Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Ciekawe » Trwają wielkie globalne przemiany. „Przyszłość zaczyna się teraz”

Trwają wielkie globalne przemiany. „Przyszłość zaczyna się teraz”

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,692,950 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Trwają wielkie globalne przemiany. „Przyszłość zaczyna się teraz”

duchowość (6)Zapraszam do obejrzenia nagrania video ze znanym ezoterykiem ujawniającym arkana wiedzy tajemnej, Romanem Nachtem.

Nagranie video (wywiad prowadzony przez Wojciecha Drewniaka w Niezależnej Telewizji) jest o szeroko rozumianej duchowości jak i o obecnych przemianach na Ziemi.

Nie ulega wątpliwości, że żyjemy w przełomowych czasach. Kryzys we wszystkich możliwych dziedzinach życia nasila się. Globalne systemy które przez wieki ustalały porządek na świecie, są obecnie niewydolne i walą się.

Wielu ezoteryków twierdzi, że ma się dokonać jakaś globalna przemiana mentalności i świadomości. Nazywane jest to „przebudzeniem„, „transformacją„, „globalną świadomością” i innymi terminami. Kwestia tego, czy możliwe jest przebudzenie świata, czy tylko pojedynczych jednostek – to kolejna kwestia, którą należy rozsądzić podług własnego sumienia.

Przyszłość zaczyna się TERAZ – Roman Nacht – 10.12.2015:

Polecam też inny film z wywiadem z Romanem Nachtem, o tym że kryzys uchodźców to starannie zaplanowany sabotaż, a islamiści mogą być pod wpływem programów kontroli umysłów:


2 komentarze

 1. Krysia pisze:

  BĄDŹ ZMIANĄ, KTÓRA NASTĄPI.
  ,, Myślę więc jestem” – jeszcze nie. Myśl to dopiero BRAMA DO BYCIA, do ,,jestem”.
  Zauważ, że mówiąc ,,myślę, więc jestem” osadzasz się w świecie materialnym, w przeróżnych, już istniejących jego formach, w których jesteś jedną z nich.
  Twoją formą jest płeć, wygląd – w tym ubiór, przynależność do rodziny[ syn, córka, ojciec, matka, brat, siostra, wujek, ciotka itd.], przynależność do grupy społecznej[ sąsiad, kolega, przyjaciel, pracownik, student, uczeń, klient, widz, pacjent itd].

  Udowodnię ci, że myśląc nie jesteś, że myśląc nie przebywasz w rzeczywistym JESTEM.
  Wystarczy odrobina wyobraźni. Wyobraź sobie, że siedzisz na krześle, a ja stoję przed tobą.
  Spróbuj zainscenizować sytuację, w której w odpowiedzi na moje pytanie ,,Kto tu siedzi?”, odpowiadasz ,,ja”.
  Aby zabawa się udała, odegraj tę scenkę dwa, trzy razy.

  ******************************

  A teraz odpowiedz mi na pytanie:
  Czy mówiąc słowo ,,ja” myślałeś o tym jak wyglądasz? Jaki masz kolor włosów, w co jesteś ubrany? Że właśnie siedzisz na krześle?
  Czy w tej sekundzie, w której odpowiedziałeś ,,ja” miałeś na myśli swoje imię, nazwisko, wiek, płeć? Że jesteś studentem, ojcem, lub bratem?
  Czy ,,ja” oznaczało u ciebie pracownika w firmie? Itd.

  Okazuje się, że nic z tych rzeczy. Kompletnie nic. A jednak powiedziałeś ,,ja”, mając coś na myśli.
  Więc kim, czym jest to ,,ja”?
  Tu się myślenie kończy, bo nie potrafi wskazać ci czym jest to JA, które przecież JEST!
  Zatem ,,myślę, więc jestem” dotyczy tylko myślowych, zewnętrznych uwarunkowań, które mogą być inne, zmienne, nie są więc constans bez względu na definicję, warunki.

  Dopiero, gdy odczujesz to JA, utożsamisz się z nim choćby przez sekundę, będziesz mógł przez tą sekundę wiedzieć, że JESTEŚ. To jest prawdziwe, niezmienne JESTEM.
  To dlatego mędrcy tego świata uznają za bardzo ważne TU i TERAZ.
  Zauważ, że nie ma przeszłości. Kiedy coś wspominasz sprzed miesiąca, to przenosisz swoje odczucia dźwięków, zapachów, kolorów w tu i teraz. Całkowicie znika przedział czasowy – w tym wypadku miesiąc.
  Tak bardzo potrafisz wczuć się, że tam jesteś, czyli teraz.

  Tajemnica kreacji przyszłości działa identycznie, z tą tylko różnicą, że jeśli odczucia, uczucia z przyszłego wydarzenia umiejscowisz w sobie teraz, to zakładając, że jest to dla ciebie najlepsze rozwiązanie, masz wielkie szanse realizacji.

  Świat materialny definiuje siebie przy pomocy czasu i przestrzeni. Świat duchowy, którego również jesteśmy przejawem nie zna tych wymiarów. Wprowadzenie ich w poziom ponadmaterialny całkowicie zaburza jego rozumienie, co przekłada się na brak korelacji z człowiekiem i efektywności jego działań. Wprowadzenie pojęcia, które stało się przekonaniem, że Bóg, Źródło, Uniwersum jest przestrzennie oddalony, znajduje się gdzieś tam, jest wielkim nieporozumieniem, kłamstwem, a wręcz tragedią. To samo dotyczy czasu, który rozmywa TERAZ pojęciami przeszłości i przyszłości, każąc człowiekowi używać określeń ,,było”, ,,będzie” – stanów już nie istniejących lub tych, które nigdy nie zaistnieją.

  Nasze myśli ciągle analizują przeszłość, by na jej bazie – często koślawej – wymyślać przyszłość. Wymyślać to jeszcze nie kreować. Decyduje uczucie, odczucie. Bycie TERAZ zmianą, która ma nastąpić. Brak takich działań zwykliśmy nazywać niepowodzeniem.

  Jeśli wybierasz się na spotkanie ze znajomymi i mówisz: ,,Myślę, że będzie udane”, to tak na prawdę ty niczego nie oczekujesz. Ty po prostu tylko myślisz, że będzie. A słowo ,,będzie” jest wieczną ucieczką od TERAZ.

  Serdecznie pozdrawiam.
  Pozdrawiam TERAZ, które jest dla ciebie tym samym w chwili, gdy to czytasz 🙂

  Lubię

  • Rozsądna Anna pisze:

   Krysiu dzięki,już myślałam,że jesteś na urlopie,ale Ty czuważ.Masz rację gdyby tylko wszyscy wreszcie zaczęli tak myśleć i żyć ja Ty.
   Żyj tu i teraz nie ma dla nas innej obcji,co było już go nie ma,ma pozostać w pamięci jako nauka dla nas,co będzie jest na razie niewiadomą,ważne jest to co jest tu i teraz.A teraz należy siąść na dupach przeanalizować sytuację w jakiej znaleźliśmy się ,wyciągnąć
   właściwe wnioski i zacząć je realizować.Podjąć decyzję od kogo musimy się odciąć,a z kim zacząć współpracować.Przecież nie możemy współpracować z państwem jak usarel ,które wszczyna wojny na całym świecie i dąży do unicestwienia 3/4 ludzkości,czy unią europejską,która każe nam prostować banany a ponadto przyjąć już podobno 100 000 ciapatych do naszego kraju.
   Wiesz Krysiu krew mnie zalewa,że jestem taka bezsilna,że nie mogę
   nić więcej zrobić jak tylko zaklinać pozytywną energią aby wreszcie ten nasz świat podążał właściwą drogą,
   Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie Ty moja dobra duszyczko.

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: