Afery

To UE odpowiada za zamachy, bo świadomie ściąga terrorystów!


To UE odpowiada za zamachy, bo świadomie ściąga terrorystów!

uchodźcy z syriiNasila się cenzura w mediach. Co naprawdę oznaczają te słowa z poniższego obrazka? Te nowe cenzorskie regulacje nie uderzą w głównych sprawców, czyli w islamskich morderców. Krytyka muzułmanów nadal będzie surowo zabroniona. Zyskają oni jeszcze więcej praw i przywilejów, będą jeszcze bardziej bezkarni!

terroryzmOd niedzieli nasila się totalitarna euro-lewacka cenzura. Z You Tube znikają tysiące filmów. Facebook blokuje konta przeciwników islamskiej inwazji. Europejskie elity to ludobójcy, którzy świadomie, z premedytacją ściągają na nas to zagrożenie. Mają w tym ukryty cel.Ten cel to ludobójstwo Europejczyków, w szczególności Słowian. Komuś albo „czemuś” już nie pasują niepokorni, ucywilizowani i uświadomieni Europejczycy, więc zastępuje się ich ludami barbarzyńskimi o mentalności niewolniczej.

Prosystemowe elity polityczne z unii europejskiej które z premedytacją ściągają do nas islamistów, dostali surowy zakaz używania słowa „terroryzm” w kontekście uchodźców. Surowo zabronione jest nawet powedzenie tego słowa. Kumaci ludzie dobrze wiedzą, że niemiecki nazizm odrodził się pod postacią totalitarnego euro-lewactwa. Stąd tego typu cenzorskie posunięcia.

W radio dziś miał miejsce uroczy dialog:
Prezenterka: -„czy sądzi pan, że to byli terroryści?
Poseł PO: -„nie, to nie byli turyści
Prezenterka powtarza pytanie, sądząc że polityk PO nie zrozumiał.
Poseł PO: -„nie, to nie turyści!

I to z tego samego powodu prezydent Francji pierwszego dnia po zamachach mówił, że to był zamach terrorystyczny państwa islamskiego, natomiast już drugiego dnia powiedział, że: „Francuzi mordowali Francuzów” co jest kłamstwem. Tak wielka jest poprawność polityczna i zamordyzm.

Wykładnia euro-lewactwa jest taka, że imigranci uciekają przed terroryzmem i są jego ofiarami. Jak bardzo kłamliwe jest to stwierdzenie? Wystarczy popatrzeć na sytuację w krajach, gdzie ci islamiści się pojawili. Gwałty, pedofilia, morderstwa, kradzieże, wandalizm i inne przestępstwa są tam na porządku dziennym.

Imigranci przenoszą na nasz teren te konflikty, które są charakterystyczne dla bliskiego wschodu. Sunnici kontra szyici, Kurdowie kontra Turcy, Afgańczycy kontra Tadżycy, i tak dalej. Nie pomaga to tamtemu rejonowi świata. Ale sprawia, że Europa powoli staje się strefą wojny.

Do tego oczywiście dochodzi terroryzm za sprawą uchodźców. Na Zachodzie panuje psychoza strachu. Uziemiane są samoloty, ewakuowane są place miejskie, stadiony, hale, koncerty. W Polsce tego nie widać, bo nadal mamy dość cebulacką mentalność: „choć na świecie wszędzie wojna, byle tylko polska wieś wesoła, byle tylko polska wieś spokojna„. A ta wojna może przyjść do nas w każdej chwili.

Dziś miało miejsce przemówienie – expose – premier Beaty Szydło. Po wypowiedziach polityków PiS widać, że ten rząd ma przysłowiowe jaja. Jestem tym pozytywnie zaskoczony, myślałem że dadzą się zastraszyć i / lub przekupić. A tu miła niespodzianka – ich wypowiedzi ocierają się wręcz o arogancję. Ale tak trzeba z totalitarystami euro-lewackimi.

Całość expose Beaty Szydło znajduje się poniżej:
http://niezalezna.pl/73038-stenogram-expose-premier-beaty-szydlo-calosc-przemowienia
Dodatkowe informacje:
http://wpolityce.pl/polityka/272214-sejm-o-1100-expose-beaty-szydlo-wystapienie-ma-potrwac-15-godziny-relacja-na-zywo

Unia europejska jest organizacją totalitarną i zbrodniczą. Polska powinna jak najszybciej opuścić ten twór. Niemcy i inne kraje powoli pogrążają się w odmętach pełzającej wojny domowej, choć jeszcze wszelkimi sposobami się to ukrywa. Ale to już przestaje być skuteczne. Niemcy, Francja i inne kraje Zachodu mają ten problem na własne życzenie.

Jego eksportowanie do innych krajów jest albo szczytem bezczelności, albo celowym, ludobójczym działaniem. Mam nadzieję że dożyję czasów, gdy ludzie tacy jak Juncker, Merkel czy Tusk staną na ławie oskarżonych i będą mieli swoją „Norymbergę„.

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

40 odpowiedzi »

 1. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70914-pranie-mozgow-a-masakra-paryska-13-11-z-cyklu-listy-do-wnuczka
  „Niestety, od 1945 roku jedyną siłą, która rządzi w Europie Zachodniej, siłą wykonawczą, znaną pod nazwą NATO [powstałe 1948] są Stany Zjednoczone. Od 1990 roku jak Polska została uznana 52. stan, jest zakaz podawania jakichkolwiek informacji polskojęzycznych, stawiających w negatywnym świetle USA i powiązane korporacje. Podał to oficjalnie Veterenstoday. Jedyne, na co może sobie pozwolić polskojęzyczna prasa, to są nagonki na Putina, chociaż istnieją poważne dowody, że od 2012 roku tego człowieka już nie ma, a to, co przedstawiają media, to jakiś kancelista. Podobnie przecież wyglądała przed laty sprawa innego genseka Sowietów – J. Andropowa. Człowiek zniknął w czerwcu, a dopiero w lutym następnego roku podano informację, że zmarł z powodu grypy. Jak się okazuje, wielka medycyna sowiecka nie mogła uratować swojego przywódcy będącego w sile wieku, szefa KGB.

  NATO dysponowało od samego początku tajną armią „likwidatorów” pod nazwą Gladio. Gladio było odpowiedzialne m.in. za mordy we Włoszech. Podobnie nie kto inny, tylko NATO, łamiąc swoją własną „konstytucję”, zaatakowało Jugosławię w 1995 roku, pod pretekstem praw człowieka, za pomocą fałszywej flagi rzekomych mordów w Serebrenicy. Lekarze Przeciwko Wojnie nie znaleźli żadnych masowych grobów w miejscach rzekomo istniejących. Czołowa dezinformatorka p. M. Albright, sprawczyni – wykonawczyni tego zamieszania i wymordowania miliona Jugosłowian, obecnie piastuje stanowisko szefowej konsorcjum eksploatującego owe kopalnie srebra i uranu, które były faktyczną przyczyną ataków NATO, a których nie chciał sprywatyzować rząd Jugosławii. Dlatego jej prezydent Milkowic „zmarł” również niespodziewanie w więzieniu NATO, jak niejaki Baranina w Wiedniu.”

  Polubienie

 2. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-polska/aj-publicystyka/item/70728-ukrainizacja-iii-rp
  „Teraz kiedy „władza” w III RP jest bezpiecznie dzierżona przez „patriotów” z PiS, trzeba ją tylko nieco „zukrainizować”, czyli dobrać ekipę nie tylko wyzbytą moralnych hamulców i jakichkolwiek sentymentów w stosunku do Polski (z tym nie ma problemu), ale na tyle głupią, by bez wahania realizowała, samobójczą dla III RP i jej „elit”, amerykańską koncepcję wojny totalnej z Rosją. Według amerykańskiej gazety The Wall Street Journal, nowy „polski rząd” można określić mianem „jastrzębi” dążących do większej integracji ze Stanami Zjednoczonymi[iv]. Czy jednak „gabinet” ten jest wystarczająco „zukrainizowany”? Stopień zidiocenia ukraińskich oficjeli opisałem niedawno w osobnej publikacji[v] i mając ten temat „na świeżo”, muszę przyznać, że dorównanie im to prawdziwe wyzwanie. Tak się jednak składa, że znam osobiście najważniejszą figurę w tym „wojennym gabinecie”, ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Co prawda spotkałem go jeszcze w czasach, gdy nie piastował ministerialnych godności, ale już wtedy wykazywał się znacznym pieniactwem. Przybył on do Kalifornii w „zbożnym” celu zebrania kilku milionów dolarów wśród Polonii, na jego własne „niezależne czasopismo”. Milionów nie zebrał, ale od tego czasu wiesza się na amerykańskich klamkach. Szczególną w tym aktywnością wykazuje się przy próbach uzyskania od strony amerykańskiej dowodów smoleńskiego zamachu. Przy czym pan Macierewicz nie jest w stanie pojąć, że nie może ich od tamtejszych agencji uzyskać. Ponieważ Smoleńsk, nie mógł zdarzyć się bez współpracy USA i UE z Rosją, przeto poszukiwane przez niego dowody obciążają również zachód. Gdyby tak nie było, bez zaangażowani pana Macierewicza, dawno dostałyby się one do publicznej wiadomości. Zachód robi wszystko, by szczuć i antagonizować wszystkich przeciw Rosji. Przy czym posługuje się w tym dziele sfabrykowanymi kłamstwami (np. zestrzelenie malezyjskiego samolotu). Gdyby więc mógł przedstawić opinii publicznej swą prawdziwą wiedzę na temat Smoleńska, nie zawahałby się nawet przez moment.”

  Polubienie

  • ,, Ponieważ Smoleńsk, nie mógł zdarzyć się bez współpracy USA i UE z Rosją, przeto poszukiwane przez niego dowody obciążają również zachód. Gdyby tak nie było, bez zaangażowani pana Macierewicza, dawno dostałyby się one do publicznej wiadomości.”

   Czy można nazwać maniakiem faceta, który chce odkryć prawdę o Smoleńsku, w którym zgładzono polską elitę, podczas gdy przyczyny innych późniejszych międzynarodowych katastrof lotniczych zostały wyjaśnione i są wyjaśniane na bieżąco?
   To kwestia najbliższego czasu, że ,,ktoś” zacznie sypać.
   Paradoksalnie prawda o Smoleńsku pomoże Polsce w ochłodzeniu stosunków z Zachodem i USA.
   Chyba nie mamy amnezji i nie zapomnieliśmy, że początkowo wielbiona Rosja była kreowana przez Tuska na zajadłego wroga [ciekawe, zdrajca nazywa sąsiedzki kraj zdradzieckim?].
   Jeśli w sprawie smoleńskiej do grona polskich ,,przyjaciół” dołączy Rosja, to przestanie ona, jako jedyna, być największym wrogiem, a raczej współwinnym państwem.
   Przypomina to nieco sytuację z rozbioru Polski.
   Jeśli prawda smoleńska wyjdzie na jaw, a uważam, że powinna, naród polski pojmie, że rządy Niemiec, USA i Rosji nie mogą być obiektami naiwnej ufności.
   Przełoży się to na umacnianie jedności narodu, odbudowywanie suwerenności.
   Może zabrzmi to zbyt ostro, ale nic tak nie łączy jak wspólny zewnętrzny wróg.

   Czas by Polska podniosła się z kolan, na które powaliły ją sprzedajne rządy, sprzyjające złodziejskiej polityce Moskwy, Berlina i Waszyngtonu.
   Czas z lennika stać się szanowanym partnerem.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

 3. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/70823-zycie-politykow-w-matrixie
  „Tresowanie polega na tym, aby nauczyć ich retoryki tak, aby przez powiedzmy dwie godziny osobnik taki gadał i gadał, ale nic nie powiedział. W ten sposób zajmuje się czas społeczeństwu tworząc pozory działalności. Osobnik taki może spokojnie rozwijać tematy w rodzaju: komu i jakie lody stawiała p. E. Kopacz, czy jakimi chorągiewkami można machać na ulicy, oczywiście w dniach, które my, czyli usłużni idioci – tym razem Goldman alias Lenin – wskażemy. Przykładowo: święto 11 listopada było obchodzone jako zakończenie I wojny światowej, a nie przyjazd Piłsudskiego alias Gineta, do Warszawy, czy jako święto niepodległości. Niemcy przywieźli swojego agenta 10 listopada i od razu niemiecka Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Dlatego wojska niemieckie w Warszawie oddawały broń bez oporu. Uznanie 11 listopada za Święto Odrodzenia Ojczyzny nastąpiło wiele, wiele lat później. Innymi słowy, przywłaszczono sobie datę 11 listopada, zmieniając jej sens. Obecnie praktycznie już nikt nie pamięta tego, co się działo przed prawie 100 laty. Wszelkiego rodzaju współczesne publikacje utrwalają to nieprawdziwe wydarzenie.

  Nie jest to nic nowego we współczesnym świecie. Konstytucja USA mówi wyraźnie, że prezydentem USA może zostać tylko człowiek urodzony na terenie Stanów Zjednoczonych. Tymczasem obecny prezydent USA – Barak Obama, studiował na Uniwersytecie Columbia z numerem legitymacji 600962011054355, jako „foregin student” („zagraniczny student”).”

  Polubienie

 4. Jarku mam pytanie go Ciebie ,bo już sama nie wiem czy to ja jestem taki komputerowy gamoń,czy inni też tego doświadczają na Twoim blogu.Chodzi mianowicie o to,że nie pod każdym postem wyświetla się opcja „odpowiedz” np.:odpowiadam GMO a mój wpis ukazuje się pod wpisem Barra Barra,wychodzą z tego nieporozumienia i śmieszności,chociaż czasem zabawne.Bądż tak dobry uświadom mnie.Pozdrawiam i dziękuję na zapas.

  Polubienie

  • Przyłączam się do apelu Ani. Czasem trzeba przeskoczyć cztery wpisy, aby odpowiedzieć komuś, kto w konsekwencji nie czyta odpowiedzi. Rzeczywiście, jak Ania zauważa, czasem wychodzi z tego niezła kaszana.
   Dyskusja przypomina obrady sejmowe 😀 , a przecież zaglądamy do porządnej knajpki Jarkowej, gdzie dysputy prowadzi kwiat jenteligencji 🙂
   No może powiesz, Jarku, że jest inaczej?!
   Nie powiesz, bo byś splajtował! 😀
   Takich jak my, drugich nie znajdziesz 😉 Jesteśmy pewnymi klientami. Niektórzy mają karnety miesięczne. Oj! Ja to roczne! No właśnie, a może jakiś upust? 🙂
   Stojąc za tym barem nie wyglądasz na zgreda.

   Masz rację Aniu, trzeba czasem wrzucić na luz, żeby czachy nie rozsadziło.

   Serdecznie pozdrawiam.
   PS Jarek, zdementuj słowa Barra barra i powiedz, że arty tworzysz wszędzie, ale nie na kiblu! Wychodek za szopką, na wsi u cioci Meli to też kibel!

   Polubienie

   • Krysiu dzięki za wstawiennictwo,już myślałam,że to ja jestem matoł komputerowy,ale tak prawdę mówiąc to nie jestem zbyt biegła w tym kierunku,łatwiej mi wychodzą wszelkie prace manualne.Obśmiałam się z Twojego określenia nas „kwiatem jenteligencji”.Cieszę się ,że Jarek otwarł tą swoją kawiarenkę,robi dobrą robotę,jakby to chłop nazwał,a i dyskutujący u Niego goście wnoszą każdy coś od siebie,i tak powinno być,miło i realnie.Do dna Krysiu,wypiję moją malinóweczkę na Twoje zdrowie bo Barra Barra nie pije.Serdecznie pozdrawiam Anna

    Polubienie

    • No widzi? Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. A już dwie baby to pół świata zawojują!
     Wszyscy jesteśmy kiedyś tam matołami, tylko nie każdy się do tego przyznaje 😀
     No wiesz, Aniu, taka ,,poprawność” internetowa 🙂
     A już panowie piszący komty w życiu by się nie przyznali, że czegoś technicznego nie wiedzą. Oj, chyba mi się zbiera!
     Nauczę cię Aniu pisać buźki:
     🙂 taką stawiasz pisząc na klawiaturze dwukropek : i nawias zwykły ) , obok siebie
     😉 taką stawiasz pisząc średnik ; i nawias zwykły ) też blisko siebie
     😀 taką masz, gdy postawisz dwukropek : i dużą literę D
     😮 zdziwienie wyrażasz dwukropkiem : i małą literką o

     Mam nadzieję, że mi wyszły.

     Pozdrawiam serdecznie. Napisz do mnie coś z buźkami.
     To się teraz panowie z nas śmieją. Dobrze, że tego nie widzimy.

     Polubienie

    • No to próbuję :o,no i co bo jakoś bużki nie widzę.A panowie to mi mogą,wiesz co ,jakbym im kazała zrobić 600 szt ruskich pierogów toby też cienko piszczeli,a w robieniu pierogów to ja jestem mistrzynią.Nie można być dobrym we wszystkim.Dopiero rok temu kupiłam sobie prywatnego laptopa,bo na domowym komputerze całodobowe pełne oblężenie.Nauczę się i bużki.Zrobiłam co kazałaś,sprawdzam. Ale się przy tym obśmiałam,chyba ułożę jakiś kawał jak to stara baba bużki w komputerze malowała.

     Polubienie

    • ,, No to próbuję :o,no i co bo jakoś bużki nie widzę”

     Będę szczera! Kiedy przeczytałam to zdanie, przez pięć minut ładowałam śmiechem swoje dzienne akumulatory. A gdy strzałka na mierniku doszła do dwudziestu rechogodzin odłączyłam prostownik i zdjęłam klemy. 😀
     Pierwsza myśl, która się pojawiła:
     ,, A tak w ogóle to z czego Krysia rżysz? Przecież kiedyś sama 😮 dziwiłaś się, że buźki ,,nie widać”.
     Aniu, gdy piszesz posta, nie widać buziek. Są tylko znaki, które postawiłaś. Dopiero po zamieszczeniu komentarza pojawiają się buźki, co miało miejsce w twoim powyższym wpisie.

     A co do pań i panów, masz rację nie wszystko umiemy i możemy.
     Najlepiej obrazują to dwa słowa ,,robić” i ,,rodzić”. To co jest domeną panów, jest naszą niemocą i na odwrót. Choć łączą nas pierwsze sylaby tych słów, to warto zauważyć, że ,,ro” (grecka litera) oznacza w międzynarodowym układzie jednostek SI gęstość 😀
     No wiesz, Aniu, mi chyba odbija od ,,normalności”.
     Ale to wszystko przez Jarka! Prosiłam o herbatę zieloną z żurawiną, a on co mi podał?
     I jeszcze to ciepło z kominka, przy którym stoi mój stolik 😉

     ,,Trzeba wariować, żeby nie zwariować” – to moja dewiza, której warto czasem ulec.

     My dorośli nigdy nie wyzbyliśmy się dziecka w sobie. Jest ono w nas przez całe życie. Czas, w którym nauczyliśmy się z perfekcją tłumić i skrywać w sobie to dziecko, nazywamy dorosłością. Minie kilka dekad, gdy zmęczeni aktorstwem, zaczynamy być sobą. To dlatego wnuki uwielbiają dziadków. Wnuki dla dziadków są świetną przykrywką do śmiania się, zabawy, gadania ,,głupot”.
     Starsi ludzie widzą świat takim, jaki on jest, a nie takim jak został nazwany.
     Pomimo tego nieraz usłyszą: ,,nasz dziadek dziecinnieje, płacze na kreskówkach i cieszy się byle czym”

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Krysiu gdybyś Ty mnie wczoraj zobaczyła jak rżałam ze śmiechu 😀 sama z siebie przy tworzeniu tych nieszczęsnych buziaczków, to skala Twojego miernika rechogodzin by nie wytrzymała,fajna nazwa ,nie słyszałam.Dawno tak się nie ześmiałam ,będąc sama.Ile to radości może człowiekowi dać taka mała bużka :).Człowiek przez całe życie się uczy,a i tak głupi umiera.Oj zapamiętam ja te bużki na całe życie i zawsze będą mnie doprowadzać do śmiechu 😀 :):) :o,no to teraz przesyłam Ci całą gamę.Ja zamówiłam zieloną z kwiatem habru bo taką pijam i o dziwo dostałam 😀

     Polubienie

   • Dzięki Jarek i się nie przejmuj. Od czego masz nas? 🙂
    Któregoś z chłopaków postawimy za barem, inni dowiozą towar, ktoś stanie przy drzwiach, a my z Anią na koniec dnia posprzątamy i pozamykamy – 20% z utargu to chyba tak po ludzku? 😉
    Życzymy ci wszystkiego najlepszego!

    Pozdrawiam.

    Polubienie

 5. Gmo, wczoraj był właśnie chyba koncert tego Rojka w wawce, może byłeś? bo moi znajomi poszli, i tak mi się z Tobą od razu skojarzyło, bo ty chyba tak lubisz te jego piosenki, to tak na marginesie.
  Dzięki Aniu za informację, jak wybije dana godzina to natychmiast przyłączam się do medytacji. Im więcej nas tym lepiej!
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s