100.000 terrorystów ISIS jest w Europie! „To globalna inwazja, policja i armia ma nakaz nie interweniować”

100.000 terrorystów ISIS jest w Europie! „To globalna inwazja, policja i armia ma nakaz nie interweniować”

islamska inwazjaZapraszam do obejrzenia mocnego filmu o islamie. Film wyjaśnia m.in. kwestię, dlaczego policja i prokuratura są tak bierne wobec tej inwazji. Przestępstw i zbrodni dokonywanych przez islamistów nie nagłaśnia się. Policja i prokuratura tuszuje to, wypuszcza ich wolno, bo taki dostały nakaz od rządów.

Ta islamska armia inwazyjna jest pod dalece idącą ochroną prawną i każdą inną. Ktoś w sekrecie tę inwazję zaplanował i teraz rządy robią wszystko, by ona się udała. Islamiści mają zapewnione wszystko – transport, smartfony z GPSem, żywność, mieszkania, pieniądze.

Jak głoszą tureckie media („Today’s Zaman„, „Bogun„), Turcja współpracuje z państwem islamskim. Przez granicę przewożone są materiały wybuchowe i broń dla islamistów. Gazeta twierdzi również, że około 100.000 terrorystów z państwa islamskiego jest już w Europie. Przedostali się oni na nasz kontynent jako tak zwani uchodźcy.

W styczniu wyciekły uwierzytelnione oficjalne dokumenty armii tureckiej, które pokazują, że agenci służby wywiadowczej Turcji (MIT) zostali przyłapani w Adana przez oficerów wojska na przewożeniu rakiet, moździerzy i amunicji przeciwlotniczej dla terrorystów al-Kaidy w Syrii”.

Turcja odegrała kluczową rolę w utrzymaniu życiodajnych źródeł finansowania ekspansji ISIS ze sprzedaży ropy na czarnym rynku. Wysoko postawione źródła polityczne i wywiadowcze w Turcji i Iraku potwierdzają, że władze tureckie aktywnie współdziałają przy sprzedaży ropy przez ISIS. Latem ubiegłego roku polityk opozycji oszacował, że wartość sprzedaży terrorystycznej ropy w Turcji sięgnęła 800 milionów dolarów”.

Dziennikarze z tej gazety zostali skazani na wyrok śmierci. Zajął się nimi nie sąd cywilny, ale wojskowy.

ISLAM (mocny film). Obejrzyj go, to zrozumiesz dlaczego politycy, policja, itp, nie reagują na przemoc muzułmanów w stosunku do ludzi, do których przybywają. Ta Pani mówi o USA (również mówiłem, że USA przeżywa dokładnie to samo, co Europa. I Rosja i Chiny również. To „globalny ruch” cywilizacyjny) ale każdy może odnieść do siebie, czyli My, do Europy.”

Co powinniśmy wiedzieć o islamie?

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

198 thoughts on “100.000 terrorystów ISIS jest w Europie! „To globalna inwazja, policja i armia ma nakaz nie interweniować”

  • ,, Rok 1683 zapisał się w dziejach Polski i Europy jako jedno z najważniejszych i doniosłych wydarzeń. 12 września sprzymierzone wojska polskie, cesarstwa i Rzeszy Niemieckiej rozgromiły armię turecką oblegającą Wiedeń, zadając tym samym jedną z najbardziej dotkliwych klęsk Imperium Osmańskiemu, które już nigdy nie podniosło się z niej. Dla Europy był to kluczowy moment. Turcja po klęsce pod Wiedniem przeszła do defensywy, a jej wielowiekowa walka o przeniesienie islamu w głąb kontynentu europejskiego została zahamowana.”

   Decydującym uderzeniem w odsieczy wiedeńskiej były wojska króla Jana III Sobieskiego.

   Polubione przez 1 osoba

   • mongolstwo ksiezycowe od zawsze chce gojow/magogow zrownac z trawa, ksztaltuja się 2 fronty jeden chiny rosja islam drugi stany turcja nato, zacznie się od napaści turcji na grecje

    Polubione przez 1 osoba

  • Zrobić coś trzeba: pobudka.org
   Polski jasnowidz, ks. Klimuszko powiedział w 1978, że gdyby miał gdziekolwiek mieszkać przez kolejne 50 lat, bez wahania wybrałby Polskę, bo tu będzie spokojnie i bezpiecznie. Jeśli miał rację, to mamy jeszcze trochę spokoju. Nauczmy się kochać bliskich i szanować sąsiadów.

   Lubię to

 1. skoro 1683 rok zapisał się na kartach historii, jako przełomowa obrona „białej wartości”, to jak możemy nazwać to, co wydarzyło się przed Chrztem Polski? Co takiego się wydarzyło i jak długo musiało to trwać, że obrona Lechitów upadła a na tron Słowiańskiej krainy, zdrajcy wsadzili skandynawskiego wirusa. Musiała to być straszna rzeź Słowianów.

  Tomasz Bagiński – Animowana Historia Polski

  czas 0:33 (podprogowa, masońska liczba) Chrzest Polski

  Lubię to

  • historia Polski dla naiwnych,politycznie poprawna. Wszedzie widze koscioly,krzyze I parcie na wschod a pozniej wyniszczajaca walke slowian ze slowianami. Od prob przekroczenia Renu w 9 wieku w Lesie Teutoburskim nic nie zmienilo sie ze strony Cesartwa Rzymskiego w kolejnych wiekach ,przekupstwo lokalnych wataszkow saksonskich pomoglo mongolskiej rasie utworzyc panstwo Frankow a pozniej Germanow .Parcie na wschod z naciskiem na wyniszczanie rasy slowianskiej to glowny cel I kazdy knflikt w Europie oraz wojna byly wojnami rasowymi .Nawet stan wojeny w 81 I utworzenie solidarnosci bylo trikiem gorali ze wzgorz Golan przeciw polskim slowianom. Nalezy odkatoliczy towarzystwo,zrobic porzadek z podejrzanymi organizacjami Sorosa I innych srosow I budowac unie na bazie kultur slowianskich. Te dyrdymaly o wartosciach chrzescijanskich doprowadzily nas do zgubienia czujnosci etnicznych ,dzieki temu mamy najazd islamistow za zgoda KK I UE. Obawiam sie ze to ostatnia faza wykanczania slowianskiego DNA w ponad 1000 letniej histori KK,histori mordow I rabowania.Czy tego nie widac wystarczajaco?

   Lubię to

   • swiete słowa, wokół mamy same polmongolstwa dookola te bawarie saksonie to wlasnie polazjaci, widziałem zjazd ziomkow z bawari normalnie co drugi chińskie oczy z bialopodobnymi czaszkami, nasza jedyna szansa to v4 i docelowo z jugo-slawa-ia i grecja wschodnia ukraina i bialorusia i wschodnia rosja oczywiście bez findlandzkiego zyda putina który ssie dwie matki widać, kurde dawingo tylko ty tu czaisz czacze o moon-golach i wojnach rasowych, kurde mało nas do pieczenia chleba…

    Lubię to

    • Polacy mieli I maja najciasniejszy lancuch na szyi ,wsrod narodow slowianskich ,co by sie nie zerwali ku wolnosci.Komunizm I katolicyzm to dwa najgorsze lancuchy jakie ludzkosc mogla doznac podczas kontroli I matrix systemowego.
     Zabetonowano nam glowy religia a komuna nie upadla do dzis.Warto sobie przeanalizowac ,kto stal za pozornym upadkiem komunizmu,ze wyplaty w duzych sumach transferowal kosciol do „solidarnosi”po 81 roku,warto wbic sobie do glowy ze wyborcza to kiedys byla solidarnosc gazeta a za solidarnosia stoi KK w Polsce ,KK polaczona z wladza globalna. Dyrdymaly o solidarnosci I milosci KK do Polakow to narkotyk dla chcacych poprawy systuacji ale niestety z nadzieji nie bedzie tego,tu musi byc czyn. Eksterminacja niewodoczna,o ktorej sie nie mowi,kasacja narodu polskiego ,potomkow Lechitow trwa od rzekomego chrztu i jest to wojna rasowa przeciw slowianom -rasie panow.GMO edukuj towarzystwo.

     Lubię to

    • no zameczam ich troche ale nawet kefor jeszcze w darwina wierzy, ty tez zapodawaj -_-, jesteś anglojęzyczny czy tylko ja tutaj nie wiesz ? nie chce mi sie każdego z osobna pytac a ty chyba tu jestes dluzej
     pozdr

     Lubię to

    • jestem na cenzurowanym,mam rodzine ,dzieci,nie moge klepac wszystkie ,bo musze jeszcze pozyc.Nadzieja w sloncu,moze kiedys dobrze przyp..li w te chazarskie satelity i zredukuje technologie do telepati.Wtedy kazdy bedzie mial rowne szanse.

     Lubię to

    • ,, ja spadam niedługo już co miałem powiedzieć powiedziałem pozdr”

     A ciebie gdzie niesie?!
     Jarek! Postaw ochroniarzy przy drzwiach! Ten gość przy stoliku, obok okna, wymyślił sobie, że chce wyjść! Niech się nawet nie waży!
     Masz przejściowy dołek finansowy? To żaden powód. Od czego ma się nas? Wszyscy takowe dni miewamy. 😉

     A wiem! Jeśli myślisz, że na tej ulicy znalazłeś lepszą knajpkę, z ciekawszym towarzystwem, to się grubo mylisz. Nie wierzysz? Twój błąd.

     ,, co miałem powiedzieć powiedziałem”

     Ale my z tobą jeszcze nie skończyliśmy! 🙂 Może jesteśmy kretami, ale ,,wiarygodnymi” 😀

     No, dobra …
     Na prawdę nie musisz nas sprawdzać, bo w głębi duszy doskonale wiesz, że cię szanujemy i kochamy. Wątpisz? Zapytaj Anię, Młodą Duszę, mnie, … nie, facetów nie pytaj, bo znowu mi się oberwie …
     Każdy z nas jest po trosze egoistą – chce brać dla siebie.
     Kogo zapytam o księżycowego kebaba? Komu w tej materii przekażę swoje rozterki? Jeszcze tyle klocków leży na stole niepoukładanych … Pomyślałeś o tym? 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS. O! Już te dwa draby stoją przy drzwiach. Jak ci życie nie miłe, to proszę! Spróbuj wyjść! 😀

     Lubię to

    • Oj coś mi się wydaje,że GMOś podłapał wypasione stanowiso w nowym rządzie,pewnie u kolegi Macierewicza ,jako doradca,bo czytałam dzisiaj na Onecie,że ten 20-latek zrezygnował.Nie wiem tylko Krysiu jak on sobie poradzi z tylu katolami,no i kto Mu będzie
     parzył taką aromatyczną kawę jaką pijał z nami.Jeszcze do nas wróci z przeprosinami.A może On chce się zaciągnąć do woja,chociaż chyba nie ,no bo takich młodych to już chyba nie biorą.Pewnie nam sam powie jak przyjdzie z kwiatami na pożegnanie.Może się poskładamy na jakiś drobiazg na pożegnanie.
     A może wypocimy dla niego jakąś laurkę.Pusto by było u Jarka bez tylu wpisów GMOsia nie z tej ziemi.Wymyśl coś Krysia,żeby Go zatrzymać,masz przecież takie dobre „gadane”/”pisane”

     Pozdrawiam Anna

     Lubię to

    • ,, jestem na cenzurowanym,mam rodzine ,dzieci,nie moge klepac wszystkie ,bo musze jeszcze pozyc” … ,

     ABY MOJE DZIECI, KIEDY DOROSNĄ, MOGŁY POWIEDZIEĆ TAK SAMO. WIEM, ŻE MOJE MILCZENIE NIE SŁUŻY ŻYCIU, A JEDYNIE PRZETRWANIU. WIEM TEŻ, ŻE MOJE DZIECI BĘDĄ KIEDYŚ DOCHODZIŁY DO PRAWDY, TAK JAK JA, LECZ WSZCZEPIONY PRZEZE MNIE LĘK O PRZETRWANIE BĘDZIE SILNIEJSZY OD IDEI PRAWDZIWEGO ŻYCIA, KTÓREJ NIE WZBUDZĄ W SWOICH DZIECIACH. NAJGORSZE JEST TO, ŻE CHYBA NIGDY NIE ZDOBĘDĘ SIĘ NA ODWAGĘ, ABY MOIM WNUKOM – ŻYJĄCYM JAK ICH RODZICE – POWIEDZIEĆ, ŻE TO JA, DZIADEK, BYŁEM POCZĄTKIEM ICH LOSU.

     ,, Dyrdymaly o solidarnosci I milosci KK do Polakow to narkotyk dla chcacych poprawy systuacji ale niestety z nadzieji nie bedzie tego,tu musi byc czyn. Eksterminacja niewodoczna,o ktorej sie nie mowi,kasacja narodu polskiego ,potomkow Lechitow trwa od rzekomego chrztu i jest to wojna rasowa przeciw slowianom -rasie panow.GMO edukuj towarzystwo.”

     Święte słowa. Oprócz ostatniego zdania. Mówi ono, że najlepiej będzie, jak KTOŚ ZROBI COŚ ZA NAS.

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS Nie jest moim zamiarem dotknąć cię w jakikolwiek sposób. Jeśli chociaż przez moment tak się poczułeś, to bardzo przepraszam. ,,Dokończyłam” twoje zdanie, lecz nie musisz się z tym absolutnie utożsamiać.

     Lubię to

    • Krysiu, słowa, które napisałaś drukowanymi słowami zwaliły mnie z nóg. skąd to? to Twoje myśli? ta moc ukryta w słowach wyrywa mózg z czaszki,

     Lubię to

    • Krysia Pani,mamy jakis problem?czy nie jestem na cenzurowanym?wlasnie przez Ciebie?czy ja cenzuruje Ciebie?Wyrywasz slowa z kontekstu starajac sie zaswiecic czy zabrylowac?Moje dzieci nie maja wszczepionego leku przetrwania I ja tez nie mialem tego wszczepianego wiec mnie nie oceniaj,bo ja tego nie robie Tobie.Nic o mnie nie wiesz ..wiec prosze nie krytykuj mnie bo ja tego nie robie Tobie.Czy to w ramach poprawnosi chrzescijanskiej przyglasz sie tak dokladnie mojemu wpisowi?Tez pozdrawiam!

     Lubię to

    • ,, Krysia Pani,mamy jakis problem?czy nie jestem na cenzurowanym?wlasnie przez Ciebie?czy ja cenzuruje Ciebie?Wyrywasz slowa z kontekstu starajac sie zaswiecic czy zabrylowac?”

