Nauka wszechświat i wojsko

Tajemnice świata: największe odkrycie archeologiczne naszych czasów w Rumunii!


Tajemnice świata: największe odkrycie archeologiczne naszych czasów w Rumunii!

tajemniceZamieszczam informację, która jest informacją niepotwierdzoną. Mowa o odnalezieniu podziemnych budowli w Rumunii. Nie wiem na ile ta informacja jest wiarygodna, ale gdyby to okazało się prawdą.. To po prostu szok.

Cytuję: „Odkrycia dokonano już w 2002 roku.Ze znanych powodów polityczno religijnych odkrycie to jest trzymane w wielkiej tajemnicy .Pierwszy odcinek mówiący o tajemniczej kopule wiedzy w górach Bucegi w Rumunii będącej połączoną z podobnym miejscem w Iraku został wyemitowany w Niezależnej Telewizji NTV 13 listopada 2015, kolejny ukazał się 20.11.2015 r., a następny będzie wyemitowany 4.12.2015 – materiał jest tak sensacyjny, że przypomina się od razu poszukiwanie świątyni wiedzy po Sfinksem albo wizję Świątyni wiedzy, którą opisał Andreas Wilhelm w swojej trylogii Projekt Babylon, Projek Sakkara, Projekt Atlantyda.Być może stoimy przed największym wyzwaniem od 2000 albo i więcej lat -zmierzeniem się z prawdziwą historią ludzkości- to prawda jesteśmy krzyżówką obcego DNA i ludzkiego! Moglibyśmy dożywać 1000 tylko ktoś specjalnie w pewnym momencie wszczepił odpowiedni gen powodujący stopniowe zużywanie „opakowania” duszy.”
https://nnka.wordpress.com/2015/11/21/najwieksze-odkrycie-archeologiczne-naszych-czasow-holograficzne-kopuly-wiedzy-w-rumunii-po-prostu-szok/

Reklamy

7 odpowiedzi »

 1. Niesamowite! Ludzkość staje na progu nowej świadomości. Teorie spiskowe stają się rzeczywistością poznawalną.
  Po tych tekstach, USA, które miały już w zeszłym roku oficjalnie ujawnić istnienie pozaziemskich ras, niech sobie teraz te informacje wsadzą w dupę.
  Najbardziej wkurza ukrywanie tej wiedzy przed ludźmi. Dopiero po trzynastu latach.
  W trzecim odcinku dowiemy się, że świętojebliwy Watykan i Nasa położyli na to łapy. No przecież wokół Ziemi mogą fruwać tylko religijne aniołki ze skrzydełkami! [ od XIII wieku zresztą , kiedy dorobiono skrzydełka].
  Gdyby nie postawa Cezara i jego przyjaciela dziennikarza, gówno ludzkość dowiedziała by się o tym. Nie będę się denerwować, bo jeszcze odbiorę sobie z tego i tak zresetowanego życia parę lat. Jak to dobrze, że nie umieją wyprodukować złota monoatomowego. My i tak nie widzielibyśmy go na oczy, a ,,oni” zmuszeni są żyć tyle samo co reszta ludzi. I to jest jedyna czysta, monoatomowa sprawiedliwość.

  Szkoda, że Rumunia poleciała na świecidełka w postaci wejścia do Unii [ czyt. IV rzeszy niemieckiej] i sprawę oddała w ręce bytów, którym nie zależy na dobru ludzkości.

  Pozdrawiam. Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • Kochany Jarku, dziś piątek! Dzień, w którym ma się ukazać trzecia część wywiadu! Tak ustalili panowie – prowadzący program w NTV i korespondent z Berlina.

   Będę niezmiernie szczęśliwa, jeśli za twoją przyczyną trzecia część wywiadu znajdzie się na naszym blogu.

   Czekam z niecierpliwością i

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 2. Jak mawiał wojak Szwejk: „dobry pan bóg jeszcze nie zrobił tak źle by nie mógł zrobić jeszcze gorzej”. W zasadzie upadek ma miejsce we wszystkich dzidzinach na niebieskiej planecie. Mitakuje Oyasin.

  Polubienie

  • ,, Tylko trzy rzeczy bywają niewidoczne: słońce, księżyc i prawda”

   Pomyślałam teraz, że: Demaskowanie kłamstwa nie jest jeszcze odkrywaniem prawdy. To dopiero pozbawienie kłamstwa cech prawdy. To znalezienie klucza, pasującego do zamka w drzwiach, za którymi znajduje się prawda. Jedynie po przekroczeniu progu możliwe jest jej poznawanie.

   Polubione przez 1 osoba

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s