Banki i tajna władza

UE CHCE SIŁĄ NARZUCIĆ POLSCE SETKI TYSIĘCY ISLAMISTÓW! DOWIEDZ SIĘ KTO ZA TYM STOI

Inwazja islamistów na Europę jest sterowana! Dowiedz się kto pociąga za sznurki

uchodźcyRoman Nacht, gnostyk i osoba od dawien dawna studiująca wiedzę tajemną, opowiada o islamskiej inwazji militarnej na Europę. Jak się okazuje, on też wie, że jest to operacja wojskowa państwa islamskiego, które przez kilka lat zbierało wojowników z całego świata, a teraz wysyła ich w celu podboju Europy.

Kalifat na pograniczu Syrii i Iraku jest tylko przykrywką, on się nie liczy. Prawdziwy cel to zebranie ludzi pod hasłem radykalnego islamu w jednym miejscu a następnie ruszenie z nimi jako armia na Europę. Kalifat, który teraz atakuje Rosja i Syria, jest już bez znaczenia. Prawdziwy cel elit politycznych i ich służb to podbój i islamizacja Europy.

Mam informację od osoby, która mieszka w Niemczech. Sytuacja w ośrodkach dla uchodźców jest katastrofalna, tak samo jak w miastach, gdzie wałęsają się bez celu hordy islamistów bez zajęcia. Bójki i zamieszki w ośrodkach dla uchodźców są codziennością i nikt już tam nie panuje nad sytuacją.

Islamiści są skrajnie roszczeniowi i agresywni. Śmieją się z naszego jedzenia. Narzekają, że otrzymują tylko kilka owoców na dobę. Rzucają się makaronem, jabłkami, masowo marnując jedzenie. Takie zachowania znają nauczyciele z naszych podstawówek i gimnazjów. Ale uchodźcy to dorośli w większości ludzie (80% to mężczyźni w wieku poborowym).

Na marginesie: pierwszy zamach terrorystyczny państwa islamskiego miał miejsce w Polsce.

Spłonęło mienie o znacznej wartości, brak danych o ofiarach wśród ludzi. Stało się to w Pręgowie. Nielegalni imigranci podpalili oborę ze świniami, ponieważ, cytując ich: „obrażała ona ich uczucia religijne„. Mnóstwo zwierząt spłonęło żywcem. Z pożarem walczyło aż 40 strażaków. Terroryści zostali już złapani przez polską policję.

Źródła tej informacji:
hot-info24.bydgoszcz.pl
https://www.fronda.pl/a/muzulmanscy-imigranci-podpalili-w-polsce-obore-ze-swiniami,59276.html
Inne media

Apel do wyborców PO, PSL, Zlew, Nowoczesna, Razem – jeśli policja tych dwóch terrorystów wypuści, przyjmijcie ich do swoich domów na te wasze lemingowe, strzeżone całą dobę osiedla! W krajach Zachodu policja i sądy otrzymały ściśle tajny, nieformalny nakaz wypuszczania terrorystów i przestępców islamskich bez wyroku. Jest to armia inwazyjna która ma do wykonania zadanie, więc jest ona pod specjalną ochroną elit politycznych. Islamiści w Europie mogą robić co im się podoba, i robią to.

Zjawisko uchodźców i jego wpływ na naszą świadomość – Roman Nacht – 21.10.2015:

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

27 odpowiedzi »

 1. Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.
  “Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.
  “Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Gibraltarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […]“
  “Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]

  Kto to napisał? O. Czesław Klimuszko pod koniec lat 70 tych.

  Polubienie

 2. Tak więc stało się to, on czym od dawna pisałem nie tylko tu na blogu Jarka. Mamy pierwszy zamach terrorystyczny w tym kraju. Ilu jeszcze terrorystów mamy przyjąć? Brak surowych przepisów dla sabotażystów, terrorystów i podpalaczy. Ci dwaj powinni być ukarani z całą surowością prawa. Będzie to jasne przesłanie dla ich następców. Surowe więzienie, potem dożywotnie usunięcie bez prawa do powrotu. Nie wiem co zrobi stary, czy nowy rząd. Nie ja te dwa rządy wybierałem. Ledwie zamieszkali, a już chcą tu stanowić prawo. Jak tak dalej pójdzie usuniemy wszystkich z kraju. Albo powstanie tu nowe Państwo Islamskie. Poczekajmy. Zobaczymy. Ciąg dalszy zamachów nastąpi. Jeszcze kilka tysięcy młodych bojowników Allaha. Rząd tak chce. Allah pewnie też tak chce. Rząd jest miłosierny. Allah też jest miłosierny. Rząd chce wyznawców Allaha. Praktycznie mówi czynami — Allahu Akbar.

  Jeśli chcemy żyć w kraju islamskim popierajmy rząd tańczący tak, jak Unia gra. KRK też chce tu mieć wroga — islam. Inaczej ludzie opuszczą KRK. Niech barany walczą za wiarę z islamistami. Tak jak były krucjaty do Ziemi Świętej. Potem KRK za pomocą Krzyżaków napadał na Prusy, Litwę i nasze Pomorze. To pachołki KRK — Krzyżacy wyrżnęli polską ludność Pomorza. I zadźgali 120 000 ludzi w Gdańsku i w jego okolicach.

  Po roku 1410 nowy, wybrany papież KRK Marcin V obłożył klątwą Polskę, Litwę i Ruś za wyrżnięcie zbirów ojca świętego — Krzyżaków pod Grunwaldem. Klątwy tej nie odwołał nasz rodak, Polak, umiłowany ojciec święty, Jan Paweł II. Może 25 lat rządów w Watykanie to za mało czasu, aby tę klątwę odwołać. Wszystkich przepraszał JP II tylko nie Polaków. Za co? Za 1 000 lat okupacji naszych ziem. Za wyczyny kleru takie jak inkwizycja, wtrącanie się do polityki, posłanie Polaków pod Warnę, pod Wiedeń etc. Za to, że nic dla tej ziemi nie zrobił.

  Polubienie

   • Nie martw się. Wielu już się budzi. Chrzczą dzieci, ale mają poza księdzem po kolędzie KRK w nosie. Gdyby poczytali Alhean ,,Złodzieje dusz”, czy tenże ,,Pieczęć czyli jak człowiekowi ukraść duszę”, wreszcie po wysłuchaniu sesji hipnotycznej na hiponozaswiadomosciwolnosc ,,Kasia system zniwolenia” niejednemu oczy by się otworzyły. Nie wzywam do nienawiści do KRK. Do chłodnej obojętności. To tyle.

    Polubienie

   • Klątwa Marcina V jest negowana w sieci web przez trolle służące dla Watykanu i KRK. Ja tego nie zmyśliłem. Znalazłem tę klątwę w sieci. Czy faktycznie została nałożona? Nie wiem.Jeśli tak, to taki zabieg magiczny, taka operacja czarnoksięska może nadal działać. Może. Nie musi. Tak jak mój Nauczyciel ja ajkawbenorkaw unieważniam ją i odwołuję klątwę papieża KRK Marcina V. Niech wraca do KRK i Watykanu skąd wyszła. I wszelkie zło także do Watykanu. Już jej nie ma. Już nie działa.

    Polubienie

    • jasne, polacy wszyscy powinni zabic czarnego kota i obrocic się 3 razy w tyl splunąć przez lewe ramie…, gościu wylecz się z tego teatrzyku, „klatwa” działa jeżeli jeżeli jesteś bogobojny i się jej boisz i wyobrazasz sobie ze to prawda, musisz się odkatoliczyc masz tak czarna energie katoli ze musialem się odciąć energetycznie od ciebie, zacznij medytować

     Polubienie

  • Najgorzej,że jak otwarcie mówi się o demonicznej działalności krk to zaraz ujadają wierne burki Watykanu.Ile razy słyszałem komentarz typu,,musimy bronić kościoła bo tak to nas islam zaleje”.Można walczyć z terroryzmem i barbarzyństwem islamskim ale nie wolno popierać kościoła!Podbili nas setki lat temu i teraz to samo czeka nas ze strony muzułmanów.To czas na to aby rozprawić się z Watykanem walcząc oficjalnie z islamem a tak naprawdę z tymi,którzy zorganizowali ten islamski potop.

   Polubienie

  • Ci ,,bezbożni wojownicy” to tak naprawdę tchórze. Zostawili bliskich i zamiast bronić swojej rodziny i ojczyzny tu w Europie mogą zacząć mordować nas tuziemców. Ubolewam nad nimi. Jak Niemcy chcą na nich pracować to czemu nie? My ich tu nie potrzebujemy. Mamy własnych bezdomnych pół miliona. Mamy głodujące trzy miliony polskich dzieci. Pozostałe dwa niedojadają. I w tej sytuacji karmić obcych? Tu już nie chodzi o religię, rasizm, nacjonalizm. Ten kraj w pierwszej kolejności powinien, musi, ma obowiązek zadbać o własne dzieci i o własnych obywateli. Potem dopiero pomyślmy o obcych.

   Polubienie

 3. Nie wiem kto założył chrześcijaństwo. Nie wiem kto wymyślił feudalizm, KRK, Bolszewików. Jedno wiem na pewno. To zrobili ludzie dla władzy i wielkiej kasy. Zarówno w początki chrześcijaństwa, jak w bolszewików trzeba było tęgo zainwestować. Po dojściu do koryta jest zwrot kasy z wielkim zyskiem. Kosztem nędzy, cierpień, śmierci milionów ludzi.

