tak jak mówiłem czy Pis zdradzi Polaków czy nie porządzi dłużej jak 2 lata , ja przewiduję wybory na lato lub jesień 2016. Ta hydra niemiecko-żydowska w postaci naszych volskdojczów oraz wielkiego wschodu francji cały czas ujada i prosi sieo prowokację zachodnich wojsk – (ust. 1066) co spowoduje bratnią pomoc tak jak w 1956 na Węgrzech czy w 1968 w Czechosłowacji. Ja mam pomysł nie mamy dużo wojska a jakby tak wyprzedzić ich i poprosić o pomoc armię węgierską np. o pożyczenie myśliwców i śmigłowców. Mówiłem grzegorzowi że już nie długo w Polsce będzie gorąco i to nie z przyczyny inwazji muzułmanów.

   Polubienie

   • Roni, pewnie, że jemu nic nie będzie. Ale podpisanie tego nic nie kosztuje, trwa dosłownie minutę, a przynajmniej jeśli dużo Polaków to podpisze, pokażemy tym samym naszą niezgodę na robienie sobie z Polski kolonii BRD. Tylko tyle i aż tyle. Zresztą, jak ktoś nie chce, niech nie podpisuje. To nie jest przecież obowiązkowe.

    Polubienie

    • A tu się całkowicie z tobą zgadzam. Polska powinna wyjść z unii. Im szybciej to zrobi, tym lepiej. Tylko nie wiem, czy jest na to szansa…

     Polubienie

    • A wiesz jaka jest ta luka ? To powołanie się naz dekrety z 1990 roku mówiące że nadal jesteśmy w stanie wojny z III rzeszą ponieważ ona nigdy nie została rozwiązana tak jak PRL został przemianowany na III RP a jak wiadomo kto ma decydujący głos w UE , na sesji plenarnej byłoby to uwzględnione jako chęć obrony granic i suwerenności od agresywnego sąsiada. A jakby nic to nic dało to po prostu zmienił bym ustrój na monarchię i po ptakach. Wystarczy zlikwidować demokrację o co się modlę i medytuje i wtedy jest laspus prawny typowy pat. Bo jaki jest warunek uczestniczenia w tym eurobaraku? Kraj musi być demokratyczny

     Polubienie

    • Z resztą Polska teraz ma się ponoć upominać o zwrot odszkodowań od Niemców za straty wojenne tak jak żydzi od nas bezpodstawnie chcą 65 miliardów dolarów.

     Polubienie

    • Tak, te dekrety są mi znane, choć nie pomyślałam o tym w taki sposób. Co do upomnienia się o zwrot odszkodowań od Niemców, zawsze uważałam, że Polska powinna już dawno temu o nie wystąpić. Wystarczy przecież wspomnieć, co Niemcy zrobili z samą tylko Warszawą podczas powstania. A co dopiero z resztą naszego kraju.

     Polubienie

  • Podpisałem – to nie zaszkodzi
   Jesli idiota nie rozumie ze legalnie wybrany rząd nie może zrobic zamachu stanu sam na siebie to niczego sie po nim nie spodziewam. Najchętniej dałbym mu w mordę – bo inne argumenty nie trafiaja do takich durni
   Jest tu jednak inny temat który powinnismy sami rozwiązać. Chodzi mnie o te Hieny które na nas plują. Nie dość że należy natychmiast dementować wszelkie wrogie wypowiedzi, to na dodatek [sekować] piszących. Jesli takie scierwo tak potrafi pluc na nas trzeba pozbawić go nie dość że możliwości to i środków do życia. Jak mu nie podoba się to niech spada!

   Polubienie

   • Dzięki Bogdan. Niestety Niemcy dobrze wiedzą, co robią. Mają tutaj swoje interesy – praktycznie wszystkie media, banki, hipermarkety typu Kaufland, Lidl, czy jak tam się to jeszcze nazywa. Więc i oni kwiczą, bo im też się utnie.

    Polubienie

    • Ruda, jeśli jesteś Polką, Słowianką to… Niech sobie Niemcy kwiczą. I niech im się utnie! Mają nasze media? Tylko radia i telewizory… Na razie. Internetu nie mają…!!! I to jest szansa dla POLAKÓW!!! Serdecznie Cię pozdrawiam.

     Polubienie

    • Kwestia czasu Roni7… Powinni zrobić z tym „źródłem” informacji wreszcie porządek. Jak nie zaczną od wywietrzenia mediów, to wszystko, co zrobią będzie oczernione przez takich sk… typu lisek, kwach, wał, halicki, itd. Poczekajmy na te słynne 100 dni rozliczenia. I wtedy ocenimy ich rezultaty. Ale szydełko wczoraj przyjebała! Aż jestem pod wrażeniem. Ale jak nie spełni tych deklaracji, to normalnie się wkurwie…

     Polubienie

    • Co z tego i tak wybory na 2016 się szykują czy Pis zdradzi czy nie i tak nie dotrwa do końca kadencji bo taki był zamiar oficerów prowadzących. Boję się tylko jednego – Bundeswera może wejść z armią nato pod pretekstem obrony demokracji oraz wygrana Petru i koalicja z PO.

     Polubienie

    • Petru jest za bardzo publikowany w TV opanowanych przez PO. Wszystkie Hanki Smoki i inne medialne agencje podniecają się jego „mądrościami”. Wychowanek wiadomo jakiego „profa”, nie może nic innego gadać, bo po prostu nie potrafi. Ma tak z góry nakazane i tyle. No może wejść budeswera (pisz z małej litery, ale wiem, że w we szwabach pisze się rzeczowniki z dużej). Ale to zasługa właśnie prezia po z „koma”, co to podpisał ustawę 1066. Rzygam jak ją czytam… And by the way, to Ty Roni7 pisałeś o numerologii, że 6x6x6=2016 bez zera w środku? Pozdrawiam Cię serdecznie.

     Polubienie

    • Pisałam już o tym ale napiszę raz jeszcze. W drugiej części filmu pt. :” Igrzyska śmierci” z 2013 r. jest pewien motyw, który zwrócił moją uwagę. W momencie gdy główni bohaterowie przejeżdżają w rydwanach pod wiaduktem ( 57 minuta filmu) , na nim widnieje napis ” POL 736 „. Zwróciłam na to uwagę, bo przed zamachami na WTC w filmach na wiaduktach, mostach były napisy np. „NY 911”. Podobno iluminaci lubują się w numerologii. Czyżby coś planowali zrobić w Polsce?

     Polubienie

    • Wg mnie to może być 6.01.2016 ale pewniak to 10.06.2016,no bo przecież iluminait,masoni i kabaliści dozują światu wszystkie nieszczęścia wg przepowiedni Apokalipsy Jana. A tam wyrażnie pisze po przejściu w nowy złoty wiek po 3 i poł roku ucisku i chaosu
     na ziemi zjawi się Antychryst dla katoli to pwtórne przyjście Chrystusa.Od grudnia 2012 r do czerwca 2016 r akurat mija 3 i pół
     roku.No ale najpierw musimy dożyć do tego czasu.

     Polubienie

    • Rozsądna Anna pisze:
     17 Grudzień 2015 o 12:56
     NY 911 to przecież 11 wrzesień 2001 wieże w Nowym Jorku==

     wrzesień 11 > 911 , a rok ??

     Polubienie

    • gmo zabija pisze:
     17 Grudzień 2015 o 14:04
     no tak i godziny zapomnieli podac -_-

     Możesz jasniej?
     Jak ze skrótu NY 911 otrzymujesz datę ==11 wrzesień 2001== konkretnie…?

     A z POL 736..?
     To jest jasne ? 😉

     Polubienie

    • To akurat fakt, ale na szczęście jest mnóstwo stron i blogów alternatywnych. Tylko niestety wiele osób nie potrafi takich stron sobie wyszukać, no bo rzeczywiście największą klikalność mają te wszystkie onety, itp. Zresztą, o czym ja mówię. Jeśli ktoś wierzy ślepo w to, co mu powie tefałenik czy polsacik, to nie będzie w necie szukał stron alternatywnych, tylko będzie czytał te lemingowe. Już myślałam, że trochę lepiej jest z Polakami, jak upadał mit PO, ale teraz widzę, że ni chuja. Ten naród nigdy się nie nauczy. Pójdą z torbami, goli na ulicy, ciapak ich będzie ruchał w dupę, ale ci i tak z uśmiechem na ustach będą krzyczeć: „To nic, najważniejsze, że Kaczor nie rządzi!” Nie mówię, że PiS to idealna opcja, ale widać jaki jest wrzask w mediach głównego nurtu, widać jak komuchy, banksterzy i inni złodzieje boją się o swoją dupę. A media mówią o zagrożonej demokracji, a głupie i tępe ludziska gapią się w te pudła i później powtarzają to jak nakręcane papugi. Ja pierdolę! Nawet moja mama stwierdziła dzisiaj, że chyba ta chemia, która jest w żarciu, zrobiła Polakom sieczkę z mózgu, bo nie potrafią już kompletnie samodzielnie myśleć.

     Polubione przez 1 osoba

    • Masz rację nie stety ten kraj jest już dawno stracony. Kiedy nie żyjący już Aron Russo przeprowadzał wywiad z Rockefelerem to on mu powiedział aby się martwił o siebie i o swoją rodzinę. Tobie też tego życzę i całej reszcie tego bloga , ja już dawno straciłem jakąkolwiek nadzieję w ten naród i w ogóle w całą ludzkość. Szkoda mi na to zdrowia.

     Polubienie

    • Przebudzeni będą stanowić moim skromnym zdaniem jakieś 10, może 15% ogółu… A resztę… Widzę niestety bardzo marnie. Dzięki Roni i wzajemnie, masz rację – trzeba się martwić o siebie i najbliższe otoczenie, bo reszty świata niestety nie zbawimy.

     Polubienie

    • Nie 10 czy 15 a raczej 1% i to nie wiem czy tyle, mylisz ludzi przebudzonych z ludźmi świadomymi i wtajemniczonymi.

     Polubienie

    • Hmm, być może. Właściwie to faktycznie co innego być przebudzonym, hmm w sposób całkowity i widzieć obłudę i iluzję tego świata, a co innego pewnie być zorientowanym w sytuacji politycznej kraju. Tak czy owak, konkluzja jest jedna. To wszystko rysuje się w czarnych barwach.

     Polubienie

    • Nie oto mi chodzi. Chodzi mi o pewien proces przemiany mentalnej,duchowej i intelektualnej. Ludzi przebudzonych tak naprawdę jest bardzo dużo nawet 50% ale to jest jak z wydartym ze snu niemowlakiem, Koniec tego bezpiecznego snu i co wtedy robi niemowlak, to płacze w niebo głosy jak mu jest źle że mu przeszkadzają dlaczego ma wstawać i tak dalej. Ten proces to przemiana alchemiczna z kupki mięsa w kryształową istotę.

     Polubienie

    • Mhmmm, to prawda, proces przebudzenia jest niezwykle bolesny, bo tak naprawdę dochodzisz do wniosku, że wszystko to, o co ludzie toczą na tej planecie zażarte boje, pozbawione jest jakiegokolwiek sensu. Tak samo, gdy okazuje się, że wszystko, w co wierzyliśmy, czym byliśmy przez większość życia karmieni i co przyjmowaliśmy za pewnik, to tak naprawdę bujda na resorach. No, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. To tak naprawdę cholernie trudne, bo uświadamiasz sobie, że całe życie żyłeś w kłamstwie. I większość ludzi może tego nie przeżyć.

     Polubienie

    • Roni7, Ty też oglądałeś wywiady z Aron’em Russo? Ja również. I co? Smutny miał koniec koleś. Wiele powiedział nam, szanuje gościa. Załatwili go… Z nimi się po prostu nie wygra! Są za wielcy i władają tą ziemią. Ale mimo wszytko należy walczyć!!! Dziękuję za życzenia dla „RESZTY” tego bloga i jak myślę dla Jego SZEFA! Pozdrowienia serdeczne Jarku! Nie trać nadziei Roni7 w ten Naród! W Polskę! Choć, masz rację, że świat jest zdrowo pojebany i mogłoby się rzec, szkoda zdrowia. Ale taka nasza misja na tej ziemii, odkrywać PRAWDĘ… I jej doświadczać…

     Polubienie

    • Niestety – pełna zgoda, pracuje w miejscu, gdzie sami wykształceni- tak właśnie się zachowują, pełna histeria, zero samodzielnego myslenia, to jakiś koszmar, też zawsze mówię, ze coś do żarcia dają, oni bardzo są zawsze zdziwieni, że od paru lat telewizji nie mam

     Polubienie

    • No niestety, jest dokładnie tak jak to opisałaś. Pudełeczko w salonie jest dla takich osób wyrocznią, ehhh. Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Zgadzam się z tobą areckir, że siła tkwi właśnie w internecie. A tego nam zabrać nie mogą 🙂 Również cieplutko cię pozdrawiam 😉

     Polubienie

    • Jeszcze nie, więc korzystajmy z jego dobrodziejstwa płynącego. 🙂 Kiedyś taki głupek, skończony tuman, tuskoland chciał nam przyjebać ustawą „ACTA”. I zabronić do wolnej wypowiedzi i dostępu do wiedzy. Pamiętamy… Dymiliśmy i się szmata niemiecka wystraszyła. I się u nich schowała… Jak myślisz, chyba niech nie wraca, hihi. Bądź Zdrowa Ruda! I uważaj. God Bless You.

     Polubienie

    • Całe szczęście, że z ACTA się im nie udało. I dzięki temu mamy miejsce, aby pisać te nasze obecne przemyślenia 😉 No, oby nie wracał, zresztą gdybym była na jego miejscu, to wstyd by mi było się pokazywać w kraju. Tobie też życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam! 🙂

     Polubienie

    • Wróci wróci niech o to cię głowa nie boli. Oni nie mają żadnych skrupułów to ludzie bez sumienia, rozbestwili się do granic możliwości.

     Polubienie

    • Cóż, to chyba sam Tusk powiedział: „Raz zdobytej władzy, nie oddamy nigdy”. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

     Polubienie

    • Nie Ruda, siła tkwi w nas a nie w internecie. Internet to globalny śmietnik. Stanisław Lem powiedział ” Dopóki nie włączyłem internetu to nie wiedziałem że jest tylu idiotów na świecie”

     Polubienie

    • Hmm, masz rację Roni, w sumie to samo miałam na myśli, tylko troszkę źle się wyraziłam. Dzięki internetowi mamy po prostu dostęp do innych informacji, niż te, które podawane nam są przez mainstreamowe media. Zgadzam się, że wiele jest gówna w necie. Ale jest też dużo dobrych i przydatnych stron oraz informacji. Największym problemem jest fakt, iż ludzie nie potrafią często dokonywać właściwych wyborów, selekcji. Zamiast tego wchłaniają wszystko, jak leci i efekty tego są jakie są.

     Polubienie

    • Roni7, ten żydek lem, był już chyba wtedy bardzo, bardzo starym staruszkiem. On i internet??? To nie ta epoka dla niego. Internet jest jedyną siłą wolności teraz! Ej, Roni, Ty jakiś zdołowany chyba dziś jesteś! Wyluzuj.

     Polubienie

    • Mylisz się przypominam że internet istnieje od 1991 wp od 1996 a w latach 2000-2006 był już dość dobrze rozwinięty. To fakt był żydem i co z tego. Z resztą korwin mając 70 lat zrobił młodej 24 letniej feminisce dziecko a potem w wieku 74 więc używać internetu można nawet mając i te 70 pare czy 80 pare lat .

     Polubienie

    • No tak, Ci nasi „bracia w Panu” mają dostęp do wiedzy znacznie szybciej niż Polski Naród Słowiański. No niestety, taki nasz jeszcze los. Oby niedługo… Ale co potem uczynili, to niech teraz mają. Ja nie wyobrażam sobie mieć dzieci we wieku 74 lat… Dzień Dobry Tatusiu, Pradziadziusiu! To ja, Twoja 5 Chazarska Córeczka, przyniosłam Ci 9 świeczuszek na święto chanuki, hihi. O ja pierdole… Roni7, życzę Ci, żebyś używał internetu w wieku 80 i paru lat. I to z mądrą głową. Tą na górze, wiesz.

     Polubienie

    • ja sama chyba max do 30/40, i wypierdalam z orbity -_-, zresztą nie wiem co bedzie kiedyś… w ogóle sądzę, że dzisiejsze młode pokolenie może sobie pomarzyć dożycia tej 70. Przynajmniej większość, z ich trybem życia i tą jakze bezpieczną przyszłością zapewnioną nam dzięki systemowi… Never

     Polubienie

    • ,, Zgadzam się z tobą areckir, że siła tkwi właśnie w internecie. A tego nam zabrać nie mogą 🙂 ”

     Spokojnie mogą. Słyszałam od gościa, który przyjechał z Niemiec, że blokowane są portale, na których za dużo pisze się prawdy o ciapatych i te blogi, poprzez które ludność niemiecka organizuje się na manifestacje.

     Śmiechem żartem, ale wypracujmy sobie jakiś gryps 😉 , co by nasze wpisy w razie ,,w” nie były tak oczywiste.
     Myślicie, że dążenia do wprowadzenia rządu światowego nie będą ukrócać wolności słowa? To jeden z aspektów zamordyzmu, do którego zmierzają psychopaci tego świata.
     Podejrzewam, że konspiracja, którą stosuje się wobec nas, prędzej czy później zagości w naszym słowniku, aby dalsza walka z nieprawością była możliwa.
     Na razie możemy pisać do woli i co chcemy, ponieważ liczba ludzi takich jak my jest marginalna, nie stanowi zagrożenia i paradoksalnie ,,pokazuje” , że człowiek jest ,,wolny”.
     Ludzi, którzy przeglądają na oczy jest coraz więcej. Myślicie, że ten proces będzie się rozszerzał bezkolizyjnie?
     Czy czarno widzę? Absolutnie nie. To logika.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • Hmmm, Krysiu, z tym grypsem to całkiem niezły pomysł. Też słyszałam o tej cenzurze w niemieckim internecie. Odniosłam się do faktu, że w Polsce jeszcze tego nie ma i ten obieg informacji w polskim internecie jest dosyć żywy, ale jak długo to będzie trwało, tego nie wiadomo…

     Polubienie

    • No to ja już, Ruda, chyba całkiem zwariowałam, ale skoro moją dewizą jest ,,trzeba wariować, aby nie zwariować”, podaję ci przepis na sałatkę. 🙂 Proszę cię, nie padnij ze śmiechu. To jest przykładowy gryps, z rodzaju debilnych 🙂 A co ja się przy tym nachechłałam, to moje.

     Sałatka po ormiańsku.
     – twardy kawałek arbuza
     – nieco imbiru, estragonu
     – jarmuż ugotowany
     – tarkowana rzepa
     – olej
     Twardy arbuz moczyć godzinę, dodać zgnieciony imbir, estragon. Zmieszać arbuz, warzywa, szczyptę zieleniny ewentualnie goździki. Olej dodać z dodatkiem rozmarynu ususzonego. Gotowe.
     Apetyczna.

     Może uda ci się odgadnąć. Dla ułatwienia dodam, że w przepisie przekazałam ci wiadomość o spotkaniu, podając miejsce i dokładny czas.
     Trzeba czasem się powydurniać, aby od tych poważności łeb się całkiem nie zdymił.

     Pozdrowionka.

     Polubienie

    • Hahah, Krysiu, baaardzo smakowity jest ten gryps! 😀 I zgadzam się z tobą w tej kwestii, że nie można być zbyt poważnym, bo inaczej człowiek by zwariował. Ja tam wolę bardziej szalonych ludzi 😀 Pozdrawiam 🙂

     Polubienie

    • Krysiu czy ja też mogę przyjść na spotkanie tam gdzie zawsze o godzinie drugiej,przyniosę moją nalewkę z ostrężyn.Daj mi znać czy mogę.
     K oza
     A rleta
     P adła
     U wiązał
     J ą
     E dek
     S am
     Z niknął

     Polubienie

 2. Ładnie jarek napisał przemówienie dla Beatki . Tylko kto im przeszkadza, na razie nic nie robią w tym temacie żeby wprowadzać te ustawy , ino przejmuja władze tam gdzie mogą .

  Polubienie

  • Janusz, a jak byłeś Jasiem, to nie uczyli cię w szkole na WOSie, że aby móc wprowadzić jakąkolwiek ustawę, trzeba najpierw mieć władzę?
   Piszesz w internecie. Jesteś zatem w dobrym miejscu, więc ino se pooglądaj albo poczytaj wiadomości nie z TVN-u czy Polsatu. Dowiesz się kto im przeszkadza.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • Nie jestem ani za po ani za pisem ale daj im Janusz te 100 dni jak miały do tej pory wszystkie nowo powołane rządy,na rozpoznanie co pozostawił po sobie stary rząd i postanowienie co wymaga załatwienia w pierwszej kolejności.Plucie na nowy rząd tuż po wyborach niczego nie załatwia ,tylko niezbyt dobrze świadczy o plującym.

   Polubienie

 3. powinni usunac z kraju wszelkie fundacje Sorosa i inne jego hybrydowe organizacje ,dobrze sie przyjrzec przyjazni amerykansko -polskiej z ,ktorej nic nie wynika oprocz dojenia Polski i Polakow.Ustawic Ministerstwo obrony Polski i Polakow oraz bacznie przygladac sie antypolizmowi,ktory nalezy tepic.

  Polubienie

  • walesa już dawno nie trybi ostatnio dobrze mowil o pedałach jakiś czas temu ze nie maja prawa dyktowac wiekszosci ale później jakby to ucichlo, widać został poinstruowany… i lustracje chciał kasować/utrudniać nie odcial przywilejow sbekom jaruzelowi itd to niestety swiadczy o jego agenturalności albo w najlepszym razie o jego marionetkowosci i teraz takie cos to już wygląda na zdrade stanu

   Polubienie

   • Ale bolek i inni mają za sobą takie siły, że nikogo się nie boją..!
    Tu USA rozgrywa i podejmuje decyzje, jak ktos już pisał.
    Zależy, która frakcja wygra, ale obie idą na wojne z Rosją.
    I tu się kończy optymizm..

    Polubienie

    • PO jakby chciała isc na rosje to by przyznala ze putin rozwalil samolot a szczetnie pilnowali żeby wygladalo na wypadek lotniczy owszem takie wypadki się nie zdazaja żeby się rozkrzewić przed pasem ale zoltodziobom, jak się ktoś uczy na cesnie np latac no to może, chinczyki rozkrzewili boninga przed pasem w stanach no ale to mongoly a u nich wiadomo pojebane z błędnikiem maja cos jako nie do konca dojebana hybryda gmo i jest to możliwe ale nie wśród białych, na szybowcu można się rozjebac no ale tam nie ma silnikow wiec zawsze trzeba uwazac, PIS kombinuje z ukraina niby jest to antyrosyjskie ale znowu kombinują tez z V4 która nie jest przeciw rosji a orban nawet za

     Polubienie

    • ==kombinują tez z V4==

     Masz na myśli grupe wyszechradzką, czy to ma znaczenie?

     ==PO jakby chciała isc na rosje to by przyznala ze putin rozwalil samolot a szczetnie pilnowali żeby wygladalo na wypadek lotniczy owszem takie wypadki się nie zdazaja==

     Wtedy po-psl grali razem z Putinem..

     Polubienie

    • nie sadze ze grali, zaraz po wyborach dudy putin my gratulowal widzac jakas szanse na wspolprace wcześniej z PO/USA nie było na to szansy ciagle blokady zywnosci i inne niesnaski. jakos teraz blokady chyba ustaly, ale to fakt jakby zwrócili samolot to bylaby wojna bo trotyl latwo wykryc nawet po kapielach w kwasie itd

     Polubienie

    • ==ale to fakt jakby zwrócili samolot to bylaby wojna bo trotyl latwo wykryc nawet po kapielach w kwasie itd==

     No to mówili zabezpieczająco że ruska rakieta ich strąciła, była jeszcze wersja z
     arabskim zamachem rakietowym jak pamiętam..
     A do tej pory nie wiadomo kto, czym i o której wyleciał…Jeżeli w ogóle..

     Polubienie

 4. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jesli-w-smolensku-byl-zamach-to-stal-za-nim-waszyngton-2015-04
  „„Katyń stał się bolesną raną polskiej historii, ale także na długie dziesięciolecia zatruł relacje między Polakami i Rosjanami. Sprawmy, by katyńska rana mogła się wreszcie w pełni zagoić i zabliźnić. Jesteśmy już na tej drodze. My, Polacy, doceniamy działania Rosjan z ostatnich lat. Tą drogą, która zbliża nasze narody, powinniśmy iść dalej, nie zatrzymując się na niej ani nie cofając” – miał powiedzieć prezydent. Biorąc pod uwagę jego wcześniejsze opinie na temat największego z naszych sąsiadów, to słowa wyjątkowo przyjazne i pojednawcze. Może Lech Kaczyński zrozumiał, że z Moskwą skłócić nas chce po raz kolejny Zachód, tym razem na czele z USA i chciał to jakoś zmienić? Już go o to nie zapytamy. Jeśli byłbym zwolennikiem teorii spiskowych, wskazałbym na najbardziej prawdopodobnego autora zamachu smoleńskiego – Waszyngton. To on sieje chaos i jątrzy konflikty pomiędzy narodami Eurazji. To jemu potrzeba jest ciągła nieufność między Warszawą i Moskwą. To jemu potrzebna jest Polska w roli ujadającego na Kreml kundla. Panowie śledczy i eksperci, do dzieła zatem! Zbadajcie rolę w wydarzeniach smoleńskich państwa najbardziej doświadczonego w organizowaniu przewrotów i zamachów w ostatnich latach. Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę.”
  ……
  tak samo qrva jego mać czuję od dawna, kiedy zacząłem to rozkminiać po swojemu! za tym zamachem stoi CIA/Mossad + STASI … tylko Macierewiczowi zrobili MK Ultra jak do USraela jeździł i pierdoli głupoty …

  Polubienie

  • Masz rację Sanctus. Mam identyczną, prawie że pewność. Nie wykluczałabym z CIA/Mossad + STASI specsłużb Kremla.
   Proste babskie dedukowanie. Gdyby za ,,smoleńskiem” stała tylko Rosja, to stany z Mossadem i STAZI , dążące do zeszmacenia wpływów Rosji w świecie zrobiłyby wszystko, aby ujawnić głównego, jedynego sprawcę.
   To samo zrobiłaby Rosja, gdyby była ,,czysta”. Berlin jako spółka w amerykańskim zoo siedzi cicho, a sensacje o wybuchu w samolocie podawane swego czasu przez pisarza niemieckiego były tylko próbą odwrócenia uwagi – skończyło się jak się skończyło.
   No i wisienka na torcie. Czy myślisz, że tusko – kopaczowy rząd nie brał w tym udziału? Oddanie śledztwa, czarnych skrzynek, kłamstwa odnośnie współpracy przy sekcjach, robienie debila i oszołoma z Macierewicza. Skoro Warszawa była pewna swej niewinności, to do qrwy nędzy czemu nie zwołała międzynarodowej komisji i nie ściągnęła wraku, jak to miało miejsce w innych, późniejszych katastrofach?
   Widziałeś jak to zrobili Holendrzy, jak z odzyskanych kawałków ,,skleili” makiete w hangarze.
   Teraz Macier nie popuści(oby tylko nie był maniakiem w tej sprawie). Może również i dlatego przegrany rząd ma wielki ból dupy.
   To, że kilka państw brało w tym udział( przepraszam – rządów i służb tych państw) to jest więcej niż pewne. Pytanie brzmi: ,,Kto, co i ile na tym ugrał?” Nie zabija się elity państwa bez powodu. Sam pomysł i przeprowadzenie zamachu musiały być poprzedzone kalkulacją wynikających z tego korzyści.
   Warto się przyjrzeć w czym i komu ówczesny rząd bruździł, a co po ,,smoleńsku” stało się możliwe. To są, moim zdaniem, właściwe nitki prowadzące do kłębka.

   Ważne w tym wszystkim jest jeszcze to, żebyśmy zajmując się przeszłością nie zaniedbali czasów obecnych. My Polacy mamy szczególną skłonność do nadmiernego rozpamiętywania np. czasów II W ŚW. , kiedy inne narody bardziej żyją dniem obecnym i tworzeniem swojej pozycji w świecie. Jaką mamy pozycję to każdy wie i wynika ona z wielu przyczyn.
   Oczywiście, że należy zajmować się historią. Największą z tego korzyścią powinny być wnioski z lekcji wprowadzane w dzień dzisiejszy. Aby uniknąć tych samych błędów.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • ==Gdyby za ,,smoleńskiem” stała tylko Rosja, to stany z Mossadem i STAZI , dążące do zeszmacenia wpływów Rosji w świecie zrobiłyby wszystko, aby ujawnić głównego, jedynego sprawcę.
    To samo zrobiłaby Rosja, gdyby była ,,czysta”.==
    Jasne…
    Dlatego tamci zrobili, a ci powiedzieli: – o tu spadł…

    W najbliższym czasie nikt tego nie rozwikła..
    Jedna z najbardziej spektakularnych politycznych zbrodni, wielopoziomowa.
    Z reszta ostatnio sporo było podobnych katastrof z błedem pilota w tle..

    Polubienie

   • ==My Polacy mamy szczególną skłonność do nadmiernego rozpamiętywania np. czasów II W ŚW. , kiedy inne narody bardziej żyją dniem obecnym i tworzeniem swojej pozycji w świecie==

    Ale te co żyja dniem obecnym i dobrobytem maja teraz wielki kłopot z islamem..
    Sa jak zaczarowane..
    A nasza historia to dalej mnóstwo niewyjaśnionych faktów..

    Polubienie

    • Masz rację, grzegorzadam. Ja dodałabym jeszcze do tego, że nasza historia jest często zakłamywana, a ważne rzeczy zostają przemilczane. Jako przedstawicielka młodego pokolenia, która urodziła się w ponoć już wolnej Polsce, nie miałam w szkole ani jednej wzmianki o Powstaniu Warszawskim! Nie wiedziałam nawet, że coś takiego było. Śmieszne, nie? Za to pamiętam multum lekcji o starożytnym Egipcie i Grecji. O rotmistrzu Witoldzie Pileckim, baa, o tym, że w ogóle ktoś taki był, istniał i co zrobił, dowiedziałam się już jako osoba dorosła. Zapytacie skąd? Z internetu 🙂 O strukturach Polskiego Państwa Podziemnego, Narodowych Siłach Zbrojnych, dowódcach AK również 🙂 Chodząc sobie wesoło do jednej, drugiej i trzeciej szkółki, nie wiedziałam nawet, że takie organizacje istniały, nie mówiąc już o tym, czym się wsławiły i zasłużyły. Ale czy to moja wina? Czy raczej szkoły, która na lekcjach historii uczyła mnie dziejów Mezopotamii? 🙂 Pragnę moi mili tym wpisem wystawić jednoznaczne świadectwo polskiemu systemowi oświaty 🙂 Które, niestety wbija nam do głowy masę niepotrzebnej wiedzy, za to sprawia, że kompletnie nie znamy swojej historii, przeszłości i spuścizny. Na szczęście mamy dzisiaj internet, który sprawia, że jeśli ktoś się faktycznie interesuje polską historią, ma głód wiedzy i chęć szukania, ten na pewno znajdzie. Ja po nitce doszłam do kłębka i dowiedziałam się tak fascynujących rzeczy, o jakich w życiu nie usłyszałabym w szkole. Jak bardzo jednak źle świadczy to o polskim szkolnictwie! Wstyd i hańba!

     Polubienie

    • To dziwne bo ja miałem o Powstaniu ale tylko wzmiankę bo widzisz Ruda jak się takie tematy wrzuca zawsze w czerwcu bo ta epoka jest już pod koniec a wiadomo jak to bywa w czerwcu z nauką więc mamy co mamy.

     Polubienie

    • Ano zgadza się, to fakt, że o II wojnie światowej zawsze jest pod koniec roku szkolnego. W każdym razie, przysięgam, że nie miałam w szkole ani jednej wzmianki o Powstaniu. O samej wojnie coś tam było (oczywiście również tyle, co kot napłakał), ale jeśli chodzi o Powstanie, przez większą część życia nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle miało miejsce. Za to pamiętam bardzo dobrze, że mieliśmy wzmiankę o powstaniu w getcie warszawskim 🙂

     Polubienie

    • Musieli by sie przyznać do ludobójstwa około 200 tys Warszawiaków!
     ‚Przyjaciele’ szwaby, nkwd (rosyjscy żydzi), ukropy, ss galizien, KL Warshau!!
     Do spalenia miasta.. To była eksterminacja..
     To ku*wa za zakłamanej komuny było więcej faktów jak pamiętam na ten temat niż teraz!
     Ale to jaką mamy administrację oświatową pro nkwd-szwabską!
     Czekam co Pis zrobi w tej sprawie……..
     Historie usuwa się zewsząd, młodzi wiedzą bardzo mało i szczątkowo.
     Pranie mózgów w men-diach, onetach..

     Polubienie

    • Ano widzisz, tak to właśnie teraz jest w szkołach. A przynajmniej w tych, do których ja chodziłam tak było. I uważam, że nie jest to przypadek. Wręcz przecinie.

     Polubienie

    • zgadzam się wogule teraz wszystko to rozcienczone PRL sluzba zdrowia oswiata nauka tylko zarcie jest w sklepach a może to dużo już sam nie wiem, jednak jak człowiek chodzil glodny to jest straszne, pamiętam dylemat zawsze miałem czy kupic sobie hotdoga i na gape wrocic czy bilet i na glodniaka… do tego kontekstu akurat nie tesknie nie chciałbym już nigdy tego doswiadcczac, no ale powojenni czy wojenni mieli jeszcze gorzej o obozowych już nie mowie

     Polubienie

    • Kurczę, powiem ci gmo, że ja też mam zawsze takie dylematy. Tzn., jestem sobie gdzieś na mieście i akurat jestem głodna. A tu wokół same budki z hot dogami, kebabami i hamburgerami albo frytkami. No i nie kupuję tego i wracam do domu na głodniaka, bo nie chcę tego jeść :/

     Polubienie

    • I nie jedz!
     Kup parówkę w dobrej masarni, śmietanę 30% i razową bułkę, ja mam kilka takich miejsc.. 😉

     Polubienie

    • dzisiaj mogę a nie jem bo syf, najgorsze kebaby czyli chemia z masa sojowa nic dziwnego ze ciagle się kupuje i ciagle się jet glodnym jak w miesie nie ma miesa

     Polubienie

    • No dokładnie. Ile by tego człowiek nie zjadł, to dalej jest głodny. Więc dlatego właśnie lepiej takiego jedzenia nie kupować.

     Polubienie

    • atrakcje jakis zafundowali sobie szatanisci w mundurach ss na terenie Warszawy w 44 ale i w okresie calej wojny to byl tylko maly epizod eugenikow w ramach niszczenia rasy bialej slowianskiej.Pozniej to robili bolszewicy -zydzi w mundurach NKW tez w ramach czystek etniczych ale sie o tym nie mowi,bo oficjalnie nie ma slowianskiego ludobujstwa. Ciekawe co zrobi Kwasniewski ,kiedy Morawiecki z IPN zacznie robic dochodznia zbrodni komunistycznych na Polakach.Tatus Stolzmana byl wybitna kanalia i mial bardzo duzy wachlarz wyszukanych tortur,ale to zanim zostal lekarzem.Tak jak wujek Marka Borowskiego- niejaki Berman razem z Jozefem Swiatlem(dziadkiem gwiazdy tvn Weglarczyka) mordowali AK-owcow i porywali co ladniejsze kobiety z ulicy we wiadomym celu.Tych osob juz nigdy nikt nie odnajdowal ,po latach w parkach znajdowano ich w plytkich grobach,byli zakopywani na w pol zywi po torturach i gwaltach.Te zbrodnie nalezy ujawnic i ukazac spoleczenstwu.Mrderstwo Katynskie tez bylo rytualnym mordem na polskiej inteligencji,tez w ramach czystek slowianskich,mordowano ich 7 tygodni ,7 dni i 7 godzni,wszystko koszernie i czysto, jedym strzalem w potylice ,oczywsicie robili to specjalisci od rytualnego uboju.Tak nas traktowano przez lata..jak bydlo i w Warszawie po powstaniu i w czasie,w Katyniu i innych miejscach kazni i po 45 roku ,gdy ostatni Polak byl wytransportowany na Syberie w 84 roku.Moze ktos kiedys zacznie o tym pisac,jest nadzieja.

     Polubienie

    • ==Moze ktos kiedys zacznie o tym pisac,jest nadzieja.==

     Ale kto to przeczyta… A potem uwierzy??…
     Ci co pamiętaja kończa wedrówkę, młodzi maja inne cele, przy wypranych z idei celach, gro to materialiści, większość nie zna podstawowych historycznych dat i faktów..
     Wszystko za mało..

     Polubienie

    • Devingo przegadałam 10-tki godzin ze świadkiem i bezpośrednim pokrzywdzonym uczestnikiem sytuacji o których piszesz.Jako 19-to
     latek wstąpił do AK jako harcerz i walczył z hitlerowcami,W 1941 trafił do obozu w Ravensbrick potem Dachau do końca szkopskiej
     okupacji.Był młody może tylko dlatego to przeżył.Po wyzwoleniu trafił na Pawiak jako zdrajca ojczyzny,torturowany ,bity,poniżany właśnie przez tego mordercę i szmaciarza Józefa Światło,i wiesz co mi powiedział porównując oba pobyty,że to co mu zgotowalły szkopy
     w obozie to pikuś do tego czego doświadczył podczas 5-letniego pobytu na Pawiaku.Przesłuchania w których zawsze uczestniczyła
     ta kreatura Światło,kończyły się zawsze stanem przedagonalnym.
     Może tylko dzięki temu,że miał niezłomnie silną chęć przeżycia i
     młody wiek przetrwał.Był bardzo ważnym świadkiem na procesie
     tego potwora. Biuro do spraw badania zbrodni hitlerowskich nagrało z
     nim 18 godzinny wywiad jako zeznanie dla sądów i archiwów ds.
     badania zbrodni .Zmarł w wieku 84 lat,dla mnie był wielkim i wspaniałym Polakiem i patriotą,dzisiaj takich ludzi ze święcą by szukać.Życie doświadczyło Go bardzo,przez 9 lat jako młody chłopak spędził w obozie i więzieniu a w póżniejszym życiu przez pomyłkę lekarzy opiekował się przez 9 lat sparaliżowaną wspaniałą żoną, takich wspaniałych przyjaciół i ludzi jakich ja miałam w nich,
     życzę wszystkim,przepraszam Cię ,że tak się rozpisałam ale do dzisiaj brakuje mi rozmów z nimi,chyba już takich wspaniałych nie spotkam.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Anna

     Polubienie

    • Ruda czytaj,Twoje roczniki po 89 byly szczegolnie odciagane od wiedzy o narodzie.Michnika siostra ukladala program edukacji dla moich rocznikow ale to co po upadku komuny nawyrabiano to mistrzostwo swiata w indoktrynacji I niszczeniu mlodziezy.Bolszewicy po 45 to pikusie w porownaniu z oprogramowaniem Kwacha dla spoleczenstwa.

     Rok 966. Mieszko I

     Palatium, Posejdonium, Dobrawium

     Mieszko I przed śmiercią

     33. DRUGI LONDYN NAD ODRĄ

     Mieszko I

     Gerard Labuda, MIESZKO I, Wrocław-Warszawa-Kraków Ossolineum 2002, 288 ss

     GL zamieszcza rotundę na Ostrowie Lednickim, w dość dobrej rekonstrukcji choć z BEZ wieży obserwacyjnej, która była ważna, gdyż rotundy z palatiami były wartowniami i FORTECZNYMI sypialniami w warunkach wojny partyzanckiej. Na planach Gniezna mamy katedrę OBECNĄ, którą zbudował Bolesław Chrobry w l. 992-95. Ponieważ kaplica Mariacka na Ostrowie poznańskim jest mauzoleum Dobrawy Czeskiej więc odkryte pod nią palatium (wartownia i forteczna sypialnia) musiała być zbudowana dużo wcześniej, gdyż między Palatium a obecnym Mauzoleum jest kaplica romańska. Ja uznałem Wartownię za dzieło Pana z Wrocławia, który zbudował I katedrę poznańską; kaplicę romańską za grobowiec PANA OCEANÓW Posejdona a obecną kaplicę jako mauzoleum Dobrawy.

     Wnioskowano, że kamieniem węgielnym Polski Piastowskiej było intronizowanie przez Wielką Morawę Piastów, jako Wojewodów Poznańskich. Polska historiografia przedjezuicka mówi, że Ziemowita mianował Wojewodą Polskim Popiel Myszowaty. W związku z filmem Stara Baśń wyjaśniłem, że w r. 882 Popiel – wobec zbliżania się do Płocka Wielkomorawian i Niemców – kazał synowi Sobiesławowi przewieźć skarby wandalskie z Płocka na zamek gocki na Cytadeli Napoleona w Gdańsku, a ten wziął ze sobą kolesia Ziemowita Wojewodę, którą to nominację zatwierdził cesarz Karol III Gruby.

     Za czasów Chruszczowa łączono początki Polski z cmentarzem bitewnym w Lutomiersku k. Łodzi, datowanym na ok. 900 r. ne. Jest to cmentarz PIECZYNGÓW; grób wodza jest ruski a niektóre elementy oporządzenia pochodzą z Kazachstanu i południowej Syberii. Była to rekonkwistą Prawdziców – przy pomocy tureckiej jazdy pancernej i monety arabskiej z Samarkandy, co przedstawia komiksowo czara włocławska.

     GL datuje zajęcie przez Piastów Krakowa na r. 999 – co jest dawno zdezawuowaną bzdurą. Pochodzi to z praskiego zapisu o wycięciu przez Leszka załogi czeskiej na Wawelu w r. 899, co „poprawiano” na ROK 999, ale w świetle rekonkwisty Prawdziców jest to informacja rzeczowa, gdyż po rozgromieniu przez Prawdziców Wielkiej Morawy w r. 896 Czesi zajęli Wrocław i Kraków, wobec czego, zaraz po rzeczonej intronizacji Leszek uderzył na Kraków a Prawdzice na Wrocław, co było wstępem do najazdu na Rzeszę Karolińską. W Dokumencie praskim jest zagadkowy Kraj UAG, która można kojarzyć z pUŁAWAMI.

     Piastowie byli WOJEWODAMI, gdyż nie mieli sejmu, który był w Kursku. Województwo to rozciągało się od Odry ze Szczecinem do Wisły i od Noteci do Karpat. Po klęsce Prawdziców nad Regnicą w r. 955 Piastowie podjęli przebudowę Szczecina jako Drugiego Londynu oraz ogłosili protektorat nad Połabiem. Województwo przekształciło się w despotię, gdyż Piastowie sejmu nie powołali, czyli że była to monarchia wojskowa. Ponieważ Poznań na stolicę się nie nadawał, gdyż mógł być zatopiony tamą poniżej, więc GNIEZNEM winien być Szczecin.

     Historycy poznańscy kontrując mnie twierdzili, że WYPRAWY MARGRABIEGO GERONA NA POZNAŃ NIE BYŁO, wobec czego nekrolog Gerona mówi o wyprawie Wichmana na SZCZECIN. Wichman był podkomendnym Gerona – wobec czego uznanie się przez Mieszka I trybutariuszem cesarza DO WARTY trzeba łączyć z akcją Wichmana – co historycy poznańscy wyartykułowali, ale GL to umniejsza.

     GL rozważa KOMU WIERZYĆ?: Widukindowi czy Thitmarowi? Obaj jednak piszą o tym samym, tylko z dwóch punktów widzenia. Thitmar eksponuje Gerona a Widukind Wichmana. Geron rozgrywał sprawę politycznie a Wichman militarnie, więc gdy Mieszko po klęsce z Wichmanem wycofał się do Chojny to skapitulował przed Geronem, uznając się trybutariuszem cesarskim „do Warty” czyli Poznania – co Niemcy namalowali jednak do Gdańska i Częstochowy. Kariera Gerona i Wichmana była skutkiem bitwy nad Regnicą koło Schwerinu, którą wygrał Geron, obiecując Ranom Bornholm. To obietnica umożliwiła Geronowi i Wichmanowi zorganizowanie wyprawy słowiańskiej na Bornholm, gdzie rozgromienono Haralda Sinozębego, który uznał się trybutariuszem Ottona, a po zdobuciu przez tążesz flotę Szczecina musial to zrobić też Mieszko.

     Mieszko uznał za głównego wroga Gerona i wyeliminował go aliansem z Czechami. Nie wierzę żeby po rozgromieniu Wichmana Mieszko mógł dokonać pacyfikacji Wolina, co nie udało się nawet Krzywoustemu, wobec czego po powrocie do Szczecina, Mieszko musiał zawrzeć kompromis, który mógł polegać na rezygnacji z budowy Drugiego Londynu za kontrybucję i budowę przez Mieszka Nowogardu. Chodzi tu nie o Woliń Biskupi, ale 20 razy większą Winetę na urwiskach klifowych Wolina.

     Najazd Hodona w r. 972 powinien iść na Szczecin, toteż bitwa pod Cedynią powinna mieć miejsce koło Odrzycka. Jeśli jednak Hodon chciał powtórzyć tryk Wichmana z Wolinianami to powinien przekroczyć Odrę w Cedyni. CEDYNIA była faktycznie początkiem wojny połabskiej, która trwała aż do upadku Marchii Północnej w r. 983. Epizodem jej był najazd Mieszka na Saksonię w r. 979, w trakcie czego uprowadzono Odę.

