Lifestyle

Dziady, Halloween czy Święto zmarłych?

Dziady, Halloween czy Święto zmarłych?

halloweenCo sądzisz o święcie dnia 31 października? Popierasz, jesteś neutralny, jesteś przeciw? A może się.. lękasz? Właśnie w okolicy tych dni jest najcieńsza „bariera” rozgraniczająca dwa pozornie rozdzielone światy. Czyli świat fizyczny i duchowy. Każdy spędza to święto tak, jak pozwala mu jego mentalność. Przy czym dla większości jest to kolejny zwykły dzień. U zwykłych ludzi pobudza się sferę energii seksualnych i innych niskiego szczebla, więc w skali globalnej mamy kolejne „alkoholowe święto” zwane Halloween.

U katolików inaczej – „Wszystkich świętych” 1 listopada i „Dzień zmarłych” czyli Zaduszki 2 listopada. A więc u katolików pobudzana jest inna sfera. Ale mówi się przecież „przeciwieństwa są tym samym„, więc.. Czy musi to tak wyglądać? Przypominam, że to święto ma początki w głębokiej starożytności i każda tradycja pogańska jak i ezoteryczna je uznaje. To święto jest obecne również w wielu odłamach chrześcijaństwa. Uważam za bezcelowe kłótnie katolików ze zwolennikami alkoholowych zabaw na temat tego, jak te dni należy spędzać.

Można te kilka dni wykorzystać w różnoraki sposób. Poniżej wklejam sposób medytacji księżycowej. Ale tych sposobów jest wiele. Moje propozycje zamieszczałem kilka razy. Moją ulubioną metodą jest metoda Silvy. Polega ona na tym, że kładziesz się na plecach w cichym pokoju. Zamykasz oczy, bierzesz kilka, kilkanaście spokojnych wdechów i wydechów.

Po czym zaczynasz powolne odliczanie od 100 do 0, czyli odwrotnie. Mózg ludzki nie jest „przyzwyczajony” do liczenia od tyłu, i jeśli to robisz, wtedy zwiększa się liczba fal alfa w mózgu. Fale alfa to przeciwieństwo fal beta. Fale alfa odpowiadają za medytację, refleksję, intuicję, ale także za kreatywność i odkrywczość. Pojawiają się na ogół tuż przed zaśnięciem i tuż po obudzeniu się, więc dbajmy, by te momenty dnia przepełnione były pozytywnymi myślami.

Fale beta odpowiadają z kolei codziennej, monotonnej aktywności nie wymagającej ani kreatywności ani samodzielnego myślenia. Są to fale „telewizyjnego leminga„, tudzież fale ego. A teraz zapraszam do przeczytania sposobu na medytację:

Cytuję: „Fala księżyca trwa. Księżyc to też pieczęć przypomnienia sobie swojej duszy – kontakt z nią. To pamiętanie, kim jesteśmy. Dziś medytacja księżycowa – dająca możliwość oczyszczenia – gdyż siłą oczyszczania to moc księżycowej pieczęci. Oczyszczenie daje dostęp do źródła do pamięci o tym, kim jesteśmy

Wyobraź sobie, że leżysz i czujesz na sobie ciężar. To przytłaczają Cię twoje przekonania poprzednie przejścia, wcielenia, doświadczenia, wspomnienia, emocje. Otwierasz w swojej wizji oczy i odkrywasz, że jesteś na dnie zbiornika wodnego. JEZIORA. Nad tobą widzisz światło odbijające się od tafli wody. Ty leżysz na dnie i zaczynasz czuć w swoim ciele potrzeby, by podążać do tego światła. Powoli możesz się wynurzać. Zobacz, jaki balast przeszłości wisi na twoich kostkach u nóg? Postaraj się rozpoznać, co to jest. Poślij tam miłość i akceptacje, a powoli poczujesz jak ciężary te znikają. Jednak woda wokół ciebie jest jeszcze mętna – mętna od twoich niestrawionych emocji, przekonań. Co tu rozpoznajesz? Tylko się przyglądaj. Pamiętaj jesteś bezpieczna/y. Jeśli rozpoznajesz jeszcze jakieś emocje coś, czego nie puściłaś/eś – pożegnaj to teraz, poślij miłość do tych fragmentów ciebie.

Płyniesz ku górze przed tobą nagle pojawiają się twoi rodzice. Wiesz już, że ten poziom to miejsce, gdzie przekraczasz możliwości swoich przodków. Podziękuj za swoje korzenie rodzinie, za wsparcie. Poślij im miłość i poproś o błogosławieństwo na swojej własnej drodze, wolnej od nich. Pomyśl, czym rodzina mogła cię trzymać i blokować i z szacunkiem oddaj im to. Możesz chwile porozmawiać z nimi. Pomodlić się. Wolna/y płyniesz dalej. Czujesz jak twoje ciało również wraz z ruchem ku górze oczyszcza się z pozostałych złogów. Teraz odkrywasz, że światło, jakie widziałaś/eś nad sobą jest też w tobie. To twoja dusza świetlista, jak ten blask, do którego zmierzasz. Poczuj ją w sobie, jej światło i moc. Jakie myśli i emocji się pojawiają? Rozejrzyj się, jesteś teraz w pięknej czystej wodzie. Ty jesteś światłem światło jest nad tobą, dookoła Ciebie. Poczuj jedność. Powoli wypływasz na powierzchnie. Ciesz się tym jesteś wolna/y zaczerpnij powietrza. Teraz możesz wszystko.”
Źródło: https://www.facebook.com/mitycznaprzestrzen/photos/a.175293865858906.52496.174420935946199/919918408063111/?type=3&fref=nf

Polecam też nagranie wygenerowane na syntezatorze. Wykonanie podobne – leżymy na łóżku, z zamkniętymi oczami. Słuchawki muszą być dobrej jakości:

Zasada dotycząca wszystkich form medytacji jest jedna – jeśli zaczynasz odczuwać strach / lęk, to musisz przestać. Jeszcze co do samych alkoholowych świąt, wśród których jest anglosaskie Halloween..

Czujecie się gorzej w weekendy i wolicie od nich zapierdol w pracy w ciągu tygodnia? W ciągu tygodnia macie energię, a w weekendy nagle opadacie z sił? Jest na to ezoteryczne wyjaśnienie! Otóż, w weekendy setki milionów ludzi jest pijanych bądź odurzonych innymi substancjami. To w weekendy zdarza się najwięcej zła: rozmaitych przestępstw, wypadków, chorób, hospitalizacji, przedawkowań, zdrad, kłótni, rozstań, kaców i przypadków złego samopoczucia, zgonów itp itd.

Na marginesie zobaczcie – z jednej strony weekend to zabawa i odpoczynek dla milionów, a z drugiej strony, weekend to nieraz życiowe traumy i tragedie dla innych milionów. Podwójność (dualizm) życia.

Jest to niska energia i ma to wpływ na „umysł zbiorowy” / „świadomość globalną” naszej planety. Czy jak tam nazywać ten twór. Ale teraz najlepsza część tego, co piszę. Nie pijesz? Nie ćpasz? Masz spokojne życie, nie zachowujesz się destrukcyjnie? W porządku! Umysł globalny planety, by zrównoważyć sobie negatywne energie wygenerowane przez setki milionów żyjących „na krawędzi” ludzi, weźmie od Ciebie i Tobie podobnych energię! Czysta matematyka niczym 2 + 2 = 4, tudzież znane wszystkim prawo zachowania energii z fizyki.

No i co o tym sądzicie?

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

33 odpowiedzi »

 1. Tak, wpływ zbiorowego podświadomego umysłu jest bardzo odczuwalny (dla mnie). Kiedy mieszkałam w mieście i miałam działkę za miastem zauważyłam, że po powrocie już przed klatką schodową wchodziłam, jakby w gęstą myślową watę. Ogarniał mnie jakiś „tumiwisizm” albo zaczynałam się martwić czy sobie dam radę, czy mi wystarczy…
  A na działeczce odlot 🙂 dobry nastrój, jasny, czysty umysł, fajne pomysły, zauważanie różnych związków między rzeczami, Skojarzyłam, że to musi być coś emanującego z ludzi w bloku.
  Zaczęłam robić ćwiczenia rozszerzania i wyraźnie w moim polu odczuwałam energie ludzi w bloku. Nie było to miłe doświadczenie!
  No to wyprowadziłam się na wieś 🙂
  Teraz to już odczuwam zmianę wewnętrznego nastroju, jak dojeżdżam do miasta. Wieś ma swoje wady, ale może ze względu na większą przestrzeń między domami (ludźmi) nie jest to przeszkadzające czy przytłaczające
  .Ludzie na wsi (sorry wieśniaki!:-) – jestem wami!) są mniej rozbuchani intelektualnie, ale
  w dużej mierze bardziej prawdziwi, szczerzy – przynajmniej moi najbliżsi sąsiedzi.
  Tutaj tak wiele rzeczy stało się nie ważnych czym żyłam i żyją ludzie w mieście.

  Lubię to

  • @Dakini:
   Cytat: „Ludzie na wsi (sorry wieśniaki!:-) – jestem z wami!) są mniej rozbuchani intelektualnie, ale
   w dużej mierze bardziej prawdziwi, szczerzy ”

   -intelekt i racjonalna logika tak naprawdę zamyka na wiele. Coś za coś 😉 Ja mieszkam stety lub niestety w mieście.
   A jeszcze jedno – wieś to niby bastion katolicyzmu, a jak to jest tam gdzie mieszkasz?

   Lubię to

 2. Niewiele znam tu ludzi – mieszkam dopiero od 10 lat 🙂 a najbliżsi sąsiedzi nie są specjalnie religijni, nie chodzą do kościoła, osobiście nie spotkałam się z jakimiś przejawami wojującego katolicyzmu.
  Może dlatego, że jest to wieś pod cieszyńska, gdzie zawsze współżyły obok siebie różne odłamy chrześcijaństwa. Znam nawet dom, gdzie jedno z rodziców katolik a drugie protestant i mając czworo dzieci „podzielili” się wiarą i dwoje jest katolikami, a dwoje protestantami i nie ma waśni i sporów religijnych.

  Lubię to

 3. Jak dobrze wiemy chrześcijaństwo KRK zostało wprowadzone urzędowo na Litwie dopiero pod koniec XIV wieku. To znaczy cztery wieki później niż u nas. Dlatego na Litwie jeszcze za czasów Mickiewicza odbywały się obrzędy pogańskie w duchu KRK. Nie tylko tam. Ja sam będąc na wsi widziałem magiczny obrzęd leczenia chorej osoby przez modlitwę w duchu KRK i wylewanie jajka, palenie pakuł i inne tego typu obrządki.

  W zeszłym roku zadzwoniła dwójka dzieci z pytaniem,,Cukierek, albo psikus”. Było to żywcem wyjęte i zerżnięte z filmów amerykańskich. Komuś tu nad Wisłą odbija. Myślę że nie mnie.

  Lubię to

 4. nabial zle to nazywasz obydwa swiaty sa fizyczne tylko ze tzw astral zwany duchowym przez ciebie drga z predkoscia 10 do 6 c (swiatla) a nasz z predkosci c nasz zrobiony z atomow tamten z neutrinow, roznica w czestotliwosci tylko i podstawowych czasteczkach, fizycznie jest niemozliwe zadne przenikanie zdarzaja sie anomalie ale to niezmiernie rzadkie, jasne ksiezyc oczyszcza… tak cie oczysci ze zostana trociny, cyt Zasada dotycząca wszystkich form medytacji jest jedna – jeśli zaczynasz odczuwać strach / lęk, to musisz przestać., kefir w medytacji TM wlasnie musisz przejsc przez pieklo zeby sie wyzwolic, np jak zgwlacona dziewczyna ma uwolnic z siebie pieklo musi przez nie przejsc jeszze raz zeby sie oczyszcic, to samo z aborcjami stratami bliznich itd, silva meczaca i dziala slabo, TM lepsza nie trzeba sie meczyc, zgadza sie zlo+dobro=0 jak duzo robia niby dobrych ludzi w stanach to sa tacy seryjni mordercy ktorzy rownowaza za duzo dobra i ktorych trzyma sie pod podwojnym ogrodzeniem z pradem i fosa z rozgrzanymi weglami i smola, to juz lepiej tak jak u nas troche bumow troche zboczkow i sie rownowazy

  Lubię to

 5. Ktos czytal o katedrze sw Jana w Nowym Jorku?Jednym tylko z elementow antyludzkiej w mysl NWO przy alej akredytacji ONZ jest parada Halloween.Daje to wiele do myslenia w ktorym kierunku podazaja politycy zwane elitami. Prosze sie przyjrzec nie tylko paradzie ale takze symbolice umieszczonej na zewnatrz jaki wewnatrz tej masonskiej swiatyni.

  Lubię to

 6. „Umysł globalny planety, by zrównoważyć sobie negatywne energie wygenerowane przez setki milionów żyjących „na krawędzi” ludzi, weźmie od Ciebie i Tobie podobnych energię!”

  Tak się dzieje, gdy się jest „podpiętym” pod „umysł globalny planety” – ale na szczęście jest wyjście z tego „łez padołu”

  Nie jest to moje osobiste doświadczenie – zastrzegam się, bo niektórzy tak piszą, jakby z pierwszej ręki czyli własnego doświadczenia mieli wiadomości – ale wiedza, która ostrożnie sprawdzam.
  Wg tajemnej wiedzy duchowej jest 12 Eonów, którzy „zarządzają” podległymi typami ludzi (znaki horoskopu), ale jest 13 Eon, do którego można się „podłączyć” osobistym wysiłkiem.
  Ale nie każdy CZAS sprzyja temu podłączeniu, bo ma to związek z pewnym promieniowaniem kosmicznym.
  Jest to osobiste podłączenie – nie ma globalnego zbawienia naraz dla wszystkich- i podłączenie to może nastąpić wyłącznie na skutek odpowiadającej wewnętrznej wibracji.
  Żeby można się było podłączyć- trzeba się odłączyć od „umysłu globalnego”. W dawnych szkołach gnostyckich nazywano to transfiguracją i człowiek taki był: „w tym świecie, ale nie z tego świata”
  Uwaga! To nie chodzi o kosmitów i temu podobnym 🙂
  .
  P.S. 13 też trzeba później zostawić 🙂

  Lubię to

  • Gmosiu, pomyliły ci się kamyczki. Przykro mi, że zepsuję ci wrażenie oglądania blasku[chociaż] asteroidy 2015TB145. To nie ona. Ona przeleciała ,,se” w odległości niebezpiecznie bliskiej, bo 488 000 km od Ziemi – to tylko 2,5 obwodu Ziemi więcej niż odległość do ,,domku wczasowego yahwe”. Była widoczna tylko za pomocą dobrych teleskopów. Nota bene szkoda, że nie pie…….ła w leżak z tym ,,bandytom”. I tu się sprawdza przysłowie ,,Złego licho nie bierze!” 😀

   Z przelotem 2015TB145 zbiegło się wejście w atmosfere Ziemi bolidu[chyba nawet dwóch] Bolid to meteor o znacznych rozmiarach i dużej jasności. to nie on świeci z powodu tarcia, ale w zagęszczonej przed nim atmosferze wytwarza się i uwalnia olbrzymia energia, dlatego często występują grzmoty przy tym zjawisku, które z kolei należy do rzadkich.
   Bolid ma kilkanaście cm średnicy. Oj! nie byłoby tak radośnie, gdyby ta asteroida [600m średnicy] zaczęła świecić w naszej atmosferze! Podejrzewam, że miny zachwytu nie zdążylibyśmy zmienić w przerażenie.
   Domniemany obserwator mógłby rzec: ,, Szkoda …, w taką radosną cywilizację coś pieprznęło …”
   Ale wielcy wiedzą co robią. Ktoś kto skonstruował Układ Słoneczny, miał naprawdę łeb. Gdyby nie było gazowego olbrzyma Jowisza, taka kulka jak Ziemia nie miała by najmniejszych szans na istnienie. Jowisz spełnia rolę odkurzacza i wciąga wszystkie wielkie obiekty – sam się nie rozpada, bo jest ,,na gazie”

   Istnieje tylko obawa, że po przelocie asteroidy takiej jak 2015TB145 mogą na Ziemię spaść meteoryty dożo większe niż bolidy.
   Tak było w Czelabińsku, ale i na to Wielcy mają sposoby. Meteoryt przed upadkiem został rozbity na mniejsze kawałki[są filmy]
   Pytanie brzmi:,, Czy zrobili to Wielcy ,,dobrzy” czy ,,źli”?
   Choć tym ostatnim też zależy na źródle energii. 😀 . Nie takiej. Takiej 😮

   No to se pogadałam o wszystkich świętych. [ nie mylić z Wszystkich Świętych]

   Serdecznie pozdrawiam.

   Lubię to

   • to mnie kysiu usokoilas croszkie bladzo si sldecni ciekuku -_- z tym ze jowisz to nie gazowy gigant, największymi gazowymi gigantami sa mozgi naukowcow… joiwsz faktycznie to tarcza obronna ziemi z tym ze gdyby yahwe nie rozjebal dwóch planet phaethon/maldek i hephaestus to nie bylony zadnego gruzu zaciąganego przypadkowo przez same planety jedna na druga, czesto gesto yahwe pomaga trajektorii troszkę a ze debil jest niezły podobnie jak jego swita to nawet k nie umie obliczyć kolizyjnego kursu w ziemie, czasami mu się uda niestety ale to rzadkość, jak reptyle parkowali księżyc 13500 lat temu to pojebali cos w kajecie i mało co nie rozjebali się o nas, andromedanie jak zwykle ledwo co uratowali ziemie przed zderzeniem z nimi, k wypisz wymaluj korreanska mentalność jednego słusznego wodza i k obydwaj maja smiercionosne gadżety, 145 nie pierdolnela mu w lezak bo maja bron grawitacyjna i potrafią odpychać je, jak cala atlantyde byli w stanie zatopić przez gwaltowne zwiekszenie masy kontynentu i skruszenie skal pod nim to jednak zabawki maja dość dobre, układ słoneczny to dzielo andromedanow podobnie jak planety które sa wypiekane w sloncu jak garnki na obrotowyn roznie, nie nie zartuje, i następnie transportowane na odpowiednie orbity do zasuwania w galerach naokoło slonca, kazda planeta ma reinkarnujacego w nia glownego astrala który podobnie jak u nas reperuje ciało w zasadzie to cala mase astrali do kupy dbajacych o planete o idelany stosunek gazow tworzenie nowych gatunkow zwierzat i roślin potrzebnych do zniwelowania np jakiegoś toksycznego gazu czy substancji, czelabinsk to partyzantka naszych Zeusowych musza uwazac bo księżyc yahwe i wiele pomniejszych stakow reptyli strzela do wszystkiego do czego maja ochote, jak jest z drugiej strony planety akurat to nasi mogą dzialac w miare lecz tez nie maja za wiele czasu, wogule yahwe zajebal księżyc od pleidianow pewnie wzial tylko na test drive i zapomnial zwrocic… a co tam i nazwal go leavan, to jego najwieksza bojowo transpotrowa planeta, Lucas pięknie ja pokazal w star wars nawet te głębokie korytarze do wlotu spodkow szarakow z ludzkim tatarem dla samego szefa i jego swity, caly nasz układ słoneczny zamknięty jest w przezroczystym kosmicznym jajku wiec nie jest możliwe ze dostaniemy kamulcem np z Oriona nie ma takiej możliwości no i oczywiście Krysiu to jajo to dzielo andromedanow, zgadlas -_-, w naszej szerokości kosmicznej andromedanie to potega inzynierska wspomagają oni uniwerslany kosmiczny organizm tzw PAN z którym wspolpracuja w symbiozie, te wszystkie reptyle to takie rozwydrzone pasozyty kosmosu, które PAN nawet czasami używa do czegos podobnie jak nasz organizm wysyla bakterie do zarcia nam syfu w gnijacej ranie, cos jak rekiny oczyszczaja nam ocenay z gnijacej padliny nawet, ciagle wyciągasz ze mnie informacje przez prowokacje -_- ale to z pożytkiem dla reszty jak mniemam, szkoda ze wikszosc tutaj jest zamknieta w mysleniu ziemskim ewolucja illuminati pieniądze wladza zysk wojna i nie widza sytuacji miedzyplanetarnej, no sa to duże buty do noszenia… no ale coz palec w d wloz

    Lubię to

    • Odrzucając w tym momencie ziemskie myślenie,to napomknę Ci,chociaż Ty na pewno to wiesz,że jajko jak to zwiesz,a konkretnie ziemska zasłona oddzielająca nas ziemian od innych cywilizacji we wszechświecie wyłączając z tego księżycowego trutnia jahwe w przyszłym roku runie.Kończą się astralne wojny międzyplanetarne,pozostanie ostatni bój o naszą planetę Ziemię z jahwe i jego ziemskimi pomagierami i to właśnie teraz my myślący ziemsko i nieziemsko Ziemianie powinniśmy w każdy możliwy sposób wspomagać naszych kosmicznych braci.

     Lubię to

    • aniu yahwe okupuje wszystkie planety od marsa do venus i wkurwia naszych przy Jowiszu, oby to był przyszly rok jak mowisz, jest jeszcze frakcja bialego kronosa ojca zeusa który pomaga reptoidom i ci w miare postępu policji kosmicznej zeusa będą spychani na marsa później ziemie i jak przylecą będą udawac wyzwolicieli a będą nas chcieli dobic ewentualnie zakuc w kajdany, kronos to savaoath w biblii nie yahwe, aniu glowna skorupka jajka tzw heliosfera jest daleko za plutonem i to się nigdy nie zmieni skorupka ma na szczęście wloty od polnocy i południa podobnie jak ziemia, obydwa vojagery nigdy nie wyleca poza nasz układ planetarny bo się spala albo utkna w „skorupce”, to se ne da, no coz ale nasi nalukoftsy odkryją to w 2052 dopiero albo 2087ym albo wcale i pozostaną przy malpie darwina bigbangu i innych wyssanych z palca idiotyzmach, dobrze ze stanford przynajmniej przyznal ze istnieje zycie poza cialem ale już nie mieli wyjścia bo za dużo relacji było ludzi po chwilowej powypadkowej śmierci, cos się zaczyna zmieniac w unifersyteckich malpich ciemngrodach

     Lubię to

 7. „Ludzie poprzez program wpisany w komórki ciała jako ” strach przed śmiercią”, nie pozwalają odejść temu, co już się skończyło. Bardzo wyraźnie eksponowane jest obecnie czczenie śmiertelnego ciała, na cmentarzach. Ludziom, którzy zakończyli swoje ziemskie życie, należy się dać spokój, aby mogli ustawić się od nowa na inne wcielenie.
  Budowanie potężnych grobowców, zatrzymuje duszę w jej wędrówce po światach duchowych. Takie zagubione duchy i trzymane siłą przy ziemi, są straszliwie nieszczęśliwe. Ludzie czynią wielką krzywdę swoim bliskim, zatrzymując ich rozwój i nowe wzrastanie.
  Krewni zgotują ci taki sam los, jak ty swoim przodkom. Będą zamawiać ci msze „gregorianki” aby ściągać cię na ziemię. Będą podobnie jak ty, stawiać ci marmurowe grobowce, abyś na wieki był uwięziony! To pewne, że tak będzie, gdy nie zmienisz swojego zdania na ten temat.
  Stary matrix to cierpiętnictwo za życia i po śmierci. Dlatego strach przed śmiercią, jest u wszystkich niemal ludzi, zapisany w komórkach ciała, gdyż tego doświadczałeś wiele razy. Świat czarno-biały starego systemu, nie jest dla człowieka świadomego i światłego. To świat dla nieświadomie żyjących ludzi, uśpionych programami Podświadomości.”

  Lubię to

   • … dokładnie tak, ciało jako zużyty wehikuł biologicznego „kombinezonu” duszy należy bezwzględnie palić ogniem na popiół, w myśl ezoterycznej zasady „z prochu powstałeś, w proch się obrócisz”, gdyż ogień jest niejako żywiołem Ducha na planie fizycznej materii (ogień sam w sobie jest jednoczenie materialny i niematerialny, bo czy ktoś zbadała naukowo jego właściwości?)… grzebanie ciał w trumnach i nakrywanie ich marmurem grobowym tworzy swoistą zaporę astralną, ja to określam jako „astralny kokon” dla uwięzienia ego-umysłu po śmierci, stąd biorą się właśnie tzw „dusze przywiązne do ziemi” … warto też zobaczyć, że yahwistyczna sekta Vaticanu wpaja owieczkom dogmat wiary w „ciała zmartwychwstanie”, co jest według mnie kolejnym egregorem mentalnego zniewalania duszy na poziomie astralu, gdzie Demiurg – niższa jaźń zbiorowa ludzkości umacnia swoje panowanie i jako Sorat- władca karmy cały czas te ślepo wierzące dusze pobożnych monoteistów trzyma w kole karmy … także spalanie-kremacja zwłok uwalnia nas od tych pułapek monoteizmów, i pozwala szybciej ewoluować duszy … nasi przodkowie Słowianie wiedzieli o tym intuicyjnie, dlatego mieli obrzęd palenia ciał umarłych …
    https://www.slawoslaw.pl/pogrzeb-po-slowiansku-tryzna-i-strawa/

    Polubione przez 1 osoba

   • zależy od duszy dla niektórych to bylby szok ale z drugiej strony zakopanie 3 metry pod ziemia no nie wiem nie ma idealnego wyjścia, ale ze spaleniem trzeba czekac 3 dni przynajmniej co by dusza się oswoila z tym z e nie jest już w ciele

    Lubię to

 8. http://ciemnanoc.pl/2015/11/01/smierc-uwolnienie-boskosci/ … doskonałe kompendium duchowej świadomości na temat śmierci … polecam to każdemu przeczytać, gdyż przekazuje uniwersalną Prawdę na temat naszego ego-materialnego umysłu, który ma zakodowany pierwotny lęk przed śmiercią … to wyzwala od tego strachu … ja osobiście śmierć traktuję jako wzniesienie duszy, na wyższy poziom świadomości, w dążeniu do hierogamicznych zaślubin z Wyższą Jaźnią mojej Bogini …

  Lubię to

  • Ja osobiście też nie boję się śmierci fizycznej,bo jest to tylko pozbycie się skafandra,w który dusza się przybrała,aby mogła żyć w dualizmie ziemskim.Ważne jest dla mnie na jakim poziomie rozwoju świadomości duchowej opuszczę ten ziemski padół.A na to wpływ mam tylko i wyłącznie ja sama.

   Lubię to

  • @Sanctus Diavol. Najpierw rozpoznaj to, co głosi ta zmanipulowana przez własne ego i nieszczęśliwa niewiasta a potem rozpowszechniaj te wyssane z palca bzdety. Bóg i bogini; dualny i płciowy bóg, duch i dusza etc. Buhahaha…

   Lubię to

 9. Mamy z Aśka jedno zdanie na temat życia – można żyć wszedzie, ale nie w mieście – oboje zastanawiamy się dlaczego ludzie pozamykali się w tych betonowych pudełkach, sami z wlasnej woli i nawzajem przekonuja się, że mają zajefajnie bo mogą posłuchać bekania sąsiada z pudełka obok. To wspólna idea zamieszkania na wsi połączyła mnie, Askę i konie, Nasza wieś też jest inną bo pojawiła się na przelomie XV i XVI wieku, kiedy wlaściciel z mocy polskiego króla Iwan Chodkiewicz trafił do tatarsiej niewoli, wtedy to z tzw. partyzanta w puszczy zamieszkałej dawniej przez Jadźwingów (to musiało być niezłe ludobójstwo z tymi Jadźwingami) pojawiła się nasza wieś. Wieś jest prawosławna, ale z takiego starego, bardzo starego prawoslawia i prawdziwi mieszkańcy maja wywalone na swoje prawosławie jako kościół (w porównaniu do innych wyznawców prawosławia pozostających jednak w mniejszości) – jakby na straży wsi mieszkają na jej skrajach rodziny katolickie. Dla tych ludzi, gdzie sąsiednie wsie na siłe brano w okowy katolicyzmu słowo katolik skojarzone jest ze słowem kat. Nasze wczorajsze ujezdżanie koni w konnym wozie, szaleńcze galopy, ciaganie opony od traktora za koniem przez wieś, kolejne demonstracyjne zadeklarowanie braku jakiejkolwiek przynalezności nie spowodowało chęci spalenia naszego domu. Jednak…te święta, które są jakoś powiązane z kalendarzem prawosławnym i z jakimiś starymi pogańskimi świętami staramy się szanować i nie robić zbytniego hałasu – piłę spalinową w takie dni odpalam jako trzeci we wsi 😉

  Lubię to

   • Dobrze, że w miastach lepiej, bo śmierdzi z kanalizacji i nie tylko. I pełno trującego, oczywiście „certyfikowanego” żarcia w marketach, którego nikt nie kontroluje. Oczywiście jest w nich czasami żywność zdrowa, ekologiczna, to pytam jaka jest ta pozostała? I wszystko w plastiku. Fluorowane, butelkowane wody do picia Ochydna chlorowana woda w kranach do picia i mycia, wysuszająca skórę, która dodatkowo ma różny, przypadkowy skład. Nie dziwne, że mamy miliony chorych klientów medycyny.

    Lubię to

    • ricardo wymyślasz z jakiej kanalizacji smierdzi ? to chyba u was szambo jedzie cos ci się pomylilo, kto fluoruje ? chyba ci się kraje pomylily w stanach i zach eu ok ale nie u nas, każdy powinien miec filtr do wody osmotyczny najlepiej bo smugi chemiczne daja nam w d chlor to najmniejszy problem, pozostalosci po lekarstwach najgorsze, w miescie nie pala smieciami po wsiach to zmora co komic yo inny smrod, smrod spalin zgadzam się to szajs ale elektryki w pare lat wypra rope

     Lubię to

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s