Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Banki i tajna władza » Jak bankierzy zdobyli kontrolę nad Ameryką i całą Ziemią?

Jak bankierzy zdobyli kontrolę nad Ameryką i całą Ziemią?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

  • 23,622,030 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Jak bankierzy zdobyli kontrolę nad Ameryką i całą Ziemią?

ekonomia i gospodarkaMówi się, że Ziemia jest zarządzana przez kilka bankierskich rodzin, które posługują się politykami jak marionetkami. Według mnie nie jest to pełen obraz sytuacji. Bo ci bankierzy też mają kogoś nad sobą. I ten ktoś wcale nie musi być człowiekiem. Poniżej zamieszczam ponad trzygodzinny film dokumentalny na ten temat.

Ekonomia (neoliberalny kapitalizm) i system monetarny (pieniądz oparty na „wbudowanym” długu), wbrew pozorom nie mają zbyt wielu „twardych” praw tak jak matematyka czy fizyka. Są to systemy umowne, stworzone przez człowieka. Można je zmienić, znieść, lub przeprojektować – tak by pracowały dla ludzkości, a nie przeciwko niej tak jak ma to miejsce obecnie.

Ich trwanie doprowadziło do niesłychanie wielkiego globalnego kryzysu, który dotyka każdej możliwej dziedziny naszego życia, nie tylko ekonomii i polityki. Najbardziej dramatyczną częścią tego kryzysu jest dokonująca się zagłada biosfery (ziemskiego życia). Kapitalizm i elity polityczne które go kontrolują, żerują bezpośrednio na biosferze. Ten rabunkowy i zbrodniczy system będzie trwał dopóki żyje natura.

Ten wielki planetarny kryzys dotyczy wszystkich istniejących systemów, nie dotyczy tylko ekonomii. Straszliwie niewydolne stają się też systemy polityczne, społeczne, ideologiczne, religijne, moralne, etyczne, systemy wartości. Zostały one stworzone dziesiątki lub setki lat temu.

Jak Międzynarodowi Bankierzy Zdobyli Kontrolę Nad Ameryką?

Cytuję: „Film określany przez wielu jako najlepszy dokument na temat pieniędzy, władzy i panującego systemu finansowego. W filmie omawiane są koncepcje pieniędzy, długu i podatków oraz ich rozwój od czasów starożytnych do współczesnych. Film obejmuje historię: bankowości opartej na częściowej rezerwie, centralnej bankowości, polityki pieniężnej, systemu obligacji Skarbu Państwa i systemu Rezerwy Federalnej.”


5 komentarzy

  1. radek pisze:

    fajnie, ze to wrzuciles. dokladnie jak piszesz. na poziomie ludzkim ten System jest odpowiedzialny za niewyobrazalne wrecz zniszczenia. ekspotencjalny wzrost dlugu „wymaga” ekspotencjalnego wzrostu gospodarczego a prawa przyrody sa wrecz odwrotne. najpierw szybki wzrost a potem coraz wolniej, stagnacja i „smierc”. od zaraz (w sensie popytu na Energie bo technicznie nie) moznaby wylaczyc wszystkie elektrownie atomowe bo produkuja one Energie do produkcji coraz to nowych gadzetow obarczonych zaplanowana obsolescencja…. i tak moznaby wyliczac w nieskonczonosc…. i gdzie sa qrva „ekologowie”. czemu nie pod domami tych wszystkich biberglancow…. pseduswiat pseudoklonow.

    Lubię

  2. gmo zabija pisze:

    rodzimy się z długiem i grzechem można powiedzieć ze grzech to taka koscielna lichwa wszystko udupiajace i upodlajace nas metody wezowych w kosciele i banku

    Lubię

  3. Ariel pisze:

    Moim zdaniem banki nie zdobyły kontroli nad całym światem/wszystkimi rządami. Niektóre państwa jak np. Chiny nie zadłużają się na potęgę, lecz zwiększają aktywa (np. złoto). Ator fajnie to wyjaśnia:

    Lubię

    • gmo zabija pisze:

      chnski bank centralny to centralny bank swiatowy wszystkie rotchildy rockefelery to dobermany chinczykow, podarowali im już cala afryke meksyk i kanade

      Lubię

  4. radek pisze:

    .-)) kiedys ktos w dyskusji o pieniadzu powiedzial:
    – no ale kiedys uda sie splacic te wszystkie dlugi!
    odrzeklem, ze pieniadz jest dlugiem wiec splacic sie nie da ale mozna anulowac. oznaczloby to jednak, ze znikna wszelkie srodki platnicze czyli zniknie pieniadz. mogila na twarzach i dalsza dyskusja o wyzszosci gustlika nad jankiem z 4 pancernych. czasem mam wrazenie, ze skala debilizmu ludzi jest taka, ze jest jak jest bo tak musi byc…

    Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: