Afery

Kryzys imigracyjny to inwazja militarna na Europę! „Ta armia szykuje się do wojny”

Kryzys imigracyjny to inwazja militarna na Europę! „Ta armia szykuje się do wojny”

islam 4Od początku piszę, że nie mamy do czynienia z żadnym kryzysem uchodźców. Ale mamy do czynienia z inwazją militarną państwa islamskiego i świata islamu na Europę. Inwazja ta jest z premedytacją podsycana i aprobowana przez europejskie elity polityczne.

Nie mam pojęcia co chcą osiągnąć ci ludzie sprowadzając na nas tak poważne, cywilizacyjne zagrożenie. Można wręcz odnieść wrażenie, że Unią Europejską rządzą szaleńcy bądź samobójcy. Jednak nie jest to prawdą. Prawdą może być to, że ściąga się do nas islamistów po to, by wykończyć Europę.

Prawdą może być też to, że mamy do czynienia z zaplanowanym i realizowanym od bardzo długiego okresu czasu ludobójstwem rasy białej, szczególnie Słowian. Komuś lub raczej „czemuś” kto rządzą całą Ziemią, mogą już nie pasować cywilizowani i spokojni Europejczycy. Więc sprowadza się do nas ludy barbarzyńskie, o mentalności niewolniczej, którymi łatwo kierować.

Wiele światowych religii, na czele z mistycznymi odłamami chrześcijaństwa, jest przekonana, że Ziemią rządzi bardzo zła siła. Chrześcijanie personifikują tę siłę, nazywając ją szatanem. Z kolei nauki ezoteryczne i gnostyckie mówią o okupacji naszej planety przez jahwe / marduka / szatana. Jeśli to jest prawdą, to istocie tej mogą już nie pasować cywilizowani Europejczycy.

Tak to już jest, że wiele razy, gdy ludzkość dochodziła do pewnego stopnia rozwoju technologicznego i rozwoju mentalności, świadomości, to istota ta ściągała na Ziemię kataklizm biblijnych rozmiarów. Wystarczy przypomnieć sobie, co się stało z Atlantydą. Wiele wskazuje na to, że coś takiego szykowane jest teraz.

Z ludzi rozwiniętych, o odpowiednim poziomie kultury, mentalności, jest niewielki pożytek – my mamy być niewolnikami, a nasza planeta ma być planetą piekła. Komuś bardzo zależy na tym, by było tu jak najgorzej, i ten ktoś realizuje swój plan z diabelską precyzją.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Szokujące doniesienia wskazują, że fali imigrantów wcale nie możemy nazywać ludźmi którzy uciekają przed konfliktami zbrojnymi z Bliskiego Wschodu, ale właśnie wybierają się na wojnę. Mamy po prostu do czynienia z regularną inwazją muzułmanów, którzy przemycają do Niemiec, a być może nawet do całej Europy broń, narkotyki oraz nieswoje dzieci.

Udo Ulfkotte powiedział dla Epoch Times, że rozmawiał z czeskimi, niemieckimi, austriackimi i słoweńskimi służbami bezpieczeństwa, politykami oraz świadkami którzy potwierdzają iż „uchodźcy” przemycają broń oraz narkotyki. Jednocześnie nikt nawet nie odważa się by skontrolować i przeszukać „imigrantów”, gdyż może się to wiązać z trudnymi do przewidzenia konsekwencjami (oskarżenie o rasizm, prowokacja itd.). Niemieckie służby szacują, że w przeciągu ostatnich miesięcy do kraju przemycono nawet milion sztuk broni.

Składy z bronią udało się również znaleźć w noclegowniach, gdzie przebywali „imigranci”. W większości należała ona do osób, które po prostu zniknęły i prawdopodobnie opuściły Niemcy. Strach pomyśleć do czego przygotowują się przyjezdni, którzy mają pełne poparcie władz i polityków UE.

Media często pokazują zdjęcia „uchodźców” z dziećmi. Okazuje się, że te dzieci najwyraźniej nie należą do nich i również są przemycane, najprawdopodobniej w celu ich późniejszego wykorzystania seksualnego. Służby otrzymały te informacje od samych dzieci które zostały porzucone, a gdy zostały przesłuchane odpowiedziały, że podróżują z ludźmi których nawet nie znają.

