Banki i tajna władza

Świat w przededniu wojny?! Rosyjski samolot zestrzelony przez Turków

Świat w przededniu wojny?! Rosyjski samolot zestrzelony przez Turków

terroryzm islamskiDziś, dnia 24 listopada 2015 Turecki samolot zestrzelił rosyjskiego bombowca. Putin zapowiedział zemstę za zestrzelenie rosyjskiego samolotu przez Turków nad terytorium Syrii. Rosyjski samolot nie naruszył przestrzeni powietrznej Turcji. Zestrzelili go, bo bombardował islamistycznych terrorystów lojalnych wobec Turcji, czyli Turkmenów.

Rosja nakazała wszystkim obywatelom przebywającym w Turcji pilnie wrócić do kraju, prawdopodobnie zawieszą też wszystkie cywilne loty do Turcji. Stawiam, że w ciągu najbliższych kilku tygodni w Turcji „wydarzy się” potężne trzęsienie ziemi o sile 9.0 lub wyższej. A Turcja to rejon silnie sejsmiczny.

Warto wspomnieć, kto wywołał zadymę w Syrii i trwającą do dziś wojnę domową. Zrobiła to koalicja krajów arabskich (Arabia saudyjska, Katar, Jordania, Zjednoczone emiraty arabskie, Kuwejt, Turcja) przy wsparciu państw Europy, USA, Izraela. To przez Turcję przechodziły ogromne dostawy broni i najemników, którzy później wymknęli się spod kontroli i założyli państwo islamskie.

Turcja od zawsze współpracuje z państwem islamskim. Przede wszystkim zbroi je i pozwala przenikać tam najemnikom. Prowadzi obozy szkoleniowe dla terrorystów z isis na granicy. Ale nie tylko! Turcja kupuje od islamistów większość wydobywanej przez nich ropy naftowej. Dzięki temu na konta islamistów trafiają miliony petrodolarów.

To brudna gra tych państw przeciwko Europie. Turcy zaczęli bombardować i mordować Kurdów walczących w Syrii z państwem islamskim. Są pogłoski o tym, że w NATO mają serdecznie dość tego, co wyprawia Turcja. I że Niemcy zaczęły w tajemnicy dozbrajać syryjskich i irackich Kurdów. Wtedy Turcja miała dać zielone światło do inwazji demograficznej na Europę zakamuflowanej jako „kryzys uchodźców„.

I Turcja i kraje arabskie to państwa totalitarne, zbrodnicze i spiskujące przeciwko Europie. Te kraje są popierane przez ludzi takich jak Merkel, Hollande, Obama i tych, którzy nimi kierują. Elity polityczne świata z jakiegoś powodu prą do tego, by w na bliskim wschodzie było jak najbardziej niestabilnie, i żeby w Europie było jak najwięcej muzułmanów. Według mnie stoi za tym tajny plan ludobójstwa Europejczyków, bo coraz trudniej jest nimi rządzić. Więc sprowadza się do Europu ludy barbarzyńskie, o mentalności niewolniczej.

Czy świat jest u progu wojny? Z pewnością nikt nie waży się użyć broni atomowej. Co innego zupełnie nowe typy broni, pozwalające wywoływać trzęsienia ziemi lub manipulować klimatem. Według jednej z dobrze poinformowanych osób, toczy się wojna przeciwko tym, którzy jeszcze w 2001 roku podczas zamachów WTC chcieli stworzyć nowy porządek świata.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]

Reklamy

25 odpowiedzi »

 1. Nie wiem dlaczego, ale dokładnie o tym samym właśnie dzisiaj pomyślałam. Jest to bardzo prawdopodobne, że coś grubszego się szykuje i planowane było od dawna. Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale to się po prostu czuje w kościach.

  Polubione przez 1 osoba

 2. „Stawiam, że w ciągu najbliższych kilku tygodni w Turcji „wydarzy się” potężne trzęsienie ziemi o sile 9.0 lub wyższej. A Turcja to rejon silnie sejsmiczny.” Wskazane, a wręcz zalecane. Tak na marginesie, w ramach strategii rosyjskiej przewidziane jest stworzenie potężnego tsunami z obu stron USA przy pomocy ładunków nuklearnych wielkiej mocy odpalonych z łodzi podwodnych – robotów. Odpalenie ładunku u wybrzeży Istambuł (w cieśninie) zniszczyłoby to wielomilionowe miasto w ok 90-95%