     Mapa GEOGRAFIA POLITYCZNA DAGOME IUDEX na str. 179 jest ANTYPOLSKA. Mieszko nigdy nie nazwałby się IUDEX, gdyż byłoby to dla niego degradacją. Chrzcił się jako KRÓL WANDALÓW więc nie mógł być Wicehrabią. W Europie Środkowej handlem arabskim kierowali Prawdzice z Płocka, który zdobył Bolesław Chrobry jako książę krakowski w r. 988 – i on pierwszy wybił monetę polską z napisem CYRYLICKIM.

     Dagome iudex jest dokumentem UŚMIERCENIA MIESZKA PRZEZ ODĘ. Najpierw spowodowała ona anektowanie przez Mieszka Darłowa i budowę Sianowa, w trakcie czego Mieszko umarł. Ta zataiła śmierć i wysłała do Rzymu Dagome iudex, jako akt poddaństwa PAŃSTWA SZCZECIŃSKIEGO NAD DŁUGIM MORZEM papieżowi. Tym spowodowała ewakuację skarbca z Cytadeli poznańskiej do Szczecina-Gniezna czyli STOLICY, ale w Noteci-Santoku flotylli kazano płynąć do Nowego Szczecina czyli Szczecinka-Wieluńca, który był na kanale Piła-Kołobrzeg. W ten sposób Oda zawładnęła skarbcem Piastów a Chrobry nie mógł atakować Szczecina, gdyż skarbiec mógł być wywieziony do Strzałowa-Stralsundu.

     Oda wstrzymała budowę Sianowa na rzecz Koszalina oraz podjęła budowę kilku far BAZYLIKOWYCH, a potem gotyckich kościołów w Stralsundzie. Mieszko został pochowany w szczecińskim kościele Przy Moście, do którego Oda dobudowała prezbiterialne mauzoleum.
     Mamy polskiego Indiana Jonesa, który po rewolucji solidarnościowej do Polski przyjechać musiał, żeby wyjaśnić światowy fenomen rotundy i palatium w Lednicy. Obiekt ten miał bowiem tynk obustronny barwiony lazurytem z Afganistanu, który był dużo droższy od złota, tak że stosowano go tylko w biżuterii i malarstwie artystycznym.

     Potrzebne było wytłumaczenie tego NIEWYOBRAŻALNEGO bogactwa, co załatwiono tezą, że Piastowie ukradli skarbiec awarski Karolowi Wielkiemu. Ja to oprotestowałem, jako tezę ryzykowną, bo AWAROWIE BYLI CHAZARAMI a Złota Chazarów szukał Józef Stalin nawet w bankach szwajcarskich jako antyfaszystowski protektor Szwajcarii. Stalinowska komisja historyczna oszacowała tego Złota Chazarów na 35 tys ton, co, jak piszę w książce Incydentu nie było (Gdańsk 2001) jest oszustwem, wobec czego TŁUMACZENIE, że Piastowie ukradli ten Skarb upadło.

     Nie wiem ile ten polski Jones przywiózł pieniędzy, ale w Palestynie było takich Jonesów kilku, a ten o którym czytałem to strawił miliony ojca za grunt podmiejski na poszukiwaniu Skarbu Świątyni jerozolimskiej; ośmieszył się i postarzał. Gdyby pogadał ze mną 40 lat temu to bym mu wytłumaczył, że skarb świątyni jerozolimskiej Odzyskali Asyryjczycy. Palatium lednickie budował Erychtonos przeciw Chęsie, który uciekł do Poznania.

     Akwitański Święty Fides to złotnicza statuetka baptysteryjna Mieszka I. Ma on taki nos jak Tronujący na Kodeksie Uty (1020-25). Juta była jednak hożą dziewoją z ludu, która korony nosić nie mogła, toteż Koroniastą jest Regelindą z Poznania, którą Juta „zastąpiła” w 1042 r., czyli 20 lat po napisaniu Kodeksu. Regelinda wyniosła się na polską stronę Naumburga pozbawiając Ekkeharda polskiej asekuracji, który w ten sposób utracił Księstwo, Złoto Chazarów i Srebro Czeskie.

     Mieszko został pochowany w Szczecinie a Dobrawa w Mauzoleum Mariackim na zamku biskupim w Poznaniu. Było to palatium Pana z Wrocławia, przebudowane na mauzoleum Pana Oceanów Posejdona, którego postument na sarkofag jest widoczny u dołu, na czym pobudowała się Dobrawa.

     Polubienie

    • Posejdon to governor Atlantydy był nie pamiętam czy nie tez Egiptu po zatopieniu jej przez ksiezycowego eskimosa, greccy bogowie to tak naprawdę słowiańscy ze zmienonymi imionami cos jak w biblii z szawla na pawla

     Polubienie

    • Wow, Devingo, to, co napisałeś jest baaardzo ciekawe. Masz dużą wiedzę, dlatego z ogromną przyjemnością czytam twoje posty. Są bardzo interesujące i dużo można się z nich dowiedzieć. Wiele tutaj wnosisz. Cóż, jest tak jak piszesz, dlatego ja osobiście zawsze powtarzam, że szkoła służy dziś wyłącznie do indoktrynacji i produkcji robocików, które zapieprzają na taśmie w fabryce za śmieszne 1000 zł i jeszcze cieszą się, że w ogóle coś jest. Przykro mi, już tu parę osób ciskało na mnie gromy za moje poglądy, dotyczące szkoły, ale ja swojego zdania na ten temat nie zmienię.

     Polubienie

    • Wiedza historyczna nalezy do narodu,potomkow dumnych i walecznych slowian,ktorych jestesmy potomkami .Dlatego tez jestesmy poddawani caly czas koszernym bankowo-zdrowotnym zabiegom ze strony gorali ze wzgorz golan.Te zabiegi maja doprowadzic przyszle pokolenia do zapalenia mozgu ,pozniej zbiorowej amnezji ,abysmy mogli skundleni sluzyc nowym panom Polskiej ziemi.Osobiscie mam nadzieje ze do tego nie dojdzie,narod sie obudzi ,bo nie na darmo nasi przodkowie przelewali krew ,walczac o przestrzen zyciowa dla nas.

     Polubienie

    • No dokładnie, to co oni robią z Polakami, to taka lobotomia. Jednak z tym przebudzeniem naszego narodu, to nie jestem taką optymistką. Ludzie ciągle się martwią o to, żeby im starczyło od pierwszego do pierwszego, niemal całe dnie spędzają w pracy u kapitalisty, a jak już wrócą późnym wieczorem do domu, to nie mają na nic siły. Włączają więc telewizor, z którego sączy się cała propaganda całą dobę, a oni chłoną to jak zahipnotyzowani. Może być więc ciężko.

     Polubienie

    • „Włączają więc telewizor, z którego sączy się cała propaganda całą dobę, a oni chłoną to jak zahipnotyzowani.” – tak robi cebulandia, lemingi raczej siedzą na fejsie,twiterze bądź instagramie albo siedzą na natemat czy onecie

     Polubienie

    • No ja nie znam zbyt wielu ludzi, którzy siedzą na twiterze czy instagramie. Na fejsie to jeszcze, a reszta ma non stop włączony telewizor i to z tv czerpie swoją wiedzę o świecie.

     Polubienie

   • Tak tylko dziwnym trafem 10 kwietnia 2010 roku akurat nad tą częścią europy przelatywał Chiński satelita szpiegowski więc chyba wiadomo do kogo się kierować po wzskazówki.

    Polubienie

  • Jak to dobrze że wreszcie spotykam kogoś kto myśli tak jak ja na temat stosunków polsko-rosyjskich.Gdyby tak wreszcie społeczeństwo i nasi rządzący przejrzeli na oczy i spostrzegli kto faktycznie jest naszym wrogiem .Amerykańscy zydochazarzy i unia
   europejska to są nasi najwięksi wrogowie i chciałabym bardzo żeby
   ich wreszcie trafił jasny szlag.Mam nadzieję,że przyszły rok będzie
   dla nich ostatnim na tej ziemie.Tak ma się stać. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za Twoje wpisy.Anna

   Polubienie

    • roni w chinach jest zasypanych 12 slowianskich miast razem z jej mieszkanacami wiec wybij sobie mongolow z glowy

     Polubienie

    • Pierdolisz z tymi mongołami jak potłuczony. Po pierwsze bardzo sobie nas cenią nawet bardziej niżmy sami. Po drugie raczej zacznijcie się uczyć mandaryńskiego bo to będzie stolica w Nowym Porządku Świata i stosunki z Chinami będą nam potrzebne zresztą Chiny to już potęga numer 1. Po trzecie Chiny jak dotąd nie są ekspansywni jak na przykład USA, Araby czy Rosja. Robią po prostu swoje . A po czwarte t oz chińczykami mamy wiele wspólnego bo to nie jest jak się sądzi jakaś mityczna rasa żółta no może z wyjątkiem kilkoma plemionami ale w większości to rasa biała. Jest tam mnóstwo piramid, wspomniałeś że są tam miasta słowiańskie a zadałeś sobie pytania dlaczego. BO kurwa chińczycy to potomkowie rasy Ariów, którzy przy wielkim exodusie 12500 lat temu poszli na wschód, przynajmniej jakaś część reszta poszła na zachód czyli prasłowianie inaczej. Jeśli mam wybierać miedzy dogadywaniem się z upadłą cywilizacją zachodu a silną i bardzo doświadczoną cywilizacją chińską. To wiadomo z kim bym wolał robić interesy. A wiesz dlaczego są teraz tacy mali, brzydcy i skośnoocy. Bo zostali najechani przez rasę koczowników syberyjskich czyli mogołów i się z nimi zmieszali na przestrzeni wielu lat. Popatrz co się dzieje w Chinach wielu kocha Chopina, są uniwersytety na których język Polski i jest obowiązkowy tak jak u nas angielski.

     Polubienie

    • roni roni roni przeczytaj chociaż mój jeden post co ty bajki darwina ze poszli na wschod i dostali buzki i ciala jaszczurek -_-, mongoly maja we krwi zaglade rasy slowianskiej, ty nprawde nie czaisz nic z mongolami, wszystkie te kraje co wymieniles sa rządzone przez bekartow mongolow tzw zydosaksonow, cala afruke już zajeli to dość dużo jak na nieekspansywny kraj, te miasta i piramidy w chinach to pozostalosci po mordach na ariach, zgadza się ze maja nasze geny tak samo jak szympans i mysz polna, roni nie myślisz dzisiaj

     Polubienie

    • Roni ,nie pierd..l ,ze chinczycy to potomkowie Arow,to jakas niesamowita nowosc,gdzie sobie tego do glowy natlukles?Rasa biala i czarna walczyla na terenach Indi i Chin nad utrzymaniem terenow dzisiaj „chinskich”- przeciw rasie zoltej .Po przegranje wojnie,biali sie wycofali jednak potomkowie,mieszanka czarnych z bialymi czyli Indowie ,zostali na terenie wlasnie Indi i Tybyetu.To nie chinczycy budowali mur chinski i to nie skosnoocy zakladali klasztory tybetanskie.Poczytaj sobie to Roni zanim napleciesz bzdur o Chinczykach,ktorzy sa kompletnie sterowani zakulisowym chazarskim rzadem.Cala ich partia komunistyczna jest pod kontrola zydow,ktorzy kierowali rewolucja kulturowa a ich chinski rzad jest co 4 lata zmieniany(aby im sodowka nie odbila) wlasnie przez chazarksa rade 4 .Chinczycy moze sa sprytna rasa ale niestety sa pod okupacja komunistow z Wall Street ,dlatego nawet jesli usa padnie i stolica swiata bedzie w Pekinie lub Szanghaju to i tak Chinole beda pod okupacja ,dopoki opozycja jakas nie pogonie chazarow.I nie ludz sie ze zolci polubia slowian.

     Polubienie

    • zydzi i chinole to sa bratanki, slowianie pasuja do tego towarzystwa jak piesc do oka, devingo tylko dodałbym ze mandaryni z hong sterują zydami nie odwrotnie o tych wojnach murzynow i białych przeciw zoltym to prawda, wyparli nas z azji i ameryki i skonczylismy w polsce i Szwecji, swołocz mongolska atakowala jak wsciekle psy odkad zladowali na ziemie 6000 lat temu zydzi znacznie później około 2000 3000 lat temu to samo araby, devingo skad masz info o wojnach czarnych białych z Azjatami w Azji ? masz dobre zrodla pokrywają się z moimi -_-

     Polubienie

    • nie pamietam skad,czytalem kiedys duzo,wojny te sa opisywane w staroindyjskich wedach i pozostawione w ich najwiekszej swiatyni,do dzis jest tam radiacja przekraczajace wszystkie normy.Rasa zolta uzyla atomowke i tak nam sie skonczylo.To byly wojny przy uzyciu broni jadrowej ,samolotow i pojazdow latajacych o ktorym nam sie nie snilo jeszcze.Szczegolowe opisy statkow miedzyplanetarnych ,samolotow i broni jadrowych zostaly wykradzione przez chazarow i zawarte w torze,ktora umiescila to wiedze w 300 tomach.Dla porownania Wedy maja ponad 3 tys tomow.Wiele opisow statkow kosmicznych,ich konstrukcje i opisy mozna znalesc w amerykanskich muzeach a zostaly one skopiowane z indyjskich wed ,jednak ludzkosc nie jest jeszcze technologicznie przygotowano do budowy czesci z tych pojazdow.Wiekszosc noblistow naukowych to tez zydzi kabalisci ,ktorzy wiernie zaglebialja sie w torze, ujawniajac fizyczno czy technologiczne nowosci ,ktore nie sa zadnymi nowosciami ale wiedza zawarta orginalnie we Wedach a pozniej zrecznie przelanej do tory. Tak to wlasnie my slowianie zostajemy na bocznym torze rozwoju,okradzenia i oszukani w imie lepszej przyszlosci dla naszego dobra podobno.

     Polubienie

    • no wiem i sciemniaja ze to naturalna radiacja ziemi czy cos tam a to wlasnie pozostalosci po zrzucaniu U bomb, z tego co wiem to Eskimos ksiezycowy zrzucal ze spodkow podobnie jak w naszej sodomie i gomorze pomagając swoim zoltym skurwysynkom

     Polubienie

    • devingo tylko problem ze z białego i czarnego nie wychodzi hindus -_-, jak mieszkasz w stanach to chyba wiesz -_- , wlosy hinduskie to pochodna z arabow i mongolow, slyszalem ze zyd z murzynem moze stworzyc araba ale to tez chyba nie do końca, ale prawda jest ze murzyni leca na arabki i odwrotnie wiec sa genetycznie blisko, podobnie jest z zydami którzy leca na Azjatki i odwrotnie choćby wlatca FB i jego azjatycka wybranka, ale nie tylko, kurde gra slow FB=FBI ? no w sumie ci drudzy sledza na portalu tych pierwszych -_-

     Polubienie

    • byc moze GMO mowie co czytalem ,pobono w Indiach,Tybecie czy Pakistanie do dzis znajdziesz bialych genetycznie majace DNA takie jak my slowianie.Sa tez czarni w tamtejszych rejonach,podobno indiowie to nic innego jak owoc wspolnej walki bialych i czarnych przeciw mongolsko-zoltej rasie.Jak dotre do tych zrodel to umieszcze,choc nie wiem czy mi sie to uda.

     Polubienie

    • Hunowie to mongoly od wielkiego hana, 50ty rownoleznik to pod karpatami troche, drawidowie ciekawa ta rasa przypominają hindusow ale buzki slowanskie bardziej i proste niekrecone wlosy wiec chyba bym nie nazwal tego murzynem, murzyni maja wlosy na glowie jak sierść bardziej -_- i hindusi sa brzydalami raczej jak araby, hm…

     Polubienie

    • wiem wiem widziałem tych niebieskookich blondynoszatynow i się nauka nie może nadziwić skad oni tam nie pamiętam gdzie ale cos Kirgistan czy cos na koncowke -stan w każdym bądź razie, owoc walki powiadasz a ja myslalem ze to seks się nazywa -_-, tez z zonka walczycie tak ? -_-

     Polubienie

    • tu macie mapke arecki roni devingo jak zolte spierdalalo z Atlantydy ktora ich czif ksiezycowy eskimos zatopil, dlatego napadali na biala europe/azje i czarna afryke chociaż widać po strzałkach ze ich kunta kinte wyparli no ale białym się to nie udało, czy biali walczyli razem z czarnymi tego nie wiem ? powiedziałbym ze raczej osobno

     Polubienie

    • 40 tys lat temu Ariów odwiedził Piorun, który przyniósł nową wiedzę. Pozostawił proroctwa oraz ostrzeżenia o ludziach z Piekielnego Kręgu, którzy nie będą żyć w zgodnie z boskimi prawami. Ostrzegł, iż nadejdą czasy moralnej, etycznej i psychicznej degeneracji społecznej prowadzącej do samozagłady. Będzie to czas, gdy Bogowie Światłości nie będą mogli otwarcie przybyć na odsiecz mieszkańcom Ziemi. Gdy jednak nastanie Święty Rok Proklamowania Nowego Świata w Gwiezdnej Świątyni Światła 7521 roku (przełom 2012 i 2013 roku) wtedy nastanie królestwo Sprawiedliwości i Światła.

     Jednak nie wszyscy otrzymają prawo wstępu do Gmachu Światłości, a jedynie ci, którzy żyli i postępowali zgodnie z prawami Inglii (świata przyczynowo-skutkowego) i Boga Swaroga.

     Co do przelomu 2012/13 I proklamacji nowego swiata ,wyglada ze termin mogl sie przeniesc ,jak sie patrzy na to wszystko do do 2017/18 bedzie pozamiatane.

     Polubienie

    • troche brakuje mi tu swiatla w swiatlosci ten piorun gada jak kseizycowy Eskimos pelen strachu i kiwania palcem to mi nie pasuje no ale mogę się mylic

     Polubienie

    • GMO trudno teraz w detalah dojsc do prawdy ,nikt nie ma patentu na prawde historyczna ale szukajac ,zawsze cos tam mozna wydedukowac ,zawsze to lepsze niz historia KK lub Michnika .

     Polubienie

    • moze to ponizej to zawile ale warto poczytac,wiele tekstow bylo tlumaczone przez Wincentego Kadlubka ze zrodel starofrankonskich,oni zawsze pisali prawde w odroznieniu od bajdurzen KK I pozniejszych kretaczy historycznych w celu osmieszenia slowian I umniejszenia ich znazenia w Europie.

     SŁOWIAŃSZCZYZNA STAROŻYTNA I WCZESNOŚREDNIOWIECZNA – Antologia tekstów źródłowych; Gerard Labuda, Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk & SORUS Poznań 1999, 280 ss; Wydano z pomocą finansową Urzędu Miejskiego w Poznaniu i Stoczni Szczecińskiej S.A.

     „Katastrofalny dla Bizancjum najazd Słowian na Bałkany w VI w. był skutkiem nie tyle wojen gockich Justyniana, co wojny wandalskiej Belizariusza – czego bez naszej narodowej Lechiady wyjaśnić się nie da. To że maleńka armia słowiańska ZAWALIŁA ŚWIAT RZYMSKI jest kazusem bizantyjskiej cenzury, która zakazała pisania o Wandalach, aby nie wywoływać paniki. Z tej racji szczegółowa relacja Prokopa z Cezarei o zdobyciu przez tą maleńką armię miasta Toperos nad Morzem Egejskim jest niekompletna, gdyż miasto było bronione przez regularną armię bizantyjską a Słowianie, po zdobyciu tej twierdzy, wymordowali 25 tysięcy mężczyzn – czego 2 tysiące desperatów dokonać nie mogło.

     GL zaprzecza jakoby Toperos leżało nad morzem (s. 37), ale musiało tak być, gdyż owe 2 oddziały słowiańskie, które dopiero po walkach przystąpiły do oblężenia Toperos, były armią rozpoznawczą, która umożliwiła desant flocie wandalskiej, która zdobyła Toperos i dokonała rzezi. Wg mnie jest to rzymska nazwa ATHOS-u.

     Wypędzeni przez Belizariusza z Kartaginy Moskwa i Rus dokonali najpierw podboju Ilirii zdobywając Singidunum, który przemianowali na BELGRAD, potem dokonali podboju Wysp Brytyjskich, zakładając tam Królestwo Murcji, aby potem powrócić nas Bałkany i zdobyć Athos, co było wstępem OBLĘŻENIA KONSTNTYNOPOLA. Dlatego właśnie w r. 550 przybyli na Śląsk starsi synowie Moskwy, Lech i Czech, żeby prosić sejm wandalski we Wrocławiu o pomoc przy oblężeniu Konstantynopola. Z Wrocławia odesłano braci do Legnicy, gdzie więc Dziadoszan wysłał armię pod Konstantynopol, co było fundacją LECHICKIEJ POLSKI.

     Menander pisze o stosunkach w trójkącie Słowianie-Bizancjum-Awarowie. Konstantynopol został uwolniony w 558 r. przez I armię awarską w sile 60 tysięcy wojowników konnych, którzy przybyli z Azji Mniejszej przez most z galer. Moskwa wycofał się do Kosowa, ale armia bizantyjska ruszyła w górę Dunaju a Awarowie po przeprawieniu się przez Dunaj po moście z galer również poszli na zachód. Król Sklawinów Daurentios przyjął ultimatum awarskie ze śmiechem, ale kazał posłów torturować, w trakcie czego ci ujawnili, że pomiędzy armiami awarską a bizantyjską PŁYNIE FLOTA BIZANTYJSKA: Lech i Czech mieli kilka godzin na ewakuację Belgradu, a ponieważ Welina nie chciała o tym słyszeć to bracia zamordowali ją…

     Na str. 40 GL odnosi ówczesną nazwę HUNOWIE do Kutrygurów, gdy byli to sprzymierzeni z Biznatyjczykami Awarowie, a nazwa Bułgarzy pochodziła od BELGRADU. VIDIVARI u Jordanesa (s. 50) to prawdopodobnie gdańskie Stegny.

     W internecie toczy się dyskusja o Antach, którą zakończyłem informacją, że po zamordowaniu przez Awarów Mezomira sejm kijowski przywołał Lecha Afrykańskiego. Lech dał Awarom nadwołżańskim ziemie za Oskołem i Kalmiusem, co było nowym zagrożeniem Konstantynopola, który musiał oddać Antom twierdzę u ujścia Dniestru i uznać się trybutariuszem Kijowa, czego efektem jest marynistyczna ceramika pieńkowska.

     Wg listu Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian to w r. 2000 miała być opublikowana we Frankfurcie nad Menem mapa Polski z ROKIEM 565, ze stolicą w KALISZU i głównymi miastami Polski ze SMOLEŃSKIEM??? Odpisałem, że mapa jest poprawna, gdyż na mocy Pokoju w Adrianopolu w r. 568 cesarz dał Rusowi za ewakuację Bałkanów Włochy, które ten sprzedał zaraz Longobardom za naddunajską Bohemię dla Czecha, za co otrzymał od Lecha Smoleńsk. Mapa nie została jednak wydana, gdyż Niemcy zarzucili jej, że ziemie na południe do górnej Wisły i Odry były okupowane przez Awarów, którzy wyprawiali się tędy na Paryż – ale była to okupacja a nie aneksja. Właśnie na mocy rozejmu pod Paryżem Awarowie wycofali się za Ren, który w ten sposób stał się ZACHODNIĄ Granicą Imperium Lechickiego ze stolicą ze Wspaniałym Kaliszu.