     Kochany DEVINGO, przepraszam, że znów [tym sobie antyzaskarbiam ludzi w knajpie Jarka], że znów poleciałam z myślą daleko, daleko w przyszłość, w swoje dosłownie bycie tam], nie zaznaczając, że czyjeś zdanie, słowo – w tym wypadku twoje – jest tylko inspiracją. Inspiracją, a nie wycieczką w życie człowieka, który pobudził moje myśli.
     Poczułeś się dotknięty, prosiłam o to, abyś zechciał tego nie robić, ale widocznie uczyniłam to bardzo nieudolnie. Wybacz mi.
     Wiem, że możesz zapytać: ,,Kiego groma baba uczepiła się właśnie mnie?”
     Przykleiłam w rogu kompa karteczkę z napisem: ,, Nie dotyczy to ludzi i ich życia, którzy cię inspirują – zaznacz to!”
     Wiem, DEVINGO, że teraz tą karteczką mogę sobie dupę podetrzeć, ale na przyszłość …

     Zauważyłeś, że u Jarka to ja mam najwięcej powodów, aby przepraszać?
     Dzięki, że zwracasz mi uwagę. Powiedz, czy mogę liczyć, że przyjmiesz moje przeprosiny?

     Serdecznie pozdrawiam.
     Dla wszystkich, którzy pomyśleli, że moje myśli między cytatami słów DEVINGO dotyczyły jego prywatności, mówię , że to nie prawda.

     Lubię to

    • ,, Krysiu jak zywoplot golisz to razem z buda psa i ogrodzeniem zupełnie tak jak ja -_-”

     No bo widzisz, od ,,ułożonych” nic nowego się nie dowiesz, bo lubią być w życiu mistrzami układania. Tylko od takich wariatów, jak my, którzy po wyłączeniu kosiarki, zastanawiają się dlaczego ten łańcuch trzy dni szczeka – przecież mógłby to robić pies – od takich wariatów można dowiedzieć się nieco więcej, niż pozwala na to ,,ułożona normalność”

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię to

    • no tak to samo w muzyce tylko pojebani robia swietna muze, nie porownuje się do muzykow ale chodzi o zasade dzialania

     Lubię to

    • Krystyno jestes sensowna kobieta i lepiej miec z Toba romans w internecie niz miec Cie za wroga,zreszta nie widze powodu zadnego aby sie o cos tam spierac.Zycie jest za krotkie .Badz ze pozdrowiona:)!

     Lubię to

   • Niestety większości jest wygodnie stosować zasady 3-ch małpek:nie widzę,nie słyszę,nie mówię,byleby mnie było dobrze.
    Z taką mentalnością my Słowianie daleko na zajedziemy.
    Jak w przyszłym roku wyjdzie na jaw cała prawda o watykańskiej
    nierządnicy,to nie tylko polscy katole się przebudzą,oby nie było
    zapóżno.

    Lubię to

 2. PRZECZYTAJCIE TO Z DUŻĄ UWAGĄ. MIX KILKU ARTÓW TO MAX WIEDZY, ABY WIEDZIEĆ WSZYSTKO O NWO. WSZYSTKO. OSTATNI GONG POKOJU WKRÓTCE ZABRZMI.

  CZY TEGO CHCEMY CZY NIE, POLSKA UCZESTNICZY W TYM TAK SAMO JAK KAŻDY INNY KRAJ NA ZIEMI.

  NIE MA NARODÓW I POLITYKÓW ZŁYCH I DOBRYCH A WSZYSTKIE WYDARZENIA, KTÓRE OMAWIAMY, TO JEDEN SCENARIUSZ, RÓWNIEŻ Z BIBLIĄ, JAK I KAŻDYM INNYM WYZNANIEM.

  powyższe duże litery, niech mają znaczenie tylko takie, aby zwróciły uwagę osób odwiedzających knajpę Jarka.

  linki ułożyłem w kolejności, aby te ostatnie, rozpaliły pożar ducha walki o wolność w nadchodzących czasach. nowych, zbudowanych na starych fundamentach.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/na-kozla-ofiarnego-wybrano-rosje-znamie-antychrysta-w-logo-partii-jedinaja-rossija-2015-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/terroryzm-narzedzie-globalistow-budowie-krolestwa-antychrysta-2015-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyjasnia-sie-oszustwo-globalnego-ocieplenia-oszustwo-globalistycznej-nauki-zorganizowane-by-kontrolowac-ludzkosc-a-nie-ja-ratowac-2015-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pieniadze-imperium-antychrysta-juz-gotowe-2015-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/107304-2015-12

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-bedzie-witany-dzwiekami-gongow-2015-12

  gong pokoju jest już również w Polsce

  szacunek dla ludzi, którzy składnie połączyli wiedzę i „przelali ją na papier”

  pzdr Paweł

  Lubię to

 3. a tak z innej beczki dla relaxu poczta zdrowia opublikowala tzw super zywnosc jest tam czosnek brokuł orzechy wloskie anchowy(mini rybki) słodkie ziemniaki(te pomarańczowe)

  Lubię to

  • ==Sztab generalny wojsk Rosyjskich w trybie alarmowym zarządził wyjście flotylli kaspijskiej w morze co może sugerować atak rakietami KalibrNK. Powinno trochę uspokoić tureckie zakute łby.==

   Jest dynamicznie … 😉

   Lubię to

 4. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/72669-rosja-zdemaskowala-wszystko-co-najgorsze-terror-daesh-wywolany-zostal-przez-powszechna-ingerencje-usa … żydomasoneria anglosyjońska (UK & USrael) nagle zmieli nazewnictwo, z ISIS na Daesh, bo mumin syjon Cameron stwierdził, że ISIS to nie islam, haha, sqrvysyny jak wypaczają rzeczywistość, idą w zaparte w obliczu zdemaskowanych kłamstw przez Putina …

  Lubię to

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/72534-rosja-kontra-nato-wskie-gladio-2-0-turecki-dzihad-od-chin-po-syrie
  „Turcja: od 1945 roku podmiot w pełni zależny od CIA
  Płynne przejście od Gladio do Gladio 2.0 najlepiej obrazuje członek NATO, Turcja, która w tej nowej zachodniej „grze” wywiadowczej ma przewagę nad innymi państwami członkowskimi NATO, ponieważ ma dużą społeczność muzułmańską oraz strategiczne położenie geograficzne, pozwalające „powstrzymać” dostęp Rosji do rejonu Śródziemnomorskiego i Bliskiego Wschodu oraz ograniczyć tam jej wpływy.”

  Lubię to

 6. http://www.koniec-swiata.org/rosja-pokazuje-dowody-transportu-ropy-od-panstwa-islamskiego-do-turcji/
  „Nowe rosyjskie dowody zostały przedstawione światu przez wiceministra obrony Anatolija Antonowa, który stwierdza, że „tysiące cystern” jeździło w tą i z powrotem przez turecką granicę…
  Zdaniem wiceministra obrony Anatolija Antonowa Rosja wie o trzech głównych szlakach przemytu ropy do Turcji.”
  ……..
  No i znów ta zła Rosja, znów ten dyktator czekista Putin, demaskuje żydomasońskie kłamstwa, a massonmedia ścierwomediów zachodnich nawet słowem nie pisnęły, bo USraela trzyma presstytutów za mordy …

  Lubię to

  • Ciekawe jak jeszcze długo Rosja wytrzyma te prowokacje, bo tylko ignorant może ich nie widzieć. A ,,pomyłka” koalicji to jawne sqrwusyństwo. Pewnie dlatego nie zostali zestrzeleni, bo byli rozpoznani jako sprzymierzeńcy. Szkoda, że wojska syryjskie nie zestrzeliły chociaż dwóch maszyn, po czym przyznałyby się do pomyłki.
   Żebyśmy my teraz tzn. rząd nie postąpił jak ostatni debil wysyłając polskich ludzi w ramach amerykańskiej koalicji w obronie Turcji, którą Makrela na zlecenie USA pospiesznie przyjęła do NATO. Przed szachem ruchy figur są szybkie.
   Z Turcją w NATO i jej wkurwianiem Rosji, my Polska jawimy się, jak zwykle, państwem bez twarzy, nadającym się na poligon.Od czasu, kiedy liżemy dupę Niemcom [czyt. stanom], zgadzam się całkowicie z Putinem, który nazwał nas zdrajcami Słowiaństwa. A może tak nie jest?
   Wysyłając choćby jeden samolot na Bliski Wschód, odegramy rolę podskakującej pchły na grzebieniu w rękach Putina.
   Jeśli liczymy, że w razie ,,w” pomoże nam wielki brat zza oceanu, to już dziś zgłośmy się do konkursu ,,największy idiota świata” – bedziemy mieli największe szanse.
   Czy wy, kochani ludzie, tego nie widzicie? Gospodarka rozgrabiona, kraj bez armii, miliony młodych ludzi za granicą – tak się osłabia państwo przy pomocy rodzimych zdrajców! Jeśli jeszcze zostało nam trochę mądrości i patriotyzmu, to nie wkurwiajmy Rosji. Można się rzucać tylko wtedy, gdy się zamiary porówna z siłą.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię to

   • ==Jeśli jeszcze zostało nam trochę mądrości i patriotyzmu, to nie wkurwiajmy Rosji==
    Niestety pobożne życzenia..
    To nie MY rządzimy od lat, tylko oni..
    Największym wrogiem Rosji jest minister Obrony Narodowej! Wymowne…
    Pewno słyszałaś, ale nie zaszkodzi przypomnieć;

    ==Antoni Macierewicz i zaskakująca odpowiedź na pytanie radiosłuchacza==

    Lubię to

    • Kurwa mocne grzesiu wymiatasz dzisiaj a co do Radia Maryja to mimo że katolickie to ciekawe rzeczy są tam czasem, na Polsacie Tvn czy Tvp a nawet na Republice tego się nie usłyszy.
     Lech Kaczyński – zwany Kalksteinem żyd z odessy – chazar. I tak:
     Po pierwsze podpisał traktat lizboński czyli nowoczesna Targowica utrata niepodległości
     Po drugie utworzył lożę żydowską
     Po trzecie udzielił zgody za pół darmo firmom amerykańskim do szczelinowania złóż gazy łupkowego co spowodowało zatrucie większości Polskich wód podziemnych czyli za kilkadziesiąt lat ten kraj nie będzie do życia, Wodę trzeba będzie kupować jak mniemam od żydowskich koncernów, a żywność to pewnie od Monsanto, bo bez czystej wody to będzie sahara.

     Lubię to

    • Macierewicz to jest gość żaden agent, to tak jak by mowic ze mloda dusza to agent to się wyczuwa owszem kaczory mogly na dwa fronty za plecami maciera z tym się zgodze ale nie macier

     Lubię to

    • pametam rozmowe walesy z macierem jak ten pierwszy chciał niedwoznacznie żeby jego teczki zginely jest na YT, to ca agent bolek kaze drugiemu agentowi antkowi zcancelowac dane to się by kupy nie trzymalo

     Lubię to

    • ==Po trzecie udzielił zgody za pół darmo firmom amerykańskim do szczelinowania złóż gazy łupkowego co spowodowało zatrucie większości Polskich wód podziemnych==

     @Roni są jakieś wiarygodne badania na ten temat?

     Lubię to

    • Nie ma możliwości dopowiedzieć Ci po Twoim postem z zapytaniem,dlatego odpowiadam Ci tutaj:dodaj wszystkie cyfry swojej daty urodzenia np.: 9,03,1975 =34=7 jest to numerologiczna 7 i tak samo postępuj z numerem Pesel doprowadzić do wyniku sumowania jednocyfrowego,chyba,że wyjdzie Ci liczba 11,22.33.44
     to są liczby mistrzowskie,w internecie znajdziesz tego opisy.

     Lubię to

    • 8ki urodzoni dyrektorzy nie cierpia pracowac dla kogos dlatego maja wlasne biznesy albo zarzadzaja ludzmi, pesel nie wiem czy ma az takie znaczenie 6ki rodzinne i krytyczne

     Lubię to

    • Aż sama z ciekawości sobie obliczyłam numer pesel i mi wyszło 36. Już przed liczeniem widziałam te cyfry w mojej głowie, dziwne.
     Chociaż wydaje mi się, że owe liczby peselowskie nie są już takie istotne i brane pod uwagę. Może się mylę.
     Pozdr 😉

     Lubię to

    • Może i nieistotne ale jesteś z pesela 9,pewnie Gmo napisze coś miłego on tak lubi te 9-tki,wszystko zależy jak kto to traktuje,ja z przymrużeniem oka.Pzdr 😀

     Lubię to

    • wiesz ze ja tez widziałem najpierw w glowie tylko się pomyliłem wyszlo 44 a byłem pewny ze będzie 9 -_-, czyli z pesla jesteś to samo 36 co ja z urodzenia, nie wiem czy to ma znaczenie takie jak urodziny trzeba by wrozbite macieja zapytac albo anie

     Lubię to

   • Krysiu zastanawiam się czy Ty przypadkiem nie siedzisz we mnie albo czy nie jesteś jasnowidzem bo tak piszesz jakbyś była w moim umyśle i sercu.Szlag mnie trafia,jak wszyscy najeżdżają na Putina,a tylko jeszcze On jako człowiek Swiatła walczy osamotniony ze złem tego świata.Już w przyszłym roku wszystkie rządzące FRANCE obudzą się z rękami w nocniku jak prawda wyjdzie na jaw.Oby tylko nasz nowy rząd na czas przejrzał na oczy i ustawił się po właściwej stronie.Obserwując ich początkowe poczynania można mieć trochę optymizmu,bo stawiają się unii i szkopom ale nie podoba mi się ich bratanie z żydowską ameryką.Zza oceanu jeszcze nigdy nie wyszło nic dobrego oprócz wojen wszczynanych na całym świecie.Niech wreszcie wszystkich złych tego świata trafi jasny szlag wraz z ich przywódcą.I TAK
    MA SIĘ STAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy którzy chcą dobra dla naszego kraju i całego świata,trzymajmy się razem,przecież w końcu dobro musi zwyciężyć.
    Pozdrawiam serdecznie Anna

    Lubię to

    • aniu w polityce nie ma złych dobrych tylko mniej zli i zli, putin ma metalnosc kgb tylko ze mu się grunt pod nogami pali i musi dzialac, wlasnie sobie palac walna nad morzem czarnym za 100 milionow czy cos z zagabionych pieniędzy, wolalem rosje gorbaczowa nawet nasze ziemie nam chciał zwracać, co z tego wszystkiego wyniknie zobaczymy na pewno nie będzie wygranych ani przegranych moim zdaniem już do końca będą przepychanki jak w prlowskich kolejkach

     Lubię to

    • GMO odnoszę czasem wrażenie ,że Twój podpowiadacz,króry na pewno nie jest z tej ziemi ale raczej z ……..,celowo wprowadza Cię w błąd bo nie po drodze jest mu z Putinem.A moje serce mi mówi,że obecny Putin jest istotą ze światła,stary KGB-ista dawno został zamordowany.Już niedługo prawda ujrzy światło dzienne i dowiesz się kto zamieszkuje jakoby Putinowski pałac.
     Słuchaj się serca bo tylko tam znajduje się prawda.Możesz mnie
     nazwać wariatką ale ja wiem swoje.Mojego serca nie jest wstanie nikt i nic skazić.

     Lubię to

    • troche rozbije ci banke ale cie nie oceniami ani nie krytykuje, to swiatlo nie chce nam oddac samolotu -_-, facjata mongolska, jego nachczakra jak wiesz co to jest jest KRITIKA to samo co wrozbita maciej czyli dazy do luksusu, ostry, wiercacy dziury w brzuchu, sarkastyczny, krytyczny dumny ambitny uparty umie opiekowac sie dziecmi ale tylko cudzymi agresywny bardzo zlosliwy nie stabilny ciagke gorki i dolki w zyciu i mogę potwierdzić te cechy bo mam w rodzinie, nie brzmi to dla mnie jak swietlana istota po mojemu broni swoich stref wpływu, na plus orban trzyma z nim ale orban tez chciał cenzurować wegrom internet wiec tak średnio mi to pasuje może nie ma rozy bez kolca ale kolec tu spory -_- , jak masz ochote policzyć swoja nahczakre daj znac wkleje link o ile jeszcze nie masz, ja tez czuje ludzi na odleglosc większość tak ma chyba, no paru musi czytac żeby czuc ale to wyjątki większość się z tym rodzi
     namaste i sie nie denerwuj będzie dobrze

     Lubię to

    • Widzisz GMO-siu ja się nie denerwuję,ja wiem,że będzie dobrze,pomimo jakichkolwiek perturbacji.Ci którzy mają w sercu światło na pewno doświadczą pokoju,a pozostali,no cóż dostaną to co wybrali,można im współczuć i tylko tyle.Każdy w życiu doświadcza tylko tego co wysłał w eter ze swojego serca,nie ma innej prawdy.Nawet mój mąż to musi zrozumieć aby móc
     wyzdrowieć.Wszystko w naszym życiu zależy najpierw od
     świadomości jednostki by dojść w końcowej fazie do zbiorowej świadomości,i to co my wszyscy razem emitujemy to się zmaterializuje w naszej rzeczywistości,jak na razie to co widzimy i przeżywamy świadczy o naszej zbiorowej świadomości niestety.

     Lubię to

    • Widzisz Putin to też my,tyle że on jest u władzy i jako świadoma jednostka może dużo więcej w realu aniżeli Ty czy ja.Podaj tego linka to sprawdzę dla ciebie swoją nachczakrę.Przypominam Ci,że z daty urodzenia jestem 33,a z numeru pesel 44,sprawdż swój nr pesel.

     Lubię to    • To są dwie różne osoby..

     I po co robi to? :
     ==Kto uważnie obejrzy to video (patrz poniżej) to świetnie pojmie, że wprowadzając w kraju (Rosji – tłum.) system elektronicznej kontroli (INN – identyfikacyjny numer podatnika, SNILS – ubezpieczeniowy numer indywidualnego konta, UEK – uniwersalna karta elektroniczna) władza rosyjska, bezpośrednio pomaga Antychrystowi osiągnąć główny cel – zniewolenie każdego człowieka planety, w tym i Rosji.==
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/gra-wedlug-regul-antychrysta-2015-12

     Lubię to

    • biblia to wymysły ksiezycowego kebaba plus troche zasłyszanej gnozy slowiansko-hellenskiej żeby wygladalo mniej fakszywie, kropka, po to toto napisał żeby budzic strach jak napisał np ze aniol zagra na trabie wysyla szaraka w spodku z tuba stereo dużej mocy i trabi i budzi strach jak napisał ze armia ze wschodu przyjdzie to kaze swoim chinczykom cos nabroić np wyslac trzy krazowniki ii już jest efekt, trzeba mieć b wdrukowane katolstwo żeby tego nie czaic

     Lubię to

    • @gmo
     Wpisałem w tym linku co podałeś dane, ale nie potrafię tego czytać 😉

     @Rozsądna Anna
     ==Przypominam Ci,że z daty urodzenia jestem 33,a z numeru pesel 44,sprawdż swój nr pesel.==

     Jak to się sumuje?

     Lubię to

    • patrzysz co ci w moon wyszlo, osobno dodajesz pojedyczncze cyferki i wychodzi dwucyfrowy numerek jeżeli urodziles się na ziemi

     Lubię to

 7. Obejrzałam film. Mimo ze zdjęcia były rozmyte (na szczęście) to i tak przeszywały mnie ciarki. Czyli że każdy muzułmanin uczestniczy w okaleczaniu kobiet.
  Jarek, przydałby sie jeszcze wpis o tym „jak rozpoznać muzułmanina” oraz małe rozmówki żebyśmy znali podstawy ich języka. Wg starego powiedzenie „keep your friends close but your enemies closer” (przyjaciół trzymaj blisko a wrogów bliżej)

  Lubię to

  • jedno zdanie w sumie tylko trzeba
   zabieraj te owłosione lapska bo wlasnie jadlam swinie no i na końcu jak zawsze pozdrowienie muzulmanskie pierdole allaha -_-

   Lubię to

   • zobaczymy na wiosne co zrobi PIS jak nam ukraincy na granice beda dostarczac miglancow -uchodzcow z Oddesy a wczesnie z TUrcji.Sprawdzimy wtedy szczelnosc polskiej -unijnej granicy.Oni nie dotra do Niemiec gdyz granica polsko-niemiecka bedzie juz zamknieta .Zreszta oni wogole tam nie pojda i nie taki ich cel.Architekci zaprojektowali ten dramat tylko do zmixowania slowianskiego DNA z arabskim.Raz jak do nas wejda juz nigdy nie wyjda.

    Lubię to

    • nie znosze się powtarzac ale tak samo zydomobgoly w stanach wpuszczają meksykow na potege żeby zarazili bialym tam geny na zawsze, dobra wiadomość geny biale sa silniejsze i wypeiraja zawsze jaszczurcze tj melsykanskie tureckie arabskie skozne i zydowskie ale zajmuje to wiele pokoleń w polnocnej japoni jest ten fenomen wlasnie ze mongoly bieleją i prostuja oczy w strone bialefo człowieka no ciala jeszcze ufoludków ale od czegos geny nasze podobnie jak pis musza zacząć -_-

     Lubię to

   • Zobaczymy jak PIS zabezpieczy wschodnia granice od ukrainy ,bo na wiosne pikusie w chustkach na glowach I swoimi samobieznymi macicami zawitaja u bram Polski. Jesli przejda do nas to zostana na stale bo Niemcy zamkna granice.Byc moze PIS zrobil ustawe o 500 zl za kazde kolejne rodzone dziecie wlasnie pod uchodzcow ,bo niby jak Polki moglby sie rozmnazac w takim tempie skora kazdy ucieka z kraju. Jesli kazda samobiezna macica zacznie rodzic na potege to ustawa zalatwi ich potrzeby-„Jak twierdzą polskie służby graniczne, przemytnicy tworzą nowy szlak – imigranci będą wybierać trasę z Turcji przez Morze Czarne do Odessy na Ukrainie a stąd prosto do państw Unii Europejskiej, w tym do Polski. W takiej sytuacji rozsądne wydaje się przedwczesne zabezpieczenie naszej wschodniej granicy.

    Uważa się, że fali imigrantów można spodziewać się już na wiosnę. Zdecydowana większość z nich zapewne zechce przekroczyć Polskę, która przecież graniczy z Niemcami. Ewentualnie muzułmańscy imigranci mogą na stałe zostać w naszym kraju aby skorzystać z obietnicy PiS, która zakłada przyznawanie 500 zł miesięcznie na drugie i każde kolejne dziecko. Rodziny muzułmańskie zawsze są wielodzietne. Miejmy nadzieję, że Polska nie będzie musiała bronić swoich granic przed inwazją tak jak robiły to Węgry.”

    Lubię to

  • przydadza sie a na wiosne jak znalazl bo zaatakuja od wschodu z Ukrainy.Wtedy zobaczymy jak PIS zabezpiecza granice.Ich celem nie bedzie docelowo Germania a Polska i juz nikt ich nie wygoni ,bo wlasnie celem architektow tej zamasowanej migracji jest popaprac slowianskie DNA.Rozmowki nie potrzebne aby ich rozpoznac,wystarczy spojrzec na leb i zachowanie,wtedy nalezy wzmozyc czujnosc ,ukryc dzieci i kobiety.

   Lubię to

 8. Niezły artykuł. Co prawda trochę uogulnia, bo np takie atrakcje jak okaleczanie genitaliow, zoofilia itd są powszechne raczej u arabów czy afrykańczyków islamistów. Są też np. jeszcze Irańczycy którzy są odrębną grupą etniczną.

  Ale jeśli miałbym wskazać jakąś klasyczną religię zła, jak z filu fantasy o Conanie walczącym z kultystami i kapłanami demonicznych bożków to bym wskazał islam 🙂

  Lubię to

 9. …witam wszystkich obecnych…tak dla odmiany a jednocześnie w ślad za kolegą, który „rozszyfrował dla nas ISIS – proponuję takie odszyfrowanie ISLAMU :
  I sraeli
  S ecret
  L argest
  A nti-human
  M anipulation (ew. Motion, Mark, )
  i zapraszam do dyskusji

  Lubię to

  • Ile
   sciemy
   lyka
   adamowe plemię,
   masakra

   Twojego gmo nic nie przebije,ale przedstawiam moją spontanicznie subjektywną pro wersję, pozdro!

   Lubię to

    • Ania, jak Słowianie leją arabom mordy, to ja jestem pierwszy w szeregu, by im przypierdolić! Już nie mogę patrzeć w ich te ciemne oczy. Najpiękniejsze i szczere są niebieskie. Jak moje, hihi, hmm, pozdrawiam. A tak nawiasem, odwiedziłem dziś paru „polaków” w pracy, tak obowiązek nakazał i niestety, najbardziej martwi mnie to, że nie ma chyba Polaków! Same lemingi! Nie ma rozmowy. Dramat! Tylko wieści z… „Telewizji”, o kurwa! I pomyślałem przez chwile… Niech zbudzi się „Miś” I niech, nie będzie D.U.P.A. Lao Che. Ballada O Misiu! Kto to będzię???

     Lubię to

    • jeszcze tych szmaragdowych oczu troche jest no fakt ze brazu i wegla coraz wiecej przez mezalianse polek z ciapatymi, polacy maja wiecej rozumu chyba niz polki i za ciapata po trzezwemu by sie chyba nie brali…

     Lubię to

    • A ja mam oczy piwne w czuję się słowianiniem. Moja rodzina z dziada pradziada pochodzi z lubelszczyzny a moi przodkowie służyli Zamoyskim więc chyba nei jestem bękartem ciapatych. Daj an luz z tą chorą ideologią koloru oczu ,skóry czy nosa. Bo to prowadzi do wiadomo jakich skutków.

     Lubię to

    • Zgodze się, sama mam brązowe oczy, co poradzę, geny matki okazały się bardzo potężne, mimo wszystko sama czuje się slowianką, i takie klasyfikowanie ludu ze względu na jakis tam kolor czegoś, czy też numerka, z jakim się urodzilismy, if you know what I mean, nie zawsze daje dobre rezultaty. Bo najważniejsze to to, co mamy w sercu, to co niewidoczne dla oczu, to tylko nasz skafander jak mówi Ania, więc nie sugerujmy się tym w tak wielkim stopniu. Take me zdanie.
     Dobranoc.

     Lubię to

    • Generalnie Wedy okreslaly wyglad slowaina ale pewnie nie tylko oczy okreslaja a duch ,ktory klasyfikuje nas czy jestesmy czy tez nie slowianami.Przytocze slowa ,ktore nie sa moje ale musze powiedziec ,ze bardzo mi to sie podoba I pasuje ,choc niektore nacje I politycy UE chetnie widzialy by Polakow jako niewolnikow ,na smietniku europy ,czyszczac im buty I tyrajac do dni swoich splacajac lichwe za domy,samochody I wakacje.Mam nadzieje ze narod sie obudzi I to nie tylko w Polsce,biorac pod uwage problem z muzulmanami,chazarami I innymi rasami na zachodzie europy ,chcialbym sie doczekac od wlasnego rzadu oplacanego przez polskiego obywatela ; okreslenia holokaustu slowian,antypolizmu oraz zobaczyc w ministerstwie utworzona komorke do spraw antypolizmu jak I w kazdej polskiej ambasadzie.

     „Odpowiadaliśmy zawsze, że dla Kościoła, daty przed narodzeniem Jezusa to daty umowne i takie jest oficjalne stanowisko.

     Dla wielu, nie tylko moich znajomych jest to informacja wręcz sensacyjna i potwierdzona najnowszymi badaniami najwybitniejszych specjalistów z dziedziny genetyki, że my Polacy Rodacy żyjemy nieprzerwanie na naszych rdzennych terenach od przeszło 10 700 lat.

     Jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie !

     Wiadomość ta jest skrywana przed opinią publiczną w Polsce. Otóż burzy ona dotychczasowe badania naukowe w dziedzinie pochodzenia Słowian. Do czasu ogłoszenia wyników badań przez zespół międzynarodowych naukowców z Uniwersytetu Stanford w USA i opublikowania ich w specjalistycznym Journal of Genetic Geneaology, przez Petera Gwozdz w 2009 roku zdecydowana większość mieszkańców planety uważało, że przed etapem swoich wędrówek Słowianie zamieszkiwali obszar położony poza środkową Europą, jako na miejsce położenia naszych pierwotnych siedzib. Nowoczesne badania genetyczne przedstawione przez międzynarodowy zespół naukowców wykazały, że charakterystyczne dla Słowian jest stosunkowo częste występowanie genu R1a1 (M17) – haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. Na kontynencie europejskim występuje on u Słowian z częstotliwością od 30% do ponad 60%, a za najstarszą kolebkę jednoznacznie identyfikowanych przodków Słowian należy przyjąć południową Polskę, gdzie do 10 tys. lat temu prowadzą wyniki badań genetycznej genealogii wyznaczane przez haplogrupę R1a1 chromosomu Y. Tak więc prowadząc badania nad pochodzeniem żydów aszkenazyjskich w ramach projektu „JewishDNAProject”, mającego zdefiniować DNA żydów nie sposób było pominąć ujawnionej polskiej haplogrupy R1a1a7 oraz zdefiniować niemieckiego koktajlu genetycznego.

     Otóż najnowsze odkrycie przez genetyków polskiej haplogrupy R1a1a7 męskiego chromosomu Y- DNA, potwierdziło tylko głoszone od pokoleń z ojca na syna, prawdę o naszym wspólnym pochodzeniu z resztą Słowian. Okazało się bowiem, że Polacy zamieszkują swoją Ojczyznę od zawsze, od przeszło 10 tys. lat. Dotąd wmawiano fałszywe teorie, że wszyscy Słowianie pochodzą od Indoeuropejczyków (haplogrupa R1a1) przybywając do Europy ze Wschodu, a na ziemie polskie przybyli z ziem środkowej Ukrainy w V wieku naszej ery. Niemcy do tej pory uważają ziemie między Odrą a Dniestrem za germańskie, gdy tak naprawdę nie ma żadnej nacji germańskiej są tylko spokrewnieni z sobą osobnicy, a najlepszym przykładem jest Tusk, który mimo że studiował historię nie wie czy jego rodzina to Polacy czy Niemcy. Proponuję przebadać genetycznie wszystkich sprawujących władzę w Polsce funkcjonariuszy publicznych, zaczynając od Komorowskiego i Tuska a idąc dalej ministrów, posłów, senatorów, sędziów i prokuratorów. Polacy dowiedzą się wówczas jakich nacji osobnicy sprawują władzę w mojej ukochanej Ojczyźnie.

     Większość niemieckich mieszańców, uznawało Polaków lub uznają w dalszym ciągu za podludzi niższej rasy, gdy tymczasem to oni są kundlami na podstawie opublikowanych badań. Wielu germańców pozostało z tą głoszoną przez Hitlera doktryną po dzień dzisiejszy i zapewne zabiorą ją do grobów dzięki masonom i żydom, którzy we własnym tylko interesie komercyjnym wmówili im takie brednie. Co głupiemu po rozumie, jeżeli za niego myśli ktoś inny! Dawniej myślano, że Germanie to typowo skandynawska nacja, która nie posiada znacznych dodatków innych narodowości. Okazuje się jednak według przeprowadzonych badań, że Germanie powstali po zmieszaniu się autochtonów skandynawskich (I1a) z Indoeuropejczykami ( r1a1) i Celtami ( r1b) w proporcji 40%-20%-40%. Natomiast w Norwegii jest prawie po równo 28% R1a1 i R1b i 40% I1a.
     Z tego wniosek, że nie ma i nie było żadnych większych ilości germańskich plemion na ziemiach polskich ! Od Łużyc po Wileńszczyznę, Grodzieńszczyznę i Zbrucz, Polacy to jedna wielka rodzina na swoim od przeszło 10 000 lat. Taka jest naukowa rzeczywistość oraz przesłanie i tradycja Korony Polskiej.

     Według kalendarzyka żydowskiego, który jest według tradycji liczony tak samo, nieprzerwanie przez wieki, od stworzenia świata, mamy 5772 rok. Nie tylko Żydzi liczą lata w ten sposób, ale także ich ziomale w doktrynie apartheidu – masoni także ustalili sobie swe kalendarze dla swych oszołomów. Niektóre obediencje przyuczonych do zawodu murarzy świątyni Salomona oraz rożnych loży nawiedzonych skrywanych za parawanem niewiedzy wynika, że mamy np. 6011 AL (Anno Lucis – Rok Światła), 2541 AI (Anno Inventionis), 892 AO (Anno Ordinis). Oczywiście rok zaczyna lub kończy we wrześniu.

     Od czasu gdy zbadano ludzkie DNA, a następnie odkryto haplogrupy męskiego chromosomu Y-DNA już można weryfikować wcześniejszą wiedzę archeologiczną, historyczną oraz językoznawczą. Debilom należy jednak pozostawić ich apartheid w stosunku do Polaków, ponieważ wiedza może naruszyć ich kruche osobowości oparte na oszukiwaniu siebie samego powodując tym samym ostry przypadek kliniczny. Naród jest przecież wytworzoną zbiorowością terytorialną o określonym składzie etnicznym, wytworzoną w procesie dziejowym; wspólnotą o charakterze gospodarczym, politycznym, społecznym i kulturowym i przejawiająca się w świadomości swych członków.

     Kształtowanie się narodu jest procesem wieloletnim i nieprzypadkowym, a powstałym w wyniku istnienia czynników narodowotwórczych, wśród których wyróżnić można pierwotne terytorium i wspólnotę etniczną, oraz wspólnego przodka, które doprowadziły do powstania narodu oraz wtórne takie jak język, tradycja, obyczaje więź ekonomiczna, wspólnota losów dziejowych, które istnienie narodu Polskiego podtrzymały i wpłynęły na jego rozwój.

     Na to twierdzenie nie ma lepszego dowodu jak tzw. Waza z Bronocic. Waza została odkryta w 1976 r. podczas wykopalisk prowadzonych na terenie dużej neolitycznej osady w Bronocicach nad rzeką Nidzicą. Ta ceramiczna waza z rysunkiem jest najstarszym znanym do tej pory dowodem używania pojazdu kołowego na świecie ! Jej wiek szacuje się za pomocą datowania radiowęglowego na 3635-3370 p.n.e. Dowodzi to niezbicie o naszej najstarszej w świecie rolniczej kulturze oraz że pojazdy kołowe były znane w Europie za sprawą Polaków już w IV tysiącleciu p.n.e. Ciągnęły je tury gdyż szczątki tych zwierząt znaleziono razem z wazą. Rogi zwierząt z Bronocic miały otarcia, potwierdzając tym samym, że były one obwiązane sznurem tworzącym rodzaj jarzma przyrożnego.

     Bezwzględne datowanie zabytku ma duże znaczenie rangi ogólnoświatowej, gdyż świadczy o tym, że rysunki na wazie z Bronocic są najstarszym, jednoznacznym dowodem używania wozu odkrytego dotąd na obszarach Starego Świata, od wybrzeży atlantyckich po Azję Centralną i pochodzą sprzed 5500 lat. Utrwalone na wazie wozy z Bronocic są także wcześniejsze od kredowego modelu koła, odkrytego w 1974 r. przez ekspedycję holenderską na stanowisku Jebel Aruda, nad środkowym Eufratem w Syrii. Ten przedmiot datowano trzema oznaczeniami C 14: 3340-3105 p.n.e. 3340-3040 p.n.e. oraz 3335-2890 p.n.e.. Tak więc wozy z Bronocic są również starsze od tego zabytku i świadczą, że jesteśmy ludźmi o wielkiej kulturze rolnej, a unijni politycy mogą tylko uczyć się od nas Polaków robienia naturalnego smaku wędzonki!

     Badania genetyczne nabrały największego światowego rozgłosu wtedy gdy należało określić czy znalezione szczątki ludzkie w Rosji należą do zamordowanej przez zbrodniarzy totalitarnych rodziny Romanowów. Genetycy, którzy badali szczątki mieli do czynienia jedynie z kośćmi. Z nich wydzielili materiał genetyczny i porównali go z DNA obecnie żyjących dalekich krewnych Romanowów. Genetycy badali mitochondrialne DNA dziedziczone wyłącznie w linii żeńskiej. Do określenia szczątków imperatorowej zbadali materiał genetyczny dostarczony przez księcia Filipa, męża brytyjskiej królowej, Elżbiety II. Aby porównać materiał genetyczny cara Mikołaja, użyto DNA greckiej księżnej Kseni. Następnie zbadano jeszcze DNA starszego brata cara, Gieorgija Aleksandrowicza, który zmarł w 1899 roku.

     Te badania stały się preludium do dalszych badań genetycznych w świecie, których wyniki zostały opublikowane w 2009 roku, a przedstawione skrótowe podsumowanie dotyczy w szczególności nas Polaków, oraz ludzkości pochodzącej od naszego Narodowego Polskiego wspólnego przodka, od którego pochodził także zmordowany car Rosji.

     Udowodniono ponad wszelką wątpliwość, że żyjemy u siebie jako nieliczny Naród w świecie od przeszło 10 700 lat i żaden mason czy inny bezczelny zuchwalec nie będzie głosił w Polsce oszukańczych teorii o nas Polakach.””

     Lubię to

    • Nic nie ma po nas bo szaraki yahwe wszystko wyzbieraly plus pare wiekszych powodzi zmylo wszystko do atlantyku te kokosze i makosze to bajki na dobranoc bez obrazy, i ze skosni przybyli skads tam i pewnie wzrok um sie pogorszyl w azji -_- i oczy poskosnialy wyglada na zydowska bajke dla slowian wymirszana z elementami prawdy

     Lubię to

    • Wiesz młoda duszyczko,czytając Twoje posty,chociaż nie skierowane do mnie, ale jesteśmy na forum publicznym,więc chyba mogę ,to tak jakbym widziała siebie z tego okresu życia w którym Ty jesteś dzisiaj.Jedyna moja życzliwa rada jako osoby już po
     życiowych doświadczeniach jest taka „wysłuchać można i trzeba wszystkich ,którzy się do nas zwracają,ale słuchać trzeba i powinno się zawsze swojego serca,to tam tkwi cała właściwa prawda.
     Jedne z najpiękniejszych chwil w życiu każdego z nas,są chwile spędzone sam na sam ze sobą w swojej samotni,którą każdy gdzieś tam ma.Cieplutko Cię pozdrawiam,bądż dalej sobą i rozwijaj się jak piękny róży kwiat.

     Lubię to

    • Fajnie byłoby mieć taką mamę jak ty 😉
     Nawet głupio mi trochę zwracać się do Ciebie po imieniu.
     Dziękuję za radę, zapamiętam sobie, chociaż wydaje mi się, że ją stosuję w mym życiu, ale widocznie jak mi ją piszesz, to nie za bardzo to widać. Nie wiem.
     Tak, najpiękniejsze chwile to te w samotności, to z nich paradoksalnie najwięcej pojęłam z perspektywy obserwatora, o całym tym świecie, w którym tkwię i zawsze sobie cenie takie chwile, bo w mojej przestrzeni, gdzie ludzi mam aż nadto, samotność to coś co muszę wiecznie szukać, zabiegać.
     Samotność to dla mnie konstelacja moich cierpliwych pytań, wiecznie dryfujących myśli, bez żadnych dysharmonizujących śmiertelników obok, dla mnie to taka impresjonistyczna kompozycja mojej duszy i natury. Tylko.
     Wybacz, że użyłam tutaj terminologii plastycznej, trochę się w tym obracam, ona po prostu już we mnie tkwi…
     Pozdrawiam i ja, wysyłając płomyk ciepła 😉

     Lubię to

    • Gmosiu nie nacisnąłeś mi na żaden odcisk,a skierowane moje słowa do Młodej duszy absolutnie nie dotyczą Ciebie,wiesz,że
     bardzo cie lubię i nie widzę nic ale to nic złego w waszej wymianie zdań,a że to czytam,to już pewnie taka babska ciekawość. Zauważyłam ,że na tym blogu to Krysia i ja musimy
     panów przepraszać za słowa które nie mają nic wspólnego z
     obrażaniem kogokolwiek,a mówią,że to panie są obrażalskie,a tu widać,że panowie nam kobiecieją.A Młoda dusza jak sam wiesz
     jest młoda ale bardzo rozsądna i mądra i wiem,że zawsze sobie sama poradzi,a moja rada to tak na wszelki wypadek,jak matka córce.A teraz po tłumaczeniu się przed panem Profesurem
     chciałam Ci podać co mi wyszło z tą nachczakrą.
     Ascendent – Libra
     Sunsing -Bliżnięta
     Mons Sing -Acuarius
     Nachczakra -Dhanishta
     Pana 18,proszę Cię o wytłumaczenie mi tych zawiłości,no i już się nie obrażaj na mnie,bo nie chcem ale muszem się napić mojej
     malinóweczki.Pzdr Anna

     Lubię to

    • Niebieskie oczy. I Słoneczne włosy! Niestety, nie masz wszystkiego.. Słowianie szaleją! Ale Ty nie. Serdecznie Pozdrawiam!

     Lubię to

    • Jak zajdzie taka potrzeba to ja z Tobą w pierwszy szereg,mam cichą nadzieję ,że u nas to nie nastąpi.Znając nasze słowiańskie charakterki,to wiem co by było tzw polska zwana charataczka.
     A lemingi to każdy ma w swojej małej społeczności i tu każdy
     z nas ma pole do popisu,zbudzić choć jednego takiego leminga,
     suma sumarum zbierze się kupa.Ja mam nawet w domu przechlapane,ale paru w sąsiedztwie przebudziłam.Jak na razie to nie widzę u nas na horyzoncie „Misia”To musi być miś z jajami a
     nie jakaś pierdoła. Pozdrawiam Anna

     Lubię to

    • „Wiedza zawarta w Wedach o tysiące lat wyprzedza historie opisane w Biblii. Wedy – to opowieść o prastarej, wysokorozwiniętej cywilizacji istniejącej na Ziemi w czasach prehistorycznych. Wreszcie Weda – traktuje o dawnych ludach żyjących w zamierzchłych czasach na Arktydzie (?), które w związku ze zmianami klimatu migrowały na północne terytoria Starej Rusi.

     Wedy mówią, że we Wszechświecie Boga Ramhi istnieje ogromna ilość boskich światów umieszczonych na różnych poziomach Wszechświata. Człowiek może przejść do nich jeżeli tylko będzie kierował się mądrymi prawami i wybierze Złotą Drogę Duchowości. Wedy odkrywają kosmiczne tajemnice o dawnych walkach jasnych sił Niebiańskich Gmachów z planety Makoszy w Wielkiej Niedźwiedzicy, planety Rad z Oriona i planety Rasa z gwiazdozbioru Lwa z ciemnymi mocami kosmicznego mroku.
     Wspominają także, iż była stworzona ochronna granica, dzieląca Niebieskie Gmachy Białoboga i Podniebne Gmachy Ciemności Czarnoboga, a przebiegająca przez nasz System Słoneczny.

     Wedy opowiadają, iż około 150 tys lat temu Wajtmara – ogromny statek kosmiczny uległ uszkodzeniu, w skutek czego zmuszony został do awaryjnego lądowania na planecie Ziemia, które nastąpiło gdzieś w okolicach tajemniczego lądu zwanego Arktyda. Na okręcie przebywało około 2 tysięcy istot, przedstawicieli czterech kosmicznych rodów pochodzących z planety Ingard, układu gwiezdnego Dienieboła z gwiazdozbioru Lwa. Nowa planeta bardzo przypominała rozbitkom ich daleką ojczyznę, dlatego postanowili zostać na planecie, którą nazwali Midgard. Wajtmara zaś po naprawach odleciała w otchłań kosmosu.
     Kosmiczni rozbitkowie byli wysokimi, białoskórymi humanoidami, o wzroście około dwóch metrów, różniący się między sobą jedynie kolorem oczu i włosów:
     ◾D’Aryjczycy – stalowe oczy i białe włosy
     ◾H’Aryjczycy – zielone oczy i jasnoblond włosy
     ◾Światorusy – niebieskie, chabrowe oczy i ciemnoblond włosy
     ◾Raszeny – jasno-piwne oczy i ciemnoblond włosy.

     W Wedach historia powstania nowego państwa Arktydy umiejscawiana jest w okresie istnienia cywilizacji Atlantydy i Lemurii. Wajtmara kilkukrotnie przylatywała na ziemię Midgard z nowymi przesiedleńcami na pokładzie. Kosmiczni emigranci nazwali swój kraj Daaria, siebie zaś plemieniem Rasy – Asami, posiadającymi głęboką duchową wiedzą, którą przekazali im Gwiezdni Opiekunowie.

     Około 112 tysięcy lat temu ziemię Midgard odwiedzili Dadźbóg (dający, obdarowujący) Tarch wraz z Boginią Tarą przywożąc i przekazując osadnikom mądrość przodków – zasady wspólnego życia, przedłużania rodu, hodowli jadalnych roślin i traw (zbóż) z nasion, które przywieźli ze sobą. Ponadto w tym czasie Dadźbóg przekazał Asom Wedy zwane Aryjskimi, które zostały spisane sanskrytem na płytach z metali szlachetnych

     Mniej więcej 109 tysięcy lat temu w skutek naturalnych katastrof Ariowie zostali zmuszenie do wielkiej migracji. Ariowie rozdzielili się na trzy główne grupy: jedne plemiona udały się na kontynent Oceanu Atlantyckiego, inne zaś posuwały się na południowy wschód, w głąb Azji, jeszcze inne zaludniały równiny Syberii. W czasach starożytnych, w miejscu równiny zachodnio-syberyjskiej istniało lodowate morze, zaś bardziej na południe znajdował się półwysep Awanturnik. Około 30 tysięcy lat temu rasa Asów założyła miasto Asgard Daryjski. Asy głównie zajmowały się rolnictwem nazywając się ariami-oraczami. Jednakże w skutek kataklizmów naturalnych na około tysiąc lat państwo-miasto przestało istnieć, jednakże w ciągu kolejnych 500 lat Ariowie odbudowali swoje państwo. Powstało wielkie „Siedmiorzecze” – miasta i osady na brzegach rzek: Irtysz, Iszym, Toboł, Tara, Jenisej, Lena i Ob, które utworzył wielkie państwo kultury wedyjskiej.

     W tym czasie Ziemię zamieszkiwały także inne kosmiczne rasy. Atlantydę zasiedliły rasy z Marsa oraz gwiezdnego systemu Liry – czerwona rasa pochodziła z Gmachu Ognistego Smoka (Żmija) – gwiazdozbiór Wężownika. Z Gmachu Wielkiej Niedźwiedzicy, planety Makoszy przybyli żółci ludzie, i założyli chińską rasę, wojna między narodami była nieuchronna, żółte rasy były przeciwne przeniesieniu się białych ludzi w rejony południowej Azji. Z Gmachu Ciemnej Pustki, gwiazdozbioru Smoka przybyli ludzie o czarnej skórze i zaludnili 13 planetę systemu słonecznego, jednakże tuż przed jej zniszczeniem przenieśli się na Midgard. Czarnoskórzy Drawidzi i Nagowie czciciele Ognistego Smoka zaludnili Afrykę oraz Indie, gdzie nie niepokojeni oddawali cześć i składali ofiary swym bałwanom.

     Rusowie prowadzili wojny z Drawidami i protochińczykami, którzy zdecydowanie sprzeciwiali się rozprzestrzenianiu białej rasy po całym kontynencie eurazjatyckim. Plemiona Daryjskie Kapłana Anta emigrowały na Atlantydę. Pewne grupy przelatywały na wimanach, inne zaś przepłynęły ocean na wyspę Tule, a następnie dalej, na wyspy Atlantydy. Przeszło 15 tysięcy lat przeżyli Ariowie na Atlantydzie początkowo tocząc walki z Atlantami, później jednak nastąpiło pomieszanie niektórych plemion Arian z Atlantami.

     Po kolejnej katastrofie sejsmicznej rada wyższa Kapłanów Trójzębu Boga Mórz wyspy Posejdona stworzyła państwo Starej Grecji. Kapłani aryjsko-atlantyckiego pochodzenia przybyli na Północ Afryki, w dolinę Nilu by założyć nowe państwo – Egipt. W świętych papirusach Egiptu wspomina się, iż około 34 tysięcy lat temu pod kierunkiem kapłanki Izydy i jej męża Ozyrysa państwo Egipt założyło dziewięciu białych kapłanów przybyłych z Północy Atlantydy. Oni nie byli bogami, lecz przodkami Darian. Gdy Atlantyda zaczęła się zapadać, potomkowie Atlantów i arktycznych narodów rozpoczęły migrację na wschodnią Europę. Zaludnili brzegi Dniepru i terytoria obszaru nad Morzem Czarnym. Około 9 tysięcy lat temu atlantyccy Aryjczycy osiadli w stepowo-leśnej strefie wzdłuż 50 równoleżnika tworząc bardzo silne państwo Aratta.

     Antyjski związek protosłowianin – skifów i sormatow istniał aż do czasu powstania Rusi Kijowskiej, gdy to nastąpił rozłam na dwie gałęzie – południowo-wschodnich i południowo-zachodnich Słowian. W początku IV wieku naszej ery Europę dewastowały dzikie hordy Hunów, jednakże nie zdołali pokonać Antyjskiego związku Słowian.

     W przekazach wedyjskich wspomina się także o tym, że około 50 tysięcy lat temu na ziemię Midgard przyleciały dziwne istoty z Piekielnego Gmachu będące hermafrodytami, których płeć zmieniała się zależnie od faz księżyca. Stwarzali dzikie religijne kulty z ofiarami. Początkowo żyli w odizolowanych grupach na terenie Europy zachodniej w dorzeczach Renu. Na przestrzeni kolejnych stuleci, mieszając się z ludźmi stali się dwupłciowi, lecz w ich krwi nadal żyły zaborcze, agresywne i niskie instynkty – sensem ich życia było ujarzmianie innych narodów, grabież ich mienia i bogactwa. Te piekielne narody nie miały żadnych wysokich zasad moralnych i przeszły do historii pod ogólną nazwą barbarzyńców.

     Prowadzili wojny z narodami aryjskimi. 17 tysięcy lat temu w Azji doszło do wojny z zastosowaniem technologii jądrowych. Kiedy aryjskie Asy pojawili się w Indiach, przynieśli ze sobą duchową mądrość Wed, którą podarowali czarnoskórym Drawidom. Ostatnie pojawienie się Ariów w Indiach miało miejsce około 7500 lat temu, gdy wódz Rama pochodzący z Arkaim wkroczył tam wraz ze swoim wojskiem. Drawidowie stawili opór, wybuchła wojna, zmagające się strony stosowały najróżniejszą broń, w tym jądrową, która rzucana była z latających wiman. Nie bacząc na liczne ofiary z obu stron wojna trwała do czasu, aż Ariowe odnieśli całkowite zwycięstwo, po którym na podbitym terytorium ustanowili swoje zwyczaje i tradycje kulturowe eliminując krwawy kult Kali-Ma. Wojna i kształtowanie się indoaryjskiej cywilizacji zostało opowiedziane w starym dziele epickim « Mahabharata Gita ». Ariowie zawierali mieszane związki z Drawidami, wskutek czego powstała brązowa rasa Hindusów.

     Wedy zostały spisane znakami runicznymi na płytach ze szlachetnego metalu, nie podlegającego korozji. Złote Płyty zostały połączone trzema pierścieniami, które symbolizowały trzy światy:
     1.Jawi – świat ludzi (świat mineralny)
     2.Nawi – świat duchów (świat astralny)
     3.Prawi – świat Jasnych Bogów (świat przyczynowy)

     Santi Wedy spisywane przez Żerców na pergaminie lub skórach zwierząt otrzymały nazwę Harati. W późniejszych wiekach Wedy transformowały się w Święte Pisma Indii – « Rigweda » i « Wisznu Parana », których wiedzę z pokolenia na pokolenie przechowywali bramini.

     Harati zostały spisane na tysiącach wołowych skór i połączone w jedną naukę zwaną Awesta. Aryjskie plemiona Asów po dotarciu na tereny Persji i Iranu stworzyły kult Ognia i religię zaroastrianizmu. Pierwsi kapłani tych plemion należeli do kultury wedyjskiej, którzy starą mądrość transformowali w nową naukę. W III w. p.n.e. wszystkie księgi Awesty zostały zniszczone przez żołdaków Aleksandra Macedońskiego.

     Imperium słowiańsko-aryjskie, które nazywano „Świętą Ziemią Rasy” istniało przez wiele tysiącleci rozciągając się od gór Ripiejskich, aż po Ocean Spokojny. Zarówno stolicą, jak i centrum duchowym był kompleks świątynny o nazwie Asgard Iryjski, który znajdował się pod osłoną boskiej mocy Inglii. Przez wiele wieków wrogowie nie byli zdolni nawet zbliżyć się do miasta, o podboju nie wspominając. Przez wiele wieków mieszkańcy żyli w zgodzie surowo przestrzegając zasad, zakazów i nakazów płynących z tradycji wedyjskiej jednocześnie zachowując pamięć przodków z Arktydy oraz wiedzę o niewidzialnych światach Boga Ramhata. Po kataklizmie planetarnym, w którego efekcie zniszczeniu uległa świątynia z kryształem generującym ochronne pole energetyczne miasto zostało zdobyte przez Dżungarów – plemię z północy Chin.

     Dzikie hordy zniszczyły bezcenne rękopisy i książki zabijając większość kapłanów. Raszeny prowadzili długą i wyniszczającą wojnę z protochińczykami, z kraju Ognistego Smoka. Jednak w końcu odnieśli całkowite zwycięstwo, po którym zaproponowali Dżungarom rozejm, który podpisano w Gwiezdnej Świątyni Światła 22 września 7521 lat temu. Zaś dzień ten nazwano Dniem Stworzenia Świata rozpoczynając od niego nowy cykl odmierzania lat.

     40 tys lat temu Ariów odwiedził Piorun, który przyniósł nową wiedzę. Pozostawił proroctwa oraz ostrzeżenia o ludziach z Piekielnego Kręgu, którzy nie będą żyć w zgodnie z boskimi prawami. Ostrzegł, iż nadejdą czasy moralnej, etycznej i psychicznej degeneracji społecznej prowadzącej do samozagłady. Będzie to czas, gdy Bogowie Światłości nie będą mogli otwarcie przybyć na odsiecz mieszkańcom Ziemi. Gdy jednak nastanie Święty Rok Proklamowania Nowego Świata w Gwiezdnej Świątyni Światła 7521 roku (przełom 2012 i 2013 roku) wtedy nastanie królestwo Sprawiedliwości i Światła.

     Jednak nie wszyscy otrzymają prawo wstępu do Gmachu Światłości, a jedynie ci, którzy żyli i postępowali zgodnie z prawami Inglii (świata przyczynowo-skutkowego) i Boga Swaroga.”

     Lubię to

    • Devingo pięknie i skrótowo przedstawiłeś historię między innymi nas Słowian i wielkie dzięki Ci za to.Zawsze się cieszę czytając
     takie treści,że są w naszym narodzie takie istoty jak Ty,którzy chcą wiedzieć więcej i docierać do prawdy.Od dziecka interesowały mnie tematy poruszane przez Ciebie,a słowiańskie księgi były i są do dzisiaj moją Bibilią.Ale wrócę do tego co chciałam Ci napisać,otóż
     jedna z legend a które uwielbiam poznawać głosi,że kiedy Bóg
     stworzył człowieka,postanowił ukryć odpowiedzi na zagadki życia
     tak aby ludzie musieli ich szukać,bowiem jak wiadomo poszukiwanie prowadzi do rozwoju,schował te odpowiedzi najpierw na szczycie góry,potem w środku ziemi a następnie na
     dnie oceanu,ale stwierdził,że te kryjówki są zbyt latwe do odkrycia przez człowieka,którego przecież stworzył na swoje podobieństwo.
     Postanowił w końcu ukryć te zagadki w samym człowieku,w życiu
     które przez niego przepływa,tam nigdy nie będzie szukał,to tyle legenda.Więc szukajmy a znajdziemy,prawda bowiem jest w nas samych,ukryta w naszych sercach,które przez wieki stwardniały i oziębły,ale wystarczy mała iskierka aby zapłonęły ogniem miłości
     który jest lekiem na całe zło tego świata i i sensem naszego życia,
     jako istot duchowo-cielesnych.Całe bogactwo świata nosimy w swoich sercach,a ciągle poszukujemy go w świecie zewnętrznym.
     I właśnie teraz nadszedł czas aby to wreszcie odkryć,obudzić się z
     z zaprogramowanego w nas snu.KochamCię za to ,że chociaż
     skrótowo ale pięknie poruszyłeś tematy bliskie memu sercu.
     Pozdrawiam bardzo serdecznie Anna

     Lubię to

    • Wiem GMOsiu z krwi i kości i do bitki i do szklanki.Tak bardzo bym chciała aby karty naszej historii odwróciły się na nas prawdziwych
     ale uwspółcześnionych Słowian.Może wtedy stanęlibyśmy wszyscy razem murem naprzeciw wszystkim przeciwnościom,które nas
     Słowian ciągle nękają.Powiesz mi marzycielka,tak będziesz miał
     racje jestem nałogową marzycielką i tego się nie wypieram.
     Pozdrawiam Anna

     Lubię to

    • To, że odpowiedziałam zdawkowo nie znaczy, że jestem zła czy mam gorszy dzień, sam mi tak odpowiadałeś i ja posądziłam Cię o smutek, który nie miał miejsca jak pisałeś… nie chciało mi się po porostu pisać dłuższego monologu na ten temat, bo po co? 😉

     Hej Roni, Zamoyscy to nie Ci z Lublinu? Coś mi świta, ale to chyba mało istotne…

     Lubię to

    • Zamoyscy jak sama nazwa wskazuje są z Zamościa. Ale jest wiele innych starych rodów słowiańskich/sarmackich – ród Gryfitów, ród Popielidów, oraz młodsze rody Jagiellonów i Rurykowiczów.

     Lubię to

 10. „0(-_-)0 I tak
  Słowianie
  Leją
  Arabom
  Mordy 0(-_-)0” – aniu -chyba mogę?…super pomysł, choć obawiam się, że jak na razie, to w strefie pobożnych życzeń…ważne, jest podejście i intencja – wyśmienite!!!! Pozdrawiam

  Lubię to

  • Oczywiście,że możesz,przecież jesteśmy stałymi bywalcami w kawiarence u Jarka,dopóki nas nie wyrzuci.A tak na poważnie to ja osobście nie muszę bić muslimów po mordzie,o ile będą siedzieć
   u siebie.Ichnia kultura na pewno nie zgodzi się z naszą słowiańską.
   A multi-kulti to niech sobie szkopy u siebie wprowadzają,byleby nas do tego nie zmuszali,my im nie narzucamy naszych zasad.
   I tak ma się stać. Pozdrawiam Anna

   Lubię to

 11. Popieram w całej rozciągłości!!! Jak szkopy słuchają Merkel i się nie burzą – to „jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” – niech im dupy dosłownie i w przenośni spiorą równo – może się przebudzą, a od nas wara….I tak ma się stać. Miłych snów o Polsce bez multi-kulti !!!

  Lubię to

  • Ciekawi mnie tylko jak ta madra kanclerz Niemie wytlumaczy swoim obywatelom islamizacje ,choc widac ze szkopy wszystko juz lykna I bez wiekszego oporu zaczna lazic do meczetow wkrotce.W sumie im sie nie dziwie ,bo od wiekow w genach ten narod wymyslony ma psychike plasteliny ,korupcje I uleglosc,ktora mozna ugniatac w kazda strone tak ja pan I wladca chce.Najpierw pisano to, co było wygodne państwu Watykanoniemieckiemu. Do czasu, aż skatoliczonozjudaizowana arystokracja, doszła do wniosku, że jej państwo niepotrzebne i sejm Rzeczypospolitej rozdał jej ziemie sąsiadom, zapewniany przez jezuitę Skargę, że za czyn ten – dostaną ojczyznę w „niebiesiech”. Przez 123 lata Polski nie było na mapie świata. Po odzyskaniu niepodległości w II Rzeczpospolitej, historycy sięgnęli po historię z przed rozbiorów, czyli znowu watykanoniemiecką.I ile to polscy I niemiecy historycy a moze to juz europejscy tacy jak Norman Davis musz sie nakombinowa I naglowic aby tajemnice utrzymac ,by uwiarygodnić historycznie państwo niemieckie. A wszystko im przeszkadza.Po pierwsze – na mapach Franków z roku 900 ery chrystian, nie ma takiego państwa.Po drugie – wszystkie wykopaliska na terenie obecnie niemieckim, świadczą o słowiańskim osadnictwie. Nazwy rzek i starych miast, pomimo zniekształcenia, mówią językiem Słowian. Mało tego – złote i brązowe figurki odnalezione w Przylwicach – Prilwitz nad Renem, są opisane runami słowiańskimi i w języku Słowian. Jakby tego było mało, to ostatnio, nauka zajmująca się genetyką, za żadne skarby, nie może odnaleźć „germańskich” genów w narodach uznanych za germańskie. Geny obecnych „Germanów” to mieszanina słowiańsko – celtycka.Germańcy są, a genów germańskich nie ma.roszę sobie wyobrazić, jak się czuje „nauka” niemiecka i w ogóle germańska. Owe uczucie, zwane frustracją, wyraził przedstawiciel nauki germańskiej z Uniwersytetu w Lipsku, gdy natrafił na książkę „Polskie Runy Przemówiły”. Pracy nie atakował, bo nie da się jej udowodnić fałszu, ale zaatakował autora i to w dosyć niewybredny sposób.Jedyną i wyłączną „podstawą” dla nauki germańskiej jest mapa Ptolemeusza z II wieku ery chrystian. Na terenie obecnych Niemiec i Polski widnieje napis Germanus.Siedem wieków później, bo około dziewiątego wieku, rzymski cesarz Porfirogeneta(zrodzony w purpurze) a broniący swego państwa przed zajęciem przez Bułgarów, zauważa, że „Germanie mówią językiem słowiańskim”.Jakim językiem mówili Germanie siedem wieków wcześniej?Na dodatek genetycy ustalili, że słowiański gen R1a, na terenie Polski przeszło jedenaście tysięcy lat temu zmutował się w gen R1a1. Jest to dowodem, że minimum od dwunastu tysięcy lat, naród polski zamieszkuje swe ziemie a moze I dluzej.Akurat takie dowody nie interesują „nauki niemieckiej” a za nimi i nibypolskiej. Jak ustalono – tak musi być. – Ja wol!!! Befehl !!!Jak nie trudno zauważyć, wszystkie klocki pasują do siebie. Już mapa Ptolemeusza nie zaprzecza wypowiedzi cesarza Porfirogenety. A wypowiedź cesarza zgadza się z najnowszymi badaniami genetycznymi. Na dodatek, wszystkie mapy Europy, poczynając od roku „0”są zgodne z mapą Franków z 800 i 900 roku. Mapy dostępne w internecie pod hasłem „Europe years 900”.Pracowałem kiedyś z ruskim jewrejem – Mojsiem. Upierał się on, że to Żydzi dali język Niemcom i Anglikom. I że, są z nimi spokrewnieni a nas slowian to wogole nie bylo a jak bylismy to niepotrzebnie.Troche fantazjowal tak mysle ale mial racje co do jednego .Do tego mianowicie ,iz Wedy pisza wyraznie o pewnej rasie,ktora około 50 tysięcy lat temu na ziemię z Midgard przyleciały z Piekielnego Gmachu będące hermafrodytami, których płeć zmieniała się zależnie od faz księżyca. Stwarzali dzikie religijne kulty z ofiarami. Początkowo żyli w odizolowanych grupach na terenie Europy zachodniej w dorzeczach Renu. Na przestrzeni kolejnych stuleci, mieszając się z ludźmi stali się dwupłciowi, lecz w ich krwi nadal żyły zaborcze, agresywne i niskie instynkty – sensem ich życia było ujarzmianie innych narodów, grabież ich mienia i bogactwa. Te piekielne narody nie miały żadnych wysokich zasad moralnych i przeszły do historii pod ogólną nazwą barbarzyńców.

   Prowadzili wojny z narodami aryjskimi. Czy cos sie zmienilo od tamtego czasu ?

   Lubię to

   • Ja tylko bardzo boleję nad tym,że ten ich wredny bożek umiejscowił ich tuż za naszą zachodnią granicą.I stali się naszym odwiecznym wrogiem razem z chazarskimi żydami.No ale jak mówi przysłowie,każdy ma jakiegoś wroga,nawet Pan Bóg ma diabła .
    Nie martw się Devingo,bo i tak to My Słowianie jesteśmy Rasą Centralną i nikt i nic nam tego nie odbierze,bo tego się nie da zrobić.Choćby nie wiem jak fałszowano historię i księgi,tu znów zacytuję przsłowie, /przysłowia są bowiem mądrością narodu/ „prawda jak oliwa zawsze na wierzch wypływa” A tak na marginesie dodam,że te wszystkie uciemiężenia nas dotykające i odwieczni wrogowie za miedzą ,dane nam są po coś,abyśmy zaczęli myśleć ,myśleć,mysleć,myśleć………………………. i odkryć wreszcie prawdę o nas samych.
    Siedząc przy żydoniemieckich mas mediach na pewno prawdy nie odkryjemy.Polacy powstańcie z kolan,jesteście przecież wspaniałym narodem,tylko chwilowo pokłóconym przez naszych odwiecznych wrogów żydoniemców,którzy nam zazdroszczą tego
    kim i czym oni nie są.

    Lubię to

    • Teraz dopiero przeczytałam, Aniu, twój wpis. No przecież w naszych głowach i sercach siedzi dokładnie to samo!
     Jak gdzieś na pewien czas wyjadę, to będę spokojna, ponieważ będziesz mówić moim głosem. Mam nadzieję, że odwrotnie jest tak samo.
     To niesamowite mieć swojego ,,sobowtóra”! 😀 I nie z wyglądu, lecz z duszy!
     Tak właśnie buduje się zbiorową, pozytywną świadomość, która czyni wszystkich jednym.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię to

   • Wielkie dzięki, DEVINGO, za twoje wpisy i wiedzę.
    Naszą i nie tylko naszą historię i starożytność, oraz ostatnie tysiąclecie można przyrównać do wielkiej księgi, w której jawnie zapisano tylko kilkanaście ostatnich stron. Odkrywane i zapisywane obecnie wcześniejsze białe karty coraz bardziej udowodniają niezgodność z wiedzą, jaką dziś się nam podaje, każąc uznawać za rzeczywistą.
    Prawda ma to do siebie, że prędzej czy później wychodzi na jaw.

    Żyjemy w ciekawych czasach w których ciemnota i ignorancja ustępuje miejsca odkrywaniu dziejów, których jesteśmy ostatnim ogniwem.

    Dlaczego szczególnie Polakom wymazuje się prawdziwe pochodzenie? Może to mój egocentryzm, ale oprócz Indian nie znam nacji, narodu, który byłby na przestrzeni wieków z taką zaciekłością i skutecznie tępiony.

    Masz rację co do Niemców I ich bezdysusyjnej postawy wobec ,,ordnung mus sein”.
    Paradoksalnie to my, Polacy, dostawaliśmy nieraz w dupę od narodu bez własnej tożsamości, więc ktoś nim musiał kierować. Ktoś wykorzystywał ich do ciągłej ekspansji na Słowian.
    I dziś Merkel również słucha się kogoś, a naród niemiecki, ,,jak plastelina” nie potrafi się sprzeciwić. [Myślisz, że u nas w Polsce też byłaby taka spolegliwość?]

    Mam takie przeczucie, że granica na Odrze zostanie określona jako zachodnia granica Słowiaństwa, w obronie której powinniśmy zwrócić się do Rosji I narodów z południa.
    Przecież Rosja to w większości Słowianie. Zaryzykuję pytanie. Jeśli nawet mielibyśmy się kogoś słuchać, to rzymskiego Watykanu, Niemców, USA, czy słowiańskiej Rosji?
    Jak wychodzimy obecnie będąc wasalem Watykanu i niemieckiego powiernika stanów?

    Dopóki Polacy nie będą znali swojej prawdziwej starożytnej historii, swojego słowiańskiego pochodzenia, dopóty trudno będzie ruszyć coś z posad.
    Ale na szczęście prawda jest odkrywana i dociera ,,pod strzechy”.

    W przyszłym roku mają się odbywać obchody 1050 lecia chrztu polskiego – pieczęci założonej na Polskę na następne wieki. Watykan nakładał na nas klątwy, które nie zostały zdjęte. Nawet przez naszego JPII. Na najbliższe tysiąc lat Polska ustami JPII przyjęła Maryję jako Królową Polski i ,,współodkupicielkę”, o której biblia wogóle nie wspomina, a wręcz zakazuje czczenia ,,Królowej Niebios”.
    O co w tym wszystkim chodzi???

    Wiesz, DEVINGO, co mi się marzy?
    Aby w polskim narodzie rozpisać referendum [tak wiele A.Duda mówił o głosie i woli narodu], referendum na temat chęci poznania naszej prawdziwej historii przed 966 i wcześniejszej. Aby doszło do tego referendum przed przyszłorocznymi obchodami.
    Chyba to marzenia ściętej głowy! Ale wierzę, że wśród Polaków nastąpi punkt krytyczny i nie będzie odwrotu. Dowodem na to jest coraz większe zainteresowanie Polaków, budzenie się.
    I wcale nie trzeba agresywnie zwalczać chrześcijaństwa. To są wierzenia, które potrzebują dużo czasu i wiedzy na zmianę swojej orientacji.

    Wystarczy, że każdy Polak, i ten uważający się za katolika, uzna siebie również za Słowianina. Otworzy to wielkie bramy do rzeczywistości, w której takie pojęcia jak starożytni Polacy, prawdziwe korzenie i własna historia będą normalnością.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Lubię to

    • Wiesz Krysiu poraz pierwszy mnie zawiódł nasz nowy Prezydent ,zapalając świece i bratając się z żydochazarami z USArela,może to tylko taka jego przymusowa gra,nie wiem co o tym myśleć.Wiem,że powinniśmy się jako państwo określić po którejś ze stron,ale z trojga złego wolałabym stanąć po stronie nowej Rosji Putina,tak mi coś serce podpowiada.Co o tym
     wszystkim myślisz.
     Pozdrawiam Anna

     Lubię to

    • Aby stowrzy jako taki rzad przychylny Polaka bez zadnych wplywow zachodu,religi i innych mongolskich nalecialosci nalezy odkodowac Polakow i inne slowianskie nacje.Nalezy pojac ,ze niezaleznie od tego czy jestes Niemcem,Chorwatem,Serbem,Rosjaninem,Ukraincem,to kazdy jeden z osobnikow wystepujacy w bialym kolorze skory ,pochodzi genetycznie z tego samego zrodla.Wiadomo ,kto dokonal przynaleznosci do narodu,to nie wydarzylo sie w ciagu 100 lat a bylo to celowa manipulacja,typu;podzielic na narody,granice a pozniej przeciwstawic i dac juz tylko bron do bijatyki.Pewna gupa miala duzy ubaw z calej tej tysiacletniej gospodarki ,zarzadzania slowianami.Bez poznania prawdy o nas samych,nie ma mowy o stabilnym i przyjaznym rzadzie i panstwie.I pamietajcie”Duda was wyduda”jak kazdy jeden kryptochazar dossany do cyca budzetowego.

     Lubię to

    • kunta kinte w swój kraj ma cieplo za darmo tu musi pracować żeby się ogrzać i to chyba dla nich warunek nie do spełnienia, kto icj zatrudni oni nic nie umieja chyba kariera w porno tylko

     Lubię to

    • GMO oni nie chca byc zatrudnieni,nie maja kultury pracy,zostali odmuzdzeni juz dawno,oprocz tego za goraco na prace u nich a u nas za zimno tez na prace.Kiedy opuszczaja wybrzeza Afrykanskie w kierunku Europy widza transparent „przyjezdzajcie do Europy,free ATM,BMW dla kazdego,nie musisz pracowac,mnostwo europejskich kobiet odda wam sie” Wszystko to wykreowane w celu wytorzenia rozszczenia i teroru rozczarowanych przybyszy a tylko po to aby wmowic bialym ,ze rzad ,armia byc moze nas ochroni.Jednak tak nie bedzie,w zamian beda swobody dla przybyszow,restrykcje dla europejczykow w celu zapasci bialej rasy.Te same procesy adekwatnie do europejskich zachodzily od 2008 roku w USA ,gdzie otwarto granice i importowano a pozniej flancowano za pieniadze podatnika miglancow-latynosow aby zjadali bialych ludzi pracy ,tyle ze zaden z nich nie raczyl tego zauwazyc.Dzis klasa srednia w usa jest w ciemnej du..e tyle ,ze nawet jesli to juz widza to nie rozumieja tego co sie stalo.Bedzie jeszcze gorzej bo to dopiero poczatek.OD 2001 roku zaimportowano do USA ponad 1700000 muzulmanow a po 2008 nastepne 800 tys i dawano im staly pobyt juz na glotnisku.Nie dawano jednak stalego pobytu w takiej skali europejczyka a wrecz proszono ich o wyjazd z byle tam blachych powodow,rujnujac materialnie i rozbijajac rodziny.

     Lubię to

    • jak tam siedzisz to pewnie wiesz kto to lou dubs pracowal dla cnn i ciagle walkowal na antenie o pootwieranej granicy meksyjanskiej no i go w koncy wyrzucili widać plan tych okrucieństw rasowych jest przeprowadzany na najwyższym szczeblu globalnie

     Lubię to

    • w usa walka z bialymi jest przeprowadzana z najwyzszego szczebla.To nie zaczelo sie jednak od 2008 roku wraz z nadejsciem mesyjasza do bialego domu ,bo to ze kukla ,to kazdy wie.Za nim stoja korporacje o najbardziej zbrodniczym charakterze.To te same ,ktore kreowaly na poczatku 20 wieku zarysy 1 i 2 wojny .To eugenicy generalnie nie lubiacy nikogo oprocz samych siebie .Co do zwalczania bialy to nikt nie raczy nawet tego tu zauwazac ,bo przeciez bialy rasizm nie istnieje.Kiedys to wszystko tak wybuchnie ,ze nie bedzie gdzie uciekac I jak sie obronic,a opary nienawisci do bialych da sie czuc na kazdym kroku.Jestes bialy nie nalezy I sie nic ale jak kolorowy to wszystko ,kazde zasilki,zapomogi ,wszystko na koszt panstwa bez weryfikacji dochodow.Jests bialy masz placic podatki I nic z tego nie masz I prawdopodobnie nawet na emerytury z tego nie zostanie.Ale podobno ekonomia jest swietna,wszyscy sie kredytuja I nikt nic nie zauwaza.

     Lubię to

    • ,, .Bedzie jeszcze gorzej bo to dopiero poczatek.OD 2001 roku zaimportowano do USA ponad 1700000 muzulmanow a po 2008 nastepne 800 tys i dawano im staly pobyt juz na glotnisku.Nie dawano jednak stalego pobytu w takiej skali europejczyka a wrecz proszono ich o wyjazd z byle tam blachych powodow,rujnujac materialnie i rozbijajac rodziny.”

     Czy ,,imortując” do USA muzułmanów obiecywano im darmowe, piękne życie [tak jak w Europie], czy raczej proponowano pracę?
     I nie mniej istotna sprawa, a mianowicie kwestia praktyk religijnych. Czy muzułmanie narzucają amerykanom swoją ostentacyjność, jak np. we Francji, gdzie modlą się na ulicach? Czy w USA tez odchodzi się od np. stawiania bożonarodzeniowych choinek w miejscach publicznych – aby nie drażnić muzułmanów? Jak to się zaczyna dziać w niektórych miejscach w Europie.
     Czy w związku z obecną falą emigrantów na stary kontynent, dzieje się też teraz podobnie w USA? Jeśli tak, to jak stany rozwiązują ten problem?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię to

    • tam policja to jak kaci każdy się boi muslimy sraja w portki tylko europa taka pizdowatoreligijna, trzeba by nam amerykańskiej policji na troszkę u nas, tam policja strzela „do celu” nie jak u nas, wiadomo sa tego zle i dobe strony

     Lubię to

  • Oglądałam to już i muszę tu przytoczyć jedno z moich ulubionych
   przysłów „Żołnierz strzela,ale Pan Bóg kule nosi” i tak też się stanie
   z naszym odwiecznym sąsiadem-wrogiem od zarania dziejów.
   Bądżmy,zwarci,gotowi i czujni to nikt nas nie c….nie.
   To są już ich ostatnie podrygi,zagoniony w kąt brzytwy się chwyta
   a co posiali to zbiorą i jako świadomość narodowa i jako jednostka.
   I tak się stanie.Pozdrawiam Anna

   Lubię to

   • Ale co tymi …synami powoduje?
    Myślą, że ten ich nowy-porządek będzie lepszy.
    To jest pranie mózgów..? Głupota?
    Ideologia austriacko-japońskiego mieszańca tak ich zainfekowała..?

    Lubię to

    • Nie martw się pali im się pod nogami,to szaleją,dobrze wiedzą że zło które nawarzyli nie może już dłużej istnieć i świat w takiej postaci jak dzisiaj musi odejść i upaść.Po zerwaniu głównej zasłony
     w 2016 roku,już nie będą tacy mocni.Upadnie stary świat a w nowym nie będzie miejsca na typy jak powyżej przedstawiłeś.
     Nie ma innej opcji,albo czystka ze zła albo całkowita zagłada,wybór
     należy do nas.

     Lubię to

  • Sku*wysyn jest zrelaksowany… !

   Idzie zgodnie z ideologią stworzoną przez Richarda Coudenhove-Kalergi.

   ==Jest to mroczny człowiek, o którego istnieniu nie wiedzą masy, ale elita uważa go za założyciela Unii Europejskiej. Nazywa się Richard Coudenhove-Kalergi. Jego ojciec był austriackim dyplomatą o nazwisku Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis), matka Japonką – Mitsu Aoyama. Dzięki bliskim kontaktom ze wszystkimi europejskimi arystokratami i politykami, dzięki relacjom arystokraty-dyplomaty ojca, i poruszaniu się za kulisami, z dala od świateł i rozgłosu, udało mu się zwrócić uwagę najważniejszych głów państw na jego plan, czyniąc ich zwolennikami i kolaborantami „projektu integracji europejskiej”.
   Jest to mroczny człowiek, o którego istnieniu nie wiedzą masy, ale elita uważa go za założyciela Unii Europejskiej. Nazywa się Richard Coudenhove-Kalergi. Jego ojciec był austriackim dyplomatą o nazwisku Heinrich von Coudenhove-Kalergi (z koneksjami z bizantyjską rodziną Kallergis), matka Japonką – Mitsu Aoyama. Dzięki bliskim kontaktom ze wszystkimi europejskimi arystokratami i politykami, dzięki relacjom arystokraty-dyplomaty ojca, i poruszaniu się za kulisami, z dala od świateł i rozgłosu, udało mu się zwrócić uwagę najważniejszych głów państw na jego plan, czyniąc ich zwolennikami i kolaborantami „projektu integracji europejskiej”.
   Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].
   Chociaż żaden podręcznik nie wymienia nazwiska Kalergi, jego pomysły stanowią główne zasady Unii Europejskiej. Pogląd, że narody Europy powinny być wymieszane z Afrykańczykami i Azjatami, żeby zniszczyć naszą tożsamość i stworzyć jedną rasę Metysów, stanowi podstawę całej polityki wspólnoty, której celem jest ochrona mniejszości. Nie z powodów humanitarnych, a z powodu dyrektyw wydawanych przez bezwzględny reżim który spiskuje największe ludobójstwo w dziejach. Europejską Nagrodę Coudenhove-Kalergi przyznaje się co 2 lata Europejczykom, którzy wyróżnili się w promowaniu tego zbrodniczego planu. Do laureatów tej nagrody należą Angela Merkel i Herman Van Rompuy.===

   I mamy odpowiedź, nawet się nagradzają – makrela i ta holenderska kreatura o wygladzie
   a’la dr ‚mengele’..
   I wszystko układa się w relaksacyjny nastrój…. Tych kreatur.

   Lubię to

 12. Polska jest w złym położeniu dla Polaków i w dobrym dla globalistów. problemy z TK to nic innego jak prawny paraliż najwyższych instytucji. Ta przepychana medialna jeszcze trwać a w międzyczasie Bruksela zacznie podejmować kluczowe decyzje. A kto siedzi w Brukseli? PO dalej rządzi. qrwa, co za gnoje! PO&PIS, to popis bezczelności i destrukcji

  Lubię to

  • Możesz mieć rację, ale są też oddolne siły (nie zawiadowcy!) w pis-kukiz, które
   w swojej politycznej odpowiedzialności prą do zmiany tego złodziejskiego syndykatu..
   Inna sprawa to sluteczność tych elementów układanki..

   Zawiadowcy podpalaja świece i kadzą:
   ==Andrzej Duda: „Niech chanuka promieniuje ciepłem, niech będzie wielką nadzieją dla narodu wybranego”

   Do Pałacu Prezydenckiego przybyli m.in. Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich oraz Ambasador Izraela w RP.==
   ==Dziś 9 grudnia 2015 roku Prezydent Andrzej Duda zapalił świeczki chanukowe na oczach całej Polski i tym samym dokonał aktu apostazji i zdrady stanu. Katolikom nie wolno brać udziału w cudzych ceremoniach religijnych, a Głowie Państwa nie wolno poniżać się wobec cudzej władzy lub jej insygniów.==
   Jak polak z polakiem – oświetlanie mroków 😉

   Dlatego to Prezydent Duda, na długo przed wyborami prezydenckimi, musiał mieć świadomość tych spraw: po pierwsze, że Polska jest obiektem brutalnej agresji żydowskiej, a po drugie duże, szybko rosnące liczebnie odłamy narodowe zauważyły żydowskie zło w Polsce i zaczynają zwierać szyki przeciw żydom, i on, jak każdy prezydent będzie musiał mieć pozytywną odpowiedź na ten faktyczny narodowy front wśród Polaków. A nie ma tam więcej marginesów, czy tolerancji wobec żydowskich okupantów, gdzie nikt już nie toleruje dłużej „żydowskiej wrażliwości religijnej”, nikt nie chce dzielić włosa na czworo nad wyliczeniami 6 milionów i nikt nie zamierza tolerować dłużej ciągłego zawłaszczania wszelkich przestrzeni polskiego życia duchowo-publicznego przez żydów. A czego hałaśliwa agresja chanuki wobec naszej zadumy adwentowej jest wzorcowym przykładem.==

   Za: http://www.gazetawarszawska.com/pugnae/2769-smierc-prezydenta-andrzeja-dudy

   Lubię to

   • Obama calowal rope po pierscieniach znaczy szejka i nie bylo z tym problemu, polityk to tirowka tirowka musi z kazdym, advent nie nos, kaj moze byc nos

    Lubię to

 13. Z linku c.d:
  ==Andrzej Duda rozumiał dobrze i to, że jego „wzór ideologiczny” poprzednik prezydencki Lech Kaczyński został nie tylko całkowicie skompromitowany jeszcze w trakcie tamtej kadencji, ale i dodatkowo upływ czasu przekazał tamten żałosny neocon Kaczyńskiego do absolutnego lamusa. Dziś w Polsce „preferencje” ideologiczno- polityczne są zupełnie inne, a dotyczy to również negatywnej oceny Józefa Piłsudskiego, braku chęci umierania za demokrację amerykańską, czy gloryfikacji podcierania żydów. Nawet do niedawana niezniszczalna twierdza żydowska w Polsce: rusofobia, drży w posadach, a jej załoga jest coraz mniej liczna.

  Andrzej Duda musiał wiedzieć jaką odpowiedź musi dać Polakom stojąc w obliczu w/w problemów i jako zapalacz chanukowy w Pałacu Prezydenta musiał mieć świadomość rozpoznawania tego czynu jako apostazji i zdrady stanu.

  I to nie w jego własnych bezczelnych oczach, jego własnego udawanego niezrozumienia sytuacji, ale w naszych oczach,….. w naszych narodowych oczach: my w naszych narodowych oczach, w naszych sercach widzimy Andrzeja Dudę jako apostatę, jako zdrajcę stanu.

  Andrzej Duda nie jest już Prezydentem, a jego, od dziś już jedynie formalna, kadencja może być krótsza niż ktokolwiek mniema.==

  Czas pokaże..

  Lubię to

  • Jeżeli to prawda i takie są konsekwencje takiego zachowania Prezydenta, to … to ja to wszystko … nie, nie będę kląć, No po prostu brakuje mi słów
   Pierwsza moja myśl, jaka przyszła mi do głowy: skoro dla żydów największym wrogiem jest Rosja, to dla zżydzanej Polski jedynym wybawieniem w tej sytuacji jest jednoczenie się z wrogiem żydów. Ciekawe co zrobi niedźwiedź z tymi, z powodu których królik, prosząc niedźwiedzia o pomoc, stanął za jego plecami?

   No jestem na maksa wkurwiona. Czy to początek końca ,,miłości” do Prezydenta?
   Wiem, że podchodzę impulsywnie.
   A nie dalej jak jeszcze kilka miesięcy temu Nieustraszona (nick) rozpisywała się na tym blogu o wielkim zagrożeniu ze strony żydów. Nie przywiązywaliśmy należytej wagi do jej słów. A teraz dzieje się to na naszych oczach. Że JPII, Franek całował po rękach żydów – no to jeszcze wytrzymałam, ale żeby Prezydenci Polski nosili mycki i pokazywali przed światem, że są ulegli wobec nacji nieswojej?!
   Kto i ile jeszcze musi ubić na nas interesów i geszeftów, abyśmy powiedzieli ,, STOP do kurwy nędzy!
   Przepraszam. Już nie piszę, bo jestem zbyt wiązankowa

   Lubię to

   • Krysiu ja już wczoraj się wku…łam,po przeczytaniu wiadomości w prawdziwych niezależnych informacjach,muszę to jeszcze jakoś przetrawić w środku i przeanalizować,czy to aby nie jest robienie dobrej miny do złej gry,Narazie to aż mną trzęsie.

    Lubię to

  • Podczas gdy ludzie muszą iść do pracy i zajmować się zarabianiem na żarcie, ,,przybysze” dostają wszystko za friko, nudzą się i mają bardzo dużo czasu by się zbierać, organizować i stwarzać struktury na razie mniejszościowe. Jemiaszki muszą zwiększać normy produkcyjne, aby utrzymać powiększającą się bandę darmozjadów.
   Myślisz, Barra barra, że u nas taki numer przejdzie? Czy naród nie przestraszy się zwolnień z pracy i wyjdzie na ulicę? Można zwolnić i pozbawić środków na utrzymanie rodziny, dziesięciu, stu, ale nie zwolni się setek tysięcy, milionów.
   Jaki pod tym względem duch panuje w polskim narodzie?
   Czy miasta wesprą inne miasta? Czy u nas ,,przybysze” będą mogli swobodnie robić sobie takie wiece i drzeć się przez megafony na całą dzielnicę?
   A jeśli sprzeciwimy się takim zachowaniom, to jaka będzie postawa służb mundurowych wobec nas? Czy taka jak za Odrą?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię to


 14. Co obiecał? ?!!
  ======

  ==Ministerstwo Zdrowia kupiło szczepionki dla dzieci

  1.
  07.12.15
  Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że zakupiło 50 tysięcy sztuk dostępnej na rynku szczepionki przeciwko błonicy, tężcowi (!) i ksztuścowi. Po 18 grudnia 2015 szczepionka ta powinna być dostępna w Centralnej Bazie Rezerw. To oznacza, że szczepienia dla najdłużej oczekujących dzieci z grupy sześciolatków powinny się rozpocząć w ostatnim tygodniu grudnia. ==
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiC5JSVvNHJAhWD1hQKHbGkBsgQFgghMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.zdrowie.abc.com.pl%2Fczytaj%2F-%2Fartykul%2Fministerstwo-zdrowia-kupilo-szczepionki-dla-dzieci&usg=AFQjCNG5-OKRr-GZM1Pg3VPEWgcS6Lp7hw&sig2=m7JU1Y7PQlkbTP0-PfOkXQ

  2.
  ==Ustawę przewidującą więcej przymusowych szczepień podpisał prezydent Andrzej Duda. Najwięcej kontrowersji budzi wprowadzenie do obowiązkowego katalogu szczepień preparatu przeciw HPV – informuje „Nasz Dziennik”.

  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi. Jak pisze „Nasz Dziennik” – nowe prawo „pozwala ona na nieograniczone finansowanie i rozszerzanie listy szczepień obowiązkowych. Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym wprowadzono przymusową kontrowersyjną szczepionkę przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV”.

  Pod apelem do prezydenta o niepodpisywanie nowelizacji podpisało się 20 tys. osób. Minister Wojciech Kolarski z Biura Dialogu i Inicjatyw Obywatelskich Kancelarii Prezydenta RP spotkał się wczoraj z przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, którzy prosili o zawetowanie ustawy.==

  3.
  ==PiS finansowany przez koncerny farmaceutyczne (….)

  http://popisowy-przekret.blogspot.com/2013/04/pis-finansowany-przez-koncerny.html

  4.
  ===Program szczepień przeciwko tężcowi (!!!) realizowany przez Światową Organizacje Zdrowia (WHO), za pieniadzę Gates jest niezwykle podobny do podobnego programu WHO, który został użyty jako środek sterylizacji młodych kobiet na Filipinach.

  Gates dał 26 milionów dolarów na program WHO przeciw tężcowi w kilku krajach rozwijających się.

  W komunikacie prasowym, mówi się, że poprzedni program przeciwko tężcowi, przeprowadzony na Filipinach w 1995 roku, wzbudziła podejrzenia urzędników ministerstwa zdrowia ponieważ dotyczył tylko kobiet w wieku rozrodczym. A przecież tężec dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiet, starych i młodych.

  Jeden z badaczy wykazał, że kobiety otrzymywały szczepionkę przeciw tężcowi w połączeniu z chemikaliami o nazwie hCG, aby utworzyć środek przeciw ciążowy.

  BBC oraz Departament Zdrowia Filipin , poinformowali, że zmodyfikowany dzięki szczepionkom system immunologiczny spowodował poronienia w organizmach wielu matek. „Obecny program szczepionkowy, finansowany przez Gates’a i WHO w wielu krajach rozwijających się, jest, ponownie, skierowane do kobiet w wieku rozrodczym. Jest to program depopulacji i sterylizacji „.===

  Tu jedno ładnie wynika z drugiego akurat, z trzeciego i czwartego też…………

  Lubię to

  • Z tego całego galimatiasu na naszym polskim podwórku wynika,że
   jesteśmy już podzieleni nie pół na pół,ale na 3 części :
   1.POtuskowcy bratający się z niemiaszkami
   2.PISowcy bratający się z amerykańskimi chazarożydami
   3,My zwykli ale zawsze wspaniali Obywatele
   Ponieważ dwa pierwsze punkty to zdrajcy ojczyzny,widać nadszedł czas aby to zwykli Obywatele wzięli sprawy w swoje ręce.
   I TAK SIĘ STANIE jakem Zagłoba wal Jejmościu wstydu oszczęść.

   Lubię to

 15. raczej to dalej dwie części a nie trzy;)
  po jednej stronie politycy (mało ważne jakich formacji partyjnych) a po drugiej stronie „My zwykli ale zawsze wspaniali Obywatele”
  A co ma się stać, i tak się stanie. Pytanie tylko kto, gdzie będzie i jak szybko zareaguje na wprowadzane zmiany

  Lubię to

  • Barra barra wiem co masz na myśli mówiąc „gdzie kto będzie i jak szybko zareaguje”,każdy z nas tu na ziemi jest na jakimś etapie na swojej drodze do prawdy i w każdej chwili ma szansę wejść na tą
   właściwą.A co do tego,że na 3 podziały a nie 2 chciałam powiedzieć która część z kim trzyma.

   Lubię to

 16. dokładnie, a to wszystko okaże się już w nowym roku 😉 nie możemy mieć do nikogo pretensji, że ze strachu ludzie jednak staną po ciemnej stronie mocy – niektórzy nie będą mogli zerwać ze światem materialnym. To nie będą racjonalne wybory, bo umysł będzie szukać najszybszego „bezpieczeństwa” dla siebie i rodziny. Przed nami najtrudniejsze czasy ostatnich dwudziestu wieków

  Lubię to

  • ,, … a to wszystko okaże się już w nowym roku 😉 …”
   ,, … Przed nami najtrudniejsze czasy ostatnich dwudziestu wieków ”

   Co masz na myśli?

   Pozdrawiam.

   Lubię to

   • a czym się kończy biblia?

    mam znajomą salezjankę i rozmawiam z nią o tym co się dzieje na świecie. na wiele pytań, które jej stawiam jest tylko cisza, więc są to dla mnie jasne i przejrzyste odpowiedzi 😉 Zadałem jej tyle przeróżnych pytań, że wiele razy albo sama powątpiewała w jakim gównie uczestniczy albo jest zaczarowana na maxa.

    Stwórca, to CZAS, który jest dobrym Bogiem, kiedy kończy się ucisk i Szatan, kiedy ucisk się zaczyna. Wkrótce ludzkości objawi się diabełek. A świątynia, która już pewnie jest wybudowana to miejsce, gdzie zostanie zawarty pakt pomiędzy wszystkimi krajami, tzw. pakt pokoju. Później na całym świcie będą bić „gongi pokoju”, czyli diabełek objawi się ludzkości w postaci Wielkiego Ucisku. Jak widzisz, cały czas mowa tutaj o „czasie”.

    Lubię to

    • I to nie o czasie który istnieje tylko w dualnym świecie ale tym Boskim.Ciemne siły robią wszystko aby to wyglądało jak z przepowiedni sfałszowanej Bibili,by ludziska z przed telewizorów
     wzięli to jako spełnienie prawdy objawionej.Ta część z nas istot
     przebudzonych na pewno nie padnie na kolana w momencie
     hologramu z niby Chrystusem,ale pozostali napewno padną.I to jest cała przykra prawda.Każda minuta naszego życia tu i teraz
     jest jeszcze szansą do ustawienie się po właściwej stronie.

     Lubię to

    • GMOsiu w którym z poprzednich moich postów prosiłam cię o wyjaśnienie mi odczytanej nachczakry i dalej czekam,postaraj się proszę.

     Lubię to

    • 0 zgodności ze mną,0 materializmu,0 talentu muzycznego,
     0 próżności i sławy a w moim środku znajduje się piękny świat wewnętrzny.chyba coś nie tak,nie podałam godziny urodzin bo
     nie znam.

     Lubię to

    • jak nie znasz godziny urodzenia to zobacz wszystkie warianty godzinowe ale przeważnie każdy ma albo 2 albo 3 warianty czasem 1

     Lubię to

    • Szkoda Aniu, że nie znasz godziny swojego urodzenia, podobno jest to dość istotne. Ja jak już wcześniej pisałam, urodziłam się 06.02.1990 r., a godzinka mojego urodzenia to dokładnie 18.15. Wiem od mamy 😉

     Lubię to

    • Czas… Hmm… Hmm… Myślę… Biblia się kończy… Diabełek Ci się Objawi. A ja Mam inny czas. Barra, barra, już Cię raz stąd kiedyś Jarek wypierdolił.

     Lubię to

    • Arek, czemu nie lubisz ludzi, chociaż sam jesteś człowiekiem?
     Barra barra odpowiedział dla mnie, moim zdaniem ciekawie i absolutnie nie utożsamiam się z twoją insynuacją wypierdalania kogokolwiek. Wiem, tak lubisz sobie ,,palnąć”.
     Na szczęście Jarek ma swoją, niedyktowaną osobowość.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Lubię to

   • No co Ty,fajny kociak,a Ty jak byłeś mały to nie szukałeś siebie za lustrem,bo ja tak,nawet szukałam ludzików za telewizorem.
    Ile masz kotów.Do mnie do ogrodu najpierw przychodził jeden,dawałam mu karmę w mojej altance,a teraz jest ich już 5,żebym tylko nie skończyła jak Wioletta Willas.
    Serdecznie pozdrawiam

    Lubię to

    • Dlaczego ja kocham Kotki? Bo jak się już zaspokoją i są zadowolone, to na dzień dobry, przy śniadanku Chętnie mruczają…

     Lubię to

 17. No właśnie, Ruda, czy zachowamy się jak Włosi?

  http://pl.blastingnews.com/europa/2015/11/niektorzy-wlosi-nie-beda-obchodzic-bozego-narodzenia-powod-aby-nie-urazic-muzulmanow-0

  Czy będziemy rozwiązywać sprawę w ten sposób? Ciekawe, że w szwedzkim mieście ,,polizai” stworzyła ochronę dla biedaczków – k …wa ich mać.

  http://pl.blastingnews.com/europa/2015/11/imigranci-rozpetali-wojne-w-szwedzkim-miescie-mieszkancy-w-odwecie-zaatakowali-ich-oboz-00674681.html

  A tak prywatnie zapytam. Czy zrezygnowalibyście ze Świąt Bożego Narodzenia, aby nie drażnić wrażliwości religijnej muzułmanków?
  Polacy taki gościnny naród – och, gość w dom, Bóg w dom.
  No to jak będzie z nami i muzułgośćmi?

  Pozdrowionka.

  Lubię to

  • Powiem tak – dla mnie to jest chore, żeby jacyś „imigranci” narzucali europejskim krajom swoje zdanie, a Europejczycy ze strachu im ulegali. Ale oczywiście rozumiem, że takie są plany elit i to wszystko dąży do tego, aby na siłę zislamizować nasz kontynent. Jednak mam z tym problem. Bo gdybym zaprosiła gościa do swojego domu, a on zacząłby mi skakać po kanapach i demolować cały dom, to wypieprzyłabym go za drzwi na zbity pysk. Ale chyba nikt by mi się nie dziwił, nieprawdaż? A na koniec jeszcze taki kwiatek wysmrodzony przez Żyda Zuckerberga (wiem, wiem, artykuł z pudla, ale jest tam screen z jego profilu na fb, więc to wszystko jest prawdą). Pozdrawiam 🙂

   http://www.pudelek.pl/artykul/86700/mark_zuckerberg_wspiera_muzulmanow_bedziemy_walczyc_zeby_chronic_wasze_prawa/

   Lubię to

 18. Zuckerberg to wnuk Rockefller-a a ten caly pejsbook to program -baza danych do powszechnego spisu ludnosi z 24 godzinnym update-em.Ludzie sami w to bagno wlezli z braku pokory I nadmiaru proznosci a powszechna reklamowa ekshibicjonizmu to sposob na monitorowanie nieswiadomych obywateli. Kontrola po przez konfesjonal I swieta inkwizycje to pikus w porownaniu z tworzona baza danych o kazdym obywatelu ,na dodatek dobrowolnie neglizujacych sie na portalah spoleznosciowych.

  http://www.whale.to/c/mark_zuckerberg_is_grandson.html

  Polubione przez 1 osoba

 19. Patrzę tak na to zjawisko planowego rozmontowywania obronności Polski, ostatnio nabrało przyspieszenia niczym Das Auto 😉 , Czytam o nieudolnych w planie planach uszczelnienia nieco południowo-wschodniej granicy kraju koshernie zwanego Polin…
  Że drona kupią (może lepiej niech zarekwirują od modelarzy lotniczych, będzie lepszej jakości i mniej awaryjny…) i takie tam pierdy, bo na wiosnę ruszą przez Ukrainę do Polandowni Brązowe Ludziki (względnie Beżowe), ja nazywam ich nie isis, tylko PIDL-e – Przenoszący islam Drogą Lądową… Może ruszą wcześniej, jak nie będzie zimy, bo to robactwo boi się zimna (jak to gady – zmiennocieplne)

  Mam taką propozycję, być może warta jest rozpropagowania ze względu na podejście typu „za…bmy im ICH własną bronią”: rozpropagujmy (początkowym internetowym szeptem który przerodzi się ostatecznie we wrzask narodu 🙂 ) w necie, na forach, twarzaku (pejsbuchu) itd informację, że Polska,
  kraj otwarty, gościnny i kochający przybyszów przyjmie [o Q! z pokorą! he he] swój „kontyngent” PIDL-i, ALE podda ich wszystkich obowiązkowemu pakietowi wszystkich wymaganych ustawowo 52 szczepień! W końcu nie możemy dopuścić do ewentualności wpuszczenia do kraju ZARAZY.

  Obywatele Polski już od pojutrze tworzą na ten szlachetny cel zbiórkę termometrów rtęciowych (żeby nie zabrakło tiomersalu w szczepionkach) oraz zużytych świetlówek!

  Afganie, przybywaj do Polski, pomożemy Ci wysterylizować twoją kozę! Asyryjczyku, w Polsce twoja obłędna ideologia stanie się naprawdę autystyczna!
  Jak tak dobrze po cichu pogadać z Monsanto, to będzie można robić Brązowym Ludzikom też zastrzyki z roundup-u, w końcu jest nieszkodliwy dla LUDZI.

  I najlepiej niech rząd, hmm nasz, zasposoruje parę artykułów w gazetach czytanych od-prawa-do-lewa, tam w brudlandiach, wzorem tego, co zrobiły Dania i Norwegia (od razu brązowe brudasy chcą do Szwecji a nie Danii czy Norwegii, zadziwiające!).
  Bo chyba same przepowiednie Ojca Klimuszki nie uchronią nas od Tornada Dziejów…

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s