Afery

Czy George Soros chce wywołać wojnę w Europie poprzez zapraszanie islamistów?

Czy George Soros chce wywołać wojnę w Europie poprzez zapraszanie islamistów?

uchodźcy kryzysZapraszam do przeczytania artykułu z portalu Zmiany na Ziemi. Jest on o tym, o czym rozmawiamy na co dzień. Czyli o nasilającej się islamskiej inwazji, którą media dla nie poznanki nazywają „kryzysem uchodźców„. I to pomimo tego, że ponad 3/4 tych niby „uchodźców” to młodzi mężczyźni w wieku poborowym.

W Niemczech panuje chaos, nasilany przez zjawisko tajemniczego znikania zarejestrowanych nielegalnych imigrantów. Znikają tysiące ludzi dziennie i nie wiadomo, gdzie się podziewają. Można tylko się domyślać, czy np dołączają do zakamuflowanych grup islamistycznych działających w imigranckich gettach w wielkich miastach.

Dalej:

Czy anarchiści zamierzają też mordować Polaków?! W końcu to anarchiści i nihiliści gardzą polskością i nazywają Polaków „cebulakami„. Popatrzcie na te ich grupy dyskusyjne (w tym grupy tajne, a ja mam dostęp..), ile tam agresji, cynizmu, nienawiści, braku empatii. To nie są lewicowcy wrażliwi na ludzki los, ale nihiliści i mizantropi bez żadnych zasad etycznych i moralnych. Zobaczcie na ten transparent jaki nieśli na marszu (foto poniżej). Czy to komunikat, że będą nas mordować, razem z islamistami z państwa islamskiego? We Francji już to się dzieje.

islamA tak na marginesie. Anarchiści kiedyś nienawidzili rządów i władz. A dziś? Dziś stali się prosystemowymi i prorządowymi „lewakami” i wspierają najbardziej zbrodniczy pomysł kapitalistów, władz i elit – islamską inwazję. Trwa wielki globalny kryzys, który dotyczy wszystkich aspektów naszego ziemskiego, człowieczego życia. Stary świat upada, odchodzi w wielkich bólach. Właśnie tak „gniją” wszelkie zwodnicze ideologie – stają się swoim lustrzanym przeciwieństwem, w negatywie.

Cytuję: „Bojówki uchodźców coraz częściej atakują policjantów we francuskim Calais. W ciągu tygodnia rannych zostało już 17 funkcjonariuszy – alarmują policyjni związkowcy, którzy obawiają się wybuchu bezprecedensowej fali zamieszek w tym mieście.

Francuski rząd oskarża działaczy międzynarodowej organizacji anarchistycznej No Border o podburzanie tysięcy imigrantów, którzy koczują w wielkim obozowisku zwanym „Nowa Dżungla”. Według MSW do Calais przybywają anarchiści z całej Francji oraz z Wielkiej Brytanii, Belgii i Holandii, którzy pomagają uchodźcom w nielegalnym przedostawaniu się na Wyspy Brytyjskie oraz zachęcają ich do atakowania kamieniami, butelkami i metalowymi prętami policjantów pilnujących portu i wjazdu do Eurotunelu.”

Dalej: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-bojowki-uchodzcow-atakuja-policjantow-w-calais-17-funkcjonar,nId,1920957

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Czy George Soros chce wywołać w Europie rewolucję?

Cytuję: „Znany finansista żydowskiego pochodzenia, George Soros, jest od dawna oskarżany o inspirowanie rozmaitych przewrotów politycznych. Przypisywano mu sprawstwo w pierwszej awanturze ukraińskiej zwanej „Pomarańczową Rewolucją”. Sugerowano, że on wywołał w Gruzji „Rewolucję Róż”. Teraz padają sugestię, że przyszedł czas na Europę.

Kilka tygodni temu węgierski premier Wiktor Orban oskarżył Georga Sorosa o to, że finansuje działaczy, którzy zachęcają ludzi do wyjazdu z Bliskiego Wschodu i z poza niego, aby przyjechali do Europy. Spekulował on, że jego celem może być walka z europejską tożsamością narodową.

Wiktor Orban twierdzi, że europejscy politycy, którzy ogłaszają obietnice lepszego życia dla imigrantów i zachęcają ich do pozostawienia wszystkiego i ryzykowania życia, postępują nieodpowiedzialnie. Jednak to chyba nie tylko efekt niekompetencji i braku wyobraźni, ale też część ryzykownego planu.

Już teraz widać, że napływ roszczeniowych młodych islamistów, często dopuszczających się okropnych przestępstw seksualnych, wzbudza powszechny sprzeciw społeczeństwa. Media udają, że tego nie widzą, zapewne na polecenie rządzących, ale bajki o kobietach z dziećmi uciekających od wojny są opowiadane coraz rzadziej i chyba już nawet europejscy otumanieni politycy zdają sobie sprawę, że fala uchodźców oznacza potężne kłopoty dla Europy.

W między czasie wspomniany przez Orbana „filantrop” George Soros finansuje organizacje takie jak W2EU, której pracownicy rozdawali mapki z trasami przez Europę. Żydowski finansista publicznie mówił, że jego zdaniem Unia Europejska potrzebuje przynajmniej kilku milionów imigrantów, żeby przetrwać i wygląda na to, że pogląd ten wprowadza w życie.

Zastanawiające jest też to, że fala uchodźców nie zmierza bynajmniej w stronę państwa żydowskiego, ani bogatych krajów arabskich. Zarówno Izrael jak i Arabia Saudyjska powiedzieli, że nie wezmą żadnych uchodźców i społeczność międzynarodowa odniosła się do tego ze zrozumieniem. Zamiast tego, wspiera się eksperymenty prowadzące do rozwodnienia społeczeństw narodowych w Europie.

Obecna inwazja islamska na Europę prędzej czy później doprowadzi do rozlewu krwi. Pytanie tylko czy wspierając tę muzułmańską wojnę hybrydową, żydowski finansista Soros doprowadzi do upragnionej rewolucji w Europie i czy aby na pewno buntować będą się rozkapryszeni młodzieńcy oczekujący łatwego życia na czyjś koszt czy wręcz przeciwnie zbuntują się coraz bardziej zdesperowani i topieni w politycznej poprawności Europejczycy. Tak czy inaczej jakaś rewolucja nastąpi.”

Źródło: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-george-soros-chce-wywolac-w-europie-rewolucje

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. cala ta sytuacja to plan eliminacji slowian przez:
  numero uno: wyniszczajaca bialych wojne arbsko slowianska, takze genetyczna przez mezalianse podupconych polek bujajacycych sie na arabskich penisach, oczywiscie a jakze mamy zupelnie przypadkowo zakaz skrobanek zeby arabow i innych brzydali nie mozna bylo wyskrobywac
  numero due: inwazja mongolskich chinoli i wyciecie w pien niedobitkow bialych jak to zrobili kiedys z setkami milionow slowian w chinach i japoni
  ale to wszystko pod warunkiem ze obama podaruje chinczykom syrie i iran na talerzu, irak i afganistan juz maja, no w koncu obama i jego kolesie z nsa/cia maja placone z centralnego banku chinskiego ktory obsluguje astronomiczny dlug amerykanski wiec placa to wymagaja a dostep do morza srodziemnego to marzenie i szansa na latwa inwazje europy mandarynow chinskich z hyperlozy HONG zarzadzajacej zydami i saksonami w stanach i europie, zydzi mongoly i araby to nietykalne rasy yahwe, widac yahwe postraszyl zydow z EU ze jak nie przyjma to zrobi bu bu europie, stad te nieralne decyzje i brak jakiejkolwiek reakcji na najazd arabski, bez grozby yahwe bysmy mieli wojsko na granicach EU w 24 godziny jak w kosowie a tak mamy totalny chaos i teatr emocji odgrywany pod slowianskich gojow.

  Polubienie

   • dokladnie taki mam zamiar bronic cudowne slowiankie geny i podburzac nienawiesc do ciapatych skosow i murzynow nie chce ogladac brzydactw mongolomurzynskoarabskich, jestem slowianskim egoista chce tylko miec doczynienia z szafirowymi blondynkami z pelnymi biodrami i piersiami, arabusy to lenie i w 99 procentach uganiaja sie tylko za bialymi cipkami,nie lubia swoich owlosionych kobiet ? czemu ? my jakos nie uganiamy sie za murzunkami i arabkami, nie wiesz dlazego ? powiem ci dlaczego slowianska rasa to rasa centralna z andromedy stworzona przez swiadoma ziemie i rase z andromedy reszta to hybrydy gmo przypadkowa zbieranina genow z roznych niekompatybilnych z ziemia planet, nie ucza tego w szkolach a szkoda
    PS
    wracaj do swojego kraju i walcz o niego nie chcemy twoich genow tutaj na ziemi slowianskiej ani twojej sredniowiecznej kultury ani twojego chemicznego kebabu bez miesa, nie pasujesz do slowianskiej goscinnosci i mentalnosci, moge ci kupic bilet powrotny na statek do afryki jak cie nie stac, odciagne sobie od podatkow pozniej w rubryce wydatki na rozrywke

    Polubienie

    • Ja też będę szerzył islamofobię. Łatkę ksenofoba noszę z dumą. Moja strona to jedno z najbardziej antyislamskich miejsc w sieci. Dlaczego najbardziej? Bo ja i czytelnicy krytykujemy islam w sposób merytoryczny, czyli na solidnych podstawach i bez odwoływania się do haseł bez pokrycia, jak robi to prawica.

     Polubienie

    • dopóki się wasze multi kulti mieszance nie pojawily nie było problemu, kocham wyłącznie slowianskie blondynki, to kochanie siebie to new age yahwinizm dla mnie starcza ze sie akceptuje, dalas się nabrać reptylowi yahwe, faktycznie masakra podobnie jak pozbywanie się ego, nadstawianie drugiego policzka, pink spank o przepraszam bing bang

     Polubienie

 2. witaj gmo – im częściej czytam Twoje komentarze, tym bardziej zaczynam rozumieć o co w tym całym bajzlu chodzi…nie wiem skąd masz taką wiedzę na temat yahwe, ale cała układanka z tego wynika – obojętnie jaki temat Jarek by nie poruszył…fajnie, że tu jesteś…Pozdrawiam

  Polubienie

 3. Wyglada na to ze daza do utworzenia federalnego wojska i policji,po przez akcje falszywej flagi i zamachami beda probowali zastraszyc europejczykow ,wmowic im zagrozenie i utworzyc swoja europejska armie.Wszystko jednak jak pisze gmo aby dobic slowianskie DNA pod pozorem troski o nasze dobro.PRzyklad mamy juz z Paryza.I co dalej?dalej nasze rozbuchane feministki zachlysniete arabska karnacja skory beda tak usilnie zabiegac o flansowanie przesiedlencow ,witajac ich balonikami?czy kosciol katolicki dalej bedzie deklarowal chec niesienia pomocy islamskim uchodzca ,przyjmujac ich po parafiach cichaczem?oczywsicie flancowac bez zgody ludu i rzadow.Widac KK moze wiele,wplywac na psychike swoich owiec tak aby ich doic i wmowic im ze dobry katolik musi pomagac nawet jak ma noz na gardle.Ciekawy jestem tez czy PIS dotrzyma obietnicy przedwyborczych odnosnie emigrantow,czy uszczelnia granice i zblokuja naplyw pasozytow i wirusow,oczywiscie w wyniku zaistnialej sytuacji atakami islamistow.

  Polubienie

  • Widzisz można ludzi podzielić na dwie grupy :
   – pierwsza to pożyteczni idioci wierzący w swoje ideologie.
   – to banda cwaniaków, zdrajców, i reprezentantów obcych grup interesów którzy wiedzą o co w tym chodzi.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s