Bareizmy

„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

„Komitet Obrony Demokracji” zdemaskowany! Zobacz kto się za nim kryje!

komitet obrony demokracjiNa facebooku powstała grupa o nazwie „Komitet obrony demokracji„. Została ona stworzona po kryzysie politycznym wywołanym de facto przez PO, która tuż przed wyborami zawłaszczyła całkowicie Trybunał Konstytucyjny. Obsadziła wszystkie stanowiska sędziowskie swoimi sędziami. Jednocześnie znacznie zwiększyła mu uprawnienia. Tak, aby stał się trzecią izbą parlamentu, uniemożliwiającą reformowanie kraju.

Platforma Obywatelska zamierzała tam kierować wszystkie ustawy nowej władzy, która zostałaby sparaliżowana, a kraj mógłby nawet pogrążyć się w chaosie. Zwłaszcza, że czasy mamy bardzo trudne, a wielki globalny kryzys wciąż się nasila. Pomyślmy, czy tak miałaby wyglądać prawdziwa demokracja i prawdziwy ład prawny? Według proniemieckiego „salonu” demokracja jest tylko wtedy, gdy rządzą oni.

Zostało to szczegółowo wyjaśnione w linku poniżej:
PO planowało zamach stanu posługując się Trybunałem Konstytucyjnym!

Ciekawe jest to, jak przedstawia się Komitet obrony demokracji w swoich deklaracjach. Według jego założycieli, jest to ruch ponad ideologiczny i ponad partyjny. Oficjalnie dystansują się od partyjnych etykietek. Nawet na mój profil na facebooku wszedł jeden z adminów, rozpoczynając szeroką dyskusję. Twierdził on, że gorąco starają się odklejać ideologiczne i partyjne łatki przyklejane im przez media.

komitet obrony demokracji zdemaskowanyCzy tak jest w rzeczywistości? Przede wszystkim, Komitet obrony demokracji jest silnie lansowany przez środowisko zwane potocznie „salonem” – np przez Gazetę Wyborczą, Newsweek, Onet itp. Czym jest salon? Są to elity polityczne wywodzące się jeszcze z czasów PRL, które uwłaszczyły się na niedoli większości Polaków. Są to ludzie jednoznacznie źli, zdemoralizowani, podli. Mają „przybudówki” takie jak: urzędnicy, pracownicy korporacji, biznes, czy też pożyteczni idioci ideologiczni (neoliberalni, lewaccy).

Salon III RP ma jednoznaczną orientację proniemiecką, bo to Niemcy rządzą w całej Unii Europejskiej. Salon razem ze swoimi mediami (kartele niemieckie), think-tankami, „ekspertami„, pełni rolę wasala kolonialnego wobec polityki niemieckiej. Pod ich rządami Polska stała się zasobnikiem niewolniczej siły roboczej głównie dla niemieckich i amerykańskich korporacji.

Z salonem walczy środowisko PiS skupione wokół Dudy, Kaczyńskiego, Macierewicza, Szydło. Oczywiście nie jest to środowisko bez skazy, nie jest to rząd idealny. Sam wiele razy wytykałem ich błędy czy wyśmiewałem się z ich szaleństw, np tych związanych z konferencjami smoleńskimi i przedstawianiem puszki po browarze jako dowodu. Jednak taki mamy teraz rząd, jest on o kilka stopni lepszy niż to, co było dotychczas. Ci ludzie mają za motto: „Polaków trzeba trzeba trzymać krótko, ale nie wolno ich okradać„.

Środowisko to, ten rząd, będzie stosował dużo bardziej humanitarne metody rządzenia krajem. I przede wszystkim, Kaczyński ma plan wybicia się na niezależność od UE. Którą nie oszukujmy się, czeka kataklizm biblijnych rozmiarów związany z inwazją setek tysięcy, a w przyszłym roku milionów islamistów. Poza tym, środowisko Kaczyńskiego ma żądzę odwetu na salonie za katastrofę czy też zamach w Smoleńsku.

komitet obrony demokracjiPrzeciwko temu protestuje środowisko salonu. Wybór kogo poprzeć wydaje się dla mnie oczywisty. Ale wróćmy do samego Komitetu Obrony Demokracji. Otóż internauci porównali twarze założycieli Komitetu Obrony Demokracji, z twarzami najbardziej aktywnej młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. To są ci sami ludzie! Popatrzcie na poniższą fotografię. Zdjęcie na górze to założyciele Komitetu obrony demokracji. Zaś zdjęcia pod nim to obrazki happeningów młodzieżówki PO:

komitet obrony demokracji zdemaskowany

Fot. emde / zelaznalogika.net / Jakub Szymczu via. Twitter

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

31 odpowiedzi »

  • „Ciekawostka – logotyp KOD nawiązuje wprost do tradycji Solidarności. Tylko że to nie jest polska flaga. Składa się ona z trzech pasów: czarnego, białego i czerwonego. Jest to więc flaga II Rzeszy Niemieckiej, czyli Cesarstwa Niemieckiego (1871-1918). Państwa narodowego, które założył, znany z wyjątkowo antypolskiej polityki, Otton von Bismarck.”

   https://mistykabb.wordpress.com/2016/01/10/kim-sa-ludzie-z-tzw-kod/

   Polubienie

   • To banda czerwonych wyjeb..cow.Ich rodzice i dziakowie dorobili sie na korporacjonizmie PKWN ,mordujac wszystko co Polskie i co moglo im zagrazac w tworzeniu iluzji ze wszystko jest wporzadku. KOR od KOD to niezbyt rozniacy sie szyld.Oni maja we krwi tworzenia ciagle to nowych komitetow obrony lub kolorowych rewolucji-falszywej flagi ze cos jest zagrozone to nalezy zmienic…oczywiscie zagrozona jest ciagle egzystencja korporacji PKWN .Zeby utrzymac ich standarty zycia potrzebna jest edukacja mlodych pokolen w zaklamaniu i iluzji.Tak naprawde nikt juz nie nabierze sie na ich wymyki,bo ich system topnieje i zdycha,brakuje jeszcze tylko rozliczenia .Jednak jak zawsze,tak jak KOR przejal oddolny ruch spoleczny solidarnosc za pieniadze obcych agentur bankowych i religijnych ,eliminujac patryiotow tak i dzis KOD -spadkobiercy KOR to ci sami ludzie ze swoimi rodzinami probuja Polakow wprowadzic w blad.Oni maja w dupie Polakow,a tradycyjnie z ich taktykami zawsze mozna zrobic jakies faszywe powstanie,rozruchy a pozniej gdzies wyslac Polakow za granice.Jak nie na Syberie to na zmywaki do Londynu.Ten numer juz nie przejdzie.

    Polubienie

 1. No cóż, tego można się było spodziewać. Odnoszę wrażenie, że ci wszyscy neoliberałowie z PO na czele, będę imać się najróżniejszych sposobów, aby tylko zaszkodzić obecnemu rządowi. Myślę, że przyszło nam żyć w naprawdę ciekawych czasach.

  Polubienie

 2. zydofundacja batorego kroi te wszystkie historyjki jak zawsze, nic nowego, i cos szykują jakies nowe swinstwo i tylko kwestia czasu kiedy cos wysmaza, do stycznia PO będzie już miało jednocyfrowe poparcie, ta wygolona malpka z nowoczesnej jest cienka jak banka mydlana… na pewno jest na bateryjke i ma przewodzik -_-, no ok wireless… ale ta mapka zielona jest super tak mi sie zamarzylo ze tak powinno wygladac 300 milionowe państwo slowianske i my gdzies w jakims autobusie podarzajacym w zimie nad srodziemne czy nawet czarne, kurde odessa była calkiem niedawno polska jeździli tam się grzać nasi, chodz może lepiej być nad zimnym baltykiem w dzisiejszych afrykanskich czasach

  Polubienie

 3. https://www.youtube.com/watch?v=7Aa0lhQnhSk … znakomity przekaz ku rebelianckiemu buntowi umysłu … kwintesencja lucyferycznego buntu duchowej świadomości, przeciwko zniewoleniu żydomasońskiego NWO, w opozycji do władców matrixa ziemskiego – Demiurga & Arymana oraz ich psychopatycznych najemników, politycznych marionetek … buntujcie się jak Lucyfer przykazał Człowiekowi dając mu ogień poznania gnozy Absolutu! Ave 666 & Sława! …\m/…

  Polubienie

 4. Co do KOD-u, wiadomo, systemowa działalność, do tego wsparta przez GW- pro-systemowe medium, dobrze, że to o tym piszesz.
  Jako, że nie ma aktualnie tematu takiego do dyskusji o wszystkim….

  Mogę potwierdzić wiele rzeczy, tych o których ta wiedźma mówiła i widziałem jaki bunt zrodził artykuł, który poruszył świętość zwycięstwa Polski w ustawkach FIFY/UEFY – jedna mafia, inne nazwy..
  Oglądałem dawniej sport- nie od początku, najpierw jako małe dziecko- mnie to jakby odrzucało, buntowałem się gdy dorośli oglądali, potem przypasowałem się jakoś, środowisko oglądało, wiadomo- niezależnie czy to nożna- czyli religijne bóstwo futbolu czy inne działki.
  Po obejrzeniu tego zachodzą dziwne energetyczne kradzieże, zmiany.
  Od tego czy oni tam wygrają przegrają zależą nasze emocje, system i kreator nie mógł tego lepiej wymyślić.
  A dodajmy media- wychodzi, że skuteczniejsze niż gladiatorzy- dziś ich zastępują sztuki walki, tak myślę.
  To smutne, że od tego czy pan X strzeli gola dla tych z naszym godłem czy flagą zależeć może nasz nastrój.
  Przypomina mi się też sprawa małyszomanii.
  Tam były takie dzikie akcje kibolskie z rzucaniem czym popadnie w niemieckiego skoczka.
  I ten tworzący się duch wielkiego sukcesu, bo w telewizorni nagadali, że to „sukces całej Polski”.
  Tworzenie ludziom ułudy sukcesu- sukces to odniósł sam sportowiec- tyle, jego jak to cieszy- to zrozumiałe- nie wiem bliskich rodzinę, ale narodowy onanizm papiesko-małyszomański to niezły bigos.
  Opisywane tu były takie procesy idola mas, tak jak z naszym „świętym” Wielkiem i Jedynie słusznym Papą JP2- tkniętym teraz przez gimbusy, ale nawet oni w jakiś sposób naruszają systemową świętą kukłę, więc pomijając prostactwo żartów owych, to jest dobre.
  A jedna przeróbka ze Stonogą, jak nie znasz Kefir, to polecam, komuś się udało złączyć ból dupy podstawionego Zbyszka i JP2;

  Polubienie

  • dla mnie tez sport może nie istnieć, to jest jak ogladanie seksu przez szybe, watpliwa przyjemnoc i jeszcze po tym wszystkim wmawiają calej polsce ze jesteście wszyscy swietni w lozku…

   Polubienie

    • No i oczywiście seks z kobietą lub kobietami. Zgadzam się z Gmo i z pawelborys2014 to są po prostu igrzyska dla motłochu i nic więcej. Szkoda na to czasu , pieniędzy i zdrowia.

     Polubienie

    • krotka silownia najlepsza dla kolesi a dla babek chyba jednak aerobik bo je pięknie rozciąga a wiadomo nie ma nic lepszego jak porozciagana babeczka -_-

     Polubienie

 5. ==Tej wojny nie wygramy
  Mamy wroga wewnętrznego.Są nimi poprawni politycznie politycy, i tysiące stowarzyszeń które potworzyli w całej Europie.Stowarzyszenia,fundacje lewackie czyli pospolite maszynki do głosowania.Finansowane z budzetów państw ,a więc podatków wszystkich obywateli.Jest to wielokrotnie opisywany proceder,wręcz podręcznikowy ,utrzymywania się lewicy przy władzy.Uzaleznianie finansowe od poparcia politycznego.To oni są w pierwszym szeregu obrony nielegalnych uchodźców,pomagają , finansują , de facto wspierają terroryzm.Z drugiej strony mamy prywatne fundacje czy stowarzyszenia takich ludzi jak miliarder Soros.Bezkarni,niszczący struktury Państw,działający niczym słuzby specjalne.

  Europa jest w stanie wojny, którą moze przegrać.Wróg jest inny bo wróg jest pośród nas.Ile jeszcze musi być ofiar ,zeby społeczeństwa zrozumiały ,politycy poprawni politycznie są takim samym niebezpieczeństwem jak terroryści.Niech politycy nauczą się matematyki,jezeli nie potrafią wyciągać logicznych wniosków.Akt terroryzmu w Paryzu to około sto ofiar na jednego terroryste.Granice UE przekroczyło duzo ponad milion uchodźców.Nikt nie zna dokładnej ich liczby.Z tego 80 procent to młodzi,silni,obeznani w wojnie muzułmanie.Tysiąc z nich to 100 tysięcy ofiar,milion……..poprawność polityczna zabrania straszyć.
  Podobne teksty http://litera.fr/category/news/==

  Czy nie wygramy czas pokaże..
  Ale tego politpoprawnego robactwa jest wszędzie tysiące..

  Polubienie

  • a w stanach ile tego dziadostwa przyjmują podziwiam ludzi co sa w stanie na to parzec, policja tam kaze zanajmniejsze rzeczy za odniesienie glosu itd., ludzie co podnosza glos sa tam traktowani jako niebezpieczni i albo skuja albo zastrzelą a do strzelania sa pierwsi ostatnio dostali nowe zabawki na prad bo za dużo zabijali przechodniowi dziwic się jak policja regularnie zabija inteligencje co wie o co chodzi ze tam same posluszne downy sa później, oni jak widza wkurwionego policjanta to sie sami klada na ziemie z rekoma do tylu… u nas jeszcze jako taka normalnosc

   Polubienie

  • slowianskie dzieci i kobietki sa w cenie nic się nie zmienilo od 6000 lat dzisiaj jechałem taksowka i mowil mi taksiarz ze na Pradze jakies mongoly wyciagnely i pogrochotaly jego kolege zabraly mu komorke i tableta to było w eko taksi i na pewno tego nie zobacycie na tvp/n u nich tylko jak nasi cos przeciw zydom czy ciapatym zrobia

   Polubienie

   • Myślicie, że ludzie we Francji i w Niemczech nie narzekają w internecie na bierną, pro muzułmańską postawę francuskich i niemieckich służb mundurowych?
    Czy my też mamy zamiar dać upust swojemu niezadowoleniu z wszystkich i wszystkiego jedynie w cyberprzestrzeni?
    Jak narazie nie ma powodów, aby sądzić, że jest i będzie inaczej.
    Im większa nieprawość, tym większe oburzenie, trzepot skrzydeł w fermie drobiu i na tym koniec.

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Pis wprowadza (planuje) zakaz odbierania dzieci ze względu na sytuację ekonomiczną rodziny, chociaż tyle…
    Bez znaczącego skoku demograficznego Europa i tak jest skazana na niebyt.
    Niemki wolały duże psy niż dzieci, i są efekty..

    Pod Berlinem w całej szkole jest tylko 3-ka białych!
    Zastanawiam sie tylko czy ten dumny i bitny naród (pomijając krzywdy wyrządzone nam) jest w stanie przeciwstawic tej inwazji..?

    Polubienie

 6. Kukiz otrzeżwiał..
  Już po majdanie by tak wesoło nie brykał..

  ==Deputowani holenderscy po wydarzeniach w Kolonii, na znak solidarności z molestowanymi kobietami, postanowili
  założyć mini spódniczki.
  16 stycznia na placu Dam w Amsterdamie,organizują akcję. Będą obowiązywały w ubiorze zarówno kobiety jak i mężczyzn mini- spódniczki.
  Zalecenia władz aby „Trzymać się na odległość wyciągniętej ręki” od cudzoziemców o smagłej cerze, zdenerwowały członków partii „Demokraci66” i „Zielonych”stąd ta akcja.==

  Co to ma być? 😉

  Polubienie

 7. arabom bedzie wszystko jedno co loja ,wcale nie bylo mi by zal tych euro-duptowanych ,gdyby wydarzyl sie gwalt nie tylko na ich zblakanej psychice ze strony islamistow.Niech teraz pija co nawarzyli i powini to odczuc nie tylko na umysle ale i w ciele.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s