Ciekawe

Wiedza tajemna: czy kod matrixa istnieje? Tajemnice języka prasłowiańskiego

Wiedza tajemna: czy kod matrixa istnieje? Tajemnice języka prasłowiańskiego

globalna świadomość 1Zapraszam do obejrzenia niecodziennego filmu video (ok. 20 minut). Mówi on o językach słowiańskich i o tym, że właśnie w języku prasłowiańskim zapisano pojęcia, symbole i znaczenia bazowe.

Ktoś mądry powiedział, że ten, kto ma władzę nad językiem, ten może społeczeństwu wmówić praktycznie wszystko. I to jest prawdą. Zobaczcie na działania UE i elit politycznych świata. Oni neoliberalną tyranię wciskają nam jako „wolność i demokrację„, kapitalistyczne niewolnictwo wciskają nam jako „wolny rynek„.

Poprzez zmianę znaczenia podstawowych pojęć można przedefiniować dosłownie wszystko. Dziś wszystko zdaje się być odwrócone o 180 stopni, zdaje się stać na głowie. Dobro jest przedstawiane jako zło, a zło jako dobro.

Przez ostatnie stulecia stworzono politykę, która jest oparta o dawno przestarzały podział na prawicę i lewicę. Stworzono również debatę publiczną i jej standardy, czyli ścisłe ocenzurowanie. Nad tym czuwa całą dobę setki think-tanków, tysiące organizacji i fundacji, setki tysięcy dziennikarzy. Te systemy stworzono tak, by podzielić społeczeństwa i ukryć prawdę. Dzieje się tak właśnie poprzez manipulację językiem.

Cytuję: „Co powiesz na to, że na matrycy (matrix), na której aktualnie bytujemy, wszystko co zostało do tej pory stworzone, miało swój zapis wraz ze swoim znaczeniem. Każdy znak, wyraz, dźwięk, kolor, zapach, ruch, zachowanie, czucie i.t.p. miało swoje początkowe znaczenie, które jest jedynym i prawdziwym..”

Reklamy

62 odpowiedzi »

 1. Z tym archaicznym podziałem na prawicę oraz lewicę, zgadzam się w 100%. Dziś opiera się on chyba już wyłącznie na kwestiach światopoglądowych. Ci, którzy są katolikami, konserwatystami i zakazują aborcji, eutanazji i in vitro, uznawani są za prawicę. Natomiast strona opowiadająca się za małżeństwami homoseksualnymi, aborcją, gender, itd. nazywana jest lewicą. Szkoda tylko, że te kwestie światopoglądowe, rozdmuchiwane w mediach do granic wytrzymałości, dotyczą tak naprawdę niewielkiej grupy osób. A na merytoryczne dyskusje na temat gospodarki i pomysłów na poprawę bytu Polaków nie ma co liczyć. A jak domyślam się dotyczy to 90% społeczeństwa. Ale lepiej jest generować dupne tematy zastępcze i robić wokół nich hałas, a głupia gawiedź ma oglądać i się emocjonować, stawać po stronie jednych lub drugich. Takie same odczucia mam na temat ostatniej takiej afery, która związana była ze spektaklem „Śmierć i dziewczyna”. Konserwatyści się burzą, bo seks i aktorzy porno, lewaki pieją, że nowy rząd chce im cenzurować „sztukę”, no cyrk na kółkach! A ja personalnie, powiem tak: A gówno mnie to wszystko obchodzi. No, ale ludzie dają się wodzić za nos i generuje w nich to olbrzymie emocje, dają się dzielić i stawać po przeciwnej stronie barykady, gotowi są wykłócać się o to, niczym dzieci w piaskownicy o łopatkę. Ech, ręce opadają.

  Polubienie

  • DIVIDE ET IMPERIA metoda dziel i rządź. To skandal aby politycy zajmowali się sprawami tak prywatnymi i intymnymi jak orientacja seksualna czy kwestie ideologiczne typowe tematy zastępcze za podatników pieniądze

   Polubienie

   • No patrz, Roni! Nie znałam tej maksymy po łacinie! No i masz czarno na białym, skąd się wziął imperializm!
    Zapamiętam to. Niby mała rzecz, a cieszy mnie jak małpę błyszcząca blaszka w słoneczny dzień!

    Pozdrowienia.

    Polubienie

    • To dziwne że nie znałaś bo to sławna maksyma. Ale przecież nie jesteśmy wszechwiedzący. Radzę czytać starożytną literaturę Rzymu, Grecji i Chin. Wielu filozofów, kronikarzy, poetów oraz władców mówiło dużo o Słowianach.

     Polubienie

  • ,, No, ale ludzie dają się wodzić za nos i generuje w nich to olbrzymie emocje, dają się dzielić i stawać po przeciwnej stronie barykady, gotowi są wykłócać się o to, niczym dzieci w piaskownicy o łopatkę. Ech, ręce opadają.”

   Lepiej może, droga Ruda90, podnieść nieco te ręce [w geście uścisku] i wytłumaczyć ludziom o co w tym wszystkim chodzi.
   Że chodzi o odwieczną maksymę, którą przytacza Roni. Jeśli jeden człowiek [on nie jest głupią gawiedzią – on po prostu czegoś nie rozumie, jak my wcześniej], więc jeśli jeden człowiek to pojmie, przekaże innym, a tamci jeszcze innym i jeszcze innym …

   To dlatego mówi się, że ,, ratując jednego człowieka, ratujesz cały świat”

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubione przez 1 osoba

   • „Że chodzi o odwieczną maksymę, którą przytacza Roni. Jeśli jeden człowiek [on nie jest głupią gawiedzią – on po prostu czegoś nie rozumie, jak my wcześniej], ” – Krystyno możesz mnie oświecić czego nie rozumiem.

    Polubienie

    • Roni … no cyrk wyszedł!
     To drugie zdanie z cytatu powyższego, który przytoczyłeś nie dotyczy ciebie! Ono powinno być pisane od nowej linii. To wypowiedź skierowana do Rudej90, która w pewnym momencie swojego komentarza pisze:
     ,, … Ale lepiej jest generować dupne tematy zastępcze i robić wokół nich hałas, a głupia gawiedź ma oglądać i się emocjonować” …
     Mogłam tak, jak teraz, wkleić powyższe zdanie i moja uwaga jasno kierowana byłaby do autorki tego zdania, która być może, używając zwrotu ,,głupia gawiedź”, też nie podejrzewała dwojakiej interpretacji.
     No widzisz, Roni, słowu pisanemu nie towarzyszą nasze gesty, mimika, barwa głosu i wystarczy mała ,,oszybka”, żeby być niedobrze zrozumianym.

     Przepraszam cię, za czas, w którym myślałeś, że dotyczy to ciebie. Oczy pewnie miałeś jak stare pięć złotych! 😀

     Ciesze się, że zwróciłeś mi uwagę i to wyjaśniliśmy. Mam nadzieję 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Roni … no cyrk wyszedł!
     To drugie zdanie, które przytoczyłeś w cytacie, nie było adresowane do ciebie. Powinnam je napisać od nowe linii. Ono dotyczyło wypowiedzi Rudej90, która w pewnym momencie pisze:
     ,, … Ale lepiej jest generować dupne tematy zastępcze i robić wokół nich hałas, a głupia gawiedź ma oglądać i się emocjonować “ …

     Mogłam tak, jak teraz, wkleić to zdanie i byłoby jasne, że jest adresowane do jego autorki, która używając zwrotu ,,głupia gawiedź” też być może nie podejrzewała podwójnej interpretacji.
     No widzisz Roni …, słowu pisanemu nie towarzyszą gesty, mimika, barwa głosu i wystarczy mała ,,oszybka”, aby być niedobrze zrozumianym.

     Przepraszam cię za czas, w którym myślałeś, że dotyczy to ciebie. Pewnie oczy miałeś jak stare pięć złotych! 😀

     Cieszę się, że zwróciłeś mi uwagę i to wyjaśniliśmy. Mam nadzieję 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Żeby było śmieszniej zżarło mi mój wpis do ciebie, Roni. Napisałam od nowa drugi i w chwili, gdy wklejałam, pojawił się również ten pierwszy!
     Więc dwa razy się tłumaczę i cię przepraszam. Wychodzi na to, że grzeczności nigdy za wiele! 🙂

     Pozdrowienia.

     Polubienie

    • ,, Witam, pierwszy wpis trafił do kolejki moderacyjnej, nie wiem dlaczego.”

     Jarku, ale jaja! Właśnie po tym, o czym mówisz, przy moim profilu słowo ,,krystyna” zmieniło się na ,,krysia” 😮 ! Absolutnie mi to nie przeszkadza, ale zastanawia czy jakaś cholera nie kontroluje nas!
     Ty! … A jak zmienią twoje imię na ,,Jarunia”?! 😀

     No, jeśli to moi Aniołowie użyli zdrobnienia wobec mnie, to OK, niech tak zostanie 🙂

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • aniolowie z mossadu chyba -_-, w stanach cia/nsa morduja swoich niewygodnych obywateli na podstawie tzw meta data czyli jak za duzo do jego nazwiska jest przypisanych wystapien anty rzadowych to lepiej zebby nie mieszkal pod adresem zameldowania ani nie uzywal na siebie zarejestrowanego telefonu, komorki zrobili zeby latwo mordowac niewygodnych

     Polubienie

    • Krysiu też się zastanawiałam,że zdrobniłas swoje imię w nicku,mnie wczoraj przy pisaniu komentarza ikonka dotychczas brązowa zamieniła się parokrotnie by powrócić do obecnej,a poza tym zniknął adres mail i mój nick,parę razy mignęły różne obrazy i zniknął mój zapis.Niewiem co o tym sądzić. Pzdr.Anna

     Polubienie

   • Droga Krysiu (jeżeli mogę się tak do ciebie zwracać ;)), absolutnie nie chciałam tutaj nikogo urazić swoimi słowami, może walnęłam nieco z grubej rury 😀 Oczywiście, staram się spróbować obudzić osoby z najbliższego otoczenia, unaocznić im, jaka jest prawda. Robię to jednak w delikatny, subtelny sposób, nie chcę być nachalna. Pewna stara maksyma głosi, że gdy uczeń jest gotowy, wtedy pojawia się mistrz. Przede wszystkim dumna jestem, że udaje mi się coraz bardziej przekonać moją mamę, która była zawsze megasceptyczną osobą. Więc nieskromnie przyznam, że to taki mój mały sukcesik 😉 A swoim wpisem chciałam zobrazować to, w jaki sposób traktują nas „autorytety” telewizyjne. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

    • … ,, absolutnie nie chciałam tutaj nikogo urazić swoimi słowami, może walnęłam nieco z grubej rury” …

     Wiem, wiem …, pisząc o tym, na co jesteśmy czasem wściekli, wiele stwierdzeń pozostawiamy w domyśle, co może skutkować nadinterpretacją, zupełnie innym zrozumieniem.
     Zobacz co ,,wyszło” ze mną i z Ronim. Chłopina twoje określenie – za moim pośrednictwem – przypisał sobie no i wyszła kaszana.

     Ważne, że nie prowadzimy cukierkowej dyskusji i nie wychodzimy z piaskownicy obrażeni. Czasem przywalimy sobie łopatką po łbach, przepraszam głowach 😉
     . Bez różnicy zdań dyskusja traci swoje cechy.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

 2. Prowadzę prace nad odtworzeniem brzmienia języka starosłowiańskiego posługując się głagolicą, ponieważ nie ma innej drogi , w ten sposób można spełnić marzenie lektora filmu.
  Do filmu: nie sylaby a morfemy, oraz poszczególne litery w zapisie głagolicowym które tworzą pole morfogentyczne, czyli wypełniają Świadomą Przestrzeń Międzygwiezdną. Przestrzeń ta po słowiańsku nazywa się MACIERZ zamiast , którego używa się j Matrrix lub Matryca, w starożytnym Egipcie odpowiadała mu nazwa MAAT – MAĆ, też słowiańska.
  Tadeusz Mroziński

  Polubienie

  • Zazdroszczę ci, Gmosiu, że znasz tyle praznaczeń, co przekazujesz w swoich wypowiedziach.
   Gościu w filmie mówi o czymś, co mnie trochę zasmuciło – mówi, że nie wolno używać przekleństw. Czasem lubię walnąć z grubej rury, o! przepraszam … z rureczki o nieco większym fi 😀

   Czuleńkie pozdrowienieńka!

   Polubienie

   • tylko geje nie klna reszta lisow i michnikow tylko udaje ze nie a tylko czekaja az mikrofony wylacza żeby nam gojom nawsadzac, chuj z nimi, slawa, tak niedawno temu nawet 6000 lat temu yahwe testowal swoje zolte skurwysynki na terytorium w lewanie tj arabi saudyjskiej/Egiptu/iraku bo ciagle bardzo chorowaly, ziemskei bakterie je zabijaly skubane jakos wiedziały ze to będzie rak rasy centralnej, szaraki klonowaly najpierw kolesi na potege ale nie pomyśleli ze to jednak ma geny ludzkie i będzie chciało mieć seks, i jak zaczeli zamiast pracować masowo sobie palowac odbyty, to wtedy szaraki zaczely pracować nad zoltymi damami, klonowanie produkowalo tez coraz bardziej nędzne osobniki coraz krócej zyjace, nedznosc genetyczna u azjatow niestety została oroblemy z błędnikami koscmi oczami to plaga u nich caly czas

    Polubienie

 3. Chciałoby się rzec, używając, twoich Jarku, słów z tytułu portalu: ciekawe i niesamowite! Matryca [zwą ja również Kosmiczną Matrycą Światła], w której Stwórca umieścił wszechrzeczy, jest energią nieskończonych wibracji. Autor tego niezmiernie interesującego filmu, mówiąc o źródłowym, prasłowiańskim języku, przywołuje na myśl bardziej coś, co przypomina Kronikę Akaszy, gdzie zapisane są energie rzeczy, istot, myśli, czynów, odczuć i słów, z pierwowzorami włącznie.

  To bardzo znamienne, że wszystko ma przypisane sobie inną energię. Wszystko co zbudowane jest z atomów i trwającego wewnątrz nich odwiecznego ruchu emanuje określoną energią. Nazwaliśmy to znaczeniem [znaczyć, zaznaczać, określać swoistą cechę, odrębność].

  ,,Na początku było słowo, a słowo było u Boga i Bogiem było słowo” – ta myśl współbrzmi z przekazem z filmu. Słowa zatem mają kapitalne znaczenie, ponieważ , jak to podkreśla autor, są nośnikami energii oddziałującej na nasze energetyczne ciało. Jesteśmy anteną odbiorczą, kondensatorem, anteną przekaźnikową i nadajnikiem.
  Fakt, że istoty odbierają energię, a nie słowa można sobie łatwo udowodnić.
  Można do psa powiedzieć coś obraźliwego np. ,,głupi jesteś” ale z czułością, pies bardzo się ucieszy. Po tym eksperymencie należy psa przeprosić 😉
  Tu świadomie przenieśliśmy energię.

  Lecz rzeczywiście, używając pewnych słów, nie jesteśmy świadomi ich energetycznego wzorca. Chociażby słowo ,,amen”.

  Od zawsze interesowało mnie pochodzenie słów, zabawa w rozkładanie na człony.
  Niektóre efekty mojej zabawy:
  Myślę, że do pojęcia ,,jaźń boża”, jako pierwowzoru emanującego świadomością jedności ze Źródłem dołożono celowo przedrostek ,,bo” i całkowicie zmieniono istotę rzeczy, odłączając człowieka od jego Źródła poprzez lęk, strach, banie się.

  ,,Człowiek” w języku rosyjskim brzmi zrozumialej ,,czeławiek” – ktoś, kto wysuwa się na czoło[jest ważny, istotny] na wiek [przybliżony czas jego życia]. W liczbie mnogiej ,,czeławieki” brzmi podobnie, ale już w jęz. polskim słowo ,,ludzie” jest dla mnie jałowe
  Może na koniec przykład wesoły, ale prawdziwy 😀
  Słowo ,,nauczyciele” bezpośrednio wyjaśnia o kogo chodzi! ,, Nauczy” – ,,ciele” 😀

  Serdecznie pozdrawiam.
  PS Kochani uczniowie [ ci, którzy uczą się nowe] nie zapomnijcie odrobić pracy domowej! 😀

  Polubione przez 1 osoba

  • Krysiu my i tak tymi cielętami pozostajemy do grobowej deski.No bo jeszcze do wczoraj kończyłam każde swoje zdanie życzeniowe „niech się stanie”, a wg powyższego filmu należałoby zakończyć „tak ma się stać”by nie było negacji „nie”.Ja jednak myślę,żebyśmy się nie dali zwariować,bo przecież w pisanych lub wypowiedzianych przez nas słowach-życzeniach liczą się zawarte w nich nasze emocje,bo to one są nośnikami naszych energii.Np.słowo „amen” czytane od tyłu „nema” nie ma tego samego znaczenia.No to tyle wypociłam z rana, :DPozdrawiam”andąszoR annA

   Polubienie

 4. Podstawę budowy słów stanowią morfemy. które stanowią o składzie przestrzeni mofogenetycznej nazywanej z łaciny Matrixem co po słowiańsku brzmi MACIERZ , natomiast w Egipcie nazywaną ją MAATw brzmieniu słowiańskim MAT ze znakiem miękkim na końcu co daje brzmienie MAĆ. Owa MAĆ to Świadoma Przestrzeń Międzygwiezdna zbudowana ze świadomych morfemów, którą nazywamy BOGIEM. Z jednej strony wszystkie ciała NIEBIOS emitują dźwięki – morfemy, z drugiej my z Ziemi po przez możliwości głośni harmonizujemy się z Niebiosami wydając odpowiednie dźwięki mową lub śpiewem.
  Używając odpowiednich układów słów , brzmień, rytmu prowadzimy rozmowę z Niebiosami czyli owym Bogiem, Który to w różnych kulturach otrzymał przeróżne nazwy i atrybuty.
  Takie możliwości, jedyne jakie są mi znane daję GŁAGOLICA, a dokładnie teksty zapisane tym systemem pisarskim, gdyż jego autorzy w grafice zawarli fonetykę, czyli kiedy piszemy kształty emitują swoistą energię , każda litera odpowiedniemu gwiazdozbiorowi. Jest to również forma rozmowy z Niebiosami.
  Zagadnieniem zajmuję się od wielu lat i na mojej stronie www można znaleźć teksty pochodzące z IX wieku w postaci Psalmów z Psałterza Synajskiego dlatego teksty religijne bo innych nie ma. Jeżeli ktoś posiada inne teksty z zawartym ze starszym brzmieniem języka słowiańskiego to chętnie skorzystam.
  Na tejże stronie znajduje się program spotkań na , których wyjaśniam temat w zakresie jaki udało mi się poznać do tej pory.
  Tadeusz Mroziński

  Polubienie

 5. Istnieje zapis dotyczący schematu wszechświata. Chociaż ta tajemnica byla zapisana w wielu dziedzinach otaczającj nas rzeczywistości jednak tylko schemat oktawy pozostał jedynym kluczem.

  Polubienie

  • Ja tak sobie czasem myślę,że gdybyśmy odzyskali swoje 2 brakujące nitki naszego DNA, odzyskali pełnię naszej Boskiej świadomości to odkrylibyśmy całą prawdę o nas.Narazie staram się zgłębiać dostępną wiedzę o nas Słowianach Rasie Centralnej,gdyż mam wewnętrzne przekonanie ,że to my Słowianie mamy jakąś rolę do odegrania w przyszłych czasach w dobrym tego słowa znaczeniu.
   Świadczyć o tym może nagonka i chęć unicestwienia nas Słowian przez rządzących złych tego świata i ich nieziemskich władców.

   Polubienie

    • Podobno 15 lat z jednym mężem/żoną to już jest zboczenie, a Ty chcesz 800 lat? no nie wiem co o tym myśleć.

     Polubienie

    • ,, Podobno 15 lat z jednym mężem/żoną to już jest zboczenie, … ”

     O ile się nie kocha. Człowiek, który potrafi dokończyć zdanie: ,,Kocham cię, bo …. „, nie kocha. On kocha wszystko co jest po słowie ,,bo”, a nie samego człowieka, samych ludzi …
     Akceptację sprzyjających, zaspokajających nas warunków nazywamy miłością, która nie ma nic wspólnego z prawdziwym uczuciem, a raczej jest jego atrapą, iluzją.

     To dlatego, gdy opada kurtyna utkana z emocji, żądz i oczekiwań, przekonujemy się, że scena jest pusta.
     Tak bardzo jesteśmy przesiąknięci odgrywaniem jakiejś roli dla innych, że zaczynamy grać przed samym sobą.
     Schodzimy ze sceny w poszukiwaniu innych teatrów.

     U schyłku życia wracamy pamięcią do tych scen.
     Nie po to, aby przeżyć wirtualnie te emocje jeszcze raz.
     Lecz po to, aby odnaleźć serce – odrzucone gdzieś w garderobie, w kącie, pod stertą kostiumów i masek.

     Kiedy uda się nam je odszukać, stajemy się bezwarunkowi.
     Szczęściarzem jest ten, obok którego miejsce na krześle przy stole lub na ławce w parku nie jest jeszcze puste.

     Roztropny jest ten młody, który słucha siwej głowy, aby ustrzec się jej błędów.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • ,, Krysiu z mojej strony to był wpis jako żart,chyba nie wzięłaś tego na poważnie.”

     Oczywiście, że nie! Posłużył mi jednak jako inspiracja do paru głębszych przemyśleń, o których nie chcemy, nie umiemy lub wstydzimy się mówić.

     W dzisiejszym świecie jakże rzadko, pływając po powierzchni, spoglądamy w toń pod łodzią … Zapatrzeni tylko przed siebie nie zastanawiamy się co tak na prawdę nas w życiu unosi.

     Pozdrowionka.

     Polubienie

    • kysia ty poetka normalnie wow? zzgadzam sie udawanie za kase badz przyjemnosci to kanal wczesnie czy pozniej bedziemy zalowac i szukac tego serca i przewaznie juz jest za pozno na cokolwiek w tym wcieleniu, 200 procent racji a bez kozery powim pincet

     Polubienie

 6. Harald Kautz Vella – Black Goo – czerwiec 2015 /napisy PL /

  Black Goo – Harald Kautz Vella, Bases wrzesien 2015 napisy PL

  Harald Kautz Vella na I Konferencji Projektu Ziemia, cz 1

  ciekawa dyskusja:
  „Serce do Serca” Wywiad z Simonem Parkesem, 20.09.2015

  Płaska Ziemia:
  Płaska Ziemia? Największe kłamstwo NASA PL

  NASA Flat Earth Interview / Wywiad z byłym pracownikiem NASA na temat kształtu Ziemi.

  Polubienie

 7. Wyrażenie Matrix w jest słowem pochodzenie łacińskiego, zaś jego słowiańskim odpowiednikiem jest określenie MACIERZ w starożytnym Egipcie używano określenia MAAT w brzmieniu MAT – ze znakiem miękkim na końcu co w konsekwencji daje nam swojsko brzmiącą MAĆ . Ciekawe , że staroegipska bogini nazywała się z słowiańska my zaś dla jej określenia używamy słowa łacińskiego. Owa MAĆ to nic innego jak Świadoma Przestrzeń Międzygwiezdna, której podstawowym materiałem budulcowym jest „ Słowo Boże” mówiąc normalnie dźwięk. Drugim składnikiem tejże Przestrzeni jest Światłość- Jasność czyli światło, w konsekwencji możemy nazwać ją Przestrzenią Morfogenetyczną czyli Bogiem Najwyższym a dokładnie Boginią , gdyż jest ONA rodzaju żeńskiego. Echa tej żeńskości pozostały w wielu religiach i ślady po przeróbkach widać nawet w mitologii oraz w gwiazdozbiorach np. Prometeusz był kobietą, gdyż to nie on był twórcą i władcą ludzi a Andromeda, która została przykuta do skały za pomoc ludziom i jej archaiczne imię znaczy właśnie Twórca lub Władca Ludzi i w postaci zniewolonej kobiety jest przedstawiana w gwiazdozbiorze o tej samej nazwie.
  Wracając do języka starosłowiańskiego to był on zbudowany nie z sylab a z morfemów ( związek z Przestrzenią Morfogenetyczną), czyli dźwięków reprezentujących jedną lub kilka liter, które są podstawą do utworzenia wyrazu znaczeniowego owe morfemy nazywane są również rodnikami (rodzić – tworzyć )słów. Każdy z morfemów musiał się kończyć samogłoską jasna lub pełną, jeżeli to było niemożliwe dla oddzielenia morfemów stosowano tzw. jery czyli bezdźwięczne znaki, zachowane do dzisiaj w Cyrylicy a raczej w grażdance jako znak miękki lub twardy. Obecne zastosowanie tych znaków znacznie odbiega od roli jaką spełniały w przeszłości.
  Wspomniana powyżej Świadoma Przestrzeń Międzygwiezdna zbudowana jest z dźwięków emitowanych przez Ciała Niebieskie, które rozprzestrzeniają się po całym Wszechświecie jako Słowo Boże. Aby móc zharmonizować się z tą przestrzenią ludzie są w stanie za pomocą głośni emitować dźwięki współgrające współbrzmiące z tą muzyką sfer Niebieskich. Co jest rozmową z Boginią Niebios czy też Niebiosami.
  Jedynym systemem pisarskim gdzie zachowano takie zasady jest głagolica klasyczna czyli okrągła, obecnie dostępnych jest niewiele tekstów, które zostały zapisane w ten sposób, czyli został zachowany podział morfemiczny. Takim systemem zapisane zostały teksty religijne w postaci Psałterzy, Ewangelii czy też Mszałów. Głagolica nie dość, że zachowała brzmienie to w tekstach tych zachowany jest stosowny rytm w jakim wypowiada się teksty. Dla podkreślenia istotnej roli jaką odgrywa głagolica okrągła należy zaznaczyć , że stawianie – pisanie jej liter w odpowiednim stanie zapewnia uzyskanie pożądanego efektu. W znakach głagolicy zawarta jest specyficzna grafika, która odpowiada fonetyce, czyli autorzy tego systemu pisarskiego połączyli grafikę z fonetyką wykorzystując energie kształtu o czym mówi Kymatyka.
  Stąd wzięło się powiedzenie , że „kaligrafia jest najważniejszą ze sztuk”
  Na mojej stronie znajdują się teksty w języku starosłowiańskim są to Psalmy z Psałterza Synajskiego pochodzące (wg nauki z X wieku) , można je zeskanować i sprawdzić ich działanie po przez nałożenie na nie rąk w odległości 5 – 10 cm, a następnie odsunięcie nad inny materiał i sprawdzić efekt. Będą to zaledwie skany więc proszę wyobrazić sobie działanie ty samych tekstów napisanych ręcznie. Czy jest to ów tajny kod MACI tego nie wiem.
  Tadeusz Mroziński
  26.11.2015r.

  Polubienie

  • Witam Panie Tadeuszu czy to Pan jest tym specjalistą od GŁAGOLICY czy jakiś inny Tadeusz Mroziński. Bo Tadeusza Mrozińskiego od GŁAGOLICY to na NTV oglądałem , pozytywny lekko szalony z otwartym umysłem człowiek.
   Slava!

   Polubienie

   • Z tym lekko szalonym to Pan troszkę przesadził, ta wiedza wydaje się szalona, jednak jej specyfika może budzić takie postrzeganie. Analizując i dochodząc do niektórych stwierdzeń jestem dosłownie przerażony jak mało wiem- wiemy o bardzo szrokiej wiedzy Słowiańskie. Odpowiadając tak to ja.

    Polubienie

    • Szalonym w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Właśnie potrzeba nam więcej otwartych umysłów. To fakt „Wiem że nic nie wiem”.

     Polubienie

 8. witajcie ludzie, sory, że w innym temacie.
  dziś miałem dziwny dzień z dziwnymi ludźmi i przypomniało mi się pewne przemówienie, bo sam miałem dziś minipubliczne przemówienia. gdy usłyszałem je po raz pierwszy, barra barra się poryczał. później obejrzałem film „Ziemianie”, poryczałem się i porzygałem ale wiedziałem, że muszę to obejrzeć do końca. nie znam nikogo wśród swoich, kto doczekał końcowych napisów. od tamtego czasu (lata temu) przestałem jeść mięso. Do dziś wpierdalam tylko warzywa i owoce, uwielbiam kapsaicynę. od prawie dziesięciu lat nie wiem, co to lekarz i recepta

  przemówienie byłego szefa citybanku

  ziemianie (odpalasz film na własną odpowiedzialność). Żyj mądrze

  przestańcie żreć anaboliczne mięso, które nie tylko uszkadza komórki ale powoduje wiele opóźnionych chorób, które odezwą się na jesień życia a wtedy wasze miesięczne wynagrodzenie wystarczy tylko na wykup recept

  Polubienie

  • przestańcie zrec cukier i make glutenowa szczególnie pszeniczna powodują cukrzyce, mieso uszkadza tylko wasza kieszen no chyba tez należy powiedzieć jakie mieso jest dobre a jakie zle, dobre to krowka indyk, zle to reszta szczególnie swinia która niszczy nam zeby i zyly itd

   Polubienie

 9. nie ma dobrego i złego mięsa. jest tylko istota. kanibale jedzą istoty
  zatem pytanie dla każdego: jestem kanibalem czy nie jestem? o to jest pytanie

  gmo. z takim myśleniem niedługo będzie się zastanawiać, który człek jest dobry (smaczny/zdrowy) a który nie? takie myślenie doprowadziło właśnie do przemocy w postaci zabijania, mordowania – odbierania życia innej istocie

  Polubienie

  • na pastwiskowa diete mnie nie namówisz byłem na tym 4 lata syf kila mogila malaria afryka zimbabwe, i konczysz na tonach cukru chleba i soji i dostajesz cukrzyce, jak masz 60 lat możesz jesc nawet drewno ze stolkow to tez przecież trawa jak masz mieć dzieci albo jesteś w ciąży na diecie pastwiskowej masz 50 proc szanse ze poronisz albo urodzisz downa czy innego zaskrońca, to statystyka, wszyscy po 60ce mogą nawet zyc na swiatlo słoneczne ale wszyscy co chcą mieć zdrowe inteligentne potomstwo z daleka od pastwiska, po drugie, nie pamietam czy bylo po pierwsze -_-, nie zabijasz tylko skracasz krowkom zycie podobnie jak ty marchewce czy kapuście, kapusta po prostu marzy zebys ja zszamal zamiast zazywania kapieli słonecznych deszczowych rozmawiania z innymi kapustami i marchewkami itd. jeżeli nie szamac krówek i korek to co puscic do lasu niech zdechną i co później ? wszelkie zwierzęta hodowlane przywieźli andromedanie posejdony itd. bez nich bylibyśmy historia już dawno

   Polubienie

   • A próbowałeś kiedyś diety słonecznej,bo ja próbowałam i muszę przyznać,że to cudownie działa,spróbuj ale to muszą być dni słoneczne,dawka dwa razy dziennie po 15 minut przed godziną 11-tą i po 15-tej,byle nie mocnym słońcu.

    Polubienie

 10. gmo ale pierdolisz bzdury i jeszcze podpierasz się jakimiś badaniami, które chyba wiesz kto tworzy? ci, których tak qrwa najeżdżasz w swoich wywodach. szkoda że się nie znamy, bo już dziś zakładam się z tobą, o co tylko zechcesz, jak będziemy wyglądać na zewnątrz i wewnątrz w wieku 60 lat. zakład? nie pękaj, będę przychodził do lekarza i będę stać z tobą w kolejce, aby tylko dać tobie trochę wiary i nadziei, że będzie lepiej. i tak się stanie gmo 😉 jak nie zmienisz swoich kanibalowych przyzwyczajeń.
  do niczego ciebie nie namawiam, ty masz jakieś urojenia. jakiś czas temu wyrażałem swoje zdanie w jakimś temacie a ty, że nie namówię ciebie na bloom … teraz drugi raz mi gadasz, ze nie namówię ciebie na coś. qrwa, gmo, to schizofrenia chłopie. obudź się

  Polubienie

 11. http://innemedium.pl/wiadomosc/prawdziwa-historia-cz-iii-co-jest-slowianin
  „Dedykuję ten rozdział gorliwym katolikom modlącym się już tysiąc lat do Jezusa. Mam dla was radosną nowinę boziowe baranki – płynącą z obiektywnego rozumu obserwatora stojącego z zaciekawieniem z boku. Jezus się chyba cieszy ludziska, że w niego wierzycie i jego nauki bierzecie głęboko do serca. Jestem niemal pewny, że jest zadowolony z tego, że wy zamiast pławić się w bogactwie żyjecie w ubóstwie i że nie zlekceważyliście jego najważniejszej nauki, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż bogaty trafi do nieba. Tak się składa dziwnym zbiegiem okoliczności, że Jezus był żydem no więc rozejrzyjcie się proszę przekazując znak pokoju. Widzicie po lewej i po prawej tych wszystkich żydów, którzy zabrali wam fabryki, kraj, pracę, przemysł, czas wolny, majątek oferując w zamian długi w żydowskich bankach? Widzicie, prawda? To jest nic innego tylko efekt waszych modłów. Jezus się na pewno teraz cieszy, widząc waszą biedę. Dlaczego zatem katolicy nie idziecie już do nieba, skoro już dawno gorliwie wypełniliście wszystkie jego nauki? Nie chcecie chyba zaprzepaścić jego starań edukacyjnych i waszych dotychczasowych osiągnięć na polu biedy, na przykład jakimś nierealnym i blokującym dostęp do nieba pożądaniem dóbr doczesnych, nieprawdaż? Jeśli tylko macie czyste i oddane Jezusowi serduszka no to nie powinniście pożądać mamony, samochodów, domów i całej reszty utrudniającej dostęp do niebiesiech zamieszkałych przez anieli. Ucho igielne was czeka, jeśli uporczywie będziecie pożądali pracy, kosztownych tabletów albo nowych iphonów. Jak nie oddacie tego co pochowaliście w skarpecie przed wzrokiem Jezusa nie pomoże wam nawet wypatroszenie wielbłąda i wejście w jego środek aby się do raju przemycić od dupy strony. Nie z Jezusem takie numery. On jak fiskus widzi wszystko. Słyszy również – wie od „waszego” spowiednika ile kasy i dóbr doczesnych macie zachomikowane w słoiku z cukrem i pod pościelą. On zna ceny, inflację, kursy walut oraz średnią krajową i stąd wie doskonale ile nakradliście żydom filmów na torrentach, windowsów i programów komputerowych. On wie nawet na ile oszukaliście w urzędzie skarbowym jego handlowe plemię nie odprowadzając podatków od rzuconych na tacę darowizn. Za niezjedzony chleb, który beztrosko oddaliście żebrakowi również jeszcze żaden z was nie zapłacił podatku, czyż nie? A chciwość to grzech kardynalny! Za grubą kasę dla Owsiaka również nigdy żaden katolik nie rozliczył się z urzędem skarbowym! Lista waszych grzechów finansowych nie ma końca po prostu – jest jak lista ocalałych z holokaustu – nigdy się nie wypłacicie i nie doliczycie. On jak sami doskonale wiecie, widzi że non stop działacie na jego szkodę, że go na każdym kroku kantujecie no i najprawdopodobniej dlatego blokuje wam dostęp do nieba. I to dlatego teraz – kiedy sytuacja jest sprzyjająca a wy jesteście maksymalnie ubodzy nie idziecie do nieba pohasać sobie z aniołkami lub potrzymać obolałe głowy na łonie Abrahama – starego jak Mieszko I żyda. Chcecie złożyć twarz na jego łonie, tak to prawda, ale póki co jest to niemożliwe, gdyż nieczyste sumienie was na ziemi nadal trzyma. Wyrzuty sumienia są potworne i w pełni zrozumiałe. Schizofrenii jednak nie sposób pojąć i tym samym tego waszego dwojakiego postępowania. Zamiast żyć w zgodzie z nauką Jezusa bez przerwy szukacie wykrętów i usprawiedliwień – z pokolenia na pokolenie coraz mniej opartych na rozumie. Co was dręczy obecnie? Martwi was i nie pozwala do nieba odejść świadomość, że ludzie się budzą z judeo letargu i odchodzą od pseudo religii, której jedynym rzeczywistym celem było zniewolenie i rabunek całego majątku? Czy to nie pozwala wam udać się na wieczny odpoczynek? No to nie lękajcie się i już nie przejmujcie – wasze miejsce wypełni islam – to też jest religia judaistyczna, to też jest zatem jahwistyczna patologia, ale w odróżnieniu od waszej jest dużo efektywniejsza. Muzułmanin nie pożąda wódki jak katolik, nie pożąda kóz bliźniego swego, drogich narkotyków, nie pożąda samochodów, on nie pożąda pracy nawet – muzułmanin to taki miły gość, który jest szczęśliwy kiedy ma maczetę, meczet i sukienkę na dupie. To wszystko i muzułmański prorok Jezus na pewno bardziej woli zabrać do nieba biednych muzułmanów niż zmotoryzowanych u volkswagena katolików tylko udających ubogich. Wasze zatem wygórowane żądania na temat pracy, samochodów mercedesa i jakiegoś dodatkowego majątku kierowane roszczeniowo do Jezusa lub jego prawnych opiekunów są naprawdę nie na miejscu. Za słabo się staraliście wypełnić nauki Jezusa aby wasze modły dotarły do niego lub zostały wysłuchane przez osoby, które go przyadoptowały. Chcecie go obłaskawić i koronować na króla Polski? Nic z tego moi drodzy parafianie. Wazelina tutaj nic nie zdziała, gdyż Jezus jako osoba skazana prawomocnym wyrokiem sądowym nie może pełnić funkcji publicznych. Wiecie chyba że nikt, nigdy go nie zrehabilitował i nie ułaskawił. Ani Bolek, ani Bronek, ani Kaczor. Lipa. Macie tylko jego nauki z czasów zanim okazał się skazańcem. Te jednak już od dawna nie działają. Nauki Mahometa zatem je zastąpią. A ci, którzy wymyślają te „nauki” – tak zwani „naukowcy” – za pomocą islamu znacznie szybciej to czego pragną osiągną – wyekspediują was do nieba. Wy zakłamańcy. Kogo chcecie tym łażeniem po kościółkach oszukać, skoro nawet samych siebie nie udało wam się nabrać? Jezus za was życie oddał a wy za niego ciągle się migacie.”

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s