Afery

Barack Obama to polityczna marionetka która pustoszy światową ekonomię

Barack Obama to polityczna marionetka która pustoszy światową ekonomię

barack obamaBarack Obama okazuje się być marionetką systemu. Zasłynął on przed laty skrajnie lewicowymi (a raczej neoliberalnymi) hasłami, i na tej fali wygrał wybory. Dostał pokojową nagrodę Nobla za tak zwane dobre chęci, choć za jego rządów USA spustoszyło wiele krajów na Ziemi – Pakistan, Afganistan, Jemen, Syria, Libia, Irak, itp.

To USA razem z sojusznikami z Europy i Izraela odpowiada za tak zwany kryzys imigracyjny, będący w rzeczywistości inwazją militarną państwa islamskiego (isis). Które zostało z kolei stworzone przez totalitarną dynastię Saudów za amerykańskie petrodolary. I przy wsparciu CIA.

Pamiętajmy jednak, że Barack Obama jest tylko narzędziem w rękach silniejszych od siebie. Kto jest na szczycie globalnej piramidy władzy – tego na dobrą sprawę nikt nie wie. Przede wszystkim Obama nie tylko nie przerwał szaleństw poprzedniej ekipy (George w. Busha) ale wręcz je spotęgował. Za Obamy USA stało się państwem pogrążającym się w cichym totalitaryzmie.

Zapraszam do obejrzenia filmu!

Jarek Kefir

Cytuję: „Oszustwo Obamy to kolejny film Alexa Jonesa, popularnego amerykańskiego teoretyka spiskowego, gospodarza własnego programu radiowego i producenta filmów dokumentalnych. „The Obama Deception” to jego spojrzenie na sylwetkę obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dokument stawia tezę, że Barack Obama niesie ludziom fałszywą nadzieję, a tak naprawdę stoją za nim ci sami ludzie, którzy doprowadzili USA na skraj bankructwa i pozbawiają mieszkańców tego kraju podstawowych praw obywatelskich.

Osiągnęliśmy kluczowy moment w planach wdrażania Nowego, Orwellowskiego Porządku Świata i jedynie poprzez demaskowanie oszustw możemy ocalić wolność. To właśnie robi ten film: odkrywa fakty – kto tak naprawdę stoi za Obamą i wskazuje kłamstwa, których już zdążył się on dopuścić. Szeroko omawia także powiązania Baracka Obamy z ośmiornicą wielkiej światowej finansjery, która dzięki celowo wywołanemu przez siebie kryzysowi i marionetkowym politykom plądruje doszczętnie światową ekonomię.”

Reklamy

21 odpowiedzi »

 1. a przy okazji wyssali wszystkie aktywa kraju z ktorego zarzadzaja.Doprowadzili USA I jej obwateli do dna,klasa srednia -srednia ludzi pracy nie istnieje.Wszystkie poprzednie rzady kolejno pracowaly na ta sytuacjie gdzie ostatnia faza „ekonomi”usa jest wewnetrzyny kanibalizm swoich ludzi I ekonomi.W niektorych rejonach NY nie widziano takiej biedy wsrod obywateli,biedy bialych ozywisie ludzi,ktorzy nie rozumieja nawet co sie stalo z ich zyciem przez ostatnie 7 lat.Wystarczy pojecha 60 -100 mil na zachod od Manhattanu aby to zrozumiec nie wspomne juz o innych stanach.

  Polubienie

  • zmyślasz w stanach nie ma biedy owszem jest gorzej niż w latach 90tych ale u nich bieda to mniejszy dom jacuzzi i samochod, kraj policyjny tak ale to się nic nie zmienilo tak zawsze było przynajmniej od ostatnich 30tu lat, kloszardzi tak bo to tez tak zawsze było, obama to taki smieszny kucyk morderca no w końcu z Chicago z miasta alcapone. zaraz po spotkaniu z obama babka która reprzentowala rodziny osob poległych w detonacjach budynkow w ny została zamordowana, wszędzie te same zydomongolskie gangi mordują niewygodnych u nas Lepper i Petelicki i setki innych mniej znanych gryzących kwiatki od spodu, pilotowi jaka 40 obcieli hamulce w samochodzie ale się chłopina zorientowal…, obama podpisal w styczniu ustawe ze mogą trzymać w wiezieniu każdego niewygodnego jak długo chcą bez prawa do odwiedzin kogokolwiek i adwokata, zona kucyka ma organiczny bio ogrod w białym domu a obama na odwrot kryje firmy gmo w tym monsanto jak tylko długo się jeszcze da, u nas Komorowski idiota wraz z PSLPO podpisali ustawe o gmo tez cichaczem oczywiscie i dopiero za 3cim razem, większość o tym nie wie, kefir pisze „Kto jest na szczycie globalnej piramidy władzy – tego na dobrą sprawę nikt nie wie” pisz za siebie, stwierdzenia typy nikt czy wszyscy to generalizmy czyli rodzaj poezji naukowej… wszystkim rzadzi reptylomongol yahwe z ksiezyca przez szaraków a szaraki przez zydomongolow z cia/nsa/mossad, kropka. i tak od 13500 lat, kropka.

   Polubienie

   • Kropka lubi ,,i”. Jeżeli z tym yahwe jest prawda, a wszystko na to może wskazywać, czy to oznacza, że ludzie mają poczuć się bezsilni wobec takiej siły, usiąść okrakiem na progu swojego domu i wyć w beznadziei, wydając przeciągły okrzyk zbłąkanego kojota?
    Jesteśmy w czarnej dupie, bo ktoś lub coś nami rządzi, zniewala i jest tak potężny, że w zasadzie nie mamy na to wpływu ?
    Dodatkowa trudnością jest fakt, że zniewolenie Ziemi przez yahwe dotrze do wszystkich ludzi za tysiąc lat. Ta informacja nie da rozwiązania, ponieważ nie mamy takich możliwości twórczych w astralu.
    Możemy wpływać na rzeczywistość ziemską (po nitce do kłębka). Ponadto, zgodnie z dualizmem Wszechświata istnieje Jasna Strona Mocy, która przeciwstawia się złu.
    Jedyne wyjście to być, żyć po JEJ stronie, ale też nie oznacza to pozycji klęku, złożonych rączek i miłościwie- głupawej miny w oczekiwaniu na cios od tyłu obuchem w łeb.
    Czy w ten sposób znikną ziemscy słudzy wyższych przedstawicieli zła? No chyba uwierzy w to poczciwa babuleńka centrująca swoją energię w gipsowej figurce.
    Nie przeczę, że gromadzenie się wielu ludzi, wysyłających pozytywne wibracje to zbędne działanie. Wręcz przeciwnie. Dobra jest więcej niż zła – w przeciwnym razie świat już by nie istniał.
    Ale DOBRO POWINNO BYĆ TAK SAMO CZYNNE JAK ZŁO.

    Ci co mogą, potrafią działają na planie fizycznym, demaskując dziadostwo tego świata i je zwalczając. Róbmy to samo.
    Ktoś powie: ,,A co ja mogę?” Bardzo wiele. Wystarczy, że otworzysz oczy kilku ludziom na istnienie Prawdziwego Źródła, poprzez wskazanie na owoce tych, którzy służą bogom fałszywym.
    I wcale by najmniej nie chodzi tu tylko o religie, ale o zwykłego członka rodziny, czy sąsiedztwa, który żeruje na ludzkiej krzywdzie.

    Demaskowanie daje informację, ta rodzi świadomość. Lecz jeśli świadomość nie przerodzi się w zjednoczenie – np. narodu – i jawny sprzeciw, bunt, to dalej sobie narzekajmy, siedząc w póki co oświetlonym i ciepłym mieszkanku.

    Że wejdę na nasze podwórko. Zobaczcie jak Polska, Polacy są podzieleni. Wystarczy teatr z frakcjami politycznymi [dla mas trzeba tworzyć igrzyska, by trybuny czuły się bezpiecznie ].
    A gdzie jest JEDNOMYŚLNOŚĆ NAS WSZYSTKICH?
    Czas zrozumieć, że celowo, sztucznie jesteśmy nastawiani przeciwko sobie.
    Czas pojąć, że w naszym narodzie jednakowo wykorzystuje się Polaka, bez względu na wierzenia, ich brak, status społeczny, czy przynależność lub sympatię partyjną, czy też anty polityczne nastawienie.

    Naród, który nie umie wyjść ponad podziały i nie potrafi widzieć wyższych celów, dobra wspólnego dla wszystkich, nigdy nie stanie się silny, ważny i suwerenny.
    Taki naród musi być jednego świadomy, że dla innych będzie grał rolę dojnej krowy. Choć i w niej mleko się kiedyś skończy.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • krysiu wrecz przeciwnie powinnismy robic swoje, demaskowac szarkow reptylow i wszystkich zydoarabomongolow im pomagajacym, andromeda tnie sie z reptoidami tak na serio w widzialnym i niewidzialnym wymiarze juz od lat 90tych, nam pozostaje robic wszystko co w naszej mocy, jak yahwe rozpierdoli matke ziemie to trudno i tak nie jestesmy cialami szkoda ziemi by bylo wiadomo ale mamusiek jest troche w naszej galaktyce, ziemia astralnie tez nie umrze tylko straci powloke jak my, yahwe jest debilem z mentalnoscia kim jao umga czy jakiegos tam, jest tak debilny ze musi sie naradzac z zydami czesto gesto co zrobic next, w talmudzie pisze cos ze przychodzi czas ze i pan musi zasiegnac rady rabbiego wiec nie mamy doczynienia z potezna wszechwladna sila a raczej z debilem z wybuchowymi zabawkami, u nas jest podzial na biedokatolikow i w miare majetnych korporacjuszy z pozyczkami jedni i drudzy maja inne cele i problemy, to nie jest do pogodzenia na dzisiaj ci drudzy to tacy europejczycy zainteresowani tylko soba nie narodem, biala rase i granice maja za nic nawet tu u nabiala pisza ze araby i inne takie sa swietni a polacy be, tylko nie wiedza ze tylko biala czysta rasa jest w stanie stworzyc cywilizacje i jak nastapi przerost ciapatego nad bialym to wszystko pierdolnie, na dzisiaj po mojemu trzeba grac w dwa ognie z europa i grupa wyszechradzka-kto ta nazwe wymyslil ?,no zesz qrwa?- innego wyjscia nie widze a z czasem unia i tak pierdolnie jak brytania z niej wyjdzie, to sie juz posypie i wtedy warto miec plan b z naszymi pobratymcami a yahwe ? no coz, niech se robi co chce, na niego bat juz jest ukrecony, kwestia czasu tylko, demaskowanie go to najlepsza taktyka tego sie boi jak ognia to samo z szarakami lozami zydomongolskimi etc, nie jestesmy w dupie tylko w sytuacji wymagajacej dzialania, ot co, namaste

     Polubienie

    • ,,gmo zabija pisze:
     10 Listopad 2015 o 17:13 ”

     Bardzo mądre słowa.
     Gmosiu, mam do ciebie arcy ważne, choć kontrowersyjne pytanie.
     Na potrzeby tego pytania przytoczę fragment historii (udokumentowanej)

     ,,Przez ostatnie 1000 lat ponosimy tylko skutki zmiany tożsamości, łatwowierności, głupoty i poddaństwa. Właśnie na tym polegał również numer z podrzuceniem nam obcej religii Cesarstwa Rzymskiego.
     Lechici, Polacy stali religijnie sterowanymi antypolakami. Co widać i dzisiaj gdzie każdy katolik to wróg słowiańskiej Polski! Nie wie, że oficjalny upadek Cesarstwa Zachodniorzymskiego jest jednym z wielu historycznych nieprawd, mitów.
     Imperium trwało nadal, przekształciło się w cesarstwo Rzymsko-Niemieckie i przez wieki używało ludów i państw germańskich (należy pamiętać że Germanie antyczni to są Słowianie, bo tak nazwali Rzymianie ludy które napotkali na północy, ale z czasem Niemcy przywłaszczyli sobie tą nazwę jako lud ich przodków), by zdobywać, kawałek po kawałku, ziemie Lechitów.
     Cesarstwo Rzymskie wraz z tysiące razy modyfikowaną religią, trwa po dziś dzień. Papież ma jednocześnie funkcję imperatora (cezara), zaś bank watykański kontroluje wszystkie zasoby naturalne, korporacje, banki prywatne i banki narodowe na świecie. W czasie II wojny światowej faszystowskie Włochy, Watykan i faszystowskie Niemcy, to kolejna odbudowa i odsłona wielkiego Imperium Romanum, które od zawsze było śmiertelnym wrogiem słowiańskiej Polski. A czemu papieże noszą tytuł cesarzy rzymskich, tj PONTIFEX MAXIMUS? Nikt nie dał na to pytanie rzetelnej odpowiedzi. ”

     Chodzi mi właśnie o Germanów, którzy również zaliczali się do antycznych Słowian, a od których, nazwę ,,Germanie” przywłaszczyli sobie Niemcy (nawiasem, dlatego nie porozmawiasz z Niemcem o ,,ich” starożytności)

     Niejednokrotnie, Gmosiu, podkreślałeś, że wygląd czystej rasy białej to blond włosy, niebieskie oczy, jasna karnacja skóry, smukli, nieco wysocy.
     Ten karakan Hitler – paradoksalnie mały, ciemne włosy, ciemne oczy – miał obsesję na punkcie odnowienia czystej rasy germańskiej. Blond włosy, oczy niebieskie, smukli itd.
     Oto moje pytanie:
     Dlaczego Hitlerowi tak bardzo zależało na ,,odbudowie” czystej rasy białej, germańskiej, a przecież w konsekwencji RASY SŁOWIAN?!
     Czy wiedział o rasie białej to, co m.in. ty podajesz w swoich przekazach?
     Nie chodzi mi o to, że karakan ruszył na podbój wschodniej słowiańskiej Europy ( to macha niemieckich karteli chemiczno – farmaceutycznych i ówcześnie faszystowskiego Watykanu), ale o sam fakt odrodzenia rasy białej, bez ,,domieszek”.

     Nie kwestionując oczywiście twojej, Gmosiu, rozległej wiedzy, może ktoś jeszcze zabrał by głos w tej sprawie?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • hitler byl pod wplywem mongola yahwe i zdrajcy kronosa (biala rasa ojciec zeusa) nawet podkradal nam blondynkow z polskich sierocincow podobnych do kronosa, hitler to zyd sefardyjski czyli najgorszy polmongolski nieobliczalny bezduszny rodzaj ich charakterystyka jest schizofrenia wiec nielogicznoscia jest ich logika i samoistna automatyczna agresja np przejawiajaca sie w napadaniu na inne rasy/kraje, pelne mongoly typu chinoli czy japoncow maja ta cechy jeszcze bardziej zwielokrotnione, cale chiny to byl bastion bialej rasy brutalnie wymordowanej przez chinade, do dzisiaj mamy tam swoich 12 ogromnych miast skrzetnie przysypanych i zalesionych szybko rosnacymi gatunkami drzew to samo z naszymi piramidami tam, mongoly to sa naprawde debile plasko na 100 kilometrach i jedna kanciasta gora w ksztalcie piramidy wystaje i mysla ze nikt sie nie zorientuje… polmongol hitler umowil sie z polmongolem stalinem w 39 roku ze sie spotkaja w warszawie, stalin napdnie ze wschodu hitler z zachodu, lecz stalin zrobil w chuj hitlera i 1 wrzesnia jak juz hitler wjechal mowil mu ze jeszcze nie jest gotowy i sie skonczylo na tym niby ze to hitler napadl na polske i sie spotkali w brzesciu na naszej wschodniej granicy, najwiecej ludzi ginie podczas kontrataku np dobrej rosji na zlego hitlera wiec chodzilo zeby wiecej bialasow zabrac do grobu, hitler mordowal zydow aszkenazyjskich pochodzacych od rasy hellenskiej ktorych jest prawie 95 procent na swiecie reszta to polmongolskie chuje sefardyjskie jak stalin hitler, nasi oprawcy/sedziowie ze smolenska, z wczesnego prl itd, sefardyjscy morduja wszystko co hellenskie czy slowianskie w tym aszkanazyjskich, hitler mial nie rowno pod sufitem jak mysla ze jest czescia bialego plemiena kronosa bedac bekartem rotschilda plus te wasiki zydoarabskie ktore byly istna prowokacja antyslowianska

     Polubienie

   • „zmyślasz w stanach nie ma biedy owszem jest gorzej niż w latach 90tych ale u nich bieda to mniejszy dom jacuzzi i samochod, kraj policyjny tak ale to się nic nie zmienilo tak zawsze było przynajmniej od ostatnich 30tu lat, kloszardzi tak bo to tez tak zawsze było, ”

    -GMO lubie Twoje komentarze I zgadzam sie we wielu punktach ale co do ekonomi usa ktora wywiera istotny wplyw na swiat oraz co do samej sytuacji egzystencjonalnej w tym kraju tez cos wiem.Problem polega na tym ze usa od lat jest wyznacznikiem dobrobytu I podobno wzorcem bogactwa-niestety to tylko zewnetrzny wizerunek a bieda tutaj zazyna sie na powaznie.Wieksze miasta przy wschodnich metropoliach czy zachodnich funkcjonuja ale reszta spoleczenstwa zazyna popadac w biede ,szczegolnie biala czesc odcieta od socialu.Pojedz od NYC na wschod jakies 60 mil to zobaczysz ta Ameryke lub pokrec sie w innych rejonach oddalonych od wielkich miast. Bieda tutaj juz nie jest wyjatkiem a raczej spotykana z tendencja nasilajaca sie. Wielkie domy,baseny sa ale duza ilosci tych pseudo bogaczy na kredyt zazyna brakowac na utrzymanie. Mam nadzieje GMO ze mieszkasz w USA od lat I jestes na biezaco,widujac klase super bogaczy I reszte zrujnowanych sredniakow jaki i kolorowych biedakow jezdzacych BMW a korzystajacych z socjalu za podatki upadajacych sredniakow.Twoje wyimaginowane pojecie o USA musisz zweryfikowac bo to tylko etykieta w wyobrazni wielu,ktora nalezy zweryfikowac .

    Polubienie

    • devingo mieszkalem w stanach i w polsce i bieda w stanach to jest w miare zycie w polsce, nigdy nie widzialem kogos w stanach biadolacego na ulicy owszem sa kloszardzi ale to margines nie moge mowic za cale stany ale jezdzilem po stanach sporo, zapomogi na dzieci sa w stanach spore mam znajoma co nie paracuje tylko zyje z zapomogi na dwojke dzieci i w apartmencie za 1800 dol, wiem ze jest gorzej ale nie jest to bieda rozmiarow krajow 3go swiata w tym polski, te upadajace sredniaki to mit, juz upadaja 30 lat i nie moga upasc, to jest niemozliwe, moze jakby stan wojenny zrobili albo inny przekret jakis natural disaster czy cos, ameryka ma sie dobrze, ludzie sa prezni a ze dlug astronomiczny to wiadomo no coz jak zydomongoly rzadowe napadaja na kazde panstwo z ropa nawet te merdajace ogonkami… wszystko kosztuje, ameryka to ostatni po europie bastion bialej rasy wiec znecaja tu sie nad nia zydki niemorzebnie, przymusowe szczepionki, wygurowane podatki w tym za dom 8000 i wiecej dol, chamskie prawa w zarzadach kondominiow, zatrute zarcie nie tylko gmo ale tez milionami innych zatwierdzonymi przez FDA chemikaliami, radiacja jedzenia radioaktywnym kobaltem niby zeby bakterie zabic to standart, fluor i radiacja w wodzie pitnej, chamska policja i sady zamykajace za wszystko, chamskie szpitale z astronomicznymi stawkami np 1000 dol za jedna noc za same lozko, owszem sa sklepy ze zdrowa zywnoscia wholefoods trader joes ale ceny tez maja niezle, na dlugu zyja tam wszyscy wiadomo ale zarobic jest latwo na szczescie

     Polubienie

 2. Drogi GMO ,nie wiem kiedy I ile mieszkales w tych Stanach.Jezdze po stanach I mieszkam w usa od 25 lat ,tutaj sie urodzily moje dzieci I sie wychowuja.Nie lubie sie licytowac na forum kto ma racje ale niestety powinienes gleboko przemyslec swoje wypowiedzi I opinie na temat usa.Bieda jest jak wszedzie ,szczegolnie degradacja bialych rodzin w ostatnim 7 lat.Wielkie miasta sa inne ale to ulamek populacji.Mam odmienne zdanie niz Ty .Sugeruje Tobie zmienic znajomych na takich ktorzy sie rozwijaja I pracuja a nie wyciagaja ze system.Pozniej sie mowi ze jest tu latwe zycie I latwo idzie pieniadze zarobic.Osobiscie nigdy nie wzialem od system nawet 1 centa I brzydze sie takim biadoleniem I wyciaganiem kasy od system na biednego.Co do szczepionek tez nie masz racji,bo owszem kluje sie na potege dzieciaki ale te ktore sa na socialnym ubezpieczeniu.Jesli masz swoje prywatne I ruszasz mozgiem to nikt nie przymusi cie do zaszczepien Ciebie I Twoich dzieci….odmiennie jest w Polsce.W USA szczepienia sa nie konstytucyjne a wszelkie przymuszania sa nielegalne I opieraja sie na zasadzie zastraszania.Tylko ludzie bioracy garscia ze systemu ,idac na latwizne ,podporzadkowuja sie systemowi w zamian za benefit,a to dlatego ,ze biali ludzie w szzegolnosci dali sobie zdefraudowac moralnosc ,charakter i szacunek do pracy.Jesli masz ubezpieznie stanowe to musisz sie szczepic i swoje dzieci nie ma od tego ucieczki.W usa widac to wykrzywienie moralne na potege ,kreowane odgornie przez elity za pomoca mediow,lekarzy,adwokatow i bankow.Gdyby ludzie zachowali swoje morale i nie dali sie uwiesc latwemu zyciu,mozliwoscia dostepu do kredytu to nigdy zaden narod nie doprowadzil by sie do dna jakie obenie widzimy.Do dna i to jeszcze za swoje wlasne pieniadze ktore oddajemy w podatkach.Dlatego high standarts w usa sie koncza i bedzie placz,a o utrzymanie poziomu zycia wlasnie walcza elity ,co zreszta obserwujemy wewnetrznym kanibalizmem ekonomiznym w usa i wykanczaniem europy.GMO lubie Cie kolego ale czasami pier…sz jak potluczony….przepraszam ,ze tak musze to ujac. Zawsze sa jakies drogi wyjscia z problemow jakie ma ludzkosc .Nalezy tylko ruszac szarymi komorkami a nie biernie jesc to co nam poddaja na stol. I GMO prosze cie nie siej glupot na temat usa,przyjedz tu mieszkac zrobisz sobie update do informacji I bedziesz wtedy mowil.

  Polubienie

  • bylem tam 20 lat plus wiec wiem, ja na twoim miejscu bym nie wspolczul temu faszystowskiemu systemowi w stanie upadku i ciagnal ile wlezie, kasuja rowno w podatkach a gowno daja nawet opieki lekarskiej nie daja i wrecz zmuszaja zebys sobie wykupil swoja wlasna za tysiace dolarow na miesiac ze swojej kieszeni, w europie nie do pomyslenia, mozesz nie szczepic ale wtedy do szkoly ci dzieci nie wpuszcza tak jest przynajmniej w Chicago, no chyba ze jestes swiadkiem jehowy albo innym uprzywilejowanym albo robisz home schooling, moze zyjemy w dwoch roznych amerykach w Chicago jest jak mowie u ciebie moze jest inaczej wszystko jest to samo od 20 lat tylko dlug narodowy wiekszy, jak ameryka padnie to Europa zdechnie, taka jest moja opinia, wiec nie widze tego jako gloom and doom or doom and gloom

   Polubienie

 3. GMO przymus szczepieniowy w usa istnieje na szczeblu swiadczen sojalnych na zasadzie bierzesz od panstwa pelnymi garsciami to I szczepienia tez I wiekszosc niedoedukowanego ludku zyjaego na koszt podatnika,wcale nie wnika co do szkodliwosci szczepien.Istnieja naciski odgorne na nieszczepionych i straszenie ale obowizku szczepienia nie m w konstytucji wiec nie mysle ze do szkol nie wpuszcza sie z tego powodu .Wydaje mi sie ze grubo naciagsz GMO i fantazjujesz.Meritum naszego dialogu nie jest moje ubolewnie nad aprtem panstwa usa jak piszesz tylko wykazniem degradacji spolezenstwa tego kraju ,szczegolnie jego bialej czesci ,ktora budowla ten kraj.To samo dzieje sie rownoczesnie w Europie I innych czesciach swiata. Co do faszyzacji tego kraju to I idzie tu rowno jak w Europie ,bo to ta sama reka kreatora I kontrolera.Jesli ten kraj zdechnie I Europa, to bedzie cos nowego jesli nie nadzorowane przez watykan to jezuitow lub innych popaprancow.Upadek tego sysemu wygeneruje nowy oszukanczy I bedzie to tak dlugo trwalo jak dlugo ludzie nie beda uzywac mozgow.

  Polubienie

 4. GMO…twoje wypowiedzi drażnią mnie już od dawna…zarówno ich forma …czyli bełkot a nie gramatycznie sformułowane zdania…jak i często i merytoryczna zawartość…np.uparcie utożsamiasz chrześcijaństwo z judaizmem…co jest kompletną bzdurą…bo są to religie biegunowo sobie przeciwne…i nie do pogodzenia…Dlatego już od początku istnienia chrześcijaństwo jest zwalczane przez judaizm wszelkimi…najczęściej zbrodniczymi środkami(na początku:ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa,pózniej…niezliczona ilość innych zbrodni…z ludobójstwem chrześcijan w Rosji po 1917 roku jako kulminacją)…Utożsamianie takie…lansowane m.in przez ciebie…wpisuje się w żydowską narrację o istnieniu tzw.”judeochrześcijaństwa”…które tak naprawdę nie istnieje…jest tylko nonsensem i sztuczną konstrukcją myślową tych którzy chcą tą drogą zdeprecjonować chrześcijaństwo i nobilitować judaizm…

  Polubienie

  • judaizm zrobiony został dla panow, kristianizm dla ich cipowatych slug którymi można pomiatać, 1000 lat dzi zu pomiatania wbilo nam to pomiatanie permanentnie nawet polskie zarodki maja to wbite razem z numerem serii a zydozchod robi z nami co chce, jak chce to upomina jak chce to rozstawia po kątach jak chce to sypnie czyms czasami stonka czasami przymusowa lichwa itp. itd. , za górami za lasami zyła księżniczka z siedmioma krasnoludkami -_-

   Polubienie

 5. Pozwól że to ja odpowiem
  Ten Blog jest Kefira i on ma tu ponad specjalne prawa! Wszyscy jesteśmy inni i nie bede tłumaczył ci swojego widzenia Boga bo zapewne bys nie pojął. Istota jednak tego jest to ze gwarantuje to nam [inność i indywidualność]
  Kefir był tak wspaniały że pozwolił wymieniać się swoimi pogladami na jego Blogu. By zrozumieć siebie nawzajem musimy w sobie choc odrobinke tolerancji i nauczyć się wsłuchiwać w to co mówi inny. Mnie tez nie podoba się wiele spraw poruszanych tu i rózne podejścia do spraw. Jednak wysłuchanie ich i [przemyślenie] powoduje rozszerzenie swojego kręgu poznania. W ten sposób powiekszam swoj zasób wiedzy, a dalej powoduje ze staje się mądrzejszy. Czasami odrzucam pewne sprawy [po analizie] a czasem przyjmuje je.
  Powtarzam – Każdy jest inny! dlatego jesteśmy jacy jesteśmy. Nic nie jest stałe – nawet to do czego chcesz przekonać gmo.
  Utozsamianie chrześciaństwa z Judaizmem jest zrozumiale i bardzo logiczne – wszak pierwsi chrześcianie byli żydami! Dopiero później wciągnięto do tego pogan. Może Ci to nie odpowiadać – ale to fakt. Mnie z kolei nie podoba się robienie z Jezusa gwiazdy – powinien nim byc Jan Chrzciciel! Mam wiec tam jakies odrębne zdanie, ale nie robię wokół tego zamieszania
  Pogódź się z tym ze ktoś moze mieć inne zdanie niż Ty. Przyjmij to i uznaj za okazje do rozwoju osobistego
  Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s