Przepowiednia na 2016 r. „Autorytety prowadzące świat do zagłady muszą upaść”

Przepowiednia na 2016 r. „Autorytety prowadzące świat do zagłady muszą upaść”

przepowiednie 2016Przedstawiam Wam przepowiednię numerologiczną na rok 2016. Okazuje się, że rok ten jest rokiem końca, wyzerowania, wielu cykli numerologicznych. Jakich? Zobaczycie poniżej.

Wiecie, jaki mam stosunek do wszelkich przepowiedni. Istnieją przepowiednie, które się wypełniły co do joty. Ale istnieje również mnóstwo fałszywek czy wręcz żartów. Wg okultystów i numerologów, karma Ziemi ma się „wyzerować” w 2016 roku.

Czy są podstawy, aby wierzyć w przepowiednie? Przede wszystkim należy szukać cech i elementów wspólnych w różnych przepowiedniach, pochodzących z wielu kultur, religii, narodów. Warto porównywać i przepowiednie mistyków ezoterycznych, i nawet przepowiednie mistyków katolickich, buddyjskich, itp. Przepowiednie osób takich jak Krzysztof Jackowskich też należy brać pod uwagę.

Przy czym nie mogą to być cechy i elementy wspólne, które są bardzo ogólne. Trzęsienia ziemi, powodzie, huragany, anomalie klimatyczne, wojny – trwają non stop od zarania dziejów. Większe trzęsienie ziemi jest każdego miesiąca, zaś okres bez wojen trwał zaledwie kilka dni od roku 1945, itp itd.

Co jest wspólnego w wielu przepowiedniach? Mówią one o powstaniu nowego świata, złotego wieku ludzkości. Katolicy i inne odłamy chrześcijańskie interpretują to jako drugie przyjście Chrystusa. A co, jeśli Chrystus przyleci na statku kosmicznym ze swoją świtą, i powie również katolikom, że powinniśmy codziennie medytować? Dobra, ale koniec żartów. Pewną przemianę ludzkości zapowiadają i mistycy współcześni, i kultury starożytne.

Starożytna jest nauka o erach. O przemianie globalnej która miała zacząć się 21 grudnia 2012 roku, od dawna mówili Majowie. Stary testament, starożytność i okres ekspansji żydów na Cesarstwo Rzymskie to była era barana. Chrześcijaństwo i inne monoteizmy to era ryb, która ostatecznie skończyła się 28 września 2015 roku. Obecnie mamy erę wodnika. Ma być ona erą zwiększającej się świadomości, polepszania mentalności ludzi, i wielkiego rozwoju technologii. Ezoterycy nazywają tę przemianę globalną świadomością.

Zło i jego poplecznicy mają teraz coraz mniej energii do życia, bo 28 września 2015 zostali ostatecznie „odłączeni” od swoich sekretnych źródełek. Muszą oni więc generować sztuczne fale strachu wśród ludzi. To temu między innymi służy islamska inwazja na Europę, wywołana celowo i z premedytacją przez europejskie i amerykańskie elity. To temu ma służyć przyjmowanie terrorystów zamachy przez nich przeprowadzane.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Te trzy cyfry będą wyznacznikiem roku 2016, podobnie jak te same cyfry wystąpiły w roku 1789, roku rewolucji lipcowej we Francji. Warto dodać, że 2016 to niezwykły rok. Jestem prawie tego pewny, że został on „sztucznie” numerologicznie ustanowiony, po to aby „zestroić” wydarzenia z terminem „obowiązywania” roku 2016. .Widać wyraźnie, że Świat XXI wieku dąży do przesilenia. Ostatnie 7 kwadratur Uran –Pluton miało miejsce właśnie w latach 2012-2015. Były to kwadratury pomiędzy „być” Świata a jego strukturą (statusem). W owym czasie 2014-2015 miała tez miejsce tetrada krwawych zaćmień Księżyca.

W 2016 roku minie 288 cykli okresów 7-letnich od roku zerowego, miną też 252 okresy 8- letnie oraz 224 okresy dziewięcioletnie. Minie również 14 okresów 144 letnich oraz 84 okresy 24 –letnie. Widać wyraźnie, że 2016 rok to rok zakończenia bardzo wielu cykli. Karma ludzkości musi się niejako „wypalić” i zrobić miejsce dla Nowego. Jest to rok, w którym muszą upaść wszelkie fałszywe autorytety prowadzące ludzkość do zagłady. Jeśli tak się nie stanie, nic nie uchroni Świata przed III wojną światową. Wydaje się, że o tym roku 2016- roku ognistej Małpy i roku Marsa, roku „dziewiątki” wszyscy wiedzieli. To inny rok aniżeli rok 2012-rok „piątki”.

Za dużo się tego w ostatnim okresie nagromadziło, choćby przepowiednia Malachiasza, choćby data zamknięcia okna czasowego z przełomu 2011-2012 roku.
Nie możemy się jednak zastraszyć i zachipować obywateli „dla bezpieczeństwa”.

Dopóki przedstawiciele jednej religii będą starać się nawracać innych siłą, albo nawet za pomocą misji na swoją jedynie słuszna wiarę, dopóty nie będzie pokoju na Świecie. Bóg jest jeden i Nie-Bóg też .Nie może być wybranych religii i żadna religia nie może mieć monopolu na zbawienie. Jest tyle nienawistnych ustępów w Biblii do przedstawicieli innej wiary, dlatego jest zupełnie niezrozumiałe, że w XXI wieku na mszach czyta się lekcje ze Starego Testamentu. Jeśli wszystkie religie postępowały i postępują w myśl pierwszego przekazania „Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną” – bo jestem Bogiem zazdrosnym , nie można się dziwić temu, że od 2000 lat a może nawet i jeszcze wcześniej trwają wojny religijne i nikt nie wie jak tę religijną spiralę przemocy – powstrzymać, a zapoczątkowali ją w pewnym sensie Krzyżowcy i Templariusze, wcześniej Ci co zaczęli nawracać mieczem Słowian i inne narody.

I na koniec rozważań o roku 2016; jest w nim bardzo „mocno” zaznaczona liczba „24”
7+8+9=24 oraz 7x8x9=24×21=504 .W ciągu 2016 lat tylko 4 razy wystąpił rok , którego „wartość” była podzielna zarówno przez 7,8,9.Były to lata 504,1008,1512,2016

Warto wiedzieć że 31 października 1512 roku miało miejsce 31 odsłonięcie wykonanego przez Michała Anioła na zamówienie papieża Juliusza II fresku zdobiącego sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej. 1 listopada – freski Michała Anioła zdobiące sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej po raz pierwszy pokazane zostały publicznie.Fresk „Sąd Ostateczny” powstał w okresie późniejszym w latach 1536-1541.”

Źródło: https://nnka.wordpress.com/2015/11/15/siedem-osiem-dziewiec/

11 myśli nt. „Przepowiednia na 2016 r. „Autorytety prowadzące świat do zagłady muszą upaść”

 1. Drogi Jarku,
  cytat: …. premedytacją przez europejskie i amerykańskie elity….
  warto definiowac pojecia. to nie sa elity. jako syn prawnika jestem lekko zboczony na punkcie defiowania pojec ale warto unikac wierzy Babel .-) to antyelity

  Lubię

 2. …myślę, że przypasuje do tejże treści cytat z głównej strony „astromarii” – mam nadzieję że mi wybaczy…oto on: ” Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok. To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie. Albert Pike, mason 33 stopnia, 1871 r.”!!! zwróćcie uwagę na rok owej wypowiedzi i zarazem „stopień wtajemniczenia” tego masona….pozdrawiam

  Lubię

 3. …a propos numerologii…2016 – 1871 = 145; 1+4+5 = 10 – czyżby trafił Pike w przysłowiową dziesiątkę?…a może nie trafił?…1+0 = 1!!!….co sądzicie zatem o tej przepowiedni???

  Lubię

 4. Jeśli chrześcijaństwo pochodzi od ludzi /hipoteza wymyślenia go przez Szawła z Tarsu i poprawienia na bardziej strawne za czasów Konstantyna/, to zapewne samo upadnie. Jeśli jednak chrześcijaństwo pochodzi od Boga, /kimkolwiek tak wieczna względem nas istota by była/, to zgodnie ze słowami Jezusa z Nazaretu, żadne Bramy Piekielne /wrogowie/ go nie przemogą. Co najwyżej dojdzie do eksterminacji gatunku Homo Sapiens Sapiens na niespotykaną dotychczas skalę. Potem … No właśnie, co będzie potem? Reset ludzkości do epoki jaskini i kamienia łupanego? A może definitywny kres rodzaju ludzkiego? Musimy tylko uważać na to, aby te prognozy nie były samosprawdzającym się proroctwem. Myśląc ciągle negatywnie w skali globalnej możemy projektować takie wydarzenia o jakich się nawet prorokom nie śniło.

  Lubię

 5. W poprzedniej epoce, w ciągu trzydziestu lat prawa do aborcji, wymordowano w zakładach opieki lekarskiej /30 razy pół miliona rocznie/ 15 000 000 /słownie piętnaście milionów/ obywateli PRL. Stąd ten brak rąk do pracy dzisiaj. I trudne do przewidzenia skutki tego mordu dla przyszłości. Dziś, gdy mówimy o zbrodniach Niemieckich i Sowieckich, to nie zapomnijmy i o tej zbrodni dokonanej na Polakach przez samych Polaków. Jakoś dziwnie się o tym nie wspomina. Dlaczego? Bo nie możemy zrzucić odpowiedzialności na KRK, Żydów, Niemców, Sowietów. To Polacy Polakom uczynili. Ci wyskrobani ludzie się wcielą. I dopadną swoich oprawców w tym lub następnym ich wcieleniu. Fantomas i nie tylko Fantomas wraca. Wszyscy bezpośredni i pośredni sprawcy tej potwornej zbrodni przeciw ludzkości kiedyś za to jednak odpowiedzą. Popatrzcie co się zaczyna dziać na świecie. Wystarczy?

  Lubię

 6. coś pozytywnego dzieje się z dziennikarzami. ciekawe którego oświeci w tym kraju?

  oraz info od Wojox (ZnZ)
  Oto ciekawy art. o prawdziwej naturze dziennikarstwa. Udowadnia on że prawie wszyscy są finansowania przez ludzi którzy mają jeden cel: wojna w Europie. Robią to dla pieniędzy, a ofiarami są odbiorcy Radia/TV/Prasy w Europie. Po prostu manipulacja na skalę ogólnoswiatową:

  http://www.monitor-polski.pl/rozumiecie-teraz-dlaczego-nazywam-ich-scierwo-mediami/#more-11818

  Oto urywek art.:
  W wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Russia Today Ulfoktte powiedział: „Niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na ludzi w Europie i sprowadzić wojnę na Rosję. Minęliśmy punkt bez powrotu, i mam zamiar wstać i to powiedzieć […] nie jest w porządku to czego dokonywałem w przeszłości, aby manipulować ludźmi, aby siać propagandę przeciwko Rosji, i nie jest w porządku to co robią moi koledzy, i co robili w przeszłości, ponieważ są oni przekupieni by zdradzać ludzi, nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie. […] Bardzo obawiam się nowej wojny w Europie, i nie chcę widzieć tej sytuacji ponownie, ponieważ wojna nigdy nie przychodzi sama z siebie, mamy zawsze ludzi którzy do niej dążą i nie są to tylko politycy, ale dziennikarze też. […] Zdradziliśmy naszych czytelników, tylko po to by dążyć do wojny. […] Nie chcę już dłużej tego robić; Mam dość tej propagandy. Żyjemy w republice bananowej, a nie w państwie demokratycznym, gdzie mamy wolność prasy.”

  Informacja ujawniona przez Ulfkotte jest wybuchowa – demaskuje niemal cały świat dziennikarski Europy (i USA) jako agenturę NWO. Twarze, które widzimy w telewizji i nazwiska w czołowych gazetach są należą niemal z pewnością do zdrajców narodowych, którzy wykonują wręcz ludobójczą działalność na rzecz światowej masonerii.

  Lubię

 7. Na wstępie pragnę mocno przeprosić za mały offtop, który tutaj zrobię. Mam nadzieję, że admin bloga nie pogniewa się na mnie za to 😉 Otóż pragnę z całego serca podziękować Jarkowi za robotę, jaką wykonuje na tym blogu. Myślę, że nie będziesz miał drogi Jarku nic przeciwko temu, że będę się zwracać na „ty” 😉 (jestem od ciebie o 5 lat młodsza). Szczególnie do gustu
  przypadły mi twoje artykuły, w których poruszasz problemy damsko – męskie (choć oczywiście cały blog niezmiernie mi się podoba). To może trochę dziwić, bo choć w tych felietonach zwracasz się właściwie tylko do mężczyzn, ja jako kobieta odnalazłam w nich coś dla siebie i świetnie rozumiem problematykę, którą w nich poruszasz. Otóż jestem (chyba) dziewczyną dość nietypową, ponieważ nie chcę brać ślubu i mieć dzieci. Kiedy mówiłam tak 10 lat temu, w wieku 15 lat, wszyscy się ze mnie śmiali. Na dziś sytuacja wygląda tak, że w lutym stuknie mi 26 lat i wiem już, że nie wyjdę za mąż i że na 100% nie chcę żadnych dzieci. Nie mam chłopaka, jestem singielką i choć ja czuję się ze swoją wolnością fantastycznie, to niestety moje ciotki – klotki oraz dzieciaci znajomi postanowili z tego powodu jeździć po mnie niczym po łysej kobyle. Sąsiadki wpadają w popłoch, bo jestem jedyną panną w okolicy i uznały, że zapraszanie mnie na imprezy jest niebezpieczne, bo jeszcze odbiję im mężusiów. Inni straszą, że kiedyś będę żałować, zostanę sama, nikt mi przysłowiowej szklanki wody nie poda, itd. itp. A ja? No cóż. Kiedyś płakałam, później przeszłam etap wkurwiania się na to, że wszyscy wpieprzają się w moje życie, a dziś? Dziś jestem ponad to. Trochę mnie ci ludzie bawią, a trochę im współczuję tego, jak bardzo są zmanipulowani. Dodam jeszcze, że byłam do tej pory w kilku związkach i… Tu dopiero zaczyna się hardcore 😄 Wszyscy faceci, z którymi się spotykałam, chcieli wziąć ze mną ślub, zamieszkać razem, no i oczywiście, żebym urodziła im śliczne, zdrowe dzieci 😄 Jako, że jestem osobą, która lubi jasne i klarowne sytuacje, zawsze, ale to ZAWSZE mówiłam od razu na początku związku, jakie mam poglądy na ten temat, czyli – nie chcę wychodzić za mąż i nie chcę żadnych dzieci. Oni niby mówili: „tak, tak, oczywiście, rozumiem to, masz prawo, zdaję sobie z tego sprawę, itd.” No, ale po jakimś czasie robili mi o to niesamowite jazdy. Wtf? Myśleli chyba, że tylko tak gadam, a jak zobaczę, jacy z nich „cudowni” faceci, odmieni mi się i zapragnę, by mnie zapłodnili? 😄 No way. Zakończyło to się tak, że jeden mój były rzucił mnie, po czym znalazł sobie nową laskę, zrobił jej dzieciaka i natychmiast wziął z nią ślub. Dziś jest mężem i tatusiem córeczki. Czy szczęśliwym? Tego nie wiem. Drugi, po 4 miesiącach chodzenia zaczął mi opowiadać, że pragnie mieć ze mną córkę i że chce wracać styrany z pracy, a ja mam mu gotować obiad 😄 Odpowiedziałam mu na to, że ja mam inną wizję związku. A mianowicie taką, że każde z nas mieszka osobno, każde ma swoje hobby, swoją pracę, a spotykamy się od czasu do czasu na zajebisty seks, tańce, robimy wypady do kina lub tańczymy na ulicy w czasie deszczu. On oburzył się i odparł na to: „To ty chyba chcesz raczej być moją kochanką, a nie żoną.” Nie muszę chyba dodawać, że też już z nim nie jestem. On mnie rzucił 🙂 No więc jestem z tych kobiet, które nadają się bardziej na kochankę, niż na żonę. No płakać z tego powodu nie będę 😄 Twój blog Jarku utwierdził mnie w moich słusznych przekonaniach. Nie warto ładować się w śluby i dzieci. Warto rozwijać swoją duchowość i czerpać wiedzę z różnych źródeł. Uważam twój blog za bardzo wartościowy i cieszę się, że przypadkiem (a może nie?) na niego trafiłam. Dodam jeszcze, że moja wcześniejsza wiedza na te tematy, a także te związane z duchowością tkwiła we mnie, ale gdzieś głęboko. Dziś mam wrażenie, że oczy otworzyły mi się tak szeroko, jak nigdy dotąd. Od września tego roku, zaobserwowałam też dziwne rzeczy związane z moim ciałem. Mianowicie, jestem młoda, zdrowa a jednak dzień w dzień coś mnie boli. Codziennie inna część ciała. Mam też migreny, które są tak potężne, że dosłownie zwalają mnie z nóg. Nic nie mogę zrobić w domu, jedynie leżeć w łóżku. Bolą mnie też na zmianę nogi, głowa, stawy, szczęka, nawet palce. Nie wiem, czy to ma jakiś związek z przebudzeniem, ale jest to niesamowite, jeszcze nigdy tak nie miałam. Dodam, iż czuję się lepiej na polu mentalnym i psychicznym. Choć zawsze byłam i jestem atrakcyjną dziewczyną, kiedyś miałam mnóstwo kompleksów i nawet gdy wyglądałam jak milion dolców, nie czułam się piękna. A dziś jestem tak zadowolona ze swojego wyglądu, jak nigdy! I w ogóle z całej siebie. Dodam, że zmieniłam też dietę, powoli wcielam w życie zmiany na talerzu i dziś jestem dziewczyną, która pije herbatę z czystka a na przekąskę chrupie orzechy nerkowca 🙂 Jarek, stokrotne dzięki za twojego bloga! Znalazłam go we właściwym momencie mojego życia! 🙂 Zyskałeś nową wierną czytelniczkę, czekam z niecierpliwością na kolejne świetne teksty i kibicuję ci bardzo mocno. Pozdrawiam cię baaaardzo serdecznie 🙂

  Lubię

 8. To że się „karma Ziemi ma się „wyzerować” w 2016 roku.” co też do końca nie jest prawdą nie oznacza iż się wraz z nią WYZERUJE KARMA LUDZI…..

  Zerowanie karmy Ziemi można na przykład rozumieć jako usunięcie z niej „osób z karmą” czyli wszelkich biblijnych (judaistycznych czy zjudaizowanych (znaczy tych ze znamieniem bestii = arymana – maryi) niegodziwców, owego Żmijowego Plemienia….. z mozołem plugawiącego od tysięcy lat Ziemię w imię przykazań „globalnej lichwy i pedofilii z ‚kondomami’ na głowach”. A to oznacza iż ci uważający się jako „pierwsi do mety” mogą być na niej i ostatnimi…..

  PS.
  Swoją drogą 13.11 spalił się CERN, podobno BEZPOWROTNIE…..
  I jak to napisali „spalił się od cudownego objawienia”.

  Lubię

  • CERN to prawda do tego dojdzie jeszcze w w połowie 2016 pierdyknięcie Wezuwiusza,pól Włoch włącznie z Watykanem pod wodą,dwie ziemie,na jednej znajdą się Ci z przepracowaną karmą,a na drugiej żmijowe plemie razem ze swoimi sługusami,ot taka moja wizja i NIECH TAK SIĘ STANIE.

   Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s