Afery

Imigranci już w Polsce! Zobacz jak szokujące są ich żądania! „Są niesamowicie bezczelni”

Imigranci już w Polsce! Zobacz jak szokujące są ich żądania! „Są niesamowicie bezczelni”

imigranci w PolsceStało się. Islamiści, zwani w mediach kłamliwym sloganem „uchodźcami” czy też „imigrantami„, znaleźli się w Polsce. Na jednym z poniższych nagrań video możecie sami zobaczyć i ocenić. Tak, islamiści, i być może żołnierze państwa islamskiego, są już na terenie naszego kraju.

Imigranci w Polsce już wysuwają żądania:

Tak islamiści dewastują miasta we Francji – cicha wojna domowa:

Islamista pokazujący po co naprawdę przybył do Europy. Bezcenne wyczucie czasu. Islamista pokazał gest poderżnięcia gardła reporterowi ze szwedzkiej telewizji. Był to materiał na zlecenie wiadomych ośrodków w Szwecji, narzekający na złe warunki bytowania islamistów w Niemczech. Gdy islamista pokazał ten gest, to dalszą część ocenzurowano, przenosząc relację do studia w Szwecji:

Trochę tajemnic ujawnia gnostyk i badacz starożytnych tekstów, doktryn tajemnych, Roman Nacht:

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę
Cicha wojna w Niemczech. 600 podpaleń ośrodków dla islamistów, w Saksonii wybuchają bomby. Ścisła cenzura w mediach
To nie uchodźcy! To inwazja islamska wspierana przez elity i służby specjalne
Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]

A tu jeden z czytelników pisał o inwazji islamistów i dlaczego są pod tak daleką ochroną prawną. Czy pisała to osoba wtajemniczona? Sami zobaczcie:

uchodźcy (2)

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

19 odpowiedzi »

 1. z innej beczki ale data przed nami. warto pozostawić ślad, aby spojrzeć za chwilę w przeszłość i uzmysłowić sobie, jak można zajrzeć „w system”. I tak:

  Nowy Księżyc (nów) wypadnie dokładnie: 11.11.2015. Każdego nowiu zaczyna się nowy miesiąc w Kalendarzu Hebrajskim, a iluminaci używają go aby osiągać swoje czarne cele. Podczas nowiu przekroczy lokalny południk w Jerozolimie rano o godzinie 11:11, także to może być ważny dzień dla świata.

  Akurat w piątek 13 listopada zacznie się nowy miesiąc Kislew. Piątek 13-go – data templariuszy czyli dzisiejszych Illuminati.

  Polubienie

   • Czy prawdą jest, że Niemcy kupili od nas za przysłowiową złotówkę jedną z naszych kopalń, której zasoby szacuje się na wiele milionów ton?
    Jeśli tak, to kto jest zdrajcą Polski?
    Bajki o nierentowności i zanieczyszczeniu środowiska z powodu wydobycia węgla(90% europejskiego węgla leży pod polską ziemią) wydają się mieć w świetle tego konkretne powody preparowane w Brukseli.
    Czy wiecie więcej na ten temat, grabieży naszego majątku?

    A odnośnie ,,uchodźców”. Każdy z nas doskonale wiedział, że obecność imigrantów w Polsce była kwestią czasu, który się właśnie zaczął.
    Pytanie jest inne.Czy polska policja zachowa się jak francuskie i niemieckie służby mundurowe? Bierność i milczenie. Przecież polscy policjanci dostali z pewnością wytyczne odnośnie ewentualnych negatywnych zachowań imigrantów. Czy będą traktowani jak przeciętny, łamiący prawo Kowalski?
    Jak zachowa się polskie społeczeństwo, o wiele bardziej religijne niż zachód, w obliczu modlących się gremialnie na ulicach muzułmanów?

    A polska stadionowa młodzież broniąca (jawnie od pewnego czasu) chrześcijaństwa? To też młodzi ludzie z niespożytkowaną energią, która może znaleźć swoje ujście, wreszcie w konkretnym celu – obronie kraju przed ,,nieswoimi”.

    Jest dalece prawdopodobne, że młodzi Polacy nie będą się biernie przyglądać rozróbom ulicznym. Pewnie dobrze, ale jakie bedą tego dalsze konsekwencje?
    Podam pozytywny przykład siły i determinacji polskiej młodzieży. Prezydent Wrocławia, po powodzi w 97r. dziękował za uratowanie miasta dla młodzieży w pierwszej kolejności.

    Imigranci to narzędzie w wielkim planie. Dziś już nikt, co do tego, nie ma wątpliwości.
    Tym ludziom wciśnięto do głów wyższość i jedyną słuszność ich religii i należne im pieniądze po przybyciu do Europy.
    Kondycja finansowa Polaków jest bardzo słaba. Myślicie, że zaczniemy radośnie przyjmować pod swoje dachy uchodźców, dla korzyści finansowych? 1000 € od łebka?
    Czy właśnie dlatego czarni organizują takie ośrodki i namawiają Polaków? Czy polski kler nie chce być pierwszym sitem odławiającym tą kasę? Miłość do bliźniego byłaby w tym wypadku sreberkiem skrywającym te niecne zamiary.
    A w ogóle kto ma dawać tę kasę? Soros, Bruksela czyli my, czy bezpośrednio my podatnicy polscy?
    Ktoś powie: ,,Przestań babo złowieszczyć!” To nie jest czarnowidztwo. To rozważanie ewentualności, na które trzeba będzie być może mieć rozwiązanie.
    Strategia to nie lęk i budzenie się z ręką w nocniku.

    Napuszczono na siebie dwie odmienne kultury, gdzie przeciętny człowiek staje się ofiarą.
    Nie walczyć, to dać siebie zniszczyć. Podnieść pięść to przyspieszyć zaplanowaną, wymierzoną przeciwko narodom eskalację destrukcji.
    Przyznacie, że ktoś bardzo cwanie wymyślił czarną dupę, w jakiej znalazła się Europa.
    Jak mamy z tego wyjść?
    Że z niemieckiej unii to wiadomo. Ale co dalej? Co z uchodźcami?
    Polacy to nie Niemcy czy Francuzi. Nie są tak spokojni i posłuszni.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • Niewygodne info podało,że złodziejski rząd tuska sprzedał za grosze niemcom ,niedawno zamkniętą jako nierentowną kopalnię węgla kamiennego w Orzeszu koło Gliwic,której pokłady liczy się na miliony ton.Niemcy po wstępnym remanencie stwierdzili,że uruchomienie może nastąpić w krótkim czasie,zatrudnienie znajdzie 800 pracowników.Prowadzone były też rozmowy o sprzedaży niemcom terenów w okolicach Wałbrzycha,gdzie hitlerowcy prawdopodobnie ukryli złoty pociąg lub nową tajną broń ? Sprzedaż miała być zrealizowana w kwietniu 2016 roku.Nie wiem co zrobią pisowcy,pożyjemy zobaczymy.Pozdrawiam Anna

     Polubienie

  • Niemcami , Polską czy USA i Rosją żądzą różne wpływy żydowskich magów i nadzorców. Konkurują ze sobą o strefy wpływów ale w jednym się zgadzają – kontrola i władza na gojami. Ale jeśli chodzi o krajowe strefy wpływów to jankesi właśnie są w stanie wojny informacyjnej z Niemcami . UE się rozpada(inwazja arabska) jest to spowodowane zbliżeniem Merkel do Putina. Ma być euroazjatyckiej imperium od Władywostoku po Lizbonę, co nie jest w interesie USA. Te nordstreamy i inne dziwne ruchy tylko spotęgowały inwazję muslimów. Jest jeszcze Soros ale widać jakoś do Polski się nie garną więc możemy być spokojni. Słyszałem kiedyś że w przyszłości w Nowym Porządku Świata , żydowska finansjera z Rockefelerami i Rotshildami na czele ma przenieść siedzibę do Polski. Polska w NWO ma być centrum Europy i jej przewodniczyć. Drugim centrum ma być Pekin bądź Szanghaj. UE to jest projekt wielkiego wschodu Francji i niemieckich oraz francuskich komunistów i socjalistów. Władzę na strukturą społeczną czy obyczajową czyli władza nad umysłami i mentalnością europejczyków sprawuje Wielki Wschód Francji – taka tam pseudo masoneria ale bardzo nie bezpieczna. Chodzi o edukacje seksualną, całe te lewactwo czy genderyzm. Z kolei władzę finansową czy ekonomiczną nad poszczególnymi narodami sprawują na współkę żydowskie i niemieckie korporacje i banki. Jest jeszcze oczywiście Watykan ale on już ma coraz mniejszą władzę nad duszyczkami ale to nadal bardzo silny przeciwnik. Nadzorcy właśnie wygaszają tę strukturę na rzecz New Age z centrum w Tybecie lub Indiach. SYSTEM właśnie zmienia formę jak wąż co zrzuca starą skórę ale to nadal ten sam wąż , cały czas niebezpieczny.

   Polubienie

   • Roni,a ja czytałam na ‚Wolna Polska”Henryk Pająk,że chazarskie żydostwo a więc Rockefelerowie i Rotschildowie wtym się mieszczą,chcą utworzyć nowe państwo Judeopolonię na terenach Polski i Ukrainy,teraz już wiesz skąd ta wojna na Ukrainie.Z nami może im pójść łatwiej,bo Kaczyński/żyd/ jest prożydowski i pro usarelski,wezmą nas bez wojny,przecież nasz kraj zamieszkuje nadal 50% przechrztów żydowskich.W jednym z artykułów Wolnej Polski,nie pamiętam w którym,był cytat wypowiedzi żyda Artura Sandauera,że podczas II wś w większości zginęli pospolici żydzi i wybitni Polacy,a uratowali się pospolici polacy i wybitni bogaci żydzi,to mówi samo za siebie.No ale to wszystko,to tylko takie nasze gdybanie,musimy wierzyć,że będzie dobrze,przecież przyszło nam żyć w czasach ostatecznych przemian,a nie końca świata i złu może się wydawać ,ze wygrywa,ale przecież nie może zwyciężyć,przyszły rok 2016 będzie ostatecznym sprawdzianem już w czerwcu.Pzdr.Anna

    Polubione przez 1 osoba

    • „W jednym z artykułów Wolnej Polski,nie pamiętam w którym,był cytat wypowiedzi żyda Artura Sandauera,że podczas II wś w większości zginęli pospolici żydzi i wybitni Polacy,a uratowali się pospolici polacy i wybitni bogaci żydzi,to mówi samo za siebie.” – wiem inaczej to się nazywa Żydowska głowa na Polskim tułowiu. Nic i nikt tego niezmienni tylko rewolucja czy zamach stanu na pełnej kurwie i likwidacja około 2 może 3 milionów ludzi chazarskiego pochodzenia którzy byli lub są beneficjentami sytemu od 45 roku.

     Polubione przez 1 osoba

    • Pisze tu bo w poprzednim poscie nie da sie odpowiedziec . To kompletne glupoty i dezinformacja o tej kopalni w Orzeszu . Po pierwsze w Orzeszu nie ma na razie zadnej kopalni , ani otwartej ani zamknietej . Owszem byly kiedys kopalnie ale w XIX wieku , po ktorych zostal jedynie stary szyb , wiec Niemcy zadnej kopalni nie kupili . Po drugie : informacja nie jest wcale niewygodna , bo mozna bylo przeczytac to w oficjalnej prasie : Niemcy kupili prawo do wiercenia i te kopalnie dopiero beda zbudowac a to calkiem inna sprawa . Prasa np. tu :
     http://biznes.pl/magazyny/energetyka/niemiecka-firma-buduje-nowoczesna-kopalnie-w-polsce/mev59g .

     Polubienie

   • „Czy w ten sposób chcieli by zawładnąć czymś, czego się obawiają? Może wiedzą o Polsce i jej przyszłości więcej niż nam jest dane?” – tak dobrze rozumujesz , szukaj a znajdziesz odpowiedź i tak się za dużo wygadałem. Jest coś w Polsce o czym od zawsze marzą nadzorcy. Polacy to nie wschód i nie zachód to serce Europy to kręgosłup sam rdzeń .

    Polubienie

 2. Węgrzy wierni wartościom CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ!!!
  Marian Zdziechowski w WĘGRY I DOOKOŁA WĘGIER stwierdza,że : „W antytradycjonalizmie judaizm i masoneria zeszły się ze sobą i nie dziw,że Żydzi z wrodzonym sobie sprytem i sprawnością zajęli w lożach stanowiska kierownicze”
  Węgrzy znów na pierwszej linii,można powiedzieć jak przez analogię do stawieniu czoła ŻYDOBOLSZEWIZMOWI.Zobycie Węgier było dla bolszewików otwarciem pochodu na Europę.
  „Poprzez Węgry pędził na Austrię ,aby podać rękę Bawarii,która dawszy Żydowi Kunertowi Eisnerowi powalić standardową dynastię Wittelsbachów,przygotowana już była godnie przyjąć Żyda Trockiego.Ale ten plan rozbiły bohaterskie wysiłki narodu węgierskiego…”
  Dla Węgier katolicyzm stał się przepustką dla wolności,choć prowadzić miały do niej różne drogi,co opisuje Marian Zdziechowski.W historii cywilizacyjnego współmyślenia i współdziałania dziś oczekują pomocy od Polski i Polaków.

  Polubienie

 3. Cytuję: „Polska spowita duszącym smogiem. Każdy wdech to zagrożenie. Bezwietrzna, mglista i zimna aura sprzyja gromadzeniu się smogu. Dopuszczalne normy jakości powietrza zostały przekroczone kilkukrotnie. Mieszkańcy duszą się, a władze biją na alarm, zalecają pozostanie w domach i zakazują jazdy samochodom.”

  Dalej: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115433,indonezja-w-ogniu-i-dymie-to-najwieksza-katastrofa-tego-wieku

  Ludzie mnie pytają „czy będzie koniec świata”? Według mnie pytanie to jest postawione w sposób niewłaściwy. Koniec świata zdarza się każdego dnia. To nie będzie „emocjonująca akcja” znana z filmowych produkcji. Ten proces trwa od bardzo wielu lat i jest praktycznie niezauważalny dla zwykłego zjadacza chleba. Niedawno NASA wydała oświadczenie, że pożary w Indonezji już są największą katastrofą ekologiczną w historii.

  Cytuję: „Indonezja w ogniu i dymie. To największa katastrofa tego wieku. Indonezja doświadcza największej katastrofy ekologicznej od początku tego wieku. Trawią ją gigantyczne pożary lasów. Trujący dym rozprzestrzenił się na terytorium kilku krajów, powodując śmierć wielu mieszkańców. Jaka jest przyczyna tego historycznego zjawiska?”

  Dalej: http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/115433,indonezja-w-ogniu-i-dymie-to-najwieksza-katastrofa-tego-wieku

  Polubienie

 4. Według UNHCR szlakiem śródziemnomorskim przybyło do Europy w październiku, mimo złej pogody, dokładnie 218 394 migrantów, czyli mniej więcej tyle samo, ile podczas całego 2014 roku. Zdecydowana większość, ok. 210 tys., przybyła z Turcji do Grecji, głównie na wyspę Lesbos.

  Z kolei do Włoch w październiku dotarło nieco ponad 8 tys. migrantów, wobec ponad 15 tys. w tym samym miesiącu ubiegłego roku. Według ekspertów wynika to z faktu, że Syryjczycy nie wybierają już drogi do Europy przez Włochy, lecz przez Turcję i Grecję.

  Październik okazał się miesiącem rekordowym po wrześniu, kiedy z kolei padł poprzedni rekord – 172 843 przybyszów – podkreślił rzecznik Adrian Edwards.

  UNHCR szacuje, że w tym roku ok. 3,4 tys. osób poniosło śmierć lub zaginęło podczas próby przeprawy do Europy.

  lap/PAP
  Turcja ostrzega Europę: Zimą do Europy przybędzie kolejny milion uchodźców

  Turcja ostrzega Europe przed kolejna falę m.in. Syryjczyków i żąda od Unii 2 miliardów funtów rocznie na pokrycie kosztów związanych z poradzeniem sobie z kryzysem imigracyjnym. Jak informuje serwis polishexpress.co.uk w Wielkiej Brytanii media piszą o tym, że stolica Turcji przygotowuje się na najazd aż 2 milionów uchodźców w ciągu najbliższych miesięcy.

  Turcję codziennie opuszcza około 10 tysięcy uchodźców, którzy jadą do Europy.

  ann/polishexpress.co.uk
  Bójki, podpalenia i ostry spór o uchodźców w Holandii. Król apeluje o spokój

  w Holandii się zaostrza. Przeciwnicy i zwolennicy imigracji otwarcie grożą sobie śmiercią. W wielu miejscowościach, do których maja trafić uchodźcy, dochodzi do gwałtownych manifestacji. Szef frakcji Liberałów (VVD) w parlamencie Halbe Zijlstra otrzymał list z pociskiem, po tym jak zażądał, by skrócić imigrantom zasiłki – donosi holenderski portal „Dutchnews.nl”.

  Ostra retoryka na antyimigracyjnym wiecu w Dreźnie. „Politycy zachowują się jak gauleiterzy, a media kłamią. Szkoda, że kacety są nieczynne”

  W poniedziałek, pierwszą rocznicę założenia Pegidy na ulice Drezna wyszło ok. 20 tys. osób. To dwa razy więcej niż tydzień temu. Demonstranci zebrali się w centralnym punkcie miasta, przed Operą Sempera. W rękach trzymali plakaty z napisami: „Z własnymi obywatelami nie wygracie”, „Orban yes!” i „Merkel musi odejść”. Skandowali raz po raz: „Naród to my” i „Prasa kłamie”, a także „Zdrajcy narodu” i „opór, opór”; żądali deportowania imigrantów.
  Podpalenia, pobicia, wybuchające bomby. W Niemczech rośnie liczba ataków na ośrodki dla uchodźców

  Licząca od 20 do 30 osób grupa mężczyzn, z których część była uzbrojona w kije baseballowe, zaatakowała w niedzielę rano w Magdeburgu trzech Syryjczyków. Zajście zauważyło dwóch policjantów po cywilnemu, którzy pospieszyli ofiarom ataku z pomocą. Funkcjonariusze musieli użyć gazu łzawiącego, ponieważ napastnicy stawiali opór. Jeden z domniemanych napastników został zatrzymany.

  Dwaj obywatele Syrii w wieku 26 i 35 lat odnieśli obrażenia twarzy i stłuczenia. Zostali przewiezieni do szpitala, gdzie otrzymali pomoc ambulatoryjną.

  W Sehde pod Hanowerem w nocy z soboty na niedzielę doszło do podpalenia domu zamieszkałego przez imigrantów. Pożar wybuchł na klatce schodowej budynku. Nikt nie odniósł obrażeń. Policja aresztowała 43-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie podpalenia. Podczas rewizji zabezpieczono materiał dowodowy – podała agencja dpa.

  We Freital pod Dreznem pod oknami mieszkania na parterze, gdzie są zakwaterowani uchodźcy, wybuchła bomba. 26-letnia kobieta została zraniona odłamkami szkła.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s