Banki i tajna władza

Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

Czy zamachy terrorystyczne w Paryżu zostały przepowiedziane / zapowiedziane? [SZOK]

paryż zamachySą przesłanki by twierdzić, że zamachy terrorystyczne w Paryżu które miały miejsce 13 listopada 2015 roku, były przepowiedziane. A przynajmniej wiedział o nich rysownik okładki „The Economist” z początku roku. Miała ona przedstawiać świat w roku 2015.

Nie wiem czy rysownik był jasnowidzem, czy raczej było to „przyznanie się” wiadomych sił stojących za elitami politycznymi. Czy mamy podstawy, by tak uważać? Faktem jest, że tego typu zakamuflowane przekazy w filmach, okładkach, teledyskach, kreskówkach, miały miejsce dziesiątki, jeśli nie setki razy.

paryż zamachyWklejam poniżej dwie grafiki z okładką „The Economist„. Zawierają one liczby: 11, 5, 11, 3, i dwie kropki między nimi. Można z nich ułożyć daty: 15.11.13 lub 13.11.15. To oczywiste, że pierwszej daty dotyczącej 2013 roku już nie bierzemy pod uwagę. Zresztą zobaczcie sami:

paryż zamachyA w prawym dolnym rogu tej okładki jest to:

zamachy paryżElity polityczne świata mają mieć swój własny „kodeks honorowy„, że każdą swoją akcję muszą zapowiedzieć, np w teledysku lub takiej okładce. Czy to prawda, oceńcie indywidualnie sami. Poniżej film video dla anglojęzycznych na ten temat:

Dyskusja na temat zamachów w Paryżu we Francji odbywa się w linku poniżej:
https://kefir2010.wordpress.com/2015/11/14/paryz-we-krwi-wrog-u-bram/

Jarek Kefir

Reklamy

12 odpowiedzi »

  1. Symboli w tym zdjęciu jest co nie miara, nie wiem tylko czy ta interpretacja jest na dziś, czy na przyszłe miesiące ale np. ta perkusja w barwach brytyjsko amerykańskich z wbitą w bęben gitarą elektryczną. Zespół Eagle of Death Metal jest z USA a odbicie lustrzane można odebrać jako 20 PM, czyli godzinę (zakładam) o której rozpoczął się koncert. Gdyż pierwsze informacje o tych zamachach były z godziny 20:36. Samą cyfrę 50th – tyle dni od 13 listopada pozostało do 2016 roku. Krótki artykuł ale bardzo ciekawy, poświęciłem chwilę na analizę symboli, już nie chciałem się zbytnio rozpisywać ale np. obok koali na tej kartce z napisem „panic” w dole są dwa kwadraty, na jednym jest napis „SIS” być może zasłonięte „I-SIS” a na drugim „green light!” Kot z Alicji w krainie czarów symbolizuje hmm przebiegłość? taki cichy obserwator – pojawia się i znika. Kukułcze jaja – te to są zazwyczaj podrzucane a złączone dłonie angeli merkel razem z tym cieniem z jej ubrania jakoś przypominają oko w trójkącie.. Jest tu masa tego 🙂 fajny artykuł

    • Ja to widzę trochę inaczej. W dolnym rogu obok rakiety castrol stoi Alicja. Widzi prze sobą „gąszcz i puszczę” różnej maści aktorów reprezentujących różne opcje polityczne i ideologiczne. Za tym gąszczem czyli za nimi znajduje się królicza nora . I dopiero jak wejdzie do tej puszczy różnych ideologi i programów to wtedy może zobaczyć czym tak naprawdę jest system matrix. Tak to widzę na pierwszy rzut na spontanie.

  2. Marcin Wolski „przepowiedział” coś podobnego w swojej książce „Eurodżihad”:
    Prezydent Francji tworzy organizacje terrorystyczną Eurodżihad, na czele której stoją jego agenci, podczas gdy szeregowi terroryści islamscy nie mają o tym pojęcia. Eurodżihad przeprowadza dwa zamachy. Celem jest wzbudzenie ksenofobi i oczyszczenie Europy z islamistów. W miedzy czasie szeregowi terroryści dowiadują się, że szefostwo jest podstawione i przejmują kontrolę nad organizacją. W finale odpalają bombę atomową, zabijają milion Niemców…

  3. W Polsce być może też coś planują. W filmie ” Igrzyska śmierci” z 2013 roku zauważyłam pewien motyw, który zwrócił moją uwagę. W momencie gdy główni bohaterowie przejeżdżają pod jakby wiaduktem, na nim widnieje napis ” POL 736 ” ( 57 minuta filmu). Zwróciłam na to uwagę, bo nawet na długo przed zamachami na WTC w filmach na wiaduktach, mostach były napisy np. ” NY 911″. Może ktoś podejmie się interpretacji?

    • Wydaje mi się że K. Jackowski coś przewidywał na marzec przyszłego roku, zbliżającą się wojnę, którą ciągle gdzieś czuje w powietrzu (jak my wszyscy). Więc…Być może to 7 marca 2016?…

  4. POL 736 po wpisaniu do googla : Pol 736: International Security Law and Policy, The University of Mississippi

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.