Banki i tajna władza

Oni „przepowiedzieli” zamachy w Paryżu?! Nowy, szokujący trop

Oni „przepowiedzieli” zamachy w Paryżu?! Nowy, szokujący trop

zamachy terrorystyczne przepowiednieCzy jest możliwe, że zamachy w Paryżu we Francji zostały przepowiedziane? Oprócz znanej „przepowiedni” zawartej na okładce „The Economist” z początku 2015 roku, mamy kolejny trop. Tym razem chodzi o grę Battlefield 3. Misja z gry to zamach Rosjan w Paryżu, którzy chcieli powstrzymać islamistów.

Oczywiście, nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak gra to gra. Z tym, że zwróćcie uwagę na datę zawartą w grze – ona się zgadza! W grze Battlefield 3 jest zawarta data 13 listopada 2015.

Poniżej jest film video z tej gry z tą sceną, która ma przepowiadać zamachy terrorystyczne w Paryżu we Francji:

przepowiednieChciałbym przedstawić Wam niezwykłą wizję artystyczną na temat wydarzeń, które rozpoczęły się dnia 19 lutego 2015 roku. Film ma tytuł: „Ja, koza” („I, pet goat„). Rok kozy rozpoczął się 19 lutego 2015, potrwa bodaj do 6 lutego 2016. Poniższy film można interpretować aż na trzy sposoby. Link do filmu z przepowiednią na rok kozy poniżej:

A tu link do mojej interpretacji:
Szokująca, gnostycka przepowiednia illuminatów na 2015 rok [VIDEO +18]

A poniżej wkleję to, co już pisałem o zamachach terrorystycznych w Paryżu we Francji i związanych z nimi przepowiedniach:

Są przesłanki by twierdzić, że zamachy terrorystyczne w Paryżu które miały miejsce 13 listopada 2015 roku, były przepowiedziane. A przynajmniej wiedział o nich rysownik okładki „The Economist” z początku roku. Miała ona przedstawiać świat w roku 2015.

Nie wiem czy rysownik był jasnowidzem, czy raczej było to „przyznanie się” wiadomych sił stojących za elitami politycznymi. Czy mamy podstawy, by tak uważać? Faktem jest, że tego typu zakamuflowane przekazy w filmach, okładkach, teledyskach, kreskówkach, miały miejsce dziesiątki, jeśli nie setki razy.

przepowiednieWklejam poniżej dwie grafiki z okładką „The Economist„. Zawierają one liczby: 11, 5, 11, 3, i dwie kropki między nimi. Można z nich ułożyć daty: 15.11.13 lub 13.11.15. To oczywiste, że pierwszej daty dotyczącej 2013 roku już nie bierzemy pod uwagę. Zresztą zobaczcie sami:

przepowiednieA w prawym dolnym rogu tej okładki jest to:

przepowiednieElity polityczne świata mają mieć swój własny „kodeks honorowy„, że każdą swoją akcję muszą zapowiedzieć, np w teledysku lub takiej okładce. Czy to prawda, oceńcie indywidualnie sami. Poniżej film video dla anglojęzycznych na ten temat:

Przeczytaj inne artykuły na ten temat:
Po zamachach w Paryżu. To III wojna światowa wypowiedziana naszej cywilizacji
Paryż we krwi, wróg u bram (dyskusja)
Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

5 odpowiedzi »

  1. Witaj Jarku! Jak widać „elyty” lubią pokazać swoją wyższość i kto tu rządzi na tym „łez padole”…przypomina mi się w tym momencie wywiad z Iluminatem i jego stwierdzenie – „wszystko macie jak na dłoni – tylko trzeba umieć szukać”…poniekąd prawda – dodać należy – nie dotyczy lemingów! A swoją drogą, to pociesza mnie myśl, że skoro na tym świecie i pewnie w całym Wszechświecie obowiązuje jakakolwiek hierarchia, to nad elytami jest ktoś wyżej, który ma ich „na oku” itd.itp. i skoro jest zgoda na takie ich działanie, to widocznie w perspektywie ma wyjść na dobre – jeśli nie nam, to może przyszłym pokoleniom (oby tak było) – i tu przypomina mi się jeden z artykułów – prawdopodobnie WM – na temat Wielkiego Portalu i tzw. ” nici zdarzeń”! Nie twierdzę, że mam rację w powyższej kwestii, ale zapraszam zatem do dyskusji, bo temat nadzwyczaj ciekawy i godny drążenia…Pozdrawiam

  2. ….a co do ich „kodeksu honorowego” – to tylko świadczy o zadufaniu i przesadnej wierze w swoją siłę i wierze, że nic i nikt „ich” nie ruszy – że wszystkie atuty mają w ręku i mogą kreować wydarzenia wg własnej woli…ja jednak uważam, że wręcz przeciwnie – mają zgodę „Wyższej Hierarchii” tylko na to, co ONA przewidziała w swoim harmonogramie wspomnianych „nici zdarzeń” – prowadzących do Wielkiego Portalu…..

    • Wielki Portal to nic innego jak nasza Boska świadomość,aby obudzić świadomość + – 7 miliardów istot ludzkich,był i jest potrzebny czas,a tego na dzień dzisiejszych czasów już nam brak.Otwarcie Wielkiego Portalu czyli przebudzenie naszej boskiej świadomości tj poznanie PRAWDY która nas wyzwoli ,może nastąpić po przebudzeniu większości dusz.Obserwując dzisiejszy świat i w jakim tempie wszystko się dzieje to widzę dla nas światełko w tunelu.Bądżmy dobrymi optymistami.Pozdrawiam Anna

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.