  Polubienie

 3. – 25.XI – („9”)
  Nostradamus: „Nieszczęście wielkie na pochyłe ziemie, Przez Hesperię i Insubrię: Ogień na statku, plaga i zniewolenie, Merkury w Strzelcu, Saturn zajdzie”.
  Taki układ planet pojawi się 25 listopada (jutro!). Badacze centurii sugerują, że świat zaskoczy wielka katastrofa. Hesperia i Insubria są interpretowane jako południe Europy, a to przecież właśnie stamtąd nadciąga inwazja islamska nazywana jeszcze w Europie „kryzysem migracyjnym”.
  Ta wersja proroctwa w 100% pokrywa się ze słowami Ojca Klimuszko: „Rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop! Zadławi się w Giblartarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą”.

  i do tego pełnia gwiazdy śmierci

  Polubienie

  • 25 listopada nie będzie takiej konfiguracji planet. To blef. Merkury jest teraz w Skorpionie. To jest proroctwo na grudzień. Po 15 grudnia Merkury będzie w Strzelcu. Odsyłam do programu Stellarium, w którym można to sprawdzić.

   Polubienie

   • kilka osób na ZnZ odpisało Tobie, że jesteś w błędzie. Brak mi wiedzy, aby podnieść merytoryczny dialog z Tobą, jednak „tym osobom” na ZnZ nie odpisałeś, więc uznaję, że ich prawda jest prawdziejsza od Twojej. Może coś się zmieni i nic się złego nie wydarzy. Niech tak się stanie. pzdr

    Polubienie

 4. „Samolot spadł na terytorium Syrii znajdującym się obecnie, pod kontrolą jakiś tam turkmenów, też dzikusów brodatych z tego, co jest powszechnie wiadomym i walczących przeciwko legalnym Syryjskim Władzom.Więc skoro tam spadł, po zestrzeleniu, to i nie mógł naruszyć osmańskiej powietrznej przestrzeni.

  – Piloci wylądowali, również, na oficjalnej stronie Syryjskiej ziemi i zostali pojmani i conajmniej jeden znich zabity, przez tych dzikusów turkmeńskich brodatych, filmy już tu linkowałem z tego. Więc nie mogli naruszyć turków powietrznej przestrzeni.

  – Dziennikarze RT zostali dzisiaj też ostrzelani od tureckiej strony ( to mógł być przypadek, ale jakoś tak dziwnie wszystko właśnie dziś się zbiega ) link podaję : .https://www.youtube.com/watch?v=3T3hIkvycis

  – Rosjanie wczoraj podali oficjalnie, że całkowicie unieszkodliwili DWIE RAFINERIE I PONAD TYSIĄC TURECKICH CYSTERN, które kradzioną z IRAKU I SYRII przez brodatych dzikusów, a która to przynosiła dziennie zysk dla pi w wysokosci 5 MILIONÓ $, nie licząc zysków turków ( czytaj syna Erdogana, bo to on nad tym wszystkim pieczę sprawował ) i Narodu wybranego .

  Tak wygląda jeden z ocalałych tureckich samochodów do przewozu ropy od terrorystów ( ponad 1000 Rosjanie w ubiegły weekend zniszczyli całkowicie w nalotach )

  W bonusie 15 punktów jasno wykładających czym jest dolar i pieniądz.
  http://garanin.pro/?p=12929

  Film przedstawia piękne ujęcia rosyjskiej bojowej awiacji. Myśliwiec to Su-30SM, eskortuje on nadźwiękowy bombowiec Tu-160. Samolot wykonywał uderzenia pociskami manewrującymi na cele terrorystów.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/rosyjskie-bombowce-i-mysliwce-nad-morzem-srodziemnym-video

  Broń porzucona przez uciekających do Turcji terrorystów
  https://pracownia4.wordpress.com/2015/11/22/czym-jest-isis-amerykanska-zaslona-dymna-dla-zmiany-rezimu-i-operacji-wojennych/

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/11/22/wielka-gra-w-globalna-zmiane-nasza-cywilizacja-zmierza-do-powtorki-epoki-brazu/

  Saudowie z niewiadomych powodów w pięciu punktach zamknęli swoją granicę z Irakiem i Kuwejtem.http://www.almasdarnews.com/article/19347/ISIS pozostały 34 bazy w Iraku i Syrii http://en.alalam.ir/news/1762094

  czytaj więcej, na :https://adnovumteam.wordpress.com/2015/11/21/syria-53-dzien-sprzatania-swiata/

  PISZĘ TO WSZYSTKO I POPIERAM TO ZDJĘCIAMI I FILMAMI TYLKO PO TO I AŻ BYŚCIE, SIĘ NIE DALI ZNOWU OMAMIĆ FAŁSZYWYMI PRZEKAZAMI, JAKIE JUŻ OD RANA SĄ SYSTEMATYCZNIE SERWOWANE W NIBY NASZYCH ŚRODKACH MASOWEGO OGŁUPIANIA POLAKÓW. Na obecną chwilę wersia obrony turków w naszych niby środkach masowego ogłupiania, jest teka, że Rosjanie już nieraz naruszali osmańską przestrzeń powietrzną i dlatego wreszcie zostali zestrzeleni, lecz prawda jest taka, ŻE TO ZEMSTA JEST OSOBISTA erdogana Z RACJI TEGO, ŻE ROPA KRADZIONA SIĘ SKOŃCZYŁA od brodaczy, po Rosyjskich bombardowaniach, no i mrzonki o odbudowie wielkiej turcji osmańskiej legły w gruzach, odkąd Rosjanie wkroczyli do Syrii i w EXPRESOWYM TEMPIE OCZYSZCZAJĄ TEN KRAJ Z szatańskiego pomiotu, TEŻ PRZEZ TURKÓW SPONSOROWANYCH, UZBRAJANYCH, KARMIONYCH KEBABAMI, SZKOLONYCH, LECZONYCH I FINANSOWANYCH KASĄ Z KRADZIONEGO PALIWA.

  Polubienie

  • turki to najgorsza swołocz arabsko mongolska już nie może być bardziej krwiożerczych genow tylko kseizycowe reptyle maja gorsze, pozbroili się po zeby i odzbroili wszystko w kolo w tym grecje która będzie pierwsza kanapka jaka yahwe kaze im zjeść, nastepna kanapka to iran syria zjedzona przez polaczone mongolskie sily turecko chińskie, restza już lataw do domyślenia się, państwo nie zbroi się po zeby dla obrony… już znamy takie przypadki może to była proba do wciagniecia rosji w otwarta wojne ale zgadzam się ze puti ich załatwi ekonomicznie to ma większy sens przy zerowych stratach wlasnych

   Polubienie

 5. „Co się dzisiaj dzieje…
  TURCY zestrzelili rosyjski bombowiec, rebelianci zestrzelili ich helikopter (pierwszy efekt – krążownik Moskwa w okolicy Syrii, mobilizacja na Krymie)
  TUNEZJA zamach na konwój prezydenta, zabitych kilkunastu ochroniarzy
  GRECJA (ATENY) bomba, ewakuacja turystów z hotelu
  i znów FRANCJA z ostatniej chwili – zakładnicy, strzelanina w Roubaix…”

  Polubienie

  • Sanstus, dzięki za rzetelne informacje i proszę czyń to nadal. Nie chcemy być ogłupiani przez wiadomości dla ,,mas”, które zawsze, gdy coś się działo były zaskoczone. Chaos czyni więcej ofiar. Dezinformacja jaką karmi się Europejczyków może potwierdzać słowa Jarka:
   ,, Według mnie stoi za tym tajny plan ludobójstwa Europejczyków, bo coraz trudniej jest nimi rządzić”
   Nie da się ukryć, że to co nazywaliśmy do tej pory chaosem, stało się sytuacją napiętą i bardzo poważną.
   Skoro Putin każe wszystkim swoim wracać z Turcji do domu, może oznaczać tylko jedno.
   Czy USA i Rosja po G20, gdzie przyjęły względnie podobne stanowiska co do państwa ISIS i sytuacji na Bliskim Wschodzie, znajdą się w opozycji? Proamerykańskie rządy unii nie dążą do zażegnania konfliktu, a wręcz przeciwnie, co może grozić eskalacją na większą skalę. Wszyscy mają w jakiś sposób umoczone dupy na Bliskim Wschodzie.
   Powiedz Sanctus jakie mogą być możliwe scenariusze?
   Jeśli to co pisze Gmo i Jarek jest możliwe to napawa przerażeniem.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Rosja zapewne użyje swojej technologii do neutralizowania sił powietrznych dzikich turkmenów, i możliwe że w obliczu tej prowokacji nastąpi inwazja wojsk lądowych Rosji do Syrii, żeby wytępić ISIS, który pompuje ropę turasom. Turcja jest zagrożeniem dla nas, dlatego trzeba „kibicować” Rosji, żeby dzięki temu osłabić aspiracje muslimów Turcji do wstąpienia do UE, co może spowodować niekontrolowany przepływ islamistów. Przy czym należy brac pod uwagę, iż fakt obecności tych dzikich Turasów w NATO, to przyzwolenie USraela by prowokować Rosję do wykonania taktycznego błędu, żeby po raz kolejny uczynić z Putina kozła ofiarnego , na poczet 3WW. Nie dajmy się otępić ścieromediom masońskich i ich służalczym presstytutkom! Fakty są takie, że Rosja na dzień dzisiejszy robi porządek w Syrii, co się żydostwu nie podoba, bo stoi na drodze do ich psychopatycznego planu NWO.

    Polubienie

    • Co do pierwszych wersów Twojego posta ,to niech się tak nie stanie,a Putin niech dalej robi swoje.Czytałam,że w ciele Putina inkarnowany jest kosmiczny byt ze światła,który przybył na pomoc naszej planecie w walce z naszym odwiecznym wrogiem jahwisto-wężowym plemieniem.Stąd ta jego nowoczesna broń.Czy jest to prawda? coś w tym musi być,bo jak widzimy to Putin jest na razie osamotniony w tej walce,Pozostałe sprzedajne rządzące nami ŁBY na razie są w opozycji,ale i tak padną nie mają już żadnej drogi do ucieczki,tylko przejść na stronę światła.Pzdr Anna

     Polubienie

 6. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/24/ukrainsko-tureckie-knowania-przeciwko-rosji/
  „W ostatni piątek bandyci związani z kijowską juntą na południu Ukrainy wysadzili w powietrze linie wysokiego napięcia dostarczające prąd Krymowi. Była to wyjątkowo prymitywna próba odegrania się na mieszkańcach Krymu za to, że chcieli oni powrotu Krymu do Federacji Rosyjskiej. Jednocześnie chciano tym bandyckim ekscesem przysporzyć kłopotów władzom Rosji, zajętym obecnie walką z państwem islamskim.

  Czy ci idioci myślą, że się wyłgają? Wszak ISIS nie posiada własnego lotnictwa. Tak więc ów myśliwiec mógł należeć tylko do krajów rzeczywiście (Rosja, Syria) lub pozornie (USrael, Francja) walczących z ISIS. Przy czym, jeśli Turcja faktycznie byłaby zainteresowana walką z „państwem islamskim”, otworzyłaby dla rosyjskich i syryjskich samolotów bojowych korytarze w swojej przestrzeni powietrznej. Turcji jednak tak naprawdę zależy na upadku prezydenta Asada i pogrążeniu Syrii w totalnym chaosie, gdyż Ankara marzy o aneksji syryjskich terenów przygranicznych. Militarne wsparcie rosyjskie udzielone prezydentowi Syrii burzy te imperialne mrzonki Ankary. No i stąd frustracja i zestrzelenie rosyjskiego myśliwca. Frustrację Turcji pogłębi zapewne odcięcie się USraela od tego ataku.

  Polubienie

  • sanktus tu masz wyjaśnione niestety po angielsku o co chodzi nie wiem czy jesteś angielskojęzyczny jak potzreba to przetlumacze to proto od ghrees czyli naszych z saturna a przynajmniej tak się wydaje troche długie davingo chyba tez anglojęzyczny, troche rozbija banke dobrego putina no ale coz „life is a bitch”, kefir nie wiem czy zna angielski tez, ok daje
   Now in November 2015, the Turkish military is announcing its deployment-bluff of military forces to the Syrian border, when in reality they are deploying their forces of B’ and C’ forces of Anatolia to the A’ forces of Constantinople and D’ force of the Aegean, against Greece. STOP.

   2…..Russian president Poutin or Pout(ian)in, or Pout (zias)in, is of jewish descent of the area of Karelia in Finland-Russia. STOP.

   3…..Since its establishment in 1917 of the ‘’Soviet’’ regime , ALL members of the ‘’NKVD’’, ‘’ KGB’’, or ‘’FSB’’ ,that is form 1917 to 2015,have always been Russian-hebrews taking orders straight from the Varouch chief-rabbis of the USA. The same applies to president Poutin, former chief of Russian ‘’KGB’’. STOP.

   4…..ALL members of Turkish secret intelligence of ‘’MIT’’ are Kemal Turkish-hebrews taking orders from the USA chief Rabbis..STOP.

   5……The entire Turkish command and authorities of the Turkish armed forces are made up of Kemal Turkish-hebrews.STOP.

   6…….The downing of the Russian ‘’SUK-24’’ was ordered by Turkish-hebrew Davoutoglou ,prime minister of Turkey, alias Davout or David. STOP.

   7……Therefore the downing of the Russian ‘’SUK-24’’, is a collusion between the Russian and Turkish Hebrews, under command of the USA Varouch Rabbis, as ‘’kings of planetary Judaism’’, aiming at the complete and devious relaxation of the Greek armed forces , so as to bring about the outbreak of the Balkan war following the invasion of the armies of BASTR in Greece, as the very first stage of the outbreak and staging of WWIII between the axis of ‘’NATO+SEATO’’ and ‘’R.I.C’’ (Pact of Shanghai), for the ultimate genocide of the unarmed civilians of US-EUROPE-JAPAN, during the first stage of WWIII. STOP.

   8……The abnormally warm and fair weather as well as unusual drought during November and December in Greece, primarily in eastern Thrace (Turkey) and western Thrace (Greece), was brought about by ‘’HAARP’’ in the USA , in an attempt to clear the path in Evros river for the Turkish tanks (1120) and the T.o.m.p+ T.o.m.a(1320), of the A’ army force of Constantinople on the one hand and on the other , for those tanks not to get stuck in the mud of the eastern Thrace plains , like it happened in the past. STOP.

   9……Following the downing of the Russian jet fighter, by Turkey , the Russian government (Duma), demanded that Turkey re-open the church of ‘’Agia Sofia’’in Constantinople as ‘’ The Orthodox Christian church’’!!!!!, that is a ‘’ Christian-Dodecatheon 666 temple’’, later on ,following the founding of the ‘’empire of Constantinople 666’’ by the ‘’Epsilons’’ (Golden Dawn etc.). The majority of the members of the Russian Duma are Russian-hebrews, enemies of Christianity. STOP.

   10…..Attempt of NATO to ‘’relax’’ the Greek armed forces. The jewish American General Wesley Clark, former leader of NATO, following the downing of the Russian ‘’SUK-24’’ by a Turkish jet fighter, blamed Turkey as collaborator and firm supporter of the ISIS jihad movement. While the US Pentagon has masterplanned the entire BASTR invasion of Greece. It is NATO that supplied the armies of BASTR with the necessary war equipment to attack against Greece..STOP.

   11…..The Hebrew traitors of the Greek government of SY.RI.ZA, have been ordered from outside Greece to agree to a ‘’european coastguard’’ and a ‘’european navy fleet’’ in the Aegean for the interception of the huge numbers of migrants from Turkey to the E.E via Greece. It will also be ordered to find and open ways for the landing of Turkish air-navy forces onto the Greek isles of the eastern Aegean and the shores of mainland Greece during the attack of BASTR against Greece thus minimizing every chance of the Greek navy to defend the country. STOP.

   12……Similar ways will be opened by the Israeli air force whose planes are quartered in Greece , as the result of treason of SY.RI.ZA and AN.EL both Greek government parties , under a false pretence of ‘’ an Israeli-Greek collaboration against Turkish air force,in case of the latter attacking Greece.’’. STOP.

   13…..Two weeks ago , under orders of the traitors of SY.RI.ZA, AN.EL, the Greek police Generals travelled to Israel in order to consent to allow a large number of Mossad and Israeli police officers to enter Greece , presumably in an attempt to ‘’ intercept the jihadists in Greece’’. Their true goal will be to facilitate the actions of jihad fighters and the armed migrants within Greece against the Greek police and the Greek citizens , at the same time with the planned invasion of BASTR into Greece. STOP.

   14…..The same traitorous agreements were signed by Turkish-Hebrew prime minister Chiprah (Tsipras) , consenting to the presence of the Israeli air force, Mossad officers, and Israeli police inside Greece, during his last visit to Israel. STOP.

   15…..Two weeks ago , the Siitic , though ‘’uninitiated’’, Iraqi police announced that it arrested an Israeli colonel who was in charge of a jihadist unit in Iraq. STOP.

   16…..Following a recommendation by Turkey, the hebrewsaxon US Pentagon gave its consent for the capturing and occupation of Greek western Thrace by the Turkish army, in return for the loss of Kurdistan from under Turkish sovereignty. STOP.

   17…..In the ‘’english-turkish agreement of London’’, of past years, the ‘’European Union’’ represented by the English government , agreed with Turkey that in case of ‘’ war between Turkey and Greece, the european armies and those of NATO will not support and fight in favour of Greece and against Turkey.’’. STOP.

   18…..In an apotheosis of Hebrew fraud-bluffing, and under orders of ‘’FSB’’ Russian Hebrew secret service,Russian Hebrew Zirinovski, leader of the right nationalist party of Russia, ‘’demanded from the Kremlin that ‘’ an atomic bomb be dropped by Russia on Constantinople, in retaliation of the recent downing of the Russian ‘’SUK-24’’ from Turkey’’. This is just another Hebrew tactics aimed at putting the Greek armed forces to sleep , and those of the Greek police, so that they falsely believe that ‘’ with such imminent threats of Russia against Turkey, Turkey will not dare attack against Greece’’. However the exact opposite happened as , after the downing of the Russian jet fighter, the Turkish military high command gave orders, through the Turkish police, to the Turkish migrants traffickers to cease the movement of refugees across to Greece from the Turkish borders , so that it will be easier for the Turkish landing craft to move freely and occupy the Greek islands of the eastern Aegean . At the same time Turkish submarines were ordered to sail to the mouth of Pagasitikos bay to be ready to torpedo and sink the transport vessels carrying the 32nd navy seals brigade stationed in Volos , in an attempt for those Turkish ships to occupy the Greek islands of eastern Aegean. STOP.

   Polubienie

 7. Pilne! Afera Ściekowa w Warszawie! Władze stolicy spuściły 10 tankowców ścieków do Wisły!

  Jak twierdzi nasz ekspert taka ilość ścieków może powodować wczesne poronienia, choroby układu oddechowego i krążenia oraz nowotwory. Nie mówiąc o chorobach skóry czy oczu.
  Czy te ścieki, ten kanał, w który wypuściła nas Hanna Gronkowiec- Walc i jej urzędnicy są wytłumaczeniem złego samopoczucia mieszkańców Warszawy, którzy od kilku dni skarżą się na bóle brzucha, bóle głowy, ogólne zmęczenie, złe samopoczucie i bóle spojówek???

  Jak twierdzi dr Aleksandra Zmyłła z Zakładu Mikrobiologii i Biotechnologii Akademii Jana Długosza w Częstochowie:

  – Warszawie może grozić epidemia cholery, podobnie jak w Londynie w latach 90 XIX wieku.

  Koszty społeczne i ludzkie, które wyjdą na jaw za kilka lat mogą być ogromne. Odpowiedzialni powinni ponieść dla przykładu zasłużoną karę . A krzywda powinna zostać zadośćuczyniona.

  Szczególnie, że jak informuje nas anonimowo pracownica warszawskiego Sanepidu normy w Wiśle dla pałeczki Escherichia coli, paciorkowców kałowych Enterococcus faecalis i laseczek przetrwalnikujących Clostridium perfringens, które są wydalane wraz z odchodami ludzkimi są przekroczone czterokrotnie, a poziom bakterii Helicobacter pylori, która odpowiada za chorobę wrzodową żołądka przekroczono w Wiśle 10 krotnie. Jeśli od kilku dni boli Cię nie wiadomo czemu żołądek, jest Ci niedobrze, czujesz ciężar na żołądku, to może oznaczać, że władze Warszawy zakaziły Cię bakterią, która rozpoczęła swoje działanie, prowadzące do wrzodów żołądka.

  http://pressmix.eu/2015/11/25/pilne-afera-sciekowa-w-warszawie-wladze-stolicy-spuscily-10-tankowcow-sciekow-do-wisly/

  Przeczytaj całość i przekaz dalej!

  Polubienie

  • hgw to wsza zydomongolska sprowadzila 1000ce zydow plus pilnowala pedalskiej teczy jak oka w glowie, chyba już czas jej się skonczyl, to mongolski robot podobnie jak Komorowski tusk czy kopacz czy michnik trzeba by ich wszystkich uczyc ludzkich zachowan, jak zobaczyłem podpowiadaczke komora co się za nim chowala to mi juz szczena zupelnie szczenna opadla, to nie sa ludzie to sa opakowania z jakims gownem lewoskretnym wijącym się w srodku…

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s