Afery

To UE odpowiada za zamachy, bo świadomie ściąga terrorystów!

To UE odpowiada za zamachy, bo świadomie ściąga terrorystów!

uchodźcy z syriiNasila się cenzura w mediach. Co naprawdę oznaczają te słowa z poniższego obrazka? Te nowe cenzorskie regulacje nie uderzą w głównych sprawców, czyli w islamskich morderców. Krytyka muzułmanów nadal będzie surowo zabroniona. Zyskają oni jeszcze więcej praw i przywilejów, będą jeszcze bardziej bezkarni!

terroryzmOd niedzieli nasila się totalitarna euro-lewacka cenzura. Z You Tube znikają tysiące filmów. Facebook blokuje konta przeciwników islamskiej inwazji. Europejskie elity to ludobójcy, którzy świadomie, z premedytacją ściągają na nas to zagrożenie. Mają w tym ukryty cel.Ten cel to ludobójstwo Europejczyków, w szczególności Słowian. Komuś albo „czemuś” już nie pasują niepokorni, ucywilizowani i uświadomieni Europejczycy, więc zastępuje się ich ludami barbarzyńskimi o mentalności niewolniczej.

Prosystemowe elity polityczne z unii europejskiej które z premedytacją ściągają do nas islamistów, dostali surowy zakaz używania słowa „terroryzm” w kontekście uchodźców. Surowo zabronione jest nawet powedzenie tego słowa. Kumaci ludzie dobrze wiedzą, że niemiecki nazizm odrodził się pod postacią totalitarnego euro-lewactwa. Stąd tego typu cenzorskie posunięcia.

W radio dziś miał miejsce uroczy dialog:
Prezenterka: -„czy sądzi pan, że to byli terroryści?
Poseł PO: -„nie, to nie byli turyści
Prezenterka powtarza pytanie, sądząc że polityk PO nie zrozumiał.
Poseł PO: -„nie, to nie turyści!

I to z tego samego powodu prezydent Francji pierwszego dnia po zamachach mówił, że to był zamach terrorystyczny państwa islamskiego, natomiast już drugiego dnia powiedział, że: „Francuzi mordowali Francuzów” co jest kłamstwem. Tak wielka jest poprawność polityczna i zamordyzm.

Wykładnia euro-lewactwa jest taka, że imigranci uciekają przed terroryzmem i są jego ofiarami. Jak bardzo kłamliwe jest to stwierdzenie? Wystarczy popatrzeć na sytuację w krajach, gdzie ci islamiści się pojawili. Gwałty, pedofilia, morderstwa, kradzieże, wandalizm i inne przestępstwa są tam na porządku dziennym.

Imigranci przenoszą na nasz teren te konflikty, które są charakterystyczne dla bliskiego wschodu. Sunnici kontra szyici, Kurdowie kontra Turcy, Afgańczycy kontra Tadżycy, i tak dalej. Nie pomaga to tamtemu rejonowi świata. Ale sprawia, że Europa powoli staje się strefą wojny.

Do tego oczywiście dochodzi terroryzm za sprawą uchodźców. Na Zachodzie panuje psychoza strachu. Uziemiane są samoloty, ewakuowane są place miejskie, stadiony, hale, koncerty. W Polsce tego nie widać, bo nadal mamy dość cebulacką mentalność: „choć na świecie wszędzie wojna, byle tylko polska wieś wesoła, byle tylko polska wieś spokojna„. A ta wojna może przyjść do nas w każdej chwili.

Dziś miało miejsce przemówienie – expose – premier Beaty Szydło. Po wypowiedziach polityków PiS widać, że ten rząd ma przysłowiowe jaja. Jestem tym pozytywnie zaskoczony, myślałem że dadzą się zastraszyć i / lub przekupić. A tu miła niespodzianka – ich wypowiedzi ocierają się wręcz o arogancję. Ale tak trzeba z totalitarystami euro-lewackimi.

Całość expose Beaty Szydło znajduje się poniżej:
http://niezalezna.pl/73038-stenogram-expose-premier-beaty-szydlo-calosc-przemowienia
Dodatkowe informacje:
http://wpolityce.pl/polityka/272214-sejm-o-1100-expose-beaty-szydlo-wystapienie-ma-potrwac-15-godziny-relacja-na-zywo

Unia europejska jest organizacją totalitarną i zbrodniczą. Polska powinna jak najszybciej opuścić ten twór. Niemcy i inne kraje powoli pogrążają się w odmętach pełzającej wojny domowej, choć jeszcze wszelkimi sposobami się to ukrywa. Ale to już przestaje być skuteczne. Niemcy, Francja i inne kraje Zachodu mają ten problem na własne życzenie.

Jego eksportowanie do innych krajów jest albo szczytem bezczelności, albo celowym, ludobójczym działaniem. Mam nadzieję że dożyję czasów, gdy ludzie tacy jak Juncker, Merkel czy Tusk staną na ławie oskarżonych i będą mieli swoją „Norymbergę„.

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

84 odpowiedzi »

 1. „Jego eksportowanie do innych krajów jest albo szczytem bezczelności, albo celowym, ludobójczym działaniem. Mam nadzieję że dożyję czasów, gdy ludzie tacy jak Juncker, Merkel czy Tusk staną na ławie oskarżonych i będą mieli swoją „Norymbergę„.” – doczekasz się z resztą o to chodzi nadzorcom aby wkurwić ludność tubylczą aby robili pogromy na muzułmanach. Araby będą w III wojnie spełniać rolę kozła ofiarnego tak jak żydzi w II wojnie. Tak jak już mówiłem chodzi głownie o zniszczenie rasy białej głównie Słowian a jak to zrobić oczywiście poprzez zniszczenie państw narodowych ( multi kulti i zasiłki dla imigrantów czyli upadek socjalu, dziura w budżecie) oraz zniszczenie ostatniej namiastki tradycji i tożsamości czyli chrześcijaństwa, może ono jest błędne ale jakieś tam jest w porównaniu do lewackiego NWO.

  Polubienie

  • Mądre słowa, Roni.
   Popieram Jarka podejście do nowego rządu, w którego założeniach zawsze znajdzie się coś, co ludziom nie pasuje.
   Ania pięknie pisze, że Słowianie to JEDNO. Bądźmy JEDNO chociaż na terenie Polski.
   Bułgarzy ,,wypuścili” 25000 uchodźców i orzekli, że mają w dupie merkelowskie nakazy o przyjmowaniu do siebie kogokolwiek.
   Taką postawę zaraz po zamachach w Paryżu wyraził nasz rząd [przed Bułgarią].
   Kto przyjął to z oburzeniem? Rosja? A może Francja? Nie. Tylko były pracownik kartelu chemiczno- farmaceutycznego FARBEN, jakim jest Merkel i jej służalcze media, które zniemczają również polski naród.

   Przecież Węgry, Polska wyzywani byli od faszystów. Dziwne, ale jakoś Orban staje się ikoną mądrej strategii i rozsądnej polityki. Tylko dlatego, że ma w dupie brukselsko – berlińskie patologie.
   Przyjrzyjmy się naszej poprawności politycznej, która nie ma nic albo prawie nic z mądrością i rozsądkiem.
   Jesteśmy zaszczuci do tego stopnia, że słuchając niemiecko – amerykańskich mediów boimy się przyznać racji większością wybranemu nowemu rządowi i wspierać go w chęci sprzątania pozostawionego burdelu.

   Bądźmy JEDNO, jak pisze Ania. Nie podobało nam się PO, już nie podoba nam się nowy rząd. Zaiste, Polacy nie potrafią żyć pokojowo, gdzie ruch głową, a nie szabelką jest potrzebny.

   Kiedy my, Polacy, przestaniemy być dla siebie wrogami, żyjącymi w tej pięknej krainie nad Wisłą? Ponoć dusza słowiańska jest dobra, życzliwa …

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Krysiu jestem Ci niezmiernie wdzięczna za twoje mądre posty,szkoda tylko,że tak mały ich zasięg,bo gdyby lemingi zaznajomiły się z ich przesłaniem i wymową,to może by się zaczęły wybudzać z letargu niemocy.Ja również tak jak Ty bardzo boleję nad ciągłą wojną między nami Polakami,ale nadal jest u nas jeszcze ta siła której na tym bardzo zależy.Jak mówił Lincoln”Dom podzielony niezgodą nie może się ostać” i to do tego dążą nasi odwieczni wrogowie trochę zewnętrzni a trochę ci co jeszcze u nas są zakamuflowani,wielka szkoda,że Gomułka w 1968r nie zrobił czystki na 100%.Moje hasło:Słowiańskiej duszyżaden żyd nie skruszy” i niech tak się stanie. A tak bardziej na wesoło to „Trzymajmy się wspólnie to nikt nas nie ciu..ie.Serdecznie pozdrawiam Anna

    Polubienie

    • Dlaczego nie zwiekszycie zasiegu i nie zaczniecie rozsylac po senatorach i sejmatorach ministrach ja to robie nonstop niemalze w zgodzie z ustawa musza odpisac im wiecej im przeszkadxacie tym lepiej takze nekanie polskich spozywcow ktorzy produkuja chemiczna unijna kolorowa bylejakosc odnosi resultaty, mam listy wysylkowe wszystkich ministerstw i rzadxacych to co ze mam dziennie 100 maili do otwarcia, nie otwieram ich od raze kasuje, chodzi tylko o to zeby oni wiedzieli ze my wiemy co oni wiedza i nam nie mowia namaste szmaragdowi bracia i siostrzyczki

     Polubienie

 2. wpuszczanie arabow do europy to jak wpuszczanie pedofilow do przedszkola, smierdzi to wszystko yahwe widocznie zada resultatow za mało nas ginie od szczepionek i opryskow

  Polubienie

 3. Dokladnie GMO ,nie malo im eksploatowania przy pomocy systemu bankowo podatkowego,eutanazyjnego systemu zdrowotnego i rolnospozywczego,to postanowili przyspieszyc proces niszczenia slowianskiego DNA przy pomocy przerzucania wyznawcow destrukcyjnej religi i to za nasze pieniadze z podatkow.Zadnego pokoju armia usa ani rosyjska ani watykanska ,nigdy nam nie zapewni.Wystarczy ze mamy okupacje watykanska od 1000 lat ktora formatuje co niedziele twarde dyski owiec a to wydaje sie niewola nie do zrzucenia.

  Polubienie

  • wiesz co jest ciekawe ze formatuje nas także sam yahwe po śmierci gdyż cala pamięć i emocje sa zapisywane w ciele astralnym (z uzyciem elektronow, tzw zapis elektronowy jest to w książce tadataki kimura), które przejmuje po zrzuceniu krwistego i to wlasnie yahwe lapie nasze astrale które traktuje pradem czyszcząc nas do cna nie jest to proces doskonaly dlatego jego wybrancy na ziemi musza co niedziela robic drobny maitenance bo swiadomosc przebija u niektórych, jakos jestem pelen nadziei na odrodzenie wszystkiego wbrew wszystkiemu co tu zydosaksomongoly planują z nami, pis z kukizem jakos mi tak w duszy gra może jestem naiwny ale słucham siebie jak zawsze i te chamskie ataki neumanna i jemu podobnych utrzymują mnie w przekonaniu ze PO walcza o zycie tylko czekac jak będą uciekać z kraju jak kukiz i macierewicz się im dobiorą to dupy

   Polubienie

   • Zgadzam się z Tobą, odnosnie oczyszczania, ale ….. właśnie to ale, miałem parę lat temy wiele do czynienie Istotami astrala, że tak to nazwę, teraz mam spokój, kiedy zorientowałem sie jak mogę ja ich … nazwałem to wyzerowac, inaczej mówiac, pozbawic ich duszy( tak to nazwę ) miałem przypadki kiedy staral mnie pozbawic życie jako człowieka ( doświadczanie jako człowiek) ale od kiedy wiedzą, że gdy mnie pozbawia, to wtedy zacznie sie zabawa 🙂

    Polubienie

    • ciekawe ze wlasnie napisałem na msn taki sam komentarz ze z niemiec i francji biali będą sie prosić o azyl u nas a nawet na bialorusi z która wcześnie czy później powinnismy się polaczyc

     Polubienie

    • Warto by sie zastanowic jaki mamy wplyw na to aby zmienic to wszystko ponizej.Decydenci pookraglostolowi zmieniaja sie przy wladzy i tramola godzinami o masle maslanym tak aby przekonac obywatela ze sie napracowali mielac godzinami ozorem za nasze podatki ,dlaczego musza zezrec osmiorniczki tez za obywatelksie pieniadze a na koniec musza sie nachapa tak aby dzieci i wnuki mogly opalac sie na Florydzie. Niech mi nikt tez nie wciska ze PIS wybawi Polakow bo to brat Jarka podpisal traktat Lizbonski godzac sie na utrate suwerennosci kraju a teraz mowi o zagrozeniach ze strony miglancow.Ja to doceniam ale bede spal lepiej kiedy doczekamy sie efektu I zobaczymy ile z tych obiecywanek zrobia. Narazie to cieko widze bo PIS to umocnienie wladzy kleru,kolezenstwa z usa ,izraelem ukrainizacji I podejrzewam ze na koniec islamizacji —

     „Polska to taki piękny i zarazem dziwny kraj…
     Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
     Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysokich napięć, pijący wódkę z ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
     Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
     Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
     Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
     Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
     Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
     Kraj, w którym w promieniu kilku kilometrów nie można wybudować alternatywnej drogi, bo zakazuje tego tajna umowa, podpisana między państwem a firmą najbogatszego Polaka- której notabene prezesem został polityk, biorący udział w jej podpisaniu.
     Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
     Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
     Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
     Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
     Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
     Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
     Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ”sprawnie” zarządzać finansami państwa.
     Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
     Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
     Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
     Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
     Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
     Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
     Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
     Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
     Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
     Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
     Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
     Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
     Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
     Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ”zbrodnie” w Jedwabnem.
     Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
     Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
     Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
     Kraj, w którym ”spadochroniarz” otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
     Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
     Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
     Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
     Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
     Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
     Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
     Kraj, w którym jednym podpisem można zaj… Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
     Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
     Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
     Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
     Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
     Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
     Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji – 541, 91 zł za 2014 rok.
     Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
     Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
     Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
     Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą.”

     Polubienie

    • w stanach jeszcze gorzej pociesz się, wyslales to już do odpowiedmich ministrów i chcesz to zmienic czy tylko tutaj pleciesz ozorem ?

     Polubienie

    • Wszystko się zgadza, Devingo. Mam pytanie:
     Aby zmienić, naprawić coś w naszym pięknym i zarazem dziwnym kraju, kogo proponujesz za przykład? Jaki kraj? Rosję? A może Ukrainę? A może Austrię, Niemcy, Francję ? W tych ostatnich widzimy owoce daleko bardziej posuniętej ,,demokracji” aniżeli nasza, nadwiślańska. A może dasz za przykład jeszcze inny naród, na którym mamy się wzorować?
     Tak przecież łatwiej i rozsądniej – po co powielać czyjeś błędy
     Chętnie usłyszę o wzorze. Dobrze by było, abyś swoją propozycję poparł argumentami – te najbardziej przekonują.

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • wegry czechoslowacja bialorus reszta to ukryty islam albo skosni, o kanadzie dzisiaj już możemy dzisiaj smialo powiedzieć chinada

     Polubienie

    • ,, Państwo istnieje tylko teoretycznie . Huj Dupa Kamieni Kupa”,

     Drogi Roni, cytując jakiegoś prostaka, zaiste masz nie wiele do powiedzenia.

     A co to jest państwo? Kolorowa plamka na globusie to nie państwo – to tylko miejsce, kraina, w którym ono się znajduje.
     Chyba nie będę Archimedesem, wyskakującym z wanny i krzyczącym ,,eureka!”, gdy powiem, że państwo to przede wszystkim ludzie?
     Skoro tak, to ty, ja, tworzymy to państwo.
     Oczywistość? Właśnie, że nie!
     Utożsamiamy się z najbliższą rodziną, mieszkaniem, pracą, kilkoma znajomymi, co ,,szerzej” myślący z dzielnicą, w której mieszkają.

     Ale państwo? To już dla wielu abstrakcja, odrębny twór, od którego najlepiej oddzielać swoją codzienność [często szarą, jałową ] grubym kokonem afirmacji: ,, A co mnie państwo obchodzi? Tylko żeruje na mnie. Ktoś, kto działa na rzecz państwa, niech się szarpie – ja mam to w dupie. Ja ciężko pracuję i to wystarczy – niech inni coś zrobią. … etc”

     Mówi się szumnie o tożsamości narodu, państwa.
     A kto lub co tworzy tę tożsamość?
     Czy się to komuś podoba, czy nie, nie zmieni prawdy, że państwo to ludzie, państwo to ty i ja.
     Tożsamość państwa współtworzy każdy człowiek, który wie, że państwo to on, a on to państwo. Bez względu na wszystko czuje tę więź, utożsamia się z resztą narodu, rodakami bez których przecież państwo by nie istniało!

     Czy zatem ty istniejesz tylko teoretycznie? Czy pozwolisz siebie określić słowami: ,, Huj Dupa Kamieni Kupa „? Czy poruszy to ciebie do głębi, czy raczej uznasz to za sensacyjkę, jakiej dostarczają ci ,,politycy idioci” i będzie o czym gadać z kumplami przy piwku?
     Czy przy tym piwku chociaż jeden człowiek poczuje się jakby dostał w twarz? Czy raczej pogadamy sobie o politykach idiotach, uznając tym samym siebie za mądrzejszych, rozsądniejszych. Dorzucimy trochę emocji z obejrzanych meczy i rozstaniemy się z poczuciem fajnie spędzonego wieczoru …

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS Użycie twojej osoby, Roni, w ,,spotkaniu przy piwku” nie jest dosłowne.
     Fajnie, gdybyś odniósł się do powyższego wpisu. Generalnie bardzo lubię czytać twoje komentarze, jest w nich wiele mądrej wiedzy. No może bez tego ostatniego 🙂

     Polubienie

   • GMOś zgadzam się z Tobą w 100% z informacjami w Twoim poście z jednym malutkim osobistym zaznaczeniem.Po mojej trzeciej operacji przeżyłam jak to mówią lekarze śmierć kliniczną,teraz to już nie ważne,ważne dla mnie było kiedy już wróciłam do żywych,to co zapamiętałam,długi ,zimny nie ciemny tunel rozgałęziony przy końcu dwoma światłami,białym i niebieskim,coś mi szeptało do ucha idż do białego,ale ja od zawsze byłam przekora i tym razem też się zbuntowałam i weszłam do niebieskiego i wtedy znów usłyszałam głos,ale inny niż poprzednio,bardzo ciepły i miły- wracaj do domu,to jeszcze nie twój czas.Po wybudzeniu i powrocie do zdrowia zainteresowałam się tematem życia po śmierci i dowiedziałam się ,że nigdy nie należy dać się wciągnąć do białego światła,bo tam czekają na duszę przedstawiciele jahwe,gdzie właśnie resetują twoją świadomość i potem to już tak jak to opisałeś,no to teraz już znasz moją tajemnicę.

    Polubienie

    • dziekuje będą pamietal, biale niedobre -_- ,naprawdę dzięki za info z pierwszek reki -_-, jeszcze skurwiele muzyke graja ale widać obcieli nakłady na kancelarie…

     Polubienie

    • jeszcze ciekawe ze zimno ciemno, czyli astral odczuwa temperature czy tylko wie ze zimno ? (no w końcu minus 270 C -_-)

     Polubienie

    • ,, gmo zabija pisze:
     20 Listopad 2015 o 09:32

     jeszcze ciekawe ze zimno ciemno, czyli astral odczuwa temperature czy tylko wie ze zimno ? (no w końcu minus 270 C -_-)”

     Bardzo ciekawa, Gmosiu, uwaga.
     Bardzo wielu niewidomych ludzi rozpoznaje kolory odczuwając ich temperaturę. Dusza po oddzieleniu nie gubi umiejętności odczuwania. Tak myślę.
     Bo na planie fizycznym jest to faktem. Na kilka czy kilkanaście sekund przed wypadkiem, np. drogowym, który ludzie przeżywają, nie pamiętają żadnych szczegółów. Dusza przewiduje, odłącza się wraz z jaźnią, aby nie doznać traumy.
     Kiedyś o tym rozmawialiśmy.
     A w astralu? Ani spostrzeżenie zastanawia i rodzi pytania oraz ciekawość. Jak to w zasadzie jest?
     No właśnie. Może nasze zasady, którymi chcemy cokolwiek zrozumieć, są całkowicie bezużyteczne? To tak, jakbyś próbował udowodnić, że temperaturę można zmierzyć ,,kładąc” ją na szalkę wagi.
     A może wśród nas są tacy, którzy poznali algorytmy rozumienia poza zagęszczonym planem fizycznym?

     Mam pytanie : Czy, gdy jesteś w medytacji, tam poza materią, masz poczucie czasu? Oczywiście nie ziemskiego, lecz tamtego świata. Czy coś ,,robisz, widzisz” dłużej, a coś krótko i zdajesz sobie z tego faktu sprawę?
     Czy poczucie czasu przenosisz w astral wraz z innymi schematami widzenia? [ przecież w duszy zakodowane są schematy z życia ziemskiego]

     Gmosiu, wyjaśnij mi kilka rzeczy, prznajmniej na tyle, jak to ty rozumiesz.
     Czy wówczas, kiedy człowiek żył obserwując wschody i zachody Słońca, miał poczucie upływu, przemijania? Nie nazwę ,,czasu”, bo ten jako wielkość fizyczna zaistniał, gdy wynaleziono jego mierniki: klepsydry, zegary słoneczne, zegary. Ciekawe, że to mierniki stworzyły wielkość mierzalną!
     A taka kwestia:
     Zwierzęta żyją w rytmie cykli naszej gwiazdy i pensjonatu reptilowego(od pewnego czasu). Czy one mają poczucie upływu? No chyba nie.
     Zaryzykuję pytanie. Czy człowiek podczas medytacji, przenosząc się w astral, odczuwa kwestię czasu podobnie jak umysł zwierzęcia? W końcu czas to wynalazek cywilizacji ziemskiej.

     I ostatnie [na razie :D]
     Byty wyższe, astralne mają poczucie czasu! W rozmaitych kontaktach i przekazach jest o tym mowa, tyle że są różne przeliczniki. Czy znasz niektóre?
     Określona ilość lat ziemskich to jaki przedział czasowy dla ,,nich” ?
     Czy to prawda, że ,,ich” 17 minut to nasze ziemskie 3 miesiące?
     Czy to jest związane z dylatacją czasu, czy z jego spowolnieniem w zagęszczonej energii do poziomu materii?

     No, Gmosiu, pociłam się z tymi pytaniami pół godziny. Ależ nie męczyłabym cię nimi, gdybym nie wiedziała, że dla ciebie odpowiedzi zajmą raptem 3,21 sekundy 😀

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • kysiu przeceniasz mnie nie jestem stamtąd zeby ci odpowiedziec na twe pytania to sa pytania do ludzi 5d tj aniolow itd. tylko moge ci powiedziec jak to u mnie jest w medytacji, wylaczam się totalnie na 20 min ale wszystko czuje slysze ale jakos mi to tak lata co się dzieje jakbym był tylko obserwatorem ciala a nie cialem i przychodza mi slajdy milisekundowe z internetu kosmicznego roznej treści nie które bez sensu zupełnie które nabierają sensu np za pare lat jak już cos gdzies wyniknie a niektóre sa bezsensu caly czas i wtedy dopiero kojarze i mam następny klocek do układanki, zwierzęta maja minidusze ale taka bardzo nie przejmujaca się niczym np komar leci i go zaba zjada i do końca nie wie ze został zjedzony i jako mini dusza dalej leci później znowu nie zauważy ze wreinkarnowal w jajo to sa za proste formy żeby odczuwać strach zmiany ciala, psy koty to już inne duszyczki b nam pokrewne, koty w astralu to super inteligetne stworzenia, psy to takie dzieci downy mozna powiedziec w astralu, tego nie jestem pewny ale slyszalem ze psy reinkarnuja często w ludzi szczególnie te które sa z ludzmi cale zycie, podczas wypadku może być odlaczenie lecz wcześniej astral probuje zalac nas narkotykami do krwi zebysmi byli jak pijani i dopiero po tym się odlacza, astral b niechętnie się odlacza i zawsze probuje wszystkiego żeby wrocic do ciala bo sie z nim b zzywa, no chyba ze demolka jest niezla wtedy nie ma wyjścia ale jest to raczej trauma niż uwolnienie tez zależy od jegomościa astrala, w sumie to powinienem przestać tak bezosobowo pisać o astralu bo w tej chwili astral do ciebie pisze nie mozg i palce, powinnismy się traktować raczej jak astrale w tymaczasowym ciele, czasu się nie czuje to fakt nie raz godzine medytuje jak się zapomnę dlatego sobie nastawiam budzik al którego tak do końca nie rozpoznaje jako ze musz skonczyc po czasie jakims np za 5 minut mysle ze o chyba był budzik, dziwne to ale tak jest, jak medytujesz to wiesz a jak nie to zrob sobie TM’a to naprawdę proste dużo syfu własnego można sobie wyczyscic, czyszcze sobie teraz jelita i emocje mi takie przychodzą ze glowa mala wiec wiadac ze jelita to taki nasz mozg albo dysk twardy czy cos widaomo ze astral wsztstko przechowuje w pamięci elektronowej w kosmicznyn internecie ale tymczasowo może zapisywać w jelitach -_-, przemijanie czujemybo nam skrocil yahwe zycie do 80 jakbysmy zyli 800 to sami byśmy się stad kapultowali, nie wiem jak nam skraca zycie ale przypuszczan ze cos robi z księżyca jakiś przekaz podprogowy do szyszynki czy cos nie wiem deepak chopra twierdzi ze starzejemy się bo widzimu starzejących się wszystkich dookoła wiec kolko się zamyka

     Polubienie

    • GMOś a powiedz mi czy miałeś kiedyś tak w czasie medytacji ,że na początku medydacji siedzisz cieleśnie np. w punkcie A a po skończeniu znajdujesz się w punkcie B,bo ja parę razy tak miałam i nie wiem jak to wytłumaczyć.Np zaczynam na tarasie a kończę 60m dalej na końcu ogrodu,jak znasz prawdę to daj znać.

     Polubienie

    • Gmosiu, przyjrzyj się temu facetowi z pierwszego linku(pod nim są dwa nagrania – to drugie ciekawsze)
     Rosjanie w komentarzu do filmu nazywają go szpiegiem, który wcześniej był na innym ważnym spotkaniu z udziałem światowych liderów.
     Jak dla mnie to reptil. Co o tym myślisz? W poniższych nagraniach chodzi oczywiście o szczyt G20 i spotkanie Putina z Obamą.

     ,, Uwagę gazeta.pl przykuła dziwna postać, która zatrzymała się w pobliżu rozmawiających Putina i Obamy.

     RT pokazuje i nazywa więcej:

     https://russian.rt.com/article/130870

     Człowiek z raczej kobiecą torbą i telefonem w ręce… Mężczyzna z ubioru, kobieta z zachowania… Dopowiedzcie sobie sami.

     A w dodatku koło flag przy drzwiach wejściowych kręciły się koty:

     Gościu zachowuje się tak, jakby niektóre scalaki w jego łbie nie dawały rady tworzyć bycie do końca człowiekiem w tym miejscu i czasie. Wyraźnie widać, że nagrywa. Szkoda, że film urywa się.

     Pozdrawiam.

     Polubienie

    • e tam typowa ciota -_- rozsmieszacie mnie tymi postami z ania to chyba jakis zkomasowany atak na dobre imie gmo zabija -_- czuje się jak bym mial codziennie prima aprilis

     Polubienie

    • Aniu, znasz się na żartach, więc się nie obrazisz, ale radzę ci przywiązywać się z lekka do fotela podczas medytacji, bo punkt B może się okazać w przyszłości niedwuznacznym miejscem u sąsiada.
     I po co jego żonę masz wprawiać w konsternację?
     Przecież nie powiesz do niej:
     – Spokojnie Wandzia, ja tylko ,,medytowałam” … 😀 😀

     Myślisz, że ci uwierzy i nabierze się na takie plewy?

     I na co ci to Aniu? Wrócisz do domu z siniakiem pod okiem, z rozwichrzona fryzurą i co? Domownikom powiesz, że właśnie skończyłaś medytację u sąsiada?!
     Świat bywa dziwny. Nie zawsze wierzy w nasze dobre, niewinne intencje 😀

     Ciesze się, że znowu się pośmiałyśmy.

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS masz jakiś sznureczek, wstążeczkę … 😉

     Polubienie

    • Mam gumę do żucia to może się przykleję.Chciałam żeby GMOś się trochę wyluzował,bo tak ciężko pracuje kawiarence u Jarka i może mi się trochę udało 😀

     Polubienie

    • Może być tak jak piszesz o przekazach podprogowych a równie dobrze może być to zwykły program umysłu zakodowany w dzieciństwie. Wspomniałeś mi kiedyś w odpowiedzi ” gdybyśmy nie wiedzieli, że istnieje starość to byśmy się nie starzeli ” dałeś mi tym wskazówkę z której korzystam. I teraz wygląda to tak, inni z dnia na dzień się starzeją a ja z dnia na dzień młodnieję, w moim osobistym świecie istnieje tylko wieczna młodość. Masę afirmacji sobie ułożyłem i już po mniej więcej miesiącu widzę i czuję działanie. Jeśli ktoś uwierzy, że jego organizm się starzeje to sam sobie uruchomił w tym momencie ten proces. Sposobów jest wiele.

     Polubienie

    • Wlasnie ci idacy z pradem yahwe starzeja sie jak wszyscy inni, to prawda, afirmacja jest zeby stac w miejscu przynajmniej, yahwe na reke jest 80 lat, wyobrazic sobie einsteina wystarczy po 800 latach do czego by doszedl… A gitarzysta po 800 latach w jednym ciele ? Yahwe twierdzi w bibli ze daje nam 120 no ale to nic innego jak sugestia ktora jakby spalic wszystkie biblie na swiecie nie miala by racji bytu

     Polubienie

    • Słuszne spostrzeżenie. A te elity jak szybko się starzeją ? Masakra po prostu.
     Są i afirmacje żeby cofnąć już zaistniałe procesy, jedyne ograniczenia to te które sami sobie narzucamy. Duch i umysł mają przewagę nad materią czyli ciało nam podlega i to my decydujemy o tym czy jest młode czy się psuje. Holistyczne podejście jest najlepsze – dbać o umysł, o ducha i o fizyczność (dieta, zioła, sport). Dlatego tak propaguję dietę ketogeniczną. Dieta ta blokuje podział komórkowy (replikacja DNA) który odbywa się przy udziale insuliny, ponadto bez węglowodanów nie ma procesu glikacji białek, nie tworzą się wolne rodniki. Ketoza sprzyja wydzielaniu ogromnych ilości hormonu wzrostu, testosteronu i DHEA, ketony działają antykatabolicznie więc nie traci się tkanki mięśniowej. Mało tego gdy poziom insuliny jest niski jak już wspomniałem nie dochodzi do replikacji DNA, nie ma wolnych rodników a co za tym idzie nie występują uszkodzenia DNA więc telomery się nie skracają i tu zaczyna się rola DHEA i hormonu wzrostu. DHEA i hGH zamiast zastępować uszkodzoną komórkę nową poprzez podział zwyczajnie ją odnawiają i regenerują.

     Polubienie

    • No wiem kwasniewski tylko czy to dobre dla wszystkich, moj wujek wydzedl z rtecicy na kwasniewskim ale stracil pare zebow, kwasniewski tez potraclil pare rzeczy w tym wlosy ze pozniej peruke zaczal nosic, ludzie traca zeby ma tym moze ze nie ma surowego wapna niezbednego dla kosci i zebow

     Polubienie

    • Dieta kwaśniewskiego jest trochę inna bo tam jest nieco więcej węglowodanów niż w tej o której piszę. Do tego żeby zęby i kości były solidne potrzeba vit D3, vit K2, wapnia, magnezu. Ogólnie było wiele niezależnych badań tej diety i nie stwierdzono jakichkolwiek niedoborów.

     Polubienie

 4. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70914-pranie-mozgow-a-masakra-paryska-13-11-z-cyklu-listy-do-wnuczka
  „Niestety, od 1945 roku jedyną siłą, która rządzi w Europie Zachodniej, siłą wykonawczą, znaną pod nazwą NATO [powstałe 1948] są Stany Zjednoczone. Od 1990 roku jak Polska została uznana 52. stan, jest zakaz podawania jakichkolwiek informacji polskojęzycznych, stawiających w negatywnym świetle USA i powiązane korporacje. Podał to oficjalnie Veterenstoday. Jedyne, na co może sobie pozwolić polskojęzyczna prasa, to są nagonki na Putina, chociaż istnieją poważne dowody, że od 2012 roku tego człowieka już nie ma, a to, co przedstawiają media, to jakiś kancelista. Podobnie przecież wyglądała przed laty sprawa innego genseka Sowietów – J. Andropowa. Człowiek zniknął w czerwcu, a dopiero w lutym następnego roku podano informację, że zmarł z powodu grypy. Jak się okazuje, wielka medycyna sowiecka nie mogła uratować swojego przywódcy będącego w sile wieku, szefa KGB.

  NATO dysponowało od samego początku tajną armią „likwidatorów” pod nazwą Gladio. Gladio było odpowiedzialne m.in. za mordy we Włoszech. Podobnie nie kto inny, tylko NATO, łamiąc swoją własną „konstytucję”, zaatakowało Jugosławię w 1995 roku, pod pretekstem praw człowieka, za pomocą fałszywej flagi rzekomych mordów w Serebrenicy. Lekarze Przeciwko Wojnie nie znaleźli żadnych masowych grobów w miejscach rzekomo istniejących. Czołowa dezinformatorka p. M. Albright, sprawczyni – wykonawczyni tego zamieszania i wymordowania miliona Jugosłowian, obecnie piastuje stanowisko szefowej konsorcjum eksploatującego owe kopalnie srebra i uranu, które były faktyczną przyczyną ataków NATO, a których nie chciał sprywatyzować rząd Jugosławii. Dlatego jej prezydent Milkowic „zmarł” również niespodziewanie w więzieniu NATO, jak niejaki Baranina w Wiedniu.”

  Polubienie

  • wszystko jest przejęte przez zydomongolskich mordercow obojętnie czy rosja czy stany czy polska, kraj nie ma znaczenia, przejeli i beda przejmowac wszystko, będą mordować dopóki ich się nie wymorduje, i udawac oczywiście ze wprowadzają pokoj cywilizacje itd., tak samo było na naszej atlantydzie w naszym cesarstwie ateńskim, od 13000 lat ta sama spiewka, zydomongoly mordują białychi czarnych celem przejecia ich ziemi i bogactw, bogactwa oczywiście trafiają do yahwe do księżyca jak zawsze, afryka takze zaczyna być już chinska to samo kanada i meksyk-mongoly w natarciu i wszystko oczywiście cicho sza podobnie jak z arabami, na granicy ze meksykiem często amerykanie widza azjatyckie geby i się nie moga nadziwic czemu tak jest, no coz amerykanie to kloce straszne zanim cos pojma to szok, chociaż kapnęli się jak ni stad ni zowad w californijskich szkołach nagle wprowadzono chiński jezyk dla dzieci ale się postawili szkolom i zażegnano temu oby więcej takich

   Polubienie

 5. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70728-ukrainizacja-iii-rp
  „Teraz kiedy „władza” w III RP jest bezpiecznie dzierżona przez „patriotów” z PiS, trzeba ją tylko nieco „zukrainizować”, czyli dobrać ekipę nie tylko wyzbytą moralnych hamulców i jakichkolwiek sentymentów w stosunku do Polski (z tym nie ma problemu), ale na tyle głupią, by bez wahania realizowała, samobójczą dla III RP i jej „elit”, amerykańską koncepcję wojny totalnej z Rosją. Według amerykańskiej gazety The Wall Street Journal, nowy „polski rząd” można określić mianem „jastrzębi” dążących do większej integracji ze Stanami Zjednoczonymi[iv]. Czy jednak „gabinet” ten jest wystarczająco „zukrainizowany”? Stopień zidiocenia ukraińskich oficjeli opisałem niedawno w osobnej publikacji[v] i mając ten temat „na świeżo”, muszę przyznać, że dorównanie im to prawdziwe wyzwanie. Tak się jednak składa, że znam osobiście najważniejszą figurę w tym „wojennym gabinecie”, ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Co prawda spotkałem go jeszcze w czasach, gdy nie piastował ministerialnych godności, ale już wtedy wykazywał się znacznym pieniactwem. Przybył on do Kalifornii w „zbożnym” celu zebrania kilku milionów dolarów wśród Polonii, na jego własne „niezależne czasopismo”. Milionów nie zebrał, ale od tego czasu wiesza się na amerykańskich klamkach. Szczególną w tym aktywnością wykazuje się przy próbach uzyskania od strony amerykańskiej dowodów smoleńskiego zamachu. Przy czym pan Macierewicz nie jest w stanie pojąć, że nie może ich od tamtejszych agencji uzyskać. Ponieważ Smoleńsk, nie mógł zdarzyć się bez współpracy USA i UE z Rosją, przeto poszukiwane przez niego dowody obciążają również zachód. Gdyby tak nie było, bez zaangażowani pana Macierewicza, dawno dostałyby się one do publicznej wiadomości. Zachód robi wszystko, by szczuć i antagonizować wszystkich przeciw Rosji. Przy czym posługuje się w tym dziele sfabrykowanymi kłamstwami (np. zestrzelenie malezyjskiego samolotu). Gdyby więc mógł przedstawić opinii publicznej swą prawdziwą wiedzę na temat Smoleńska, nie zawahałby się nawet przez moment.”

  Polubienie

  • ,, Ponieważ Smoleńsk, nie mógł zdarzyć się bez współpracy USA i UE z Rosją, przeto poszukiwane przez niego dowody obciążają również zachód. Gdyby tak nie było, bez zaangażowani pana Macierewicza, dawno dostałyby się one do publicznej wiadomości.”

   Czy można nazwać maniakiem faceta, który chce odkryć prawdę o Smoleńsku, w którym zgładzono polską elitę, podczas gdy przyczyny innych późniejszych międzynarodowych katastrof lotniczych zostały wyjaśnione i są wyjaśniane na bieżąco?
   To kwestia najbliższego czasu, że ,,ktoś” zacznie sypać.
   Paradoksalnie prawda o Smoleńsku pomoże Polsce w ochłodzeniu stosunków z Zachodem i USA.
   Chyba nie mamy amnezji i nie zapomnieliśmy, że początkowo wielbiona Rosja była kreowana przez Tuska na zajadłego wroga [ciekawe, zdrajca nazywa sąsiedzki kraj zdradzieckim?].
   Jeśli w sprawie smoleńskiej do grona polskich ,,przyjaciół” dołączy Rosja, to przestanie ona, jako jedyna, być największym wrogiem, a raczej współwinnym państwem.
   Przypomina to nieco sytuację z rozbioru Polski.
   Jeśli prawda smoleńska wyjdzie na jaw, a uważam, że powinna, naród polski pojmie, że rządy Niemiec, USA i Rosji nie mogą być obiektami naiwnej ufności.
   Przełoży się to na umacnianie jedności narodu, odbudowywanie suwerenności.
   Może zabrzmi to zbyt ostro, ale nic tak nie łączy jak wspólny zewnętrzny wróg.

   Czas by Polska podniosła się z kolan, na które powaliły ją sprzedajne rządy, sprzyjające złodziejskiej polityce Moskwy, Berlina i Waszyngtonu.
   Czas z lennika stać się szanowanym partnerem.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Wszyscy maczali w tym palce bo i stany milcza i rosja nie oddaje wraku nie wiem czy na prosbe PO nie oddaja czy sami go zatrzymuja, jedyni przyjaciele to nasi slowianie wegry czechy slowacja skandynawowie moze bialotus gdzie jest najwiecej nieskazonego bialego czlowieka

    Polubienie

   • Wszyscy maczali w tym palce bo i stany milcza i rosja nie oddaje wraku nie wiem czy na prosbe PO nie oddaja czy sami go zatrzymuja, jedyni przyjaciele to nasi bracia slowianie wegry czechy slowacja skandynawowie moze bialotus gdzie jest najwiecej nieskazonego bialego czlowieka

    Polubienie

 6. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/70823-zycie-politykow-w-matrixie
  „Tresowanie polega na tym, aby nauczyć ich retoryki tak, aby przez powiedzmy dwie godziny osobnik taki gadał i gadał, ale nic nie powiedział. W ten sposób zajmuje się czas społeczeństwu tworząc pozory działalności. Osobnik taki może spokojnie rozwijać tematy w rodzaju: komu i jakie lody stawiała p. E. Kopacz, czy jakimi chorągiewkami można machać na ulicy, oczywiście w dniach, które my, czyli usłużni idioci – tym razem Goldman alias Lenin – wskażemy. Przykładowo: święto 11 listopada było obchodzone jako zakończenie I wojny światowej, a nie przyjazd Piłsudskiego alias Gineta, do Warszawy, czy jako święto niepodległości. Niemcy przywieźli swojego agenta 10 listopada i od razu niemiecka Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Dlatego wojska niemieckie w Warszawie oddawały broń bez oporu. Uznanie 11 listopada za Święto Odrodzenia Ojczyzny nastąpiło wiele, wiele lat później. Innymi słowy, przywłaszczono sobie datę 11 listopada, zmieniając jej sens. Obecnie praktycznie już nikt nie pamięta tego, co się działo przed prawie 100 laty. Wszelkiego rodzaju współczesne publikacje utrwalają to nieprawdziwe wydarzenie.

  Nie jest to nic nowego we współczesnym świecie. Konstytucja USA mówi wyraźnie, że prezydentem USA może zostać tylko człowiek urodzony na terenie Stanów Zjednoczonych. Tymczasem obecny prezydent USA – Barak Obama, studiował na Uniwersytecie Columbia z numerem legitymacji 600962011054355, jako „foregin student” („zagraniczny student”).”

  Polubienie

 7. Jarku mam pytanie go Ciebie ,bo już sama nie wiem czy to ja jestem taki komputerowy gamoń,czy inni też tego doświadczają na Twoim blogu.Chodzi mianowicie o to,że nie pod każdym postem wyświetla się opcja „odpowiedz” np.:odpowiadam GMO a mój wpis ukazuje się pod wpisem Barra Barra,wychodzą z tego nieporozumienia i śmieszności,chociaż czasem zabawne.Bądż tak dobry uświadom mnie.Pozdrawiam i dziękuję na zapas.

  Polubienie

  • Przyłączam się do apelu Ani. Czasem trzeba przeskoczyć cztery wpisy, aby odpowiedzieć komuś, kto w konsekwencji nie czyta odpowiedzi. Rzeczywiście, jak Ania zauważa, czasem wychodzi z tego niezła kaszana.
   Dyskusja przypomina obrady sejmowe 😀 , a przecież zaglądamy do porządnej knajpki Jarkowej, gdzie dysputy prowadzi kwiat jenteligencji 🙂
   No może powiesz, Jarku, że jest inaczej?!
   Nie powiesz, bo byś splajtował! 😀
   Takich jak my, drugich nie znajdziesz 😉 Jesteśmy pewnymi klientami. Niektórzy mają karnety miesięczne. Oj! Ja to roczne! No właśnie, a może jakiś upust? 🙂
   Stojąc za tym barem nie wyglądasz na zgreda.

   Masz rację Aniu, trzeba czasem wrzucić na luz, żeby czachy nie rozsadziło.

   Serdecznie pozdrawiam.
   PS Jarek, zdementuj słowa Barra barra i powiedz, że arty tworzysz wszędzie, ale nie na kiblu! Wychodek za szopką, na wsi u cioci Meli to też kibel!

   Polubienie

   • Krysiu dzięki za wstawiennictwo,już myślałam,że to ja jestem matoł komputerowy,ale tak prawdę mówiąc to nie jestem zbyt biegła w tym kierunku,łatwiej mi wychodzą wszelkie prace manualne.Obśmiałam się z Twojego określenia nas „kwiatem jenteligencji”.Cieszę się ,że Jarek otwarł tą swoją kawiarenkę,robi dobrą robotę,jakby to chłop nazwał,a i dyskutujący u Niego goście wnoszą każdy coś od siebie,i tak powinno być,miło i realnie.Do dna Krysiu,wypiję moją malinóweczkę na Twoje zdrowie bo Barra Barra nie pije.Serdecznie pozdrawiam Anna

    Polubienie

    • No widzi? Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. A już dwie baby to pół świata zawojują!
     Wszyscy jesteśmy kiedyś tam matołami, tylko nie każdy się do tego przyznaje 😀
     No wiesz, Aniu, taka ,,poprawność” internetowa 🙂
     A już panowie piszący komty w życiu by się nie przyznali, że czegoś technicznego nie wiedzą. Oj, chyba mi się zbiera!
     Nauczę cię Aniu pisać buźki:
     🙂 taką stawiasz pisząc na klawiaturze dwukropek : i nawias zwykły ) , obok siebie
     😉 taką stawiasz pisząc średnik ; i nawias zwykły ) też blisko siebie
     😀 taką masz, gdy postawisz dwukropek : i dużą literę D
     😮 zdziwienie wyrażasz dwukropkiem : i małą literką o

     Mam nadzieję, że mi wyszły.

     Pozdrawiam serdecznie. Napisz do mnie coś z buźkami.
     To się teraz panowie z nas śmieją. Dobrze, że tego nie widzimy.

     Polubienie

    • No to próbuję :o,no i co bo jakoś bużki nie widzę.A panowie to mi mogą,wiesz co ,jakbym im kazała zrobić 600 szt ruskich pierogów toby też cienko piszczeli,a w robieniu pierogów to ja jestem mistrzynią.Nie można być dobrym we wszystkim.Dopiero rok temu kupiłam sobie prywatnego laptopa,bo na domowym komputerze całodobowe pełne oblężenie.Nauczę się i bużki.Zrobiłam co kazałaś,sprawdzam. Ale się przy tym obśmiałam,chyba ułożę jakiś kawał jak to stara baba bużki w komputerze malowała.

     Polubienie

    • ,, No to próbuję :o,no i co bo jakoś bużki nie widzę”

     Będę szczera! Kiedy przeczytałam to zdanie, przez pięć minut ładowałam śmiechem swoje dzienne akumulatory. A gdy strzałka na mierniku doszła do dwudziestu rechogodzin odłączyłam prostownik i zdjęłam klemy. 😀
     Pierwsza myśl, która się pojawiła:
     ,, A tak w ogóle to z czego Krysia rżysz? Przecież kiedyś sama 😮 dziwiłaś się, że buźki ,,nie widać”.
     Aniu, gdy piszesz posta, nie widać buziek. Są tylko znaki, które postawiłaś. Dopiero po zamieszczeniu komentarza pojawiają się buźki, co miało miejsce w twoim powyższym wpisie.

     A co do pań i panów, masz rację nie wszystko umiemy i możemy.
     Najlepiej obrazują to dwa słowa ,,robić” i ,,rodzić”. To co jest domeną panów, jest naszą niemocą i na odwrót. Choć łączą nas pierwsze sylaby tych słów, to warto zauważyć, że ,,ro” (grecka litera) oznacza w międzynarodowym układzie jednostek SI gęstość 😀
     No wiesz, Aniu, mi chyba odbija od ,,normalności”.
     Ale to wszystko przez Jarka! Prosiłam o herbatę zieloną z żurawiną, a on co mi podał?
     I jeszcze to ciepło z kominka, przy którym stoi mój stolik 😉

     ,,Trzeba wariować, żeby nie zwariować” – to moja dewiza, której warto czasem ulec.

     My dorośli nigdy nie wyzbyliśmy się dziecka w sobie. Jest ono w nas przez całe życie. Czas, w którym nauczyliśmy się z perfekcją tłumić i skrywać w sobie to dziecko, nazywamy dorosłością. Minie kilka dekad, gdy zmęczeni aktorstwem, zaczynamy być sobą. To dlatego wnuki uwielbiają dziadków. Wnuki dla dziadków są świetną przykrywką do śmiania się, zabawy, gadania ,,głupot”.
     Starsi ludzie widzą świat takim, jaki on jest, a nie takim jak został nazwany.
     Pomimo tego nieraz usłyszą: ,,nasz dziadek dziecinnieje, płacze na kreskówkach i cieszy się byle czym”

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysiu gdybyś Ty mnie wczoraj zobaczyła jak rżałam ze śmiechu 😀 sama z siebie przy tworzeniu tych nieszczęsnych buziaczków, to skala Twojego miernika rechogodzin by nie wytrzymała,fajna nazwa ,nie słyszałam.Dawno tak się nie ześmiałam ,będąc sama.Ile to radości może człowiekowi dać taka mała bużka :).Człowiek przez całe życie się uczy,a i tak głupi umiera.Oj zapamiętam ja te bużki na całe życie i zawsze będą mnie doprowadzać do śmiechu 😀 :):) :o,no to teraz przesyłam Ci całą gamę.Ja zamówiłam zieloną z kwiatem habru bo taką pijam i o dziwo dostałam 😀

     Polubienie

   • Dzięki Jarek i się nie przejmuj. Od czego masz nas? 🙂
    Któregoś z chłopaków postawimy za barem, inni dowiozą towar, ktoś stanie przy drzwiach, a my z Anią na koniec dnia posprzątamy i pozamykamy – 20% z utargu to chyba tak po ludzku? 😉
    Życzymy ci wszystkiego najlepszego!

    Pozdrawiam.

    Polubienie

   • Gmosiu, oby wszyscy ludzie byli tacy jak Jarek – dawali siebie za darmo, nie żądając nic w zamian. Świat wyglądałby zupełnie inaczej. Zło znalibyśmy tylko z obrazków i starych projekcji.

    Pozdrowionka.

    Polubienie

    • ,, nie pilem do nabiala tylko wordpresa -_-”

     A to nie to samo?!
     No, my dzisiaj z Anią to się chyba do wieczora ześmiejemy na suchy wiór. ;D
     Skoro ona tylko nie wiedziała jak się stawia ,,buźki”, a ja nie widzę różnicy między Adminem a wordpressem, to bardzo prosimy, panowie, we wszystkich innych waszych wątpliwościach, problemach techniczno informatyczno internetowych zgłaszajcie się do eksperta Ani i do mnie jako jej wice. Niestety Ania okazała się lepszym specjalistą w cyberprzestrzeni ode mnie.
     Teraz już rozumiecie dlaczego nazwa Anonymous nie brzmi Krysonymous. 🙂 🙂

     Wiesz co Aniu, chyba zbastujmy, bo Jarek nas wypieprzy z knajpy.
     A na dworze piździ jak kieleckim!

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS Mam pomysł, załóżmy wirtualne biuro poradnictwa informatycznego! Darmowe. Niech ludzie korzystają i się cieszą!

     Polubienie

    • Krysiu od tej chwili kończymy z chichotami :D,od teraz już tylko poważna dyskusja,bo nas Jarek wywali z kawiarenki i co gorsza będzie miał rację, a my bidule gdzie się na zimę podziejemy. Ale cośmy się naśmiały to nasze.A już tak na poważnie to poczekajmy na wyniki nadzwyczajnego posiedzenia Komisji UE,co też nowego wymyślą.Zezwalam na śmiech po godzinach,a teraz do roboty,GMOś zlecił nam wysyłanie pytań i monitów do naszych władz.Serdecznie z uśmiechem pozdrawiam.

     Polubienie

   • obozy ciapatych przypominaja mi zamknieta uprawe kukurydzy GMO, gdzie wiadomo ze i tak się pomiesza przez pylkowanie (ruchanie białych cipek) ze zdrowa kukurydza (slowianami) i na końcu wszystko będzie już skazone i nie będzie tego można będzie cofnac i nie będzie komu bo wszyscy będą juz gmo ze wszystkimi konsekwencami tego glownie chorobami i defektami genetycznymi jak np w stanach gdzie pomieszani ludzie gmo wyglądaj strasznie np biali czy skosni murzyni już nie mowie co to robi taka frywolność genetyczna psychice, np taki „prawdziwy” murzyn później nie wie czy ta chybryde ma zastrzelic/obrabować czy powiedzieć lo cap syster… -_-

    Polubienie

  • jeżeli to ma powstrzmac lawine blota afrykańskiego niech wszędzie będą zamachy nawet u nas w metrze, zginie 100 osob ale ochronimy 30 milionow przed robactwem chcącym nam zepsuc swiatle geny

   Polubienie

 8. Gmo, wczoraj był właśnie chyba koncert tego Rojka w wawce, może byłeś? bo moi znajomi poszli, i tak mi się z Tobą od razu skojarzyło, bo ty chyba tak lubisz te jego piosenki, to tak na marginesie.
  Dzięki Aniu za informację, jak wybije dana godzina to natychmiast przyłączam się do medytacji. Im więcej nas tym lepiej!
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s