Afery

BANKI PRZEJMĄ NASZE PIENIĄDZE W CELU OBSŁUGI UCHODŹCÓW? „POLSKA PRZED TRYBUNAŁEM. NOWE PRAWO UE SZOKUJE”

Banki przejmą nasze pieniądze w celu obsługi uchodźców? „Polska przed Trybunałem, nowe prawo UE szokuje”

uchodźcySzokujące informacje napływają do nas z ogarniętego chaosem Zachodu. Komisja Europejska terroryzuje nasz kraj i wniosła przeciwko nam pozew do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości. Za co? Za to, że nie dostosowaliśmy naszego prawa do dyktatu niewybieralnego w demokratycznych wyborach gremium, jakim jest Komisja Europejska.

Przepisy te umożliwiają bankom kradzież / rabunek naszych kont na wzór cypryjski. Właśnie na Cyprze, jako kara za niesubordynację tego kraju, przetestowano ten wariant. Czy mamy się czego bać? Bankowcy mówią, że nie. Ja jednak uważam, że tak.

Pojawiły się niedawno doniesienia, że Szwecja jest bliska bankructwa w związku z bezprecedensowym napływem islamistów. Wśród których około 3/4 to młodzi, agresywni i roszczeniowo nastawieni mężczyźni. Wg pewnych przecieków, banki mają ratować Unię Europejską mechanizmem bail-in (czyli kradzieżą naszych pieniędzy).

Po to, by ratować gospodarki tych państw, gdzie napływ islamistów jest największy. Jak donosi serwis money.pl (link):

Polska jest jednym z sześciu państw – obok Czech, Luksemburga, Holandii, Rumunii i Szwecji – które mimo ponagleń nie dostosowały przepisów do wymogów unijnych. Komisja Europejska żąda od nas wprowadzenia zapisów, dzięki którym banki będą mogły przejąć część pieniędzy zgromadzonych na kontach. Zagrożone są osoby, które mają w jednym banku ponad 100 tys. euro, czyli równowartość koło 430 tys. zł. Takich osób, jak wynika z wyliczeń ekspertów i money.pl, może być w Polsce nawet 380 tysięcy

Teoria teorią, ale pamiętajmy że w każdej chwili może zostać uchwalone prawo o przymusowej kontrybucji na „ratowanie banków„. Jednego dnia zablokują wypłaty do np 100 zł dziennie. Drugiego zarządzą, że każdy obywatel musi oddać no 40% swoich aktywów. Na Cyprze już to przetestowano. Oprócz nas, z wdrożeniem unijnej dyrektywy ociągają się też: Luksemburg, Czechy, Holandia, Rumunia, Szwecja.

Przeczytajcie powyższy artykuł z money.pl. Co ciekawe, już kilka miesięcy temu donoszono o katastrofalnym stanie drugiego największego banku na Ziemi, czyli Deutsche Banku. Upadek tego banku z pewnością doprowadzi do upadku światowej ekonomii. Ma on wyjątkowo toksyczne aktywa – derywaty – w ilości ponad pięć razy większej, niż PKB całej.. Unii Europejskiej.

Poniżej artykuł o spodziewanym nie wiadomo kiedy, ale już przesądzonym bankructwie Deutsche Banku:
Czy czeka nas upadek światowej ekonomii? Deutsche Bank na skraju bankructwa

Prawdą jest, że nie tylko nic nie zrobiono z galopującym kryzysem gospodarczym. Od pamiętnego 2008 roku zrobiono coś wręcz przeciwnego. Zwielokrotniono dług świata, banków, firm. Zwielokrotniono toksyczne, śmieciowe aktywa. Do tego nadszedł już czas, że wyczerpały się nawet te najbardziej „kreatywne” mechanizmy ratowania systemu ekonomicznego.

Oczywiście dochodzą też inne problemy, takie jak celowo przeprowadzona inwazja islamistów na Europę. Nie jest to przypadek ani spontaniczna akcje przemytników, ale akcja służb specjalnych z wielu krajów. W tym Niemiec, Francji, Turcji, USA, Izraela, państwa islamskiego. Nasza cywilizacja przypomina teraz gruchota, który pozbawiony hamulców, zaczyna staczać się w przepaść.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]
Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”
Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”
To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

46 odpowiedzi »

 1. Będzie to co musi być, wsłuchaj się w pierwotny rytm, zdarzeń nie przyśpieszy nic…

  od wyborów do wyborów, zawsze to samo a Wy pokładacie nadzieje w jednym albo drugim. hmmm, historia nic Was nie nauczyła?

  Małymi sumami wybierajcie kasę z kont, wyciągajcie kasę z giełd, zamieniajcie kasę na pierwsze potrzeby i do szafy, na strych, do piwnicy, do domków na wieś, … uczcie się domowego survivalu, jak przeżyć w mieście, jak planować desant za miasto, co za sobą, czego nie zabierać, produkty z długimi terminami, filtry do wody, … wielu się zaśmieje ale ten się śmieje, kto … 😉

  Przestańcie się sami ogłupiać, że coś się zmieni na lepsze po tych wyborach (PiS wchodzi na arenę, bo przed każdą wielką wojną kościół namaszcza naród). Nawet jeśli islam nie zaatakuje Polski, to i tak będzie syf, bo banki są naczyniami powiązanymi i nie ma takiej opcji, aby w zachodniej europie była wojna z mimsami a tutaj będą działać banki?

  po wyborach będą spektakularne upadki zakulisowych panów, partii, dziwne koalicje, … system się sypie!!!!

  od przyszłego roku prawdziwe tsunami islamu przez turcję, niemcy, francja, szwecja, holandia, włochy, grecja, … staną przed sądem afrykańskim. takie ustawy jak 1066 są już w każdym europejskim kraju

  zawodowo zajmuje się nieruchomościami. to co się dzieje z funduszami i to jakie mają wielkie portfele i to ile ładują kasy w ten kraj, przechodzi najśmielsze oczekiwania, wiele można pisać, to temat rzeka, jakie dziwne koneksje są pomiędzy funduszami z całego świata. to jest porażające

  Polubienie

  • O bara bara to może powiesz ja kto będzie z mieszkaniami oraz z prawem spadkowym. Bo jestem ciekaw czy będę miał możliwość odziedziczenia spadku po dziadkach nie mając jakiś wielkich dochodów czy może będzie tak jak z zusem czyli bankructwo i niemożność wypłaty emerytur. Może będzie zakaz dziedziczenia czyli wywłaszczanie albo będzie nałożony wysoki podatek.

   Polubienie

   • Roni, może to Ciebie zainteresuje, dość aktualne info na czasie. nie specjalizuję się w prawie spadkowym.
    zus, to przeżytek, zatem to kwestia tylko czasu. Raport NIK za 2013 i 2014 został utajniony prze PO, więc to odpowiedź systemu, w jakiej kondycji jest ten gniot.

    a o co konkretnie pytasz z tymi mieszkaniami?

    Polubienie

 2. czy jest jakiś inny kraj z takimi doświadczeniami wojennymi? qrwa, to My Polacy mamy we krwi wojny z dziada pradziada i dlatego żaden sqrwysyn nie zniszczy nas, prawdziwych Polaków.
  Ja głosować będę tylko na kogoś, kto będzie miał plan, aby stanowiska w sejmie i senacie i innych najważniejszych instytucjach zajmowały osoby, które mogą wykazać dwa pokolenia wstecz rodowód Polski. A że nie ma takiego, to mam w doopie wybory. Nie mam ochoty poczuć się lepiej przy URNIE (qrwa, kto to wymyślił URNA, to jak oddanie głosy na cmentarzu!) przez 5 min, kiedy skreślam jakiegoś cymbała.

  Roni w kilku słowach ujął sens życia wyborczego – „Gdyby wybory mogły coś zmienić, od dawna byłyby zakazane”

  Polubienie

  • Ano właśnie ; ) My Słowianie jesteśmy zaprawieni w bojach. Doskonale o tym wiedzą nie tylko arabusy ale i cała reszta dlatego podstępem chociażby kościół wykastrował w dużej części nasz naród. Bo z niepokonanego narodu została banda otumanionych owieczek które dają się strzyc. Ale mam jakieś wewnętrzne czucie, że gdy będzie potrzeba to znowu pokażemy na co nas stać. I te wszystkie brudasy dostaną kosmiczny wpierdol wszech dziejów : D

   Polubienie

  • Powiem tylko tyle że to były moje ostatnie wybory tak sobie już pół roku temu powiedziałem i zdania nie zmienię. Moja rodzina jest zaskoczona moja decyzją bo nie wie co ma myśleć o tym co powiedziałem. Bo brzmi to jak pożegnanie, kto wie może kopnę w kalendarz, może będzie koniec demokracji i tej III RP , kto wie. Ale coś czuję że to chyba ostanie wybory w takiej formie.Zresztą Polski i tak nie ma jest jakieś korpo o nazwie III RP, straciłem zapał bo samemu to walka z wiatrakami.

   Polubienie

   • polska to ludzie nie teren, nad morzem czarnym stworzylibyśmy taka sama polske i tak samo dzikusy rwaly by się do nas, glowa do gory damy rade , odlacz to telewizje ksiezycowa yahwe depresji i zwątpienia, duch slowianski niech doda ci sil

    Polubienie

 3. przyjrzycie się ostatniemu wpisowi w powyższym linku – oficjalnie od 2002 roku jesteśmy w konflikcie zbrojnym 😉 wojna trwa a system się sypie. to pierwsza wojna nie na karabiny a na kamery 😉 i jest bardziej porażająca w skutkach, wiele wiele dłuższa

  Polubienie

 4. Nastepuje implozja na rynku akcji a spadkami cen nieruhomosci bedzie sie rujnowalo spoleczenstwo tak jak klase srednia w usa po 2008 roku.Oczywiscie w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia wlasciciela. To tylko sposoby na czesanie ludow europy w wiekszosci bialych. Jesli nie obronimy sie przed tymi dewiantami z UE to za chwile bedzie jak we Francji.Szwecji,Niemczech.Kiedy widzialem grecki exit z uni mialem nadzieje ze ludzie sie obudza.Islamizacja Europy to taki rygiel w gebe krajom o poczuciu narodowym tak aby juz od uni nie mogli sie uwolnic.To gorsze od narzucanej bankowej niewoli ,gorsze od dyferytu I biegunki.Tych dewiantow z UE nalezy usunac od koryta ,przedtym radze zaopatrzyc sie w zywnos dlugoterminowa oraz zapasy wody I cos do samoobrony.

  Polubienie

  • ,, no ale znalazłem to czego szukałem, dużo ich na tej planecie, dużo ale nikt nie wie kto jest szeryfem szeryfów”

   Zapytaj komórkę w swoim kolanie skąd się wzięła, po co jest, kto ją żywi, dlaczego potrafi się rozmnażać i regenerować, i częścią czego jest. Będzie znała odpowiedzi?

   Niemożność definiowania ciebie nie ma dla niej najmniejszego znaczenia.
   Wpisaną w jej życie ISTOTĄ [i życie milionów innych komórek] jest współtworzenie ciebie.
   Masz świadomość, że one nie istniałyby bez CIEBIE, a TY nie istniał byś bez nich.
   Co w powyższym zdaniu znaczy słowo ,, CIEBIE”, ,,TY”?
   Czy jesteś tylko sklejoną kupką milionów komórek, czy raczej za pomocą nich przejawiasz coś więcej?
   A jeśli już wiesz, co kryje się pod słowami ,,CIEBIE”, ,,TY”, odpowiedz:
   W jakich relacjach między sobą i z TOBĄ są miliony komórek twojego ciała?
   Jakie są relacje odwrotne? Kto lub co jest siłą sprawczą tych relacji?

   Pojąć samego siebie to zrozumieć Wszechświat.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • nic nowego Krystyno nie odkryłaś. Mój wpis, to czysta retoryka poplątana z odwiecznymi pytaniami, które system stawia człowiekowi.

    Ja żyję w innym świecie 😉 takie arty i rozciąganie czaszek forumowiczów, bawi mnie 😉

    Polubienie

    • ,, Ja żyję w innym świecie 😉 takie arty i rozciąganie czaszek forumowiczów, bawi mnie ;)”

     Ważne, że dyskusja się toczy. Różne spojrzenia, odmienne lub podobne interpretacje, czasem olśniewające, innym razem dołujące wnioski. Bardzo ważne, że na takich blogach jak ,,Jarkowy” mieszają się bezkolizyjnie różne swiaty. Każdy chce swoje mądre, w jego mniemaniu, trzy grosze dorzucić. W gruncie rzeczy pojąć i zrozumieć to co dla innych wydaje się oczywiste. Ta oczywistość też nie jest stała.
     Wszyscy jesteśmy w połowie nauczycielami i w połowie uczniami.

     … ,, Małymi sumami wybierajcie kasę z kont, wyciągajcie kasę z giełd, zamieniajcie kasę na pierwsze potrzeby i do szafy, na strych, do piwnicy, do domków na wieś, … uczcie się domowego survivalu, jak przeżyć w mieście, jak planować desant za miasto, co za sobą, czego nie zabierać, produkty z długimi terminami, filtry do wody, … wielu się zaśmieje ale ten się śmieje, kto … 😉 ”

     A ty, Barra barra z tym powyższym tak na poważnie?
     Robisz to o czym wspominasz?
     Pytam całkiem serio. Czy masz ku temu konkretne powody?

     Serdecznie pozdrawiam.

     Polubienie

    • mam nadzieje ze pis/kukiz pojda w slady orbana i wyciepia co nie nasze chyba ze nie nasze się dobrze srawuje, ale na wszelki wypadek wszystkie banki Sorosa citi itd. bym wzial pod mikroskop problem ze kto w komisji zrozumie te machlojki na ekranie komputera

     Polubienie

    • przygotowania u mnie trwają i te psychiczne i te fizyczne. Nie robię sobie żartów z tak poważnych spraw. Krystyno, zastanów się tylko nad jednym. nastaje dzień, że w tv słyszysz, że „islam” zaczął nieobliczalną borutę z zachodniej europie. Są pożary, wojny pomiędzy cywilami, ogólnie chaos, anarchia w pełnym wydaniu (a będzie tak na pewno, bo agenci/prorocy/jasnowidzowie o przeróżnych nickach wieszczą o spalonym Watykanie, zatopionym włoskim bucie – zresztą potopów islamskich europa doświadczała wiele w historii). No więc zachód europy jest niestabilny w każdym tego słowa znaczeniu. Sama wiesz, co szykują banksterzy, czyli zamykanie banków, znikanie pieniędzy z kont, nowe podatki, etc. Pamiętasz Cypr, Grecję? Zatem jest to schemat postępowania. Jak wspominałem w innym poście, takie ustawy jak 1066 są podpisane we wszystkich krajach europy, ameryki północnej, południowej i afryki. Na dowód tego, widzisz i słyszysz o manewrach militarnych na każdym kontynencie. Szkoda, że nikogo nie dziwi fakt, że jeden kraj nakłada sankcje na inny, jeden jest w konflikcie (telewizyjnym) z innym, ale tak na prawdę, wszystkie kraje militarnie ze sobą współpracują. I to jest ten malutki wspólny mianownik, który obnaża wszystkich przywódców każdego kraju, że są „po drugiej stronie lustra”.
     Powracając do naszych spraw. Jak nastanie to o czym wspomniałem wyżej, towary w każdym sklepie i magazynie znikną z Twych oczu w jeden, max w drugi dzień. Na ulicy będzie wojsko i policja. To stan globalny, to stan wyjątkowy. No i co zrobisz?
     Nawet, powtarzam, nawet jeśli Polska się obroni przed tym wszystkim – głównie islamem, to z drugiej strony mamy dokładnie takie samo zagrożenie „żółtej” armii nacierającej na całe terytorium Rosji. Ukraina jest strategiczna dla Putina, bo już od północy Turcji, będzie mógł podejmować próby, aby zatrzymywać drugi obcy front na swoim terytorium.
     Polska jest w bardzo szczęśliwym/nieszczęśliwym położeniu. Mógłbym to szczęśliwe położenie opisać w formie elaboratu, tylko na przykładzie spraw, z którymi jestem związany zawodowo ale nie jest to aż tak ważne. Ważne Krystyno, że „te czasy” są już na wyciągnięciu ręki. Dosłownie.
     Jesteś mądrą kobitką, bo czytam Twe myśli. Pomyśl. Wyją syreny za Twoimi oknami. Co zrobisz w kolejnym kwadransie od którego zależy Twoja kolejna godzina, później dzień, dzień zamienia się w tydzień, tydzień w miesiąc, … To nie będzie trwało „chwilę”. A do tego wszystkiego, człowiekowi dopierdoli sromotnie Matka Natura. Pomimo konfliktów, będą i takie czasy, że przez katastrofy, tzw. naturalne, nawet prowadzenie wojen, konfliktów nie będzie możliwe. No i Ty wtedy będziesz jadła? Jak będzie w domu a sklepy i banki będą zamknięte? Nie wspominając o tym, że może być tak, że nie będziesz w swoim domu, bo nie będzie takiej możliwości.
     To nie są żarty. nie chcę nikogo straszyć bo nie o to chodzi w moich słowach. Każdy widzi, co się dzieje na Ziemi – to jeden wielki kij w mrowisku. Już nie regionalny a globalny.

     Polubienie

    • ty normalnie to przyciągasz, nic nie będzie daje ci slowo powstanie silny 300 milionowy kraj slowianski bez zydosaksonow i innych takich farbowanych lisow, owszem trudności będą, yahwisci dziakaja dzień i noc chcą Zeusowe plemienia wyciac w pien bo nie wiedza co z nimi zeus zrobi mysla ze yahwe jest najpotężniejszy… bo jest ale tylko narazie

     Polubienie

    • Szanuję tutaj (u Jarka) myśli wszystkich osób i mam do Was szacunek. Nie robię sobie personalnych wycieczek, nie ubliżam nikomu, nie szydzą z nikogo ani niczego. Niektóre sprawy mnie bawią, ponieważ „w tych czasach” są one totalnie bez znaczenia.

     Polubienie

    • jeśli ja coś przyciągam gmo, to ty już to „coś” przyciągnąłeś. Upokarzasz słowami wszelkie nacje i wszystko dookoła za winisz za syf i Ty mówisz, że ja coś przyciągam? Za linki dziękuję, nie skorzystam. wiem co robię i nikt nie musi ani tego rozumieć, ani praktykować, ani dialogować. Każdy w odpowiednim czasie sam będzie musiał zadbać o siebie. Nikomu nic nie udowadniam i nikogo do niczego nie namawiam. A ten „czarny scenariusz”, jak mawia(ł) Kulczyk, napisali „dyskretni panowie”, nie ja 😉

     Polubienie

    • na czym się b skupiasz to przyciągasz takie już prawa natury, jesteśmy w hologramie npanowie w krawatach mogą sobie planować holokausty i inne takie jeżeli swiadomosc nasza w dużej liczbie nie pozwoli na to to nic nie będzie, programowali nas 2012 koncem swiata i nic nie było bo nie podchwyciliśmy tematu (nasz mighty astral nie podchwycil)

     Polubienie

    • gmo, jakie Ty mi „dajesz słowo”??? co za tym słowem stoi??? uważaj, bo właśnie mówię „sprawdzam” i co na to teoretyk pokerzysta gmo? Co mi po Twoim słowie? ani lepiej ani gorzej, a słowo – jakie byś tam sobie ne wymyślił – pozostaje tylko słowem. A nie czynem.
     noo, tak właśnie bywa, kiedy używa się za dużo słów, udzielasz się w każdym temacie i zawsze masz coś do powiedzenia a w każdym wpisie baby to huje, wszędzie yahwe i ciągle to samo.
     A jeśli się mylisz, to co Ty sam zrobisz? Myślisz czasami o tym? Powiedz gmo, tylko Polska wyjdzie z tego czy jeszcze jakiś kraj? bo jak jeszcze jakiś, to jaki? pojadę tam z chęcią.
     Wiesz gmo, chciałbym poczuć ten odrodzony słowiański naród 300-tu milionowy, tylko to jakaś pieprzona bajeczka, która nie ma żadnych poważnych fundamentów, bo gdyby tak było, to ten naród już dawno by się odrodził, bo miał wiele historycznych okazji. Może coś tam się odrodzi w ludziach, tylko w jakich i co?
     Chcę się z siebie śmiać w przyszłości z tych „wkrętów”, na prawdę chcę się mylić, jednak wydarzenia na świecie tak nieprawdopodobnie przyśpieszyły po 2000 roku, że trudno to ogarnąć. Mątwa goni mątwę, przewrót za przewrotem. Ostatnio siadłem nad mapą świata i próbowałem chronologicznie oznaczyć kraje z podziałem na przewroty polityczne, konflikty zbrojne na tle politycznym i religijnym. Zrób to sam, to może nabierzesz trochę respektu do przyszłości, która jednak nie jest aż tak kolorowa jakby się Tobie wydawało. Hmmm, qrwa, przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń – upadek Kościoła. Zastanawiałeś się nad konsekwencjami tylko albo aż tego wydarzenia? jakie to za sobą pociągnie konsekwencje z obecnym islamem? Zastanawiałeś się, że w przyszłym roku światowy dzień młodzieży a wszystkie granice otwarte? czy to są wkręty? słyszałeś o fatum nad mostem nad Wisłą?

     kieruję się swoim życiowym credo i nigdy nie wyszedłem na tym źle. są wzloty i upadki ale jest to związane z systemem a nie tym, co w sobie niosę 😉

     Polubienie

    • bara nie denerwuj się ale na gloom and doom mnie nie namówisz to jest taka mentalność i polemika alexa jonsa, będzie to na co sobie astrala nastawimy, ostatnio coraz częściej w medytacjach mi wychodzi ze mamy milardy równoległych swiatow ze wspólnymi aktorami np kefirem tuskiem itd. -_- powiedzmy, i w zaleznosci od sobie wymyślonego scenariusza dla każdego historia europy konczy się inaczej oczywiście bywaja wspólne podobne scenariusze ale to nie regula, ze np razem mieszkamy w 500 milionowym państwie lechickim albo pelasgianskim jak było za zeusa 25000 lat temu jeszcze, wtedy mielismy jeszcze tylko murzynow w Afryce i czerwonych w esperi tj Ameryce i nie było zadnych konfliktow, czerwoni polowali na bufflo i latali z bogami po fajce, murzyni jak zawsze byli zacofani po 4 bilionach lat na ziemi ciagle zyli tak samo, my nie dosc ze przywiezlismy sobie zabawki z andromedy oczywiście to zaraz nowa technologia wymys;alismy dla potrzeb ziemskich, pomagaliśmy Afrykanom jak zawsze bo cioly były i sa ciagle chodz maja normalne magnetoplazmowe dusze jak my dlatego sa cenni ale slabo odnajdują się w 3d, z przygotowaniami na biede i wojne to jak z noszeniem pistoletu w kieszeni sama swiadomosc ze mamy cos w kieszeni czym możemy kogos zabic przyciąga nam płatnych aktorow z hologramu matrixa

     Polubienie

    • W odniesieniu do wszystkich komentarzy tego komentarza, to tu się nie ma z czego śmiać, ani o co się kłócić.
     Faktem jest konflikt na morzu południowo-chińskim. Jakby do czegoś miało by dojść, to niestety nasze położenie geograficzne nie zmieniło się teoretycznie zbytnio – od „zawsze” . Zawsze zajmujemy nizinę wschodnio europejską. Innej, łatwiejszej drogi na kierunku wsch-zach nie ma. Góry nigdy nie sprzyjały jakimkolwiek działaniom, nie tylko zbrojnym (np: też rolniczym), a jakiego rodzaj ukształtowania terenu jest pod nami na mapie Europy?
     Zagwostką pozostaje zachowanie Rosji, a Ona zmienną jest, jak wszyscy pamiętamy z historii… . Czas pokarze, co by nie było. W tym roku groził nam black-out. Wyobraźcie sobie sytuację, gdy w dużym mieście (jak W-wa czy Poz-ń), nie ma prądu przez dwa dni, a co by się tam działo po 2 tygodniach? Kiedyś było takie powiedzonko: „nie mieć nic, czego nie dałoby się spakować w ciągu 30s”.
     Uważam tylko, że należy być czujnym i nadgorliwym obserwatorem, wyciągać wnioski płynące niestety z historii (doświadczenie, nawet nasze własne też jest historią), i w razie konieczności podjąć jedyną i słuszną {niepodlegającą dyskusji} decyzję – oczywiście we właściwym czasie i miejscu.
     Pomijając te wszystkie „ustawki”, to już chyba kiedyś zadałam to pytanie. Jeżeli nasz gatunek jest szacowany na ok. 200 tys lat istnienia, a „nasza” cywilizacja teoretycznie istnieje tylko od ok. 6 tys lat, to co My jako Homo Sapiens robiliśmy przez ten pozostały czas?. Mieliśmy wolne? – nie sądzę. Nasuwa się kolejne pytanie , ile razy w tym wolnym czasie „zafundowaliśmy” sobie totalny „black-out”?.
     Czyżbyśmy wracali do czasów boga Re, czyli początków manipulacji na stadzie przy użyciu wiedzy, nabytej samemu lub też przejętej od kogoś?.
     Pierwszy, wypadkowy wniosek. Nauczyć się rozpalać ogień bez użycia zapałek (nie muszę chyba wspominać, że pojęcie zapalniczki też nie istnieje, bo nie ma co kupić i za co).
     A na koniec, pomimo iż mam nadzieję dożyć spokojnej starości w świecie tolerancyjnej demokracji, to jakoś takoś (cyt. z pamięci): „Bądź zawsze po najlepszej myśli, ale szykuj się na najgorsze”
     Dla chętnych polecam sprawdzenie w słowniku języka polskiego, co oznacza pojęcie demokracji parlamentarnej.

     Polubienie

 5. Cwaniaki kontrolujace watykan I jego bydlatka widza juz ,ze dluzej ludzie nie lykaja bajek biblijnych ,ktore nawet nie pokrywaja sie wprost proporcjonalnie do rozwiazlego zywotu kleru.Pora zwinac aktywa watykanskie a sa wielkie .Lud nie chce sluchac glosu Boga wiec u Allaha bedzie wiekszy posluch a jesli nie to glowy beda scinane.Te same taktyki juz przerabialismy z chrzescijanstwem tyle ze najmniej 900 lat temu.Wlasnie tam mamy sie cofnac, w sredniowiecze tyle ze kontrolerzy wspomoga sie juz nie tylko Allahem ale i technologia . Katolicyzm kontrolowal nas Polakow w szegolnosci,bo ile to wysilku wlozono aby lud ganiac na pielgrzymki,majowe,zdrowaski,obrony krzyzow smolenskich. Najlepszym moim ulubionym epizodem jest ten z zywota zakonu benedyktynow tynieckich.Moi ulubiency w latach 50 jaki 60 przekrecali albo dostrajali I tlumaczyli dla ludu nad Wisla ,nowa wersje bibli,nazwana pozniej biblia tysialecia.(taka nowa wersja NWO bibli,w jezyku narodowym dla ludu slowianskiego ) aby lepiej rozumieli slowo Boze. Jak na ironie pewni biblisci z owego zakonu wykazali sie agenturalna dzialnosia na niekorzysc swojej wiary.Pozniejszy opat Jankowski byl agentem SB albo ojciec Michalowski ,ktory latami donosil na swoich zakonnych kolegow(wszystko udokumentowane) w tym na przyszlego papieza(zapewne w ramach kontroli z ramienia naczelnego NWO) .Facet w habicie po instytutach papieskich donosi do SB a w czasie wizyty u siostr benedyktynek w Grodnie w 74 roku zostaje potajemnie nagrodzony za swa prace przez KGB.Zeby bylo smieszniej to jego brat w tym czsie byl zatrudniony w rozglosni Wolna Europa. Mozna by wymienic jeszcze o roli tego zakonu w obalaniu komunizmu przy wspolpracy innych agencji ale po co jak lud nad Wisla zamiast czuc oddech matki ziemi I bicie swego serca woli modlic sie do krzyza .

  Polubienie

  • DO ,, barra barra pisze:
   24 Październik 2015 o 19:15 ”

   Dzięki za czas, jaki dla mnie poświęciłeś. Z rzeczywistością na świecie, którą opisujesz, nie da się dyskutować, ponieważ są to fakty.
   Zastanawia mnie czy w innych krajach Europy media przejęte są, tak jak w Polsce, przez firmy niemieckie i amerykańskie. Czy inne kraje [ludzie] UE też sa utrzymywane w ciemnocie propagandowej na zasadzie BRD cacy, USA cacy, Rosja be, a to co dzieje się na Bliskim Wschodzie to dla przeciętnego zjadacza chleba jest o wiele większą łamigłówką niż powierzchnia Marsa.
   Można się tylko domyślać tendencyjności informacji, skoro media nie są obiektywne, bo widzą przez niemiecko amerykańskie okulary [w przypadku UE] i podają w zielone od trawy łby owieczek tylko wersje wygodne.

   To miło, Barra, że widzisz we mnie ,,mądrą kobitkę” [nam kobietom nigdy nie dość koralików na szyi 🙂 ].
   Myślę, że największą mądrością jest niewstydzenie się swojej niewiedzy.
   Powiedz mi jaka jest prawda o Bliskim Wschodzie?
   UE, USA, Rosja, Iran, Irak, Syria, Turcja i inne. Że użyję terminologii filmowej.
   Które z tych krajów odgrywają role pozytywne, które są czarnymi charakterami, kto udaje dobrego a kto rzeczywiście działa na rzecz dobra. I wreszcie kto pisze czarne scenariusze i tworzy cały ten chaos, a kto dąży do rzeczywistego pokoju na świecie.
   Po co Polska wpieprzała się w tryby wysyłając kontyngenty wojskowe do Afganistanu, gdzie do dziś jest więcej bałaganu niż było przed ,,zaprowadzaniem porządku”[kto i dlaczego siebie do tego upoważnił?!], do Iraku i w inne miejsca ,,zapalne”?
   Kto stwarzał te miejsca zapalne? Rdzenne narody czy powiększający swoje strefy wpływów przybysze?
   I kończąc. Czy Merkelowa była na tyle głupia i nie wiedziała co się stanie po jej zaproszeniu Afryki do Europy, czy doskonale była świadoma realizacji wcześniej zaplanowanych działań [np. kartelu IG Farben]? Tacy jak ona zawsze zdążą wsiąść do helikoptera stojącego na dachu budynku i odlecieć w bezpieczną, siną dal.

   Taka piękna jesień za oknem, a ja ci tu każę zatapiać się w …
   Nie mniej, gdybyś znalazł chwilę i rozjaśnił moje wątpliwości [pewnie nie jestem jedyna], to byłabym ci wdzięczna.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • ,, gmo zabija pisze:
   25 Październik 2015 o 06:13

   na czym się b skupiasz to przyciągasz takie już prawa natury,…”

   Zgadzam się z tobą, Gmosiu, w stu procentach. Wcale nie musimy myśleć o wojnie zbierając zapasy. Już o tym pisałam.
   A rolnik? Jakie jest myślenie polskiego zacnego chłopa?
   W chlewie świnie, krowy, na podwórzu ptactwo różnego rodzaju znoszące jajka, na strychu szynki i słoniny wędzone, w piwnicy 200 weków, beczki kiszonej kapusty i ogórków, w silosach tony zboża, kukurydzy, za stodołą pełną siana, w kopcach okopowe: ziemniaki, buraki, brukiew.
   Do dziś dnia wodę ze studni wydostaje się za pomocą pomp elektrycznych lub przy braku prądu, pomp zasilanych agregatami prądotwórczymi na ropę. Woda służy do pojenia zwierząt, ale też może być pita przez ludzi.

   Czy zapasy robione co roku[aż do nowych plonów] przez rolnika świadczą o jego lęku przed wojną?
   Raczej nie. Myśli o tym, aby siebie wyżywić i zarobić.
   Do dziś dnia na wsi ludzie mają ogrody owocowe i zagony warzywne. Nie chcą żreć sklepowej chemii. Zatem robią zapasy – owoce, warzywa, a wyroby wędliniarskie i mięso mają ze swojej świni lub od sąsiada – raz taniej, dwa wiedzą co jedzą.
   Ludzie z miast przyjeżdżają na wieś dwa, trzy razy do roku i kupują ,,przerobioną” świnkę. Żyję na wsi, więc wiem.

   Te wszystkie, Gmosiu, poczynania nie mają podtekstu zbliżającej się katastrofy. Raczej chodzi o satysfakcję, że się będzie jadło przez dłuższy czas taniej i zdrowiej.
   W dobie farmaceutycznego trucia, do łask wraca ziołolecznictwo[własna produkcja lub zbieranie ziół]

   Ludzie od zarania dziejów mieli ziemianki i spichlerze, w których gromadzili żywność i suszone zioła na wszelkie przypadłości.
   Dopiero ostatnie półwiecze oduczyło nas[nie wszystkich] gromadzenia żywności.

   Pamiętamy z przed kilku lat sytuację w Bieszczadach – trzy miesiące zima brak prądu. Co nowocześniejsze paniusie 😉 przychodziły do starych domów, aby się ogrzać przy piecu i zjeść zupę ugotowaną w garnku, zdjętym z fajerek, pod którymi z wesołym trzaskiem paliło się drewno.

   Tak więc myślmy o szczęściu i miejmy rozsądek mądrego polskiego chłopa.
   A siekiery i kosy też niech stoją na podorędziu! 😀 😀 😀

   Miłej niedzieli!
   Idę na wybory, a potem na kilka godzin zanurzę się w moim brunatno brązowo żółtym, przepięknym jesiennym lesie. To będzie najwspanialsza CISZA WYBORCZA! 🙂

   Polubienie

   • Ja też się zgadzam z GMOsiem w 100%.Co roku robię zapasy,przetwory,bo uważam,że nie należy marnować tego co wychoduję w swoim ogródku,ale nigdy nie przyszło mi do głowy by robić to z powodu strachu przed wojną.Krysiu,ja już byłam na wyborach,a teraz wychodzę z Tobą na spacer do lasu i uważaj bo Cię wystraszę wyskakując zza mojego ulubionego drzewa dębu,

    Polubienie

   • zgadza się rolnik nie myśli o zapasach jako zagrożeniu dla niego to normalka ale miastowi rzadko robia zapasy i jak nagle po dzienniku telewizyjnym potwierdzającym prawdopodobna wojne zaczna się zaopatrywac to pociagna nieświadomie u najwyższego za sznurek z wojna, troche przypomina mi to numerki u mana w szansie na sukces, nie chodzi o sama czynność przygotowywania tylko w jakiej intencji to robimy i czy „bierzemy do glowy”

    Polubienie

    • No to niech miastowi pomyślą, że nie są mniej roztropni od ludzi żyjących na wsi. Mogą ,,wziąć do głowy” zbliżającą się zimę i przerwy w dostawie prądu, o których przestrzega energetyka[ nie ze względu na złe prognozy, lecz z powodu starego sprzętu produkcyjnego i przesyłowego].
     Mogą sobie wyobrazić trzymetrowe zaspy i miasto bez prądu. W USA od kilku lat dopierdziela zdrowo, ludzie wymiatają półki sklepowe i nie myślą o pociąganiu za sznurki u Najwyższego.
     Z reszta zdrowo myślący człowiek sam dopasuje najlepsze zaprogramowanie, które uzna za normalne i nieszkodliwe.
     Myślisz, że tak wielu jest takich ,,rozważających” jak my?
     Bardziej strach przed inwazją muzułmańską stawia przed oczami rozruchy i konflikty. Takie obawy tworzą wizję niespokojnej Europy.

     Pozdrowionka.
     Za dwie godzinki będziemy mniej więcej wiedzieć, czy przyjmiemy 100, 200, a może 400 tysięcy, czy raczej będziemy bardziej przezorni i powściągliwi z nadmierną gościnnością Polaka, zazwyczaj mądrego po szkodzie.

     Polubienie

    • ty masz spizarke piwnice stodole obore chlew nie ze masz chlew tylko masz chlew a ja gdzie to mam trzymać ?, ja trzymam zapasy w sklepie na polce, mam tam bardzo dużo zapasow…

     Polubienie

    • Gmosiu skakanek nie ale kreda może się przydać do znakowania drzew w razie się zgubienia,a tak na poważnie to energia lasu to samo zdrowie i pozytywne ładowanie na przyszłość.A co do dzieci,to właśnie bądźmy jak one,bo to dzieci potrafią prawdziwie żyć i cieszyć się wszystkim,czego nam dorosłym czasem brak.A wiesz co mi przyszło do głowy,tak przy niedzieli,że jest 2-ch gmosiów,jeden przez małe „g”to ten zły który zabija żydomongołów ,nadużywa słów nieparlamentarnych i drugi przez duże „G”ciepły,wrażliwy,miłosierny,no powiedz jak to z Tobą jest.

     Polubienie

    • Krysiu male g i DUZE G jest potrzebne w zaleznosci od rozwoju wypadkow ze mna jak z każdym facetem b prosta instrukcja obsługi -_-, jak bedzie trzeba tluc skośnego czy kolorowego pierwszy polece ile wezme ze soba tyle wezme, stare przysowie pszczol mowi ze kazdy kon ma dwa ogony czy cos…

     Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s