Banki i tajna władza

Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

paryż zamachySą przesłanki by twierdzić, że zamachy terrorystyczne w Paryżu które miały miejsce 13 listopada 2015 roku, były przepowiedziane. A przynajmniej wiedział o nich rysownik okładki „The Economist” z początku roku. Miała ona przedstawiać świat w roku 2015.

Nie wiem czy rysownik był jasnowidzem, czy raczej było to „przyznanie się” wiadomych sił stojących za elitami politycznymi. Czy mamy podstawy, by tak uważać? Faktem jest, że tego typu zakamuflowane przekazy w filmach, okładkach, teledyskach, kreskówkach, miały miejsce dziesiątki, jeśli nie setki razy.

paryż zamachyWklejam poniżej dwie grafiki z okładką „The Economist„. Zawierają one liczby: 11, 5, 11, 3, i dwie kropki między nimi. Można z nich ułożyć daty: 15.11.13 lub 13.11.15. To oczywiste, że pierwszej daty dotyczącej 2013 roku już nie bierzemy pod uwagę. Zresztą zobaczcie sami:

paryż zamachyA w prawym dolnym rogu tej okładki jest to:

zamachy paryżElity polityczne świata mają mieć swój własny „kodeks honorowy„, że każdą swoją akcję muszą zapowiedzieć, np w teledysku lub takiej okładce. Czy to prawda, oceńcie indywidualnie sami. Poniżej film video dla anglojęzycznych na ten temat:

Dyskusja na temat zamachów w Paryżu we Francji odbywa się w linku poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/2015/11/14/paryz-we-krwi-wrog-u-bram/

Jarek Kefir

Reklamy

15 odpowiedzi »

 1. Symboli w tym zdjęciu jest co nie miara, nie wiem tylko czy ta interpretacja jest na dziś, czy na przyszłe miesiące ale np. ta perkusja w barwach brytyjsko amerykańskich z wbitą w bęben gitarą elektryczną. Zespół Eagle of Death Metal jest z USA a odbicie lustrzane można odebrać jako 20 PM, czyli godzinę (zakładam) o której rozpoczął się koncert. Gdyż pierwsze informacje o tych zamachach były z godziny 20:36. Samą cyfrę 50th – tyle dni od 13 listopada pozostało do 2016 roku. Krótki artykuł ale bardzo ciekawy, poświęciłem chwilę na analizę symboli, już nie chciałem się zbytnio rozpisywać ale np. obok koali na tej kartce z napisem „panic” w dole są dwa kwadraty, na jednym jest napis „SIS” być może zasłonięte „I-SIS” a na drugim „green light!” Kot z Alicji w krainie czarów symbolizuje hmm przebiegłość? taki cichy obserwator – pojawia się i znika. Kukułcze jaja – te to są zazwyczaj podrzucane a złączone dłonie angeli merkel razem z tym cieniem z jej ubrania jakoś przypominają oko w trójkącie.. Jest tu masa tego 🙂 fajny artykuł

  Polubienie

  • Ja to widzę trochę inaczej. W dolnym rogu obok rakiety castrol stoi Alicja. Widzi prze sobą „gąszcz i puszczę” różnej maści aktorów reprezentujących różne opcje polityczne i ideologiczne. Za tym gąszczem czyli za nimi znajduje się królicza nora . I dopiero jak wejdzie do tej puszczy różnych ideologi i programów to wtedy może zobaczyć czym tak naprawdę jest system matrix. Tak to widzę na pierwszy rzut na spontanie.

   Polubienie

 2. http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny :”Szczegóły przyszłości mafii chazarskiej i tego wrzoda na mapie świata o nazwie Izrael zaplonowano, że zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu.
  Dla lemingów zahipnotyzownych przed telewizorem spotkanie to będzie „szczytem klimatycznym” na temat „globalnego ocieplenia” i kiedy będą się niezdrowo podniecać topniejącym rzekomo lodowcem, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.
  I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły dzisiejszej nocy. To wszystko.”
  …. polecam całość, żydomasoneria upada, dlatego robi to co robi …

  Polubienie

 3. Marcin Wolski „przepowiedział” coś podobnego w swojej książce „Eurodżihad”:
  Prezydent Francji tworzy organizacje terrorystyczną Eurodżihad, na czele której stoją jego agenci, podczas gdy szeregowi terroryści islamscy nie mają o tym pojęcia. Eurodżihad przeprowadza dwa zamachy. Celem jest wzbudzenie ksenofobi i oczyszczenie Europy z islamistów. W miedzy czasie szeregowi terroryści dowiadują się, że szefostwo jest podstawione i przejmują kontrolę nad organizacją. W finale odpalają bombę atomową, zabijają milion Niemców…

  Polubienie

 4. Ten komentarz czeka na moderatora :
  Mieczysław S.Kazimierzak
  Tytuł:*
  Re:Straszne państwo dżihadystów
  Komentarz:
  B I U Link

  CYWILIZACYJNA MIESZANKA,przed którą przestrzegał Feliks Koneczny,polski badacz,autor oryginalnego podziału na cywilizacje.Szczególnie gdy ta mieszanka jest pod wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI okazuje się być WYBUCHOWĄ.
  Można powiedzieć,że to również owoc amerykańskich neokonserwatystów,protestantów działających pod wpływem żydowskich ruchów umysłowych i politycznych realizujących swoje cele za pomocą bezwzględnego prawa silniejszego.Wszystko to na tle WOJNY O PIENIĄDZ między koalicjami petrodolarową a antydolarową bazującą na powiększających się zasobach chińskiego złota.W tym wojennym teatrze aktorem jest też EURO starające się o powiększyć swoje wpływy gospodarcze.
  Oliwę do ognia cywilizacyjnej mieszanki dolewają bezbożni wojownicy,którego propagandową tubą w polskich realiach okazuje się być POLITYKA specjalizująca się w cenzurowaniu komentarzy.To jeden ze sposobów budowania KONIA TROJAŃSKIEGO w Europie.

  Polubienie

 5. W Polsce być może też coś planują. W filmie ” Igrzyska śmierci” z 2013 roku zauważyłam pewien motyw, który zwrócił moją uwagę. W momencie gdy główni bohaterowie przejeżdżają pod jakby wiaduktem, na nim widnieje napis ” POL 736 ” ( 57 minuta filmu). Zwróciłam na to uwagę, bo nawet na długo przed zamachami na WTC w filmach na wiaduktach, mostach były napisy np. ” NY 911″. Może ktoś podejmie się interpretacji?

  Polubienie

  • Wydaje mi się że K. Jackowski coś przewidywał na marzec przyszłego roku, zbliżającą się wojnę, którą ciągle gdzieś czuje w powietrzu (jak my wszyscy). Więc…Być może to 7 marca 2016?…

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s