Niewyjaśnione zjawiska

Baba Wanga – zbiór zaskakujących przepowiedni

Baba Wanga – zbiór zaskakujących przepowiedni

przepowiednie 2016 (2)Zapraszam do obejrzenia dwunastoodcinkowego cyklu filmów dokumentalnych o bułgarskiej jasnowidz, Babie Wangi. Wklejam pierwszą część, pozostałe 11 należy odszukać ręcznie w serwisie You Tube.

Poniżej kilka artykułów z przepowiedniami:
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Zobacz szokujące przepowiednie o kryzysie imigracyjnym!
Zaskakujące przepowiednie i proroctwa na lata 2013 – 2018
Tajemnicze przepowiednie i wierzenia Indian Hopi
Tajemnicza, zaginiona przepowiednia Nostradamusa
III wojna światowa według Nostradamusa: potężne islamskie hordy spustoszą Europę, ale Polska przetrwa

Przepowiednie to jedna wielka niewiadoma. Jasnowidze, jeśli nie są oszustami i oszołomami, raczej nie przewidują stuprocentowych wydarzeń. Są to ostrzeżenia, dane ludzkości, i jednocześnie wskazówki – jak nie należy postępować.

Wpisy o przepowiedniach należy traktować jako ciekawostki, a nie wykładnię jedynie słusznej prawdy. Należy szukać punktów wspólnych w wielu różnych przepowiedniach, różnych jasnowidzów – chrześcijańskich, ezoterycznych, czy nie związanych z żadną doktryną.

Kilka przepowiedni się spełniło i ma szansę spełnić. Wielu jasnowidzów ostrzegało Europejczyków przed islamską inwazją. Ostrzegał np Czesław Klimuszko. Islamska inwazja na nasz kontynent właśnie trwa. Wielu jasnowidzów, polskich i zagranicznych mówi, że Polska przetrwa ten trwający wielki globalny kryzys.

Nasz kraj ma szansę wyjść z tego kryzysu wzmocniony. To w języku polskim mają być pisane przyszłe ustawy obowiązujące na świecie. Patrząc na obecne realia geopolityczne można powiedzieć, że te przepowiednie mają szansę na ziszczenie się.

przepowiednie 2016BABA WANGA (Вангелия). Serial biograficzny Rosja napisy PL odcinek 1 z 12:

Reklamy

21 odpowiedzi »

   • A za to że napisałem że żydowski prorok Zachariasz jest odpowiedzialny za atak terrorystyczny z dnia 11.09.2001 szmaty żydo katolickie zablokowały mi na Facebooku konto z czego zajebiście się ucieszyłem gdyż właścicielem Facebooka jest żyd . https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=iw&u=https://he.wikipedia.org/wiki/%25D7%2596%25D7%259B%25D7%25A8%25D7%2599%25D7%2594_%25D7%2594%25D7%25A0%25D7%2591%25D7%2599%25D7%2590&prev=search

    Polubienie

   • re: Donar 73,
    „Opolczyk” to taki znawca biblii, jak z koziej dupy traba.
    Biblia sklada sie z zydowskich opowiadan ST w wiekszosci wymyslonych przez zydow lub skopiowanych z mitologii innych narodow i zawlaszczonych przez zydow oraz z ksiag kanonicznych NT uznanych przez sekte judeo-katolicka za jedynie sluszne; sekta katolicka powstala na soborze w Nicei w 325r i nie ma zadnej ciaglosci historycznej z apostolem Piotrem, poniewaz do 325r istnialy jedynie gminy chrzescijanskie wokol basenu Morza Srodziemnego, ktore same wybieraly swojego przywodce religijnego i takich gmin bylo okolo 400 w tamtych czasach. Ponadto sekta katolicka odrzucila 2 ewangelie Piotra (jawna i tajna – tajna byla pisana z apostolem Markiem, ktory zalozyl gmine chrzescijanska w Aleksandrii w latach 40-tych I wieku – kosciol koptyjski; Piotr zalozyl gmine chrzescijanska w Antiochii – kosciol syriacki) oraz 2 Apokalipsy Piotra i w ten sposob Piotr, ktory byl postacia pierwszoplanowa wybrana przez Jezusa jako opoka, na ktorej Jezus chcial zbudowac Swoj Kosciol na ziemi, stal sie postacia marginesowa i bez znaczenia w historii chrzescijanstwa.

    Globalizacja z kolei jest dazeniem zydostwa do panowania nad calym swiatem i gojami i bierze sie z nauk Talmudu, ktory tez jest wymyslem zydow upodobnionym do religii, podobnie jak Islam, ktory tez zostal wymyslony na potrzeby Arabow nieco pozniej, bo na poczatku VII wieku i obydwie pseudo-religie (judaizm i islam) nie maja nic wspolnego z chrzescijanstwem i obydwie pseudo-religie sa nastawione wrogo do chrzescijanstwa i jego wyznawcow.

    Poza tym „Opolczyk” stawia znak rownosci pomiedzy starotestamentowym bozkiem „jhw” (jahwe) a Jezusem Chrystusem (Bogiem).
    W/g DSS (Dead See Scrolls – Zwoje Morza Martwego odkryte w 1946r), bozek „jhw” byl przedstawiany jako figurka z duzym penisem i takimi figurkami zydzi ozdabiali swoje oltarze do skladania ofiar swojemu bostwu – „jhw” byl jednym z kilkunastu bostw zydowskich, obok takich bostw, jak: „Slonce”, „El”, „Baal” i „Moloch”.
    Bostwo „jhw” bylo zapozyczone przez zydow od mieszkancow Kananu, ktorzy czcili swojego bozka i oddawali mu ofiary 7 wiekow wczesniej, zanim zydzi przyjeli „jhw” za swojego bozka i wymyslili swoja religie.

    Polubienie

    • Franek jezuita został wybrany na papieża przez żydomasońskic kardynałów właśnie po to aby rozwalić chrześcijaństwo,które jest
     ostatnią przeszkodą do wprowadzenia przez żydków NWO.
     Ale na pewno im się to nie uda,zostaną wypierdzieleni z tej ziemi tam skąd przybyli,chociaż prawdopodobnie ichni bożek jahwe ich już nie zechce,bo nie wykonali zleconej przez niego roboty.
     Z NWO będą nici,a nasi lizodupcy jak nie przejrzą wcześniej na
     oczy,to też wylądują tam gdzie ich miejsce/na księżycu/ razem
     z żydkami.Wszelkiej sprawiedliwości stanie się zadość,nie ma
     innej opcji.TMDB !!!!!!!!!!!

     Polubienie

    • Masoneria opanowala KK podczas trwania SW2 w latach 1962-1965.
     Glowna role odegrali tam: zyd i mason Jan 23 (antypapiez), zyd i mason A.Bea (kardynal i sekretarz stanu Watykanu), zyd, mason i pedal Pawel 6 (antypapiez), rabin A.Heschel z USA, zyd i mason J.Lichten z USA (zyd urodzony w Polsce), ks.prof.K.Rahner (jezuita i modernista) etc.
     Wiecej informaci jest w temacie pt. „Watykan-siedziba antychrysta” na stronie:
     POLSKIE FORUM NARODOWE SUWERENNOSC.COM

     Polubienie

    • żydzi to kurwy zakłamane porównaj sobie Tore przedwojenną do powojennej, gówno a nie numeryczna jest. To zwykła księga żydowskiej zbrodni. *88*

     Polubienie

 1. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-nakazal-aby-zaprzestac-nawracania-zydow

  … „Po serii dziwnych wypowiedzi i decyzji argentyńskiego papieża jezuity, chciałoby się zapytać – dla kogo on właściwie pracuje i na czym polega jego misja w Kościele? Człowiek, który miał odnowić oblicze chrześcijaństwa zachowuje się jak syndyk masy upadłościowej. Może się okazać, że po tym pontyfikacie nie będzie już czego zbierać, a dzięki wciąż trwającej islamskiej inwazji na Europę, którą też popiera aktualny papież, dojdzie do tego, że chrześcijanie będą ginąć na naszym kontynencie w taki sam bestialski sposób w jaki są obecnie eksterminowani w Afryce i na Bliskim Wschodzie.”
  ……..
  Franc to żydomasoński jezuita włoskiego pochodzenia. Realizuje wielki masterplan, dotyczący stworzenia wielkiego Izraela, na terenach bliskiego wchodu, z którego dzikusy mają się rzucić na Europę i ją barbarzyńsko zdominować … Ciekawe zaczynają być puzzle sytuacyjne w kontekście naszego prezydenta, który w listopadzie złożył hołd lenny wężowemu plemieniu Vaticanu, a ostatnio zapalał chanukowe światełko narody wybranego w Polin, czyli kiedyś kraju Polaków Słowian.

  Polubienie

 2. Re.Donar73 Tzw.”Opolczyk” stosuje wszelkiego rodzaju wygibasy intelektualne żeby nam Polakom i chrześcijanom zohydzić Chrystusa i jego naukę…np.zrównując nieomal judaizm z chrześcijaństwem a żydowskiego plemiennego bożka-jahwe-demiurga-szatana z Bogiem ducha i miłości-władcy wszechświata…A przecież właściwie pojmowane chrześcijaństwo jest antytezą judaizmu…każe kochać każdego człowieka(a nie tylko żyda jak jest w judaizmie)…a Królestwo Boże chrześcijanina „nie jest z tego świata”(w judaizmie królestwo „boże”…a naprawdę szatańskie-NWO…jest jak najbardziej „z tego świata”)…Chrystus przyszedł na świat(wcielił się)jako wysłannik Boga Miłości…żeby „dać świadectwo prawdzie”…i nawracać wszystkich ludzi…także żydów…na prawdziwą wiedzę duchową…Niestety żydzi odrzucili jego naukę…i w swojej nienawiści ukrzyżowali Go…i „krzyżują”do dzisiaj…

  Polubienie

  • „Opolczyk” to ZYD i ATEISTA oraz typowy falszerz wydarzen historycznych dotyczacych chrzescijanstwa. A jak brakuje mu argumentow i przedstawiane sa mu dowody jego klamstw, wowczas wyrzuca niewygodne komentarze do „spam”, zeby pozbyc sie niewygodnego komentatora i wlasnej kompromitacji – tak bylo w moim przypadku.

   Polubienie

 3. re: Ula i Roni7,

  To zaledwie czesc prawdy. Zas glowna przycza jest PARCHATE ZYDOSTWO i ZYDOWSKI SPISEK przeciw gojom i chrzescijanstwu – przyklady sa w TALMUDZIE:
  Gittin 57a – Jezus jest w piekle i gotuje sie w goracym extremencie.
  Sanhedryn 57a – Zydowi wolno oszukac, okrasc i zabic goja (nie-zyda i bydle) i zyd nie ponosi kary.
  http://www.rense.com/general79/talmud.htm

  ZYDZI I PANOWANIE NAD SWIATEM – TAJNY PLAN
  http://forum.suwerennosc com/viewtopic.php?f=35&t=475
  (Uwaga: Wstaw kropke przed „com”, zeby wejsc na strone)

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s