     Oblężenie przez Awarów, Słowian i Persów Konstantynopola Bizantyjczycy zażegnali OLBRZYMIM trybutem dla kagana. Na mocy traktatu beg awarski wyprawił się na Persów, ale poniósł klęskę pod Tyflisem i uznał się wasalem perskim. W r. 627 Awarzy properscy wygnali Awrów propolskich (Kubrata), ale po bitwie pod Vogatisburgiem (Norymbergą) Wyzymir rozgromił Persów, którzy stali się łupem arabskim, oraz anektował Chazarię z Taszkentem.

     Jeśli idzie o Samona (s. 84) to był on naczelnikiem wiecu karynckiego w Wiedniu a klęska Dagoberta Wielkiego pod Vogatisburgiem jest zrozumiała jako rzucenie wszystkiego dla obrony Norymbergii. Dagobert chciał odpędzić od miasta czeską piechotę, zza której wyłoniła się polska jazda. Powodem tej wojny było mordowanie przez Bawarów Awarów Kubrata, zwanych od Belgradu Bułgarami (s. 95).

     Einhard napisał, że Karol zmusił do płacenia trybutu wszystkie ludy między Renem a Wisłą i między Oceanem a Dunajem, mówiące prawie jednym językiem (s. 61). Karol walczył jednak z Wieletami w interesie Leszka III, który wojny z Wieletami się bał i się jej wstydził, ze względu na sejm i opinię publiczną, toteż wygodniej mu było posłużyć się Karolem, który był szachowany zbiegłym do Polski palatynem Bretanii, strażnikiem skarbu Merowingów w Mont-Sanit-Michel, Rolandem II, który bronił tego skarbca przy pomocy floty skandynawskiej.

     Gdyby nie szczegółowy wykaz wschodniej granicy CELNEJ Karola z r. 805, na Łabie i Solawie, to Niemcy tłumaczyliby nam, że monarchia jego sięgała WISŁY. Roland był w GNIEŹNIE a Karol NAD WISŁĄ, więc wypada te dane odnosić do Szczecina, gdzie Roland I powinien być w r. 772 a Roland II w l. 786-789, zaś Karol był w Krakowie w r. 789, gdzie spotkał się z Leszkiem III i kalifem z Bagdadu. W r. 805 Karol zabronił sprzedawania Słowianom i Awarom broni, co było propagandą, ponieważ klingi do mieczy FRANKOŃSKICH były robione w Kursku, wobec czego Karol musiał uzyskać klingi z Damaszku, gdzie robiono je z żelaza INDYJSKIEGO.

     Po wygnaniu przez Leszka III Turków z Afganistanu kalif dostarczał klingi Frankom, żeby ci atakowali Czechów, co miało uniemożliwić traktatowe odzyskanie przez Polaków Chazarii, która uznała w międzyczasie zwierzchność kalifa. Zapis Einharda o zabiciu w Czechach w r. 805 wojewody Lecha (s. 89) jest interpretowany, jako śmierć Leszka III Wyścigowego – którego Czesi zmieniają na Becha.

     Einhard pisze też o wyprawie Franków na Serbów Łużyckich w r. 806, ale potem jest cisza, którą tłumaczę ZDRADĄ Einharda, który przeszedł na stronę Ludwika Pobożnego i został jego kanclerzem. Na rysunku w muzeum Conde w Chantilly/Giraudon Einhard uspakaja kanclerza karolowego podczas SIŁOWEJ koronacji Ludwika w krypcie Karolingów a Wymuszający tą koronację MIECZEM nie jest generałem frankońskim, ale OBCYM MONARCHĄ czyli Popielem Gnuśnym: http://www.wandaluzja.com/?p=p_118&sName=30.-polska-popielidow//.

     Geograf Bawarski pisze o civitates czyli miastach, które należy rozumieć jako ośrodki opolne, czasem ufortyfikowane. Każde plemię miało kilkanaście opoli a plemiona łączyły się w ZWIĄZKI PLEMIENNE – jak Wieleci czy Obodrzyci, które to związki są wymieniane w Geografie jako POLITYCZNE, z podaniem ilości miast. Wielkim związkiem byli w Rzeszy Popielidów Goplanie, którzy mieli mieć aż 400 miast. Tą jednostkę polityczną wypada rozciągać na Pomorze Wschodnie, Wielkopolskę, Kujawy, Mazowsze, Polesie i prawobrzeżne Naddnieprze. Bużanie to dorzecze Bohu i Bugu, a wymienieni już przez Ptolemeusza Stradowianie to dolne Powołże. Trudniejsza sprawa jest z SITTICI jako krajem niezmierzonym, ale chodzi tu o Scytię ze stolicą w Rostowie nad Donem.

     U GL brakuje Kroniki Miśnieńskiej z zapisem, że w r. 882 cesarz Karol Gruby ZNISZCZYŁ DAWNE KRÓLESTWO POLSKIE, co interpretuje się jako najazd Świętopełka z Moraw, kojarzony z narodową baśnią O Popielu, którego myszy zjadły. Był to Popiel II, uzurpator, który zajął miejsce Wisława Wyszowica, walczącego w r. 872 z Niemcami w Czechach. Synem tego Wisława był prawdopodobnie Walgierz z Tyńca, który – wyraźnie z inspiracji wielkomorawskiej – aresztował Wisława z Wiślicy, który miał prawa dynastyczne.

     Najazd frankoński i wielkomorawski w r. 882 spowodował zajęcie Kijowa przez Rurykowiczów nowogrodzkich (s. 101), gdy nad Wisłą wyrosło władztwo wyniesionych przez Karola III Grubego Piastów a przez Świętopełka Doliwów. Był jeszcze IV ród, który walczył o spadek po Popielidach, Prawdzice, których Arabowie nazywali Dirami. O tych właśnie wydarzeniach mówi Księga Kosztownych Klejnotów ibn Rusta. GL datuje ją na l. 903-913, ale zaznacza, że Zdaniem niektórych badaczy to relacje jego opierają się na przekazach wcześniejszego pisarza arabskiego, z drugiej połowy IX w. (s. 117). Relacja Rusta o Słowianach odnosi się właśnie do lat 882-895.

     Ibn Rust pisze, że naczelnik słowiański nazywa się SUBANGA czyli subak, a naczelnik naczelników SWJJT czyli witeź. Witeź jest królem, który posiada stadninę wierzchowców i doskonałe, mocne i cenne kolczugi. Miasto w którym mieszka nazywa się G-RWAB – czyli jakby gród waregów. W tym mieście odbywa się co miesiąc trzydniowy targ, na którym Słowianie zawierają umowy. Dalej czytamy, że wśród Słowian wyróżnia się plemię Rusów. Mieszkają oni na wyspie, którą można obejść w ciągu 3 dni, ale brzegi są tam tak grząskie, że można się utopić. Rusowie uważają się za panów; nie sieją tylko łupią sąsiadów i sprzedają ich w niewolę.

     Ten fragment tak się spodobał niemieckim nazinalistom, że uznali Rusów za Skandynawów, co powtarza GL. Jest to jednak wskaźnik okupacji przez Rusów z Rygi Sambii w l. 882-902, która jest wyspą jeszcze u Adama z Bremy (s. 62). Od Sambii jako BALTII morze nazwano Bałtykiem.

     W r. 569 Łotwa została zasiedlona przez Wandalów Afrykańskich Rusa spod Konstantynopola. Prawdzice, którzy prowadzili rekonkwistę przy pomocy złota syberyjskiego, monety arabskiej i tureckiej jazdy pancernej, wysłali Swewów i Rusów na Paryż, co zniszczyło Rzeszę Karolińską przez obalenie Karola III i wyniesienia Kapetyngów. Potem Prawdzice zhołdowali Piastów a w r. 902 Niemców, co umożliwiło im zwrócenie się przeciw Rusom, którzy zostali zmuszeni do załadowania się na okręty i przeniesienia na Wołgę, bo rzeki były wówczas skanalizowane – i stąd dane o historycznej bałtyzacji Łotwy.

     GL pomija relację ibn Fadlana, który w l. 921-22 posłował z Bagdadu do księcia Bułgarów Kamskich, których Fadlan nazywa RUSAMI. Książę ten prosił kalifa o pomoc w ufortyfikowaniu Bułgara Wielkiego, na co Fadlan zapytał: Dlaczego prosisz kalifa o pieniądze skoro stać cię na taką warownię? – TAK odpowiedział Rus, ALE PIENIĄDZE KALIFA PRZYNIOSĄ MI BŁOGOSŁAWIEŃSTWO czyli niezależność od Prawdziców. Dogadali się, bo kalif przekazał sprawę budowy CYTADELI i murów obronnych Bułgara Chazarom, w jaki to sposób miasto zostało Kazaniem, co po arabsku twierdza.

     GL datuje relację al Masudiego na I połowę X w. (s. 59), gdy Masudi przedstawia sytuację słowiańszczyzny po bitwie nad Regnicą w r. 955. Masudi piszę, że najważniejszym państwem słowiańskim jest Państwo AD-DIR – czyli Dirów, jak Arabowie nazywali Prawdziców.

     Tych Dirów to identyfikowano z Piastami i Rurykowiczami, a ostatnio nawet z KRAKAMI krakowskimi (s. 60), ale chodzi tu o Rosję. Masudi pisze, że Państwo Dirów sąsiaduje z Państwem FIRAG czyli Pragą, co odnosi się do sytuacji, gdy po bitwie nad Regnicą Rurykowicze kijowscy złożyli hołd Bolesławowi Srogiemu.

     Masudi pisze, że najbliższe tym państwom jest państwo TURK, czyli Węgry. Państwa te walczą z Frankami, Bizantyjczykami i Baszkirami „ze zmiennym szczęściem”, co przedstawia sytuację od buntu Kazania w r. 922 do zdobycia go w r. 965 przez porucznika Bolesława Srogiego Światosława.

     Wyprawa na Kazań doprowadziła do wojny z Chazarami, którą eksponowana przez GL Kronika Ruska przedstawia jako jednostronny tryumf Światosława – jakby możliwe było rozgromienie pod Sarkelem-Wołgogadem dwustutysięcznej konnej armii chazarskiej przez 10 czy 15 tysięcy kijowskiej piechoty? Po bitwie pod Sarkelem Światosław został wysłany przez Bolesława Srogiego na Konstantynopol, który miał oblegać z Bułgarami, ale dogadał się z Bizantyjczykami i zaatakował płynących w górę Dunaju flotyllę czeską ze Złotem Chazarów, za co Bolesław kazał zrobić z czaszki tego Pogromcy Chazarów i Bizantyjczyków puchar do wina.

     Nestor, eksponując Porucznika Światosława, powtarza Widukinda, który opisując czyny Henryka Ptasznika na Połabiu pomija TYLKO, że była to wojna traktatowa, w której Henryk wspierał Prawdziców za ich pomoc w wojnie z Francją o Lotaryngię Wielką. Widukind pisze o zamordowaniu Wacława Świętego przez Bolesława Srogiego i o wojnie tegoż z królewięciem (s. 139), którym był wyraźnie witeź Tugumir, którego wasalem był król niemiecki Henryk Ptasznik – wobec czego królewiątko było CESARZEM. Była to wojna o Skarb Cześcibora w obecnym Koenigsteinie, który był wielki, gdyż rudawskie kopalnie srebra i elektronu były bogate.

     Skarbcem tym Prawdzice zawładnęli po pokonaniu Bolesława, co Widukind wręcz parodiuje – jakby Tugumir był niemieckim agentem. Widukind, fałszując historię Słowian robił na Połabiu niemiecką rację stanu – że jakiś królik słowiański dał Niemcom ziemie DO ODRY.

     Jeśli chodzi o utrapioną sprawę CZERWIENIA i Grodów Czerwieńskich, to sprawa ta łączy się logicznie z HORWATEM w źródłach arabskich, który Krakowem nie był. Ponieważ Horwatów było kilka, jak Przemyśli, to ten nad Dniestrem nazywano Czerwonym, od czerwca polskiego, skąd CZERWIEŃ, który był wyraźnie Zaleszczykami. Nazwa Zaleszczyki może zaś pochodzić od żalków pogrzebowych po zniszczeniu miasta przez Batu Chana. Żona Lenina była z Krupskich lubelskich, którzy starali się o tytuł książęcy jako potomkowie książąt CZERWIEŃSKICH, przenosząc ów Czerwień na lubelszczyznę, co było oszustwem carskiej kancelarii heraldycznej.

     Lędzianie mieli prawo targowania w Konstantynopolu z jednodrzewek, czyli że żyli nad Dniestrem. Konstantyn Porfirogeneta używa wobec Kijowa nazwy SAMBATAS, którą GL kojarzy ze Swobodą (s. 225) – ale nazwa ta zdaje się pochodzić do Sambosa, którym powinien być słowiański król BOZ, który w r. 377 skapitulował w Kijowie przed Ostrogotami i Hunami, i został ukrzyżowany z 70 wojewodami.”

     ************

     Mapa Imperium Lechickie jest publikowana zawsze przez Anglików a przez innych sporadycznie.

     Polubienie

   • pieknie ujelas to droga Anno szczegolnie sentecje o przyjazni polsko-amerykanskiej.Dodam tylko ,ze bez nas i kajow podobnych Polsce ,ten ich system bankowo-korporacyjny zdechnie i o tym oni wiedza,dlatego beda nas mamic przyjaznia i obligacjami ,ze my cos musimy a na koncu straszyc ,prowokujac kryzysy i wojny.Prawda jest taka ,ze Polska moze dac sobie rade bez UE i US.

    Polubienie

 5. ==tak samo qrva jego mać czuję od dawna, kiedy zacząłem to rozkminiać po swojemu! za tym zamachem stoi CIA/Mossad + STASI ==

  Ja też..
  Ale dlaczego Putin dał polankę? Post factum czy cos mu obiecali..?

  ==Kolegów z CIA już pewnie macie. Poproście ich o szczerą rozmowę.”==
  Ha, ale to oni tu rządzą, Antek i reszta ich słucha…

  Polubienie

 6. Przecież czy pis czy po to jedno i to samo.Obie partie są sterowane przez odpowiednie loże podobnie korwin palikot czy episkopat.Nie ma się czym zachwycać dziwię się,że Jarek Kefir jest pod wrażeniem bo przecież z taką wiedzą jaką posiadasz dobrze wiesz co jest pięć.

  Polubienie

   • Polskie prace nad bronią laserową zostały zablokowane!
    Dzięki pracom prowadzonym w znanym polskim instytucie badawczym, Polska opracowywała własne technologie potrzebne do budowy superszybkich komputerów i broni laserowej. Polscy naukowcy byli w światowej czołówce. Jednak ich prace zostały zablokowane, a przyszłość badań stoi pod znakiem zapytania.

    Naukowcy z Instytutu Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie intensywnie pracowali nad dwoma wyjątkowymi materiałami: izolatorami topologicznymi oraz fosforkiem cynkowo-germanowym (ZnGeP). Te pierwsze mogą w przyszłości zrewolucjonizować elektronikę pozwalając na budowę kilkunastokrotnie szybszych komputerów niż obecne, a drugie mogą pozwolić rozwinąć polską broń laserową zdolną m.in. do oślepiania pocisków rakietowych.

    Jednak nowy dyrektor Instytutu dr inż. Ireneusz Marciniak doprowadził do likwidacji zespołu dr Hrubana prowadzącego te badania, które najprawdopodobniej nie będą już kontynuowane. I co więcej, nie widzi w tym większego problemu.

    Marciniak zwolnił z pracy siedem osób z dziewięcioosobowego zespołu pracującego nad Izolatorami topologicznymi. Oficjalnym powodem ich zwolnienia było to, że byli to już zasadniczo ludzie w wieku emerytalnym. Zablokował wszystkie prace. – „W pojęciu niektórych są one bardzo ważne, a w rzeczywistości niewiele znaczące dla techniki i technologii” – powiedział Ireneusz Marciniak.

    Teraz prace nad ZnGeP prowadzone są oficjalnie w kilku krajach: w USA, Rosji i Niemczech, a według niepotwierdzonych informacji również w Chinach i w Japonii.

    Duże zainteresowanie ZnGeP wykazywała Wojskowa Akademia Techniczna, która miała zamiar go kupować. Dzięki niemu Akademia Wojskowa mogłaby wyprodukować konkretne urządzenia, w tym odpowiednio silne źródła promieniowania do „oślepiania laserowego”.

    Jednak wraz ze zlikwidowaniem zespołu dr Hrubana stracona zostaje możliwość prowadzenia dalszych prac. Tym samym Polska straci możliwość autonomicznej produkcji ważnego materiału i będzie zmuszona kupić go za granicą – o ile będzie to możliwe. Żaden inny ośrodek w Polsce nie jest w stanie kontynuować tych badań. Posiadaliśmy jeden z nielicznych ośrodków w Europie, który mógłby to robić.
    kresy.pl / DK

    Źródło: Parezja.pl
    http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i … ablokowane

    http://forum.wolna-polska.pl/viewtopic.php?f=5&t=1846#p4203

    Przychodzi nowy ‚pan director’…… i zamiata wieloletnie doswiadczenia..!!
    Tym powinien z miejsca ktoś się zająć!

    Polubienie

  • Ale nie wszyscy są sterowani w Polskiej armii i części służb jest zorganizowanie podziemie,które przygotowuje przy współpracy z chińskimi służbami zamach stanu i odbicie Polski z rąk żydowskich,niemieckich i rosyjskich agentur a jankesom to wisi tak naprawdę.

   Polubienie

   • Roni skąd masz takie informacje ,nie spotkałam w internecie jeszcze
    takiego tematy,usłyszałam natomiast przed chwilą w telewizorni ,że unia jewropejska zwołuje na 26.01.2016 debatę na temat sytucji w Polsce.O mało mnie szlag nie trafił.

    Polubienie

    • wychodzi szydlo z worka nie ta szydlo oczywiście -_- , teraz będziemy sobie pluc wszyscy w brody oprócz pan tutaj ze weszliśmy do uni

     Polubienie

    • Od samego początku wejścia do tej europejskiej mafii cos mnie
     odpychało.Ostatnio gdzieś przeczytałam,że niemiaszkowa unia powstała po to aby zadłużyć kraje Europy wschodniej aż do niewypłacalności i tak się stało i jesteśmy w czarnej dupie.Chyba ,że
     wypełnią się w przyszłym roku w czerwcu moje przepowiednie i ten który wszystko potrafi,zrobi na tym uciemiężonym ziemskim globie
     ostateczny porządek.Mam taką cichą nadzieję.

     Polubienie

    • Przecież wielu generałów jeździ do Chin od dłuższego czasu. Jest wymiana doświadczeń. Wywiad chiński działa na zasadach cybernetyki docenta Kosseckiego i Mariana Mazura. Powtarzam jeszcze raz te dzikie jak to wielu określa ludy azjatyckie jak Turcja,Iran czy Chiny bardzo sobie cenią Polskę i Polaków, mają ogromny szacunek. Tak było kiedyś też Libią czy Irakiem ale wiadomo jak się skończyło. Wole dogadywać się z nimi niż z zdradzieckim zachodem co tylko traktuje nas jak chłopcy na posyłki.

     Polubienie

    • chiny dyktują polmongolom rosyjskim i amerykańskim na kogo napaść i tak bardzo nas cenia genetycznie na pewno… biala cipka dla Azjaty to marzenie scietej glowt zresztą dla każdego brudasa z krajów które wymieniles oj bardzo cenia nasze biale cipki

     Polubienie

    • ,, Powtarzam jeszcze raz te dzikie jak to wielu określa ludy azjatyckie jak Turcja,Iran czy Chiny bardzo sobie cenią Polskę i Polaków, mają ogromny szacunek.”

     Myślisz, że w tej chwili bliżej nam strategicznie do Turków, czy raczej do Słowian za Bugiem?
     Jak zrobią z nas poligon, zobaczysz jakiego języka będą się niektórzy uczyć na gwałt, a starsi przypominać sobie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Tak wiem będzie bratnia pomoc dyskutowana a ja wam mogę już wam powiedzieć że żaden kraj europejski nie będzie chciał interwencji oprócz jednego …. zgadnijcie jaki to kraj. Mówię od razu że bundeswera najedzie nasz kraj wykorzystując chaos panujący w Polsce.

     Polubienie

    • Wiadomo, że będzie to deBATOWANIE nad krajem, który zaczął podskakiwać i próbować(przynajmniej narazie w deklaracjach) wyrwać się spod jażma grabieży i kontroli stanów i korporacji niemieckich.

     Interesuje mnie jaką w tej kwestii postawę przyjmą Wyspiarze. Czy też uwierzą w czarne opinie o obecnej Polsce, jakie wystawiają w zagranicznych mediach szczwane lisy i michniki, a w kraju petry i neumany. Im nie zależy na ,,miłości” do zachodu, chcą raczej utrzymać kanały kanalizacyjne, w których jak szczury potajemnie handlowali Polską. Obawiają się dekonspiracji.
     Czy wiecie ilu ludzi tworzyło polskie bagno w 800 aferach?!

     Jeśli w oczach unii byliśmy do tej pory naiwną dojną krową, a teraz po zmianie rządu unia wespół z rodzimymi sprzedawczykami, wysyła pod adresem Polski kalumnie, to może oznaczać jedno. Ten rząd oznajmił, że mleczko się skończyło i won z naszego pastwiska.

     Za stanowczymi deklaracjami obecnego rządu muszą stać przynajmniej państwa Grupy Wyszehradzkiej, zatem jest jeszcze trochę czasu, aby wypracować poparcie.
     Podejrzewam, że będzie to początek rozpadu eurokołchozu. Takie państwa jak Węgry, Czechy, Słowacja, Polska nie mają nic do stracenia. Albo będą dojone, doprowadzane do bankructwa albo powstaną z kolan i zaczną budować własną suwerenność.
     Bardzo istotne jest, aby Polacy nie byli podzieleni. Jeżeli kilka milionówdaje soba manipulować i płacze po stracie PO, i nie respektuje rządu wybranego większością głosów, to ci ludzie muszą wiedzieć, że płacz będzie jeszcze większy, gdy rodak zostanie napuszczony przeciwko rodakowi – dla unii i stanów takie rozwiązanie będzie bardzo korzystne, doprowadzić do burdelu jak np. na Ukrainie.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

 7. …nie dziwota, że zwołujom posiedzenie – a jakże z wniosku samego Dunalda!!!…jakieś zdziwienie???…po tym co już wiemy?…a paniom dziękuję za urocze wpisy i zdecydowanie popieram…i pozdrawiam

  Polubienie

 8. Taki jeden mądry gość kiedyś napisał: „Politykę wymyślono po to, aby kłamstwo wydawało się prawdą”. Nie jestem za pis. Ale jeśli mają nawet coś zmienić, to dobrze. Dość tych kłamstw po! Macie ból dupy, aż mnie to bawi jak oglądam te wasze śmieszne tv kanały. Pozdrawiam serdecznie.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s