Afery

BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!


BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

system prawnyZapraszam do przeczytania materiałów odnośnie tego, kim tak naprawdę jesteśmy w rozumieniu prawa międzynarodowego. Okazuje się, że cały świat jest podzielony na państwa-korporacje. Korporacja matka to „corporation of London” czyli stolica matrixa. Wszyscy ludzie żyjący na terenie danego państwa są oficjalnie jego niewolnikami.

Dodatkowo, funkcjonariusze korporacji (policja, wojsko, lekarze, urzędnicy, politycy, prawnicy itp itd) są objęci specjalnym immunitetem. Nie ponoszą praktycznie odpowiedzialności za swoje złe decyzje, nawet gdy podejmowane były świadomie i z premedytacją. A jeśli ponoszą, to dostają wyrok w zawiasach lub minimalną karę.

Lekarz za popełnienie błędu nie poniesie odpowiedzialności, bo kolega po fachu z sądu będzie go chronił. Policjant za umyślne zamordowanie człowieka dostanie wyrok w zawiasach lub sprawę się zatuszuje. Prokurator który rozbił auto „pod wpływem„, nie poniesie kary bo ma immunitet. I tak to się kręci.

Nie wierzysz? To zapoznaj się z poniższymi materiałami. Są one szokujące. Wszystko to jest pisane bez ogródek, choć nikt tego nie powie w TV. Materiał który zamieszczam zawiera również informacje o tym, jak omijać pułapki systemu.

Materiały na ten temat są dostępne także w linkach poniżej:
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 1]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 2]
Największy przekręt prawny wszech czasów! Staliśmy się niewolnikami korporacji o nazwie III RP [część 3]

Nowy film na ten temat dostępny jest w linku poniżej. Chodzi o pierwszy film. Szczerze polecam!:
http://porozmawiajmy.tv/zrozum-kim-jestes-i-zacznij-ujarzmiac-matrixa-prawno-bankowego-aleksander-berdowicz/

Filmy z linku powyżej zawierają zagadnienia takie jak:
-pokrętność języka angielskiego
-jak rozumieć prawo naturalne
-do kogo należy twoje dziecko
-domniemanie zgody
-capitis deminutio maxima
-morski pępek (naval navel)
-dlaczego stworzono prawo sztuczne
-w USA nie potrzebujesz prawa jazdy gdy podróżujesz
-autentyczne przypadki sfilmowane przez ludzi wolnych
-traktuj policjanta jako równego sobie
-zastrzeż swoje IMIĘ i NAZWISKO
-książka „Cracking the Code”
-człowiek suwerenny jest ponad królem
-płacenie rachunków przez IRS (amerykański urząd skarbowy)
-spłacanie hipoteki poprzez skrypt dłużny (promissory note)
-fotoradary
-przykładowy dialog w sądzie
-black goo i morgelony – dowiedz się czym one są z wykładów Haralda Kautz Vella
-wykład Simona Parksa o „shadow beings”

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

16 odpowiedzi »

 1. odkryłeś Amerykę… WOW, gratuluję, świat od zawsze polegał na układach, znajomościach, wpływach, czyli polityce, co jest naturalne, jak u zwierząt, jest hierarchia, najsilniejszy samiec zawsze rządzi, a że człowiek to inteligenta istota i zrozumiał, że nie tylko fizyczną siłą może osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem, stąd polityka i ww. Pragniesz by świat był sprawiedliwy ha ha ha ha…. nigdy tak nie było i nie będzie. Tylko frajerzy, nieudacznicy życiowi tego nie potrafią zrozumieć i zaakceptować. Myślisz, że ty był byś inny i mając władzę w reku nigdy byś tego nie wykorzystał, ciekawe… przemyśl to sobie, jaki ty jesteś prawy, sprawiedliwy i idealny. Jak by to twoje dziecko / żona / przyjaciel coś przeskrobali, osądził byś sprawiedliwie i poddał karze? 😀

  Poza tym, człowiek jest zwierzęciem stadnym, więc zawsze jest niewolnikiem systemu, czy to w dosłownym słowa znaczeniu, czy utajnionym, bo przecież lubi mieć złudzenie swojej wolności.

  Im sprawniejszym jesteś szczurem tym wyżej jesteś w hierarchii, nie ważne czy to kapitalizm, demokracja, komunizm, faszyzm… tym więcej możesz.

  Czytam twój blog i widzę, że sobie nie radzisz w społeczeństwie (społeczeństwo = podległość pewnemu systemowi = niewolnictwo) jak Ci nie pasuje, to wyprowadź się do lasu i tam sobie mieszkaj… bądź Panem dla samego siebie, odrzuć system i nie praw morałów, nie płacz, nie narzekaj. Czasami sam tym myślę, tam miałbym wszystko w dupie 🙂 mogło by być pięknie, ale nie wiem czemu tego nie zrobię, może to syndrom sztokholmski.

  I na koniec jeszcze do przemyślenia, dla optymistów i prawych, uczciwych ludzi którzy myślą, że kiedyś będzie lepiej 😀 że po wyborach, że już może za 10 lat, że za 100 lat to już na pewno 😀 Nikt chyba nie podważy tego, że odkąd ludzkość istnieje nigdy nie zdarzyło się by w jakimkolwiek systemie / cywilizacji / religii było sprawiedliwe i nie było niewolnictwa i wykorzystywania zwykłych = słabych frajerów i nieudaczników. Natura człowieka nigdy nie pozwoli na to, że będzie inaczej… więc zamiast być zbulwersowanym, że Andrzej ułaskawił Mariusza, staraj się być jednym z nich, a nie niezaradnym szczurem.

  Polubienie

  • Znamienne tudzież symboliczne jest to, że taka treść pojawiła się pod artykułem opisującym rzeczy, o których milczą nawet niby antysystemowe media:
   BARDZO WAŻNE: zrozum kim jesteś i uwolnij się od systemu!

   Ale nie o to chodzi. Dobrze znam taką mentalność, bo mam ten dar dobrego „uziemienia” i umiem się wczuć i zrozumieć takie myślenie. Niestety, część czytelników mojej strony tego nie potrafi, stąd pojawiają się komunały rodem z new age. Np dotyczące powrotu do okrutnych realiów matki natury. Mówią oni, że cywilizacja jest nam niepotrzebna, więc wracajmy do jaskiń, gdzie ludzie nie dożywali nawet 30-stki. Lub jeszcze lepiej – wracajmy na drzewa.

   Faktem jest, że ogromna większość ludzi, mniej lub bardziej, myśli tymi kategoriami, co w komentarzu powyżej. Do czego takie myślenie doprowadziło? Ono jako tako sprawdzało się w wiekach ciemnych i barbarzyńskich. Ale teraz opanowaliśmy całą planetę i nie ma dokąd uciec od grzeszków rabunkowego kapitalizmu. Nie mamy planety „B”, a nasza – Ziemia – umiera. Ostatecznie i ludzi takich jak Ty, i „frajerów”, jak ich nazwałeś, pogodzi jedno – zagłada biosfery. I „król życia” i „frajer” będzie tak samo bezradny wobec zagłady ekologicznej, i na równych prawach będzie użyźniać ziemię, tę ziemię. Upadek ekosystemów trwa od kilkudziesięciu lat, a następne 2 dekady będą decydujące.

   Argumentu: „i chuj, niech zagłada się dokonuje, co się wybawiłem to moje” nie kupuję.

   Polubienie

 2. Podejmujesz się Jarek syzyfowej zaiste roboty. Gdy nasz naród uczył się na błędach przodków to już dziś bylibyśmy mocarstwem. Od ponad 1 000 lat jesteśmy pod okupacją Watykanu i jego armii skupionej w KRK. Są tam i jezuici i Opus Dei i szereg bliżej mi nieznanych tajnych i jawnych organizacji. Tylko głupi jak …. może uwierzyć temu, że jakiś cieśla sprzed 2000 lat umarł za niego. Jeśli realnie istniał to umarł za swoich rodaków. My jako poganie byliśmy zwani przez niego psami /vide NT/. Ponadto nazywał nas poganami /vide NT także/. Przed Soborem Nicejskim było zapewne jeszcze wiele skasowanych cytatów. Okupant wywoził od nas co się tylko dało. Żądał dziesięciny i świętopietrza, opłat za wszelakie usługi, w tym za odpusty i relikwie. Do tego kler wyższy KRK jako agenci Watykanu i Papiestwa szkodzili Polsce. O tym niech już piszą inni.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s