„Uchodźcy” traktują je przedmiotowo i wykorzystują je do przekroczenia granicy a gdy nie są już im potrzebne lub gdy zachorują, są po prostu porzucane. Nie wiadomo nawet skąd pochodzą te dzieci. Przeprowadzenie otwartego śledztwa w tej sprawie będzie niezwykle trudne gdyż panuje totalna cisza medialna. Wiemy jednak, że kryzys imigracyjny jest w rzeczywistości inwazją na nasz kontynent a armia muzułmanów, określana w mediach jako „fala imigrantów”, najwyraźniej przygotowuje się do wojny.”

Źródła:
http://www.epochtimes.de/politik/europa/unterdrueckte-wahrheit-fluechtlingsstroeme-waffen-und-kinderhandel-a1283953.html
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uchodzcy-masowo-przemycaja-niemiec-bron-narkotyki-dzieci

Reklamy

24 odpowiedzi »

 1. problem jest szerszy,bo dotyczący LUDÓW SEMICKO-JĘZYCZNYCH.Wrogością do chrześcijaństwa,a w szczególności do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ konsekwentnie chcą wybudować KONIA TROJAŃSKIEGO w Europie.
  Pomagają w tym wojujący bezbożnicy ze swoim mesjaszem Karlem Marksem.

  Polubienie

 2. bo tak dokladnie jest, ludzie zyja w strachu a ci co o tym doskonale wiedza wykorzystuja to:(bo ludzie zyja materia:(nie rozumieja ze jest jeszcze druga strona lustra:)duszyczka:)nic nikomu nie grozi jesli zyje dusza:)tylko durne ego powoduje taki chaos i nieszczescie:(

  Polubienie

 3. Moim zdaniem ogromną rolę odgrywa w tym wszystkim ogromna CHCIWOŚĆ najbogatszych rodzin świata!
  Nie rozumiem w jakim celu, ale chcą zagarnąć wszystkie dobra świata. Rasa biała jest grupa która posiada najwyższe średnie IQ w porównaniu z innymi. Zaczynają dostrzegać wiele oszustw i nieprawidłowości. Do tego zaczynają upominać się o swoje naturalne prawa [podstępnie skradzione].
  Wiadomo ze dużo łatwiej kierować ludźmi głupimi i podatnymi na wpływy, niz ludźmi umiejącymi samodzielnie myśleć.
  Nie mam tu ochoty rozwodzić się nad poziomem inteligencji większości mieszkanców krajów arabskich i przyczyn jakie to powodują. Stwierdzam po prostu fakt i nie komentuję go.
  Sprowadzenie takiej rzeszy [wypasionych byczków] ma rzeczywiście jeden cel – spowodować rozruchy w centrum Europy. Obawiam się jednego – armie krajowe nie są przygotowane na spacyfikowanie takiej tłuszczy. Zrobiono też wszystko by społeczeństwa wygłupic i zmanipulować. Kult ideologii MULTIKULTI i uznawanie za obowiązujące wydumane przez niego grzechy [Dyskryminacja, Ksenofobia, Rasizm i główny Antysemityzm], powoduje ze wielu ludziom odebrano umiejętność działania, w obawie o przypisanie jednego z nich. Gdy dojdzie do ostrych zamieszek – sam nie wiem po czyjej stronie bedą siły porzadkowe [ czy bedą chronic etnicznych mieszkanców – czy tez napływowych]
  Po tym co się stanie bedzie [nam] udzielona bratnia pomoc zza oceanu. Byle by tylko nie nastapił atak nuklearny majacy rozdzielić walczące strony. Nie jestem analitykiem wojskowym ale nie widzę pokojowej drogi rozwiązania problemu. Najgorzej oceniam to że którakolwiek strona zwycięży – wygranymi tak naprawdę bedą ci wstrętni chciwcy

  Polubienie

 4. Podobnie jak Atlantyda, zaginęło państwo Sumerów i inne wysoko rozwinięte cywilizacje. Sumerowie żyli 6 tys. lat temu i mieli wielką cywilizację, wspaniałe budowle, rolnictwo, chów bydła, rzemieślnictwo, także pismo lecz wszystko to zniknęło przykryte piachem. Jednak pozostawili po sobie gliniane tabliczki z tekstami. W ostatnim swoim tchnieniu pisali ich zadziwiająco dużo, jakby chcieli, żeby ktoś kiedyś je odnalazł i odczytał jako przekaz dla potomnych. Wiedzieli, że to ich koniec.
  – „Z wyroku Ana i Enlila (to byli dla nich bogowie) te przemiany. Gdy An na wszystkie kraje gniewnie spojrzał, Gdy Enlil wrogi wzrok na kraj skierował, I Nintu swoje porzuciła dzieło, A Enki rzekom (Eufrat, Tygrys) nowy bieg wyznaczył.”
  … upadło państwo, które istniało tysiąc lat. Padło pod ciosami barbarzyńskich plemion.

