Afery

UE rozpada się na naszych oczach, nadchodzą wielkie globalne zmiany

UE rozpada się na naszych oczach, nadchodzą wielkie globalne zmiany

upadek unii europejskiejAby zrozumieć sens zachodzących zmian, należy wspomnieć kilka wydarzeń z ostatnich dni:
-hiszpańska prokuratura wydała nakaz aresztowania Benjamina Netanjahu i innych izraelskich zbrodniarzy wojennych (link);
-media ujawniły, że Barack Obama jest prawdopodobnie muzułmaninem (link), (link);
-psychoza strachu w Europie i Ameryce związana z islamskim terroryzmem;
-masowe bombardowania państwa islamskiego. Po raz pierwszy od lat zbombardowano ich instalacje naftowe;
-przejęcie władzy w Polsce przez rząd niechętny UE. Bardzo szybko wziął się on do pilnej roboty. Jego decyzje szokują dotychczasowych baronów partyjnych i tych, którzy uważali że są ponad prawem. I bardzo dobrze że tak się dzieje;
-UE powoli się rozpada, trwa największy kryzys od lat, będący de facto inwazją militarną państwa islamskiego. Jutro specjalny szczyt UE na którym zostaną podjęte decyzje, m.in. o upadku strefy Schengen;

Bez wątpienia świat który znamy, odchodzi do historii. Rok 2015 to ostatni w miarę spokojny rok na naszej planecie. Przyszłość jest nieznana. Czy przyniesie odmianę na dobre? Czy Polsce uda się wybić na suwerenność i niepodległość? Według wielu przepowiedni, Polska ma wyjść z globalnego kryzysu wzmocniona.

To, co stare, musi upaść i odejść. Jednak ono wcale nie chce odejść, broni się rękami i nogami. To powoduje ogromne globalne problemy, wielki światowy kryzys. Elity polityczne świata nie chcą się z tymi procesami pogodzić. W swojej pysze uważają, że mają świat na własność. Tymczasem mają go co najwyżej w dzierżawę. Dzierżawią go od kogoś lub raczej czegoś, co wcale nie darzy ludzkości sympatią.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Ze względu na napływ uchodźców do Europy, Niemcy planują wyrzucić Polskę ze strefy Schengen

Cytuję: „Układ z Schengen, dotyczący swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej jest przedstawiany jako podstawa zdobyczy Unii Europejskiej. Teraz w obliczu kryzysu migracyjnego wywołanego między innymi lekkomyślnym zaproszeniem wszystkich chętnych nielegalnych imigrantów, wystosowanym przez kanclerz Angelę Merkel, kraje bogatego zachodu zamierzają zamknąć swoje granice i przy okazji ukarać niepokornych, w tym Polskę, która miałaby zostać karnie usunięta z Schengen.

Strefa Schengen, przedstawiana jest jako zdobycz, podczas gdy jest to tylko powrót do normalności znanej jeszcze z XIX wieku. Granice w naszym rozumieniu pojawiły się dopiero po I wojnie światowej, ale wystarczyło kilkadziesiąt lat, aby przywrócenie normalności urosło do rangi zdobyczy. Większość polaków sądzi, że przynależność do strefy Schengen jest przywilejem państw członkowskich Unii Europejskiej, podczas gdy są kraje takie jak Norwegia, które należą do Shengen nie należąc do UE oraz takie jak Wielka Brytania, czy Rumunia, które należą do UE, ale nie należą do Schengen.

Już jutro ma się odbyć specjalny szczyt w UE, którego celem będzie przedstawienie  koncepcji Mini-Shengen. Inicjatywa pięciu pierwszych członków strefy, czyli Belgii, Niemiec, Luxemburga, Francji i Holandii ma za zadanie wyłączenie z ruchu bezwizowego Grecji, Hiszpanii, Włoch, Polski, Słowacji i Węgier. Według zainteresowanych ma to uchronić te kraje przed niekontrolowanym napływem uchodźców.

upadek UETen radykalny krok ma spowodować utrzymanie ruchu bezpaszportowego w ramach krajów bogatej Europy Zachodniej z Czechami, Austrią i Słowenią włącznie. Jakkolwiek w stosunku do krajów takich jak Włochy i Grecja, zmagających się z wielkim napływem imigrantów, ruch ten wydaje się uzasadniony, tak w przypadku Polski czy radzących sobie z napływem uchodźców Węgier trudno nie odbierać tej zapowiedzi jako retorsji ze względu na postawę w kwestii przymusowego eksportu problemu zarządzonego w Berlinie.

Shengen rozpada się na naszych oczach i to bynajmniej nie z powodu fali imigrantów, ale dlatego, że UE nie była w stanie utrzymać granic pod kontrolą. Problemu nie mają z tym jednak Polacy. Imigranci już od wielu lat przybywają do Grecji i do Włoch, a żadne kroki podjęte dotychczas, aby zablokować tą migrację skończyły się niepowodzeniem.

upadek unii europejskiejTeraz okazał się, że islamski terroryzm wykorzystuje w swoich działaniach przeciwko Europejczykom właśnie uchodźców, co bardziej przeraziło opiniotwórcze kręgi lewackie od samej groźby powszechnego terroru. Bądźmy szczerzy, islamiści byliby ostatnimi głupkami, gdyby nie zdecydowali się skorzystać z tego przepływu osób, a kto wie czy go nie generują celowo stosując uchodźców jako broń w nowoczesnej wojnie hybrydowej.

Nie oszukujmy się, UE nie jest w stanie odzyskać kontroli na granicach zewnętrznych. Niemądre wypowiedzi Angeli Merkel wcale się nie kończą i im więcej terroryzmu w Europie tym większe zafiksowanie lewicowych elit w zapełnieniu kontynentu milionami młodych islamistów gotowych do dżihadu. Można powiedzieć, że europejska lewica popierając inwazję islamistów popełnia spektakularne samobójstwo, bo oni zostaną wyrżnięci jako dziwolągi i na pewno  znajdzie się werset w Koranie, który pozwoli ich wszystkich skrócić o głowę na przykład za wspieranie homoseksualizmu i innych zboczeń seksualnych. To właśnie ta głupia lewica pierwsza oberwie gdy nastąpi w końcu nieuchronna europejska intifada.

Ale nie wszyscy dadzą sobie pokojowo poderżnąć gardła, albo pozwolić się rozstrzelać jak w klubie Bataclan w Paryżu. Niewątpliwie wchodzimy w etap otwartej konfrontacji z Islamem, tu i teraz, w Europie. Rok 2015 zapewne zostanie zapamiętany jako rok eksplozji terroryzmu, który swym zasięgiem dotyka już całego świata.

Jeszcze niedawno wydawało nam się, że zagrożeniem dla Europy jest agresywna Rosja prowokowana przez USA na Ukrainie. Teraz okazuje się, że możemy doświadczyć rozpadu Unii Europejskiej i to z powodu ciągłej groźby ataku niewidzialnego wroga, który wniknął głęboko w społeczeństwa zachodnie i zaczyna atakować. Wszystko wskazuje na to, że niedługo będziemy świadkami upadku Unii Europejskiej. Mimo, że obecnie wydaje się to niemożliwe taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny, a wszystkim, którzy twierdzą, że tak się na pewno nie stanie można przypomnieć losy Związku Radzieckiego.

Poza tym jaki sens ma obecnie pozostawanie w strukturach UE? Jeśli zostaniemy usunięci ze strefy Schengen bardziej opłacalne będzie izolacyjne podejście do obecnego bajzlu wywołanego przez postkolonialne imperia. Teraz usiłuje się eksportować ich problemy do nas co wkrótce może sprowadzić i na nas w Polsce, poważne zagrożenie z jakim zmagają się obecnie mieszkańcy zachodnich metropolii.

Być może jeśli nie będziemy musieli wpłacać naszej składki członkowskiej walcząc potem dzielnie o jej odzyskanie w ramach dobrodziejstwa zwanego funduszami unijnymi, to lepiej wydamy własne pieniądze, a już na pewno nie zadłużymy się aby je odzyskać, co obecnie jest nagminne. Czy po wyjściu Polski z UE dalej należałby się socjal naszym obywatelom w UE?

Oczywiście, że tak, skoro należy się uchodźcom, to dlaczego nie Polakom, czyżby rasizm? Norwegia nie jest w UE a socjal pracującym tam Polakom się należy. Ale i tak zdecydowana większość naszych rodaków za granicą ciężko pracuje na swoje utrzymanie nie oczekując tylko mitycznych benefitów. Taki zły wizerunek tworzy się w niektórych krajach, a przecież to  nie Polacy tylko roszczeniowi przybysze z krajów islamskich traktują system pomocy społecznej jako formę słusznego podatku nałożonego na niewiernych – pieniędzy Allaha.

Politycy z krajów zachodnich byliby idiotami nie chcąc aby Polacy mieszkali i pracowali w ich krajach, zwłaszcza, że w drugim pokoleniu zostaną już tak zasymilowani, że niewielu jeszcze będzie mówić po polsku. Nic takiego nie dzieje się w przypadku imigrantów arabskich, którzy w drugim pokoleniu radykalizują się jeszcze bardziej i dopiero wtedy stają się realną siłą zagrażającą porządkowi publicznemu.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ze-wzgledu-naplyw-uchodzcow-europy-niemcy-planuja-wyrzucic-polske-ze-strefy-schengen

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. Już od początku swojego istnienia taki twór jak unia,który był realizacją myśli Bismarcka o utworzeniu IV Rzeszy nie mógł trwać długo.Ponieważ ze złej energii jaka zawsze wychodzi z niemiec ,nie może powstać nic dobrego,tak i ten sztuczny, zafałszowany twór nie mógł przetrwać w tej nierealnej postaci.Od samego początku powstania tego złego ,sztucznego tworu,to właśnie Niemcy narzucały inny członkom swoją wolę.A tego na dłuższą metę nikt zdrowy na umyśle nie wytrzyma i musiało nastąpić przesilenie,które właśnie obserwujemy z zapraszaniem na teren wspólny uni uchodźców przez Niemcy nie konsultując się wcześniej z partnerami.Z jednej strony cieszę się bardzo z tego rozpadu,a z drugiej zastanawiam czym to się może skończyć wiedząc ,że w całą tą sprawę zamieszani są żydomasoni,a oni potrafią narozrabiać,bo co jak co ale oprócz robienia kasy to w tworzeniu konfliktów,są najlepsi na tej planecie.Jak mówi przysłowie „pożyjemy,zobaczymy”

  Polubienie

  • No i proszę. A pan Krzysiu Jackowski z precyzją matematyka przewidział rozpad UE!
   Mówił to bodaj cztery lata temu, twierdząc, że w ciągu sześciu lat unia się rozpadnie. Powstaną dwa bloki państw; zamożniejszych i tych mniej zamożnych.

   Chociaż, wziąwszy pod uwagę to, co się obecnie dzieje w Europie, pojęcia bogaty i biedniejszy mogą być bardzo różnie interpretowane, nie tylko pod względem ekonomii i finansów.
   Polska ma obecnie swoją dziejową szansę.
   Mądry strategicznie rząd, spokój wewnątrz kraju i jednomyślność Polaków w celu nadrzędnym, jakim jest szeroko pojęte dobro narodu, które jest ponad podziałami, religiami, ideologiami i statusami.
   Może to patos, ale odłóżmy wszelkie animozje i pomóżmy pchać ten wóz do przodu. W narodzie drzemie potężna siła, tyle, że każdy z nas powinien znać jej kierunek i nim podążać. Jeden, wspólny dla dobra narodu, więc i dla każdego z nas.

   Nie jest w interesie kogokolwiek, aby za nas to zrobić. Mało tego. Możemy liczyć się z kłodami rzucanymi pod nogi, które jesteśmy w stanie pokonywać, gdy będziemy, my Polacy, trzymać się razem.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 2. nie jezdze po szengen i nie zamierzam wiec niech zamykają, jeżeli już to nad cieple morze czarne bym sie przejechal do putina -_-, musi wrocic PRL z elementami kapitalizmu ale nie odwrotnie kapitalizm z elementami PRL jak dotychczas mieliesmy za PO, po mojemy cale PO będzie spierdalac niedługo jak zobaczą ze PIS nie zartuje a widać ze nie zartuje przestepcow PO będzie scigac nieodparcie

  Polubienie

 3. EWG poczatkowy nowotwor tworu zwanego Unia Europejska powstala na mocy traktatu rzymskiego klepnietego przez watykan.JEsli Unia sie rozlezie a szengen nie bedzie dzialac to jeszcze proponuje oddzielic religie od wladzy.

  Polubienie

  • swietna wiadomość im szybciej tym lepiej, niech sobie ograniczają ilość białych urodzin i sprowadzają ciapate, swietlana przyszlosc widze dla nich

   Polubienie

 4. Unia taka jaka jest obecnie nie jest Polsce, ani Polakom do niczego potrzebna. Jesteśmy do płacenia składek i rynkiem zbytu dla bubli firm typu TOSHIBA. Co do uchodźców mam jedno zdanie. Nie przyjmijmy ani jednego. Tych chrześcijan syryjskich również nie bierzmy sobie na kark. Niech opiekuje się nimi Watykan. Ma liczne obiekty w Rzymie i całe Castel Gandolfo. Nie namawiam was do przejścia na wiarę Proroka. Wróćcie lepiej do naszych słowiańskich korzeni. KRK zostawmy samemu sobie. Z dwojga złego wolałbym tu islam niż KRK. A najlepiej obyć się od obu tych okupacyjnych wyznań. Precz z okupacją Słowiańszczyzny! Precz! Precz! Precz! KRK do Watykanu.

  Polubienie

  • kk pada jak wszędzie, ale ważne żeby nie sprowadzać zadnego nowego gowna wlasnie sobie teraz omyslalem ze sprowadzają islam bo kk pada… a ciaglaosc ssania owieczek musi być zachowana

   Polubienie

  • Nawet w ich świętej książce jest, że wielka nierządnica zostanie zniszczona. Więc pewnie wkrótce KRK dostanie w łeb.
   P.S. Ja również jestem za przywróceniem wierzeń starosłowiańskich : ) To jedyna słuszna opcja, wrócić do korzeni : )

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s