Afery

WOJNA DOMOWA W NIEMCZECH: DANTEJSKIE SCENY NA ULICACH MIAST! [+18]


Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]

imigranci i chaosNiemcy powoli zaczynają przypominać strefę wojny. Hordy islamistów wałęsają się po dzielnicach i ulicach bez celu i zajęcia. Nie pracują, bo powiedzmy sobie to uczciwie – większość tych ludzi nie nadaje się do pracy. Więc nic dziwnego, że po grupowych obrabowywaniach sklepów z zapasów alkoholi, po zakupie narkotyków, popełniają liczne, w tym brutalne przestępstwa.

Islam nie jest religią. Jest to wzięty ze średniowiecza system niewolniczy. Jego kluczowymi elementami są m.in.: pedofilia, gwałty, kazirodztwo, homoseksualizm, zoofilia. Czy mam podstawy by wypowiadać takie słowa? Wymienię to w punktach:

-pedofilia. Pedofilem i jednocześnie gwałcicielem był prorok islamu, mahomet. W islamie normą są śluby nawet z 6 letnimi dziećmi. Normą jest ogólnie wszystko to, co u nas było normą w głębokim średniowieczu albo jeszcze wcześniej. A więc np wydawanie córek za określonych mężczyzn, bez pytania tych córek ich o zgodę.

-gwałty. Furorę w Europie robi film o muzułmaninie, który ma spuchnięte jądra i „wariuje” od braku seksu. Ich (neuro)biologia jest inna niż nasza. Są oni znacznie bardziej niestabilni emocjonalnie, bardziej agresywni i brutalni, i znacznie bardziej popędliwi. To są oczywiście bardzo eufemistyczne słowa. Nie mogę napisać co myślę naprawdę, bo pójdę do więzienia – taką mamy lewicowo-liberalną demokrację. Nie mogę napisać swoich poglądów na swojej stronie, ponieważ przyjdzie unijne gestapo i w imię tolerancji spałuje mnie a potem uwięzi.

Arabowie rzeczywiście wariują po kilku tygodniach bez seksu. Więc gwałcą wszystko co ma przysłowiową dziurę. W krajach arabskich pomimo istnienia burek, jest największy współczynnik gwałtów na świecie. De facto w krajach arabskich gwałt jest w 100% legalny. Tak, dobrze czytasz – gwałt jest tam legalny! Bo kobieta musi mieć kilku męskich świadków by udowodnić winę gwałciciela, a to się nie zdarza nigdy. W przeciwnym wypadku to kobieta jest karana za gwałt, a nie sprawca. Czy rozumiecie, jak wielkie kuriozum to jest?

-kazirodztwo – nie jest żadnym problemem w islamie;

-homoseksualizm. Tu jest jedna wielka konserwatywna dulszczyzna. Nawet to co znamy z naszego katolickiego podwórka nie dorównuje temu choćby w jednym procencie. Z jednej strony koran zabrania homoseksualizmu. Z drugiej strony, funkcjonuje w krajach islamskich funkcja „męskiej, homoseksualnej prostytutki„. Co ciekawe, bywa, że np mułła Kairu czy dowolnego innego miasta, ogłasza coś w stylu: „allah ma przez najbliższy tydzień dużo spraw w „niebie”, nie będzie za dużo widział co się dzieje na Ziemi, tej Ziemi, więc ogłaszam tygodniową dyspensę na grzechy homoseksualizmu„. I wtedy w całym wielomilionowym Kairze trwa jedna wielka, homoseksualna orgia. Tajemnicą poliszynela jest, że wielu arabów ma skłonności homoseksualne.

-zoofilia. Gwałcenie zwierząt wynika z tego co pisałem powyżej – niezwykłej popędliwości arabów. Oni autentycznie po kilku tygodniach bez seksu są po prostu chorzy. Czy o takich mężczyznach marzy pani Kinga Dunin i inne polskie feministki? Przecież to feministki polskie są tą grupą, która najbardziej domaga się przyjazdu uchodźców.

Oczywiście, nie byłbym sobą gdybym nie napisał kilku słów o psychologii i ciemnych stronach kobiecej psychiki. Otóż po pierwsze, wiele tych rozkrzyczanych feministek ma głęboko podświadome, utajone fantazje o gwałcie. Po drugie, obecnie mamy wielki kryzys męskości w krajach Europy. Został on wywołany przez nieobecnych ojców i nadopiekuńcze matki.

Tak więc niektóre kobiety podświadomie bronią agresywnych islamistów przeprowadzających militarną inwazję na nasz kontynent. Kobiecą podświadomą namiętnością jest popieranie silnych, agresywnych samców. Zwani są oni „zimnymi draniami” czy też „samcami alfa„. Więc kobiety mogą podświadomie popierać islamistów, bo ich podświadomość kalkuluje, że zdobędą tak „plusy” u przyszłych władców Europy.

Dlaczego to piszę? Zdążyłem zbanować kilkadziesiąt osób uprawiających na moich stronach islamską propagandę. Ludzie popierający islam nie mają u mnie żadnych, nawet najmniejszych praw, są blokowani dożywotnio, czyli wyrzucani. Są bardzo niemile widziani. Traktuję tych ludzi proporcjonalnie – trochę tak, jak ich ukochani islamiści traktują innowierców.

I teraz najważniejsze. Ogromna większość z tych zbanowanych osób, to kobiety. To swoiste kuriozum, że to kobiety bronią systemu, w którym można je legalnie bić, gwałcić, mordować. Systemu, w którym mają prawa mniejsze niż zwierzęta. Ale jak widać stoi za tym coś, pewna siła, której większość jajogłowych, ścisłackich mężczyzn nie rozumie ani za grosz albo wręcz się boi. Stoi za tym podświadomość i emocje. Stoi za tym prastary, archaiczny „kod” w psychice, który wypracowała ewolucja. Każe on podziwiać siłę, śmiałość, gruboskórność, bezkompromisowość, pewność siebie. A nawet agresję i brutalność.

Póki co tęczowa lewica histerycznie broni swoich pozycji i okopuje się gdzie się da. To co ja widzę na portalach feministycznych czy na portalach takich jak naTemat.pl – to histeria i obłęd doprowadzony do granic psychozy. Oni intuicyjnie przeczuwają, że już nikt normalny nie słucha ich bredni o „pokojowych muzułmanach”. Wszak to lewica używa sfałszowanych badań określanych jako „naukowe„. W tych badaniach można znaleźć potwierdzenie, że niby islamiści wcale nie są agresywniejsi, a murzyni dorównują nam inteligencją.

Cóż, dzisiaj to pieniądz i wpływy tych „potężnych” dyktują prawdę w nauce, a sama nauka jest jeszcze bardziej skorumpowana niż polityka. Zawsze powtarzam, że w polityce nieraz i nie dwa znajdziesz społecznika, człowieka z sercem. A w nauce? Praktycznie nie ma tam takich. Będzie to bolesny koniec lewicy „tęczowej„, i mam nadzieję że ta chora ideologia, tak wygodna kapitalistycznym świniom przy korycie, nigdy się nie odrodzi. Pomimo tego, że tego typu „tęczowa lewica” stanowi mniej niż kilka procent społeczeństwa – to jej głos jest potężny także w większych mediach takich jak TVP, TVN, Polsat. Kapitał jednak ma narodowość – w tym wypadku w 98% jest to narodowość niemiecka.

Ktoś złośliwie napisał, że najwyższym szczytem rozwoju lewackiego, prorządowego nihilisty z zachodu Europy, będzie przejście na islam i wypowiedzenie słynnych słów, że nie ma boga nad allaha. I taki będzie ich żałosny koniec. Dziś siedzą w squotach i trollują na potęgę katoli, uważając się za wielkich „śmieszków„. Jutro będą konserwatywnymi islamistami modlącymi się 5 razy dziennie.

Kilka faktów o islamie które są niemal zupełnie przemilczane w dyskusjach:

Proszę jeszcze raz Was wszystkich – łączcie fakty w jedną, logiczną całość. Otóż Angela Merkel najpierw zaprasza do swojego kraju miliony zdziczałych i bardzo agresywnych islamistów. Potem wymusza na administracji lokalnej, sądach i policji, by wszelkie zbrodnie popełniane przez nich były tuszowane, ukrywane przed opinią publiczną.

Powiem więcej – otóż żaden islamista za swoje zbrodnie nie został ukarany. Mogą oni w centrach miast rozkładać swoje straganiki gdzie handlują już oficjalnie najprawdziwszymi, twardymi narkotykami. Policja ich za nic nie ściga, za to odmawia wszczynania dochodzeń i niczym hitlerowskie gestapo zastrasza ofiary. Ci islamiści są pod bardzo wyraźną ochroną prawną, są pod parasolem prawnym jakiego nie miał nikt nigdy w historii.

A teraz rząd wysyła uczniów, by sprzątali śmieci po zachowujących się jak dzicz islamistach. Zupełnie tak, jakby komuś celowo zależało na totalnym chaosie, upadku Europy, wojnie domowej, ludobójstwie rdzennych Europejczyków i wybuchów epidemii na wielką skalę. Dzieje się coś bardzo niedobrego.

Europejskie lewactwo, w skład którego często wchodzą zdegenerowani przestępcy z pokolenia ’68, pod pozorem tolerancji i multi-kulti chce dokonać planu wysadzenia Europy. Tylko czy za tym planem stoją tylko zdegenerowane do cna elity (kliniczni psychopaci, pedofile, przestępcy), czy raczej czynniki znacznie potężniejsze niż ludzie?!

To już pole do wielu spekulacji i domysłów. Ponoć na tym świecie dzieją się takie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom, jak głosi słynne porzekadło. Wiadomo, że celem elit politycznych jest stworzenie w Europie człowieka o mentalności niewolniczo-feudalnej, niskiej inteligencji i niskiej empatii. Oni chcą by byli to ludzie zdolni pracować w fabrykach, jednak by nic nie kumali.

By niezdolni byli do rozwoju duchowego, by nic nie kumali i nie potrafili ogarnąć skomplikowanego świata globalnych zależności. I to się dzieje. Tylko komu tak bardzo zależy na ponownym cofnięciu ludzkości w rozwoju? Czy jest to siła „tylko” ludzka, czy może w grę wchodzą tu znacznie potężniejsze niż ludzie siły?

Poniżej: czy jest to komentarz kogoś naprawdę wtajemniczonego w światowe, zakulisowe plany?

uchodźcy (2)Część osób studiujących nauki tajemne jest zdania, że jest realizowany plan cofnięcia ludzkości do starych, barbarzyńskich czasów. Według starożytnych manuskryptów, jesteśmy już ósmą technologicznie rozwiniętą cywilizacją od około 300.000 lat, odkąd miały miejsce wydarzenia w Edenie i odkąd zaczęła się „okupacja” naszej planety.

Ostatni raz miało to miejsce podczas upadku cywilizacji Atlantydów. Okrutny ziemski zarządca, w religiach nazywany imionami takimi jak: pan bóg, allah, jahwe, szatan, demiurg – z jakiegoś powodu preferuje ludność ciemną, gruboskórną, nieobytą z technologią. Ludność, która jest zajęta barbarzyńską, wręcz zwierzęcą walką o przetrwanie.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Szokujący list czeskiej lekarki opiekującej się w Niemczech imigrantami

Cytuję: „Publikujemy szokujący list pracującej w Niemczech czeskiej lekarki, w którym ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów. Odczytano go w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Jego treść szokuje, ale i otwiera oczy:

List: „Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania zatem nie tylko kliniki i szpitale, lecz również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach mimo że otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mejlom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, przynajmniej dotychczas, nie zrobiono.

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej.”

Opracował: JN
Źródło: Euroislam

__________________________________________________________

Wojna domowa w Niemczech nadchodzi – dantejskie sceny na ulicach niemieckich miast! [WIDEO]

Cytuję: „Wzbogacenie kulturowe’ Niemiec trwa w najlepsze: gwałty, kradzieże, przemoc, bezradność policji, lekkomyślność polityków. Do czego jeszcze dojdzie?

Kiedy pisaliśmy o tym, jakie piekło urządzają Niemcom imigranci, nikt nie spodziewał się, że to dopiero początek. Nierozsądna polityka Berlina zaowocowała wzrostem przestępczości i  licznymi absurdami – np. w Lubece uczniowie mają usługiwać imigrantom.

Kradzieże, narkotyki i przemoc za sprawą imigrantów

Przemoc w ośrodkach jest na porządku dziennym. Normą stają się interwencje policji w ośrodkach dla uchodźców w Hamburgu i Braunschweig:

Przemoc wylała się również na ulice niemieckich miast, a sprawcy, nie wiedzieć czemu, nie są zatrzymywani. Sygnały płyną z całych Niemiec: Freiberg – dwóch uchodźców z Libii groziło maczetą obsłudze sklepu, a kradzieże stały się normą; Hamburg – policja jest bezradna wobec nieletnich uchodźców, siejących terror w centrum miasta; Stuttgartuchodźcy z Gambii oficjalnie handlują narkotykami na ulicach; Drezno – imigranci przejęli Wiener Platz przed dworcem głównym i bezkarnie handlują narkotykami i napadają na przechodniów. Nie jest bezpiecznie:

Gwałty i pedofilia

Gatestone Institute alarmuje, że w Niemczech wzrasta liczba gwałtów przypadków pedofilii, zarówno w ośrodkach, jak i poza nimi. Lista jest naprawdę długa, żeby tylko wymienić pierwsze z brzegu: napaść uchodźcy na 14-latka w toalecie pociągu w Heilbronn, gwałt na 7-latce (w biały dzień!) w parku w ChemnitzKarlsruhe – gwałt Tunezyjczyka na 20-letniej Niemce, MonachiumSenegalczyk próbuje zgwałcić Niemkę w centrum miasta, DreznoMarokańczyk próbuje zgwałcić 55-letnią Niemkę… Te wszystkie sprawy dopiero co wychodzą na światło dzienne dzięki uporowi zaniepokojonych ludzi. Media mainstreamu milczą, a policja ma zakaz informowania o w tych sprawach.

Zaskakująca w tym wszystkim jest głupota polityków i bezradność Niemców. Jeden z bawarskich polityków, cytowany przez Die Welt, miał powiedzieć: „Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy.” Z kolei nalot policyjny na ośrodek uchodźców w Monachium wykazał, że pilnujący go strażnicy tolerują w nim takie zjawiska jak prostytucja i handel narkotykami.Według Bayerischer Rundfunk, ośrodek jest największym „burdelem” w mieście, z ceną 10€ za usługę. Nic nie przebije jednak słów pewnego pastora. Ulrich Wagner apeluje o darmowe prostytutki dla azylantów (uwaga film +18, wulgarny):

Osamotniona policja

Ogólnie policja niemiecka jest bezradna. Zbyt niskie nakłady finansowe, zbyt mała liczba funkcjonariuszy, a także ignorancja polityków spowodowały, że policja w Stuttgarcie, Hamburgu czy Dreźnie nie jest w stanie poradzić sobie z narastającą przestępczością w wykonaniu „uchodźców”. André Schultz, szef związku policji kryminalnej, stwierdził, że aż ok. 90% przestępstw na tle seksualnym popełnionych w Niemczech w 2014 roku nie widnieje w oficjalnych statystykach: „Zamiast powiedzieć prawdę, unikają odpowiedzialności i zrzucają winę zarówno na obywateli, jak i policję.” Z kolei Rainer Wendt (Przewodniczący Związku Zawodowego Niemieckiej Policji), apelował o ogrodzenie granic Niemiec, aby zahamować niekontrolowany napływ imigrantów, który zagraża ładowi wewnętrznemu Niemiec.

Nie zgodziła się na to kanclerz Angela Merkel. W wywiadzie dla FAZ powiedziała ona, że: „kraj taki jak Niemcy nie może zaryglować drzwi wejściowych”. Jednocześnie, w opinii pani kanclerz, polityka Budapesztu, polegająca na budowie ogrodzenia na granicach przyniosła fiasko…Co ciekawie, kiedy Angela Merkel wzywa do przestrzegania niemieckiego prawa przez imigrantów, a także nie zamierza przestać ich przyjmować do Niemiec, Bundeskanclerin nie wyobraża sobie przyjęcia uchodźców pod swój dach…Jest jednak mała iskierka nadziei. Część polityków CDU zaczęła się buntować przeciw polityce kanclerz Merkel. Oby wpłynęli na nią dość szybko, bo to, co się dzieje dziś w Niemczech, pojutrze może dziać się już u nas.”

Źródła: Gatestone Institute, Die Welt, onet.pl, Bayerischer Rundfunk
Źródło polskie: http://pl.blastingnews.com/felietony/2015/10/wojna-domowa-w-niemczech-nadchodzi-dantejskie-sceny-na-ulicach-niemieckich-miast-wideo-00610411.html

Reklamy

40 odpowiedzi »

 1. „Stoi za tym podświadomość i emocje. Stoi za tym prastary, archaiczny „kod” w psychice, który wypracowała ewolucja. Każe on podziwiać siłę, śmiałość, gruboskórność, bezkompromisowość, pewność siebie. A nawet agresję i brutalność.”

  – to tylko „efekt” lewackiej propagandy i cieczki na myśl o możliwym pierwszym w życiu orgaźmie czyli też nocy z jakimkolwiek facetem (żywym, nie na…dmuchanym).

  Polubienie

 2. Chcialbym dorzucic cos w temacie neurobiologia:
  1. Uboj rytualny. umierajace w meczarniach zwierze wyrzuca do krwi oraz miesni (miesa) ogromne ilosci hormonow stresu, ktore zjadane sa potem przez zyda lub ciapatego lub polskiego kafelkarza w Monachium, ktory zagustowal w kebabach. te hormony dzialaja zamiennie w ramach infargromady i powoduja wzrost agresji czyli tworzymy bardziej agresywnego wojownika. ale jest i dopalacz:
  2. Obrzezanie u mezczyzn powoduje zmniejszenie doznan ergo niekompletne spelnienie. powoduje to spietrzenia neurotransmisyjne oraz tzw. wybica neurotransmisyjne (tworze kalke jezykowa, nie wiem jak po polsku) np. w postaci agresji u mezczyzn, choc u pan tez a u niedorznietych psychicznie pan rowniez ataki histerri lub zrzedliwosc lub kombinacje w wym.
  Na bliskim wschodzie kopiowano od siebie „optymalne” rozwiazania aby byc bardziej wydolnym i agresywnym w walce o niewielkie ilosci dostepnych dobr np. wody. agresywne religie powstaja zawsze tam gdzie jest neidosyt zasobow. nigdy na Hawajach.
  zydzi Maja ten sam problem z sexem co ciapaci. kluby gogo juz na lotnisku benguriona a i w Europie nie sa lepsi tylko, ze staranniej to pakuja i sie maskuja. cos o tym wiem.
  Mam jedno pytanie: czy naprawde uwazasz, ze pokonamy ich sama duchowoscia xD?
  Badz zdrow!

  Polubienie

   • To jest właśnie lewacka mentalność czyli przyjmujmy uchodźców i zakwaterujmy u Polaków , co złego to nie my. Państwo tak jak w innych dziedzinach nie powinno się wpieprzać w sprawy Polaków. Jak ktoś chce przyjmować to proszę bardzo ale za swoje pieniądze a nie za państwowe, bo państwowe czyli nasze podatników a ja sobie nie życzę tutaj tej semickiej gangreny. Wiadomo jak to u marksistów muszą kogoś chronić i wyzwalać już są murzyni i muzułmanie a nie jak to do niedawna kobiety czy gender. To dlatego feministki tak krzyczą aby ich przyjmować i jeszcze żeby Polki wychodziły za mąż z tymi arabami. Lewactwo musi kogoś wyzwalać bo bez tego by nie istniało,Nie są zdolni do ciężkiej i uczciwej pracy tylko pasożytnictwo.

    Polubienie

 3. Jaki pan, taki kram. Jakoś Niemcy nie kwapili się z otwarciem granic dla Polaków. Dlatego w ramach rewanżu ani emigranta. Zapraszają, niech ich goszczą. Mnie nic do tego. przedwojenny Beck powiedziałby dziś ,, nie przyjmiemy ani jednego imigranta”. Ponieważ zagrożono nam użyciem siły, polski/RP/ rząd już dawno powinien tę groźbę zgłosić do dowództwa NATO. Nie wiem na co pani jeszcze czeka , pani Kopacz? Zadałbym pani więcej pytań, ale zaraz by się mną zajęły polskie służby. Zobaczymy jak podejdzie do tego PIS.

  Polubienie

  • zastygłem, mordę miałem kamienną, bez żadnego tiku, hmmm szokujące qrwa, poza jednym?

   – mimsy z namiotów – wszyscy na prawdę porządnie ubrani, ładne buty, fajne bluzy, ciekawe kurtki, żadnych zniszczeń, żadnego brudu a skoro pozostawili paczki od dobrych europejczyków, tzn że mają ciekawych sponsorów – komóry, zegarki, ciuchy, na zimę, na lato – i raczej jest to prawdą, bo jakoś nie pokazują ciuchów, które po sobie pozostawiają, przy wymiance na nowe
   – wodzirej przewodnik po namiotach – kolo z białymi słuchawkami – pierdolił teksty z ucha. widać ktoś mu dobrze przygotował materiał, aby ze swoją angielszczyzną, czasem się nie pomylił
   – wodzirej:
   – w rozumieniu mikroekspresji tonalnej wskazuje fakt, że on tego na prawdę nie chce (kasa, lepsze warunki bytowe, …)
   – człowiek z otwartymi szeroko oczami wyraża prawdę, przeciwieństwem – przymrużonych – oczywiście jest to, kłamstwo
   – kondycja fizyczna wskazuje, że cała droga, była dla nich spacerem tłustego europejczyka do dyskontu – 5 min 😉
   – fryzury ewidentnie potwierdzają, że podróż była krótka
   – ton roszczeniowy wskazuje na:
   – obiecanki onz – lekko się zdziwiłem, że akurat o tej agencji mówią, no ale…
   – chcą kasy, widać inne kontynenty ze swoimi zacofanymi krajami od dawien dawna słyszał legendy, że w europie „za nic nierobienie” ludzie dostają kasę
   – mimsy z namiotów bez zbędnego tłumaczenia wskazują swoim image i kondycją, że pojawili się europie bardzo szybko – tak na poważnie
   – akcja z policją jest dziwna, bo wygląda jak jakaś ustawka – kilkunastu policjantów, jakieś ogrodzenie i udana próba zatrzymanie eskalacji zła
   – kamerzysta w tym wszystkim bardzo ochoczo biega z mimsami od namiotów po burdy z policją
   – chyba dobrze widziałem, że przez urywek widać było gościa jak gada przez komórę (może gadał na prawdę „z kimś”), po chwili wszyscy biegną do policji
   – dobiegają, zaczyna się atak na ogrodzenie
   – trochę się pykają, jest ok
   – materiał zakończony
   – czy tv, która to opublikowała, to na prawdę tv – tak na poważnie
   – dziwne ta historia z mimsami z pola namiotowego, dziwne

   – tak elity wykorzystały „sens” systemu i wiary, aby jakiś wolnomyślący dj zmixował historię dla proroków o nicku klimuszko, pio, nostradamus, babawanga, pies pankracy, etc.
   – skoro wiemy, co pierdolą agenci (prorocy, jasnowidzowie, naukowcy, okultyści, etc…) systemu i wiary, to po co wszyscy rozciągamy wiedzę, dodając tylko nowe fakty, które media zależne i niezależne nie mogą nie emitować. Bo to się dzieje
   – Jarek, wiele jest u Ciebie kliamtów z ciekawymi informacjami i to miejsce wyróżnia się ponad wszystkie, które znam. Ja, tutaj jestem najczęściej spośród innych witryn, do których zaglądam – tylko tutaj się udzielam i myślę, że wiele osób również
   – pozwalam sobie wyjść z propozycją, aby w tych dziwnych okolicznościach obecnych wydarzeń na świecie, tzn. za naszymi granicami, abyś przemyślał – bo ja jestem „za” – czy dołożenie „raz na jakiś” czas tematu o szeroko pojętym survivalu, w tym miejski 😉
   – spraw, które porusza to zagadnienie jest niesłychane, bo to nie tylko działania w lesie, które większość osób w taki sposób postrzega. do też survival domowy, jak wyżywienie bez prądu i gazy, bytowanie w zimnie, produkty wysokokaloryczne, odzież, minimalny osprzęt, etc.
   – gdyby nie było aktualnej sytuacji z mimsami, to taka tematyka byłaby oczywiście bez jakiegokolwiek znaczenia. jednak, „dziś”?
   – cykliczność tego również jest bez znaczenia, bo zawsze jest możliwość, aby powrócić do już opublikowanego materiału. Hmmm, no wiesz, o co chodzi, pomyśl. Również proszę szanownych kolegów i koleżanek, moich niewidzialnych znajomych, aby wyrazili własne zdanie w tym temacie. poczułem, że ludzie i o takich sprawach muszą zacząć rozmawiać
   – ja mam w domu przygotowane plecaki „desantowe”. może będę się kiedyś z tego śmiać, może … A może w nocy, będę miał co wziąć pod pachę, rodzinę, i jak rozmawiałem w innym temacie z gmo zabija – „jak przyjdzie czas”, to odejdę w las 😉

   wyraźcie swoje spostrzeżenia z mimsami, bo dla mnie, akurat ten filmik, jest przykładem „wsadki” dla lemingów

   Polubienie

   • @Barra – jestem jak najbardziej za tematyką survivalu, ale to jest kwestia bardzo kontrowersyjna. W dobie uzależnienia od cywilizacji chyba tylko szkolony długimi latami komandos Navy Seals albo Specnazu byłby w stanie wcielić te idee w życie i przetrwać choćby 2 tygodnie w pobliskim lesie. Przy czym zawsze istniałoby ryzyko, że zwykłe zapalenie pęcherza czy 10.000 innych, prostych w leczeniu chorób, albo musiałoby przerwać tę jego przygodę, albo mogłoby go zabić.

    Polubienie

    • rozumiem twoje argumentu. jeśli oczywiście „nie zaszkodzi”, to fajnie że jesteś na „tak”. z chęcią pomogę, chociażby bardzo ciekawymi filmikami. na razie nie potrzeba wiedzy pisanej, to całkowicie zbędne. filmiki przeróżnych autorów pochodzą z każdego kontynentu, tam słowa są zbędne. nie namawiam tym pomysłem, aby nagle ludzie zaczęli jeździć po lasach i spać przez tydzień w deszczu. jeśli tak ma być to będzie, nie zmienimy tego. ale… jeśli tak będzie, to mamy swoją pamięć, te filmiki fascynują prostotą, jest też wiele literatury, którą się podzielę i można ją znaleźć w necie bez żadnego problemu. Wiele szanowny osób, goszczących u Ciebie, również ma swoje informacje, może wie więcej? 😉 też się podzielą wiedzą.
     może w takim wypadku – niepublikowania materiałów pisanych – mógłbyś wsadzić baner, przez którego będzie można wchodzić „wprost” do materiałów archiwalnych, gdzie będą – jeśli będą – arty a także filmiki, bo linków do nich będzie najwięcej. mówię Wam, że to wszystko pozostaje w pamięci. po tej „drugiej stronie” banerka survivalowego można również pozostawiać linki do stron o survivalu, sklepów z wyposażeniem, które są w każdym mieście – no w necie 😉
     możemy rozwinąć temat, ważne, aby „survival się toczył”, bo przy okazji tego filmiku, zrozumiałem jakie ciśnienie jest w elytach, aby wywołać prawdziwy konflikt. Takie ustawki filmowe są najlepszym tego przykładem. Widać europejczycy mają charakter wiecznie medytującego jogina i miłość nie pozwala podnieść ręki na mimsa. Wkrótce wojsko w miastach

     Polubienie

   • Jestem co prawda kobietą, ale też jestem za i nie widzę tu aż takich przeszkód. Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie leki, zioła i omijać używanie wszystkiego, co nawet w minimalnym stopniu jest szkodliwe dla zdrowia. Znam sie tez trochę na uzdrawianiu. Mam tez jakieś zapasy, spiwory itp. 🙂

    Polubienie

 4. 100% racji donośnie islamistów – są tak agresywni, gdyż mocno się ich izoluje od seksu, a jeśli to prawda że mają biologiczne predyspozycje do większego łaknienia to problem został wyjaśniony.

  Polubienie

 5. Co tam panie w Islamistanie? Płonie namiocik w lesie… czyli o trójcy

  Rwący strumień „uchodźców” jeszcze wezbrał po niedzielnym, lodowatym ale całkowicie biznesowym przyjęciu Makreli w Ankarze. Dyktator Erdogan, który zaledwie przed dwoma tygodniami załatwił sobie w potrójnym wybuchu zarówno sprawę wyborów, kolejne manifestacje kurdyjskiego PKK, jak i ponad stu jego aktywistów ze ścisłej czołówki – wszystko jednym ruchem – jest facetem ściśle do rzeczy. „Nasz sukinsyn” postawił Makreli ultimatum…

  Trzy mld ojro na bieżące wydatki na 1,5 mln darmozjadów, koczujących w Turcji; szybkie wejście do EU i zniesienie wiz już od lipca. Hardball. Ojciec chrzestny.

  Nie może dziwić, że oszołomiona brutalną szczerością Makrela kazała natentychmiast ogłosić kolejny „szczyt” samemu jego ekscelencji Junkierowi, co samo w sobie stanowi kopalnię informacji. Bowiem tymczasem wróble ćwierkają że rudy giermek Makreli, znany w archiwach Stasi pod pseudonimem „Oskar”, w chwiejącym się w posadach ojrokołchozie nie ma najlepszej passy, a szczerze mówiąc całkiem podłą, gdyż czyści komuniści na czele z najszystszym z czystych bolszewikiem Schultzem zarzucają mu brak rewolucyjnej czujności i zapału, a nawet prawicowe odchylenia i lenistwo. Tak więc już w niedzielę nowy, najnowszy szczyt {shit} w sprawie „kryzysu uchodźców”, a szczerze planowego najazdu muzułmańskich hord na serce Ojropy – przepraszam, oczywiście Rzeszy – Prusy centralne, będzie organizował wzór prawdomówności i negocjacyjnej sprawności, najszystszej krwi junkier {kiedy robi się poważnie, musisz kłamać!}. Pruski naturalnie, bo jaki inny?

  Nie ma lekko Makrela, nie ma lekko rudy giermek, nie mają lekko eurobarany i nadwiślańskie lemingi, pędzone przez tutejsze, też nie nazbyt lotne pasterstwo, co tłumaczy z naddatkiem jego dobry, ubecki korzeń. Czy tow. Lisenko może kogoś „przekonać”? Myślę, że wątpię. Cham w drogim garniaku może co najwyżej przekrzyczeć. Ale do rzeczy. Nie może dziwić w tych niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, gdy szlaki turystyczne bardzo szybko się zamykają z racji nadciągających opadów śniegu, jak choćby bardzo malowniczy szlak przez Wołosate w Bieszczadach, że fala „uchodźców” jak na gwizdek runęła w poniedziałek z potrójną siłą, podobną i proporcjonalną do potrójnego argumentu Erdogana. Ten lubi trójcę, na podobieństwo samego pana Boga, bowiem trójca, jak i szczególnie trzy asy w pokerze, jest bardzo skuteczna.

  Trzy mld to chyba z erdogańskiej trójcy najsłabszy atut i najtańszy, patrząc na całokształt, bowiem najwyraźniej zaktywizowała się znaczna część {jedna trzecia?} koczowników i ruszyła w drogę. Rachunek by się z grubsza zgadzał, gdyż skrupulatne pruskie liczykrupy podają liczbę tegorocznych imigrantów/azylantów na okrągły milion {milion muzułmańskich najeźdźców watsonie, 1.000.000!}. Z potajemnych szacunków bundesamtu ds. imigracji wiemy natomiast, że na ten rok skrupulatne pruskie liczykrupy zaplanowały i oczekują przybycia aż 1,5 mln darmozjadów, co tłumaczy jednoczesny wybuch premiera Bawarii, bunt czołówki CDU oraz czołówki niemieckich przemysłowców – i jednoczesny zwrot Makreli o 180 stopni. Dziś multi-kulti znów jest nieskuteczne i w ogóle totalna porażka. Tak więc przed nastaniem śniegów na trąbkę Erdogana, aby zadość się stało wymogom dramatu klasycznego, planów migracyjnych oraz logiki negocjacji z Ojca chrzestnego – w zgodzie z niepowtarzalnymi okolicznościami przyrody – na podrożniczy szlak wybiera się ok. pół miliona „uchodźców” {500.000 watsonie!}.

  Węgry postawiły podróżnikom na całej granicy płot, więc podstawowy szlak został zablokowany. Alternatywna droga przez Serbię tymczasem się także zakorkowała, z prozaicznego powodu blokady i obrony słoweńskiej granicy przez wojsko. Transporty z „uchodźcami” są wysyłane w tym zakątku Bałkanów, niczym gorący kartofel w bałkańskim kotle, od granicy do granicy, w partyjce uchodźczego ping-ponga. Duża grupa wędrowców zwyczajnie utknęła z tego powodu na Słowenii niemal pod gołym niebem, a ściślej pod namiotami, których dzielni wojacy, broniący granic mają pod dostatkiem. Wygląda jednak na to, że nie tak sobie „uchodźcy” wyobrażali podróż pod skrzydła mutti Makreli, w związku z czym namioty zaczęły właśnie płonąć…

  Bo dziś prawdziwych Cyganów już nie ma. Nawet wśród Arabów i Beduinów. Wszyscy chcą mieć klimę i alufelgi. Made in Germany, z potrójną gwiazdką na masce. Najpopularniejsza marka wśród tureckiej diaspory w Vaterlandzie. Nie wiedziałeś/aś?. Trójca. Zawsze przed oczami, niczym muszka przed snajperem…

  ze strony: http://zezorro.blogspot.com/2015/10/co-tam-panie-w-islamistanie-ponie.html

  Polubienie

 6. Kefir’ku nie wiem czy zagłebiałeś się w tematykę nazi SS, wielkie misterium, otwarcie wrot itd. Wg spisanych zeznań w norymberdze czołowych nazistów, wszyscy powtarzali iz 70lat po wojnie wrócą!
  Jak to mozliwe? ano mozliwe, oczywiscie nie ci sami SSmani ale ich ideologia nazizm wróci z zdwojoną siłą!
  to co się obecnie dzieje to początek powrotu nazizmu,nazistów i SS ! brązowych koszul….. Po nowym roku będzie w niemczech nowe wydanie main kampf, oczywiscie każdy w dobie dzisiejszych wydarzeń zamieni zydow na ciapatych! Podobno jestesmy ksenofobami bo nie chcemy ciapatych, chcemy czystości swojej slowianskiej rasy – ile nam braku do nazistów? tak samo jak jest umiarkowana opozycja w syrii tak samo bardzo blisko nam do nazizmu ktorego polacy i rosjanie nie nawidzą!
  Oczywiscie ten nazizm bedzie inny wymierzony w innych po to aby sie poprostu bronic!
  I tu zagadka skąd SS mani wiedzieli iz wrocą po 70-80 latach? oraz czy sciaganie imigrantow nie jest zaplanowaną akcją sponatanicznego odrodzenia nazizmu i wielkiej wojny religijnej w UE?
  czyżby ktos działał aby wypełnic przepowiednię SSmanów idących na stryczek ? czy robota tych uciekłych np do argentyny? zemsta po latach?
  jedno jest pewne bedzie się działo i zostało nam kilka-kilkanascie mcy! ta banka wk…..ych ludzi pęknie. dumny rodowity niemiec nigdy nie będzie sługą ciapatych……pzdr.

  Polubienie

  • @Krist – Pisałem o tym nawet, zjedź kilka artykułów poniżej, lista po prawej stronie. Temat: „szokujące przepowiednie”
   @Roni7 – zasiłki dla Polaków muszą być, ani socjalizm ani tym bardziej korwinizm (czyli dziki kapitalizm) nie są dobrymi ustrojami.

   Polubienie

 7. Nie zostala wymieniona jedna grozna i zakazna choroba: wirus zoltaczki. W Polsc enie radza sobie z wykrywnaniem i leczeniem chorych, stad tez duzo Polakow dopiero na imigracji dowiaduje sie o swojej chorobe. A wsrod „niezachodnich imigrantow” jest jeszcze wiecej osob zarazonych! – wiem po od lakarzy w Szwecji.

  Polubienie

 8. Chodzilam na kurs niemieckiego w niemczech, na ktory przychodzili tez „niezachodni imigranci” oni mieli go za darmo, mu Europejczycy musielismy placic. Mialam w grupie raz imama i 5 mezczyzn religijnych zawsze siedzialo kolo niego. raz jak zaczeli mowic ze islam to religia pokoju Meksykanka odpowiedziala ze nie, a oni dalej sowje ze to religia milosci.. .meksykanka zapytala ich „dlatego bijecie i zabijacie kobiety?” Gdyby nie nauczyciel 5 mezczyzn rzuciloby sie na nia z piesciami. Widzialam tez wiele razy jak religijni muzulmanie przesladuja tych ktorzy uciekli przed przesladowaniem bo oni nie przestrzegaja surowych regul, te kobiety np nie zaslaniaja wlosow chusta, ubieraja sie jak europejki, ubieraja bikini na plazy… a ci rleigijnie muzulmanie czepiaja sie ich i kaza im ubierac sie „porzadnie”. muzulmanscy mezczyzni „pilnowali porzadku w szkolu” – muzulmanki nie mogly siedziec kolo nas Europejek i z nami rozmawiac, kobietom nie wolno bylo opowiadac o swojej ojczyznie i wielu rzeczach… Ci mezcyzni czepiali sie tez nas europejek, bylo i natarczywe podrywy a takze krytykowanie jak sie ubieramy i zachowujemy. nas europejczykow nazywlai dzicza i mowili z ejestesmy straszni… raz dwoch takich powiedzieli mi ze powinnam szybko wyjsc za maz i maz porzadek by ze mna zrobil. w wielu sytuacjach oni wywyzszalis ei, bo oni uwazaja sie za lepsztch, madrzejszych… Pozniej mieszkalam w Szwecji. Bylam na ulicy na ktorej podlozyli dwie bomby… Powiem tylko o szkole, gdy „niezahcodni imigrant” znecal sie psychicnzie i fizycznie na polska dziewczynka w szkole: codziennie wracala z nowym siniakiem, ranami, wrocila zima mrozna bez kurtki i butow ze szkoly, 2 tygodnie lezala na intensywnej terapii po pobiciu, nauczyciele i dyrekcja sugerowali rodzicom ze powinni ofiare przeniesc do innej szkoly, a sprawcy oni nie moga karac i dyskryminowac. Zle wpsominam miesiecnzy pobyt w szwedzkim spzitalu ze wzgledu muzulmanskich mezczyzn tak pracujacych, oni bardzo zle traktowlai nas europejczykow, wywyzszali sie, dogadywali, krytykowali…nie chcieli z abardzo nami sie zajmowac za to u „swoich” ciagle byli.

  Polubienie

 9. to, ze „blaki” sa mniej inteligentni to zadna tajemnica, z historia nie da sie dyskutowac. wystarczy tez zerknac na liste noblistow (to tak dla jaj), komentarz zbedny. wkuwia mnie to, ze barbarzynstwa paleta sie po naszych ulicach coraz wiecej. jak to prezydencik stwierdzil, na sile nie wezmiemy, ale jak chca sami przyjechac to nie ma problemu.. jedyne szybkie rozwiazanie to wyjscie na ulice kilkunastu milionow ludzi i pokaz sily narodu, ale to sie nigdy nie stanie, bo narod jest zastraszony, szkoda. ciezko nam przyjdzie zaplacic za glupote.

  Polubienie

 10. że wszystkim się zgadzam ale kto dał Ci prawo do wrzucania homoseksualizmu do jednego worka z pedofilia i zoofilia? Zakladam ze kesteś hetero bo to Cie to mało obchodzi i jesteś ignorantem bo to nie Twoj problem. Gdybys mial bardzo bliska osobe geja lyb lesbijke to bys myslal inaczej. Zoofilia i pedofilia to krzywdzenie i wykorzystywanie drugiej słabszej z reguły strony zawsze w każdym przypadku natomiast homoseksualizm nie a Ty uznales bezmyślnie, że to jest samo tak jakby. Homoseksualista może być pedofilem i hetero też może nim być i zoofilem tak samo. Fajnie się masz że gejem nie jesteś i życzę Ci by Twoje dzieci i bliscy się nimi nie okazali.

  Polubienie

 11. Mieszkam w Niemczech i tu w Hanowerze wydaje się spokojnie, ale głównie pracuję i spędzam czas z dzieckiem, więc pewnie nie mam pełnej wiedzy, co tu się dzieje. Każdego dnia w tramwajach, na ulicach mijam młodych mężczyzn o ciemnej karnacji lub czarnych, zmierzających do żadnego celu. Są wystrojeni od stóp do głów, ja lepiej bym się nie ubrała i snują się całymi dniami. Nie mogę na nich nawet patrzeć, odwracam wzrok, podpada to pod rasizm, ale mam to gdzieś. Dziwię się tym kobietom, o których Pan wspomina, zafascynowanych ciemną karnacją i czarnymi oczami. Obserwuję muzułmańskie kobiety, większość w chustach na głowie i płaszczach zapiętych po zęby, a mamy jakieś 30st gorąca. Są też takie ubrane po europejsku, ale to mniejszość. Zastanawiam się, czy to kwestia wychowania, religii, ideologii, czy wyboru? Myślę, że one same sobie to robią, same się na tą niewolę godzą. Żyją w wolnym kraju, mają idealną okazję uwolnienia się, a jednak tego nie chcą. Widzę białe Niemki z gromadką mulatków i jest mi ich zwyczajnie szkoda. Te kobiety, czesto niezbyt urodziwe, zaniedbane, cieszą się uwagą czarnoskórych mężczyzn, którym obojętnie, gdzie wkładają, a może starają się o paszport.. To ciekawe zjawisko, że niektóre kobiety dążą do samodestrukcji, popęd seksualny jest silniejszy niż zdrowe logiczne myślenie no i ta egzotyczna uroda, odskocznia od szarej rzeczywistości heh.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s