Afery

WOJNA DOMOWA W NIEMCZECH: DANTEJSKIE SCENY NA ULICACH MIAST! [+18]

Wojna domowa w Niemczech: dantejskie sceny na ulicach miast! [+18]

imigranci i chaosNiemcy powoli zaczynają przypominać strefę wojny. Hordy islamistów wałęsają się po dzielnicach i ulicach bez celu i zajęcia. Nie pracują, bo powiedzmy sobie to uczciwie – większość tych ludzi nie nadaje się do pracy. Więc nic dziwnego, że po grupowych obrabowywaniach sklepów z zapasów alkoholi, po zakupie narkotyków, popełniają liczne, w tym brutalne przestępstwa.

Islam nie jest religią. Jest to wzięty ze średniowiecza system niewolniczy. Jego kluczowymi elementami są m.in.: pedofilia, gwałty, kazirodztwo, homoseksualizm, zoofilia. Czy mam podstawy by wypowiadać takie słowa? Wymienię to w punktach:

-pedofilia. Pedofilem i jednocześnie gwałcicielem był prorok islamu, mahomet. W islamie normą są śluby nawet z 6 letnimi dziećmi. Normą jest ogólnie wszystko to, co u nas było normą w głębokim średniowieczu albo jeszcze wcześniej. A więc np wydawanie córek za określonych mężczyzn, bez pytania tych córek ich o zgodę.

-gwałty. Furorę w Europie robi film o muzułmaninie, który ma spuchnięte jądra i „wariuje” od braku seksu. Ich (neuro)biologia jest inna niż nasza. Są oni znacznie bardziej niestabilni emocjonalnie, bardziej agresywni i brutalni, i znacznie bardziej popędliwi. To są oczywiście bardzo eufemistyczne słowa. Nie mogę napisać co myślę naprawdę, bo pójdę do więzienia – taką mamy lewicowo-liberalną demokrację. Nie mogę napisać swoich poglądów na swojej stronie, ponieważ przyjdzie unijne gestapo i w imię tolerancji spałuje mnie a potem uwięzi.

Arabowie rzeczywiście wariują po kilku tygodniach bez seksu. Więc gwałcą wszystko co ma przysłowiową dziurę. W krajach arabskich pomimo istnienia burek, jest największy współczynnik gwałtów na świecie. De facto w krajach arabskich gwałt jest w 100% legalny. Tak, dobrze czytasz – gwałt jest tam legalny! Bo kobieta musi mieć kilku męskich świadków by udowodnić winę gwałciciela, a to się nie zdarza nigdy. W przeciwnym wypadku to kobieta jest karana za gwałt, a nie sprawca. Czy rozumiecie, jak wielkie kuriozum to jest?

-kazirodztwo – nie jest żadnym problemem w islamie;

-homoseksualizm. Tu jest jedna wielka konserwatywna dulszczyzna. Nawet to co znamy z naszego katolickiego podwórka nie dorównuje temu choćby w jednym procencie. Z jednej strony koran zabrania homoseksualizmu. Z drugiej strony, funkcjonuje w krajach islamskich funkcja „męskiej, homoseksualnej prostytutki„. Co ciekawe, bywa, że np mułła Kairu czy dowolnego innego miasta, ogłasza coś w stylu: „allah ma przez najbliższy tydzień dużo spraw w „niebie”, nie będzie za dużo widział co się dzieje na Ziemi, tej Ziemi, więc ogłaszam tygodniową dyspensę na grzechy homoseksualizmu„. I wtedy w całym wielomilionowym Kairze trwa jedna wielka, homoseksualna orgia. Tajemnicą poliszynela jest, że wielu arabów ma skłonności homoseksualne.

-zoofilia. Gwałcenie zwierząt wynika z tego co pisałem powyżej – niezwykłej popędliwości arabów. Oni autentycznie po kilku tygodniach bez seksu są po prostu chorzy. Czy o takich mężczyznach marzy pani Kinga Dunin i inne polskie feministki? Przecież to feministki polskie są tą grupą, która najbardziej domaga się przyjazdu uchodźców.

Oczywiście, nie byłbym sobą gdybym nie napisał kilku słów o psychologii i ciemnych stronach kobiecej psychiki. Otóż po pierwsze, wiele tych rozkrzyczanych feministek ma głęboko podświadome, utajone fantazje o gwałcie. Po drugie, obecnie mamy wielki kryzys męskości w krajach Europy. Został on wywołany przez nieobecnych ojców i nadopiekuńcze matki.

Tak więc niektóre kobiety podświadomie bronią agresywnych islamistów przeprowadzających militarną inwazję na nasz kontynent. Kobiecą podświadomą namiętnością jest popieranie silnych, agresywnych samców. Zwani są oni „zimnymi draniami” czy też „samcami alfa„. Więc kobiety mogą podświadomie popierać islamistów, bo ich podświadomość kalkuluje, że zdobędą tak „plusy” u przyszłych władców Europy.

Dlaczego to piszę? Zdążyłem zbanować kilkadziesiąt osób uprawiających na moich stronach islamską propagandę. Ludzie popierający islam nie mają u mnie żadnych, nawet najmniejszych praw, są blokowani dożywotnio, czyli wyrzucani. Są bardzo niemile widziani. Traktuję tych ludzi proporcjonalnie – trochę tak, jak ich ukochani islamiści traktują innowierców.

I teraz najważniejsze. Ogromna większość z tych zbanowanych osób, to kobiety. To swoiste kuriozum, że to kobiety bronią systemu, w którym można je legalnie bić, gwałcić, mordować. Systemu, w którym mają prawa mniejsze niż zwierzęta. Ale jak widać stoi za tym coś, pewna siła, której większość jajogłowych, ścisłackich mężczyzn nie rozumie ani za grosz albo wręcz się boi. Stoi za tym podświadomość i emocje. Stoi za tym prastary, archaiczny „kod” w psychice, który wypracowała ewolucja. Każe on podziwiać siłę, śmiałość, gruboskórność, bezkompromisowość, pewność siebie. A nawet agresję i brutalność.

Póki co tęczowa lewica histerycznie broni swoich pozycji i okopuje się gdzie się da. To co ja widzę na portalach feministycznych czy na portalach takich jak naTemat.pl – to histeria i obłęd doprowadzony do granic psychozy. Oni intuicyjnie przeczuwają, że już nikt normalny nie słucha ich bredni o „pokojowych muzułmanach”. Wszak to lewica używa sfałszowanych badań określanych jako „naukowe„. W tych badaniach można znaleźć potwierdzenie, że niby islamiści wcale nie są agresywniejsi, a murzyni dorównują nam inteligencją.

Cóż, dzisiaj to pieniądz i wpływy tych „potężnych” dyktują prawdę w nauce, a sama nauka jest jeszcze bardziej skorumpowana niż polityka. Zawsze powtarzam, że w polityce nieraz i nie dwa znajdziesz społecznika, człowieka z sercem. A w nauce? Praktycznie nie ma tam takich. Będzie to bolesny koniec lewicy „tęczowej„, i mam nadzieję że ta chora ideologia, tak wygodna kapitalistycznym świniom przy korycie, nigdy się nie odrodzi. Pomimo tego, że tego typu „tęczowa lewica” stanowi mniej niż kilka procent społeczeństwa – to jej głos jest potężny także w większych mediach takich jak TVP, TVN, Polsat. Kapitał jednak ma narodowość – w tym wypadku w 98% jest to narodowość niemiecka.

Ktoś złośliwie napisał, że najwyższym szczytem rozwoju lewackiego, prorządowego nihilisty z zachodu Europy, będzie przejście na islam i wypowiedzenie słynnych słów, że nie ma boga nad allaha. I taki będzie ich żałosny koniec. Dziś siedzą w squotach i trollują na potęgę katoli, uważając się za wielkich „śmieszków„. Jutro będą konserwatywnymi islamistami modlącymi się 5 razy dziennie.

Kilka faktów o islamie które są niemal zupełnie przemilczane w dyskusjach:

Proszę jeszcze raz Was wszystkich – łączcie fakty w jedną, logiczną całość. Otóż Angela Merkel najpierw zaprasza do swojego kraju miliony zdziczałych i bardzo agresywnych islamistów. Potem wymusza na administracji lokalnej, sądach i policji, by wszelkie zbrodnie popełniane przez nich były tuszowane, ukrywane przed opinią publiczną.

Powiem więcej – otóż żaden islamista za swoje zbrodnie nie został ukarany. Mogą oni w centrach miast rozkładać swoje straganiki gdzie handlują już oficjalnie najprawdziwszymi, twardymi narkotykami. Policja ich za nic nie ściga, za to odmawia wszczynania dochodzeń i niczym hitlerowskie gestapo zastrasza ofiary. Ci islamiści są pod bardzo wyraźną ochroną prawną, są pod parasolem prawnym jakiego nie miał nikt nigdy w historii.

A teraz rząd wysyła uczniów, by sprzątali śmieci po zachowujących się jak dzicz islamistach. Zupełnie tak, jakby komuś celowo zależało na totalnym chaosie, upadku Europy, wojnie domowej, ludobójstwie rdzennych Europejczyków i wybuchów epidemii na wielką skalę. Dzieje się coś bardzo niedobrego.

Europejskie lewactwo, w skład którego często wchodzą zdegenerowani przestępcy z pokolenia ’68, pod pozorem tolerancji i multi-kulti chce dokonać planu wysadzenia Europy. Tylko czy za tym planem stoją tylko zdegenerowane do cna elity (kliniczni psychopaci, pedofile, przestępcy), czy raczej czynniki znacznie potężniejsze niż ludzie?!

To już pole do wielu spekulacji i domysłów. Ponoć na tym świecie dzieją się takie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom, jak głosi słynne porzekadło. Wiadomo, że celem elit politycznych jest stworzenie w Europie człowieka o mentalności niewolniczo-feudalnej, niskiej inteligencji i niskiej empatii. Oni chcą by byli to ludzie zdolni pracować w fabrykach, jednak by nic nie kumali.

