Afery

„Odkryć prawdę” – zobacz film zakazany przez cenzurę!

„Odkryć prawdę” – zobacz film zakazany przez cenzurę!

lustracja i dekomunizacjaUmieszczam poniżej film Aliny Czerniakowskiej „Odkryć prawdę„, o pilnej potrzebie lustracji. W Polsce mamy trudny dylemat do rozgryzienia. Kto bardziej wspiera to, co nazywamy „systemem„? Postkomuniści którzy przepoczwarzyli się w prosystemowych, neoliberalnych lewaków? Czy katolickie konserwy z PiS na czele? Sądzę że postkomuniści i lewacy. Przy czym wcale mi nie chodzi o sprawy obyczajowe, tak modne jako tematy zastępcze dla mas. Ale o rzeczy ważniejsze.

Oni popierają każdy niszczący Polskę pomysł. Stąd uważam, że wybranie przez Polaków PiSu było mniejszym złem. Ktoś musi rządzić, a górnolotne idee pięknoduchów o wyzwoleniu się spod więzów polityki nie działają, to jeszcze nie ten czas. Ktoś rządzić musi. Tak samo przecież nie zrezygnujemy z cywilizacji i nie wrócimy do jaskiń, gdzie ludzie nie dożywali nawet 30-stki, czy nie wrócimy na drzewa. A tego właśnie by chcieli zapatrzeni w „naturę” ekolodzy, new age’owcy.

Jestem pełen podziwu wobec tego, co ten nowy rząd robi. Od razu wzięli się do roboty. Dotychczas nietykalny Bury już ma zarzuty. Trybunał Konstytucyjny oczyszczony z „leśnych dziadków„. To samo zamierzają zrobić w TVP.

Zaczynają się burzyć prosystemowe marioneki w stylu Michników, Lisów czy też polityków PO. Podnoszą oni niesłychany lament, ale niech sobie lamentują. Widać u nich popłoch i przerażenie. To samo jest w mediach zagranicznych, szczególnie niemieckich. Fali szkalowania Polski nie ma końca. Oto bowiem kolonia Niemiec zrywa się z łańcucha.

Wraca normalność, i to jest dla wielu ludzi szokiem. A przecież to co zamierza zrobić ten rząd, to minimum minimum! To żadna specjalna rewolucja nie jest. Szczerze mówiąc, nie wierzyłem w szczery zamiar tej ekipy. Myślałem, że dadzą się zastraszyć lub przekupić. Nie dali się. Ale rezultaty ich działań ocenimy za 4 lata. Lub możliwe że dużo wcześniej, gdy Unia Europejska i ład globalny się zawali, a przed nimi staną ogromne wyzwania.

Reklamy

20 odpowiedzi »

   • Włączam radio czyli dwójkę. Między koncertami – zamachy, terroryzm.
    W telewizorni: zamachy i terroryzm mają swoje przerwy jedynie podczas … reklam.
    Gazety: to samo co w telewizorze, tyle że w zatrzymanym kadrze i drukiem.
    Otwieram kompa. Wszystkie portale informacyjne ścigają się w podaniu najnowszych, czasem zakulisowych, innych newsów … o zamachach, terroryzmie.

    Odczuwam, że zamachy w Paryżu to część układanki, po której drugą częścią jest zakodowanie przerażającego strachu. Strachu o nic więcej jak tylko o własne życie.

    Terroryści, islam, terroryści, dżihad, terroryści, islam … I tak w kółko. Mogą być wszędzie! W metrze, w pociągu, samolocie, na hali, w domu handlowym, w muzeum, w restauracji, na ulicy. Sparaliżowana strachem ludzka wyobraźnia podpowiada, że jeszcze w stu innych miejscach. Ludzie przestają obawiać się komornika, utraty pracy. Wszystkie obawy cedują się na jednej: obawa o własne i bliskich życie. Media oprócz informowania o faktach, przestrzegania generują, podsycają wszechobecny strach.

    Czym innym jest nakłanianie do bycia czujnym, a czym innym jest wywoływanie strachu paraliżującego trzeźwość, czujność, racjonalną ocenę sytuacji.
    Aby zmusić ludzi do pójścia na wojnę, trzeba wskazać wroga i wzniecić nienawiść do niego.
    Obecnie wróg jest kreowany – strach, obawa przed śmiercią.
    Ale to nie pole klasycznych działań wojennych. Tu nie ma wroga po przeciwnej linii frontu, nie można go zniszczyć fizycznie. On jest w tym samym okopie.
    Wyzwolić od tego wroga może tylko swój. Policja, straż miejska, żołnierze – swoi, o ile ludzie będą stosować się do poleceń. Ludzie będą – w końcu chodzi o ich życie i byleby otrzymać namiastkę bezpieczeństwa, czyli zmniejszyć strach, zgodzą się na wiele. Bardzo wiele.

    No dobrze. Państwo policyjne, czy grupa państw, gdzie ludność utraciwszy przywileje, kontrolowana jest przez policję, wojsko niby stróżów.
    Ale to tylko jedna z na razie dwóch części układanki.

    Eskalacja ostatnich wydarzeń(zamachów faktycznych i tych domniemanych) jakby celowo przyćmiła sprawę uchodźców. Ludzie przestają śledzić ilu i gdzie się ich przemieszcza, skąd napływają. O ile do tej pory imigranci byli postrzegani jako zło, o tyle teraz nie są tylko złem, ale i przykrywką wykorzystaną do przemytu terrorystów.

    Swego czasu, dowiedziawszy się, że 80% imigrantów to młodzi, dobrze ubrani, z komórą w łapie i kasą w portfelu mężczyźni z roszczeniami – byliśmy przerażeni, zwłaszcza, że media o tym milczały jak zaklęte nakazując jedynie współczucie i miłosierdzie. Kto tego nie wyznawał, uosabiał faszyzm( ciekawe, że określenia te wychodziły z ust niemieckich), a kanclerz Merkel cechował współczynnik współodczuwalności bliski współczynnikowi, jaki przejawiała Siostra Teresa z Kalkuty.
    ,
    ,, Komuś zależy, aby zniszczyć wartości europejskie – mówiliśmy z oburzeniem. – zderzenie radykalizmu muzułmańskiego(islamistów) z kulturą chrześcijańską cofnie ją do średniowiecza”

    Waszczykowski (MSZ) zaproponował, aby imigrantów wyszkolić na żołnierzy.
    Tylko względna ogłada i dyplomacja nie pozwoliły prasie niemieckiej nazwać Waszczykowskiego idiotą i oszołomem. Poza tymi określeniami powiedziano wiele słów dezaprobaty.
    Wrócę do tego za chwilę, bo to ważne.

    A oto trzecia część układanki, która moim zdaniem ma kapitalne znaczenie i w niej należy odnajdywać sprawców iście misternie przygotowanego planu, który pozwala na jednym ogniu upiec nie dwie, ale kilka pieczeni.

    Przez dłuższy czas zadawałam sobie pytania, które jeszcze bez odpowiedzi w ogóle nie trzymały się kupy.
    Dlaczego uchodźcy nie uciekają do bogatych państw islamskich, w których z asymilacją nie byłoby problemów? Przecież mogliby być tanią siłą roboczą, byle by ocalić życie.
    Dlaczego uchodźcy uciekający z terenów objętych wojną napływają ramie w ramię z imigrantami tzw. ekonomicznymi?
    Co takiego się stało, że ludzie wcale nie zabiedzeni, wyposażeni w pieniądze, mapki docelowe, nagle ruszyli do Europy tak licznie?
    Kto kazał im wręcz żądać przywilejów, które należą im się jak przysłowiowa buda psu.
    Czy wcześniej prowadzona w Niemczech, wyludniająca ten kraj, polityka anty urodzeniową miała służyć przyjęciu niewykształconych, nieznających wartości europejskich, ludzi?

    Szukając odpowiedzi na te i podobne pytania znalazłam się … w Afryce.
    Zestawiłam kilka danych I wniosek, jaki mi się nasunął zszokował mnie. O Afryce mówiło się, że ma jakieś tam bogactwa, oprócz ropy naftowej, ale nie są bliżej zbadane I odkryte. Tak było, ale nie jest.
    Afrykański kontynent skrywa takie oto zasoby:
    platyna (ok. 80% światowych zasobów),!!
    chrom (ok. 80%),!!
    fosforyty (ponad 70%),!!
    złoto (ponad 50%),!!!!
    kobalt (ok. 50%),!!
    diamenty (ok. 50%), !!
    uran,
    miedź,
    cyna,
    cynk,
    ołów,
    mangan,
    boksyty,
    magnezyt,
    tytan,
    węgiel kamienny,
    ropa naftowa,
    gaz ziemny.
    Okazuje się, że bogactwa Afryki stały się dla jej ludności przekleństwem.
    Oprócz zachodniej Europy i USA Chiny jawią się jako największy z nich inwestor. Nastąpiła era rekolonizacji kontynentu afrykańskiego w celu wydarcia znajdujących się tam bogactw.
    Np. Chiny wykorzystują tanią siłę roboczą, zalewają kraje ,,chińszczyzną”, niszcząc rodzima produkcję. Dochodzi do anty chińskich wystąpień jak w Tanzanii czy Mozambiku.

    Fala uchodźców nie ma tendencji hamujących, a wręcz rosnące, gdzie prognozuje się napływ milionów Afrykańczyków do Europy w najbliższej przyszłości.

    Z jakich głownie krajów Afryki przybywają do nas uchodźcy i imigranci ekonomiczni?
    Dane z września 2015r. (kraj i procent imigrantów)
    Syria – 49%, Afganistan – 12%, Erytrea 9%, Nigeria – 4%, Somalia 3%,
    Państwa zachodu doskonale są zorientowane w ilości bogactw naturalnych w tych krajach, w których rozpoczęto eksploatację lub ma się zamiar to robić. Następuje grabieżcze przejmowanie surowców I bogactw, gdzie do upolowanej zwierzyny zbliża się niejedna hiena.

    Narody Afryki, co było do przewidzenia, zaczęły się budzić w stronę cywilizacji, by zastała ich jeszcze czarniejsza noc agresywnej ekspansji bezwzględnych ludzi zachodu i Chin, mających w planie wydrzeć z ziemi afrykańskiej jej bogactwa.
    Nie chcę tu przytaczać szczegółów. Wspomnę może tylko, że Nigeria wydobywająca 2,5 miliona baryłek ropy dziennie jawi się jako największy producent tego surowca w Afryce. W Nigerii znajdują się duże złoża złota, uranu, gazu.
    W Afganistanie jego bogactwa w postaci gazu ziemnego, ropy, węgla I miedzi warte są 3 tryliony dol.
    Erytrea posiada ogromne złoża złota, miedzi I żelaza, a Somalia znajduje się w grupie 20 państw posiadających największe rezerwy ropy naftowej na świecie.

    Nie jest dane tym państwom spokojnie cywilizować się, rozwijać, czerpać ze swoich dóbr i polepszać swój byt.

    Teraz rozumiecie dlaczego z tych krajów przybywają do nas ludzie w wieku poborowym? Dlaczego opłaca się dać im wyprawkę w postaci kilku lub kilkunastu tysięcy euro, wykorzystać ich zacofanie z religią włącznie i wysłać do ,,raju”?

    Teraz już wiecie co miał na myśli Waszczykowski, proponując zrobić z nich żołnierzy i co miał na myśli, mówiąc, że nie widzi sytuacji, w której imigranci siedzą na rynkach miast i piją kawę, a do ich kraju wysyłane są kontyngenty Europejczyków?

    Teraz rozumiecie dlaczego Waszczykowskiego w mediach niemieckich uznano za człowieka niespełna rozumu?

    Oto moja trzecia część układanki doskonale wpasowująca się do dwóch pierwszych.
    Okazuje się, że stary kontynent nie jest tak istotny jak Afryka i jej bogactwa, które dla niej samej stały się przekleństwem.

    A że Europa pod napływem imigrantów (w tym terrorystów) stanie się chaosem, a następnie państwem policyjnym, to przy okazji następna pieczeń upieczona na jednym ogniu. Do zaprowadzenia nowego porządeczku – jak znalazł.
    Ale na ten temat, być może kiedy indziej.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

 1. ten gość w ciemnych okularach zna historię Polski od podszewki ale chyba nie zdaje sobie sprawy, jakie dno ma cała historia okupywanych politycznie narodów. Polska jest puzzlem w całej grze i nie jest ważne jak zwał się dany ustrój polityczny. Ostatnią próbę prawdziwego odbicia Polski z rąk zakulisowych osób, zafundował Mościcki. Niestety zawitał do niego seryjny samobójca i rozpoczęła się IIWŚ. I nawet to światowe wydarzenie nie miało charakteru pierwszej obrony prawdziwej niepodległości. Ten przełomowy moment zainstalowania wirusa, objawi się w przyszłym roku w postaci rocznicy chrztu Polski. To był przełomowy moment, gdy ochrzcił swe dupsko Mieszko I, syn i wnuk rogaczy wikingów. Słowianie zostali najechani jak siuksowie, apacze, itp. w Ameryce. Konkwista krzyża ze skandynawskimi rogaczami rozpoczęła nowy rozdział.

  Widzicie, jak się sprawy mają, teraz dopiero widać ile lat musiało upłynąć, aby więzieniem człowiek mógł zwać nie tylko przysłowiową celę ale świat, który go otacza. Od początki XIw. aż do dziś. Początek XXIw. to cel. 1000 lat elyty będą świętować w 2050r. =, kiedy zgodnie z ich planami, świat ma już być całkowicie opanowany przez jeden rząd, religię, jeden system ze wszystkimi konsekwencjami. Całkowity rozłam pomiędzy tymi na górze i tymi na dole. Ile pokoleń minęło a plan zakulisowych rodów był z mozolną konsekwencją realizowany. Immunitet i wszelka odmiana nietykalności, to układ dla całych rodzin, klanów politycznych. Ten system sam się broni, bo jest doskonały, bo tworzy go człowiek i wciąż ulega modyfikacjom w postaci ustaw, prawa, etc.

  Ludzkość obudziła się nie tak, jak oczekiwała – że w odpowiednim jeszcze momencie dokona przełomu. Ludzkość się obudziła, bo tak chciały elyty, podsuwając m.in. internet. Ludzie obudzili się w klatce i to jest fundamentem sensu teorii strachu.

  Jakie będą dni tej prawdziwie „dokręconej śruby” człowiekowi przez system? Bliski Wschód i Zachód Europy są już w stanie krytycznym. W USA obozy FEMA działają pełną parą a napływ południowych sąsiadów do kraju 44 prezydenta ma ponoć nieobliczalne rozmiary.

  Formalnie ludzie nie są w stanie zrobić nic, bo pan w ciemnych okularach słusznie zauważa, że naród nie ma takich narzędzi. Zatem pozostaje tylko zaplanować moment….

  … czy aby go już nie przespaliśmy? Przewroty geopolityczne na naszych oczach pokazują, że lucyferiańskie plany właśnie materializują się w postaci globalnego chaosu cywilno-militarnego i ziemksko-kosmicznego. Sprzężenie po 1000 latach. Na początki XIw. nastał mrok, na początku XXI nastanie blask w kontekście pojmowania blasku i mroku przez elyty a nie przez masy.

  Dla nich szatan/lucyfer jest blaskiem oczywiście, bo na swój sposób tworzą lepszy świat. Hmmm, ciężkie mają wybory ze wszech pojętą depopulacją w nadchodzących latach. Później sprzątanie świata rękami tych, co przeżyją najbliższą dekadę.

  Coś tam było, że byli tacy, co na tysiąc lat wypędzeni zostali ze swoich ziem, nie? Tysiąc lat, kilkanaście pokoleń w jednej linii rodziny, znajomi, koledzy, koledzy ze studiów, przyjaciele rodziny, znajomi znajomych, koledzy z jednej celi więziennej, nowi wywrotowcy (tzw. „bohaterowie” wychodzący z tłumów) z tłumów mas, etc., itp, itd, … Wielka administracja państwowa, urzędy, ministerstwa, sądownictwo, zdrowie, edukacja, … i brak w tym wszystkim państwowego majątku. No i co się dziwić, że jest, jak jest?

  Przed nami moment przejścia systemu z trybu „sterowanie ręczne” w tryb „sterowanie automatyczne”, tj. bez ludzi, którzy przez te wszystkie lata sprzedawali siebie i ten kraj. Nowy system nie potrzebuje takiej administracji i dopiero wtedy ci ludzie zrozumieją, jak 70% z nich spadnie na przysłowiową doopę, np taki K. Durczok, qrwa, taka gwiazda i go wyłączyli. I takich będzie więcej, polityczną również i wszelkiej innej „specjalności publicznej”.

  Polubienie

  • Głupoty piszesz u nas nie było pogaństwa od początku byliśmy katolikami. Nie znasz pewnie tej historii ukrytej przed społeczeństwem. Pogańskie religie wprowadzono nam specjalnie do kultury aby był pretekst do wprowadzenia inkwizycji kościelnej. Nasze Państwo liczy ponad 6000 lat i nazywało się Lechia a dokładnie Lechici. W Turcji do tej pory nazywają nas lechistami a nie Polakami. Zapoznaj się dokładnie z historią Polski nawet tą ukrytą przed nami z innych źródeł : kroniki rzymskie, kroniki franków, kroniki brytyjskie, królowej Saby. Badania genetyczne potwierdziły że nasza grupa dna pochodzi od jednego Ojca. Lud z ziemi polskiej wędrowały do Azji i dotarły do Chin, to nie z Indii przybyli Słowianie tylko Słowianie Polacy dotarli do Indii. Nawet nasze kroniki spisywane przez Kadłubka i Gala Anonima są ocenzurowane istnieje tylko wersja oficjalna a ta nieoficjalna przed chrztem Polski została usunięta: Są am opisani Lechici, Wandale, Goci, Ostrogoci. Po co tak zrobiono właśnie po to żeby zrobić z Polaków nic nie znaczących małych ludków .

   Polubienie

  • Brawo bara bara chylę czoła wreszcie poznałeś prawdę co do tego „przebudzenia” Spektakl był wyreżyserowany tysiące lat temu. Potężni Nadzorcy już wiedzą jak zmanipulować ludzkością. Ta wiedza to Cybernetyka i dużo wiedzy tajemnej

   Polubienie

 2. Ten film tez widzialem juz kilka lat temu…..Wiem Jarku,ze udostepniasz to po to by ludzie;ktorzy nie widzieli tego filmu mogli go obejrzec ale pewnie wieszkoszc juz to widziala.

  Polubienie

 3. https://www.youtube.com/watch?v=NSy8Us3FOro … polecam genialny wywiad z Januszem Korwinem Mikke, dlatego go PIS udupiło, za to że mówi PRAWDĘ! … znamienny cytat: „PIS jest partią lewicową zdecydowanie, z tym że ludzie wierzący. Na starość nawet ateiście wierzą w Boga, więc elektorat (lewicowy) przeszedł do PISu. PIS to jest dawna PZPR, z tą różnicą, że zamiast pierwszych sekretarzy mają być proboszczowie” ….

  Polubienie

  • Korwin to bardzo groźna część systemu, choć pewne rzeczy mówi wolnościowe- o broni, jest przeciw islamizacji, krytykuje absurdy UE, to jest za neoliberalizmem i jeszcze bardziej jego darwinistyczne poglądy są systemowe i szkodliwe.
   Socjalizm i kapitalizm to utopie i potrzeba 3 drogi, o której mówił – tak Wałęsa- tak agent Bolek, który akurat czasem powie coś mądrego.

   Polubienie

   • Już nie mówię o jego poglądach społecznych co do kobiet, niepełnosprawnych, bo to co on tam głosi to jest właśnie ten darwinizm- gdzie liczy się tylko najsilniejszy i najbardziej przystosowany społecznie ziomek Alfa, czy to nie jest tworzenie gorszego piekła niż jest? Myślę, że tak.

    Polubienie

    • Widzę że masz już jaką obsesję gówno mnie obchodzi jakiś księżyc czy bożek jahwe jestesmy na ziemi a nie gdzieś w obłokach a kto ci powiedział że monarchia jest nie zmienialna u Słowian była tzw. starszyzna wybierała na wiecach najlepszego kandydata wśród swoich bo po czynach i owocach ich poznacie a nie bo gadce szmatce czy po pochodzeniu i dobrym imieniu

     Polubienie

    • Przyznaję trochę racji Roniemu.
     Prosty człowiek, który wierzy w boga, i mu coś nie wychodzi w życiu, mówi: wola boska, nie mam na to wpływu. Muszę się pogodzić”

     Ciągłe zwalanie winy za wszelkie zło na księżycowego reptila, mającego moce astralne, czyni w ludziach podobną niemoc.
     Nie można za syf, który się obecnie dzieje, winić bardziej astral niż ludzi z krwi i kości, którzy namacalnie powodują ten chaos. To im możemy się sprzeciwiać, demaskować. Na nich możemy mieć wpływ.
     Przynajmniej taka nadzieja trzyma nas przy życiu. Wirtualnemu wrogowi trudno dać w pysk.
     Ależ ja dziś jestem w swoich komentarzach bojowo nastawiona!
     Zdrzaźnił mnie fakt, że odkrycie w Rumunii dane nam było poznać dopiero po trzynastu latach. Trochę to ugodziło w moją ludzką dumę. A człowiek powinien być dumny, że nim jest. Że żyje w bibliotece wszechświata!

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Doskonale, Gmosiu, rozumiem.
     To ja byłam jedną z pierwszych osób na Jarkowym portalu, którą mocno zaciekawiła twoja wiedza z racji tego, że wpasowywała się w obecnie (i w przeszłości) istniejące realia. I na przykład takie odkrycia, jak w Rumunii tylko tę wiedzę potwierdzają.

     Chodzi mi oto, że religie[a konkretnie ci, którzy je stworzyli dla własnych interesów]kształtują w człowieku niemoc wobec wyższych sił i każą się temu podporządkowywać. W konsekwencji czynią z ludzi bezwolne zwierzątka z zielonymi od trawy łbami, aby móc nimi zarządzać, kontrolować.
     Taka zbiorowa psychoza celowo każe być bezsilnym wobec wszystkiego ,,co nad nami”.
     Łącznikiem z księżycowymi reptilami są wszyscy ci, którzy wykonują ich polecenia. Jeśli na coś mamy wpływ to właśnie na ten łącznik.
     Ponadto każdy z nas ma w sobie potężną broń w postaci wolnej woli i pozytywnych uczuć, w które zostaliśmy wyposażeni przez Jasną Stronę Mocy.

     Wiem, Gmosiu, że to nie takie proste, ale należy robić wszystko co jest w mocy ludzi ,,już wiedzących”, aby przekazywać tę wiedzę, dzięki której społeczeństwa zastanowią się, porównają, zweryfikują, przejrzą, zmienią dotychczasowe skostniałe wierzenia i przekonania.
     Dwa tysiące lat cywilizacji można przyrównać do 80 lat życia człowieka. Jeden rok to jedno pokolenie [80x 25lat= 2000]
     Człowiek, aby zmienić swoje przekonania[te wewnętrzne, duchowe] potrzebuje lat. Cywilizacja pokoleń.
     Ktoś powie: ,, A co mnie obchodzi, co będzie za sto lat?”
     To jest efekt tresury, w której liczy się tylko ,,moje życie tu i teraz” bez patrzenia w przyszłość i jakość życia pokoleń, które nadejdą.
     Takiej tresurze nie poddawajmy się.
     Co ciekawe ,,zarządzający” tym światem myślą właśnie długofalowo, wiedząc, że ich dzieło będzie kontynuowane.
     Pod tym względem myślmy tak samo.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

 4. ” PiS zdradził naród Polski i umożliwił potop islamu.
  „Wbrew spekulacjom rząd Beaty Szydło przyjmie uchodźców – zapowiedział minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.

  „Z bólem serca, ale będziemy musieli jako państwo praworządne i przestrzegające międzynarodowych zobowiązań wykonać te, które zaciągnął poprzedni rząd” – stwierdził polityk w wywiadzie dla „Super Expressu”.

  Wcześniej minister ds. europejskich Konrad Szymański stwierdził, iż po serii zamachów w Paryżu Polska nie przyjmie imigrantów.
  „Krytykowane przez nas decyzje Rady UE o relokacji uchodźców i imigrantów do wszystkich krajów UE mają wciąż status obowiązującego prawa UE. Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu nie widzimy jednak politycznych możliwości ich wykonania” – zapowiadał polityk.
  Tymczasem słowacki premier Robert Fico zapowiedział, że nie wpuści do kraju migrantów. Co więcej zapowiedział pozew w tej sprawie do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.”
  Źródło: onet.pl

  Naród Polski został bardzo negatywnie zaskoczony, ja również. Myślałem, że chodź trochę przyzwoitości w tej partii jest. Po takiej masakrze w Paryżu ogłaszają, że jednak będą przyjmować islamistów. Całą winę zrzucili na poprzedni rząd, że muszą przestrzegać umów międzynarodowych. Ale ściema.

  Około 90% społeczeństwa polskiego nie chce islamistów w Polsce, pytanie kogo PiS reprezentuje? Jak to kogo? Światowy Rząd – New World Order.

  Nie tak dawno było II WŚ i Polska miała umowę, pakty militarne na wypadek wojny. I co? Zachód nie dotrzymał obietnicy, niepierwszy raz i pewno nieostatni, zawsze nas zdradzali, bo to zdrajcy.

  Wiadomo było, że PO przegra wybory więc mogli sobie tzw. „nasrać”(wpuścić imigrantów islamskich) – bez konsekwencji. Niby tylko 7 000 tys. a faktycznie 100 000 tys. lub więcej jest w planie. A nowy rząd PiS nie chce tego gówna sprzątnąć a ma możliwości.

  Z pewnością było to tak.
  Nasz rząd zaraz po masakrze z Paryżu przestraszył się Islamu i w naturalnym ruchu obrony postanowili wycofać się z przyjmowania imigrantów islamskich i taką informację ogłosili w mediach. A na drugi dzień, z samego rana dzwoni np. do prezydenta RP papież Franciszek:
  – Ty, Andrzej Ty się nie wygłupiaj samodzielną polityką. Islam ma być w Polsce tak jak wcześniej ustaliliśmy. Słuchaj się Merkel i rób to co Ci każe bo skończysz jak Lepper.

  Ja nie przypuszczam żeby Merkel, Kopacz, Szydło czy Duda niebyli świadomi tego co się dzieje i do czego rękę przykładają i do czego to zmierza. Oni wykonują polecenia Światowego Rządu.

  Ktoś kto jest świadom planów Nowego Porządku Świata – czyli tzw. spiskowej teorii dziejów rozumie wydarzenia polityczne bo są bardzo logiczne.
  Zaraz po masakrze w Paryżu we Francji i Belgii ogłoszono coś w rodzaju stanu wojennego, gdzie jest dużo patroli wojskowych, policyjnych, gdzie służby specjalne dostają dodatkowe uprawnienia, ludzie siedzą przestraszeni w domach i mówi się im żeby lepiej nie wychodzili na ulicę, pozamykane metra, odwołane koncerty. „

  Polubienie

 5. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/71104-marksistowski-socjalizm-jest-superkapitalizmem
  „Kiedy zdamy sobie sprawę, że państwo jest niczym więcej, jak korporacją udającą pseudodemokratyczny rząd, zdamy sobie sprawę, że ci „źli kapitaliści” są w rzeczy samej socjalistami, przeciw którym, jak im się wydaje, protestują ich niewolnicy… a później idą na marsze, powiewając komunistycznymi/marksistowskimi/trockistycznymi sztandarami. Tak więc owczarnia protestuje ponownie przeciwko systemowi, machając sztandarami i przyłączając się do organizacji, które ten system wspierają.

  Socjalizm jest trucizną udającą lekarstwo. Socjalizm kreuje monopol państwa zależny od ludzi, ale fundujący elitę bogaczy. Elita bogaczy udaje, że ma najlepsze interesy narodu na swoim sercu. Nigdy nie ma. Gdy naród zaczyna sobie z tego zdawać sprawę, bogata socjalistyczna elita musi stać się jeszcze bardziej represyjna w celu utrzymania władzy.

  To właśnie dzieje się z naszym społeczeństwem obecnie. Rządy są kontrolowane przez elity Nowego Porządku Świata i podtrzymują obrazek „środka drogi” albo „centro-prawicy”, podczas gdy w rzeczy samej są daleko na lewo. W ten sposób, gdy swoboda i gospodarczy dobrobyt zmniejszają się, mogą winić „prawicę” (jej obraz) za katastrofy spowodowane przez ich własną marksistowską politykę. W ten sposób ludzie, ufający swemu zafałszowanemu postrzeganiu, nigdy nie wesprą czy się zwrócą do ludzi, którzy uratowaliby ich od katastrof polityki marksistowskiej. Marksizm zyskuje ciągle rosnący wpływ i ciągle umacniającą się pozycję w rządzie.”

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s