Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Apele » Czy będzie koniec świata? Oto odpowiedź na Wasze pytanie, rzucane czasami żartem

Czy będzie koniec świata? Oto odpowiedź na Wasze pytanie, rzucane czasami żartem

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,621,596 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Oto odpowiedź na Wasze pytanie, rzucane czasami żartem: „Czy będzie koniec świata”?

zmiany klimatuOn się odbywa każdego dnia, trwa od bardzo długiego okresu czasu. My tego nie zauważamy, przynajmniej większość z nas. Przyzwyczajamy się do coraz gorszych warunków życia, do wojen, anomalnych zmian klimatycznych, zapaści ekonomii, do newsów o globalnym wielkim wymieraniu.

Pożary w Indonezji zostały określone jako „największa katastrofa ekologiczna w historii planety„. Przypomnijmy, że dzisiejsze pustkowia Sahary i Australii przed tysiącami lat były porośnięte bujną roślinnością. Tylko człowiek poprzez wypalanie roślinności doprowadził do pustynienia. To samo dzieje się teraz w Indonezji. Pożary te rozciągają się na przestrzeni aż 5000 kilometrów i obejmują praktycznie cały archipelag Indonezji.Wymiera lokalna, unikatowa flora i fauna. Już teraz mówi się, że wiele gatunków jest zagrożonych wyginięciem.

Za pożary odpowiadają tamtejsze elity polityczne i ich żądza zysku – o tym piszą obywatele Indonezji jak i Polacy tam mieszkający:

pożary w IndonezjiSytuacja jest katastrofalna. Setki tysięcy ludzi trafiło do szpitali. Tysiące lub więcej zmarło. Wymierają gatunki, kraj pustynieje. Pożarów które od zawsze były wzniecane przez rolników, nie ma co i nie ma kto gasić. Bo od dwóch lat trwa susza a straż pożarna już nie jest w stanie sobie poradzić z pożarami, które wymknęły się spod kontroli.

Warto też dodać, że podobne, choć inne procesy dzieją się w Polsce. Od wielu dekad mamy największe w Europie braki wody. Susza w Polsce z małymi przerwami trwa od 2012 roku. W tym roku była wyjątkowo dotkliwa. Rolnicy stracili ponad 1/3 plonów – popatrzcie na ceny różnych owoców i warzyw na targowiskach i w sklepach. Te które są w sprzedaży, są małe i wysuszone. Energetycy mówią, że zimą grożą nam kolejne przerwy w dostawach energii, bo rzeki nadal notują rekordowo niskie stany.

Nic nie wskazuje na to, że zmiany klimatyczne ustaną po tym, jak w przyszłym roku rekordowo silny prąd El Nino osłabnie. Rządy i kapitaliści dostrzegli intratną niszę na rynku. Wymyślili pełną luk i błędów teorię o globalnym ociepleniu. Wprowadzili podatki, ograniczenia, i zarabiają na tym miliardy dolarów. Są to sumy niewyobrażalne dla nas, przeciętnych zjadaczy chleba. Obrzydzili wielu ludziom tematy takie jak ochrona przyrody czy zmiany klimatyczne, których nie sposób już ignorować.

Chciwość korporacji i korupcja doprowadziły do największej katastrofy ekologicznej w dziejach (video):

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


37 komentarzy

 1. nie bardzo rozumie te wszystkie lamenty ,swiat istnieje dluzej niz historia i zawsze zmiany powodowaly ze swiat szedl do przodu,wydawalo by sie ze z cala nasza swiadomoscia zmian, powinnibylismy sie przystosowac do nadciagajacych przemian w naszym wszechswiecie ,ewolucja nie ma konca,epoka lodowcowa ,teraz wysokie temperartury ,i co my wogole mozemy na tym najpiekniejszym ze swiatow ,nie ludzmy sie nadzieja ze jestesmy kims wiecej niz jednym z ogniw wszechswiata,co jest naszym przeznaczeniem….boooo nie wiemy i nigdy sie nie dowiemy

  Lubię

  • gmo zabija pisze:

   nie ma zadnego przeznaczenia to new age, dla kazdego jest co innego, kazdy wie co tu robi oprucz tych nie medytujacych i malo swiadomych

   Lubię

 2. semperparatus pisze:

  Lepiej będzie jak ten świat zniknie…to więzienie i miejsce tortur…rządzone przez jahwe-szatana-demiurga…

  Lubię

 3. semperparatus pisze:

  Lepiej,jeśli ten świat-więzienie i miejsce tortur…rządzone przez jahwe-demiurga-szatana…zniknie…

  Lubię

 4. barra barra pisze:

  raczej końca świata w rozumieniu „końca” nie będzie. To, co kończy się na naszych oczach, to życie, jakie znamy, tj. bez działań wojennych i zmian Matki Natury. Można więc powiedzieć, że kończy się świat, jaki znamy i pojmujemy. To cykl, który jest nieunikniony. Ludzie mają świadomość, że Matka Natura, to siła wyższa i co by nie zrobili, to nie zmienią tego. Ludzie mają też świadomość, że człowiek, to siła niższa i co by nie zrobili, tego również nie zmienią, bo zegar okultystów „tyka” z niespotykaną precyzją.

  W 2016 rozpoczyna się reset – 6x6x6=2(0)16

  ten film zrobił na mnie wyjątkowe wrażenie. Warto go obejrzeć

  MEGA KŁAMSTWO I WIELKI UCISK

  Lubię

  • gmo zabija pisze:

   bara chyba cie pogielo, katolicyzm ? bije ci na glowe, dlatego ten doom i gloom u ciebie, musisz isc na odwyk -_-

   Lubię

   • barra barra pisze:

    bardzo niewłaściwie szufladkujesz mnie. obejrzyj do końca bo z pierwszych minut złe wnioski wyciągasz. no chyba ze boisz się zmieniać własne poglądy a krową chyba nie jesteś

    Lubię

 5. ajkawbenorkaw pisze:

  Każdy człowiek, każde zwierzę, każde zbiorowisko roślin to osobny świat. Giną ludzie, giną zwierzęta, niszczy się środowisko — ginie wiele podświatów tworzących nasz świat. Wody w tym kraju brakowało i dawniej.

  Jedyny gospodarz Edward Gierek planował budowę licznych stopni wodnych na Wiśle i specjalnego kanału odsyłającego nadmiar wód Wisły na Śląsk. Niestety do realizacji tego projektu nie doszło. Następca Gierka miał inne plany, a wojna polsko — jaruzelska zahamowała rozwój projektów wodnych.

  Nastała Rzeczpospolita Polska. zabrakło patriotów typu Grabski, Kwiatkowski, a nowi politycy żarli się o niepotrzebne nikomu bzdury i pierdoły. Nawet wielka woda nie zmieniła niczego. Zamiast łożyć na budownictwo wodne wysyłano na koszt polskiego podatnika wojsko do Iraku i Afganistanu.

  Teraz też nikt nie mówi o magazynowaniu i oczyszczaniu wody nowoczesnymi technologiami. Po co komu kłopot. Za parę lat i tak wypędzą z koryta. Ładne słowa, szumne hasła Bóg, honor, ojczyzna.
  Bóg JVHV zbytnio nas nie kocha. Honor umarł w 1939 roku. Ten kraj na pewno nie jest ojczyzną najuboższych obywateli. 26 to dość aby ściągnąć rodaków ze wschodu. By zlikwidować bezdomnych.

  Tymczasem mówią nam, że zamiast własnych obywateli mamy umieszczać w luksusach cudzoziemców. Ich kolor skóry, ich religia, i inność mnie nie obchodzą. Ja tylko mówię DOŚĆ.
  Dość wyzyskiwania Polaków. Nas na utrzymywanie uchodźców po prostu nie stać. Ani jednego uchodźcy w tym kraju. Ja przeciw temu protestuję. Będzie nas stać — zaprosimy sami.

  Lubię

  • ajkawbenorkaw pisze:

   Wiersz 17 jest 26 powinno być 26 lat.

   Lubię

  • Roni7 pisze:

   Jak wybito inteligencję w latach 1939 -1956 to co się dziwisz. Od około 70 lat w Polsce nie ma elit im nie będzie, no chyba że rozpoczniemy odbudowę a na to potrzeba jakieś 20 lub 25 lat czyli jedno pokolenie. Nie mamy tyle czasu, trzeba było robić to już 1989 to już byśmy teraz mieli przynajmniej jakieś podstawy ale wiadomo jak była sytuacja w tamtych czasach, klątwa okrągłego stołu nadal wisi nad nami. Dla mnie Bóg, Honor i Ojczyzna nie istnieje natomiast istnieje WOLNOŚĆ,HONOR,ODWAGA wszystko tak samo ważne , równorzędne.

   Lubię

  • gmo zabija pisze:

   ja bym zapraszal naszych slowian z syberi rosji kazachstanu nawet jak nas nie stac, nongolom sydom i alabom mowie wypierdalac, jestescie tak od nas rozni ze marsjan wollbym zapraszac, moze jakies technologie by przywiezli z soba

   Lubię

 6. barra barra pisze:

  roni. myślę, że bez odwagi nie ma wolności a bez wolności nie ma honoru;)
  może DUCHOWOŚĆ + SZACUNEK = POLSKA

  Lubię

 7. barra barra pisze:

  qrwa, to co widzimy w metrixowym systemie, to totalne zero przy sprawach, o których opowiada ten człowiek. Co się na tym chorym świecie dzieje?

  Lubię

 8. barra barra pisze:

  kto głosował na Kukiza??? hahaha!!!!!!
  http://archiwaipn.hvs.pl/kukiz-i-bezpartyjni-czerwoni-baronowie/

  Lubię

  • Jarek Kefir pisze:

   Tam każdy polityk jest punktowany. Ale cóż, mamy wybór. Albo zaakceptować tę cywilizację z całym dorobkiem inwentarza, tego naszego gruchota, i próbować coś zmienić. Albo rezygnujemy z polityków, liderów, zasad, policji, armii – i wracamy do jaskiń. Albo jeszcze lepiej – na drzewa. 🙂

   Lubię

   • barra barra pisze:

    nigdy nie przepadałem za piłką nożną, nic oprócz korupcji i kiboli. ale ten film zmienił moje nastawienie do tych Wielkich Polaków zwanych kibolami. Weterani wojenni ujmują słowami serce, jak wysławiają ludzi, którzy kochają ten kraj i jaki mają do nich szacunek. W końcówce tego klipu spociły mi się oczy

    a to znalazłem obok tego klipu – ludzie muszą słuchać wzniosłych słów, bo to buduje ducha walki o swój dom

    będzie dobrze, bo nasi Ci wspaniali ludzie zwanymi kibolami są liczniejsi niż niejedna armia

    Lubię

    • barra barra pisze:

     drugi link żle się skopiował. ten jest poprawny

     Lubię

    • barra barra pisze:

     no qrde, nie wiem co się dzieje. wbijcie w neta
     UTWÓR PATRIOTYCZNY / DUMNY Z POCHODZENIA / POLSKO KOCHANA / BIAŁO-CZERWONA DUMA
     chodzi o piosenkę a nie kretynów z wiejskiej

     Lubię

    • gmo zabija pisze:

     dokladnie kibole to takie niezalezne biale cialka krwi polskiego organizmu im sie nie da wcisbac kitu ze z arabami bedziemy szczesliwi np i inne takie, wiadomo czesc z nich to przestepcy ale napewno nie wiekszosc

     Lubię

  • gmo zabija pisze:

   pozyjemy zobaczymy, nie warto oceniac dnia przed zachodem slonca, bara za duzo doom i gloom w tobie, zwieksz sobie czestotliwosc, medytuj

   Lubię

 9. barra barra pisze:

  Austria – XI.2015

  Lubię

  • gmo zabija pisze:

   a od czego maja pistolety ? to sa zarty z policji, swoich by lali ile by wlazlo a tu jakis taki teatr to samo w niemczech i w polsce, trzeba by tu amerykanow bo katolickie pizdy europejskie to jakies hujowe gejowstwo

   Lubię

 10. barra barra pisze:

  dostałem info, że dziś o 22:55 tvp2 ma ciekawy „hit dnia” pod ciekawym tytułem „Scjentolodzy wyruszają na wojnę”. hmmm, ciekawe, ciekawe

  Lubię

 11. barra barra pisze:

  mój kandydat na Króla Polski

  Lubię

  • gmo zabija pisze:

   dobre gwiazda smierci -_-, to prawda zydomongoly chca sobie nowe panstwo zrobic nad morzem czarnym i baltyckim z polski i ukrainy, nic nowego, te 50cio stopniowe upaly w izraelu daja sie we znaki widac ze postanowili do chlodku sie przeprowadzic

   Lubię

 12. barra barra pisze:

  dostawa nowego sprzętu dla isis + eskorta apache usa 😉 taaa

  Lubię

  • barra barra pisze:

   no i żeby nie było wątpliwości że dostawy dla isis przez usa, to nie żart

   Lubię

   • areckir pisze:

    Już nie mogę Cię słuchać! Wypierdalaj!!! Barra, barra., Ale Jarku, jak Ty Chcesz.

    Lubię

    • areckir pisze:

     Wszyscy macie „te Wasze okulary”, A po CO???

     Lubię

    • barra barra pisze:

     polecam psychiatrę z egzorcyzmami. przydadzą się każdemu wampirowi energetycznemu
     jakież ty musisz mieć smutne i puste życie, wypełnione nienawiścią
     musi jakaś trauma cię spotkać abyś przejrzał na oczy i otworzył umysł
     z jednej strony ogarnia cię qrwica a z drugiej spokój – taki dualizm w żałosnym wydaniu
     żal mi cię i nawet nie potrafię w tym twoim klimacie ułożyć „merytoryczną” odpowiedź
     powiadam tobie – tylko egzorcyzmy ciebie uratują 😉

     ps. jak mnie „słuchasz” w necie? może słyszysz jakieś inne głosy??? powiadam tobie – tylko egzorcyzmy, tylko.

     Lubię

 13. areckir pisze:

  Jarek, ja wiem, że Ty już masz mnie dość. Ale, to dopiero się zacznie:-) Bądź Moją tele… Zmysłowym… Płomieniem… Nie mogę się kurwa odciąć od tego gówna…

  Lubię

 14. gmo zabija pisze:

  mongoly kazdy lad zamienia w gowno, szkoda zwierzat tylko, im szybciej ta rasa zniknie tym lepiej dla wszystkich to samo z arabami

  Lubię

 15. nieustraszona pisze:

  Po co więc nadal utrzymywać tą „rasę” pod ich okupancką „władzą” odwiecznych szkodników i ich geszeftami w plenerze ?

  Po co czekać na „cud” skoro samodzielnie trzeba w końcu zagłodzić parchy żerujące tylko i wyłącznie na niewiedzy prawnej ?

  Niech tu nikt nie próbuje nawet pomyśleć, że to się nie da, bo sam sobie strzeli w stopę !

  Poniższy uskuteczniony przykład potwierdza tylko nadejście końca papierowego świata stworzonego przez odwiecznych handlarzy, kryminalistów i oszustów na szczytach kamuflażu władzy, religii,prawa i medycyny żerujących na naiwności ludzi, na zasadzie „przyjdzie głupi, co wszystko kupi” .

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/126937,zaglodzic-papierami-papierowego-wampira

  Dosyć smęcenia i braku wiary w samego siebie, bo uzbrojeni w papier i przybory pisarskie nadszedł czas rozwalenia systemu od środka i to za pomocą jego własnej papierowej „broni”, zawierającej wiedzę o trikach bezprawia wszelkich korporacyjnych geszeftów łącznie z wszelkimi firmami administracyjnymi i kościelnymi grasujących w biały dzień za pomocą bezprawnie wrzucanych pism, za pomocą bezprawnych „paragrafów” czy „umów” do bezpodstawnego płacenia wszelkich kryminalnych haraczy z podatkami na czele !

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 126 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: