Iluzja demokracji

Inwazja militarna islamistów na Europę trwa i nasila się

Inwazja militarna islamistów na Europę trwa i nasila się

imigranci (4)Temat inwazji militarnej państwa islamskiego na nasz kontynent, nazywanej eufemistycznie i kłamliwie: „kryzysem uchodźców”, ucichł w mediach. Nie mówi się o tym już tak wiele. Jak na wyraźny rozkaz, praktycznie wszystkie media zastopowały z doniesieniami z linii frontu, Europy. Czy to oznacza, że kryzys ten się zakończył, a islamistów napływa już mniej? Bynajmniej.

Codziennie do Niemiec przybywa około 10.000 islamistów. Tam powoli nie daje się żyć. Przestępstwa są na porządku dziennym, policja i prokuratura puszcza ich wolno bo ma taki tajny „prikaz” od rządu Merkel. Oni jako armia inwazyjna przybyła w konkretnym celu są pod ochroną prawną! Im wolno dosłownie wszystko, za żadne przestępstwa nie są karani.

uchodźcy (2)

Naprawdę trudno nie kreować w takiej sytuacji rozmaitych teorii spiskowych.Czy chodzi o wprowadzenie nowego porządku świata pod pretekstem obrony przed islamistami? Cy może elity chcą wprowadzić stan wyjątkowy i przekształcić UE w jedno państwo, tym razem już ze stolicą w Berlinie? Według mnie chodzi o program ludobójstwa Europejczyków, a szczególnie Słowian. Elity światowe i tajemnicza „siła” nimi zarządzająca (ktokolwiek / cokolwiek to jest) nie chcą już Europejczyków, którzy nie chcą się podporządkować. Ściąga się ludy barbarzyńskie, o mentalności niewolniczej, którymi można łatwo kierować za pomocą religii i bata.

uchodźcy (2)

Wielu Niemców i Polaków tam mieszkających rozważa emigrację do.. Polski, póki jest to jeszcze możliwe. Póki co mówią to pół żartem pół serio, ale myślę że ta perspektywa już nie należy do gatunku political fiction. Na marginesie, jedna ze znanych prawosławnych mistyczek w swoich przepowiedniach widziała ogromne pociągi uchodźców z Zachodu, zmierzające na wschód Europy.

A na poważnie: nieprawdą jest, że Niemcy nas nie lubią za nie przyjęcie islamistów. Prawda jest taka, że tak sądzi co najwyżej merkelowska propaganda, i usłużne jej szmatławce, w stylu naszej wyborczej czy newsweeka. Zwykli Niemcy zaczynają szczerze nienawidzić Merkel. Wyrażają oni podziw wobec Polski za nieugiętą postawę ws islamistów. Dotychczas gnuśni i leniwi Niemcy, nagle zostali poddani terapii wstrząsowej. Hordy islamistów chodzą po ulicach ich miast, popełniają mnóstwo przestępstw i zbrodni.

Niemcy zaczynają się budzić z letargu dopiero teraz. Dopiero teraz w Niemczech powstają media alternatywne na szerszą skalę. Podczas gdy Polacy budowali struktury drugiego obiegu medialnego od około 2005 roku, zaś trzeci, bardziej alternatywny obieg medialny startował w 2008 / 2009 roku. Pamiętam jak były budowane wtedy jego struktury. Pamiętam jak to było w powijakach, jak to raczkowało. Wtedy nie sposób było powiedzieć czegokolwiek kontrowersyjnego bez całej lawiny wyśmiewania. Nikt nie przewidział, że to się rozwinie po latach na taką skalę.

Nie dziwi więc wręcz szaleńcze tempo procedowania nowych ustaw przez nowo wybrany rząd PiSu. Wiem że to nie partia z mojej bajki, bo to konserwatyści katoliccy. Ale co by o nich nie mówić, to przywracają normalność, której w Polsce nie było przez lata. Nakazali również do końca 2015 roku powrót wszystkim żołnierzom z misji zagranicznych do Polski. Dozbroją również armię. Oni wiedzą, że „coś” się zbliża i chcą zawczasu zabezpieczyć kraj.

Er ist der unumstrittene K”nig der Schwergewichtler: Wladimir "Dr. Steelhammer" Klitschko, Weltmeister nach Version der IBF und IBO. Drei Jahre ist es her, dass der Ukrainer seinen letzten Kampf verlor - gegen eben jenen Lamon Brewster, der ihn nun heute in der K”lnarena herausfordert.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”

Reklamy

151 odpowiedzi »

 1. Te misje zagraniczne w sztucznych wojnach dziesiatkuja slowian i odwracaja uwage nasza armie od obrony naszych granic, wogule zauwazyliscie ze robia wszystko zebysmy wyjechali ?

  Lubię to

 2. potwierdzam teorie o ewakuacji! sam jestem w domu zarowno w Bawarii jak i na Dolnym Slasku i kupilem ziemie na pogorzu Izerskim. daleko od szosy, ze sie tak wyraze i spierdalam do PL. szanuje bardzo zwyklych niemcow ale zostali scweleni przez starszych braci w wierze. Merkel nie jest niemiecka lecz niemieckojezyczna kanclez na pasku lichwiarzy z Waszyngtonu. to czyste fakt. Polska jest zajebista. Durni polacy nawet nie wiedza jak bardzo….

  Lubię to

  • Durni Polacy, powiedział mądry Radek.
   Mądrzy Polacy są w Polsce kolego, pomimo „syfu”, który Ty pojmujesz inaczej, dlatego jesteś w Bawarii i marzysz o byciu w Polsce. prawdziwy mądry Polak wycierpi dużo a mądrzy inaczej wracają na gotowe. Nie jest to zamierzona personalna wycieczka w twą stronę, ale ostatnie TWe zdanie qrwa za bardzo drażni moje oko.

   powiedz mi Radek, co Ty wiesz o mądrych Polakach, skoro dałeś dyla do szwabów? hmm??? Nic nie wiesz, bo mądrzy Polacy zostali na swojej ziemi a mądrzy inaczej są np. w Bawarii. Ty chyba nie jesteś Polakiem, skoro w Twym mniemaniu są tutaj durni ludzie. Raz jeszcze pytam, jacy to Polacy?

   Lubię to

   • @Barra: skłócanie tych którzy zostali z emigrantami zarobkowymi nie powinno mieć miejsca, oni wszyscy niedługo wrócą do Polski, kilka milionów ludzi. Bo po pierwsze UE się rozpadnie, a UE czy taki Cameron wolą islamistów niż Słowian. Po drugie tam nie będzie można żyć spokojnie.

    Lubię to

    • Roni, całkowicie się zgadzam z tym co napisałeś. To nie jest po prostu planeta do płodzenia dzieci. Jest tak wiele procedur, nakazów, zakazów, a dokładając do tego wszystkiego presję społeczeństwa, to już w ogóle. A wszystko to istnieje po to, aby trzymać ludzi w ryzach i mieć nad nimi kontrolę.

     Lubię to

    • Człowiekiem nieszczęśliwym łatwiej rządzić. Bo nieszczęśliwym ludziom których wykreował system, zaraz zapodaje się rozwiązania, schematy czy produkty, które powinni przyjąć / kupić. Z tego żyje cała gospodarka. Działa to na zasadzie: „problem – reakcja – rozwiązanie”. Czyli stwórz problem a potem zaproponuj korzystne dla siebie rozwiązanie.

     Lubię to

    • Ta musisz się uczyć i dostawać dobre oceny, musisz być miły , uprzejmy, i grzeczny potem musisz zdać maturę i pójść na studia potem zdobyć ten papierek, potem znaleźć pracę, potem dziewczyna, potem wziąć ślub, potem mieć dzieci, potem kredyt na mieszkanie, potem pomagać dzieciom się ustawić, potem bawić wnuki , a potem ….. a potem trzeba się kłaść spać do trumny.

     Lubię to

    • Dokładnie Roni. Taki jest program dla ludzi. A czy zauważyłeś może, jak niewiele osób wyłamuje się z tego programu i żyje w inny sposób?

     Lubię to

    • A wiesz co jest najgorsze to że cały ten system ( media, kościół, politycy itp.) traktują ludzi jak małe dzieci ale kurwa wymagania jak z kosmosu stawiają i jest potem dysonans. Ludzie coraz bardziej znerwicowani, sfrustrowani, bezradni i wkurwieni .

     Lubię to

    • Dokładnie, system tak ludzi traktuje, a ludzie dają się w taki sposób traktować, no i kółko się niestety zamyka.

     Lubię to

    • musisz musisz musisz… jedni robią bo czachy nie pracują, więc system zapodaje rozwiązania, drudzy robią bo czachy pracują, więc system nie może do czaszek przebić. System duużo nie wie, system się domyśla. system ma duże opóźnienie ale depcze po piętach i chucha w plecy.

     Wojna to nie tylko triumf starych pojebów, to również czas, kiedy młody pożera na śmierć starego kota. wojna nie wie, jaki będzie jej efekt końcowy, bo to siła wypadkowa, skrajnie niemożliwa w precyzyjnym określeniu końcowego celu. Celem jest tylko jej zakończenie.

     Lubię to

    • W Polsce nie jebnie żadna bomba, ale 3 dni ciemności mogą być. bardziej obstawiam, że będzie to 2016/2017, pomimo okultystycznej daty 11/9 (1.I.2016)
     Bardziej okultystyczna jest 111, bo 1.I.2017 😉 i chyba mam rację bo 2016 w Polsce to natowska szpica, franek jazuita i np. Wrocław – stolica kultury. Taka impreza „kulturalna”, to istna okazja aby przy czynnej szengen emigrowała np. do Polski elyta finansowa Europy, bo gdzieś się schować muszą;)

     Lubię to

    • Nie mówię o Polsce tylko o Europie a co do elit to niech tylko spróbują tutaj te jebany euro-komuchy przyjechać to wtedy będą skróceni o głowę ale nie przez muzułmanów. Też tak czuję że będzie tak jak kiedyś z żydami. W całej Europie pogromy a tylko w Polsce nie i całe tałatajstwo będzie się zjeżdżać do Polski jak much do gówna. 7 milionów Żydów czeka aby się osiedlić w Polsce do tego pewnie duży odsetek uchodźców uciekających prze prawem szariata. I znowu mamy multi kulti m Polsce tak jak w XVI czy XVII wieku. I chyba wiesz co było potem. Na 12 milionów mieszkańców I Rzeczpospolitej tylko 4 miliony to byli rdzenni Polacy-Lechici reszta z polonizowana.

     Lubię to

    • w Europie jebnie na pewno a co do pozostałej kwestii jest tak jak mówisz. W ubiegłym roku dość głośno było o tym, że w 2020 roku ma być max 15 mln Polaków. I będzie, bo Duda podpisał ustawę o obowiązkowych szczepieniach. smutne lecz prawdziwe. A życie w Polsce stanie się niewiarygodnie drogie. komornicy mają już co robić a szykuje się dla nich żyła złota

     Lubię to

    • I tutaj Ruda ma rację z posiadaniem dzieci nie ma żadnego sensu i co i tak moje dzieci by należałyby do Państwa czyli korporacji. Nie zaszczepisz to ci dziecko zabiorą albo dowalą takie kary że kredyt nic ci nie da. No widzisz 15 mln Polaków jeśli w Polsce teraz jest około 33-35 ml ludzi z czego około 1mln. Ukraińców, 5-6 mln żydów , 0,5 mln ślązaków i jeszcze dojebią nam kolejne 6-7 mln żydów i na dodatek około 1-2 mln uchodźców z Europy zachodniej, a na koniec z Polski znowu wyjedzie 2-3 mln ludzi , to faktycznie przy tym medycznym holokauście może nas być te 15mln. za 40-50 lat.

     Lubię to

    • Właśnie Roni, ja tutaj opisałam to z troszkę innego punktu widzenia, ale również prawdą jest to, że płodzenie dzieci to w obecnej sytuacji dostarczanie nowych niewolników do tej miłościwie nam panującej korporacji, zwanej III RP. Przecież obecnie dochodzi do takich paradoksów, że nie można własnemu dziecku dać małego klapsa w tyłek, bo zaraz ludzie zadzwonią na policję, że znęcasz się nad dzieckiem. Och, ileż to ja razy dostałam od mojej mamy porządnego klapsiora w tyłek, to nie zliczę. Jak byłam nieznośna i nie dało mi się w żaden sposób przetłumaczyć, to tylko to działało. I jakoś nie mam żadnych traum z tego powodu, ani innych takich.

     Lubię to

    • Bo dzieci należą do państwa a nie do rodziców ostanie 100 lat podziałów na różne ideologie swoje zrobiło. Jak kiedyś zdarzył się jakiś nieszczęśliwy wypadek albo dziecko zmarło to sąsiedzi , znajomi i rodzina współczuli takim rodzicom a teraz co mówią – ” Co z ciebie za ojciec/matka , gdzie było państwo to skandal powinni ich zamknąć albo lepiej powiesić to skandal żeby dorośli ludzie po 30 nie upilnowali dziecka hańba” – tak to dzisiaj wygląda.

     Lubię to

    • Wiem że opisałaś to z innego punktu ale to co ja mówię z twojego wynika między innymi. Trzeba się jednak pilnować bo jak człowiek zaliczy wpadkę to będzie hujnia z grzybnią. Presja rodziny aby wziąć na siebie więcej obowiązków, już by szkole wybierali dla dziecka a nie wspomnę o nakazie chrztu bo jak to tak bez chrztu to nie wypada a jeszcze trzeba jakoś utrzymać a to dzisiaj nie jest proste z resztą nigdy nie było w szczególności w tym kraju ale wymagania rosną coraz wyżej, coraz wyższe tempo, konsumpcjonizm wzrasta więc nie jest lekko utrzymać rodzinę.

     Lubię to

    • Ruda kobitka ma rację, bo młodzi nie wierzą w przyszłość. Z jednej strony to racja, z drugiej przykładanie własnej ręki do unicestwienia białych. Nie można winić złotowłosej za to, że być może z wielu spraw przez nas poruszanych (zakulisowych) nie zdaje sobie sprawy i nie jest również jej winą i innych młodych ludzi, że nikt nie uświadomił ich, jakie jest to ważne.
     Ale młodzi już dawno nie przejmują się, co będzie kiedyś, bo czasy są takie, że liczy się to co jest teraz a to już zasługa nadzorców w wieloletnich podprogowych programach rozwoju cywilizacji.

     Wiesz Roni, tak jest od wojny do wojny. Po wojnie, ludzie dostrzegają sens życia i tylko wtedy jest boom z rodzeniem dzieci a kiedy czasy dochodzą do wojny, wtedy system się rozpierdala i każdy myśli o sobie. Jak świstak ze sreberkiem – schemat jest zawsze ten sam

     Lubię to

    • Dlatego od czasu do czasu musi być wywołana wojna, żeby się działo, no a później – „Spokój”, odbudowywanie kraju, itd. Tak jak to Jarek kiedyś pisał, życie nie znosi próżni. Więc jak za długo jest spokojnie, to musi w końcu pierdolnąć, nie ma rady 🙂

     Lubię to

    • „Wiesz Roni, tak jest od wojny do wojny. Po wojnie, ludzie dostrzegają sens życia i tylko wtedy jest boom z rodzeniem dzieci a kiedy czasy dochodzą do wojny, wtedy system się rozpierdala i każdy myśli o sobie. Jak świstak ze sreberkiem – schemat jest zawsze ten sam” – to fakt Cybernetyka się kłania i metody sterowania społeczeństwem. Cybernetyka to wiedza zakazana na uczelniach jej oficjalnie nie ma. A Polska cybernetyka jest 50 lat do przodu w porównaniu do świata. ( F.Koneczny, M.Mazur czy J.Kossecki). Chyba nic nie możemy zrobić.

     Lubię to

    • Jeżeli tam to już bez powrotu..

     ==Nie zaszczepisz to ci dziecko zabiorą albo dowalą takie kary że kredyt nic ci nie da.==

     Na razie jest to niezgodne ani z konstytucją ani z Kartą Praw Pacjenta..
     Ale juz kombinują ze zmiana konstytucji…..

     Lubię to

    • Roni, wczoraj zostawiłem mapkę nwo z linkiem, zajrzyj i do czytaj co jest napisane na niemcach i włoszech, to będziesz wiedzieć więcej

     Lubię to

    • Myślę, że wczesniej, żeby *ebańce mogli na Sylwestra poświętować.
     Źle to wszystko wyglada, jestesmy rozbrojeni, zmanipulowani.
     Może 5% ludu kuma o co biega..

     Lubię to

    • masz całkowitą rację Jarek. Mam świadomość, że ludzie wyjechali aby zarabiać pieniądze. To fakt i już. Ale nie mylę się niestety z myślą, a mianowicie taką, że do Polski wciąż przyjeżdżają cudzoziemcy w poszukiwaniu lepszego życia, więc nie jest do końca prawdą, że w Polsce nie ma pracy. Jest, za mniejszą kasę na wielu płaszczyznach gospodarczych. Jest, bo Polska nie cierpi z powodu emigracji Polaków i teraz jest wolnych 3 mln wakatów.
     „Durni Polacy” to mega pojebane słownictwo i tyle i może zamiast mnie sprowadzać „do parteru” można by podzielić mój sposób myślenia, który oczywiście można ubrać korzystniej w słowa. Ale przesłanie jest jedno.

     Lubię to

    • Ja bym polemizował z tymi wakatami owszem wakaty są ale na budowie za 5/10 zł. netto dla Ukraińców. Jeśli myślisz o takich wakatach to tak owszem jest praca.

     Lubię to

    • Jakie branże np. a jeśli już są to wymagania jak z kosmosu. Z resztą po za masą Ukraińców to ja nie widzę tutaj aby ktoś do Polski przyjeżdżał do pracy.

     Lubię to

    • wymaganie to przede wszystkim doświadczenia (poza bankowcami, prawnikami i innymi szczeblami wymagającymi zaprogramowania edukacyjnego). ja siedzę zbyt głęboko w nieruchomościach. nieruchomości to naczynie powiązane z prawie z baaaardzo wieloma innymi płaszczyznami gospodarczymi.
     współpracuję z deweloperami polskimi, międzynarodowymi i również funduszami i to ile oni qrwa pompują kasy w Polskę, to przechodzi ludzkie pojęcie. Moi koledzy pracują w wielu funduszach, chodzi mi o dość specyficzne fundusze – izraelskie, arabskie, chińskie, … to jest jakaś masakra.
     gdybym miał to opisać, to byłby to elaborat na godzinę czytania. I z tego głównie mam przekonanie, jakie nadchodzą lata
     specjalizuje się w projektach mieszkaniowych i komercyjnych – biurowe, handlowe, medyczne, hotelowe, logistyczne, … qrwa, straszny ruch
     Wiem co się dzieje i jakie to portfele, w rozumieniu ich wielkości. Oni są już w kraju i wciąż się pojawiają nowi. Widzisz, jest wiedza, nie dla neta, więc może kiedyś kefirowi ludzie siądą przy grilu, bo na pewno każdy ma coś ważnego do powiedzenia

     ja ograniczam się do współpracy tylko z polskimi inwestorami ale największe spółki deweloperskie są wciąż wchłaniane przez zagraniczne podmioty i zdziwiłbyś się jakie marki deweloperskie nie są już „nasze”.

     Polska to takie szczęście w nieszczęściu, bo pomimo, ze islamskiej boruty nie będzie to będzie inny ucisk. inny kaliber.

     Lubię to

    • „Polska to takie szczęście w nieszczęściu, bo pomimo, ze islamskiej boruty nie będzie to będzie inny ucisk. inny kaliber” – to fakt czyli mówisz że wykupują Polskę na potęgę, w przepowiedniach jest mowa o wielkiej Polsce o imperium europejskim tylko czyja to będzie Polska nasza Słowiańska czy może znowu jakiś farbowanych lisów. Czasami mam takie czarcie myśli żeby wpaść tam na pełnej kurwie i zrobić porządek taki mega pucz ale to tylko marzenia. Eh nie chce się człowiekowi żyć.

     Lubię to

    • NO wpaść tam pełną brygadą z super nowoczesną bronią może wykorzystując także jakiś telepatów lub magów tak mi się marzy aby mieć asa w rękawie i robić taki kurwa porządek że głowa mała , tych hipokrytów i zdrajców spotkałby los znacznie gorszy niż śmierć.

     Lubię to

    • jest takich więcej jak my i wciąż się pojawiają – od przysłowiowych kiboli narodowców do prepersów. pomiędzy nimi są wszyscy inni, myślący podobnie. a im większy ucisk, tym większa „publika” 😉

     Lubię to

    • nie gadaj, że nie chce się Tobie żyć – wiem że to jebane emocje. jesteśmy zbyt podobni do siebie, abym nie wiedział, jak bardzo cenisz życie Roni

     Lubię to

    • Powiedzmy że się odechciewa o tak , a życie jest jak ciężka walka bokserska albo walczysz do końca albo poddajesz się przed czasem.

     Lubię to

    • Jarek, jeszcze tylko dodam do twej wypowiedzi, że Polacy wrócą, jak zdążą. to smutna prawda, bo granice będą zamykane w zachodniej Europie jedna za drugą, cyk, cyk. Może dziś trudno to pojąć, ale moje słowa zweryfikuje tylko czas a jestem o to spokojny. dziwnie wybrzmiała końcówka ale tak jest

     Lubię to

 3. Rozumiem trochę @ Bara…. chce wrócić do Polski, a jak sie o Nas wyraza, nie potrzebny Polak, uwazajacy się za lepszego, to nie jest skłucanie, ale najpierw, niech Radek, sam popracuje nad sobą, z tego co pisze blizej mu do Niemców, niz Polaków, wiec niech tam pozostanie, a nie kiedy zle, to czmych do Polski i jeszcze kipiec będzie wyzszoscia, takiego prkroju „Polacy” wiecej zrobią „złego” niż islamiści. Dziekuję i pozdrawiam

  Lubię to

 4. No to mamy wyjaśnienie, czym jest komitet obrony demokracji z facebooka 😉

  Cytuję: „Komitet Obrony Demokracji protestuje przeciwko działaniom rządu Prawa i Sprawiedliwości niezwykle głośno i jest niezwykle gorąco popierany przez mainstreamowe media. Czemu? Odpowiedź wydaje się oczywista, ale teraz jest jeszcze wyraźniejsza.

  Jakub Szymczuk umieścił na Twitterze porównanie, na którym wyraźnie widać, że uczestnicy manifestacji przeciwko zmianiom w Trybunale Konstytucyjnym to członkowie młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. Dodowem na to jest porównanie zdjęć różnych happeningów i innych wydarzeń, w których brały udział te same osoby.

  Oto jak bardzo spontaniczna i… obywatelska jest inicjatywa KOD:

  Lubię to

 5. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/71747-kto-odpowiada-za-eskalacje-konfliktu-rosja-%E2%80%93-nato
  „NATO nie może już dłużej udawać, że walczy z terrorystami ISIS. Aby cel tworzenia Wielkiego Izraela zakończył się sukcesem, musi dojść do bezpośredniej konfrontacji z Rosją. Turcja wydaje się idealnym przeciwnikiem, jest drugim co do wielkości członkiem NATO jeśli chodzi o armię, a jeśli dojdzie do wojny, to jako członek NATO będzie mogła poprosić o „pomoc”. Zarówno ISIS, jak i wcześniejsza Al Kaida są tworami syjonistów, zresztą Obama wprost powiedział, że ISIS jest szkolone przez Amerykanów: zob link. Ciekawe, że doskonale uzbrojona i zorganizowana, rzekomo muzułmańska i antyżydowska ISIS nie atakuje w żaden sposób Izraela…

  Sytuacja nie jest dobra, Rosja bardzo poważnie potraktowała agresję Turcji, tytuły na stronie Prawdy mówią same za siebie: „Erdogan grozi Rosji wojną”, „Arogancki Erdogan nie chce przeprosić Rosji”, „Rosja oficjalnie zaprzestaje turystyki do Turcji”, „Rosja instaluje w Syrii system S400 Triumf”, „Putin oskarża Erdogana o przyjaźń z ISIS, przysięga zemstę za rosyjską krew” itd.

  Rosja rozpoczęła już akcję odwetową. Zrównany z ziemią został obóz terrorystów na równinie Ghab, którzy zniszczyli rosyjski helikopter ratowniczy, zob. link. Żyrinowski apeluje do Putina by atakiem nuklearnym zrównał z ziemią Istanbuł. Putin jak na razie zachowuje zimną krew, ostrzegając jednak, że współpraca jakichkolwiek krajów z terrorystami może się zakończyć dla nich źle. Za taką współpracę uważa podwójne standardy i wykorzystywanie terroryzmu w celach politycznych.”
  ….

  Lubię to

 6. https://www.youtube.com/watch?v=rEvwOoHyjpc – Apel Rosjan do narodów Europy ….
  ….
  Rosja nie jest obecnie wrogiem Polski, ani Polska wrogiem Rosji, bowiem mamy obecnie wspólnego wroga, który nas chce skłócić i doprowadzić do wyniszczającej walki rasowej, ponieważ wbrew sztucznie podsycanej eskalacji rusofobii, przez żydomasońskie agentury wpływu USraela i jego koczowniczych psów gończych. Władimir Wałdimirowicz Putin według mnie to człowiek roku 2015, i za jego działanie na rzecz zwalczania terroru islamu należy mu się pokojowy Nobel, lecz z racji, że to żydomasoński grant, to nie ma sensu nawet tego brać pod uwagę.

  Lubię to

  • Żeby to chciało dotrzeć do wszystkich Polaków po której stronie Polska powinna się zadeklarować,
   byłoby pięknie.Ci którzy się uwłaszczyli na naszym majątku,napewno przykleją się do zdradliwego i zmurszałego zachodu,a my okradzeni przez nich powinniśmy utworzyć /mapka w artykule powyżej/Słowiańską Unię Wschodnią
   razem z państwami bałkańskimi i z Rosją,tylko w takim przypadku widzę dla nas jako taką stabilizację.

   Lubię to

    • Każdy wie,że polityka to brudna gra,i aby ugrać coś dla siebie,czasem trzeba szczerzyć zęby do wszystkich stron,wydaje mi się,że tak właśnie robi Putin,obym się nie myliła.Narazie robi dobrą robotę,ale w domu głośno o tym nie mogę mówić,bo na pewno skończyłoby się to co najmniej rozwodem.Narazie jest cywilizowany front.

     Lubię to

    • Za nim stoi potężna żydowska organizacja Chabad , bo wiadomo żyd żydowi nie równy. Dlatego nie mam złudzeń ale niech ktoś Sanctusovi wyjaśni o co chodzi w tym teatrze.

     Lubię to

    • … haha, reakcja typowa dla rusofobicznego leminga, w myśl powiedzenia – uderz stół a nożyce się odezwą … widać barra barra, skrycie tęskno ci do integracji z muslimami, skoro takimi gniotami chcesz narzucić swój punkt widzenia, całkowicie aburdalnie oderwany od bieżących zdarzeń na arenie światowej geopolityki … bowiem kontestując twoją optyką jakoby Włodek był w kieszeni żydków, to wytłumacz mi może, co robił Adrzej Duda w 2013roku na tajnym posiedzeniu żydoskiego Knesstu w Krakowie? 😀 … tak samo Lech Kaczyński, dlaczego założył fundację Batorego finansowaną przez naczelnego kreatora inwazji islmaców na Europę – syjonistycznego judka Georga Sorosa? …. takich faktów wiążących „polski” rząd z żydostwem jest dużo więcej, także jak głosi fundamentalne hasło ezoteryczne, po owocach ich poznacie, więc przyglądaj się uważnie jaki owoce wydadzą działania Putina a jakie USraela w kolejnym roku, i zobaczymy ile w nich będzie realizowanych żydowskich interesów, bo z tego co wiem to wsparcie Putina dla Assada i Syri jest skrajnie antyżydoskiem, no chyba że Assad też żyd 😉 … na zakończenie taka informacja: „Putin ma zamiar znacjonalizować Bank Centralny Rosji kontrolowany przez rodzinę Rothschildów w celu ustabilizowania spadku rubla.” … także barra barra, zamiast siać ten ferment zmień branże, proponuje z oszołomionego dezinformatora przejść szkolenie na klauna i wstąpić do cyrku, bo dobre pośmiewisko z siebie robisz 😀

     Lubię to

    • czas to zweryfikuje, kto ma popsuty łeb santctus. na prawdę mało wiesz i jesteś klonem idiotów, którzy wierzą, że są dobrzy i źli w polityczno-religijnych rozgrywkach. linkujesz informacje obce i nie są to twoje myśli tylko innych. łeb ci peka i udajesz oświeconego a język, którym się właśnie posłużyłeś pokazał jakie wrzody masz pod sklepieniem putnowska mędo

     Lubię to

    • ty nawet powątpiewasz w swoje głupie teorie „…bo z tego co wiem to wsparcie Putina dla Assada i Syri jest skrajnie antyżydoskiem, no chyba że Assad też żyd…”
     hahaha!!!! brawo

     Lubię to

    • o chuj, haha, no tak mnie skarciłeś karzełku mentalny, że tylko salwami brechtu cie zleje sikiem parabolicznym obojętnie wyjebanym 😀 … ponadto, wszyscy czytelnicy bloga, spójrzcie jaki to szczwany lis farbowany z tego barra barra, zaszył swoją tożsamość prawdziwą w angagramie, a wy nadal jak ćmy patrzycie i nie widzicie, że barra barra czytane wspak to ARRAB ARRAB! … także idź Barabaszu możesz już zdać raport ze swojej agenturalnej misji Mossadowi czy komu tam z podkulonym ogonem polecisz się wyszczekać, jak na pejsatego ci przystoi … i po drodze doszkol się w gramatyce języka polskiego, bo chyba ten Mossad nie zainwestował ci w edukacje kompleksową, no chyba że masz dysleksję, to należy współczuć, że to wrodzone upośledzenie 😉

     Lubię to

    • Sanctus dzierży zacnym wokabularzem, również ukradnę sobie od niego te cenne libretta.
     Ach, toż to czysta kwintesencja magii jego konstatacji… A jego egzaltacja w stosunku do Arraba jest tak miła w czytaniu, że aż dręczą mnie wyrzuty sumienia, że za darmochę czerpię z tego taką przyjemność, dziękuję!
     Limit moich cennych słów dobiegł końca, których ni chuja nie miałam okazji wykorzystać w mym żywocie, ale nie tracę wiary, że Sanctus jeszcze dopełni tę lukę, słowami, które łakną nasze dusze!

     Lubię to

    • Ja nie chcę nic mówić, ale barra zasłynął na początku komentarzami, że okupacja islamska będzie lepsza od okupacji watykańskiej 😀
     Więc tłumacz się, arrab 😀 xD

     Lubię to

    • to jak w bajeczce o zajaczku swince lisie i niedźwiedziu, niedzwiedz mowi ktoś mi tu k gwizdnal karabin nie powiem kto ale jak jebne w ten rudy pysk -_-, arrrab salem alejkum

     Lubię to

    • Ups… no to się wielmożny Arrab pogrążył. Nie wiem czy jakiekolwiek jego wytłumaczenia, wyciągną go z tej otchłani zdekonspirowania.
     No, przybyszu z pustyni, nadchodzi Twój moment, waż słowa swe, bo może to bedzie Twój sąd ostateczny w tej cyber-przestrzeni.
     Czy dane jest nam uświadczyć tej uroczystej chwili kiedy owy Arrab Arrab, z braku racjonalnych argumentów, przyznaje się do największej tajemnicy jego życia, z którą krył się tyle czasu?
     Czuję to napięcie…

     Lubię to

    • szkoda prądu na „zakorzenionego chrystusa” 😉

     detektywa z ciebie raczej nie będzie, masz strasznei zryrty beret anagram z arabem, dobre, dzięki 😉

     Lubię to

    • … nie przywołuj swego jahwistycznego zwierzchnika Arrab Arrab 😀 … gdyż w moim imieniu i nazwisku jest zakodowana numerologicznie liczba 111, i Lucyfer jako zwierzchni pogańskich wojowników gnozy takich idoli judejskich zjada na śniadanie bez popitki 😉 … ponadto POLSKA = 444, LUCIFER= 444 sumarycznie daje 888 = MORNING STAR … także światłość światła wyczyści ten kraj z takich ciemnych agentów jak ty, w roku światła jaki mamy obecnie zostałeś niniejszym namierzony i dalsza twoje infiltracja może co najwyżej posłużyć, do szkolenia języka polskiego, wtedy staniesz się bardziej wiarygodnym kretem a nie tylko kretynem 🙂

     Lubię to

    • noooo, pojechałeś teraz 😉 dawaj dalej, bo twa historia już mnie urzekła 😉
     bajka z luckiem spodoba się większej publiczności i może wszyscy „na raz” wybudzą się z majaczenia blackmetalowego debila. dobra robota
     polecałbym egzorcyzmy, ale to ponoć tylko pieszczota dla fanów lucka, bo więcej demonów przyjmujecie do łba
     no dobra nie przeszkadzam, wal dalej historię, jestem kebabem arabem i … teraz odcinek 2, dawaj

     Lubię to

    • arrab, od karmienia trolli to są odpowiednie organizacje, także udaj się może do animalsów czy jakiegoś caritasu, tam cie słowem bożym nasycą jak przyjmiesz ich ulubioną postawę modlitewną, tj. od dupy strony … wiedza tajemna dla imbecyli jest zakazana, bo pereł przed wieprze się nie rzuca, a ja czuję pismo nosem, żeś knurek mossadowy, więc pasuje z tobą dysputy, bo do ciemnej materii wyższa świadomość dotrze dopiero za lata świetlne, czyli u ciebie to jakieś n-nieskończonych reinkarnacji na posłudze u Demiurga twego … AVe 666!

     Lubię to

    • i nie pisz o tajnych spotkaniach, bo jeśli wiesz że były to tajnie nie są 😉 tajne spotkania to takie o których nie wiesz. nie wiem qrwa jak ci to wytłumaczyć, nawet 5 letnie dziecko to kuma. z tobą jest inaczej. ale działaj, z czasem pojmiesz sprawy
     gówno o mnie wiesz 😉 i tak już pozostanie 😉

     Lubię to

    • To jest zimny czekista z KGB więc nie jest łatwo go tak zlikwidować. Może upozorował swoją śmierć po to aby zdezinformować zachodnie służby. Prawda jest taka że teraz to Rosja broni cywilizacji zachodniej tej tzw. chrześcijańskiej a nie żaden zgniły zachód.

     Lubię to

    • No i jeszcze mnie w to chcesz wpakować! …
     A w zasadzie masz rację, zainspirowałeś mnie. Wzbogacę swój słownik polsko – polski, wpisując do niego parę pojęć:

     putnowska męda
     klon idiotów
     cię zleje sikiem parabolicznym obojetnie wyjebanym
     karzełek mentalny
     szczwany lis farbowany
     pejsaty
     ,,zakorzeniony chrystus”
     imbecyl
     knurek mossadowy
     blackmetalowy debil
     idol judejski
     ciemny aget
     kretyn
     wiarygodny kret
     szpieg V kolumny kebabowej

     Jutro ,,se alfabetycznie ułożę” 😉 . Dziś nie dam rady, bo oczy mam czerwone i załzawione od śmiechu! 😀
     Jużem się dawno tak nie ubawiła!
     Jak ja wam dziękuję! 😀 Oczywiście za nowe hasła do mojego słownika!

     Lubię to

    • waham sie miedzy knurek mossadowy i blackmetalowy debil -_- oba zasluguja na srebrne usta internetowe, arrab weź cos nawciskaj sanctusowi np ze jest prawicowa sciera z obcietymi jajami albo spuchniętym ryjem demokracji to może jeszcze cos wyciśnie z siebie, no wiem ze tylko takie rodzynki wychodzą w emocjach ale zawsze można sprobowac -_-

     Lubię to

    • Weź przestań!
     ,,Pogadały se chłopy”, a że nie należą do kółka różańcowego, to ich sprawa.
     A ty, Gmo, nie bądź Judaszem 😀 [cały czas próbowałeś podnieść ,,morale” dialogu, że nie wspomnę o robieniu ze mnie idolki 🙂 ]
     Blu Beam szuka odpowiedniej twarzy, aby wyświetlić ją w hologramie na niebie, jako zapowiedź nadejścia fałszywego 😉

     A co do srebrnych ust – optuję za ,,wiarygodnym kretem” – wyczuwam ,,głębię”

     Pozdrawiam.

     Lubię to

    • no tak wiedzalem ze tylko gornicy ci w glowie….no ale to fakt trzeba się nadrazyc kilofem żeby chodz troche wegla wywieść na powierzchnie -_-

     Lubię to

    • wystarczy spojrzeć np. na kolekcjonerskie monety nwo, aby niemowlak zrozumiał, że świat nwo podzielony zostanie na dystrykty
     hmm…. ach jak dobrze, że w Rosji nie ma meczetów 😉

     Lubię to

   • Jarek, nie mam na myśli federacji faszystowskiej uni Słowian wzorem żydomasońskiej IV rzeszy, tylko unię gospodarczo polityczną z zachowaniem suwerennej tożsamości narodowej, wolnej od syjonistycznego multikulti itp gówien depopulacyjnych Europy. Skoro swego czasu Putin rzekomo deklarował oddanie Polsce kresów, to widać nie miał w tym celu zawłaszczania naszego terytorium. Szansą na oczyszczenie relacji i otrzeźwienie stosunków z Rosją byłoby wyjawienie prawdy na temat Smoleńska, bowiem to był zamach, ale nie z inicjatywy Putina, tylko Mossadu/CIA/STASI. Moim zdaniem Putin mógł być w tym układzie ale nie jako pomysłodawca tylko częściowo umowny „sojusznik”. Jednak mogły zajść w nim jakieś mentalne zmiany, co się żydomasoneri nie podoba, że wyłamał się z ich układu, dlatego teraz od kilku lat USrael intensywnie realizuje politykę destabilizacji i prowokacji Putina. Na dzień dzisiejszy fakty mówią za siebie, wszelkie działania, wypowiedzi i stanowiska Putina są ewidentnie anty NWO, chociaż może to gra pozorów, ale nie sądzę, żeby tak było …

    Lubię to

    • Czytałam gdzieś na niezależnych rosyjskich mediach ,że obecny Putin to klon,nie wiem czy to prawda ale coś w tym musi być,bo jego obecna bardziej pokojowa polityka o tym świadczy.

     Lubię to

 7. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/turcja-rozgrywa-unie-europejska-w-sprawie-imigrantow
  „Okazuje się, że Turcy mogli, niemal bez konsekwencji, zestrzelić rosyjski samolot wojskowy, znajdujący się na terytorium sąsiedniego kraju i nic specjalnego się nie dzieje. Turcy cały czas wspierają też ISIS wysyłając do islamistów transporty broni za którą otrzymują ropę naftową i ukradzione antyki. Wreszcie to właśnie z Turcji wychodzi tłum młodych poborowych Państwa Islamskiego, zwanych eufemistycznie „uchodźcami”. Turcja staje się krajem rozgrywającym światowe potęgi i te muszą się z nią liczyć, albo układać, tak jak zamierza to zrobić UE.”

  Niestety, mimo ewidentnego i twardego dostarczania dowodów przez pana Putina na temat wspierania dziczy islsmkiej z ISIS przez kebabowych mongołów z Turcji, którym się marzy powtórka z Imperium Osmańskiego, co de facto podstępnie skrycie realizują, poprzez celową inwazję „uchodźców”, trwa totalne pranie mózgów w upadającej Europie Zachodniej, która teraz zaczyna padać na kolana przed kebabowcami, którzy chcą wstąpić do tego syjonistycznego kołchozu IV rzesz aszkeNAZI UE. Dodatkowo Turasy mają poczucie bezkarności, gdyż agituje ich do działań niebezpiecznych prowokacji USrael ze swoją agendą światowego terroru NATO. Bydło śpi, i nie chce się obudzić, tam już za Odrą kwiki szwabskie na nic się zdadzą, gdyż wielki kalifat Germanistanu jest ekspansywnie tworzony pod nadzorem hitlerżydówki Alahangeli.

  Lubię to

 8. http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/71881-rosyjskie-wojska-stoczyly-pierwsza-ladowa-bitwe-w-syrii

  Zadajmy sobie pytanie, czy Putin i Rosja chcą poprzez swoje działania militarne zniszczyć Europę, czy może ją uchronić od zagłady wyreżyserowanej przez tych pejsatych koczowników zza oceanu, którzy w komitywie z Izraelem chcą wszystkich zniewolić w imię Demiurga. Ilu terrorystów Rosja wysłała do Polski, żeby nam robić zamach? A ile mamy przyjąć pod faszystowskim pręgierzem IV rzeszy UE?! To pytanie retoryczne. Ja wolę mieć za sąsiadów białych Rosjan niż dzikich i brudnych muslimów i negroarabów.

  Lubię to

  • Ja też wolę mieć za sąsiadów Rosjan,ale wolałabym by nie doszło do tak drastycznej sytuacji,żebym musiała ciąć mój dom na wschodni i zachodni,narazie walka trwa.No i powiedz mi Sanctus jak tu utrzymać pokój na świecie,jeżeli dwóch się nie może pogodzić.

   Lubię to

   • To się dzieje tylko wtedy, jak banksterka pozbawia ludzi pieniędzy i oszczędności.
    To juz nie jest USA z końca XX wieku…
    U nas to samo….
    Tu taki cwaniaczek co pociąga za sznureczki tłumaczy to przejrzyście:

    Polubione przez 1 osoba

  • już pisałem o tym w Ameryce codziennie wybija się inteligencje podobnie jak stalin robil ze slowianami i zostaje tylko to co na filmiku, oczywiście sprowdza się miliony ciemnookich co roku i zyj to wśród takich ciemnych downow

   Lubię to

 9. Azjatycka dzicz, zobaczcie na ich zachowanie:

  Cytuję: „W sieci na popularności zyskuje film nakręcony na jednej z francuskich autostrad. W materiale widać tłum imigrantów idący w przeciwną stronę do kierunku jazdy ciężarówek. Zdarzenie rejestrowała kamera, umieszczona w kabinie pojazdu.
  Uchodźcy są cały czas w drodze i odskakują spod kół dużych aut, ale oni sami są również bardzo agresywni. Niektórzy rzucają kamieniami i przedmiotami, które mają pod ręką.
  Kierowca ciężarówki bardzo emocjonalnie komentuje, co się dzieje, w języku węgierskim. W pewnym momencie puszczają mu nerwy i sam zaczyna zjeżdżać na margines w grupki wędrujących ludzi.

  Lubię to

  • żabojady to cioty, na tym filmiku widać co robi garstka policjantów, stoją jak cielaki … w Rosji to by wyskoczył OMON napierdolił tak dzikusów, żeby spierdalali po rowach jak szczury po kanałach, a we Francjistanie to już planeta małp negroislamskich …

   Lubię to

   • No właśnie Sanctus. Siedzimy sobie w knajpie u Jarka. Ciepło, przyjemnie. Rozmawiamy o tym, co dzieje się na zachodzie, na południu Europy czy na Bliskim Wschodzie.
    Oglądamy filmiki z chamską sfołaczą, przy której służby mundurowe zachowują się jak przysłowiowe cipy, nie broniąc interesu swoich rodaków.
    To jest bardzo niebezpieczne. Uczą się, jak się zachowywać zgodnie z wytycznymi aparatu władzy, a nie w obronie swoich ziomków.
    Przecież to ewidentna tresura ,,lojalności” wobec wroga!
    Czy tacy staną po stronie swojego, jak się zrobi naprawdę gorąco?

    A jak będzie u nas? Przecież to tylko kwestia czasu, że z Francji i Niemiec zaczną się ucieczki do kraju, w którym jest względny spokój – na razie.
    Czy Polacy, cywile organizują się na taką ewentualność? Chodzi mi o napływ imigrantów i ich chamskie zachowanie.
    Czy polska młodzież i inni lidzie mają jakieś plany obrony naszych miast i rodzin?

    Czy nasza młodzież stadionowa, którą zdrajca Tusk zwalczał jak zwykłych bandziorów, dopuści do panoszenia się muzułmanów i dewastacji jak to ma miejsce na zachodzie i w Szwecji?
    Przecież tylko naiwniak i chory optymista uwierzy, że tak cicho będzie w Polsce cały czas.
    Sfołacz działa psychologicznie. Zastrasza ludność. Czy nasi ludzie, służby mundurowe i cywile staną ramię w ramię i nie pozwolą na to?
    Oczywiście też nie chcę być bierną. Wiem nawet w jaki sposób mogłabym pomóc.

    Czy masz Sanctus jakaś wiedzę w tym temacie? To ważne, ponieważ takich, organizujących się ludzi należy wspierać, być razem z nimi.

    Wierzę, że teoria ma pokrycie w praktyce, ale nie mam na ten temat wiedzy.

    Pozdrawiam.

    Lubię to

    • ==Poważne państwa zbroją swoich obywateli, nasi wrogowie również….
     Żydzi to dbają o własnych obywateli. Wręcz dążą do tego aby każdy miał broń.. http://www.theblaze.com/stories/2015/10/14/israel-calls-citizen-gun-owners-a-force-multiplier-against-terrorism-eases-gun-license-rules/

     Ruscy też nie gorsi: „In an amendment to its tough gun control laws, the Russian government eases restrictions, allowing citizens to carry licensed weapons for the purposes of ‘self-defense.’”
     https://www.rt.com/news/206703-russia-guns-self-defense/

     Poważne państwa zbroją swoich obywateli, nasi wrogowie również….

     Tymczasem u nas robią co mogą aby nam jeszcze ograniczyć prawo do posiadania broni którego nie mamy:
     http://wpolityce.pl/polityka/272570-czy-minister-blaszczak-wspiera-rozbrojenie-polakow-nowy-szef-mswia-poparl-w-brukseli-prace-nad-antyobywatelskim-projektem

     Prawda o broni:
     Jak wzmocnić obronność kraju? Jak zapewnić bezpieczeństwo obywatelom? Jak uniknąć totalitarnych rządów? Bierzmy przykład ze Szwajcarii. „Broń daje wolność”:

     O statystykach na temat broni możecie się Państwo dowiedzieć na stronie poniżej:

     http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/420234,bron-niewygodna-prawda.html fragment: „Każde głośne morderstwo wywołuje debatę o zbyt swobodnym dostępie do niej. Tymczasem Szwajcaria jest w ścisłej czołówce państw pod względem nasycenia bronią, a nigdy nie doszło w niej do masakry.”

     PETYCJA W SPRAWIE REFERENDUM O PRAWIE DO POWSZECHNEGO POSIADANIA BRONI:

     http://maxkolonko.com/main/mmk/
     ===============

     Jest chyba gorzej….

     Lubię to

    • Polski kościół zakończył na tym człowieku:

     Teraz do głosu doszli agenci haczyko-nosi tzw. ”geje” zadaniowi:

     Lubię to

    • Pani Krysiu, w Polsce mamy oddolne środowiska paramilitarne, które krzewią w sobie narodową postawę patriotyczną, w połączeniu w zaciężną armią „kibiców” pokażemy naszą niepokorną krew słowiańską, gdy staniemy w obliczu zagrożenia. My do pokornych nigdy nie należeliśmy, toteż odwiecznie chcą nas zniszczyć koczownicze plemiona, co dobitnie pokazuje nasza historia. Jednak w obecnych czasach apokalipsy, to my możemy być tymi słowiańskimi gladiatorami Europy. Może nie mamy jakieś nowoczesnej armii w razie „W” ale mamy ten wojowniczy instynkt przetrwania, który pozwolił nam przetrwać te wszystkich ludobójcze misje antyludzkich semitów chazarów, syjonów, żydomasonów itp barbarzyńców … Ponadto należałoby na własną rękę podjąć kroki w celu nabycia pewnych elementarnych działań jak samoobrona z użyciem broni. Warto wybrać się na strzelnicę i nabyć fachowej obsługi, co znakomicie ukazuje ten oto filmik instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=hpTZRSu1DhA

     Polubione przez 1 osoba

    • Zgadzam się całkowicie co do tej strzelnicy. Nie wystarczy bowiem ułatwiony dostęp do broni, trzeba przecież jeszcze wiedzieć jak się tą bronią posługiwać, coby sobie samemu przypadkiem nie zrobić krzywdy.

     Lubię to

    • Dzięki, Sanstus za powyższe informacje. Gdy chodzi o strzelnicę i strzelanie z broni kulowej, to te rzeczy nie są mi obce. Gorzej będzie z psychiką w razie ,,W”. Między człowiekiem, a rzutką, do której się strzela istnieje przepaść.

     Pozdrawiam.

     Lubię to

    • nie traktuj dziczy jak ludzi, no co ty krycha, pierwszy ci pokaze jak się do lajzow yahwe strzela, ja nie mam oporow, tym bardziej ze oni nie będą mieli i nigdy nie mieli zreszta

     Lubię to

 10. Informacja nieoficjalna od mizi: alarm bojowy w jednostkach: specnaz, gru, powietrzno desantowych w Rosji, info o tym ma być podane o 21:00.
  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/30/2-h-temu-rosja-alarm-wojenny-w-jednostkach-specnazu-gru-i-wojskach-powietrzno-desantowych/

  Wielki globalny kryzys nasila się z każdym tygodniem. Wszystkie struktury systemowe upadają właśnie teraz. W 2009 roku gdy zacząłem się tym interesować, nie myślałem, że to stanie się tak szybko.

  Lubię to

  • http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/71881-rosyjskie-wojska-stoczyly-pierwsza-ladowa-bitwe-w-syrii … Turasom się marzy kalifat, wspierany przez syjonistów, a Włodek widać się radykalnie z tego wyłamał, i teraz chcą go wrobić na siłę w IIIWW … ale ten zimny czekista ma łeb nie od parady, już kebabowców zaszachował sankcjami, tak że im padnie gospodarka silnie skolerowana z Rosją … pewnie będą chcieli odwetu, za to że Rosja niszczy im zasoby kradzionej ropy przez ISIS … a IV rzesza aszkeNAZI brata się z Turcją islamisty Erdogana, tak jak Hitler robił za czasów IIWW … trzymam kciuki za Rosję, oby nie pozwolili na ekspansję dżihadu na Europę …

   Lubię to

  • NO i może ta przepowiednia o wybuchu III wojny może się spełnić czyli- Gdy wszyscy będą odsypiać wspólniespędzoną radosną noc (Sylwester) wtedy wojna przyjdzie jak grom z jasnego nieba – pewnie jakiś atak bombowy” W przepowiedniach wylicza się głównie atak sojuszu Taibanu (Turcja) i Chin na Rosję oraz Kalifatu (ISIS) na południe Europy.

   Lubię to

 11. „Turcy zamknęli już cieśniny, flota czarnomorska została zablokowana:
  TURKEY BLOCKADING RUSSIA FROM DARDANELLES; BLACK SEA FLEET COMPLETELY CUT OFF

  https://warsclerotic.wordpress.com/tag/turkey-blockading-russia-from-dardanelles/

  http://riafan.ru/485934-t…ie-voennye-suda
  Ponad 1000 pojazdów wojskowych iTureckie Leopardy na granicy z Syrią.

  Przerzut tureckich Leopardów 2A4, a także m.in. samobieżnych systemów artyleryjskich T-155 Firtina oraz wozów bojowych AIFV na granicę z Syrią to kolejny widoczny sygnał o zwiększaniu się potencjału wojskowego Turcji w konfliktogennym regionie. Pojazdy miały być dotychczas skoncentrowane w zachodniej części państwa, a teraz trafić do rejonu miasta Gaziantep. Włączono je, jako realne wzmocnienie siły 5 Brygady Zmechanizowanej. Na granicy z Syrią dotychczas znajdowały się głównie czołgi podstawowe M60T SABRA.

  Pojawiają się informacje o tym, że Turcja rozpoczęła blokadę rosyjskich okrętów w cieśniach Bosfor i Dardanele
  chodzi o okręty wojenne z Rosji, statki pasażerskie przechodzą bez problemów, oficjalnych informacji o tej blokadzie brak, niemniej płynące do Syrii okręty z Noworosyjska i Sewastopola mające przepływać przez Bosfor zawróciły

  https://translate.google….ff/&prev=search

  Info z Grecji – Turcja ściąga setki jednostek sprzętu wojskowego na granicę z Syrią

  https://translate.google….tml&prev=search

  Dania wysyła okręt, aby pomóc Turcji…(sic!)…Na prośbę Turcji Dania wysłała okręt flagowy Absalon na Morze Śródziemne. Wcześniej okręt łapał piratów u wybrzeży Somalii, lecz strona duńska postanowiła, że „rosyjskie zagrożenie” jest dla Turcji ważniejsze.

  Dania wysłała okręt flagowy w rejon tureckiego wybrzeża. Wysłanie okrętu stanowi „bezpośredni skutek wzrastającej aktywności Rosji w Syrii” — pisze gazeta Jyllands-Posten.

  Duński rząd podjął decyzję w sprawie wysłania okrętu na wniosek strony tureckiej do państw NATO o wyrażenie solidarności „po naruszeniu przez Rosję tureckiej przestrzeni powietrznej i rozmieszczeniu systemów rakietowych w Syrii”.

  Teraz w kierunku tureckiego wybrzeża popłynie okręt Absalon, który do tej pory polował na piratów na Oceanie Indyjskim. Sytuacja u wybrzeży Somalii na tyle się poprawiła, że możemy przerzucić Absalon na Morze Śródziemne — cytuje gazeta Information słowa ministra obrony Petera Christensena. Według niego, nic nie wskazuje na powrót piratów po opuszczeniu przez okręt akwenu.
  Turcja zwróciła się do NATO o pomoc w świetle niestabilności i zmiany sytuacji z bezpieczeństwem we wschodniej części Morza Śródziemnego. Udzielamy aktywnego wsparcia, proponując uzupełnienie sił morskich, lecz nie ma to związku z niedawno zestrzelonym rosyjskim samolotem — oznajmił minister spraw zagranicznych Danii Kristian Jensen w komentarzu dla Jyllands-Posten. Według informacji Jyllands-Posten, inne państwa NATO także mogą pozytywnie rozpatrzeć wniosek Turcji, o czym poinformują na spotkaniu ministrów spraw zagranicznych NATO w Brukseli w dniach 1-2 grudnia.
  ===============

  Coś się gęsto robi! ..?

  Lubię to

 12. https://www.youtube.com/watch?v=E0c4PvmKt6s ROTTING CHRIST – Grandis Spiritus Diavolos …\m/… utwór trwa 5:55 3:)

  „Wielki duchu diable

  Bądź pozdrowiony, wielki ojcze ciemności
  Ojcze najchwalebniejszy
  Chwała – chwała
  Witaj, panie, ojcze mieszkańców piekła
  Święte jest imię twoje
  Chwała – chwała

  Wielka chwała wielkiego ojca
  Naszego ojca z głębokości
  Wielki duchu diable

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie
  Niech będzie uświęcone imię twoje
  Zwycięstwo – zwycięstwo
  Ojcze wielki i hojny
  Ale nas zbaw od dobrego
  Zwycięstwo – zwycięstwo

  Wielka chwała wielkiego ojca
  Naszego ojca z głębokości

  Wielki duchu diable

  W imię ojca ciemności
  W imię wolności
  W imię wielkiej chwały
  W imię szatana”
  ……………………
  Rotting Christ – jeden z moich najukochańszych zespołów!, to wspaniali wojownicy hellenistycznej Grecji, kraju który jest poniekąd częścią naszej cywilizacji europejskiej, albowiem Grecy jak i Słowianie w starożytności byli POGANAMI! … Turcja chce zniszczyć Grecję od dawien dawna, dlatego Lucyfer wznieci ogień i gniew Bogów wobec islamskich wyznawców Demiurga-Allaha, z którym Lucyfer ze swoją armią bożych wojowników gnozy walczy od eonów, i odniesie zwycięstwo w glorii światłości światła! Bo światłość rodzi się z ciemności, z ciemności gdzie przebija się żywy ogień prometejskiego archetypu buntu, personifikowanego przez Lucyfera – niosącego światło duchowej ewolucji Człowieka, albowiem to jest WIEDZA TAJEMNA, której nie pojmują ślepi, a 666 jest SŁOŃCEM!
  ……..
  utwór ten dedykuję kryptoagentowi syjonistycznej cyber partyzantki – ARRAB ARRAB :D, który tak się osrał moim nickiem, że teraz pewnie wali łbem o dywan w modłach, do swojego kebabowego idola yahwistycznego 😉

  Lubię to

  • Toś pojechał Sanctus z tą modlitwą, o ja pierdole… Wszystko masz na odwrót! Hmm… Czytam, słucham tej „muzyki” dedykowanej dla tego agenta i wszystko mi się pojebało w tej mojej chrześcijańskiej głowie. Za dużo… Nawet granie w Painkillera to spacer. Serdecznie Cię pozdrawiam.

   Lubię to

   • pewnie szykuje zamach na mnie, bo w mekkowej dolinie kebabowej mają taki jaskiniowy zwyczaj, że rzucają kamieniami w ścianę, w której projektują zbiorową halucynację na szatana, a on pewnie już we mnie go widzi zatem jak będzie podane że pierwszy zamach w Polsce, to wiedz, że to może być arrab arrab, haha 😀 … albo druga opcja, że jak krecik z podziemnej spec służby mossadu szykuje na mnie donos do Sorosa albo Michnika, haha 😛

    Lubię to

   • nie martw się Jatek, ja nie siedzę przy kompie 24/h. czytam sobie te komentarze i ciekawie rośnie wątek araba, na prawdę dobrze popatrzeć na spiralę tych myśli. wali mnie, czy ktoś z was myśli tak poważnie czy nie, to mało istotne.
    wybija właśnie godzina 12 dla ludzkości. To ostatni „gong”, bo od 1 stycznie nie poznanie swojego życia, które nie będzie podobne do dnia poprzedniego. To jest mój przekaz. Mało istotne są przepychanki słowne i łapanie za nie, przytaczasz pomysł na mój wątek o lepszości islamu nad watykanem, która niby propaguję. o moich przekonaniach nie decyduje jeden wpis a przesłanie ze wszystkich komentarzy, z których wynika jednak coś innego. zabawa w barra arraba jest tendencyjna i tyle. Wszystkie religie muszą upaść, aby pojawiła się nowa, jedna. To jest fundament przewrotów globalnych a nie tylko Europy. Tej wiedzy trzeba szukać „dalej”.

    Każdy z Was swój nick z czymś utożsamia. Każdy. To dotyczy sfery materialne i duchowej i wszystkim, co jest pomiędzy nimi zawarte. Każdy z nas „coś niesie” w życiu na tych niewidocznych drogach i pisze własne opowiadanie. Zatem nick, to nie jest lustrem życia, tylko tego z czym się identyfikujemy na poziomie podświadomym. Tyle w temacie.

    Nic na siłę. Jest, jak jest i jeśli dalej ma tak być, to najlepszym rozwiązaniem jest zakończenie znajomości. Widać, jest to znajomość „na chwilę” i każdy coś z tego wyniósł, bo niejedna osoba tutaj zgodziła się z moimi słowami. Ja ciśnienia w życiu unikam.
    pzdr, Paweł

    Polubione przez 1 osoba

    • Nie odchodź Pawełku, proszę… I nie gniewaj się jak mały chłopczyk ze śpikiem wiszącym u noska… Ale nie, dość sarkazmów! Dużo wnosisz w dyskusjach na stronie u Jarka. Miej Jaja Chłopie, poukładaj swoje myśli i pozostań… Pozdrawiam i przepraszam za moje szpilki.

     Lubię to

    • Paweł, spokojnie, chyba nie myślisz, że oficjalnie nadaliśmy Tobie miano ,,Araba” nikt z nas nie wziął tego na poważnie 🙂
     Wydawało nam się to tak absurdalne, że nie było lepszej opcji jak tylko obrócić to wszystko w żart. Jednocześnie kryjąc w sobie lekką nutkę zdumienia takiego odkrycia.
     Pozdrawiam Cię, i nie opuszczaj Jarka, bo będzie smutno, a uwierz, dużo tu wnosisz 😉

     Lubię to

    • Właśnie, zrelaksujmy się trochę, bo się nieco zbyt gęsta atmosfera zrobiła. Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie! 🙂

     Lubię to

    • „wybija właśnie godzina 12 dla ludzkości. To ostatni „gong”, bo od 1 stycznie nie poznanie swojego życia, które nie będzie podobne do dnia poprzedniego” – co masz na myśli
     ” Wszystkie religie muszą upaść, aby pojawiła się nowa, jedna. ” – tutaj nie wiem czy to będzie zmiana na dobre wolę jednak różnorodność nawet religii i dogmatów niż jakieś popierdoloną unifikację wszystkiego w całość.

     Lubię to

    • pd 1go stcznia slyszalem tez będziemy obowiązkowo chodzic do tylu i będą mandaty nawet za jeden krok do przodu -_-

     Lubię to

    • Cóż mogą wiedzieć o jakichkolwiek zmianach na planecie czy ewentualnie o przepowiedniach z tym związanych nadymani, zadufani w sobie i wszystkowiedzący egoiści… Nie pozostało im nic innego, jak po prostu zacząć się budzić z tej trucizny, którą sami sobie fundują.

     Lubię to

  • mieszasz sanctus yahwe walczy z zeusem od 6000 lat przynajmniej nie lucyferem chyba ze dla ciebie to to samo, owszem wojna wezowych i ludzi trwa już miliony lat, yahwe to jeden z wielu wezowych przyfutcof nie jedyny, największy w naszym układzie słonecznym, z grecja się zgadzam mongoly tureckie od lat już chcą hellenow/slowian wykonczyc tylko czekaja na okazje żeby napaść a sa uzbrojeni przez zydow amerykańskich po zeby, zobaczymy czy mongoly chinskie napadną razem z nimi na kraje bialego człowieka, ale przyspieszyli nasza eksterminacje ja cie…

   Lubię to

 13. Czegoś tak debilnego dawno już nie czytałem, szczęka mi opadła aż do podłogi… xD 😀

  „Berliner Zeitung”:

  Cytat: „W artykule zatytułowanym „Europejskie wartości są składane do grobu” Christian Bommarius uznał nasz kraj oraz Węgry za kraje… groźniejsze od Państwa Islamskiego.
  Ze strony Polski i Węgier grozi Europie większe niebezpieczeństwo niż ze strony morderców z Państwa Islamskiego
  — czytamy w ostatnim zdaniu artykułu, który jest poświęcony „najnowszym wydarzeniom politycznym z Polski”

  Lubię to

  • niech sobie sami wpie..ja teraz to co wykreowali .Ci globalistyczni faszysci to dzieci eugenikow z zaprogramowanym w glowie programem depopulacji slowian.Beda jatrzyc i propagowac swoje programy ,beda 100 razy dzienni oczerniac i buntowac az do skutku.Sami sobie strzelili w stope,teraz niech szykuja sie do zycia w symbiozie z tym co sobie uwarzyli.

   Lubię to

   • księżycowy skosny kebab im obiecal gory zlota 100 dziewic na lebka to się starają nas wybijać, chinskie mongoly nawet pobudowaly 7 milionowe narazie puste miasta dla uciekających przed nami w razie czego zydosaksonow, młodszy bush pol Paragwaju kupil w razie czego jakby wyszlo ze pracuje dla moonkebaba a wogule zona mlodszego busha przecież to reptyl jak ktoś tego nie widzi w jej gebie to juz nic nie zobaczy…

    Lubię to

 14. Komentarz który otrzymałem. Ma ktoś jakieś info o tym?

  Cytat: ”
  … Pole magnetyczne naszej planety juz prawie nie Istnieje. … nie obchodzi mnie czy mi wierzycie. ……. chce miec czyste sumienie.
  Przygotujcie sie. …… to juz prawie poczatek zdazen, nie bojcie sie……

  Lubię to

  • Wiem bede b nudny i sie bede powtarzal i denerwowal co po niektotych ale plan jest prosty ksiezycowy yahwe chce zabic slowian i hellenow greckich na yt jest filmik jak bush mlodszy gada z prez francji o tym ze juz cxas skonczyc z megogiem czy gogiem a gog megog to wiadomo slowianie, mongoly tureckie tylko czekaja na znak, hellenskich ormian wymordowali juz po zawieszeniu broni, nawet sama nazwa mongol wiele mowi moon go czyli ksiezyc naprzod

   Lubię to

 15. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/turcja-izrael-kupuja-rope-panstwa-islamskiego : „Tymczasem prezydent Władimir Putin oświadczył, że dane wywiadowcze wskazują iż należąca do ISIS ropa naftowa jest transportowana do Turcji na skalę przemysłową. Rosja zaczyna podejrzewać, że kraj zestrzelił niedawno maszynę Su-24 aby chronić dostawy ropy. Oczywiście prezydent Turcji temu zaprzeczył, ale stwierdził że jeśli handel z terrorystami zostanie mu udowodniony to dobrowolnie zrezygnuje z obecnej funkcji.” …

  Lubię to

 16. Rozmawiałam dzisiaj z moją znajomą, która niedawno wróciła z podróży po Europie (m.in. Francji, Wielkiej Brytanii i Austrii). Powiedziała mi, że we wszystkich tych krajach są już hordy uchodźców (może adekwatniejszym słowem byłoby tutaj „najeźdźcy”). Mówiła, że to jest coś strasznego, nieprawdopodobna dzicz, swołocz i że nie dziwi się, że nikt ich tutaj nie chce. A tak z innej beczki, dodam jeszcze, że jadąc dzisiaj samochodem, usłyszałam w radiu, iż ma być wymiana dowodów. Nawet dla tych, którzy mają te najnowsze. Powód? W tych jeszcze nowszych ma znajdować się czip, który „ułatwi” nam w znacznym stopniu życie. Potwierdzone info, powiedzieli tak w mejnstrimowej stacji RMF FM.

  Lubię to

  • czyli transponder gps jak w samolocie do sledzenia pozycji, no nic będzie się zostawiać dowod w domu, czyli inicjatywa upgradu była uchwalona jeszcze za OP sory PO ?

   Lubię to

   • Szczerze powiedziawszy, nie mam pojęcia, kto tę decyzję uchwalił, ale obstawiałabym, że zdążyło to zrobić peło. Oczywiście będzie się wciskać ludziom, jaka to wspaniała „nowoczesność”, „dobrodziejstwo techniki”, jak bardzo nasze życie stanie się ułatwione i ulepszone dzięki temu czipowi. Już dzisiaj w radiu były peany na ten temat.

    Lubię to

 17. Na blogu pana J. Zięby pojawił się taki wpis:

  Nowy komentarz do posta „Cuda medyczne ? Nie… to tylko WIEDZA ! Od około 2 …” dodany przez użytkownika Dr Micheal Ibadin :

  Jestem dr Rex Kelvin wg nazwy jednego z Irrua Szpital Specjalistyczny Nauczanie lekarza, mam mieć możliwość przez kierownictwo szpitala do reklamowane w internecie, jak pracujemy i zaczęliśmy znowu za rok na kupowanie ludzkich narządów, np nerki , Jeśli są tam zainteresowany tą ofertą, proszę nie wahaj się skontaktować się ze szpitala na poniższy adres e-mail: Czy jesteś zainteresowany sprzedażą swojego narządu (nerki), dzięki czemu można być bogatym, prosimy o kontakt.
  Szpital Specjalistyczny Nauczanie Irrua narządów są specjalistą w chirurgii oraz jako dawca nie ma ryzyka w it.And to jest nasz e-mail:
  irruaspecialisthospital20@gmail.com

  hmmmm.. 😉

  Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s