Społeczeństwo, duchowość, medycyna, zdrowie i ich TABU.. Kontrowersyjnie i bez ograniczających schematów

Strona główna » Niewyjaśnione zjawiska » Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

Witaj na stronie Jarka Kefira!

Tematy tabu i kwestie pomijane i przemilczane, nie tylko w oficjalnej debacie publicznej. Ale także przez wielu "niezależnych" autorów. Interesuje mnie społeczeństwo i jego tabu, duchowość i jej paradoksy, wyzwania jakie stają obecnie przed naszą cywilizacją. Ciekawią mnie ukrywane fakty na temat zdrowia, grzechy i grzeszki medycyny, także medycyny naturalnej. Trochę o polityce, zwłaszcza o tym jak wielkim oszustwem są ideologie i religie. Inne ciekawe, niewyjaśnione i tajemnicze tematy także goszczą na mojej stronie. Zapraszam serdecznie!
WAŻNE zastrzeżenie dotyczące treści o medycynie i zdrowiu [Kliknij tutaj]

Statystyki WordPress:

 • 23,662,268 Wyświetleń

Statyki MiniStat:

Hej! Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych informacji i na tym by było ich więcej, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, koncernów. Mogę dzięki temu dostarczać Ci kontrowersyjnych, zakazanych i niewygodnych dla systemu treści. Aparat władzy i opresji niechętnie patrzy na takie publikacje. Więc moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij na poniższe obrazki:

Książki ezoteryczne, filozoficzne, o medycynie naturalnej i wiele innych:

Medycyna naturalna: Ogromny wybór ziół, suplementów, kosmetyków i innych preparatów:

Najlepsze soki, oleje i inne produkty medycyny naturalnej:

Zaskakująca przepowiednia dotycząca Polski w.. kabarecie?

przepowiednie 2016Wklejam Wam dziś znamienną scenkę z Kabaretu Starszych Panów. Jak myślicie, czy dotyczy ona czasów dzisiejszych? A może jest to zupełny zbieg okoliczności?

Ponoć artyści są osobami które widzą więcej i które wybiegają swoją epokę. To jest często prawdą. Mnóstwo piosenek, książek, filmów, przekazuje nam ważną wiedzę i informacje w sposób metaforyczny, alegoryczny, zakamuflowany. Trzeba tylko znać klucz interpretacyjny. Wtedy można odczytać wiele.

Początki Kabaretu Jeremiego Przybory j Jerzego Wasowskiego to rok 1958. Nie były one wtedy nagrywane. Dopiero lata później odcinki otworzono i zarejestrowano na taśmie video.

Film video z Kabaretem Starszych Panów który wklejam poniżej, jest oryginalny i pochodzi z czasów, w których bracia Kaczyńscy byli małymi dziećmi. Na pewno nie myśleli wtedy o polityce. Cóż, ten wpis jest trochę pół żartem pół serio. Interpretację pozostawiam Wam.

Obecna sytuacja polityczna w Polsce i w Europie jest napięta jak nigdy dotąd. Niemcy i inne kraje Europy zachodniej są zalewane przez terrorystów i żołnierzy państwa islamskiego. W mediach kłamie się, mówiąc, że mamy do czynienia ze zjawiskiem „uchodźców„.

W Polsce na dzień 1 i 2 listopada szykuje się wielkie niszczenie dokumentów przez ekipę PO, która zrujnowała nasz kraj. Oni są zwyczajnie przerażeni konsekwencjami, niczym zaszczuty pies zapędzony do narożnika. Ale dość polityki w artykule o przepowiedniach.

Kabaret Starszych Panów – „Kaczyński jestem„:

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 


4 komentarze

 1. ajkawbenorkaw pisze:

  Kabaret to nasze życie. Aktorami naszego życia jesteśmy my i nasze otoczenie. Politycy są tacy jacy są. Żadna siła ich nie odmieni. To ich postępowanie leży w ich naturze. Następni nie będą inni. Taka bowiem jest natura człowieka. Można tworzyć coraz to nowe religie i ideologie. Można tworzyć coraz to okrutniejsze aparaty wyzysku, ucisku i gnębienia człowieka. Natura ludzka jest bowiem trwała i niereformowalna. Charakteru nie zmienią ani nagrody, ani represje. Czy zatem nie ma żadnej nadziei na przyszłość? Czy są jeszcze dobrzy ludzie? Czy są jeszcze dobrzy politycy? Czy są jeszcze dobrzy działacze i urzędnicy? Ależ owszem. Są. Są i nadal istnieją i będą? Gdzie? Na cmentarzu.

  Lubię

 2. barra barra pisze:

  Kaczyński jestem!!! ja i mój brat…

  dobre dobre 😉 kto to wyczaił? hahaha!!!

  Lubię

 3. ajkawbenorkaw pisze:

  Co mam pisać. Łza się w oku kręci, żal duszę ściska, serce boleje, bo w tym dziwnym kraju, dziwnie się dzieje. Debil za batonika do pierdla pod celę, a aferzysta wolny jak ptak dalej skubie i obdziera. Co? Hej wrony, puchacze, kruki, rwijmy RP na sztuki, a kiedy RP nie stanie, dajmy Polakom lanie, bijmy do nieskończoności, niechaj nagie polskie kości wszędzie na świecie widnieją, a my dalej rabujmy to co na tej polskiej, ziemi słowiańskiej jeszcze zostało. A jest tu jeszcze niemało. Tak by napisał Adam, gdyby dzisiaj żył. Pijmy zatem zdrowie Mickiewicza, a róbmy swoje. Każdy Polak prawy niech bierze we własne ręce swoje sprawy. Albo coś zrobicie, albo po was Polakach zostanie, po furmanie bat, po Polaku vat. Obudźcie się wreszcie polskie, słowiańskie śpiochy. Na co wy tak naprawdę czekacie? Na morze zalewające już Europę Zachodnią? Przyroda nie znosi próżni. Zaleje i te słowiańskie ziemie. Co czeka ten kraj? Pożyjemy zobaczymy.

  Lubię

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Zapraszam na moje strony na FaceBooku:

Podaj adres e-mail w celu obserwowania tego bloga i otrzymywania powiadomień o dodaniu nowych wpisów.

Dołącz do 1 128 obserwujących.

Najnowsze artykuły – zapraszam:

Partnerzy strony:

%d bloggers like this: