Afery

Czy Polską rządzą gangsterzy? „Szykuje się sensacja, otoczenie Komorowskiego zeznaje”

Czy Polską rządzą gangsterzy? „Szykuje się sensacja, otoczenie Komorowskiego zeznaje”

afera marszałkowaSensacyjne wiadomości płyną z polskich mediów. Okazuje się, że pewne teorie przestają być tylko „teoriami spiskowymi” lub „PiSowskim oszołomstwem”. A stały się faktem opinii publicznej o tym, że Polską rządzą bezwzględni gangsterzy współpracujący ze służbami Rosji i Niemiec.

Przemycają oni broń i ludzi (terrorystów z ISIS), fałszują dolary (za zgodą USA) na swoją zbrodniczą działalność. Transportują i sprzedają narkotyki w liczbie setek ton. To służby kontrolują mafie. Jeden z czołowych gangsterów lat 90-tych, bodaj „Masa” (poprawcie mnie jeśli się mylę), mówił, że jego mafia była mafią podwórkową. Mówił, że największą mafią była WSI.

Czyli owiane złą sławą wojskowe służby informacyjne. Dodam jeszcze jeden smaczek. Od początku lat 50-tych XX wieku ZSRR prowadzi bardzo intensywny „parapsychiczny” program wojskowy. Na ile ci ludzie mogą być po prostu zaprogramowani, nie wiemy.

Na to, co opisałem powyżej, są mocne dowody, czyli zeznania byłego przyjaciela Bronisława Komorowskiego, Krzysztofa Winiarskiego. Cóż, jaki prezydent, tacy i przyjaciele. Poniżej kilka cytatów Winiarskiego wypowiedzianych przed sądem:

W 2007 roku Bronisław Komorowski nalegał na mnie,  by dostarczyć „jakieś kwity na Prawo i Sprawiedliwość” w zamian za korzyści materialne

Dotarło do mnie, że gdy Komorowski został szefem MON [było to w 2000 r.], rozpaczliwie szukał informacji o swoich kontaktach z Rosjanami i WSI

W lutym tego roku spotkał się ze mną człowiek, który twierdził, że wysłali go do mnie ludzie określający się jako ochrona Komorowskiego, z propozycją. Sądził, że mam Aneks dot. WSI i materiały ws. PRO CIVILI. (…) Dowiedziałem się, że oni są w stanie zapłacić wysoką cenę za informacje. Takie próby się już zdarzały

Człowiek, który przyszedł do mnie w imieniu ochrony pana Komorowskiego, był uczestnikiem imprez i grillów z udziałem czołówki „uczciwych inaczej”, bossów, gangsterów. Moja konkluzja jest taka, że jeśli ludzie z ochrony prezydenta wysyłają łącznika, przy którym Masa jest małym człowiekiem, to musieli mieć tego świadomość. To pytanie, jaką wiedzę miał prezydent Komorowski

Wystąpię o przywrócenie mi pozwolenia na broń i będę musiał zakupić kamizelkę kuloodporną. Służby przemycają narkotyki, produkują dolary, nie mówię już o handlu bronią. Mówię zupełnie poważnie. To nie są żarty

Winiarski, który składał zeznania przez kilka godzin, wspomniał również o zleceniu zabicia dziennikarza TVN Dariusz Łapińskiego, które otrzymał od Bogusława Bagsika. Winiarski powiadomił o tym prokuraturę, sprawa została jednak umorzona. W podobny sposób załatwiono rodzinę Kmiecików. Oni zostali zamordowani rzez służby, ponieważ Dariusz Kmiecik, dziennikarz TVN, prowadził ważne śledztwo ws. mafii węglowej.

Pisałem o tym w linkach poniżej:
Dariusz Kmiecik zamordowany?! „Prowadził ważne śledztwo, miał mafię węglową na widelcu”
Dariusz Kmiecik zginął w zamachu? Tropił groźną mafię węglową

Zeznania ws afery marszałkowej, w którą jest zamieszany były prezydent, są szokujące. Według wielu obserwatorów życia politycznego, szykuje się sensacja dekady. Nie co dzień dowiadujemy się, że dużym krajem w środku Europy rządzi bezwzględny kartel mafijny.

WSI, fundacja pro Civili, Komisja Weryfikacyjna – to mnóstwo trupów w szafie, często także tych realnych, jak Andrzej Lepper, generał Petelicki czy Dariusz Kmiecik. Ale nie tylko, bo ofiar tzw „seryjnego samobójcy” są tysiące. Aneks ws weryfikacji WSI był w zamkniętym pomieszczeniu w Pałacu Prezydenckim. Czy Andrzej Duda gdy się tam wprowadzał, zastał ten aneks?

Wszak Bronisław Komorowski gdy odchodził, wyprowadził z Pałacu Prezydenckiego setki rzeczy. W tym osławiony żyrandol, co wg mnie jest bardzo symboliczne i znamienne. Moja opinia jest taka, że osławiony aneks jeszcze przez długie lata nie zostanie ujawniony.

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

75 odpowiedzi »

 1. Na temat obecnych wydarzeń w tym kraju nie mam praktycznie żadnej wiedzy. Jeśli chodzi o mafię, to ta weszła do nas, Słowian mieszkających między Odrą, Wisłą i Bugiem, w 966 roku. Na Słowian poza daniną dla księcia doszła jeszcze dziesięcina dla KRK i tzw. świętopietrze dla Watykanu. To ostatnie jest zbierane po kościołach KRK jeszcze do dziś. Najechały naszą ziemię liczne zakony z jezuitami i Krzyżakami włącznie. KRK zakazywał wyznawcom jedzenie mięsa w piątki pod groźbą najsurowszych kar doczesnych. W książce ,,Owoce zła” eks ksiądz Roman ,,Jonasz” Kotliński pisze, że KRK jest zwyczajną mafią.

  Polubione przez 1 osoba

  • Czy ta mafia KRK zmusza cię do chodzenia do kościoła i rzucania na tacę. Nie chcesz, nie idziesz i nie dajesz, a jak chcesz ślub dla córki w kościele z organami, to się zastanów, czy to potrzeba serca, czy teatr.
   A tak swoją drogą, to poczekaj na ISIS i wyznawców Allaha, oni ci pokażą co to znaczy.

   Polubienie

   • Nie chce ale musze dawac . Dlaczego ustalenia Komisji Majatkowej sa nieodwolalne? Dlaczego musze placic za lekcje religii w szkole.Dlaczego te darmozjady nie placa podatkow? Czy w koncu pytal mnie ktos o zdanie jak podpisywal umowe zwana Konkordatem?!!!

    Polubione przez 1 osoba

    • nie płacą podatków? skąd masz takie głupie inforamacje, czy zdajesz sobie sprawę że jeśli nie wypisałeś sie w kurii z parafii to ksiądz za ciebie rok w rok płaci podatki, w sumie księża płacą co najmniej 35 mln zł podatku dochodowego rocznie. Co ciekawe, księża płacą podatek od liczby mieszkańców parafii a nie od faktycznej liczby wiernych. Poczytaj jeszcze jak olbrzymi jest wkład Kościoła w pomoc potrzebującym i najuboższym, co wydatnie wspomaga system państwowej pomocy społecznej. Caritas w 2010 r. przekazała osobom potrzebującym pomoc materialną o wartości 500 mln zł (jest to 99,97% wpływów Caritasu a nie jak w przypadku WOŚP niespełna 50%).

     Polubienie

 2. Jak to mawiał pewien klasyk krajem żądzą tajne loże służby i mafie a reszta to cyrk i teatr dla gawiedzi nie obrażając cyrku i teatru
  PIS JEST stronnictwem amerykańsko-żydowskim a Po niemieckim właśnie następuje wyparcie agentury niemieckiej i rosyjskiej która prawię się. Nie liczy to dlatego jest taka panika w polskojęzycznych mediach a przede wszystkim w niemieckich. Tutaj inwazja islamu a drugiej strony klin amerykański pomiędzy odradzającym się imperium euroazjatyckim od Władywostoku po lizbone chcieli nordstreamy to teraz mają za swoje a poczekajcie to nie wszystko Niemcy się rozpadają a Rosję czeka inwazja głodnych i spragnionych ciągłego rozwoju Chin więc. Jest to dziejowa szansa dla międzymorza ale nie zPisem oni nie mają jaj. Na miesjcu jarka ogłosiłbym się królem albo marszałkiem i wprowadził dyktature

  Polubienie

  • Kaczyński jest tak wytresowany, że posłusznie będzie tańczył tak, jak mu w Białym Domu zagrają. Może go krzywdzę tym stwierdzeniem. Taki wniosek wyciągnąłem po lekturze dwóch pierwszych rozdziałów książki Henryka Pająka ,,Ostatni transport do Katynia”. Jak to możliwe, żeby taki kraj jak Polska/RP/ dalej był tak podle traktowany przez USA. Oni do nas wjeżdżają swobodnie, a od nas żądają starania się o wizę. Co ty na to Unio Europejska? Dlaczego nie protestujesz pan, panie Tusk? Wniosek. Natychmiast wprowadzić wizy dla obywateli USA.

   Polubienie

   • Te wizy i podle traktowanie Polakow to w ramach antypolizmu ukrytego o ktorym sie wcale nigdzie nie mowi.Dodal bym jeszcze wiekszy odsetek deportowania obywateli polskich z usa pod pozorem nie spelniania wymogow emigracyjnych.Nawet ambasada polska w usa nie ma pewnie dokladnych danych ilu Polakow w ostatnim dziesiecioleciu dostalo nakaz wyjazdu z usa,nie notuja tez bo i po co ilu polakow stracilo dorobek zycia i nikt sie o to nawet nie martwil.Przyjazn do Polakow ze stronu usa to tylko pozory,jednak nalezy wziasc pod uwage fakt ukrywania ,ze za tym wszystkim stoi ukryta wladza polski i usa ktora tak naprawde nalezy nie do amerykanow czy polakow.To skrzetnie zaplanowany plan depopulacji Polski i innych krajow europejskich o duzym odsetku zamieszkania potomkow slowian.Wszystkie partie i kandydaci rzadzacy na mocy ustawy pookraglostolowej ,zostali zaakceptowanie przez tajne sluzby rodem z WallStreet i Vatykanu nie ma tu przypadkow .

    Polubienie

    • kto zna prawdziwa historie ziemi z przed mieszka ten wie ze od 7000 lat tj od czasu kiedy przylecieli na nasza planete zydomongoly skrycie nas mordują/napadają, dzisiaj nawet super skrycie

     Polubienie

    • Masz całkowitą rację,że tu nie ma żadnych przypadków,nagłe lizanie tyłków przez władze polskie żydomasonom usarelskim,zapraszanie ich wojsk,budowanie stacji HAARP w legionowie w celu programowania naszych umysłów ,to jest już początek budowania swojego nowego państwa Judeopolonii,gdzie rządzić będą chazarscy żydzi a my goje będziemy im służyć.Jest taka wersja,że Polska i Ukraina mają być nowym Izraelem dla chazarskich żydów z całego świata,no oczywiście wraz z tymi przefarbowanymi,którzy już mieszkają w Polsce,jak michniki,balcerwicze,seremety i wielu innych będących u władzy.Śpieszą się z tym bardzo,ale nic z tego, nie zdążą,to są ich ostatnie podrygi.I niech się wypełni,to co przepowiedziano.

     Polubienie

 3. Tak więc religia zazwyczaj ma strukturę mafijną. Drugim systemem mafijnym jest partia polityczna. Dobrze zorganizowana struktura wąskiej grupy przywódców i działaczy pozwala, aby 40 000 000 narodem polskim rządziła partia licząca w sumie około 40 000 członków. Jeden działacz na 1000 mieszkańców. Mają do dyspozycji 100 000 policjantów, tych posłusznych wykonawców rozkazów niewielkiej grupy trzymającej władzę. Ubolewam nad wami panowie policjanci. Wmawiają wam, że bronicie państwa i obywatela. Tak naprawdę to wy i wasi koledzy ze służb specjalnych, wojska, a jak trzeba to gwardii narodowej bronicie jedynie interesów kliki trzymającej władzę i interesów obcego, często w dodatku niszczącego ten kraj kapitału.

  Mieszkańcy Ukrainy masowo uciekają do Rosji i nie tylko. Dlaczego? Bo nie pragną walczyć za interesy kilku bogaczy rządzących tym krajem. Podejrzewam, że ci uchodźcy islamscy postępują podobnie. Zwłaszcza większość z nich.

  Polubienie

  • ,, Mieczysław Sylwester Kazimierzak pisze:
   31 Październik 2015 o 08:43

   Zatem o jakich cywilizacyjnych wartościach mówić trzeba aby obronić POLSKOŚĆ?!”

   Zamiast powszechnie przyjętej historii w szkolnictwie wprowadzić faktyczną. Przyznać się do kłamstwa, jakoby Mieszko I był pierwszym, a nie piętnastym władcą Polski. Skończyć z bajkami o Biskupinie, Gnieźnie i chrzcie w 966 r jako początkach państwa polskiego.
   Jest nader wiele udokumentowanych źródeł mówiących o Polanach, Lechitach i Imperium Lechii – rozwiniętej cywilizacji słowiańskiej sięgającej swym żywotem do 5000 lat pne., która walczyła z Sumerem na długo przed powstaniem kultury rzymskiej.
   Odtworzyć przed młodym uczniem prawdziwą historię, zasięg terytorialny, wierzenia, symbolikę i kulturę Słowian oraz odkłamać działalność rzymskiego kościoła na ziemiach Polan.

   ,, o jakich cywilizacyjnych wartościach mówić trzeba aby obronić POLSKOŚĆ?!”

   O żadnych. Wystarczy wreszcie zacząć młodym pokoleniom mówić PRAWDĘ.
   Ona stanie się obroną POLSKOŚCI i przywróci Polakom prawdziwą tożsamość opartą na historii i tradycji praojców.

   Naród pozbawiony swojej prawdziwej historii jest jak okręt bez kotwicy.
   Dryfuje na falach dziejów, pchany pozornie sprzyjającymi wiatrami zawija do różnych portów, by po chwili, obdarty z własnej mocy, znów znaleźć się na otwartych wodach.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • yahwe wymordowal lehitow wyzbieral ich wszystkie ciala 300 milionow cial dlatego nie ma zadnych pozostalosci po nas, dzisiaj jedynie mamy te marne niewiem 50 milionow slowian plus 10 milonow czystych slowian tj krotkie noski konczace sie w polowie ucha szafirowe oczy i blond wlosy… ilu z was/nas ma tak np na tym forum?

    Polubienie

    • gmo a TY?jestes kudlaty czy z krotki nosem i niebieskimi oczami ?nie chodzi juz tu tylko o wyglad chyba gmo a o swiadomosc przynaleznosci,ktora miedzy innymi mamy w genach. Mamy chyba ciagle duzy odsetek kobiet i mezczyzn wygladajacych jak slowiane ale to ze ktos nie wyglada tak ,wcale nie znaczy ze jest kudlatym turkiem .

     Polubienie

    • ja typowy slowian, to prawda ze dusze dzisiaj sa zdesperowane i wchodzą nawet w pol zydow z braku laku lepszy golabek w garści, na orbicie stosunek dusz do cial jest jak 100 do 1 wiec kazde slowianskie ciało na wage zdrowia

     Polubienie

    • Gmosiu nieważne są uszka ,noski i kudełki,najważniejsze ,że w mej piersi gra i spiewa słowiańska dusza.Od dzisiaj moje motto brzmi:”Polscy Słowianie łączmy się”

     Polubienie

    • jak nie ważne a jak się będziesz calowac z dlugonochalowym, po to mamy male moski zebysmy nie musieli glowek odstawiać anie przekrecac, nie myslalas dziewczynko o tym prawdaz ? no coz jestem dość techniczny

     Polubienie

   • HISTORIĘ POLSKI TRZEBA NAPISAĆ OD NOWA!!!
    To teza wynikająca z potrzeby stosowania odpowiedniej polityki historycznej,z którą zgadza się liczna ilość historyków.Nawet brytyjczyk Norman Davis.
    Czy jednak to co było przed Mieszkiem ma przesłonić to co po nim?!
    Przyroda nie znosi próżni,również w kształtowaniu cywilizacyjnych wartości!!!
    Zatem ŻADNE wartości w obronie POLSKOŚCI?!

    Polubienie

    • ,, Zatem ŻADNE wartości w obronie POLSKOŚCI?!”

     No, Mieciu Ty mój, z Mieciów wszystkich najdroższy pod gwiazdą Układu Słonecznego!

     Żeby czegoś móc bronić, to TO COŚ musi ISTNIEĆ.
     TO COŚ będzie istnieć, jeśli będzie miało ku temu podstawy, przyczyny.
     Aby móc stanąć w obronie polskości, wpierw musi ona być!
     Musi odrodzić się. Musi obudzić się POTĘŻNY DUCH POLAN, SŁOWIAŃSKI DUCH
     LECHITÓW, który od 1000 lat [tylko 1000lat!] został zgnieciony i uśpiony w ziemiach Europy.
     Czy wiesz, że słowo ,,Polacy” po raz pierwszy użyto dopiero w XV wieku?! Do tego czasu byliśmy Lechitami, Lachami.
     Nawet naszą nazwę nam zniekształcono.
     LECHICI => LACHY =>POLACHY => POLACY

     Polacy mają naukowo-historycznie udowodnione zakorzenienie w starożytności sięgające 10 000 (słownie dziesięciu tysięcy!) lat p.n.e. nieprzerwanego bytowania w Europie po dziś dzień.
     Co o tym wiemy? Przepraszam cię, ale muszę to powiedzieć. Wielkie gówno o tym wiemy!
     To dlatego, że byliśmy potężnym imperium, posiadającym wiedzę i mądrość, tak doszczętnie byliśmy niszczeni z naszym dorobkiem przez Cesarstwo Rzymskie, abyśmy nigdy nie podnieśli się z kolan.
     Mogę się założyć, że w archiwum watykańskim [dlaczego tajnym!!, dlaczego dla nas Polaków nie ujawnianym!!!] znajdują się niejedne księgi ze zgrabionych bibliotek – w tym Aleksandryjskiej, oraz niejedna mądrość lechicka.
     Nasze wierzenia wedyjskie to nie była żadna religia, to wiedza (pol. weda= wiedza) dotycząca ludzkiego ducha/duszy, absolutu(kosmosu) i powiązania między nimi.

     Wedy nie miały nic wspólnego z pasożytniczymi religiami semickimi, mojżeszowymi.

     Są tysiące materiałów, dokumentów odkrywających naszą Lechicką Polan Cywilizację, którą zaledwie od tysiąca lat chce zniweczyć i unicestwić kultura rodem znad Jordanu.

     Czy jedenaście tysięcy lat budowana Cywilizacja Lechicka (Polan i nie tylko), (do X wieku) ma zaginąć, bo nie mamy na tyle siły, aby obudzić w nas słowiańską duszę, przywrócić historię o nas, odzyskać tożsamość?
     Czy nie jesteśmy tego winni naszym pradziadom?

     Odkrywając PRAWDĘ o nas samych stworzymy POLSKOŚĆ.
     Przestaniemy podniecać się wciskaną nam w zastępstwie kulturą rzymską czy grecką, wszak te nie istniały jeszcze, gdy my już byliśmy na tej Ziemi.
     Taka POLSKOŚĆ nie będzie potrzebowała obrony, bo uczona młode pokolenia swej jeszcze niedawnej siły i potęgi zrodzi w Polakach POTĘŻNY DUCH NARODU.

     Dowiedzmy się o naszych praojcach, których jesteśmy potomkami.
     ODNAJDŹMY SIEBIE!

     A tak nawiasem.
     Dlaczego prawosławni namiestnicy cerkiewni nie chcą mieć nic do czynienia z Watykanem i kościołem rzymskim? Pamiętacie, jak swego czasu cała Polska była oburzona, że JPII nie mógł tam pojechać z wizytą i zapoczątkować ,,przyjaźń” rosyjsko rzymską? Oni tam w Rosji nie mają Biblii Izraela, oni mają Wedy Słowiańskie.
     A jeszcze jedno. Czy te wszystkie proroków i jasnowidzów przepowiednie o Polsce, na którą patrzeć będą oczy świata, bo z niej dla niego wyjdzie mądrość, to takie do końca mrzonki, które można spokojnie włożyć między bajania i baśnie?
     Może. Ocenę zostawiam wam.
     A może warto pomóc tym przepowiedniom.
     I może tu wcale nie chodzi tylko o katolicką pobożność nas Polaków …

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • biblijny gog i meigog to my i moskwiczanie, a co o megogu i gogu w bible pisze pirat kosmiczny yahwe=allah chyba wiecie, lehici jako pelasgianie zamieszkiwali grecje przez grekami, grecy to nowa nacja zeusowa nie moge tylko dojsc czy zostalismy przepedzeni z grecji I co sie tam stalo nie wiem nic mi w medytacji nie przychodzi moze ktos by pomedytowal nad tym ja mam dziure ilekroc pytam o to co sie tam stalo wiem ze tylko pozniej grecy nazywali nas scytami (bocianami) i mieszkalismy na polnoc od grecji i ze bylismy waleczni, po mojemu grecy to byli naukowcy z andromedy i jakos naturalnie ustapilismy im miejsca jako madrym gosciom z naszej praojczyzny andromedy itd

     Polubienie

    • @Krystyna
     Dziś ŚWIĘTO ZMARŁYCH w tym i ofiar konkurujących ze sobą systemów zła to jest nazizmu z komunizmem.
     Po opisanym przez Tadeusza Zielińskiego rozwodzie w HELLENIZM A JUDAIZM żydowska monolatria ostała się jako klasyka rasizmu.Ksiądz profesor Tadeusz Guz przedstawił drogę ukierunkowaną przez ludzi,którzy wyszli z judaizmu i poprzez reformację przyczynili się do rozwoju BIZANCJUM ZACHODNIEGO,a w ostateczności RASIZMU będącego konsekwencją IDEALIZMU NIEMIECKIEGO.

     Inną drogą poszedł judaizm rabiniczny dla zwalczania chrześcijaństwa w BIZANCJUM WSCHODNIM.Przy uznaniu,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu RASIZM ROSYJSKI.
     Ponownie Polska poniosła konsekwencje tym razem w spadku po tradycji BIZANTYJSKIEGO zbliżenia WSCHODU i ZACHODU:

     Tak opisana historia to powód do szczególnej refleksji,bo nadal POLSKA MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,tylko jeszcze bardziej globalnie niż to w swoim czasie przedstawił Feliks Koneczny.

     Polubienie

   • Nalezalo by odkatoliczyc zatem Polske i Polakow ,bo o powyzszych dzialaniach nie moze byc mowy w obecnym stanie duchowym narodu. Nalezalo by jednak zaczac historie odkrywac od histori nowszej a skonczywszy wlasnie na histori Slowian . Ukazac jak Polakow oszukano wprowadzajac nam komunizm ,ktory wlasnie zamknal nas jeszcze bardziej religijnie.Nalezalo by pokazac jak Watykan z innym sluzbami rozmontowali komunizm ,redystrybutyzujac jednoczesnie wladze i zasoby nie tylko materialne ale i ludzkie w Polsce ,pomiedzy spadkobiercow sluzb specjalnych ,PZPR i Watykan. Do dzis mam obrazek w glowie gdzie Jan Pawel 2 sciska sie jednoczesnie z Aleksandrem Kwasniewskim i Lechem Walesa.W tej kwesti nic dodac nic ujac ale wierni katolicy odebrali to jako gest wybwaczenia i pojednania jak na ironie.Byc moze nawet dzis nikt juz nic nie pamieta wstecz wiecej niz 2 lata wybaczajac wszystko morderca narodu.Do dzis trwa krojenie tortu zwanego Polska a czego juz nie idzie ukrasc to w formie zwrotow mienia i zadoscuczynienia zwracaja Polacy w formie podatkow.Tak sie nas doi bez litosci a w niedziele zamyka centra handlowe ,ruch zamiera w Polsce a Polacy jak owce na rzez biegna do swiatyn na masowe seanse hipnozy.I tak wlasnie droga Krystyno ,dryfujemy jak to ujelas,pomiedzy kosciolem w niedziele rano a showem w TVN wieczorem lub jakimis wyborami z narzuconymi odgornie pajacami na prezydentow lub premierow.Zajmujemy sie pierdolami i tracimy zycie nie pozostawiajac wiedzy i kapitalu przyszlym pokolenia.O to chyba im chodzi?

    Polubienie

   • Krysiu,ja też uważam,że należy pomóc w wypełnieniu się przepowiedni dotyczących nas Słowian,piszę z dużej litery,bo jestem bardzo dumna z tego,że mogę siebie nazwać Słowianką i mieszkać na ziemiach naszych przodków Prasłowian.A może byśmy założyli jakąś formę zrzeszenia Słowian,tak na początek,nazwa i forma do ustalenia przez wybraną Starszyznę.Ja zapisuję się jako pierwsza w liczbie 5 osób z mojej rodziny.Naprawdę nie żartuję,od dawna ten temat porusza mój umysł i serce.Jak zaobserwowałam ,to wielu komentujących u Jarka ma podobne poglądy do naszych,naprawdę nadszedł czas by obudzić siebie i pamięć naszych wspaniałych przodków.Co Ty na to,masz jakiś pomysł,podpowiedz.czekam.Pzdr Anna

    Polubienie

    • Aniu, zrzeszeń, stowarzyszeń, zjazdów prosłowiańskich jest w Polsce wiele. Ich czasowa i lokalna [narazie] działalność przywraca pamięć o naszych PRAOJCACH.
     W takiej formie Słowiaństwo budzi się, przypominając prawdziwe wierzenia, obyczaje ludu Polan. Dopóty, dopóki ma to charakter nie zagrażający rzymskiemu kościołowi, jest na to przyzwolenie.

     Chodzi, Aniu, o coś więcej. Coś co będzie miało znamiona narodowe, w czym wezmą udział WSZYSCY mieszkający nad Wisłą.
     Aby Polacy zaczęli zmieniać swoją świadomość ze świadomości ciemiężonego od tysiąca lat narodu w przekonanie o swojej starożytnej sile, mądrości i potędze Ludu, z którego się wywodzą, należy odkłamać historię, a w przypadku Słowian ją w ogóle PRZYWRÓCIĆ.

     W kampanii prezydenckiej Andrzejek kładł wielki nacisk na dialog społeczny, na uszanowanie głosu narodu. Piętnował tych, którzy wpieprzyli do niszczarki ok.6000 000 głosów (lasy, sześciolatki i bodaj wiek emerytalny)
     Postulował zmniejszenie liczby głosów na liście do miliona, który miałby być podstawą do rozpisania referendum. Identyczna postawę przyjęła Beata Szydło.

     Już się Aniu domyślasz do czego zmierzam?

     Chyba nie tak trudno byłoby w dobie internetu zebrać milionową petycję o PRZYWRÓCENIE STAROŻYTNEJ HISTORII POLAN, którzy wraz z Wandalami – najbardziej gromiącymi Imperium Rzymskie – Wenetami, Gotami, Alanami, Sarmatami i Scytami stanowili Lechię – imperium, które jako jedyne było w stanie stawić czoła Imperium Rzymskiemu i z nim walczyć. Od tysiąca lat jesteśmy na przegranej pozycji.
     Czy tak ma pozostać? Czy mamy nadal istnieć jako BEZIMIENNY NARÓD, BEZ TWARZY I TOŻSAMOŚCI?
     Każdy, dosłownie każdy Polak chciałby wiedzieć, co kryło się za kurtyną, na której w kilku słowach opisano bajeczkę z Gnieznem, Biskupinem i wielką farsą rzymską, jaką był chrzest 966r.

     Jestem pewna, że nie tylko jeden milion Polaków zechciał by rozpisania referendum na temat WPROWADZENIA DO SZKÓŁ prawdziwej historii starożytnej Polski.

     Tak, starożytnej Polski! Nie mity greckie, rzymskie, ale polskie.
     Co kojarzy się ze słowem ,,starożytni”? Ano starożytni Grecy, Rzymianie, ale nigdy starożytni Polacy. Tak nam Rzym wyprał mózgi!

     Polacy jako naród mają pełne prawo domagać się odkrycia i poznania swojej historii, PRZYWRÓCENIA PRAWDZIWEJ GODNEJ TOŻSAMOŚCI.
     Takie referendum może stać się również sprawdzianem wiarygodności polskiego Rządu i Prezydenta.

     Jestem pewna, że w naszym kraju żyją dziesiątki, jeśli nie setki ludzi, którzy potrafiliby zająć się taką petycją. Moja ,,mądrość” w tej kwestii tak daleko nie sięga.

     Polski naród, zgodnie ze słowami p. Prezydenta i p. Premier, ma prawo wyrażać swoją wolę.

     Co o tym sądzicie? Tylko nie mówcie, że się nie uda.
     Nikt nie jest w stanie doprowadzić do tajemniczego zniknięcia jednego, dwóch, czy trzech milionów ludzi!

     Nie trzeba po takim referendum odkatoliczać nas Polaków z rzymskiego kościoła. Nie trzeba mówić o ostatnim tysiącu lat – byłby to niczym gwałt na umysłach wielu z nas. Wystarczy wprowadzić do szkół starożytną historię Polski do 966 r. W ten sposób uniknęlibyśmy konfliktu z KRK.
     Młode pokolenia same zapytałyby co działo się po tej dacie.

     Serdecznie pozdrawiam.
     PS. Czy ktoś poprze mój pomysł? A może to nie mój pomysł? Może tylko wyjęłam go jedynie z naszej polskiej zbiorowej Świadomości?

     Polubienie

   • ‚Naród pozbawiony swojej prawdziwej historii jest jak okręt bez kotwicy.
    Dryfujena falach dziejów, pchany pozornie sprzyjającymi wiatrami zawija do różnych portów, by po chwili, obdarty z własnej mocy, znów znaleźć się na otwartych wodach.” – piękne słowa muszę sobie je zapisać. Ale jednak widać wzrost tego zainteresowania nt. słowiańszczyzny tutaj nawet taki Wiedźmin robi dobrą robotę mnóstwo słowiańskich ale także celtycki i nordyckich wstawek lepsze te pierwotne prawdziwe europejskie wartości i kultury niż jakaś dżuma znad jordanu. Pis wybitnie trzymający się kiecek kleru znakomitą rbotę odegra przyspieszy agonię tego kraju i systemu w jakim przyszło nam żyć, Pis znakomicie zniechęci Polaków do religi katolickiej i kościoła w ogóle do chrześcijańskich „wartości” a swoim programem wybitnie socjalnym dorżnie gospodarkę i wtedy może dyktatura i monarchia kto wie, ale niestety trupa się chowa albo pali a nie sztucznie podtrzymuje a Polska włanie takim trupem jest. To nie ludzkie państwo kiedyś musi upaść utaj nic dobrze nie funkcjonuje

    Polubienie

    • ,, gmo zabija pisze:
     2 Listopad 2015 o 19:00

     piekny pomysl trzeba ulotki i zacząć rozklejać durniom kk po miescie”

     Jest teraz dobra okazja, aby w ferworze kształtowania się rządu – tyle, przed wyborem, mówiącego o uszanowaniu woli narodu, spójności narodu z jego przedstawicielami – skorzystać z tego klimatu i zapytać, czego powinny uczyć się przyszłe polskie pokolenia. Czy mitów greckich, rzymskich, czy mitów słowiańskich?

     Tylko poprzez internet i książki wielcy polscy mężowie chcą i mogą mówić o prawdziwej racji stanu Polski.
     Gdyby tylko pozwolono im napisać dla szkół jawną historię starożytną Państwa Polskiego, uwierz mi, wielu z nich spełniło by cel swojego życia i odeszli by z tej Ziemi jako spełnieni.

     Ludzie, którzy chcą miło spędzić czas przed kompem mogą uznać mnie za wariatkę, która pieprzy o polskiej tożsamości, o tylko tysiącu lat naszej okupacji.
     Byliśmy 50 lat dziewiętnastą republiką ZSRR, teraz jesteśmy narodem wcielonym w IV Niemiecką Rzeszę. Nie mamy nawet swojej telewizji i radia. Nasze dzieci są uczone zgodnie z programem napisanym we Francji i Niemczech. Watykan każe nam przyjmować ludzi z zupełnie inną kulturą, która wypracowałaby te wartości cywilizacyjne, jakie mamy, dopiero za 500, 600 lat.

     Czy mamy swoją tożsamość, która pozwoliłaby nam mieć chociaż twarz? Jak np. Orban i jego naród. Nie mamy.

     Dlaczego Polacy postrzegani są jako naród najbardziej narzekający, nie życzący rodakowi dobrze? [statystyki nie kłamią]
     Utrzymać tą nację w rozbiciu, rozdzieleniu, bo jeśli się zjednoczy, to powstanie z kolan. To dlatego zabija się w nas również wiedzę o przodkach.
     Referendum o wprowadzeniu do szkół faktycznej historii Polski to chyba dobra rzecz.
     To nie łatwy i nie szybki proces, ale prawdą też jest, że naród nie ginie i nie odradza się w tydzień, czy rok.
     Mam wątpliwości, czy to ludzi na tym blogu w ogóle obchodzi.
     Czy niektórzy zdają sobie sprawę z przyczyny beznadziei swojej i bliskich w teraźniejszości ?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • Pozostawił po sobie Feliks Koneczny POLSKIE LOGOS A ETHOS,do której to książki trzeba dopisać językiem matematyki rozdział o wartościach NARODOWYCH.
     W wyniku przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją narodowość.Tym bardziej to jest istotne,że trwa WOJNA O PIENIĄDZ,w wyniku której militaryzuje się handel wojną i pokojem.Opis procesu handlowania wojną i pokojem opisał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA.
     Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,a Polska bez strategii.

     Polubienie

    • wszystko pod auspicjami reptilo yahwe, podzielil 500 milionowe państwo dzieci pozeusowych w tym lehitow na coraz to mniejsze państwa a później na sile wtlaczal on i jego „boscy” sludzy zydoxstianie rozne odmiany jezyka, przed tym mowilismy jednym jezykiem podobnym do greki z literaami runicznymi, ostatnim etapem zgniecenia slowian jest mieszanie nas na sile z arabami murzynami i mongolami, wspomniane rasy to bezmyślne stwory nie związane z ziemia które mogą zyc wszedzie bez jakiejkolwiek przyznaleznosci do czego i kogokolwiek dlatego maja w d swoje pustynne kraje, to prawdziwa szarancza która zezre wlasciciela a później sama zdechnie bo jest za tepa na samodzielne tworzenie cywilizacji, samym kebabem i reperacja rowerow nie da się zbudować cywilizacji, punkt pierwszy trzeba się pozbyć yahwe bo ich zasila w uzyteczna informacje a gojom daje bajeczki i odcina kosmiczna energie, zydzi araby mongoly bez pana sa niczym a i tak sa niczym nawet z panem ale zawsze maja lepsze info, trzeba zlikwidować księżyc(levan) i drugi księżyc za nim tzw czarny księżyc lilith, to sa glowni sprawcy całego zamętu na ziemi, ze swej strony można wyobrazac sobie ze cala machineria sterujaca orbita i obrotem tych dwóch ksiezycow się pali przegrzewa topi ze nie nadazaja naprawiac nie panuja nad sytuacja i księżyce traca mozliwosc samoregulacji i opuszczają orbite, Krysiu nauczanie historii prawdziwej to podstawa ale pasożyt robi swoje i trzeba go po pierwsze eksponwac bo nie nawidzi być eksponowany woli z tylnego siedzenia rzadzic, rozglaszac wszędzie uczyc w szkołach o skurwielu yahwe wielu jego imionach nabial wspomniał o allah pan ale także to jed jedi sin sina china asmodai w sumie będzie ze 100 roznych imion tego samego przestępcy kosmicznego

     Polubienie

  • Brak odpowiedzi o jakie wartości cywilizacyjne chodzi,aby obroniły POLSKOŚĆ?!
   Do części wstępnej wywodu Jerzego Jaśkowskiego można jeszcze dodać,że w programach politycznych brakuje wykresu Sankey’a dla obiegu pieniądza,który można wykonać przez analogię do obiegu wody,aby wykazać patologiczne strumienie.To znamionuje demokrację partyjniacką.

   Polubienie

   • ,, W mitologi Gnostyckiej, Lucyfer był przeciwnikiem złego i ludobójczego demiruga Jahwe i jego archontów i swiata materialnego przez nich reprezentowanego. Walcząc z Jahwe, Lucyfer głosił postulat wyzwolenia się człowieka spod władzy demiurga i archontów. Powszechne Towarzystwo Antropozoficzne jak i cała Antropozofia uznaje Lucyfera nawet za brata Chrystusa, który przekazywał ludziom wiedzę i idee poprawy ziemskiego życia i świata.”

    ,, Od IV wieku stolica apostolska w Rzymie zmieniła obraz Lucyfera (a raczej Lucypera) robiąc z niego czarny charakter, upadłego anioła (diabła, demona). Do czwartego wieku, nie zawsze wiązano imię Lucyfer (pol. niosący światło) z upadłym aniołem czyli diabłem. Na przykład:w hymnie św. Lucyfer, czy hymnie Carmen aurorae. Lucifer w łacińskiej liturgii jest nazwą gwiazdy porannej”

    Polubienie

    • nie krysiu, lucyfer=baalzebobo=ball=tamil to prawa reka prezesa yahwe komandor malej wojennej planety Lilith schowanej za „naszym” ksiezycem zwanym tez levanem, apropo stad mamy l-evangelie np wg św Tomasza imie l-ewa nazwa firm l-ewiatan itd yahwe uwielbia jak jego imie jest w nazwie i niby pomaga wysnafcom w biznesie

     Polubienie

    • „Lucyfer motywuje kreatywność
     i duchowość, będąc nawet bezpośrednim
     inspiratorem buddyzmu czy hinduizmu
     (a na zachodzie właśnie gnostycyzmu).
     Należy też zaznaczyć, że
     Steiner nie utożsamiał Lucyfera z szatanem
     (diabłem). Rolę szatana w steinerowskiej
     demonozofii odgrywa
     Aryman, który odpowiedzialny jest
     przede wszystkim za to co bydlęce i
     wulgarne, za wszystko co związane z
     materializmem (w aspekcie pozytywnym
     za rozwój technologii). Lucyfer
     natomiast, całkiem przeciwnie, inspiruje
     jednostronnie do świata duchowego.
     Patronuje więc wszystkiemu co
     idealistyczne – sztuce ekstatycznej,
     mistyce ascetycznej, czy wszelkim tendencjom
     eskapistycznym. W wymiarze
     miłosnym lucyferyczne są wszelkiego
     rodzaju fascynacje erotyczne, nie tylko
     w wąskim, seksualnym znaczeniu.”

     Polubienie

   • i pomyslec ze tyle lat potrafil nas zwodzić, chociaż można było poznac po córeczce która majteczki sprzedaje na pudelku czy mialczusiu czy na czyms

    Polubienie

 4. „Od dawna wiadomo, że ISIS – sponsorowane przez Mossad i CIA – powstało po to, by rozprawić się z Assadem, którego ani USA, ani Al-Kaida, czy też inne grupy najemników, nie mogły pokonać. The Guardian udostępnił mapę, która pokazuje, dlaczego Syria jest tak ważna dla imperialnych planów USA i dlaczego Rosja z taką determinacją pomaga Assadowi. Fioletowa linia – to rurociąg z Kataru, którym ma być transportowany gaz do Europy. Możliwość dywersyfikacji dostaw energii z Bliskiego Wschodu jest dużym zagrożeniem rosyjskiego monopolu na dostawy surowców energetycznych do Europy.”
  ….
  masakra, co ten żydomasoński USrael z dzikimi arabami wahabitami saudyjskimi wyprawia, oni chcą chaosu wojny w Europie, i tak sprokowowac Ruskich, żeby to się rozpętało totalnie …

  Polubienie

  • zydomongoly nie chcą chaosu tylko chcą wybic białych w pien i zajac ich miejsca, wielki brat chiński już się niecierpliwi chce wejść do Europy i grac wyzwoliciela spod psotnych dzieci nato i rosji

   Polubienie

 5. Całe szczęście dla Polski udało się odsunąć tych zdrajców od władzy. Mam nadzieję że nowy rząd będzie dbał o polskie interesy, zapowiedzi są obiecujące m.in opodatkowanie banków i hipermarketów zobaczymy czy rzeczywiście wprowadzą to w życie.

  Polubienie

  • „Znowu tajemnicza śmierć w piątek, bardzo feralne bywają piątki w naszym kraju. Miała 43 lata, to za wcześnie na śmierć naturalną, kilka dni wcześniej miała konflikt z policją, podobno była agresywna, zatrzymana za jazdę po pijanemu.”

   Dnia 1 i 2 listopada ogólnopolskie grillowanie akt.

   Cytat: „likwidują dokumenty likwidują i niewygodnych urzędasów proste .. taki gaduła były jakiś tam to jest groźniejszy niż zgubić 1 tonę dokumentów tajnych”

   Polubione przez 1 osoba

 6. To wszystko łatwo można wziąć na logikę i poddać szczegółowej obserwacji.
  Nawet jeśli z najmniejszym przestępstwem można popełnić błąd, to tym bardziej można ich nasadzić przy tak olbrzymim przewale. Zresztą sam Komorowski podczas jednego wywiadu nieświadomie puścił farbę. Podświadomość jest nieubłagana 😀
  Próba ugryzienia tematu z innej strony znajduje się tutaj:
  https://myslenienieboliblog.wordpress.com/2015/10/21/czarne-dno-politykow/

  Polubienie

 7. „PO było grupą przestępczą!”
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s