Banki i tajna władza

Po zamachach w Paryżu. To III wojna światowa wypowiedziana naszej cywilizacji

Po zamachach w Paryżu. To III wojna światowa wypowiedziana naszej cywilizacji

zamachy w ParyżuO tym, że trwa trzecia wojna światowa, pierwsza asymetryczna, pisało już wiele osób z pierwszych stron gazet. Mówili o tym m.in. Aleksander Kwaśniewski czy papież Franciszek. Mniejsza co sądzimy o tych ludziach. Ale trwająca III wojna światowa powoli staje się faktem opinii publicznej.

Data 13 listopada 2015 roku, to nie tylko data zamachów w sześciu miejscach w Paryżu. To także data rozpoczęcia wojny z naszą europejską Cywilizacją, wojny oficjalnie wypowiedzianej przez islamską armię inwazyjną. Przybyła ona na wyraźne zaproszenie i za zgodą elit politycznych (np Merkel). W mediach ta inwazja początkowo była przedstawiana pod fałszywą nazwą „kryzysu uchodźców„.

Bełkot popierających islamistów (lewaków, (neo)liberałów) nigdy nie był tak żałosny jak teraz. Czy po tym, co się stało w całym 2015 roku, ktokolwiek tym ludziom wierzy? Powoli następuje zmierzch lewakowania, tego znanego z Gazety Wyborczej czy NaTemat.pl. Bardzo znamienne i symboliczne jest to, że od piątku w polskim sejmie nie ma lewicy.

Ludzie rzucający jak z karabinu maszynowego (sic!) argumentami: „rasizm, ksenofobia, islamofobia” są powoli traktowani nie tyle jak wariaci po lobotomii. Ale jako ludzie, którzy mogą sprowadzić na nasz kraj straszne niebezpieczeństwo. Dawniej ze zdrajcami rozprawiano się w bardzo prosty sposób. Dziś zakładają oni profile typu: „Stać nas, więc przyjmijmy uchodźców„. Co za kpina z milionów Polaków pracujących u kapitalistów na umowach śmieciowych.

Ale wracając do meritum. Dnia 13 listopada nastąpił powolny rozpad całych struktur europejskich. Nie chodzi tylko o strefę Schengen, wykluczające się interesy grup państw itp. Chodzi o coś ważniejszego – o ideę. O etyczne i moralne fundamenty egzystencji Unii Europejskiej. Są one zgniłe, rozpadają się z hukiem. Instytucja ta, która niszczy w imię Niemiec peryferyjne kraje, nigdy w historii nie była tak znienawidzona, skompromitowana i pozbawiona etyczno-moralnej legitymizacji.

Mamy do czynienia z wojną która jest wypowiedziana przeciwko nam, Europejczykom. Jest toczona na naszym terytorium, przez siły wojującego islamu. Warto przypomnieć czym tak naprawdę jest islam. Nie jest to religia, ale jest to niewolniczy system społeczny i polityczny skonfigurowany na najniższym możliwym poziomie mentalności. Islam jest w tym punkcie, w którym chrześcijaństwo było we wczesnym średniowieczu.

Jednym z fundamentalnych założeń islamu jest podbój całej Ziemi i wymordowanie wszystkich innowierców. Aby to zrozumieć, wystarczy przeczytać cały koran. Ale ze zrozumieniem, nie sugerować się proislamskimi lobbystami czy stronami internetowymi. Wiadomą rzeczą jest, że osoby lobbujące za islamem przemilczają z premedytacją te wersety koranu, które są niewygodne dla ich działań.

Co jeszcze warto przytoczyć, koran daje pewną ochronę i chrześcijanom, i żydom. Bo tzw. „trzon mojżeszowy” (trzy religie monoteistyczne) to dużo głębsza konspiracja, sięgająca mroków ludzkich pradziejów. Ale nie o tym jest ten artykuł. Otóż i chrześcijanie i żydzi mogą przebywać na terytoriach muzułmańskich. Muszą jednak zgodzić się na bycie podludźmi, i muszą płacić specjalny podatek.

I teraz bomba atomowa: ta „ochrona” nie dotyczy ateistów, lewaków, liberałów. Oni są jeszcze bardziej znienawidzeni przez islamistów niż chrześcijanie i żydzi. Pozostałych wyznań ta ochrona również nie dotyczy. Zawsze zadziwiało mnie to, że za przyjmowaniem do naszego kraju islamistów najbardziej lobbują te grupy, które byłyby najbardziej poszkodowane. Czyli ateiści czy feministki.

Zauważyłem, że to kobiety najczęściej stają w obronie islamistów. Wczoraj zablokowałem kolejną kobietę, która rozpowszechniała proislamską propagandę na moim profilu. Takie osoby nie mają na moich stronach żadnych praw, są natychmiast blokowane, najczęściej już po pierwszym komentarzu. Po prostu traktuję ich trochę tak, jak islamiści traktują Europejczyków – niech się uczą. Czy chodzi tutaj o to, że wiele kobiet ciągnie do brutalnych samców alfa z przysłowiowymi jajami? Czy chodzi tu o to, że w Europie mamy kryzys męskości, więc część kobiet podświadomie zaczyna lgnąć do islamu?

Co powinna wg mnie zrobić Polska? To oczywiste, wyjść z upadającej Unii Europejskiej. Odbudować w trybie pilnym armię. Współdziałać z krajami naszego regionu, stworzyć Unię środkowoeuropejską. Zamknąć granicę. Wszelkimi sposobami nie dopuszczać do przeniknięcia islamistów z Niemiec, gdy zaczną się tam antyislamskie zamieszki na ogromną skalę. A zaczną na pewno.

Pora postawić diagnozę. Jakie są tego przyczyny?

Ekonomia (neoliberalny kapitalizm) i system monetarny (pieniądz oparty na „wbudowanym” długu), wbrew pozorom nie mają zbyt wielu „twardych” praw tak jak matematyka czy fizyka. Są to systemy umowne, stworzone przez człowieka. Można je zmienić, znieść, lub przeprojektować – tak by pracowały dla ludzkości, a nie przeciwko niej tak jak ma to miejsce obecnie.

Ich trwanie doprowadziło do niesłychanie wielkiego globalnego kryzysu, który dotyka każdej możliwej dziedziny naszego życia, nie tylko ekonomii i polityki. Najbardziej dramatyczną częścią tego kryzysu jest dokonująca się zagłada biosfery (ziemskiego życia). Kapitalizm i elity polityczne które go kontrolują, żerują bezpośrednio na biosferze. Ten rabunkowy i zbrodniczy system będzie trwał dopóki żyje natura.

Część obserwatorów zwraca uwagę na to, że elitom politycznym zależeć może na sprowadzeniu taniej siły roboczej o mentalności niewolniczej. Ludzie ci (islamiści) są bardzo prości, niestabilni emocjonalnie, łatwo nimi manipulować, nie są w stanie myśleć logicznie ani analizować skomplikowanej sieci globalnych powiązań. Europejczycy stali się zbyt świadomi, przekorni, nie chcą się podporządkować, filozofują, myślą samodzielnie. A przynajmniej coraz większa ilość z nich.

Tylko pytanie: kto, lub raczej: „co” stoi na samym szczycie piramidy, ponad tymi wszystkimi elitami ziemskimi? Zwolennicy teorii spiskowych zapewne powiedzą, że chodzi o wprowadzenie nowego porządku świata (NWO) i jednego, globalnego i totalitarnego rządu. Ale czy tylko o to chodzi? A może rozgrywka dotyczy znacznie ważniejszych rzeczy niż zniesienie granic, które powoli stają się coraz większą iluzją? Wszak elity polityczne, biznesowe i korporacyjne większości państw planety to od dawien dawna jedna, wspólna, antyludzka rodzina.

Przeczytaj inne artykuły na ten temat:
Paryż we krwi, wróg u bram (dyskusja)
Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

112 odpowiedzi »

 1. A to reakcja euro-lewicy. Szczerze mówiąc, jestem zdziwiony. Myślałem że jako pierwsza „zgnije” jakaś ideologia oparta o rdzeń prawicowy. A tu miłe zaskoczenie, bo obecnie nie ma bardziej skompromitowanej ideologii, niż euro-lewactwo.

  Polubienie

 2. Lewacy, macie krew na rękach, jesteście mordercami! To nieprawda że islam taki nie jest, bo jest. Kiedy ludzie przejrzą na oczy? Bo wiadomo, że elity polityczne tego nie zrobią, to są ludobójcy którzy ich tu świadomie i z premedytacją sprowadzają.

  Cytat: „Państwo Islamskie nigdy nie ukrywało, że jednym z jego głównych celów strategicznych jest zaniesienie świętej wojny na kontynent europejski. W listopadzie francuscy dżihadyści opublikowali nowy film propagandowy, w którym nawoływali wszystkich mieszkających nad Sekwaną muzułmanów do przeprowadzania ataków na terenie Republiki.”

  Cytat: „Skala zamachów we Francji poraża. Niestety to początek europejskiego koszmaru – mówi w rozmowie z Fakt24.pl gen. Waldemar Skrzypczak, były wiceminister obrony narodowej, były dowódca Wojsk Lądowych. – To konsekwencja wojny, jaką Zachód zapoczątkował w 1993 roku, najeżdżając na Irak. Dziś wojna, która przeniosła się do Europy i zbiera krwawe żniwa, toczy się w innym, znacznie niebezpieczniejszym wymiarze – ocenia generał.”

  -europejska lewica odpowie na zamachy z całą bezwzględnością!
  -jak?
  -użyją hashtagów, lajków, komentarzy, łańcuchów serc, wyrazów oburzenia, feministycznych manif, apeli intelektualistów i innych przerażających broni ostatecznego zniszczenia!
  xDxDxD

  Polubienie

  • Wiesz Jarek lewactwo ma „bul dupy” bo wiedzą że nie mają dokąd uciec i że ich czas się powoli kończy. Albo zostaną skróceni o głowę przez muzułmanów albo zostaną powieszeni przez odradzający się nacjonalizm .

   Polubienie

   • @Roni:
    „Albo zostaną skróceni o głowę przez muzułmanów albo zostaną powieszeni przez odradzający się nacjonalizm.”

    Euro-lewactwo jest dziś najbardziej znienawidzoną ideologią na Ziemi obok islamu. Tylko czy oni o tym wiedzą? Na razie mają media i pieniądze, a to potężne środki. Trzeba im to odebrać, nawet gdyby to miało oznaczać zastosowanie …………
    Dostaną wpierdol też od zwykłych, zmęczonych i przerażonych ludzi.

    Polubienie

    • Jarek, wytłumacz mi jedną rzecz. Jeśli jestem kiep w sprawie, o którą pytam, to chyba nie do końca, bo pytam i chcę wiedzieć.
     A mianowicie nie rozumiem tego, że po zmianie prezydenta, po zmianie rządu, który się już ukonstytuował, nadal w głównym nurcie medialnym nadają ścieki.
     Dlaczego prezydent i nowy rząd nie mogą tego przejąć? Przecież, mówiąc pospolicie, mają władzę i media powinny sprzyjać tej władzy, a nie nastawiać ludzi z telewizorni przeciwko, co widać na każdym kroku. W rozmowach z ludźmi (zwłaszcza lemingi i nie tylko) słyszę jak tracą nadzieję i zaczynają drwić – to zły objaw.
     Zawsze media należały do rządzących i wspierały ich politykę, a równolegle do pierwszego nurtu, przynajmniej w ostatnich latach, nadawały kanały opozycyjne tzw. niezależne[od władzy].
     Przy takich antagonizmach nadal istniejących ścieków trudno będzie wprowadzić zmiany, posprzątać burdel i nastawić społeczeństwo do jakiejś życzliwej postawy wobec wybranego rządu.
     Ludzie powinni teraz oglądać prezydenta, jego działania dyplomatyczne i społeczne, PISowców, posłów Kukiza, słuchać, co oni mają do powiedzenia i zrobienia. A nie ciągle ta gęba Kopacz i jej postmerkelowskich sługusów.
     Jak to jest? Czy jawna władza ma nadal nadawać z podziemia?

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS. Jeśli Jarek jest ,,zabiegany”, to może ktoś inny mi to wyjaśni. Wszak mniej błądzi, kto pyta.

     Polubienie

    • roni powiedz czy to nie sa reptylskie geby z defektami co wymieniles, na krasko to musze odwracac glowe jak się akurat natkne w tv i zawsze się zastanawiam czy mnie nie ciachnie ogonem, kurcze gdzie te czasy suzina Walter ze człowiek nie miał obrzydzenia patrząc na tv a dzisiaj wytatulowane pedalstwo tance

     Polubienie

  • 75 % ludzi to niereformowalni debile więc co się dziwisz nawet jak by bomby atomowe spadały na europę to i tak będą dalej ich zapraszać to ludzie którzy mają gigantyczne kompleksy , którzy brzydzą się wartościami europejskimi , rasą białą i swoją historią , tradycją i tożsamością.

   Polubienie

 3. Cytat: „Pisałem już w jednym z artykułów – trzeba mieć nasrane we łbie, jak Villas, żeby brać na swoje podwórko wszystkie bezdomne psy. Taki „altruizm” kończy się skrajnym ubóstwem, banicją, czasem pogryzieniami, ale i maksymalnie osranym własnym podwórkiem. A psy, jak były biedne i bezdomne, takie są nadal.

  Francja za swą bliskowschodnią politykę, ale przede wszystkim za ustępliwość w stosunku do wszelkich ekstremizmów powinna płonąć. Dla dobra całej Europy. Jako przykład tego, co nas czeka, jeżeli islam nie zostanie w końcu nazwany po imieniu. Jeżeli nie zostanie zdelegalizowany i nie trafi na tę samą półkę, co faszyzm, nazizm i komunizm.

  Islam to ideologia zbrodnicza. W jego podstawach leży zwalczanie mieczem wszystkiego, co nie islamskie. W jego świątyniach, również tych europejskich, nawołuje się do zbrojnego powstania przeciwko kulturze Zachodu. Jego duchowni legitymizują każdą przemoc, każdą agresję i każdy gwałt, które skierowane są w stronę niewiernych.

  Próba wsadzenia islamu w ramy demokracji jest tak samo absurdalna, jak empatyczne dywagowanie nad motywami psychopatycznego mordercy. Nie da się ważyć prędkości. Nie da się linijką mierzyć ciężaru. Nie da się islamu mierzyć standardami demokracji. To dwa światy, dwie miary, dwie nie mające ze sobą nic wspólnego jednostki.

  Każdy muzułmanin pragnący żyć w Europie powinien zrzec się swojej „religii” i przyjąć bezdyskusyjnie pełnię praw i obowiązków zastanych tu na miejscu. Jakakolwiek próba powrotu do swoich starych zwyczajów, jakakolwiek manifestacja swojej przynależności religijnej powinna kończyć się więzieniem lub deportacją. Nie ma innego sposobu.”

  Dalej: http://niepoprawnipolitycznie.com/zdychaj-francjo-dla-przykladu/

  Polubione przez 1 osoba

  • pomijasz najgorszy aspekt ich przebywania tutaj a mianowicie wątpliwej urody geny które z czasem przenikną do naszych slowianskich, nie chcilabym dozyc czasów polhybryd arabskich które i tak wroca na pustunie, dla nas pustynia to rozpacz nawet z wielbladem ,dla nich to rodzimy krajobraz do którego zawsze będą tesknic, to jest w genach, ziemia astralnie przyporzadkowywuje okreslona genetyke do zycia w określonych szerokościach geograficznych, i wszelkie odstępstwa od tego koncza się chorobami i przedwczesna smiercia, murzyn czy arab czy hindus nie wytwarza wit d3 przy naszym nasloniecznieniu, a wiadomo czym konczy się brak wit d3 nie zachodzi ponad 300 procesow w organizmie bez niej, murzyni w Chicago chodza w czapkach zimowych w lecie i dopiero w miare dobrze zaczynaja sie czuc się np w atlancie „nie marzna” bo już dużo bliżej rownika floryda jeszcze lepiej, a biali na florydzie jak by nie było klimy to mogila, nie jest tajemnica ze wszyscy hindusi w naszym klimacie chorują na pluca, tego się nie da przeskoczyć, kopacze tuski inne pomyje tego nigdy nie zrozumieją zresztą i tak pracują dla obcego wywiadu a te ich mongolsko germańskie geby mowia same za siebie dla kogo pracuja

   Polubienie

   • Jeśli chodzi o witaminę D3, to też jesteśmy w kiepskiej sytuacji w naszym słabym słonecznie klimacie. Jeszcze całkiem przystosowani nie jesteśmy, 90% Polaków w zimie ma niedobory, wielu ma niedobory krytyczne. U ras ciemniejszych jest to jeszcze bardziej nasilone, aż do ekstremum. Ciekawe jest to, że niedobór witaminy D3 daje m.in. choroby psychiczne, czasami agresję, niestabilność emocjonalną itp.
    To tak samo jak jod. Mieszkasz 100 kilometrów od morza lub dalej, i kaplica, niedobór gwarantowany.

    Polubienie

    • „Mieszkasz 100 kilometrów od morza lub dalej, i kaplica, niedobór gwarantowany”

     To kolejny MIT, który wymaga obalenia.
     Można siedzieć na plaży, a i tak organizm nie bedzie wchłaniał jodu.
     Jod wchłania się z WODY!
     Zatem jedynie kąpiel w morzu, albo brodzenie stopami podczas spaceru brzegiem morza pozwala receptorom jodowym wychwytywać jod.
     Warto o tym pamietać, bo organizm nie jest w stanie wychwytywać jodu z powietrza.

     Polubienie

    • sol jodowana jak jesz wystarczy i nie ma problemu, d3 jest problematyczna dobrze jest chodzic na naświetlania w zimie albo lykac kapsulki 5000 dziennie na 70 kg wagi, dzieci odpowiednio mniej, d3 ponizej 20 i mniej jednostek to silna grzybica czyli tzw alergie i w ktytycznej sytuacji ponize 10 rak, rakowcy musza mieć caly czas wit d3 w granicach 90 żeby wyzdrowieć, normalni ludzie powinni mieć 50 a nie 30 jak nasze zydki doktorskie podaja, 30 trzeba mieć żeby biegac po doktorach i się uskarzac na wszystko
     http://www.mercola.com/article/vitamin-d-resources.htm

     Polubienie

  • z południem ma racje wg ghrees arabomongoly tureckie zaatakują grecje szukają tylko pretekstu, grecja jest bezbronna jak polska ma tylko podstawowa armie można by powiedzieć nawet reprezentacyjna tylko bo oczywiście liczy na nato a nato to tez turcja…, wiec bałagan jest niezły, stany posiadaja bron laserowa na satelitach wystarczy ze naceluja na turecki myśliwiec i wojna gotowa, arabomongoly tureckie tylko na to czekaja, zamordowanie kogos u turkow i arabow to ciastko z kremem wiec jest się czego obawiac

   Polubienie

 4. „Tym, którzy uważają, że „kryzys uchodźców” jest nic nie znaczącym epizodem a nie planowanym działaniem całkowitego obalenia Europy, proponuję, aby obejrzał poniższe wideo. Naprawdę jeden z najpotężniejszych i najbardziej wymownych wyprodukowanych filmów jakie widziałem w tym czasie trwającego kryzysu. Tego nie zobaczycie w żadnej stacji telewizyjnej w Europie. Myślę że uświadomi ten film wszystkim obojętnym w jakim momencie dziejów się znaleźliśmy. Nie wile czasu nam zostało. Bardzo proszę, o pobieranie filmu na swój komputer gdyż jest bardzo prawdopodobne iż zostanie ten film ocenzurowany i zdjęty.”

  I jeszcze jeden film:

  Polubienie

 5. Polska obecnie bardzo przerabia swe niedociagnięcia, to ze ruchy narodowosciowe sie nasilaja, tak ma być, one muszą wypłynąć, ale to jest „oczyszczenie” w każdym z nas nazwę to genetyczny rdzeń Lechcki-Słowiański ( Polska i inne nazwy innych krajów to sztuczny twór, coś na rodzaj myślokształtu, żyjacy zasilaniem ludzi )został uchuchomiony, to pozwoli szybko przerobić naleciałości zaprogramowane, głównie przez kosciół 🙂 Klucze jakie papierz dzierży zostały już jakiś czas temu oddane, Anunaki ( określam to bardzo ogólnie) wykonawcy woli innych Istot zrezygnowali z poprzednich doświadczeń kontrolowania, oczywiście pewne ich odłamy, resztki nie chcą sie z tym pogodzić, ale to już dla tej części czyli jednego z ramion Mlecznej Drogi nie ma znaczenia 🙂

  Polubienie

 6. Wojne 3 to juz mielismy Polacy I kraje ogarniete komunizmem po 1945 I w zasadzie odbywala sie ona po przez eliminownie wiekszych rzesz opornych tubylcow na zydowbolszewicki kolonializm metoda na komunizm.Po 45 roku to tylko jedna z form wojny rasowej nasilonej z szczegolnym naciskiem na tereny miedzy Bugiem a Odra.Dzisiaj zbieramy efekty ktore doprowadzily nas do wynaradawiani po przez spadek urodzin,masowe migracje wywolane machinacjami pseudoekonomicznymi,niszczenie edukacji,sluzb zdrowia,infrstruktury komunikacji,przemyslu I afery. To biale ludobujstowo ktore podobno nie istnieje tak mowia administratorzy wmawiajac nam chorobe psychiczna zwana rasizmem,homofobia .Mamy poprostu dobrowolnie sie wyeliminowac na zyczenie psychopatycznych elit bo etapem koncowym naszej rasy I DNA jest polityka otwartych granic.CIekawe z drugiej strony np ze takiej polityki otwartych granic nie istnieje dla Europejczykow w USA.Emigracji europejskiej w usa nie ma juz od najmniej 10 lat ,a co do Polakow i Chorwatow stosuje sie szczegolne procedury ,nakazujac wyczekiwanie pod ambasada za platna wiza ,ktora nie jest gwarantem przekroczenia granicy usa.Chcialbym tez wiedziec ilu Polakow w ostatnich 10 lat zostalo wydeportowanych z byle blachych procedur emigracyjnych I pozbawionych wyrobionego kapitalu w usa oraz ile rozbito rodzin a dzieci pozbwiono ojcow I matek.W miejsce ich zaflancowano 800 tys arabow z wbiciem do paszportu na lotniskach usa ,pieczatki permanent resident. Ale usa to oddzielny temat jednak procesy niszczenia wszystkiego co rasowo biale odbywaja sie z tym samym tempem co w europie tyle ze przeietny obywatel w tym kraju nie raczy tego zauwazac ,bo zjety jest konsumowaniem. TO co widzimy ,ten naplyw ciapatych ras to ostatni etap kolonizacji europy I niszczenia bialego DNA,to ostatni etap ludobujstwa bialch ludzi.Warto zwrocic tez uwage na paniczna biegunke dialogow I monologow roznych medrcow medialnych od utrzymywania multikuturalizmu na powierzchni piewrszych stron tabloidow.Wciskaja nam w glowe ze to nic sie nie dzieje ,bo uchodzcy a zagrozenia zamachami to dwa tematy nie powiazane ze soba.Problem jednak jest taki ze ci wielcy medialni krzykcze,politycy I maciciele to spadkobiercy mordercow,ktorzy po 45roku jaki przed ,zaczeli juz eksterminacje bialej rasy w europie,natomiast ich wnuki I dzieci maja za zadanie dokonczyc dzielo zniszczenia.

  Polubienie

  • zydomongoloarabszczyzna spuszczona na ziemie w partiach mniej więcej od 4000 roku plus minus przed dzizusem z księżyca przez psychola reptoida kosmicznego yahwe ma za zadanie przejmowanie/mordowanie slowianskich/helleńskich pozeusowych gojow, stany to patelnia genetyczna swiata majaca za zadanie topienie białych genow z robactwem murzyńskim arabskim skośnym meksykańskim hinduskim etc, chorob w stanach jest co niemiara praktycznie każdy cos bierze w tym przedszkolaki, prozak to cukierek w stanach wszyscy wciskają dzieciom to samo lacznie z tylenol ibuprofen itd. w Polsce reklama trującego ibuprofenu na każdym kroku, widać biali zaczynają się budzic troche dlatego plan eksterminacji przyspieszyl gwałtownie, znam wielu ludzi a raczej ich tylko poznalem co maja wszystko w d, lataja sobie samoluby po Hiszpaniach i innych mongolskich krajach wypoczywają niby i mowia ze się polityka nie interesują, nie wiem czy ich dalej przekonywac ? jak probuje im cos przekazac to ucinają wszystko smiechem i zdaniami wszystko szkodzi czy teoria spiskowa i biegają do kościoła jak do burdelu, jak cos się wydarzy takiego co ich glowki z ich bajkowego swiata nie pojmują to oczywiście dzwonią i ze co mysle na ten temat a ja zawsze ze jak im powiem to nie będą mogli spac do końca zycia to zaraz odkladaja telefon, chyba najwazniejsza nasza praca to okazywanie wrogości do ciemnego i skośnego absolutnie nie kupowania niczego od nich nawet zadnego chinczyka kebaba bluzki czy butow, kupowanie wszystkiego co się da z napisem zdjelano w polszy no i oczywiscie rozprezstrzenianie wiedzy o robactwie i jak z tym postepowac jaki spray’e kupować na to itd

   Polubienie

   • Moj znjomy w Dani mieszkajay tam od 30 lat lubi zyc w spokojnym wyimaginowanym przez media I politykow swiecie.Jest on klasycznym przykladem tego o czym piszesz GMO.Czym interesuja sie takie uspione osobniki,ano przedkladaniem konsumpjonizmu nad praktyczna wiedze uniwersalna o swiecie I zyciu. Takie osobniki nie lubia sluchac o realiach I rzeczywistosci a jak rzeczywistosc to jedynie zamazana mysl poprawnie polityczna kreowana prosto z telewizorni.Nie ma innej przekladni I odnosnika media sa u tych ludzi jedyna wyrocznia I zrodlem czerpania wiedzy.Kiedys w rozmowie na Skype odpisal mi w nastepujacy sposob,klasycznie I przewidujaco dla osob zyjacych tylko dla siebie w sposob bezpiecznie sterylny pod parsolem administracji(przynjmniej tego sa pewn):

    Jacek pisze;
    „devingo, trudno mi podchodzić poważnie do tekstów ze strony wolna-polska.pl, i innych alterntywnyh zrodel informacji,szczegolnie jeżeli nie mogę tam znaleźć kto za tym stoi. Ot adres, e-mail jakiś telefon? Co to partyzanci? Ukrywają się? Mogę się naczytać różności aż do usrania. Ale to jest właśnie robienie papki z własnego mózgu! Ładowanie się niepotwierdzonymi niezweryfikowanymi informacjami. Fajnie, że istnieje Prawda alternatywna, ale fajnie by było zeby glosiciele nie bali sie podpisac sie pod tym co piszą. Może to z tamtej strony Atlantyku wyglada zupelnie inaczej, ale ja tu w EU zupelnie nie rozumiem. Czego mam się w sumie bać. Byla już salmonella, wściekłe krowy, świnie, grypy, aids, iss, muslimy, imigranci, a teraz jeszcze do kurwy nędzy mam się bać żydów, Korei Północnej, ruskich… W pewnym momenci czlowiek zaczyna to wszystko po prostu pierdolić. Nie jestem w stanie cały czas się czegoś bać! Myślę, że to media, jakieś jadowite , niepodpisane strony www, trzepią kasę na ludzkim strachu. I napiszą wszystko, zeby jeszcze bardziej namieszać.Devingo, radzę Ci są pewne rzeczy, których nie zmienisz i dla spokoju duszy i rodziny – olej to. Nie mozesz przejmowac sie spokojem calego swiata. Co mozesz, chcesz zrobić, zmienić? Tak konkretnie? !”

    rece mi opadaja..

    Tak zindoktrynowane osoby w zamian pochlaniaja cala wiedze na temat swiat mody,sportu,rozrywki,motoryzacji I technologi I oczywsicie maja wiedze o polityce.Lubia planowac na 6-12 miesiecy wczesniej gdzie pojada na wakacje lub jaki samochod sobie zmienia.Swidomosc zalana betonem medialnym, ze jest pieknie I nie szkodzi ze sasiedzi z Odense ,sasiedzi arabscy mowia ze za kilka lat w Dani,Francji czy Niemczech nie bedzie bialych ludzi.I zamiast martwic sie o przyszlosc swoich dzieci dalej tapla sie w ideologi konsumcjonizmu.Pozniej sie dziwic ze jak dochodzi do gwaltow na bialych kobietach I dzieciach to takim osobnikom pojawiaja sie bruzdy na czole ze zdziwienia.Pozniej dalej powracaja do swego zachwytu nad konsumpcjonizmem.

    a to otrzymalem 2 dni temu juz po zmchach w Paryzu

    Jacek pisze;
    „Zmieniłem samochód. Znowu wyszło na Volvo. V70 D4 automat, 181 KM. Pięknie chodzi. Nawsadzali tam bajerów. przylepia się do jadącego przed nim i trzyma odległość, hamuje do zera jak tamten hamuje. Planuję, że tego będę męczył przez następne 5 – 6 lat. A Ty masz jeszcze tego Volvo S80?.”

    I dalej

    „Na jaki zmieniacie samochód? Jakie tam się cieszą powodzeniem. Na co zwraca się uwagę. Tu próbują wmawiać, że najważniejsze to ilość wydzielanego CO2… 😉 Jednocześnie, żeby jeździł jako taxi to są wyśrubowane wymagania. Mogłem kupić Mercedesa. Nawet za te same pieniądze, ale tu nie chodzi o to, żeby się tym chwalić, ale żeby móc w nim jeździć 10 godz dziennie! W mercach źle siedzę, a te klasy C są po prostu za małe. Dwóch takich mojej postury nie zmieści się w tym jeden za drugim. Tak że wybór Volvo to rozsądek i sprawdzony samochód. Słyszałeś jaka jest różnica między małymi chłopcami, a dorosłymi facetami? – Cena ich zabawek 🙂 Tak właśnie czuję się z tym samochodem. Wszystkie te nowości to – Zabawka 😉 Pozdrowienia i udanego weekendu :)”

    rece opadaj mi poraz drugi z tego co im zrobili w tych krainach przez lata indoktrynacji w imie multikulturalizmu dazac do likwidacji rasy slowian i bialych europejczykow.

    Polubienie

    • @Devingo – najważniejsza zasada: NIE UŚWIADAMIAĆ NA SIŁĘ. Jeśli będziesz to robił, wyjdziesz na dziwaka, wariata, oszołoma czy wręcz szaleńca. Ja mam tę „zdolność”, że jestem w stanie bardzo dobrze przeniknąć umysł człowieka nieświadomego, ignoranta. Wiem czego oni się boją, jak są zaprogramowani, jakie są ich reakcje. Wiem też, do jakich okropieństw są zdolni ci na ogół ułożeni i konserwatywni ludzie (vide eksperymenty Milgrama i Zimbardo).

     Wiem, jak traktują oni newsy nie przystające do mainstreamu. Argumenty te znam bardzo dobrze, bo obserwowałem przez lata społeczności naszych adwersarzy, czyli prorządowych i prosystemowych racjonalistów / sceptyków. Oni tego typu źródła zwyczajnie odrzucają, bo nie jest to TVN czy wyborcza. Inna sprawa, że jest w tym trochę racji. Niektóre treści z wolna-polska.pl są po prostu tragiczne i komiczne.

     Polubienie

    • infantylność mi się tu bardziej klania u niego dlatego „lamiglowki” go mecza, w mojej rodzinei wierza jeszcze w malpie jednocześnie zapierdalajac do kościoła co niedziele bo inaczej bozia się obrazi to jest schiza dopiero -_-, davingo nie mam recepty na taki infantylizm, jak tu zyc panie premierze -_-

     Polubienie

 7. http://alexjones.pl/pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/70664-islamo-amok : „Prawdziwym problem jest natomiast bezrefleksyjne wspieranie przez rządy czy to SLD, PIS czy PO przyczyn imigracji i terroryzmu – polityki amerykańskiej. Robili to uczestnicy amerykańskich kursów dyplomatycznych Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz. Podobny kurs przeszła także.. Beata Szydło.

  Na interwencji w Iraku i Afganistanie oprócz kosztów i życia dziesiątek naszych żołnierzy nie zyskaliśmy nic. Natomiast dzięki nieangażowaniu się w konflikt syryjski Polska otrzymała od syryjskich władz propozycję udziału w odbudowie kraju. Zostało to przez nasze media przemilczane. Jedynie, znów nasz ulubiony portal wpolityce, będący propagandową tubą PiS-u, wezwał do.. nie robienia interesów w dyktatorem. Polscy polityce krytykują też rosyjską interwencję w Syrii, choć jedynie Rosja wspierając Asada wspiera jedyną siłę, mogącą powstrzymać islamistów. A na koniec mamy krokodyle łzy wylewane nad ofiarami terrorystów…” …
  Europa i Polska jest w szponach żydomasońskich koczowników pejsatego USraela, i będzie wciągana taktycznie w tą wojnę, w to ordo ab chao – NWO, w ten armageddon globalny – jako w niebie (psychice, umyśle, podświadomości), tak i na ziemi ( widzialnej rzeczywistości materialnego matrixa, realizowaniu programowanych iluzji ) … za SLD były w Polsce więzienia CIA i śmierć żołnierzy w Iraku i Afganistanie ( tragedia Karbala); za PO był Smoleńsk & Ukraina (oba zamachy CIA/Mossad/STASI), za PIS może być coś najgorszego – wojna z Rosją ( Macierewicza mogło CIA z Mossadem poddać MK-Ultra), bo Smoleńsk był zamachem ale to była operacja false flage, podobna do tych z samolotami na Ukrainie, i ostatnio na Synaju gdzie żydomasony zamordowały 224 Rosjan, i dziś już nikt o tym nie pamięta, tylko sobie bydło flagi Francji na pejsbuku wstawia …

  Polubienie

  • sanctus rozumiem cie ale ja bym tak bezgranicznie rosji nie ufal poki co jednak ze stanami chyba lepiej trzymać mimo ze mordują i napadają na inne kraje ale nie woza przenośnych krematoriów na swoich zolnierzry poki co wszyscy wracja w trumnach z flagami, sytuacja nie jest zero jedynkowa bardzi fazy logic

   Polubienie

 8. @Sanctus Diavol i inni – dwie informacje, jedną z nich wklejałeś:

  1. Cytat: „Po czystkach antychazarskich struktura władzy w Waszyngtonie obecnie znajduje się w stanie upadłości. Chińczycy takze traktują gangsterów bankowych jak powietrze i zacieśnili więzi z amerykańską armią. Są określane jako „najlepsze w historii”. Watykan też umocnił więzi z Chinami tak więc obecnie Watykan, Chiny, Pentagon, Iran i Kanada łączy sojusz przeciwko mafii chazarskiej.

  Gniazdo tej mafii – Izrael znajduje się obecnie pod „kordonem sanitarnym”. Kordon ten nałożyła Rosja, aby zapobiec tak zwanej opcji Samsona – czyli zdetonowania ładunków nuklearnych na wypadek gdyby ktoś chciał zlikwidowac bandytów Rotschilda. Kordon ten to jest gigantyczna bańka elektromagnetyczna o średnicy ponad 600 kilometrów która sprawia, że izraelskie samoloty wojskowe są uziemione a żydowskie okręty wojenne nie są w stanie opuścić swoich portów aby odpalić ładunki jądrowe w stronę europejskich stolic. Tak zwane państwo Izrael jest tym samy głuche i ślepe dzięki tej nowej broni Rosjan rozmieszczonej w bazie w Syrii. Kordon sanitarny został zainstalowany tuż po tym jak Rotschild i jego wściekły pies Netenjahu wysłali odrzutowiec F 16 aby zestrzelić rosyjski samolot cywilny zabijając 224 ludzi nad Egiptem. Bandycki Izrael jest obecnie całkowicie bezbronny i może jedynie bombardować Gazę lub zestrzelić „u siebie” samoloty.

  Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów.
  W tajnych negocjacjach Japonia zmusza rodzinę Rotschildów do potężnych odszkodowań za zamach jądrowy z 11 marca 2011 – czyli wywołanie przy pomocy broni nuklearnej tsunami i katastrofy w Fukushimie.”
  Dalej: http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny

  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Putin wysyła 150.000 żołnierzy do Syrii. Dogadali się?
  http://www.express.co.uk/news/world/609757/Putin-ISIS-Islamic-State-Syria-Raqqa-troops-soldiers-air-strike-jets-military

  Polubienie

   • „Po zamachach w Paryżu prezydent Rosji Władimir Putin wezwał kraje Zachodu do wspólnej „walki z diabłem” – uderz w stół a nożyce się odezwą.

    projektowanie umysłu ciąg dalszy. teraz Putin??? (AKCJA-REAKCJA), czyt. to oni są złem, nie to oni, nie to oni…. moja prawda, nie bo moja prawda, moja jest prawdziejsza niż twoja, ….

    wzruszający putin – jak dla mnie to za szybko, no i się ośmieszył przed tymi, co „widzą”

    a prawdziwe zło dalej za kurtyną a wy podniecacie się marionetkami. taaaa…..

    Polubienie

    • Ta przypominam sobie Dzień Świra ” moja racja jest mojsza od twojszej a właśnie że nie bo mojsza jest z najmojszych”

     Polubienie

    • Ta teatr trwa nadal a ludzie się podniecają grą aktorską a nie scenarzystą i reżyserem którzy to wszystko obmyślili. Myślę że jest już za późno na jakąkolwiek zmianę na lepsze był czas 20 – 25 lat temu aby robić porządki teraz jest za późno. Trzeba staną z boku a najlepiej patrzeć na to wszystko z góry bo inaczej można nabawić się depresji i nerwicy.

     Polubienie

    • Jesteśmy pionkami na szachownicy i tylko nie wielu zdaje sobie sprawę o co chodzi tak naprawdę. Czyli mamy teraz wstęp do III wojny , potem wojna a na końcu na zgliszczach powstaje tak zwany „Nowy Świat” któremu przewodniczy „Mesjasz” tylko nie do końca jest pewne czy to będzie lepszy świat. Na pewno będzie inny. Mamy miejsca w pierwszym rzędzie w teatrze. PROBLEM REAKCJA I ROZWIĄZANIE.

     Slava Bara Bara

     Polubienie

    • ostatni raz powtórzę – SURVIVAL CYWILNY a nie MILITARNY

     Zachód i północ Europy, może szykować się na survival militarny. To walka o przetrwanie, czyt. życie

     Polubienie

  • Jareczku, bo przeraża mnie już Twój umysł.
   jak ktoś opiera się na bacologii (autor na IM – baca), to…. no wiesz…. ogarnij się, bo Twój umysł zmierza w niewłaściwym kierunku

   Polubienie

    • IM już dwa lata temu zeszło na psy. jest kilka osób, które są traktowane jakby miały immunitet, m.in. baca, marionetka tego portalu. osoby, które mu poklaskują, to istoty bezrozumne, wystarczy wczytać się w komentarze. na IM było wiele wartościowych osób ale ostatecznie znalazły sobie jakieś inne miejsca, gdzie merytoryka idzie w parze z kulturą. kiedyś było coś chyba niewiarygodne.pl. kupili ich niemcy i zaczęli pisać tylko o ufo i czupa… coś tam i o deskogramach wyrytych tylko w lecie w zbożu 😉 no i IM zmierza właśnie w tą stronę a raczej już tam jest, szkoda prądu na IM

     Polubienie

    • Rzym, to deser islamu, najpierw musi zapłonąć europa aby ostatniego czarta usmażyć
     w końcu ratzinger uciekł z watykanu a powinien na nim zgnić, tymczasem jest franek jezuita, który został wybrany za piątym razem w ciągu jednej doby a regulamin nowego papieża mówi, że jeśli w ciągu doby czterokrotnie nie zostanie objawiony wybraniec, to kończymy imprezkę w kolejnym dniu. stało się jak stało, franek za piątym rzem w ciągu jednej doby wybrany. jakieś pytania?

     Polubienie

    • właśnie w tv gadają, że francja (10 myśliwców) rozpoczęła naloty na syrię (rakka). rozkręca się akcja.
     i co? czas goni, bo przyszły rok, zwany numerologiczną „9” rozpoczął się w tym roku 😉 we wrześniu.

     a teraz podsumujcie sobie wydarzenia od września br.

     czy ktoś tego nie rozumie?????, że 6x6x6=2(0)16 !!!!!

     Polubienie

  • to chyba bajki z ta zapora no ale zobaczymy, ale z japonia prawda maja taki specjalnu okret podwodny z wiertłami wwiercają się w skaly pod woda wkladaja jadrowki i bum dlatego w wodzie wystepowaly izotopy których nie powinno być, znaczy pochodzić musiały z bomb nuklearnych

   Polubienie

 9. w trakcie ataku na salę koncertową, akurat rozpoczynała się piosenka

  The Eagles of Death Metal – „Kiss the Devil”

  Who’ll love the Devil?
  Who’ll song his song?
  Who will love the Devil and his song?

  I’ll love the Devil
  I’ll sing his song
  I will love the Devil and his song

  Who’ll love the Devil?
  Who’ll kiss his tongue?
  Who will kiss the Devil on his tongue?

  I’ll love the Devil
  I’ll kiss his tongue
  I will kiss the Devil on his tongue

  Who’ll love the Devil?
  Who’ll sing his song?
  I will love the Devil and his song

  Who’ll love the Devil?
  Who’ll kiss his tongue?
  I will kiss the Devil on his tongue

  Who’ll love the Devil?
  Who’ll sing his song?
  I will live the Devil and sing his song

  Polubienie

  • I dostali to co chcieli skosił ich diabeł, trzeba czasami się zastanowić o czym się marzy i myśli bo może się to zmaterializować. Kojarzę ten klub w 2012 grał tam Behemot Nergala więc niezła rzeźnia tam musiała być na tych imprezach.

   Polubienie

   • @Roni – „Kojarzę ten klub w 2012 grał tam Behemot Nergala więc niezła rzeźnia tam musiała być na tych imprezach.”

    -taki klub jest też w Warszawie. O dziwo opowiadała mi o nim lata temu kobieta w typie szarej, konserwatywnej myszki. Tak, była tam osobiście na imprezach – oto podwójność kobiecych postaw 😉 No to dostali to, co przez lata w tym miejscu materializowali. Astral jednak działa perfekcyjnie i bezlitośnie.

    Polubienie

  • ja sobie wypraszam szykanowanie diabła, zwłaszcza Lucyfera!, który stworzył duchowość, extazę, wolnomyślicielstwo, psychologię ezoteryczną, rock’n’roll & metal, których z pasją słucham ponad 15 lat i dzięki tej muzyce osiągnąłem wysoki poziom induwiduacji i rozumienia rzeczywistości i ludzi, szczególnie ich prymitywnej głupoty na poziomie zacofania religijnego fanatyzmu, jak i cynizmu bezdusznej nauki racjonalistycznego dogmatyzmu materializmu … AVe 666 …\m/…

   Polubienie

   • dawno takiego zjeba nie słyszałem. masakra. myślę, że twoje miejsce, to inna szerokość geograficzna. pomyśl tylko, jesteś w tym kraju przez przypadek, czarny bocian z ryja cie wypuścił i to czysty przypadek, że gadasz po Polsku. Świat jest dla ciebie otwarty, zabieraj negrala, rodowicz, hevy matel, helowen, pornole, bekanie na ekranie, sranie dla zabawy i inne zabawki i …. no wiesz… szczęśliwej podróży. Polska to dziwny kraj dla ciebie dla innych na nie.

    PS. „ja sobie wypraszam …” hahaha, qrwa, aleś diabełku grzeczny. Tornister na jutro załadowany?

    Polubienie

    • w tornistrze to chyba byłeś ochrzczony, na plebani u proboszcza jak cie w debet matka dała za tanie wino, co ci się porażeniem mózgowym ADD obecnie uwidacznia, bo klecha wolał takie BARRA BARRA z bękartem jak ty chłopczyku 😉 … o Polsce to wiem więcej niż ty, i twoje stulejowe wytryski ambitnego debilizmu, bo widać, że innych w żywocie swym parafialnym nie zdołałeś wykształcić, ale nie dziwota skoro alkohol zrobił ci z mózgu, to co klecha z bękarciego dupska 😉

     Polubienie

    • Ja zgadzam się z @Roni co do muzyki. Nie jestem w stanie słuchać tej muzyki (rock, metal). Nie wiem od czego to zależy – od neurobiologii? Od zaprogramowania podświadomości w dzieciństwie? Ale ta muzyka od razu budzi we mnie najgorsze reakcje, łącznie z momentalnym wyrzutem kortyzolu i adrenaliny, psychicznym i fizycznym bólem. Próbowałem się przekonać, zmienić to, ale nie, nie dam rady i koniec.

     Polubienie

   • tak tak diabolo idioto. czy coś jeszcze wartościowego chciałbyś mi przekazać?
    o Polsce to na pewno wiesz dużo, np. że twoja latarka zwana luckiem, miałą okazję rzucić ciemny promień na ten kraj. ale nie martw się, masz jeszcze chwilę aby zrobić porządek w swym łbie i zastanowić się gdzie twa dusza spędzi urlop.
    i daj spokój z tym bełkotem. na IM potrzebują takich arcyneodebili, jak chcesz masz ode mnie referencje. nadajesz się i już

    Polubienie

    • @Barra – ja nie popieram ani katolicyzmu ani tzw. „chrześcijaństwa biblijnego” ala’ vigilant citizen. Które jest doktryną jeszcze bardziej destrukcyjną i ekstremistyczną jak katolicyzm. Dusza i urlop? Nie ma urlopu czy to w niebie czy piekle. Jest następna inkarnacja i tyle.

     Polubienie

    • popieraj sobie Jarek, co tam chcesz i kogo chcesz. ja nie popieram kośioła ani żadnego innego wyznania duchowego, ani wymysłów o innych cywilizacjach anunaki, żabonaki, gady i inne dziwności astralne, którymi Ty się karmisz. Jesteś na ziemi i wszystko jest fizyczne a okultyzm został wymyślony, jako broń przeciw masom. Aby być okultystą zwanym „elytom” trzeba kraść, zabijać, knuć i brać udział w tragicznych wydarzeniach związanych z obrzędami ludzkich ciał. kult to kult i nie ważne jaki. kult to religia i nie ważne jak się zwie. pomyśl, jaki byłby świat bez kultu bez którego nie ma okultyzmu bez którego nie ma zbrodni, ….

     Twój wybór w co wierzysz, nie jesteśmy robotami i dlatego się różnimy i tak ma właśnie być

     Polubienie

    • to może bara wyjaśnisz jaszczurkowato wygladajace czaszki azjatow… jak nie wierzysz w reptoidy, pewnie od wiatru i slonca…

     Polubienie

    • Jarek
     Inkarnacja (z łac.: incarnatio; od incarnare, gdzie caro – ciało, mięso) – w religiach dharmicznych jest to jedno z wcieleń przyjmowanych przez żywą istotę (duszę) w cyklu samsary.
     rozumiem, ze jednak jakąś „religię” wyznajesz, skoro prawisz mi teraz o inkarnacji.

     a w moim rozumieniu, urlop oznacza brak istoty (duszy) na Ziemi, czyli jest gdzie indziej i niekoniecznie tutaj. Zanim będziesz mi prawił morale, sprawdź, czy pod twymi słowami, które jakoś sobie interpretujesz, nie znajdują się inne, niewidoczne dla Ciebie znaczenia. Możemy gadać o jednym a myśleć o różnych sprawach. Najgorzej jest, czepiać się słów a nie wyciągania wniosków z przejrzystego przesłania, utrwalonego w kilku zdaniach. Może następnym razem zapytasz czy pod przykrywką słów, które używam, kryją się znaczenia, które Ty sobie interpretujesz
     Slava Jarek!

     Polubienie

    • nie ma ani piekła ani nieba po śmierci. a skoro według Ciebie Jareczku jest, to jest dusza w twym rozumieniu, od którego starasz się uciec.
     gdyby okultyści wierzyli że jest piekło, to było inaczej na świecie a tak, mają kasę, immunitety są zakulisowi i mają bekę z ludzi, którzy wierzą w te wszystkie pierdoły.
     A biblia jest wyreżyserowanym scenariuszem. wystarczy pomyśleć. Ja ją znam wyrywkowo, tylko to o czym mówią agenci, yyyy prorocy i sami odnoszą to do biblii. rozumiesz?

     Polubienie

 10. Myślę,że czeka nas nieunikniona największa ostateczna wojna religijna(przed przebudzeniem całej planety) pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami.Tylko co zrobić by efekt był pozytywny? Na pewno nie możemy karmić czarnego wilka.

  Polubienie

   • Raczej uśpione demony czyli nazizm,skrajne nacjonalizmy , szowinizmy i tak dalej. Ale prawach cybernetycznych tego świata jest naczelne prawo AKCJA wywołuje REAKCJĘ. Im silniejszy impuls tym silniejsza będzie odpowiedź. Im bardziej dociskasz sprężynę tym ona z większą siłą wystrzeli. Trzeba podziękować całemu lewactwu że dzięki ich propagandzie udało się dużą część społeczeństwa obudzić no i wskrzesili uśpiony nacjonalizm , który może nam dać dyktatora i być może w przyszłości monarchię.

    Polubienie

 11. wszelkie ataki na tle terroryzmu islamskiego w europie są tak samo wyreżyserowane jak w usa i będzie tego dużo więcej w tym i przyszłym roku

  usa, chiny, rosja, brazylia, japonia, …….. i qrwa cały polityczny matrix to jedna strona medalu. druga do ludzie, przeciw którym te elyty knują depopulację

  czy dalej qrwa nikt tego nie widzi? co musi się stać abyście się obudzili???!!!!

  szokujące jest, że wszystko macie na przepalonej patelni a dalej myślicie, że coś dobrego się gotuje w czyściutkim kociołku cywilizacyjnym

  w polsce to samo. koryto to samo tylko świnie inne.

  konsekwencje będą jak po wtc – jawnie wypowiedziana wojna przeciw islamowi ale tym razem usa wtrąci się w te rozgrywki

  ech….

  Polubienie

  • Jak już mówiłem około 75% ludzi być może nawet 90 to niereformowalni debile,pożyteczni idioci. Będzie tylko krzyk i zgrzytanie zębami ale nie będzie już czasu na poprawę i przebudzenie , ten kto miał się przebudzić ten się przebudził ,nie dajmy się zabić i tyle. Czego wszystkim tutaj życzę. Pis już mój o nieprzyjmowaniu i od razu aj waj w poskojęzycznych mediach i zachodnich. Nadzorcy panicznie boją się polskiego nacjonalizmu i przebudzenia

   Polubienie

  • gdyby. powtarzam GDYBY to był prawdziwy zamach terrorystyczny i ktoś chciał narobić prawdziwego szamba, to właśnie w Paryżu był mecz, na którym byli dość ważni „obywatele”, m.in prezydent 😉 śpijcie dalej 😉

   Polubienie

   • No, oni chcieli się dostać na stadion i wtedy by wybuchła panika na ogromną skalę, ofiar byłoby tysiące. Ale nie udało im się, w końcu to tylko islamiści, więc zdetonowali się pod stadionem.

    Nie każdy zamach jest zamachem false flag. A co, jeśli teraz to islam podniósł głowę?

    Polubienie

    • Jarek, proszę Ciebie, przestań w to wierzyć. Dobre masz serce ale w mojej ocenie jesteś przy tych egzo i ezoterycznych tematach przysłowiową chwilę. To sprawa gruba, czyt. globalna. Pamiętaj dziś o moich słowach, bo już w przyszłym roku szeroko otworzysz oczy i może z wrażenia i przerażenia przestaniesz mrugać, więc pamiętaj o kropelkach, aby „smarować gały”.
     To się dalej rozwija i wielu nie chce nawet słuchać, jaki scenariusz wkrótce ujrzy świat. Mogę powiedzieć tylko dziś tyle, że wtz, paris i nawet trzy inne miasta z nowymi atakami, które wkrótce narody doświadczą, to tylko „intro” przed prawdziwym utworem okultystów i ich popleczników. Darpa do tego czasu zdąży wdrożyć gmo-wojowników i ich stalowe maskotki.

     Polubienie

  • no wiadomo ze to była prowokacja ale jak maja teraz poslac do allaha miliard kozojebcow to jakos to musieli zacząć, przecież normalnie by nie mogli na nich napaść bo inne kraje by mogly stanac im na drodze a tak nawet te inne kraje będą im pomagać w ganianiu kozojebcow

   Polubienie

 12. bo tylko SŁOWIANIE mają sposobność „widzieć”. taka to biała rasa, najmądrzejszych i najspokojniejszych istot, czyniących z serca dobrze a nie, źle.
  Przy całej ziemskiej populacji, to 99% ludzi śpi i smuci się moje serce, że qrwa nie mogą się wybudzić ze snu. strasznie to przykre.

  DZIŚ DZWONIĄ MI W USZACH SŁOWA Z MATRIXA:
  Poznaj prawdę.
  Jaką prawdę?
  Jesteś niewolnikiem Neo Istnieje klasa istot żyjących ponad zwykłymi ludźmi – żyjących ich kosztem. Uważają się za wszechwładnych, bo opracowali do perfekcji sztukę manipulacji. Dzięki temu utrzymują się na szczycie łańcucha pokarmowego. Dzisiaj stosują kontrolę umysłu na masową skalę głównie dzięki mediom, systematycznej indoktrynacji dzieci i tradycji podtrzymywanej przez dorosłych. Amerykański rząd ani żaden inny rząd nie jest twoim przyjacielem. To Agenda pracująca za przyzwoleniem tych Panów – wynajęci, wyszkoleni przez i dla mega korporacji, by im służyć. Odkąd sięgam pamięcią w historię ludzie zawsze byli gnębieni, wykorzystywani i przymuszani przez władzę. Dzisiaj ludzie ci – bajecznie bogate rody – po przez krwawe wieki nagromadzili tysiące ton złota kosztem niewolników. Dzisiaj też żyją i budują dla siebie i pod siebie kosztem innych. Rządy są ich najemnikami zarządzającymi niewolnikami dla nich. Tacy nadzorcy. Niestety przez wzgląd na uwarunkowaną ignorancję niewolników, dziedziczoną i warunkowaną przez ciężkie okoliczności, niewolnicy myślą że to ich rząd, że to oni wybierają, że mają wpływ. Nie mają. Panowie kontrolerzy patrzą na tendencje w społeczeństwie i przez przepływ środków i atencje medialną organizują życie polityczne tak by podtrzymać złudzenie i sprawne działanie systemu. Przywódcy głównych religii pełnią ważną rolę w tej machinie. Dawniej w średniowieczu opanowali do perfekcji kontrolę nad ludźmi po przez strach i masowy terror. Byli mistrzami plotów, skłócenia i walk wewnętrznych o władzę. Wszystko to kosztem ludzi zmuszając masy ludzkie do ciągłych wojen i konfliktów na tle rasowym, religijnym, etnicznym, poglądowym, klasowym itd. Obojętnie jaki powód zaiskrzył oni i tak na tym dopatrywali swój zysk i tylko podsycali podziały za pomocą manipulacji umysłem. Dzisiaj dzieje się to samo, tylko że teraz jest to o wiele bardziej subtelne, o wiele bardziej ukryte, ale nadal widoczne. Dzisiaj są walki o surowce, o strefę wpływów, o kontrolę nad ludźmi. Choć mienią się Panami oni zawsze wzajemnie się ze sobą tłukli, konkurowali i walczyli zawzięcie o władze. Ci na samym szczycie zawierają się w kręgi wspólnych interesów, agencje, religijne organizacje, ciała doradcze, formacje wojskowe, rady przemysłowe, mega korporacje takie jak kompleks przemysłowo militarny itp. działając w sposób zorganizowany tworząc tak zwany porządek w tym całym chaosie. Ci którzy im służą są całkowicie lojalni i oddani sprawie, bo od tego zależy ich życie. Tak długo jak są oddani sprawie żyją w dobrobycie. Służą wiernie pełniąc swoją rolę w systemie jako oficjele, wojskowi, zarządzający administratorzy, agenci kontrolerzy itp, można by powiedzieć, że czynią to za własnym przyzwoleniem, bo oddają się sami systemowi. Niewolnicy zaś służą nie wiedząc nawet, że są niewolnikami. Co to znaczy być niewolnikiem? To znaczy nie znać swojej prawdziwej wartości, pozwalać się sprowadzić do roli mięcha armatniego, do roli prymitywnego robotnika, pozostawać ciemnym i słuchać ślepców i manipulatorów, pozwalać się manipulować, wodzić innym, nie mieć własnej woli, nie mieć samoświadomości. Ten system jest taki ponieważ większość populacji na to pozwala swoim brakiem samoświadomości. Pozwalają się wodzić i manipulować. Dlatego jeśli ktoś jest naiwnie nieostrożny znajdą się tacy co go okradną. Jeśli ktoś nie zna własnej wartości zostanie zastraszony i zdominowany. W ten sposób ci Panowie są cieniami zbiorowej nieświadomości działając zawsze „w ukryciu” pozostając poza zasięgiem postrzegania mas nad którymi dominują. Oni znikną kiedy wszyscy ludzie na tej planecie odzyskają prawdziwą wolność, kiedy się przebudzą i uzyskają samoświadomość.

  Polubienie

 13. taką własną myśl dziś przedstawiam (może dzieci naszych dzieci znajdą ją w nowej encyklopedii)
  „Są ludzie, którzy pochodzą od małpy, są również małpy, które pochodzą od człowieka. W ludzkiej istocie ujrzysz ciemne oczy a za nimi zło, w człowieku zobaczysz oczy jasne, za którymi oprócz dobra, nie czai się nic”.

  Polubienie

 14. o tym pisałem kilka artów wcześniej (u Jarka)
  11.X – Koniunkcja: Wenus, Mars, Merkury, jowisz – w jednej linii. Dołączył do nich księżyc i najjaśniejsza gwiazda konstelacji Lwa, Regulus

  czym jest Regulus???? (alfa Leonis, ? Leo) – najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Lwa (wielkość gwiazdowa: +1,36m). Odległa od Słońca o 78 lat świetlnych i świeci 160 razy jaśniej niż Słońce. Jej wielkość absolutna to -0,52m). Nazwana tak przez Mikołaja Kopernika znaczy tyle co Mały Król. Regulus należy do typu widmowego B7V i jest gwiazdą ciągu głównego (diagram Hertzsprunga-Russella). Gwiazda ta ma białą barwę.

  Gwiazda leży niemal dokładnie na ekliptyce, w związku z czym bywa regularnie zakrywana przez tarczę Księżyca. Regulus bywa również zakrywana przez planety. Ponieważ jednak ich tarcze są dużo mniejsze od tarczy Księżyca, zjawiska takie są niezmiernie rzadkie. Współczesna astronomia odnotowała do tej pory tylko jedno: 7 lipca 1959 roku. Gwiazda została zasłonięta przez Wenus

  PS. A teraz przypomnijcie sobie proroctwa agentów o dwóch słońcach. dziękuję

  Polubienie

  • korekta do astronomii – 11.X dobrze umieściłem a doadtkowo pisałem o:

   – 11. XI – Nowy Księżyc (nów) wypadnie dokładnie: 11.XI.2015. Każdego nowiu zaczyna się nowy miesiąc w Kalendarzu Hebrajskim, a iluminaci używają go aby osiągać swoje czarne cele. Podczas nowiu przekroczy lokalny południk w Jerozolimie rano o godzinie 11:11, także to może być ważny dzień dla świata. Akurat w piątek 13 listopada zacznie się nowy miesiąc Kislew. Piątek 13-go – data templariuszy czyli dzisiejszych Illuminati, którzy manifestują swoją obecność poprzez terroryzm.

   Polubienie

   • Żydomasoni i ich nadzorca są już u kresu ich istnienia,nie mają już żadnej alternatywy i stąd ten pierwszy z zamachów we Francji,jako prowokacja do wywołania III wś,aby tylko mogli wprowadzić swój NWO.Jeśli się nie uda ,to następny będzie w Londynie lub Rzymie na początku grudnia br.Nie dajmy się sprowokować,wiedzmy swoje i róbmy swoje.Bądżmy dobrej myśli,bo to przecież nasze myśli tworzą teraźniejszość w której żyjemy TU i Teraz.Złą energią,tylko ich dopingujemy.

    Polubienie

    • najwazniejsza jest swiadomosc zolnierzy jak nie będą mieli checi walki to nic nie będzie, najgorsi sa mlodzi amerykanie wychowani na diablo 3 czy cos tam, oni sa jak na narkotykach plus te niby szczepionki co im wsztrzykuja jak jada na „misje”, slowianie nie maja mentalnsci napadania z checi zysku mamy bardziej obronna mentalność ruskie to samo, może lepsza jest strategia czeska tak sobie mysle czasem, niemcy przyszli nacieszyli się i odeszli, zastanawiam się czy czesi mieli wyzsza swiadomosc czy mieli wszystko wyjebane, zydy mongoly araby to już inna kategoria u nich napadac to jak wyjście do pracy u nas

     Polubienie

 15. https://www.youtube.com/watch?v=zSiKETBjARk polecam ten genialny metalowy zespół, który w tym klipie zamieścił gnostycznie profetyczne symbole, doskonale odzwierciedlające upadek obecnej cywilizacji zachodu, nad którą panuje Demiurg i Aryman …jednakże Lucyfer w roku światła wielu otworzył 3 oko duszy …. Sława & AVe 666 …\m/…. na tym albumie jest zamieszczone przemówienie Bruce’a Liptona, którego wykłady Jarek niegdyś przytaczał … także metalowcy to wybitnie inteligentni i uduchowieni ludzi, którzy widzą i czują więcej niż inni, gdyż są wybrańcami – duchowymi buntownikami gnozy …

  Polubienie

   • Zgodzisz się ze mną, Gmosiu, że wyższa świadomość nie musi oznaczać energii pozytywnych? ,,Wchodzenie” w wyższe świadomości może być zarówno drogą pozytywnego rozwoju, jak i opadaniem, destrukcją. Wiele piszesz o tym, że w astralu, podobnie jak na planie fizycznym, ścierają się przeciwieństwa.
    Wspominasz o zwodzeniu dusz.

    Jeśli głos serca, który możesz usłyszeć jedynie w ciszy, nie jest w harmonii z wierzeniami tworzącymi świadomość, można być pewnym, że ta ostatnia nie ma nic wspólnego z wznoszeniem się ku Jasnej Stronie Mocy.
    Inną, ale też ważną rzeczą jest jaki przedział częstotliwości i decybeli jest dla człowieka, jako biologiczno energetycznego odbiornika pozytywny, zdrowy.
    Gdy chodzi o nadmierną głośność i podprogowe niskie lub wysokie tony – to wytrzymuje młody organizm. Do czasu. Potem też wytrzymuje, bo już nic nie słyszy 😀

    Cisza zmusza do myślenia, spojrzenia do wewnątrz siebie, pyta o sens, poszukuje odpowiedzi, odnajduje człowieka w tu i teraz, pozwala zaistnieć duszy.
    Przyznasz, że hałas zagłusza to wszystko.
    Czy celowe przebywanie człowieka w hałasie nie jest czasem swego rodzaju ucieczką przed nim samym, wygodnictwem i pasywnością wobec własnej istoty?

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • zgadzam się w 100 procentach wszyscy mysla ze jak zrzuca ciało to będzie k pedalska sielanka z liśćmi palmowymi wahlujacymi jaja dzizusa, tam jest wszystko to samo co tu, ok mamy guides ktorzy nam pomagaja przetrawic inkarnacje ale to wszystko, tez nie lubie glosno no może przez 5 minut później już meczy, kurwa znowu wyszlo o dupie a miało być o koncertach -_-, zgadzam sie, na „szatańskie” koncerty nosze zatyczki albo wkładam słuchawki i jest git, już na szczęście wszędzie wieszają glosniki wysoko i nie ma tak ze stoi się centymetr od niego, zgadzam się koncerto bum bum jest to ucieczka swego rodzaju ale taka resetujaca bo ile można wkolko o jahwe kiluminatach duszy itd. zwłaszcza ze nie można polecieć na kseizyc i mu dac w ta reptylskoswinska gebe i kopa w jaja przepraszam w ogon -_-

     Polubienie

   • GMOś jeżeli metal ma coś wspólnego z muzyką,to ja jestem reptyl,ktoś kto jest zdolny tego słuchać to albo głuchy w 100% albo…….nie chcę tego nawet nazwać.

    Polubienie

    • sam muzykuje ciutke i doceniam dobry jazz metal jak i dobry rap pop rock jak i wszystko inne dobre, nie ma znaczenia forma ma znaczenie jakość w tym melodyjnosc, metal to nie muzyka diabla a może i jest diabelska ale im więcej diabla w muzyce tym lepiej -_-, muzyka zaczyna się od kosmosu później metal jazz az do majteczki w kropeczki…
     wiesz jakie trzeba mieć poczucie rytmu i frazy ? kosmiczne wręcz w metalu i jazzie, jak słuchasz wszystkiego w 4/4 albo nie daj boze w 2/4 to się cofasz
     nam nam namaste -_-

     Polubienie

   • Co do metalu – ABSOLUTNIE SIĘ NIE ZGADZAM że metal oznacza wyższą świadomość, bo nie oznacza. A przynajmniej nie oznacza wyższej świadomości a priori. Techno na dobrą sprawę też nie, hip hop też nie itp itd. Ja mam wręcz inne obserwacje i doświadczenia. Olbrzymia większość słuchaczy metalu jakich poznałem od 12 roku życia, to ludzie nie grzeszący wyższą świadomością. Często byli to ludzie których pociągał ostry, „motocyklowy” styl życia, w stylu drugs, sex, rock ‚n’ roll.

    Wykazywali się oni jedną charakterystyczną cechą – mieli jakiś „telepatyczny radar” w sobie, którym namierzali mnie (a ja ich) i wzajemnie się nie lubiliśmy i unikaliśmy. Często wystarczyło jedno spojrzenie, dosłownie, by wykreować złą relację. Za gówniarza mnie to trochę przerażało i wypierałem to, teraz po prostu wiem że każdy z nas ma szczątkowy, reliktowy zmysł telepatii. Ja nie „rezonuję” ani z tą muzyką, która powoduje u mnie potworny ból duszy i uszu, ani z większością jej słuchaczy, i oni to odbierali. Nie mam pojęcia czemu tak jest. Jak pisałem wyżej – może to kwestia neurobiologii, może negatywnego zaprogramowania podświadomości kiedyś tam. Nie wiem.

    Nie generalizuję jednak, bo znam też i uświadomionych słuchaczy tej muzyki. Ale większość ludzi uświadomionych jakich poznałem, słucha albo rock & pop, albo trance – tego psychodelicznego jak i melodyjnego („Uplifting”).

    Polubienie

 16. KEFIR ty spiskowy oszolomie nienawistniku , podamy cie na policje i do prokuratury polskiej !!! za twoje groxźby hakerstwo i wlamania , mowe nienawiści i rasizm ktory pokazujesz ! w swoich publikacjach . ludzie nie dajcie sie temu oszolomowi new agowskiemu on wam robi WODę Z MUZGU czy wy tego nie widzicie ??? te jego teorie spiskowe i napuszczanie chrzescijan na muzulman są nic nie warte ! nie dajmy sie i zachowajmy spokój bo spokój nas uratuje a nie KEFIR !
  DEMASKUJEMY JARKA KEFIRA NA FACEBOOKU :
  https://www.facebook.com/jarek.kefir.to.troll

  Polubienie

  • sory że się wtrącę w te wasze ciepłe pogaduchy
   Anty Kefirze:
   – dlaczego mówisz o „mowie nienawiści” i sam piszesz „oszołomie nienawistniku
   – gdzie u Kefira jest napisane, że chrześcijanie są napuszczeni na muzułmanów?
   – o jakich włamaniach i hakerstwie mówisz? jesli tek jest faktycznie, to chyba łatwo zgłosić to na policję, co?
   – które według ciebie są u Kefira teorie spiskowe? czyli w twym rozumieniu nieprawdziwe?

   poproszę o jasną odpowiedź, to może wybudzę się ze snu. przeglądałem link, który podałeś na fb i zobaczyłem, że wpisy mają tam ludzie wyznający kult kościoła.

   myślałeś kiedyś AntyKefirze, że to Ty jesteś „po drugiej stronie lustra”????

   ps. na tym fb są wpisy że kefir jest masonem. czy możesz podać któego stopnia i do której loży należy? bo szczerze chciałbym poznać tą wiedzę. albo przynajmniej jakiś mocny trop zapodaj na te swoje przemyślenia.

   ps. kazdy fanatyzm jest zły, nietylko religijny, choć zwłaszcza, pzdr

   Polubienie

  • b skomplikowany tekst nie wszystko rozumiem moglbys przetlumaczyc ? -_-szczególnie te zwrotki gdzie jest o diable -_-, chyba to oznacza, tak mysle, lubudubu lubudubu niech nam zyje prezes naszego klubu -_-

   Polubienie

  • nikt tu was nie lubi rozumiesz arabie, spierdalaj do Afryki, to się nigdy nie zmieni, macie skopane geny pedalstwo kozojebstwo agresja bogobojność, jak będziesz u allahu akbara wśród jego dziewic to powiedz ze go pierdole, nie dosłownie oczywiście namaste

   Polubienie

 17. Biedny trollu, pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że to ty Sam toniesz od wezbranej wody w twoim ,,MUZGU”.
  Wysyłam Ci dobrą energię, chociaż nie wiem czy jesteś tego wart.

  Polubienie

 18. Drogi Jarku,
  kolejna zajebista analiza. jedyne co dodam od siebie to numeracja wojen. tak zwana 1. i 2. wojna swiatowa to – z mojego punktu widzenia – druga .-) wojna 30-letnia w Europie z okresem pokoju po Wersalu dajacym , rzecz jasna, Polakom panstwo co jest najistotniejsze z naszego punktu widzenia.. w zasadzie ta numeracja nie ma sensu. od zawsze walczymy tylko ze soba…

  Polubienie

  • sanctus dobrze czaisz ale to nie wszystko, hyper chinska loza HONG która bezpośredni już gada z yahwe przez szaraków, kaze swoim dobermanom tj rotchildom putinowi i nato tam mieszac bo chce żeby kraje arabskie na którym te dobermany będą sie szarpac w końcu „poprosily” wielkiego cnotliwego chinskiego brata i jego 200 milionowa chinska armie o interwencje i ich tak wyzwolą jak nas ruskie w 45tym czyli zajma teren spacyfikują i będzie nowa komuna miedzy miedzy chinami a morzem srodziemnym, chinska komuna oczywiście z chinczykami, ten sam scenariusz co z Hitlerem, dobra rosja pognala zlego hitlera a przy okazji spacyfikowala polske wymordowala inteligencje ale to tak przy okazji tylko…, nie ma lepszej strategii na zajecie dowolnego państwa jak kontr atak, już pisałem gdzies tu o tym, czy hongowi sie uda ? czas pokaze

   Polubienie

 19. „Nie ma Pan prawa pokazywać tego zdjęcia. Nie będzie Pan straszył”. Tak Monika Olejnik starała się nie dopuścić do pokazania zdjęć ofiar radykalnych islamistów

  Polubienie

 20. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/16/zamachy-terrorystyczne-w-paryzu-z-13-listopada-to-kolejna-operacja-falszywej-flagi/ … Opolczyka – rodzimowierca Słowianin, zdeklarowany antyjahwista, jak zawsze bezbłędnie stawia diagnozę poczynań żydomasońskiego USraela i jego chazarskich sługusów! …
  ……
  w Paryżu był ewidentny udział „aktorów kryzysowych”, tej agentki co w Bostnie była i kilku innych miejscach „zamachów” … w Polsce też był znany „aktor kryzysowy” Hadacz bodajże, który raz po Smoleńsku fanatycznie krzyż katolicki agitował, by w tym roku Komorowskiego z tłumu supportować …

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s