  Podobny scenariusz teraz się rozgrywa w Europie.

  Polubienie

 5. Jaki sitchim? jeśli już to może myślicie o Sitchin ale ja napisałam na podstawie książki M. Bieleckiego, kompendium wiedzy o Sumerach, a nie annunaki. Nie mieszajcie wiadomego z niewiadomym.

  Polubienie

  • A!!! domyślam się dlaczego wiedza o tej wielkiej cywilizacji Sumerów zostaje blokowana we współczesności, nawet badacze nie mają sponsorów na odkrycia – bo swoje paluchy w zniszczenie tej cywilizacji maczali Semici. To oni tam się wkręcili i korzystali a jak już osiągnęli ich wiedzę to przyczynili się do zniszczenia ich ale też ich wierzenia przejęli i opowieści o bogach i mitycznych bohaterach, potem na tej podstawie napisali swoje opowieści pt. biblia, testament, pismo??? sami nie wiedzą jak ich księga się nazywa. tym bardziej ja nie wiem jak ich księga się nazywa, może talmud.
   Jeśli chcecie znać prawdę to czytajcie to co was interesuje a nie paplajcie głupot jedno po drugim.
   Powodzenia w życiu wiecznym, chachacha

   Polubienie

   • Sumerowie żyli 6 tysięcy lat temu i zostawili zapisane na tabliczkach swoje wierzenia a było to w IV wieku p.n.e.
    Kiedy napisana została „biblia”, „stary testament”?
    „Tradycyjnie autorstwo Pięcioksięgu przypisuje się Mojżeszowi, Salomonowi – spisanie ksiąg mądrościowych, Dawidowi – ksiąg psalmów (podobnie wygląda kwestia ksiąg prorockich – Jozuego, Izajasza, Jeremiasza). Różnice w stylistyce i budowie różnych fragmentów jednej księgi wskazują jednak na autorstwo wielu twórców. Na przestrzeni wieków teksty biblijne ulegały zmianom, nanoszono na nie poprawki, niektóre fragmenty usuwano. Pojawiały się także błędy w tłumaczeniach.” – takie są informacje w internecie. Już z tego wynika, że raczej mało co wiadomo o prawdziwym pochodzeniu tych zapisków – „przypisuje się” więc trudno nazwać je PRAWDZIWYMI, to raczej mętna woda.

    Polubienie

    • Ciekawe CO NA TO ŻYDZI? Jak obronią prawdziwość swoich zapisków a raczej tłumaczeń z sumeryjskiego na semicki/hebrajski.
     Ewa nie została zrobiona z żebra ale była Panią Żebra – od LECZENIA żebra.

     Polubienie

 6. Witaj Anno!
  Podoba mi się Twoja wypowiedź – masz wiele wiele racji!
  Uważam że wielu wielu młodych ludzi – rozwijając się duchowo powinno zacząć swoją wędrówkę od poznania religii. Nie chodzi mi tylko o Sumerów, ale i o Buddyzm, Taoizm, religie indian Ameryki, Inków, Azteków nie zapominając o Sataniźmie i religii Słowian. Wtedy mając coś w głowie mogą sobie wyrobić własne zdanie na wiele tematów. Nie wchodzić w nie – tylko poznać zasady i idee!
  W tym co przedstawiłaś brakuje mi mojej ulubionej Lilith – pierwszej żony Adama, ktorą okrzyknięto prostytutką tylko za to ze posiadała samoświadomość
  Sumerowie to faktycznie zastanawiający i tajemniczy lud i tak naprawdę to niewiele o nich wiemy. Przyszli nad Eufrat w pełni wykształtowani – tylko skąd? Dali początek właściwie wszystkiemu, bo rolnictwu, hodowli, matematyce, budownictwu i pismu! Jest więcej pytań niż odpowiedzi! Niesamowici!

  Polubienie

 7. dobre GMO !I chyba o to chodzilo aby upodlic niemcow do tego stopnia zeby nawet sie nie zorientowali.To jest hipnoza I zatracenie wszelkich instynktow,niestety jak wiemy kazde spolezenstwo idzie wytresowac I zahipnotyzowac.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s