Afery

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę

„Uchodźcy z Syrii” to operacja militarna i psychologiczna na olbrzymią skalę

uchodźcy (2)Wklejam poniżej odezwę organizacji Anonymous do Polaków związaną z inwazją militarną państwa islamskiego na Europę. To oczywiste, że choć isis dokonuje fizycznej inwazji, to ktoś za tym marionetkowym tworem stoi. Ale czy samo państwo islamskie da się w pełni kontrolować?

Za państwem islamskim stoją gigantyczne petrodolary Arabii Saudyjskiej, gdzie warunki życia niczym nie ustępują tym w Korei Północnej, a także Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Bahrajnu. Proces ten popierały służby i armie krajów takich jak: USA, Turcja, Jordania, Izrael, Niemcy.

To nie islamiści nagle zdecydowali by na nas ruszyć. Tymi masami ludzkimi ktoś steruje. Ktoś daje im pieniądze, smartfony z nawigacją GPS, itp itd. Jest to operacja zwana „false flag operation” – operacja fałszywej flagi. Pytanie tylko, dlaczego uczestniczą w tym i popierają ten proceder nasze europejskie elity polityczne?

Warto zastanowić się, czyimi marionetkami są takie osoby jak Merkel, Obama, Putin, Hollande, Kopacz, Juncker, itp. Nawet Rotszyldowie i Rockefellerowie są tylko „wykonawcami” rozkazów i mają kogoś, a raczej „coś” nad sobą. Wiele razy pisałem, o co może chodzić. Kto jest na szczycie, na górze globalnej piramidy władzy? I czy aby na pewno jest to człowiek?

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „W związku z pogłębiającym się w Europie chaosem wywołanym tzw. kryzysem imigracyjnym, mamy dla Was ważny komunikat. Cała sytuacja jest operacją psychologiczną na olbrzymią skalę – twierdzą Anonymous, którzy są niezależną i międzynarodową grupą luźno powiązanych ze sobą aktywistów i hackerów działających przede wszystkim w internecie, identyfikowani są przez użycie maski Guya Fawkesa. Inicjatywa powstała w 2003 roku.

Witajcie Obywatele Polski!

Wiemy, w jaki sposób media i inni dezinformatorzy manipulują informacją, by osiągnąć zamierzony efekt. Wiemy, jaki jest powód tej manipulacji i jak jej przeciwdziałać. Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań należy jednak przeanalizować i zrozumieć sytuację, pomijając dezinformacyjne warstwy zarówno w mediach mainstreamowych jak i alternatywnych. Wtedy rozwiązanie nasunie się samo.

Oto nasz opis sytuacji. Potraktujcie go raczej jako drogowskaz niż narzucanie opinii i wykorzystajcie wiedzę, rozum i serce by się do tego odnieść.

1) Istnieje zasadnicza różnica pomiędzy uchodźcą a imigrantem.
Imigrant podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania celem poprawy standardu życia. Na tą decyzję nie ma wpływu bezpośrednie i weryfikowalne zagrożenie życia. Uchodźca podejmuje decyzję o zmianie kraju zamieszkania w związku z bezpośrednim i weryfikowalnym zagrożeniem życia jego lub rodziny obecnym w kraju jego dotychczasowego pobytu.

2) Trwający obecnie proces destabilizacji Bliskiego Wschodu i Afryki napędzany jest agresywną polityką USA, Izraela i państw sojuszniczych.

3) Tzw. Państwo Islamskie, czyli ISIS lub ISIL, jest formacją terrorystyczną dowodzoną między innymi przez wysokiej rangi agentów wywiadu oraz członków organizacji paramilitarnej Blackwaters, utworzoną na mocy porozumienia pomiędzy Izraelem, USA i Arabią Saudyjską, której celem jest obalenie reżimu prezydenta Syrii Bashara al-Assada, stworzenie pretekstu dla interwencji sił NATO w Syrii oraz napędzanie migracji natywnej ludności muzułmańskiej w porządanych kierunkach – obecnie w kierunku Unii Eurejskiej.

4) Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia. Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring. Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.

5) Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich. Należy jednak podkreślić, iż wysokiej rangi bojownicy i przywódcy najprawdopodobniej przerzucani są tajnymi kanałami za porozumieniem wywiadów.

6) Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu.

7) Media mainstreamowe otwarcie wspierają politykę imigracyjną, umniejszając jednak wadze konieczności weryfikacji każdego z uchodźców oraz podjęcia odpowiednich środków prewencyjnych w przypadku naruszenia przez nich prawa. Potężną dezinformacją, jakiej się dopuszczają jest zupełne pomijanie powodów kryzysu imigracyjnego (patrz pkt 2 i 3).

8) Prawicowe media alternatywne również dopuszczają się karygodnych manipulacji i fałszerstw przedstawiając Islam w sposób generujący lęk i podziały. Przyczyniają się w ten sposób do zaostrzania konfliktów na tle religijnym, co w konsekwencji sprzyja ostatecznej agendzie. Również i tutaj powód migracji schodzi na dalszy plan, ustępując pola nienawiści i propagandzie anty-muzułmańskiej.

9)Ludność muzułmańska jest manipulowana w równym stopniu co społeczeństwa zachodnie. Począwszy od przywódców ISIS, którzy cytując wersety Koranu mamią i werbują niewyedukowanych bojowników, poprzez charyzmatycznych demagogów pokroju Andżema Czołdary, aż po marionetkowe media, które z drugiej strony zgrabną narracją nagłaśniają straszliwość zbrodni Państwa Islamskiego oraz nieuchronność wprowadzenia Shariatu w państwach europejskich.
10) Prawdopodobnym ostatecznym celem całej agendy jest utworzenie państwa Wielki Izrael na terenach wyludnionych przez działania ISIS, oraz otwarte podporządkowanie multikulturowej i niezdolnej do sprzeciwu Europy.

Mamy zatem do czynienia z bardzo zaawansowaną manipulacją. Kryzys imigracyjny w Europie mógłby być łatwo zażegnany. Problem w tym, że faktyczne rozwiązanie go jest nie na rękę establishmentowi USA i Europy Zachodniej.

Streszczamy, co należy zrobić w pięciu krótkich krokach.

Krok 1.
Skończyć z finansowaniem i uzbrajaniem grup rebeliantów mających obalić syryjski rząd. Doskonale wiadomo, że ta broń trafia w ręce ISIS i ich sprzymierzeńców. To z kolei, skutkuje niczym innym jak destrukcją i chaosem. Pieniądze przeznaczane na finansowanie tych wątpliwych operacji należy natychmiast przekierować na intensywną pracę przy odbudowie.

Krok 2.
Wywrzeć presję na Turcji i Jordanii, by zablokowały szlaki zaopatrzeniowe ISIS. Wprowadzić sankcje przeciw krajom, które uczestniczą w handlu ropą z opanowanych przez IS terenów, lub zezwalają by fundusze lub zaopatrzenie do nich docierało. Żadna armia nie przetrwa bez źródła zaopatrzenia. Nie przez przypadek szlaki te mają początek na granicach tureckiej i jordańskiej.

Krok 3.
Wspierać syryjski rząd. W ciągu całego roku amerykańskie naloty w Syrii nie zdołały ani zniszczyć ani nawet osłabić pozycji ISIS. To oczywiście dlatego, że prawdziwą strategią wcale nie jest pozbycie się ISIS, a raczej utrzymanie ich w celu systematycznego osłabiania Assada. Gdyby Waszyngton na prawdę chciał zatrzymać tę grupę, poszedłby w ślady Rosji, zaopatrując rząd syryjski w niezbędną broń, zapewniając szkolenia i wsparcie logistyczne, by pomóc Syrii w wyparciu ISIS. To by jednak oznaczało, że Waszyngton i sojusznicy musieliby oficjalnie odstąpić od planu zmiany reżimu w Syrii.
Assad może nie jest uwielbianym prezydentem, ale cieszy się poparciem większości Syryjczyków. W zasadzie Assad ma większe poparcie w swoim kraju niż Obama czy Kongres w Ameryce. W niektórych okresach Assad miał większe poparcie niż Obama i Kongres razem wzięci.

Każdy rząd zaimplementowany w wyniku amerykańskiej zmiany reżimu będzie postrzegany jako rząd marionetkowy, bez wiarygodności potrzebnej do stabilizacji regionu. Jeśli potrzebujesz na to dowodów, spójrz na Afganistan lub Irak.

Krok 4.
Zapewnić bezpośrednią pomoc w odbudowie mieszkań, infrastruktur i przedsiębiorstw zniszczonych przez konflikt. Jako rozwiązanie krótkoterminowe w strefach poza obszarem konfliktu należy utworzyć tymczasowe obozy uchodźców, które należy regularnie zaopatrywać w środki medyczne i żywność. Tak, będzie to sporo kosztować, ale sporo kosztowała też trwające pięć lat usiłowania zmiany reżimu, które są właśnie źródłem obecnego problemu.

Krok 5.
Przekierować uchodźców do tych stabilnych regionów. Zalewanie Europy masami niezatrudnionych uchodźców nie jest w niczyim interesie. Taka praktyka spowoduje jedynie nasilenie napięć i wzmocni ruchy ksenofobiczne. Ci ludzie nie potrzebują schronienia w gettach Europy, oni muszą odzyskać własny dom.

Bracia i Siostry.
Jak widzicie, istnieje realna szansa na rozwiązanie tego problemu. Należy jednak sięgnąć do sedna, zamiast dawać się wciągać w socjotechniczne gierki establishmentu oparte na różnicach religijnych. Zacznijmy otwarcie krzyczeć o przyczynach i propozycji kompleksowego rozwiązania, a zobaczycie jak szybko zjednoczymy Polaków.

Jesteśmy Anonymous,
Jesteśmy Armią,
Spodziewajcie się nas!

Za: http://pressmania.pl/?p=19745

Reklamy

6 odpowiedzi »

 1. chcialbym zrobic delikatna wrzute w temacie memetyka. „europejskie elity”. to nie sa zadne elity. zwyciezca wyscigu szczurow jest … szczurem. poza tym jak zwykle zajebioza.

  Polubienie

 2. Warto rozpowszechnić ten materiał https://youtu.be/xsilOtckOHk
  – Syryjczyk z Kalisza jasno i klarownie przedstawia sytuacje i trudno go posądzać o antysemityzm

  Ciekawa jest też sraczka informacyjna w mediach, ogólnie to już nie wiedzą jaki kit nam wciskać tu na przykładzie Dani:
  https://www.polskieradio.pl/9/540/Artykul/1539840,Dania-coraz-bardziej-przyjazna-wobec-imigrantow
  http://www.wprost.pl/ar/524237/Dania-Lawinowo-rosnie-liczba-gwaltow-Wladze-beda-uczyc-imigrantow-o-seksie/

  W sumie to najrzetelniej z mediów kwestie „uchodźców” przedstawia TV Trwam. Powaga

  Polubienie

 3. to rasa podludzi skupiajacych sie w useuro-politbiurze,to nie elity jak sie okreslaja,to bydleca rasa od przejadania wszystkich aktywow ludzkosci tej ziemi.

  Polubienie

 4. Jeśli Jarek nie wie na pewno, kto tak naprawdę steruje problemem uchodźców, to i ja tego nie odgadnę. Mogę mieć pewne domysły, ale lubię podawać realne fakty. W myśl kodeksu dziennikarskiego. Ja sam dziennikarzem nie jestem. Żyję w tym kraju dość skromnie, ale za to wcale nie muszę pracować. Najważniejsze to, aby było gdzie mieszkać, gdzie i z kim spać, coś tam zjeść, poza tym internet. Reszta mało ważna.

  Ci przybysze są zapewne dobrze przeszkoleni w dochodzeniu swoich praw ekonomicznych. Oni poza tym uważają, że my jako niewierni mamy obowiązek utrzymać wszystkich wyznawców Proroka. Stąd też niewielu chce pracować, niewielu umie, nie dla wszystkich islamistów jest praca. Niewielu też z nich ma wystarczające do pracy w Eurabii wykształcenie i motywację. Po co coś robić, skoro ci durni giaurowie i tak muszą nas utrzymywać.

  Zaznaczam po raz enty, aby nie żywić nienawiści do tych przybyszów. Jak się daje… Winą obarczmy wszystkie kraje UE a nie tylko obcych. Nie musimy zgadzać się na wpuszczanie ich do Polski/RP/.

  Moje proste rozwiązanie to szybkie przećwiczenie tych młodych, zdrowych byczków, uzbrojenie ich i posłanie z bronią u nogi tam skąd właśnie przyszli. Albo będzie tu Eurabia. Już dziś w wielu krajach są całe enklawy, gdzie niewiernym psom wstęp jest zabroniony pod groźbą utraty życia. Nawet demokratycznie wybrany rząd danego kraju nie potrafi tego opanować. Dać broń i walczcie o waszą ziemię. Kto nie chce deportacja, a po ponownym powrocie /tego nie napiszę, miałem już rozmowę ostrzegawczą./

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s