Afery

Barack Obama to polityczna marionetka która pustoszy światową ekonomię

Barack Obama to polityczna marionetka która pustoszy światową ekonomię

barack obamaBarack Obama okazuje się być marionetką systemu. Zasłynął on przed laty skrajnie lewicowymi (a raczej neoliberalnymi) hasłami, i na tej fali wygrał wybory. Dostał pokojową nagrodę Nobla za tak zwane dobre chęci, choć za jego rządów USA spustoszyło wiele krajów na Ziemi – Pakistan, Afganistan, Jemen, Syria, Libia, Irak, itp.

To USA razem z sojusznikami z Europy i Izraela odpowiada za tak zwany kryzys imigracyjny, będący w rzeczywistości inwazją militarną państwa islamskiego (isis). Które zostało z kolei stworzone przez totalitarną dynastię Saudów za amerykańskie petrodolary. I przy wsparciu CIA.

Pamiętajmy jednak, że Barack Obama jest tylko narzędziem w rękach silniejszych od siebie. Kto jest na szczycie globalnej piramidy władzy – tego na dobrą sprawę nikt nie wie. Przede wszystkim Obama nie tylko nie przerwał szaleństw poprzedniej ekipy (George w. Busha) ale wręcz je spotęgował. Za Obamy USA stało się państwem pogrążającym się w cichym totalitaryzmie.

Zapraszam do obejrzenia filmu!

Jarek Kefir

Cytuję: „Oszustwo Obamy to kolejny film Alexa Jonesa, popularnego amerykańskiego teoretyka spiskowego, gospodarza własnego programu radiowego i producenta filmów dokumentalnych. „The Obama Deception” to jego spojrzenie na sylwetkę obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dokument stawia tezę, że Barack Obama niesie ludziom fałszywą nadzieję, a tak naprawdę stoją za nim ci sami ludzie, którzy doprowadzili USA na skraj bankructwa i pozbawiają mieszkańców tego kraju podstawowych praw obywatelskich.

Osiągnęliśmy kluczowy moment w planach wdrażania Nowego, Orwellowskiego Porządku Świata i jedynie poprzez demaskowanie oszustw możemy ocalić wolność. To właśnie robi ten film: odkrywa fakty – kto tak naprawdę stoi za Obamą i wskazuje kłamstwa, których już zdążył się on dopuścić. Szeroko omawia także powiązania Baracka Obamy z ośmiornicą wielkiej światowej finansjery, która dzięki celowo wywołanemu przez siebie kryzysowi i marionetkowym politykom plądruje doszczętnie światową ekonomię.”

Reklamy

3 odpowiedzi »

 1. Kropka lubi ,,i”. Jeżeli z tym yahwe jest prawda, a wszystko na to może wskazywać, czy to oznacza, że ludzie mają poczuć się bezsilni wobec takiej siły, usiąść okrakiem na progu swojego domu i wyć w beznadziei, wydając przeciągły okrzyk zbłąkanego kojota?
  Jesteśmy w czarnej dupie, bo ktoś lub coś nami rządzi, zniewala i jest tak potężny, że w zasadzie nie mamy na to wpływu ?
  Dodatkowa trudnością jest fakt, że zniewolenie Ziemi przez yahwe dotrze do wszystkich ludzi za tysiąc lat. Ta informacja nie da rozwiązania, ponieważ nie mamy takich możliwości twórczych w astralu.
  Możemy wpływać na rzeczywistość ziemską (po nitce do kłębka). Ponadto, zgodnie z dualizmem Wszechświata istnieje Jasna Strona Mocy, która przeciwstawia się złu.
  Jedyne wyjście to być, żyć po JEJ stronie, ale też nie oznacza to pozycji klęku, złożonych rączek i miłościwie- głupawej miny w oczekiwaniu na cios od tyłu obuchem w łeb.
  Czy w ten sposób znikną ziemscy słudzy wyższych przedstawicieli zła? No chyba uwierzy w to poczciwa babuleńka centrująca swoją energię w gipsowej figurce.
  Nie przeczę, że gromadzenie się wielu ludzi, wysyłających pozytywne wibracje to zbędne działanie. Wręcz przeciwnie. Dobra jest więcej niż zła – w przeciwnym razie świat już by nie istniał.
  Ale DOBRO POWINNO BYĆ TAK SAMO CZYNNE JAK ZŁO.

  Ci co mogą, potrafią działają na planie fizycznym, demaskując dziadostwo tego świata i je zwalczając. Róbmy to samo.
  Ktoś powie: ,,A co ja mogę?” Bardzo wiele. Wystarczy, że otworzysz oczy kilku ludziom na istnienie Prawdziwego Źródła, poprzez wskazanie na owoce tych, którzy służą bogom fałszywym.
  I wcale by najmniej nie chodzi tu tylko o religie, ale o zwykłego członka rodziny, czy sąsiedztwa, który żeruje na ludzkiej krzywdzie.

  Demaskowanie daje informację, ta rodzi świadomość. Lecz jeśli świadomość nie przerodzi się w zjednoczenie – np. narodu – i jawny sprzeciw, bunt, to dalej sobie narzekajmy, siedząc w póki co oświetlonym i ciepłym mieszkanku.

  Że wejdę na nasze podwórko. Zobaczcie jak Polska, Polacy są podzieleni. Wystarczy teatr z frakcjami politycznymi [dla mas trzeba tworzyć igrzyska, by trybuny czuły się bezpiecznie ].
  A gdzie jest JEDNOMYŚLNOŚĆ NAS WSZYSTKICH?
  Czas zrozumieć, że celowo, sztucznie jesteśmy nastawiani przeciwko sobie.
  Czas pojąć, że w naszym narodzie jednakowo wykorzystuje się Polaka, bez względu na wierzenia, ich brak, status społeczny, czy przynależność lub sympatię partyjną, czy też anty polityczne nastawienie.

  Naród, który nie umie wyjść ponad podziały i nie potrafi widzieć wyższych celów, dobra wspólnego dla wszystkich, nigdy nie stanie się silny, ważny i suwerenny.
  Taki naród musi być jednego świadomy, że dla innych będzie grał rolę dojnej krowy. Choć i w niej mleko się kiedyś skończy.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s