Afery

Zobacz kto stoi za zjawiskiem kryzysu imigracyjnego!

Zobacz kto stoi za zjawiskiem kryzysu imigracyjnego!

nielegalni imigranci w EuropieKryzys imigracyjny jakby zszedł w mediach na drugi lub trzeci plan. Tymczasem nie tylko nie zelżał on, ale wręcz przybiera na sile. Codziennie do samej Grecji dociera 10.000 islamistów. Przez Turcję – wschodnie jej prowincje, wędruje teraz 2 miliony nowych uchodźców. Są to osoby głównie z dalekich krajów Azji. W tych krajach żadnych wojen nie ma.

Podobna, choć nieco inna sytuacja ma miejsce w Meksyku. Tam od kilku lat ma miejsce nieustająca wojna domowa i faktyczny stan wojenny. Kartele narkotykowe podzieliły kraj i toczą ze sobą krwawe wojny. Porywają i zabijają dziesiątki tysięcy obywateli.

Ważne w tym wszystkim jest co innego. Otóż wystarczy jedna decyzja dla wojska, i w ciągu dwóch, trzech miesięcy udałoby się przywrócić całkowity spokój zarówno  Meksyku, jak i w zalewanej przez radykalnych islamistów Europie. Jedna, jedyna decyzja, podpisy kilku, kilkunastu osób, i zmobilizowanie bardzo niewielkiej liczby ludzi (kilkadziesiąt tysięcy).

Kłopot w w tym, że nie ma takiej woli politycznej. Zapamiętajcie te słowa najlepiej na całe życie. Otóż komuś bardzo zależy na tym, by kartele narkotykowe w Meksyku rosły w siłę i panoszyły się w USA i Kanadzie. Podzieliły one Meksyk na strefy kontrolowane przez nich. Kontrolują całkowicie pewne obszary kraju i ogromne dzielnice miast, gdzie administracja państwowa nie ma wstępu. Ale jedno zasadnicze pytanie, którego 99% dziennikarzy nie zadaje, bo im nie wolno – kto kontroluje meksykańskie kartele narkotykowe?

Analogiczna sytuacja jest w Europie. Komu zależy na tym, by Europa była zalewana przez dziesiątki tysięcy, jeśli nie setki tysięcy czynnych żołnierzy państwa islamskiego? Ktoś głęboko zza kulis pociąga za sznurki globalnej polityki, a my nie mamy pojęcia „kto” (lub „co„…) to jest.

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Masowa migracja mieszkańców Bliskiego Wschodu i Afryki nadal zajmuje nagłówki wiodących mediów, dominuje prace Unii Europejskiej oraz wyznacza stanowiska polityczne poszczególnych rządów w całej Europie. Mówi się o „kryzysie” i w rzeczy samej ciężko temu zaprzeczyć, jak i cierpieniu tysięcy ludzi szukających bezpiecznego miejsca, które mogliby nazwać „domem”.

Musimy zadać sobie jednak pytanie, co stoi za tą masową migracją? I jak „sprawiedliwa” jest Unia Europejska w ustalaniu kwot imigracyjnych dla poszczególnych krajów członkowskich?

Standardowa odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: „wojny na Bliskim Wschodzie i krajach Afryki”. Ale wojny plemienne, które się obecnie toczą w Iraku, Libii, Syrii i innych krajach, nie wybuchły z niczego. Nie było otwartych konfliktów, chyba że pomniejszych, w czasach gdy krajami tymi rządzili Saddam Husajn i Muammar Kadafi.

Jednakże przez całe dekady, w tej części świata realizowano umyślną politykę destabilizacji, której źródłem są geopolityczne ambicje Stanów Zjednoczonych. Ambicje zmierzające do objęcia strategicznej kontroli nad ropą naftową, produkcją minerałów a także dominacji militarnej w regionie będącym bazą, z której można sprawować hegemonistyczną kontrolę nad kolejnymi krajami na wschodzie i południu. Politykę tę wspierają także kraje europejskie, a w szczególności Wielka Brytania oraz Francja.

Miliony ludzi zostały zabite, okaleczone i wypędzone z domów w wyniku niszczycielskich bombardowań i interwencji militarnych Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, Bałkanach, a także sporadycznie również w Sudanie, Republice Środkowoafrykańskiej i Somalii. Preteksty do interwencji w obcych krajach nigdy nie były do końca przejrzyste i oczywiste, jednak zawsze miały poparcie mediów światowych oraz rządów powiązanych z „polityką władzy i chciwości” neokolonialnego, korporacyjnego kapitalizmu.

Według najnowszych badań, Państwo Islamskie (ISIS) może być potajemnie finansowane przez CIA. Powszechnie wiadomo, że Stany Zjednoczone i Wielka Brytania przynajmniej od dekady pracowały razem, zarówno w samej Syrii, jak i poza nią, na tym, by odsunąć od władzy prezydenta Assada.

Tak więc jesteśmy obecnie świadkami masowej migracji tych, którzy byli i nadal są pionkami na szachownicy w tej brutalnej grze.

Gdyby Unii Europejskiej naprawdę chciała być „sprawiedliwa” w realizacji planu mającego na celu rozmieszczenie uchodźców zalewających Europę, na pierwszym miejscu wskazałaby kraje, które zajmowały wiodącą pozycję w sławetnym amerykańskim „sojuszu” narodów, który doprowadził do wyrwania serca w krajach tych narodów.

Komisja Europejska powinna także wywierać nacisk na kraje arabskie znajdujące się dużo bliżej sceny, na której rozgrywają się najstraszniejsze wydarzenia, by przyjęły pewną znaczącą liczbę uchodźców. Należy zauważyć, że Arabia Saudyjska, Bahrajn, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Oman nie otworzyły swoich drzwi dla ani jednego uchodźca.

Komisja nie wywiera jednak żadnego nacisku na kraje arabskie. Nie pociąga też do odpowiedzialności Stanów Zjednoczonych, by radziły sobie ze skutkami swojej agresywnej polityki zagranicznej. Zamiast tego, kraje takie, jak Polska, które nie mają za sobą żadnej przeszłości kolonialnej, ani zapędów imperialnych, stawiane są na pierwszej linii do tego, by zapewnić schronienie i żywność dla wielu tysięcy imigrantów wojennych.

Tymczasem wydaje się, że inne kraje mają gotowy plan, być może nawet stworzony wcześniej, na to, by wykorzystać imigrantów jako tanią siłę roboczą, która stanie się siłą napędową dla borykających się z trudnościami gospodarek.

W zasadzie powinniśmy zadać sobie pytanie, czy za tą nagłą, masową migracją, która ma miejsce w ostatnich miesiącach, nie stoi jakiś ukryty motyw? Czy wszystko to nie zostało wyreżyserowane, by zrealizować czyjś oparty na wyzysku program, który do złudzenia przypomina wyzysk kolonialny z przeszłości? Część z przesiedlonych ludów być może motywowana jest fałszywą wizją i chce skorzystać na wspaniałomyślności innych. Problem jest bardzo złożony.

Uważam, że Polska powinna działać wspólnie z innymi sąsiednimi słowiańskimi i nie tylko narodami, by wypracować wspólne stanowisko. Nie sugeruję wcale, że nie nie należy okazywać współczucia dla tych, którzy go potrzebują. Ale by móc sobie poradzić z tym problemem, należy dokładnie przyjrzeć się realiom i określić warunki odpowiednie dla możliwości każdego kraju, sytuacji ekonomicznej oraz otwartości na asymilację kulturową.

Ostatecznie, powinniśmy wypatrywać pozytywnego zakończenia, bez względu na trudności. Bez wątpienia wśród tych wędrujących narodów wiele jest osób, które mają wybitne zdolności i pragną wnieść swoje umiejętności w nowe miejsce, które stanie się ich nowym domem.

Nie możemy pozwolić na to, by nasze działania wynikały głównie z ksenofobii i strachu. Nasze stanowisko powinno być rozważne, ale jednocześnie mocne i niezależne. Polacy mają prawo sprzeciwić się temu, by ich kraj stał się wygodnym miejscem zrzutu na polecenie wyrachowanych technokratów z Komisji Europejskiej. Takich, którzy zarządzają innymi krajami ze swoich wygodnych foteli w Brukseli.

Tylko zachowanie równowagi pomiędzy współczuciem i pragmatyzmem pozwoli znaleźć rozwiązanie dla tego dramatycznego przewrotu w historii ludzkości. A zrozumienie, raz na zawsze, że inwazje na inne kraje zawsze mają tragiczne konsekwencje, pozwoli powziąć autentyczne postanowienie – szacunek i empatia pomiędzy wszystkimi narodami i ludźmi.”

Autor: Julian Rose

Reklamy

12 odpowiedzi »

 1. Moje zdanie w sprawie uchodźców jest takie:w drodze referendum niech nasze społeczeństwo zadecyduje :
  1.Czy przyjmujemy uchodźców do naszego kraju i to tylko z terenów
  ogarniętych wojną,
  2. Jeśli tak, to jaka jest liczba graniczna,
  3. Czy pomagamy materialnie w ramach naszych możli-
  wości i to tylko na terenach ich miejsca zamieszkania,
  Wszyscy dobrze wiemy,że jest to sztucznie sprowokowana
  sytuacja przez istoty ZŁA,które chcą zrealizować swój szatański
  plan całkowitego zniewolenia nas zwykłych zjadaczy chleba.
  Jak zadecyduje większość naszego społeczeństwa ,tak powinno
  być,żaden durny rząd ,nawet legalnie wybrany w takich sprawach
  nie powinien decydować za nas.,dobrze wiemy,że wszystkie rządy
  to marionetki ZŁA.Moje życzenie zakodowane”nitjszitjnnss” /

  Polubienie

 2. yahwe zależy na usunieciu białej rasy zeusowej wiec plan jest prosty roznarkotyzowac bialasow w Ameryce, sama zydomongolska cia/nsa rozprowadza narkotyki i kto o tym powie to ginie, druga taktyka yahwe jest niszczenie przez mieszanie białych ras z mongolami meksykańskimi z arabami murzynami itd dla tego nie uszczelniają granicy z Meksykiem a u nas z arabami, yahwe się wszyscy boja dlatego jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o yahwe, nie o pieniądze niestety, ze chodzi o pieniądze czy iluminati to wciska się naiwnym gojom kryjąc yajwe i jego bioroboty szaraki jak tylko długo się da, widać yahwe postanowil z nami skonczyc szybciej niż przewidywal dlatego mamy najazd arabski, to samo było z najazdem mongolow tureckich wcześniej czystych mongolow na europe, sredniowieczne zarazy to sypanie nas biobronia ze spodkow i truciem wody przez agentow zydomongolskich, biblia yahwe jest pelna opisow zsyłania roznych plag na przeciwnikow yahwe i jego ras, od 13500 lat mamy to samo trucie bialasow i zasiedlanie ich ziem zoltymi skurwysynkami, chiny i ameryka( tzw esperia) były biale nawet nasze piramidy sa w chinach skrzętnie zasypywane, miliony białych trupow zostały skrzętnie powyzbierane przez szaraków yahwe i udaja glupa ze niby od wiekow sa w chinach 6000 lat temu nie było zydow mongolow azjatow, wszystka ta bezmyslna szarancza to zaledwie ostatnie pare tysięcy lat, grupa wyszochradzka to nasza ostatnia szansa nawet z Putinem chodz putin to finski zyd i wydaje sie grac na dwóch roznych boiskach na raz, ale przynajmniej w rosji na lanie ciapatych prze Rosjan policja nie reaguje wiec cos jest na rzeczy ze jest za białymi no ale czas pokaze czy rzeczywiscie

  Polubienie

  • Czytałam nie pamiętam gdzie,że Putin został zamordowany a w jego ciało wcielona została dusza z innej planety,stojąca po stronie światła,czyli dobra.Rosja jest obecnie w posiadaniu broni,przed którą drży nawet ameryka.Podobno wyłączenie energii elektrycznej w Waszynktonie to zastosowanie tej broni przez Putina,wiesz coś na ten temat.

   Polubienie

   • Tutaj chodzi o to że Putina zamordowano a władzę sprawują generałowie z dawnego KGB wykorzystując wielu sobowtórów albo nawet klonów Putina aby nie wzbudzać paniki w Rosji

    Polubienie

 3. GMO co do rozeznania sytuacji zgadzam sie w 100%.Jesli chodzi o process odsowania bialych z planet to proces idzie rownoczesnie w USA tak I w Europie.Marginesowanie bialych w Rosji idzie rowniez tym samym torem wbrew pozorom .Nalezalo by sie oczywiscie za pomoca referendum jak to pisze Anna na cos zadecydowac ale obawiam sie ze jest to juz nie mozliwe.Polska oraz inne kraje europejskie zrzekly sie niepodleglosci wraz z podpisaniem traktatu lizbonskiego I mamy guzik do gadania. Zostaje tylko droga silowego wyzwolenia chyba ze slonce nas wyzwoli burza elektormagnetyczna I zlikwiduje nam niewole elektorniczna.Nadzieja tylko w jednosci narodow slowianskich I stawienie oporu niewoli religijno-bankowej w tej wojnie ras. Bardzo podobala mi sie prelekcja dr.Rath na temat tego co sie dzieje I to jeszcze na grubo zanim zaczelo sie dziac zle z arabami w Europie.Wiekszosc ludzi nie zrozumie kto ma na celu doprowadzania do konfliktow lub kto podzielil rase biala na narody I przeciwstawil je przeciw sobie.Nasi dziadowie nigdy nie mieli chyba szansy zrozumiec ze uczestniczyli w wojnie korporacji w celu niszczenia slowian.Dostali mundury I kazano im strzelac do bialych braci.Ten nurt nadal jest podtrzymywany we filmach,histori zaklamanej,grach,-propaganda.Wojny miedzy bialymi narodami w europie doprowadzily nas do dna,zniszczylismy sami siebie w wyniku”judzenia”

  Polubienie

  • devingo musze się zgodzić niestety z twoja polemika, napuszczanie białych na białych a takze gownianych ras zydomongolskich na bialych to glowna domena yahwe od 7000 lat, , za cesarstwa ateńskiego kiedy istniała jeszcze atlantyda zydoajazci robili to samo i w bratobojczych wojnach cesarsywa z atlantyda ginely miliony, kurde zawsze byliśmy naiwni to jest feller naszej rasy dobroc/naiwność jak u dziecka ale z ta dziecinnoscia tez idzie w parze zdolność do wymyślania rzeczy empatia itd a taki mongol czy arab jak nie ukradnie to nie będzie miał, nasi zeusowi ida z odsieczą nam już od wczesnych lat 90tych miejmy nadzieje ze tu będa raczej wcześniej niż później pozyjemy zobaczymy
   M83 wiadomo jak zawsze ponadczasowy to taki kosmiczny pink Floyd z Andromedy -_-, w M83 sa nasze najlicznijsze milionowe kolonie wogule cala andromeda to bastion białych wszyscy zyja tam w cialach w zaleznosci od rodzaju genetyki od tysiaca do paru tysięcy lat wszyscy dużo wyżsi niż my masywni babki cycaste i dupiaste u nas tez troche jeszcze fajnych krągłych zostało ale chude tyki zydomongolskie bez wypuklsci zaczynają się plenic, ktoś to mowil chyba na forum gazety czy nawet tutaj ze takich typowych pozeusowych czy raczej poposejdonowych krągłych slicznych babeczek to tak zostało 2 procent i faktycznie spotkac taka slowianeczke to wyczyn dzisiaj, no wiem zawsze odlatuje z tematami ale już tak mam , aha nie mowi się judzenia tylko zydzenia -_-

   Polubienie

 4. W tym artykule Julian Rose jest chyba zielony? Niby to co pisze to oczywista prawda. tyle tylko, że nie ma racji pisząc, że ci przybysze będą tanią siłą roboczą. Wystarczy ich obejrzeć, aby największy nawet idiota zrozumiał, że oni wcale tu nie przybyli do roboty. Bo i niby dlaczego? Unia musi dać im wszystko, czego tylko zażądają. Gratis. I utrzymywać ich i ich rodziny do końca ich dni. Co do Zony RP of EU to w tym kraju nie ma dość pracy dla Polaków. Zatrudnić obcych to dać im tyle co zarobiliby na Zachodzie. A wtedy protesty społeczne. Stary rząd ponoć się zgodził na obcych. Nowy będzie musiał. Chyba, że twardo odmówi od razu. Potem może być za późno. I niech nas nie straszą, że obetną nam fundusze. Już dziś więcej wpłacamy niż dostajemy. Odetną to odliczmy im te sumy z naszych wkładek. Możemy się postawić Unii. Tylko politycy muszą mieć ……

  Polubienie

   • Wszystkich szczepić jak będzie taka potrzeba a nie tylko młode laski doucz się trochę , Już samorządy szykują kary po 50 tys. zł dla rodziców którzy odmówią ale pewnie pójdą dalej i będą zabierać dzieci. Wyszło szydło z worka jaki jest ten twój Duduś i całe te Pisdowate towarzystwo.

    Polubienie

  • Politycy nie musza miec…..caly ten nowy rzad jak i poprzednie to teatrzyk na sznurku wlasnie uni i innej agentury.Unia moze nakazywac a rzady krajow czlonkowskich bede wykonywac .bo to jeden gang z jedna wizja.

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s