  Polubienie

  • @ajkawbenorkaw.
   Ten portal to nie lekcja religii,aby odpowiadać na retoryczne pytanie o założyciela chrześcijaństwa.Bardziej istotnym jest problem wzorca rasizmu.Islamscy wojownicy,to nie bezbożni.
   Niezależnie od światopoglądu,jest problem w oparciu o jaką kulturę to chrześcijaństwo się rozwijało.Dosadnie wyjaśnia to polski badacz antyku Tadeusz Zieliński opisując list rozwodowy w HELLENIZM A JUDAIZM.Jego tezy tam zamieszczone :
   I.Badania naukowe pochodzenia religii tak samo ,jak i badania naukowe pochodzenia życia,są z góry skazane na jałowość ignoramus et ignorabimu.
   II.Jak nie może zrozumieć sztuki antycznej człowiek,pozbawiony poczucia artystycznego,tak samo nie zrozumie antycznej religii ten komu brak uczucia religijnego.
   III.Zapal w sercu swoim jasną pochodnię uczucia religijnego,ale zostaw w domu mdły kaganek wyznaniowości,jeśli chcesz ,żeby świątynia religii antycznej pokazała swoje cuda.
   IV.Bóg się objawił w Pięknie,Prawdzie i w Dobru i doskonała jest tylko ta religia,która uwzględnia wszystkie te trzy objawienia w ich całości.
   V.Szczytem dążeń religijnych ludzkości jest chrześcijaństwo w swej najbardziej rozwiniętej postaci.
   VI.RELIGIA ANTYCZNA jest właściwym STARYM TESTAMENTEM tego chrześcijaństwa.

   Polubienie

 4. Pan Roman N. pragnie zrzucić odpowiedzialność za napływ uchodźców na kogo się tylko da. Na Kosmitów, na bogaczy, na USA. Polska też niszczyła Irak. Upadły reżymy Ghadaffiego, Hussaina, i inne. Powstała próżnia. I mamy tę żabę. Na razie ma ją Angela. I chce wszystkich zaprosić do tego pasztetu. Groźba użycia siły nigdy nic dobrego nie dała. A może my zagrozimy wystąpieniem z Unii?

  Polubienie

  • Nic się nie martw,w przyszłym roku już będzie po Unii.Taki twór w którym znowu rządzi niemiec ,nie ma szans się obronić.Polska powinna iść w stronę Wyszechradzką, takie jest moje zdanie.Zachód to zgnilizna,a już z przyjmowaniem ciapatych to jest największy niewypał.Niemcy na dzisiaj są jak wąż zjadający swój własny ogon i to jest dobre jakby powiedział dobry żyd Mosiek.Nie stresuj się aj….w ,3.11.2016 zapraszam Cię na piwo z okazji rozpadu wszystkiego co złe a więc Unii też,Ja stawiam.Narazie jest smutno,ale wkrótce będzie wesoło.Pzdr Anna

   Polubienie

 5. a jednak w PL jest jakos inaczej… brak silowni jadrowych, ciapatych praktycznie nie ma. niemieckie i zydowskie inwestycje dzieli w duzej mierze linia R/M. a moze ktos sobie tutaj szykuje bezpieczna przystan jakby cos poszlo nie tak w „Tropikalnym Kurniku”? no jasne – zbanujemy Radka za antysemityzm .-)
  P.S. przypomne jedynie, ze wiekszosc wchodzcow to semici. Palestynczycy to tez semici. tak tylko w ramach virusologii jezykowej przypominam….

  Polubienie

 6. Ci przybysze realizują program napisany przez innych. Nie żywmy do nich urazy, niechęci, nienawiści. To oni są pełni złości, agresji i nienawiści. I żądają jak najwięcej. Jakby nie było wysokich zapomóg to umykaliby z Niemiec gdzie pieprz rośnie. Polacy byli przez Niemców dyskryminowani. Niemcy otworzyły się na Polaków dopiero po siedmiu latach po wstąpieniu RP do Unii. Austria podobnie. I jakoś nikt wtedy nie protestował. Rząd RP również. Niestety. Nie wzywam do nienawiści do Niemców. Kochajmy ich, ale nie dajmy sobie dmuchać w kaszę.

  Polubienie

 7. Mnie nie obchodzi narodowość tych nieszczęśników. Boleję nad biernością narodu niemieckiego. Stają się aktywni dopiero wtedy, gdy trzeba dyskryminować Polaków. Bierności nauczył ich Hitler, NRD na wschodzie, a BRD na zachodzie obie były i nadal jako całość są pod nieformalną okupacją USA. Co ciekawe gdy RP weszła do UE to jak już pisałem otwarli dla nas granice dopiero po siedmiu latach. Nienawiść Niemców jako kraju i narodu do Polaków trwa. Uściski polityków to tylko ściema. Liczą się w życiu fakty i akty. Zresztą sami to dobrze wiecie. Mimo to nie miejmy w sercach nienawiści ni do BRD ni do Niemców. Brak nienawiści pokona nienawiść — Ścieżka Prawdy.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s