Iluzja demokracji

Paryż we krwi, wróg u bram

Paryż we krwi, wróg u bram

islam 1Do wstrząsających zamachów terrorystycznych doszło w Paryżu we Francji. Wciąż nieznany jest bilans ofiar. Na godzinę 01:30 media podają, że zamachy terrorystyczne były w siedmiu miejscach w tym mieście.

Pewne jest to, że w Europie jest już dziesiątki tysięcy żołnierzy państwa islamskiego, stworzonego przez USA, Izrael, kraje arabskie, Europę. Przybyli oni do Europy za zgodą i wiedzą naszych elit politycznych, o czym wielokrotnie już pisałem. Gdyby nie zgoda Merkel, Hollande, Tuska, Kopacz, i innych systemowych marionetek – to tej islamskiej inwazji by nie było.

uchodźcy (2)We Francji jest około 5 milionów islamistów, w innych krajach Zachodu jest podobnie. Pomimo tego, że wciąż jest to niewielki procent, wystarczy to do całkowitej destabilizacji sytuacji politycznej, ekonomicznej, społecznej i każdej innej.

Mamy kolejny przykład tego, jak wygląda tak zwane „ubogacenie kulturowe” w praktyce. Lewacy, anarchiści, liberałowie i prosystemowcy – wy macie krew na rękach tak samo jak ci islamscy mordercy. I tak samo jak oni jesteście mordercami. Jak się z tym czujecie?

Roman Nacht mówi o islamskiej inwazji:

Islam jest kulturą, która nas nienawidzi. Tam już małe dzieci są wychowywane w duchu agresji i nienawiści. Dodatkowo, jest to religia i niewolniczy system polityczny, który w założeniu ma podbój całej Ziemi. Islam powinien być zakazany tak samo, jak nazizm. A przynajmniej powinien być zakazany na terenie całej Europy. Mają swój kontynent (Afryka, Azja) i niech tam siedzą.

Nie wiem co przyniesie przyszłość. Nie wiem czy jest to początek wielkiej islamskiej wojny z nami, Europejczykami. Nie wiem czy jest to początek planu nazywanego przez zwolenników teorii spiskowych „nowym porządkiem świata„. We Francji wprowadzono stan wyjątkowy, wyprowadzono wojsko na ulice miast. Zaczyna to przypominać stan wojenny. Zamknięto granice.

Tak, napiszę to otwarcie. Europa potrzebuje nowej rekonkwisty. Musimy odzyskać naszą Ziemię.

Wpis będzie aktualizowany w ciągu dnia.

A tu, poniżej – komentarz z mojej strony nadesłany przez jednego z czytelników. Tłumaczył on, dlaczego policja i system prawny pozwalają robić islamistom co im się podoba. Czy poniższy komentarz pisała osoba wtajemniczona?

uchodźcy (2)Państwo islamskie oficjalnie zapowiedziało, że następnymi celami będą Rzym i Londyn. Czyli jednak wojna na pełną skalę? Dodatkowo są doniesienia ze służb specjalnych o planowanych następnych zamachach we Francji.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]

paryż zamachyAKTUALIZACJE:

Cytat: „Państwo Islamskie nigdy nie ukrywało, że jednym z jego głównych celów strategicznych jest zaniesienie świętej wojny na kontynent europejski. W listopadzie francuscy dżihadyści opublikowali nowy film propagandowy, w którym nawoływali wszystkich mieszkających nad Sekwaną muzułmanów do przeprowadzania ataków na terenie Republiki.”

Cytat: „Skala zamachów we Francji poraża. Niestety to początek europejskiego koszmaru – mówi w rozmowie z Fakt24.pl gen. Waldemar Skrzypczak, były wiceminister obrony narodowej, były dowódca Wojsk Lądowych. – To konsekwencja wojny, jaką Zachód zapoczątkował w 1993 roku, najeżdżając na Irak. Dziś wojna, która przeniosła się do Europy i zbiera krwawe żniwa, toczy się w innym, znacznie niebezpieczniejszym wymiarze – ocenia generał.”

-europejska lewica odpowie na zamachy z całą bezwzględnością!
-jak?
-użyją hashtagów, lajków, komentarzy, łańcuchów serc, wyrazów oburzenia, feministycznych manif, apeli intelektualistów i innych przerażających broni ostatecznego zniszczenia!

Cytuję: „Dość już pustych haseł, pięknoduchowskich frazesów i zaklęć na europejską współpracę w dziedzinie bezpieczeństwa, które nie są warte papieru, na którym je zapisano. Terroryści islamscy są wrogami rodzaju ludzkiego, a wyrośli na pożywce swojej religii i kultury. I my, jeśli chcemy się ocalić, to musimy powstrzymać najazd tej kultury na Polskę, jeśli w ogóle można to kulturą nazwać. Europą rządzą dzisiaj przysłowiowi rumiani idioci, nie można się na nich oglądać. Polska musi zbudować mur, postawić tamę, siłą – jeśli zajdzie potrzeba – przeciwstawić się morderczemu terrorowi. I nie możemy się przed użyciem siły zawahać, bo oni się nie zawahają, jeśli okażemy słabość. Nade wszystko nie wolno nam dzisiaj być Francuzami.”

Jarek Kefir

Reklamy

52 odpowiedzi »

  • Było to do przewidzenia , teraz będą zamachy w Rosji i w Niemczech to tylko kwestia czasu. Wszystko idzie zgodnie z moimi przypuszczeniami. Czyli 2016-rozpad strefy Szengen, 2020-rozpad UE. USA wkracza do decydującej fazy rozkładu Europy. Czyli niepokoje społeczne, zlikwidowanie ostatniej namiastki wolności,praw i swobód obywatelskich na rzecz „bezpieczeństwa”. Permanentna inwigilacja i kontrola społeczeństwa. To istny raj dla służb. Będą się teraz mogły wykazać. Budzą się uśpione demony, chodzi o depopulacje rasy białej. To do tego była potrzebna Unia Europejska, do wkurwienia zniewieściałej społeczności europejskiej. Chodzi także o zlikwidowanie dwóch najpotężniejszych religii na świecie czyli Chrześcijaństwa oraz Islamu. Które się zniszczą nawzajem.
   Podsumowując jest to dziejowa szansa dla Polski oraz innych państw europy środkowej aby wreszcie się wyzwolić i stać się wolnym krajem.

   Polubienie

 1. Było to do przewidzenia. Następne zamachy będą w Rosji i w Niemczech. Wszystko idzie z moimi przypuszczeniami czyli 2016- koniec strefy Szengen, 2020- rozpad UE. Nadzorcy chcą upiec wiele pieczeni przy jednym ogniu. Po pierwsze chodzi o rozbicie odradzającego się imperium euroazjatyckiego ( to za nordstream). Po drugie chodzi o depopulację rasy białej. Po trzecie, które wynika z drugiego chodzi o to aby obudzić śpiące demony w zniewieściałym społeczeństwie europejskim ( odrodzenie się nazizmu i nacjonalizmów). Ludzie będą szukać zemsty na uchodźcach i na ludziach o innym kolorze skóry czy wyznania. Będą pogromy i lincze. A po czwarte chodzi o zlikwidowanie dwóch najpotężniejszych religii na świecie czyli Chrześcijaństwa i Islamu – III wojna światowa czyli wojna religijna. Zginie około 1,5 mld może 2 mld. ludzi. Jeśli wkroczą Chiny do Rosji do będzie o wiele więcej ofiar. Nadzorcy przyspieszyli ze swoimi planami bo widzą jak ludzie w szczególności w europie się budzą . Plan III wojen Albert Pike tam wszystko jest.
  Podsumowując jest to dziejowa szansa dla Polski i dla innych krajów Europy środkowej do odrodzenia , do zjednoczenia i wyzwolenia się z tych okowów politycznej poprawności.
  Nadchodzą ciekawe i ciężki czasy, porównywalne do czasów z lat 1930-1956.

  Polubienie

  • Aha zapomniałem a po piąte to chodzi o zlikwidowanie namiastki wolności, ostatnich praw i swobód obywatelskich i wprowadzenie tak zwanego „bezpieczeństwa”. To będzie istny raj dla wszelkiej maści specsłużb. Permanentna kontrola i inwigilacja. Państwo policyjne na wzór Orwella. Chodzi o to aby ludzie się bali , to dlatego są te zamachy, bo jak ludzie się boją to można ich łatwo kontrolować i manipulować. To tyle co miałem do powiedzenia oj „będzie się działo, będzie zabawa.”

   Polubienie

   • na wzor usa chyba bardziej, w sumie zamachy we francji to swietna sprawa wszystkie dupki michniki i inne nie beda mialy argumentu na sprowadzanie gadow do polski, najgorsze ze ministerstwa juz zaczely sie przygotowywac na przjazd, nie rozumiem ministerstwa PO jeszcze rzadza ? chca ich sprowadzic zanim pis przejmie stery ? fajnie jak zamkna granice wreszcie bedzie spokoj fajnie jakby jeszcze odbierali obywatelstwa tym co mieszkaja za granica bo po co im w sumie ? placa podatki na zydosaksonow to niech tam placa i tam beda ich groby

    Polubione przez 1 osoba

    • GMO oj będą będą takie ścierwa są niereformowalne, tylko jątrzą jak to Polacy są ksenofobami, homofobami czy antysemitami a murzynom czy arabom to by w dupę weszli . Europa choruje na bakterię politycznej poprawności a zamachy to dopiero lekka gorączka, to dopiero początek, takich zamachów będzie więcej, w każdym miesiącu. Ale jest jeden plus jakaś firma zarobi na produkcji paszportów, trzeba będzie ich więcej czyli ktoś dostanie pracę. Mi się w tym roku paszport skończył trzeba będzie sobie wyrobić bo wątpię aby strefa szengen do 2016 przetrwała. Orwell = USA to jedno i to samo.

     Polubienie

    • zarzadza ministerstwo z watykanu po przez PO lub PIS czy innych takich tam.Kazda archidiecjezja to dystrykt watykanski podzielony na parafie.TO parafie beda przyjmowac i po cichu flancowac biednych uciekinierow.W okresie wielkich krucjat to papiez namawial wiernych do marszu na bliski wschod w zamian za wieczne odpuszczenie grzechow i zycie wieczne w niebie.Mozna bylo ruszyc tysiace ludzi z europy w kierunku ziemi swietej?teraz mamy odwrotny kierunek na wyrazne zaprosiny i otwarcie granic przez regulacje eu i wyglaszanie durnych przekazow przez KK ,zapraszajacych islamistow.TO w koncu cala machina uruchomiona ,nadozrowana i manipulowana w celu konfrontacji islamu z chrzescijanstwem tak jak 100 lat temu zakladanie komunizmu i kontrowanie tego tworu z rzekaoma demokracja.I pamietajmy czym byl traktat rzymski regulujacy poczatki EWG zarodka EU i pod okiem kogo powstal.

     Polubienie

 2. Francja „projektuje” / oficjalnie „rozpoczyna” europejski haos.

  Wkrótce Europa zachodnia stanie w ogniu. Następne w kolejce są Włochy

  Od początku tego tygodnia Grecy mają u siebie już totalną anarchię, której nie pokazuje ani internet ani tv.

  Francuskie i Włoskie wydarzenia sprowokują działania w Szwecji i Niemczech.

  To kluczowe 4 kraje europejskie, które jeśli staną w ogniu, to będzie to już reakcja łańcuchowa. Wszystkie wydarzenia na świecie przyśpieszą. Europa zacznie płonąć, usa i bliski wschód ostatecznie zmienią nasz kontynent w rozgrywki wojenne, yyyy pomoc służb mundurowych społeczeństwu.

  wspominałem ostatnio, że w drugiej płonie listopada są przedziwne koniunkcje – zło będzie miało okazję aby skutecznie zamanifestować swoją obecnością.

  9 listopada, godz. 1:48 – wejście Ganimedesa na tarczę Jowisza,
  9 listopada, godz. 5:08 – zejście Ganimedesa z tarczy Jowisza,
  10 listopada, godz. 4:18 – wyjście Europy zza tarczy Jowisza (koniec zakrycia),
  12 listopada, godz. 6:18 – wejście cienia Io na tarczę Jowisza,
  12 listopada, godz. 6:23 – minięcie się Europy (N) i Ganimedesa (S) w odległości 9″, 84″ na zachód od tarczy Jowisza,
  13 listopada, godz. 3:26 – wejście Io w cień Jowisza, 16″ na zachód od tarczy planety (początek zaćmienia),
  13 listopada, godz. 6:30 – wejście Kallisto w cień Jowisza, 76″ na zachód od tarczy planety (początek zaćmienia),
  13 listopada, godz. 6:50 – wyjście Io zza tarczy Jowisza (koniec zakrycia),
  14 listopada, godz. 0:46 – wejście cienia Io na tarczę Jowisza,
  14 listopada, godz. 1:56 – wejście Io na tarczę Jowisza,
  14 listopada, godz. 3:06 – zejście cienia Io z tarczy Jowisza,
  14 listopada, godz. 4:12 – zejście Io z tarczy Jowisza,
  15 listopada, godz. 1:20 – wyjście Io zza tarczy Jowisza (koniec zakrycia),
  15 listopada, godz. 3:52 – minięcie się Ganimedesa (N) i Kallisto (S) w odległości 11″, 201″ na wschód od tarczy Jowisza,
  15 listopada, godz. 4:49 – minięcie się Europy (N) i Io (S) w odległości 5″, 47″ na wschód od tarczy Jowisza,
  15 listopada, godz. 6:44 – wejście cienia Europy na tarczę Jowisza.

  szczyt na Malcie, nie wypadł jak chciały elyty. na szczycie nie było wielu krajów. Można to również interpretować: „jak na Malcie kraje europejskie nie ugną się przed dalszym islamowaniem europy, to ….” n o i się stało. kolejne przełomowe wydarzenia w okresie wigilijno noworocznym

  Polubienie

   • Ja byłem w Niemczech przez ostatnie 3 miesiące w pracy tak dorobić sobie lipiec-wrzesień. Więc wiem co tam się dzieje. Najgorzej jest o dziwo na prowincji w małych miasteczkach i na wsiach. Łażą po ulicy i autostradach , wchodzą sobie na posesje ludzi, rozbijają obozowiska na podwórkach , normalnie jak cyganeria. Np. w aglomeracji Hamburg na obrzeżach są opuszczone blokowiska czy biurowce i w dzielnicy która liczy około 1000 ludzi kwateruje się w takim blokowisku czy biurowcu jakieś 500 nawet do 2000 ludzi . To tak jak do miasta 50 tysięcznego zakwaterowano około 30 może 40 tys. ludzi to jest jakiś koszmar, a u nas media są polskojęzyczne więc tego niepokarzą, nie ma dnia aby ktoś nie podpalił obozu dla uchodźców. Tam się odradza nazizm i rozmawiałem z takim znajomym niemcem to mówił że powoli nam zazdroszczą tego jednolitego kraju, bez multi-kulti, z jedną kulturą, tradycją czy religią.

    Polubienie

    • zycie z rasami to przykurcz lydek, nie chce sie wychodzic z domu do pracy, ciagla meczarnia patrzenia na to ufo i ich zwyczaje zwyczajnie meczy, ludzie nie czuja sie scaleni bo kazda rasa czuje co innego, u mnie ciapata kobieta nie rejestruje w mozgu komendy podejdz zapros na kolacje, raczej generuje komende wrog dopadnij zabij zanim zlozy jaja

     Polubienie

   • Grecja. na ulicach jest wojsko i policja. wszystkie instytucje państwowe są zamknięte, nie działa komunikacja miejska, sklepy zamknięte i puste, brak dostaw z hurtowni trwa już ponad 3-4 tygodnie. Ludzie przestali chodzić do pracy. na ulicach są normalne walki społeczeństwa ze służbami mundurowymi. Kolega Greg jeździ tam do rodziny i robią najprawdziwszy desant do Polski.

    Hiszpania jest na progu wojny domowej. Na Cyprze ludzie są najbardziej zastraszeni przez policję i trzymają ich mocno za ryja. To menisk wypukły od ponad pół roku. Trzeba niewielkiej iskry aby Cypr zamienił się w Grecję

    Teraz Grecja & Francja, kolejne Szwecja & Niemcy – „Logistycznie” dla elyt w rozumieniu sił ONZ. Zachód i północ Europy musi zapłonąć, tj. muszą być zamknięte granice. Te wydarzenia są po to, aby do jaszczurowatej Anglii więcej uchodźców już się nie przedostawało, więc ONZ zacznie rozstawiać wojska na zachodzi i północy naszego kontynentu. Południe musi być nadal otwarte, bo trwa biblijna przeprawa przez Morze Śródziemne (rozumiecie już że biblia jest scenariuszem przyszłości a nie przeszłości???!!!) ale wkrótce Morze zostanie zamknięte i pozostaje tylko Turcja, jako ostateczna islamska brama do Europy. Granice Europy zamkną się dopiero wtedy, gdy zachód i północ Europy będzie płonął.

    Europa. W ogień zamieniają się kraje posiadające linię brzegową, aby elyty mogły rozpoczynać strategie wojenną. Ten cały syf będzie się przenosił w głąb lądu, tzn. korzystanie poszczególnych krajów z ustaw typu 1066 (uzbrojone wojsko & policja obcych państw na terytorium innych krajów europejskich)

    Włochy „wybuchną” to na 100% w przyszłym roku, po Światowych Dniach Młodzieży, na których Franek Kimono ostatecznie zakończy słowami pieść chrześcijańską. Watykan spłonie zaraz przed prawdziwym uderzeniem islamu i to właśnie Watykan jest kluczem. Watykan płonie – islam uderza na całą Europę, oprócz części słowiańskiej (Polska, Ukraina, Czechy, Słowacja, itd.

    Kazachstan i Uzbekistan to nowe koszary dla islamskich wojowników, które od nowego roku będą systematycznie uderzać na południową Rosję. Od przyszłego roku tv w końcu zacznie mówić o inwazji wschodu. W tym roku Uzbekistan przyjął wiele nowych reform gospodarczych, rząd w ponownych wyborach miał większość bo ok 90% 😉 można powiedzieć, że przechodzą z jednego ustroju do drugiego, pomimo, że wiara tam, to 95% islam. Zmiany jakby podobne do Polski z lat okrągłego stołu, czuli od 1 stycznia obowiązują ustawy umożliwiające wykupienie kraju, yyyy restrukturyzację poprzez prywatyzację.

    Polubienie

    • Zgadzam to także jedna z wielu opcji nadzorców albo „po szóste”. Na razie jesteśmy bezpieczni. A rok 2016 będzie kluczowy to od 2016 zacznie się na poważnie finalizację tak zwanego Nowego Porządku Świata. Zobaczysz że za jakieś 10-15 lat to hiszpańscy,włoscy,greccy,szweccy, holenderscy, angielscy i niemieccy uchodźcy będą uciekać do Polski aby szukać schronienia przed prawem szariatu.

     Polubienie

  • „szczyt na Malcie, nie wypadł jak chciały elyty. na szczycie nie było wielu krajów. Można to również interpretować: „jak na Malcie kraje europejskie nie ugną się przed dalszym islamowaniem europy, to ….” n o i się stało. kolejne przełomowe wydarzenia w okresie wigilijno noworocznym” – nie koniecznie ponieważ islamiści atakują kraje laickie i bezbożne, antyreligijne. Nas nie tkną ponieważ jesteśmy konserwatywnym społeczeństwem i religijnym przynajmniej z pozoru ale jesteśmy. Oni brzydzą się tym zniewieściałym genderowym społeczeństwem. Więc się bronią przed osaczeniem tej lewackiej antykultury. Nas zostawia sobie na deser ale do tego czasu to zdążymy się przygotować. Rozpada się eurokołchoz więc jest szansa tak jak w 1918.

   Polubienie

  • razy 10 bo kazdy popapraiec ma prawo sprowadzic rodzine czyli bedziemy sie ganiac ze 100 tysieczna armia isis, mam nadzieje ze pis/kukiz ukruci to wszystko

   Polubienie

 3. do Roni7 – coś mi się wydaje, że Twój scenariusz jest wysoce prawdopodobny…co prawda spodziewałem się zamachów, ale trochę pózniej – i tu Twoja uwaga o „przyspieszeniu” w związku z budzeniem się Europejczyków jak najbardziej trafna…wychodzi na to, że będzie „się działo” i to na „wszystkich frontach…dzięki za trafne spostrzeżenia i wnioski…

  Polubienie

  • Wszystko zostało już dawno przewidziane i zaplanowane nic się nie da z tym zrobić. No chyba że stanie się cud i Pis nas wyprowadzi z UE już teraz.Jeśli mam dać ci radę oko to nie daj się zabić, nikomu nigdy nie ufaj i bądź sobą. Licz przede wszystkim na siebie.

   Polubienie

   • PIS to kult słońca, czyt. żydowscy wyznawcy okultyzmu, czyt. Watykanu. Mnie przynajmniej nie dziwi fakt, że przed każdą większą wojną Polski z najeźdźcą, przy władzy stawał kościół.
    I tym razem jest podobnie. To rząd przejściowy. Teraz rozwieję wątpliwości każdego o PIS i tego co nas czeka. Polska jest przygotowana na przyjęcie „szlachty” europejskiej, czyt. najbogatszych żydów i praktycznie wszystkich zachodnich krajów, w których na naszych oczach rozpoczyna się armagedon. Tutaj jest natowska szpica, czyt. centrum sił szybkiego reagowania, podległa ściśle onz. Tak więc plan globalny, jakim jest NWO, będzie prowadzony, z tą jednak różnicą, że w Polsce nie będzie takiego przewrotu, jak na zachodzie europy w znaczeniu normalnych walk na tle terrorystycznych czy otwartych działań policyjno-wojskowych. Ale porządnie to odczujemy w kolejnych latach, w których depopulacja Polaków nabierze innego, gorszego wymiaru – to będzie proces max jednej dekady, aby obecne młode pokolenie szkolno-gimnazjalno-uczelniane miały już defekty genetyczne, co uniemożliwiać będzie naturalne przedłużenie białego łańcucha genetycznego. Wszystkie miasta w Polsce są picowane pod względem publicznym i prywatnym. Pomyślcie o tym fakcie. Niestety fala rodzin, które będą wpadać w prawdziwą biedę, spowoduje wiele napięć i na ulicach policja również z wojskiem będą mieli co robić. Poprzez zaawansowany syf, jaki będzie już o tej samej porze roku (2016) zachodniej europie, każdy odczuje problemy dotyczące towarów „pierwszej ręki” – żywność, leki, woda i to wszystko będzie przekładać się na ceny.
    Po co najmniej dekadzie koszmarnych wydarzeń na świecie i europie, każdy z nas odczuje w powietrzu „swąd śmierci”, czyt. rozmiar katastrof militarnych i cywilnych (np. elektrownie, bomby np. neutronowe, które obecnie są stosowany na bliskim wschodzie i zabijają tylko życie a nie nieruchomości). W okresie wojennym, wejdą w życie wszystkie niezbędne ustawy, przepisy, etc. umożliwiające stworzenie jednej władzy nad światem.
    Przestańcie wierzyć, że usa ma konflikt z rosją, że syria jest aż tak istotna i w inne duperele. Każdy wie, jakie czasy nadchodzą, więc na naszych oczach odgrywany jest scenariusz, który w późniejszych latach zostanie chronologicznie opisany w nowych encyklopediach dla nowych lemingów. Muszą nastąpić konkretne wydarzenia, aby cel został osiągnięty. Nic więcej.
    W okresie najbliższej dekady człowiek przeciw człowiekowi i matka natura przeciw człowiekowi. Jedno miejsce (Ziemia), jeden czas, to cykl Matki Natury, w który z niewiarygodną precyzją zostały nałożone dzieje ludzkości. W tym unikalnym momencie gwiazda śmierci zbierze największe żniwo ludzkich dusz.

    Polubienie

    • ORDO AB CHAO albo inaczej PROBLEM REAKCJA ROZWIĄZANIE. Bara Bara dlatego parę postów wcześniej mówiłem że Polska będzie europejskim centrum NWO tak jak Pekin dla Azji. Co z tego że polska według przepowiedni będzie potężna ale czyja to będzie Polska i jaka ona będzie. Ale świadomość słowiańska się rodzi więc bądź dobrej myśli i tak jest źle po co jeszcze masz dobijać ludzi swoimi fatalistycznymi wizjami. Im więcej ludzi tak myśli to tak się stanie. A ja się cieszę że Słowianie się budzą.

     Polubienie

    • qrwa Roni, czy ja coś programuję??? to zostało zaprogramowane w przeszłości a teraz się materializuje. poprzez takie twoje pierdolenie ludzie śpią dalej i myślą, że za trzy lata 14.XI będzie taki sam jak dziś. Wspominałem o survivalu i jeśli kogoś to dalej bawi, to życzę tylko naprawdę dużo szczęścia. Ludzie muszą zdawać sobie sprawę, co wynika z dzisiejszych wydarzeń a nie z jakie wydarzenia doprowadziły do wydarzeń dzisiejszych. Przeszłość znam, teraźniejszość widzę, o przyszłości wiem. Ludzie nieprzygotowani a tylko oświeceni to jedno, a drugie to ludzie przygotowani i oświeceni. Niby równe szanse a jakże odmienne.
     Nudzą mnie arty o tym, co tam nowego w przeszłości, skąd to, skąd tamto, rozliczanie winnych, etc. dziś można planować przyszłość na bazie otaczających wydarzeń. Ja nikogo do niczego nie zmuszam przecież ani nie namawiam .Każdy wyciąga własne wnioski i albo śpi dalej udając że jest oświecony i przygotowuje się do survivalu nie takiego, jak postrzega go znacząca większość. Survival cywilny a nie militarny

     Polubienie

   • Ha ha a może ten trądzik to od dużej ilości kutasów. Araby zachowują się podobnie do bolszewickiej hordy z 1920 roku czy z czasów drugiej wojny. Gdy kobiety miały szczęście i zdołały się uratować to krasnaja armia bzykała wszystko co się rusza, jak nie można było z kobietami to były jeszcze konie, świnie, czy nawet kury.

    Polubienie

    • nie bolszewickiej tylko mongolskiej większość ruskich już jest skazona azjatami ci co maja dzieci downy dzieci szczególnie i powinni być sterylizowani, tak jak zawsze mowie 3 rasy musza być przynajmniej wysterylizowane zydzi mongoly i araby, poprawność polityczna zaprowadzi nas do unicestwienia slowianskiej rasy, chinole wymordowali bilion białych na ich terenach które później zasiedlili cos jak zydosaksoni w ameryce Indian my na szczescie wyszliscmy z rezerwatow oni nie mieli na tyle sily widac

     Polubienie

    • teraźniejszość jednak nie, bo Polski są bezpieczne.
     żonki mam dwie i to nie żart. i dzieci również man.

     więc jeśli ty mówisz że to teraźniejszość, piszesz qrwa takie zabawne teksty o spermie w Polkach i do tego masz żonę i córkę, to coś masz z banią. twój nick jest tego dowodem kolego szanowny Polaku

     Polubienie

  • Ale ja się z tobą zgadzam czasy spokoju odchodzą powoli do przeszłości. Ten kto wie o o co chodzi i jest przygotowany ten przetrwa reszta będzie miała problemy.

   Polubienie

 4. Straszne to, co stało się i dzieje we Francji. Czy było do przewidzenia?
  Oczywiście, że tak. Najprostszy człowiek, bez wykształcenia, bez znajomości polityki, historii zdaje sobie sprawę z faktu, że wpuszczanie do kraju setek tysięcy niezidentyfikowanych młodych mężczyzn z innych krajów, o odmiennej kulturze grozi eskalacją konfliktu. Kiedy to nastąpi? Już się zaczęło.
  Może to kuriozalne, co powiem, ale liczmy się z dużym prawdopodobieństwem, że wielomilionowa nawałnica muzułmańska celowo[co do tego nikt nie ma wątpliwości], wpuszczona przez rząd niemiecki na tereny Europy, nie zakończy się mordem Paryżan.
  Pasywność, jak do tej pory, rządów Francji i Niemiec, stojących w opozycji bardziej do własnych obywateli niż do uchodźców, stwarza dla narodów coraz większą konieczność wzięcia sprawy w swoje ręce, w następstwie czego ofiar wśród ludności cywilnej, po obydwu stronach konfliktu może być znacznie więcej.

  Jeśli źle myślę, proszę mnie poprawić, ale sądzę, że po tym do czego doszło wczoraj we Francji, rządy unii nie zachowają się jak Francja i nie zamkną swoich granic, stawiając w gotowości służby obronne, można podejrzewać, że chodzi o stworzenie chaosu jako podstawy do wprowadzenia państwa policyjnego w rzekomej obronie obywateli własnych, na co ci wyrażą zgodę.
  Taką lekcję przerobili Amerykanie po WTC.

  Na jednym z blogów polskich, człowiek podpisujący się jako kibic zauważa, że żarty się skończyły. Proponuje stworzenie muru na granicy polsko niemieckiej – chodzi o kontrolowanie przez ludzi, Polaków przejść granicznych i nie tylko, aby zapobiec napływowi z zewnątrz niebezpiecznych ludzi, ukrywających się wśród zwykłych cywilów muzułmańskich uciekających przed zagrożeniem życia z Francji i Niemiec.
  Niedawno wspominałam o patriotycznej aktywności polskiej młodzieży, traktowanej przez były rząd jak bandytów, których należy zwalczać nawet siłą.
  Czy obecny rząd będzie miał inne podejście? Oby tak.
  Po tym co się stało we Francji, jaką mamy pewność, że jesteśmy bezpieczni?
  Nienawiść do muzułmanów przebywających na terenie zachodnich sąsiadów przeradzać się będzie w zamieszki. Ludzie będą uciekać. Socjal przestanie mieć znaczenie na rzecz obawy przed śmiercią. Dokąd będą uciekać?
  Nie zapominajmy,że setki tysięcy ludzi ,,zaproszeni” do Europy to niewinni, nieświadomi cywile, spełniający, jak się okazuje, rolę konia trojańskiego.

  Jeśli prezydent Hollande w ciągu dwóch godzin od zajść zamyka granice i wprowadza na terenie całej Francji stan wyjątkowy, to sprawa jest bardzo poważna.

  Polubienie

  • Na własne życzenie z resztą oni chyba nie podejrzewali że tak będzie, myśleli że będzie po staremu i multi-kulti ale USA wzięły sprawy w swoje ręce. Charlie Ebdo, Tunezja, samolot Rosyjski teraz Paryż to dopiero początek. My jesteśmy do tego przyzwyczajenie i państwu policyjnemu damy radę , mamy to w genach czyli walkę i konspirę. A zachód jest już stracony .

   Polubienie

  • jestem za jak najbardziej, ciekawy jest zbieg okolicznosci pis przejmuje wladze zaprzysiezenie nowego rzadu chyba dzis i stan wojenny we francji ? chyba yahwisci z PO realizuja plan B

   Polubienie

 5. yahwisci lubia okragle daty 200 lat po utopieniu francji w morzu krwi ,pada komunizm w Polsce a te daty w czerwcu 1789 pada bastylia i zaczyna sie rzez.W Polsce 89 w czerwcu komunisci dogaduja sie z czerwonym desantem pod kontrola watykanu i wpuszczaja kraje poskomunistyczne w drugi etap niewoli. Prawdopodobnie do 2018 bedzie w Europie pozamiatane.Eugenicy od yahwe dogadali sie juz przy krwawym ksiezycu w pazdzierniku na posiedzeniu ONZ,nie zabraklo nikogo.I tradycyjnie zlot szamanow na Malcie w tym tygodniu owocuje wydarzeniami w Paryzu.Radze zaopatrzyc sie w zarlo,srodki medyczne ,cos do obrony a katole do roznacow z pasterzami.Dewianci z UE beda dalej zapraszac rozbuchanych islamistow i inne masci migrantow,w koncu im sie wszystko nalezy.

  Polubienie

 6. Jestem dziewczyną u progu dojrzałości, za kilka miesięcy piszę maturę. Jak każdy młody człowiek mam postawione sobie cele, mam marzenia.
  Cóż z tego się ziści, skoro świat który znamy zamienia się w krwawy spektakl kolejny raz?
  Wiem, że strach jest złą energią, jednak nie potrafię nie spoglądać z obawą w najbliższą przyszłość…wiecie,co jest najgorsze? O pokoleniu Kolumbów Baczyński powiedział że jedyne, co jest im pisane,to śmierć. Czy my, młodzi, staniemy się Kolumbami nowych czasów?

  Polubienie

  • @M:
   Ja Cię rozumiem, sam mam te obawy.

   My już jesteśmy Kolumbami nowych czasów – popatrz na realia rynku pracy. O pokoleniu dzisiejszych 20 i 30 latków mówi się jako o „straconym pokoleniu”.

   Poza tym, to, co stare musi upaść, odejść. Ale ono nie chce ani upadać ani odejść, broni się. Wielu ludziom ten proces jawi się jako autentyczny koniec świata.

   Polubienie

  • Tak pokolenie urodzone około 1989 i po pokolenie stracone ale może mieć pewien wpływ na przyszłe pokolenia. M radzę ci przede wszystkim abyś była sobą, abyś była wytrwała i cierpliwa to to cnoty zwycięzców oraz odważna. Rób swoje i nie oglądaj się za siebie , nikomu nie ufaj nigdy , licz na siebie.

   Polubienie

 7. mozna tez zalecic trenowanie biegow ,szczegolnie mlodym dziewczeta ale i starszym tez.Rzadzacy raczej nie obronia,ciagle usilnie twierdza za zamachy w Paryzu to nie problem masowej wedrowki rozbuchanych bykow z Afryki i Bliskiego Wschodu.Schetyna ,Dukaczewski ,Czempinski usilnie twierdza caly czas ze nalezy tych bykow bidnych przyjmowac,podejrzewam tych zwichrowanych zboczencow w sluzbie agentur o jakas blizej niezidentyfikowana chorobe psychiczna .Ciekawe gdzie administratorzy uciekna jak islam dobierze im sie do tylkow.

  Polubienie

  • dukaczewski czempinski powinni być postawieni przed trybunal stanu za smierc leppera i petela i setki innych, w normalnym bezreligijnym kraju już by dyndali na galazkach tylko pizdowata jezusowosc ludu ich chroni przed szubienica czy gilotyna

   Polubienie

   • Może tak , może nie . Zło lepiej zaaklimatyzowało się wśród ludzi , lepiej sobie radzi , dobro nie może przebić się . Niechęć do tego co dobre , podłość , tolerancja dewiacji , obojętność Nas na to daje przyzwolenie . \bo zło żeby zwyciężyło , wystarczy aby dobrzy ludzie nie robili nic.

    Polubienie

    • 1000 lat morderstw tortur indoktrynacji yahwistow zrobilo swoje, katole sa tak obojętni nikomu w niczym nie pomoga jakby mordowali czy gwlacili to by pizdy stali i patrzyli, ten ich wyuczony strach paralizuje ich stoja jak mumie koscielne jak się cos dzieje

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s