Afery

Jesteśmy kolonią banków i korporacji! „Polska to raj dla bankierów”


Jesteśmy kolonią banków i korporacji! „Polska to raj dla bankierów”

kredyty we frankuPolska jest rajem dla bankierów jak i korporacji. Nie tylko jesteśmy zasobnikiem taniej, wręcz niewolniczej siły roboczej. Banki i korporacje eksploatują nas na potęgę. Ryszard Petru przed nastaniem kryzysu gospodarczego zachęcał Polaków do brania kredytów we franku szwajcarskim.

Swój kredyt szybko przewalutował. Zaś miliony ludzi zostało z kredytami, których mogą nie spłacić przez całe życie. Kredyty frankowe są jednym wielkim oszustwem, tak samo jak i cała światowa ekonomia. Zapraszam do obejrzenia ponad godzinnego filmu o problemie kredytów we frankach:

Reklamy

13 odpowiedzi »

 1. Zapomniałeś dodać że Polska jest jeszcze wylęgarnią bezmózgich komorników którzy tak jak lekarze i cała banda z wiejskiej nie odpowiadają za błędy w sztuce wykonywania zawodu.

  Polubienie

  • Tak, zgadzam się z tym twierdzeniem. W dodatku brak jest kontroli nad „niezawisłymi sędziami” w naszej ukochanej Polsce. Mam nadzieję, że PiS zrobi z tymi „skurwysynami” porządek. Dotyczy to także weryfikacji pracujących prokuratorów.

   Polubienie

 2. …mam brata, który wziął kredyt we frankach na zakup nieruchomości, spłacił już cały kapitał a odsetek narosło prawie drugie tyle…ot bankierska sprawiedliwość….a tak przy okazji szanowny adminie: we wtorek nasza premier miała się spotkać z Merkel w sprawie nowych „kwot” imigrantów…w mediach cisza…coś mi tu śmierdzi…może masz jakieś wieści? Pozdrawiam

  Polubienie

 3. Oszukanych kredytobiorców jest kilka milionów . Ludzie ci są zdesperowani i gotowi na wszystko. Złodziejskich banksterów jest zaledwie kilka tysięcy. Chyba czas żeby się zaczęli bać.!!!

  Polubienie

 4. w bankach nie ma tzw. pieniedzy. jest tylko obietnica wyplaty w ramach rezerwy czastkowej. obietnica. okay? bede to powtarzal z uporem maniaka. System finasowy nie jest systemem ekonomicznym a System wladzy. punkt.

  Polubienie

 5. Ten skurwiel Pietruszenko nawołuje teraz ludzi do wyjścia na ulice a jak rządziło PO to było OK, teraz to dopiero grunt sie pali pod nogami wszelkiej maści skurwysynom i złodziejom

  Polubienie

  • Bo „bul dupy”mają bo ciepłe posadki się kończą i demokratyczna beztroska. Obyś się nie zdziwił jak Polacy naprawdę wyjdą na ulicę to byłby paradoks ale z w tym kraju wszytko jest możliwe. Gdy podnoszą podatki jest cichosza ale gdy chcieli ulgi zlikwidować albo wprowadzić ACTA to od razu było aj waj. Polakom ktoś pluje w twarz ale i tak mówią że deszcz pada.

   Polubienie

 6. Kredyt można bardzo szybko zweryfikować i mówię o każdym kredycie, również tym we frankach. Pierwsza rzecz to piszemy do banku lub w którymś z oddziałów prosimy o okazanie oryginalnej, podpisanej przez nas umowy.

  Oczywiście bank jej nie ma, bo dawno ją sprzedał i ten kto ją kupił zamienił ją na papier wartościowy, którym dalej handluje, ubezpiecza itp. Ta umowa jest już kilka razy ostemplowana, w Polsce i za granicą.

  Nawet gdyby jakimś cudem wróciła do banku, to nikt jej nie pozna i żaden sąd nie uzna tego za ważną umowę. Ale żeby bank ją odzyskał jest szansa jedna na milion. Krótko mówiąc, bank nie ma nic, żeby potwierdzić zawarcie umowy z kredytodawcą.

  Jedyne co mu pozostaje to straszyć człowieka i próbować nasyłać firmy dzwoniące w sprawie spłaty. Ale ponieważ z firmą windykacyjną również nie ma żadnego kontraktu, mozna to potraktować jako nękanie i zażądać rekompensaty/odszkodowania za krzywdy. Standardowo jest to 3x kwota żądanie plus 1. Czyli 4x kwota żądania.

  Robią to bezprawnie, podobnie jak komornicy. Żeby ktoś coś od ciebie chciał musi być między wami kontrakt i tylko on się liczy. A ksero nigdy nie jest dowodem na kontrakt. A jedynie kserem bank może dysponować. Nic innego nie ma.

  Więc nie ma kontraktu i bank nie może pójść nawet do sądu. To taki papierowy tygrys

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s