By niezdolni byli do rozwoju duchowego, by nic nie kumali i nie potrafili ogarnąć skomplikowanego świata globalnych zależności. I to się dzieje. Tylko komu tak bardzo zależy na ponownym cofnięciu ludzkości w rozwoju? Czy jest to siła „tylko” ludzka, czy może w grę wchodzą tu znacznie potężniejsze niż ludzie siły?

Poniżej: czy jest to komentarz kogoś naprawdę wtajemniczonego w światowe, zakulisowe plany?

uchodźcy (2)Część osób studiujących nauki tajemne jest zdania, że jest realizowany plan cofnięcia ludzkości do starych, barbarzyńskich czasów. Według starożytnych manuskryptów, jesteśmy już ósmą technologicznie rozwiniętą cywilizacją od około 300.000 lat, odkąd miały miejsce wydarzenia w Edenie i odkąd zaczęła się „okupacja” naszej planety.

Ostatni raz miało to miejsce podczas upadku cywilizacji Atlantydów. Okrutny ziemski zarządca, w religiach nazywany imionami takimi jak: pan bóg, allah, jahwe, szatan, demiurg – z jakiegoś powodu preferuje ludność ciemną, gruboskórną, nieobytą z technologią. Ludność, która jest zajęta barbarzyńską, wręcz zwierzęcą walką o przetrwanie.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Szokujący list czeskiej lekarki opiekującej się w Niemczech imigrantami

Cytuję: „Publikujemy szokujący list pracującej w Niemczech czeskiej lekarki, w którym ujawnia dramatyczne szczegóły pracy wśród islamskich migrantów. Odczytano go w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Jego treść szokuje, ale i otwiera oczy:

List: „Przyjaciółka z Pragi ma znajomą, która – jako emerytowany lekarz – wróciła do pracy w szpitalu w okolicy Monachium, gdzie potrzebowano anestezjologa. Prowadziłam z moją przyjaciółką korespondencję i przesłała mi maila od wspomnianej lekarki. Dziś rozmawiałam z nią na temat tego, jak bardzo nieznośna jest sytuacja szpitalu w Monachium oraz w okolicznych placówkach.

Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a migrantami stają się coraz gorsze. Ostatnimi czasy migranci udający się do szpitali muszą być eskortowani przez policję i psy policyjne.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki mówiąc: ‘W takim razie sami je wyleczcie!’. Policja ochrania zatem nie tylko kliniki i szpitale, lecz również duże apteki.

Mówimy więc otwarcie: ‘Gdzie są ci wszyscy, którzy przed kamerami telewizyjnymi witali imigrantów na dworcach kolejowych z transparentami? Owszem, teraz granice zostały zamknięte, ale milion migrantów już tu jest i z pewnością nie będziemy w stanie się ich pozbyć’.

Do tej pory w Niemczech bez pracy pozostawało 2,2 miliona ludzi. Dziś będzie ich co najmniej 3,5 miliona. Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych. Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód.

Nawet profesor kierujący naszym oddziałem powiedział nam, że jest mu strasznie smutno, gdy patrzy na kobiety, które sprzątają codziennie od lat zarabiając 800 euro, i gdy spotyka następnie w korytarzach młodych mężczyzn, którzy chcą dostać wszystko za darmo, a jeśli tego nie dostają, wpadają w szał.

Naprawdę tego nie potrzebuję. Obawiam się, że jeśli wrócę, któregoś dnia sytuacja w Czechach będzie dokładnie taka sama. Jeśli Niemcy ze swoją naturą nie są w stanie temu zaradzić, w Czechach zapanuje totalny chaos. Nikt, kto nie miał z nimi [imigrantami – przyp. red.] do czynienia, nie zdaje sobie sprawy, jakimi są oni zwierzętami, zwłaszcza ci z Afryki, i z jaką wyższością muzułmanie – kierując się religią – traktują nasz personel.

Póki co personel lokalnego szpitala nie zaraził się chorobami przyniesionymi przez imigrantów, ale biorąc pod uwagę setki pacjentów przyjmowanych każdego dnia, pozostaje to tylko kwestią czasu.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach mimo że otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech. W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mejlom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, przynajmniej dotychczas, nie zrobiono.

Pytam więc – gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach. Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej.”

Opracował: JN
Źródło: Euroislam

__________________________________________________________

Wojna domowa w Niemczech nadchodzi – dantejskie sceny na ulicach niemieckich miast! [WIDEO]

Cytuję: „Wzbogacenie kulturowe’ Niemiec trwa w najlepsze: gwałty, kradzieże, przemoc, bezradność policji, lekkomyślność polityków. Do czego jeszcze dojdzie?

Kiedy pisaliśmy o tym, jakie piekło urządzają Niemcom imigranci, nikt nie spodziewał się, że to dopiero początek. Nierozsądna polityka Berlina zaowocowała wzrostem przestępczości i  licznymi absurdami – np. w Lubece uczniowie mają usługiwać imigrantom.

Kradzieże, narkotyki i przemoc za sprawą imigrantów

Przemoc w ośrodkach jest na porządku dziennym. Normą stają się interwencje policji w ośrodkach dla uchodźców w Hamburgu i Braunschweig:

Przemoc wylała się również na ulice niemieckich miast, a sprawcy, nie wiedzieć czemu, nie są zatrzymywani. Sygnały płyną z całych Niemiec: Freiberg – dwóch uchodźców z Libii groziło maczetą obsłudze sklepu, a kradzieże stały się normą; Hamburg – policja jest bezradna wobec nieletnich uchodźców, siejących terror w centrum miasta; Stuttgartuchodźcy z Gambii oficjalnie handlują narkotykami na ulicach; Drezno – imigranci przejęli Wiener Platz przed dworcem głównym i bezkarnie handlują narkotykami i napadają na przechodniów. Nie jest bezpiecznie:

Gwałty i pedofilia

Gatestone Institute alarmuje, że w Niemczech wzrasta liczba gwałtów przypadków pedofilii, zarówno w ośrodkach, jak i poza nimi. Lista jest naprawdę długa, żeby tylko wymienić pierwsze z brzegu: napaść uchodźcy na 14-latka w toalecie pociągu w Heilbronn, gwałt na 7-latce (w biały dzień!) w parku w ChemnitzKarlsruhe – gwałt Tunezyjczyka na 20-letniej Niemce, MonachiumSenegalczyk próbuje zgwałcić Niemkę w centrum miasta, DreznoMarokańczyk próbuje zgwałcić 55-letnią Niemkę… Te wszystkie sprawy dopiero co wychodzą na światło dzienne dzięki uporowi zaniepokojonych ludzi. Media mainstreamu milczą, a policja ma zakaz informowania o w tych sprawach.

Zaskakująca w tym wszystkim jest głupota polityków i bezradność Niemców. Jeden z bawarskich polityków, cytowany przez Die Welt, miał powiedzieć: „Ci chłopcy, którzy pochodzą z kultury, gdzie krzywo patrzy się na kobiety, które pokazują kawałek nagiej skóry, będą chodzili za dziewczętami i molestowali je, bez zdawania sobie z tego sprawy.” Z kolei nalot policyjny na ośrodek uchodźców w Monachium wykazał, że pilnujący go strażnicy tolerują w nim takie zjawiska jak prostytucja i handel narkotykami.Według Bayerischer Rundfunk, ośrodek jest największym „burdelem” w mieście, z ceną 10€ za usługę. Nic nie przebije jednak słów pewnego pastora. Ulrich Wagner apeluje o darmowe prostytutki dla azylantów (uwaga film +18, wulgarny):

Osamotniona policja

Ogólnie policja niemiecka jest bezradna. Zbyt niskie nakłady finansowe, zbyt mała liczba funkcjonariuszy, a także ignorancja polityków spowodowały, że policja w Stuttgarcie, Hamburgu czy Dreźnie nie jest w stanie poradzić sobie z narastającą przestępczością w wykonaniu „uchodźców”. André Schultz, szef związku policji kryminalnej, stwierdził, że aż ok. 90% przestępstw na tle seksualnym popełnionych w Niemczech w 2014 roku nie widnieje w oficjalnych statystykach: „Zamiast powiedzieć prawdę, unikają odpowiedzialności i zrzucają winę zarówno na obywateli, jak i policję.” Z kolei Rainer Wendt (Przewodniczący Związku Zawodowego Niemieckiej Policji), apelował o ogrodzenie granic Niemiec, aby zahamować niekontrolowany napływ imigrantów, który zagraża ładowi wewnętrznemu Niemiec.

Nie zgodziła się na to kanclerz Angela Merkel. W wywiadzie dla FAZ powiedziała ona, że: „kraj taki jak Niemcy nie może zaryglować drzwi wejściowych”. Jednocześnie, w opinii pani kanclerz, polityka Budapesztu, polegająca na budowie ogrodzenia na granicach przyniosła fiasko…Co ciekawie, kiedy Angela Merkel wzywa do przestrzegania niemieckiego prawa przez imigrantów, a także nie zamierza przestać ich przyjmować do Niemiec, Bundeskanclerin nie wyobraża sobie przyjęcia uchodźców pod swój dach…Jest jednak mała iskierka nadziei. Część polityków CDU zaczęła się buntować przeciw polityce kanclerz Merkel. Oby wpłynęli na nią dość szybko, bo to, co się dzieje dziś w Niemczech, pojutrze może dziać się już u nas.”

Źródła: Gatestone Institute, Die Welt, onet.pl, Bayerischer Rundfunk
Źródło polskie: http://pl.blastingnews.com/felietony/2015/10/wojna-domowa-w-niemczech-nadchodzi-dantejskie-sceny-na-ulicach-niemieckich-miast-wideo-00610411.html

Reklamy

69 odpowiedzi »

 1. „Stoi za tym podświadomość i emocje. Stoi za tym prastary, archaiczny „kod” w psychice, który wypracowała ewolucja. Każe on podziwiać siłę, śmiałość, gruboskórność, bezkompromisowość, pewność siebie. A nawet agresję i brutalność.”

  – to tylko „efekt” lewackiej propagandy i cieczki na myśl o możliwym pierwszym w życiu orgaźmie czyli też nocy z jakimkolwiek facetem (żywym, nie na…dmuchanym).

  Polubienie

 2. Chcialbym dorzucic cos w temacie neurobiologia:
  1. Uboj rytualny. umierajace w meczarniach zwierze wyrzuca do krwi oraz miesni (miesa) ogromne ilosci hormonow stresu, ktore zjadane sa potem przez zyda lub ciapatego lub polskiego kafelkarza w Monachium, ktory zagustowal w kebabach. te hormony dzialaja zamiennie w ramach infargromady i powoduja wzrost agresji czyli tworzymy bardziej agresywnego wojownika. ale jest i dopalacz:
  2. Obrzezanie u mezczyzn powoduje zmniejszenie doznan ergo niekompletne spelnienie. powoduje to spietrzenia neurotransmisyjne oraz tzw. wybica neurotransmisyjne (tworze kalke jezykowa, nie wiem jak po polsku) np. w postaci agresji u mezczyzn, choc u pan tez a u niedorznietych psychicznie pan rowniez ataki histerri lub zrzedliwosc lub kombinacje w wym.
  Na bliskim wschodzie kopiowano od siebie „optymalne” rozwiazania aby byc bardziej wydolnym i agresywnym w walce o niewielkie ilosci dostepnych dobr np. wody. agresywne religie powstaja zawsze tam gdzie jest neidosyt zasobow. nigdy na Hawajach.
  zydzi Maja ten sam problem z sexem co ciapaci. kluby gogo juz na lotnisku benguriona a i w Europie nie sa lepsi tylko, ze staranniej to pakuja i sie maskuja. cos o tym wiem.
  Mam jedno pytanie: czy naprawde uwazasz, ze pokonamy ich sama duchowoscia xD?
  Badz zdrow!

  Polubienie

  • myslisz ze kebaby w polsc sa z uboju rytualnego ja byn powiedzial ze kupuja gotowce w mikro a tam malo miesa w miesie plus soja i chemia,pozatym kupujesz kebaba osiedlasz araba, kupujesz pekinczyka osiedlasz chinczyka

   Polubienie

  • @Radek – zapytałeś:
   „Mam jedno pytanie: czy naprawde uwazasz, ze pokonamy ich sama duchowoscia xD?”

   -odpowiedź jest oczywista i brzmi: NIE! 😀 Ale co do sposobów rozwiązania tego – póki mamy unijnych nazistów u władzy, póty będę milczał na ten temat. Ale co bardziej kumaci się domyślają już teraz o co mi chodzi.

   Polubienie

   • To jest właśnie lewacka mentalność czyli przyjmujmy uchodźców i zakwaterujmy u Polaków , co złego to nie my. Państwo tak jak w innych dziedzinach nie powinno się wpieprzać w sprawy Polaków. Jak ktoś chce przyjmować to proszę bardzo ale za swoje pieniądze a nie za państwowe, bo państwowe czyli nasze podatników a ja sobie nie życzę tutaj tej semickiej gangreny. Wiadomo jak to u marksistów muszą kogoś chronić i wyzwalać już są murzyni i muzułmanie a nie jak to do niedawna kobiety czy gender. To dlatego feministki tak krzyczą aby ich przyjmować i jeszcze żeby Polki wychodziły za mąż z tymi arabami. Lewactwo musi kogoś wyzwalać bo bez tego by nie istniało,Nie są zdolni do ciężkiej i uczciwej pracy tylko pasożytnictwo.

    Polubienie

    • no wlasnie to jest to przyjmiemy a później beziemy ganiac z palami za batalionami bezrobotnych walesajacych się po osiedlach gwałcicieli bez pracy i perspektyw, żadna slowianka tego nie wezmie do domu na trzezwo chyba ze brzydka zdesperowana i już mamy zniszczone geny, moja kuzynka jak widzi ze same turasy to wychodzi i mowi zawsze ze zadnych facetow znowu nie bylo

     Polubienie

 3. Jaki pan, taki kram. Jakoś Niemcy nie kwapili się z otwarciem granic dla Polaków. Dlatego w ramach rewanżu ani emigranta. Zapraszają, niech ich goszczą. Mnie nic do tego. przedwojenny Beck powiedziałby dziś ,, nie przyjmiemy ani jednego imigranta”. Ponieważ zagrożono nam użyciem siły, polski/RP/ rząd już dawno powinien tę groźbę zgłosić do dowództwa NATO. Nie wiem na co pani jeszcze czeka , pani Kopacz? Zadałbym pani więcej pytań, ale zaraz by się mną zajęły polskie służby. Zobaczymy jak podejdzie do tego PIS.

  Polubienie

  • aj…………w okropnie nie wygodny ten Twój nick.My nie mamy na kogo liczyć,tak było zawsze jak długa nasza historia.NATO to organizacja zbrodnicza,zrobi wszystko co każą im żydomasony,a które jeszcze obecnie rządzą całym światem.Od zarania dziejów chazarskie sługusy yahwe dążą do unicestwienia Rasy Centralnej czyli nas białych.Tylko dzięki temu,że my Rasa Centralna jeszcze istniejemy,niestety już w mniejszości,kreator zła yahwe nie może oficjalnie być władcą naszej planety,na którą od zawsze ma chrapkę.Ze złem fizycznym tj żydomasońską kliką możemy walczyć tu na ziemi sami, ale ze zwyrodnialcem yahwe mogą prowadzić walkę tylko istoty o wysokim rozwoju świadomości,a do tego nasza droga jeszcze trochę daleka i tu GMO ma rację pomóc mogą nam Zeusowi wojownicy,których powinniśmy wspierać duchowo,wysyłając im dużo naszej energii miłości.My jeszcze nie jesteśmy i nie będziemy przegranymi w tej ostatecznej walce,bo to JEST JUŻ ostatnia walka ze złem na tej naszej pięknej żywicielce ZIEMI.W naszych duszach siła.!!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

   • dokladnie tak zeusowi powiedzieli potwierdzam ze my tu na ziemi zebysmy tylko sie nie dali zabic np zaszczepic a oni zeusowi obecnie w rejonie saturna i jowisza will take care of business

    Polubienie

    • I dlatego musimy robić wszystko i głosić wszędzie,by nikt pod żadnym naporem nie dał się zaszczepić,oni wiedzą,że dla nich jest to już jedna z ostatnich desek ratunkowych.Niedoczekanie ich.Ponieważ ziemscy drakoni/żydomasony chazarskie/ nie mają już żadnej drogi ucieczki z naszej planety bo wielki zderzacz nie odpalił,a yahwe i tak ich oleje jak mu już nie będą potrzebni,to mogą chcieć wysadzić naszą kochaną planetę.Mam nadzieję,że im się nie uda i przyjdzie dla nas Zeusowa pomoc.

     Polubienie

    • Yahwe odleci sobie ze swoją świtą na inną młodą i słabo rozwiniętą planetę taką jak Ziemia, by na niej żerować. Na Drodze Mlecznej jest ich miliony. A ich ziemscy lokaje na posyłki? Zostaną zlikwidowani na każdym poziomie – 3D, 4D i 5D. Pozostanie po nich tylko pusta i martwa „skorupa” na 4D i / lub 5D z adnotacją od Głównego Logosa, by takich bytów / dusz już nie tworzyć – jak to pisał kiedyś @GMO_zabija. Ciekawe czy oni to wiedzą.

     Polubienie

    • Zeusowa gwiezdna policja czesc dusz zlikwiduje a czesc zamknie w tytanie glownym wiezieniu systemu słonecznego żeby był dowod i pokazywać wycieczkom z roznych wymiarow czego nie warto robic

     Polubienie

    • o tak roni chyba wspominal ze duda podpisal przymusowa szczepionke na hpv czy będzie przynusowa zobaczymy ale to moglby być armagedon już raz szwajcarskie polmongolskie zydki z Baxter próbowali nas wykonczyc niby zwyczajana szczepionka na grype która czesi standartowo zaszczepili fretki i wszystkie zdechly… sprawę wyciszono jak zwykle wszystkie tego rodzaju wyciszają i dodatkowo czesi odkryli ze cala pula szczepionek cos 90 kg wszystkie miały wirus nh15 czy 51 wiec widać ze jawnie chcieli nas zalatwic, będą próbowali nadal przez powietrze wode jedzenie aspartam gmo itd. miejmy się na baczności, w stanach w latach 50tych zydy probowaly sterylizować białych zapraszali ich na niby standardowe badanie a przy okienku jak wypisywali papierki ponizej na jajka kierowali silne promieniowanie jonizujące ostatnio nawet bush przepraszal za to, no i pewnie amerykany uwierzyly w przeprosiny bo to naiwni idioci do kwadratu

     Polubienie

    • Jarku oni dobrze o tym wiedzą,nie są tak ciemni jak nam pokazują,a że są wielkimi tchórzami ,będą się imać wszelkich chwytów nie mają innego wyjścia.To są bardzo tchórzliwe kreatury.

     Polubienie

    • potwierdzam to tchórze można powiedzieć dziecięce diabelki, jak z tego filmu co ta dziewczynka wychodzila z telewizora to taki wlasnie typ, Azjaci maja sporo z reptoidow mentalnie i fizycznie

     Polubienie

    • potwierdzam yahwe i jego przyrodnie reptilieta wysadzily dwie planety phateon/maldek miedzy jowiszem a marsem dzisja pas gruzu, i druga hepastous, a trzecia jest sztucznie trzymaja nieruchomo za sloncem w sobie tylko wiadomym celu… nas moze spotkac to samo to troche jakby chcieli zacierac slady po sobie cos jak 9/11 Oklahoma itd powinno byc 12 planet a jest 9 dlatego sa te wszystkie anomalie pogodowe czytaj zmniejszajace sie promienie orbit wokół slonca i ocieplanie klimatu, jak w silniku 12 cylindrowym jak na 12 cylindrow 3 stana to sie robia cuda i to sie dzieje u nas wlasnie, powinno byc 12 harmonicznych tak sa budowane wszystkie uklady sloneczne dodatkowo mamy dwa księżyce wirujące wokół ziemi jeden wszyscy znammy a drugi wiruje z ta sama predkoscia katowa schowany za naszego ten drugi nazywa się czarnym księżycem i jest zarządzany przez zastepce prezesa yahwe tamil’a zwanego tez szatanem ballzeboobem itd. czasami ze soba kompetytuja czasami wspolpracuja np dwie wojny swiatowe to była wlasnie ich gra w sim z ludzkimi biorobotami jeden gral z Hitlerem drugi z aliantami ale generalnie chodzilo o zabijanie białych przez białych, yahwe i tamil nie przepadają za japoncami bo to polbiali można powiedzieć najbielsi z azjatow i dlatego często gesto ich nękaj roznymi kataklizmami, wracając do czarnego księżyca zbudowany jest z czarnego metalu nasz z tytanu i cirkoni plus troche gipsu z zewnątrz no kratery to to nie sa za płytkie jak na uderzenia, obydwa księżyce zabierają ziemi energie i powodują niebezpieczne dla nas odchyly wirowania tzw tilt, w ekstremalnym przypadku ziemia może się majtnąć chodz wydaje się dość stabilna wiruje jak baczek zabawka ciężko przesunąć jak się szybko kreci i jest pusta w srodku tak jak baczek dlatego stabilna jak by była pelna to bo wirowala we wszystkich kierunkach ale nauka zrozumie to za 300 lat, ten kamyczek 600 km to yahwe sciagnal z pasu wysadzonej planety phaeton i kieruje go na ziemie to nie pierwsza proba zreszta mam nadzieje ze yahwistom księżycowym nie uda się precyzyjnie wyliczyć kolizyjnej trajektorii, reptoidy to glaby z zabawkami z wyższej polki podobnie jak Azjaci np ich dzieci ich mentalność, jak parkowali swój statek levan tzw nasz księżyc do ziemi to prawie by rozpieprzyli ziemie na szczęście zeusowi z andromedy zażegnali tragedii zderzenia się z ziemia bo byłoby po nas, reptoidy to cos jak gremlinsy rozrabiają jak ktoś zna ten film, ania ma racje trzeba tez codziennie zyczyc sobie żeby księżyc się rozpieprzyl ci z nas co umieja manifestować szczegolnie, w sumie wszyscy umiemy ale nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę nie wierzymy w swoje możliwości wytresowani przez szkoły i koscioly

     Polubienie

    • Ostatnio słuchałem wielotematycznego wykładu, między innymi była tam mowa o zbiorowej medytacji w intencji zatrzymania CERN. A może by tak pomedytować w kwestii tego by księżyc uległ zniszczeniu ^^ ?

     Polubienie

    • jestem za kiedy i gdzie ? a jak ktoś sobie nie może wyobrazić tej machiny wojennotransportowej udającej okragala skale proszę tutaj, oczywiście kk wiedza swietnie gdzie mieszka ich pan, nam mowia ze w niebie a już nie mowia ze to dość bliskie niebo tylko 400 tys kilometrow i to niebo zapierdala wokół nas

     Polubienie

    • Ja wizualizuję sobie, że pojawiło się drugie słońce na niebie i księżyc „znikł”, i że jajogłowi skierowali w jego stronę wszystkie teleskopy / nasłuchy radarowe, ale nie widiot nie znajot xD 😀 Polecam to wszystkim.

     Polubienie

    • ale to ciekawe z tym sloncem, bo zeusowi wlasnie podrozuja jasnymi sferami zarówno w 5d jak i u nas, tzw nowe księżyce saturna to wszystko nasi w swoich statkach idacy z odsieczą dla nas także statki cylindry sa naszych, nasi naukofcy nie wiedza skad taki wysyp ksiezycof i cylindrow na saturnie i Jowiszu… pelasgoseee na yt ma pelno zdjęć tych statkow https://www.youtube.com/watch?v=TAUkCPaILdg

     Polubienie

    • Jeszcze co do CERN 😉

     Dokąd zmierza ludzkie EGO napompowane ideologią racjonalizmu (materializmu) i kapitalizmu, i przeświadczone o swojej wielkości? Do zniszczenia wszechświata? Wiem że oni przez swoje dziury wymiarowe (LHC, Tevatron i mniejsze) się doładowują.

     „W przeciągu kilku najbliższych dni naukowcy z CERN planują nawiązać kontakt z równoległym wszechświatem!”
     „Naukowcy z CERN stoją na progu jednego z największych odkryć, jakiego może dokonać Wielki Zderzacz Hadronów. W przyszłym tygodniu użyją urządzenia do wykrycia, albo być może nawet stworzenia – mikro czarnych dziur. Jeśli przedsięwzięcie zakończy się sukcesem, możliwe, że uda się im połączyć z równoległym wszechświatem!

     Ewentualne odkrycie będzie mieć znaczenie nie tylko w wymiarze naukowym lecz również filozoficznym.

     „Podobnie jak w przypadku wielu leżących na sobie arkuszy papieru, które są (teoretycznie) obiektami dwuwymiarowymi, mogącymi funkcjonować w trójwymiarowej rzeczywistości, tak samo wszechświaty mogą funkcjonować w dodatkowych wymiarach” powiedział ilustrując planowany eksperyment Mir Faizal – jeden z liderów zespołu naukowego z CERN. „Spodziewamy się, że grawitacja może „przeciekać” do innych wymiarów, jeśli tak się stanie w zderzaczu zostaną wyprodukowane miniaturowe czarne dziury”.

     Planowany eksperyment możliwy będzie dzięki modernizacji, której urządzenie zostało poddane wiosną tego roku. Teraz Wielki Zderzacz jest w stanie pracować na o wiele większych energiach – w tym momencie energia jaką dysponuje maszyna może być porówna do detonacji 154 ton TNT. Pędzące z taką prędkością wiązki protonów będę w stanie wykryć m. in. nowe cząstki elementarne, czarną materię lub tworzyć mini czarne dziury.”

     http://ciekawe.org/2015/10/20/w-przeciagu-kilku-najblizszych-dni-naukowcy-z-cern-planuja-nawiazac-kontakt-z-rownoleglym-wszechswiatem/

     Polubienie

    • szwajcarzy to tez uprzywilejowani polmongoly yahwe, ksiezcowy huj trzyma u nich zloto w ich woltach nigdy nie ma zadnych wojen u nich itd. i tez zbieg okoliczności ze akurat cern jest u nich

     Polubienie

  • zastygłem, mordę miałem kamienną, bez żadnego tiku, hmmm szokujące qrwa, poza jednym?

   – mimsy z namiotów – wszyscy na prawdę porządnie ubrani, ładne buty, fajne bluzy, ciekawe kurtki, żadnych zniszczeń, żadnego brudu a skoro pozostawili paczki od dobrych europejczyków, tzn że mają ciekawych sponsorów – komóry, zegarki, ciuchy, na zimę, na lato – i raczej jest to prawdą, bo jakoś nie pokazują ciuchów, które po sobie pozostawiają, przy wymiance na nowe
   – wodzirej przewodnik po namiotach – kolo z białymi słuchawkami – pierdolił teksty z ucha. widać ktoś mu dobrze przygotował materiał, aby ze swoją angielszczyzną, czasem się nie pomylił
   – wodzirej:
   – w rozumieniu mikroekspresji tonalnej wskazuje fakt, że on tego na prawdę nie chce (kasa, lepsze warunki bytowe, …)
   – człowiek z otwartymi szeroko oczami wyraża prawdę, przeciwieństwem – przymrużonych – oczywiście jest to, kłamstwo
   – kondycja fizyczna wskazuje, że cała droga, była dla nich spacerem tłustego europejczyka do dyskontu – 5 min 😉
   – fryzury ewidentnie potwierdzają, że podróż była krótka
   – ton roszczeniowy wskazuje na:
   – obiecanki onz – lekko się zdziwiłem, że akurat o tej agencji mówią, no ale…
   – chcą kasy, widać inne kontynenty ze swoimi zacofanymi krajami od dawien dawna słyszał legendy, że w europie „za nic nierobienie” ludzie dostają kasę
   – mimsy z namiotów bez zbędnego tłumaczenia wskazują swoim image i kondycją, że pojawili się europie bardzo szybko – tak na poważnie
   – akcja z policją jest dziwna, bo wygląda jak jakaś ustawka – kilkunastu policjantów, jakieś ogrodzenie i udana próba zatrzymanie eskalacji zła
   – kamerzysta w tym wszystkim bardzo ochoczo biega z mimsami od namiotów po burdy z policją
   – chyba dobrze widziałem, że przez urywek widać było gościa jak gada przez komórę (może gadał na prawdę „z kimś”), po chwili wszyscy biegną do policji
   – dobiegają, zaczyna się atak na ogrodzenie
   – trochę się pykają, jest ok
   – materiał zakończony
   – czy tv, która to opublikowała, to na prawdę tv – tak na poważnie
   – dziwne ta historia z mimsami z pola namiotowego, dziwne

   – tak elity wykorzystały „sens” systemu i wiary, aby jakiś wolnomyślący dj zmixował historię dla proroków o nicku klimuszko, pio, nostradamus, babawanga, pies pankracy, etc.
   – skoro wiemy, co pierdolą agenci (prorocy, jasnowidzowie, naukowcy, okultyści, etc…) systemu i wiary, to po co wszyscy rozciągamy wiedzę, dodając tylko nowe fakty, które media zależne i niezależne nie mogą nie emitować. Bo to się dzieje
   – Jarek, wiele jest u Ciebie kliamtów z ciekawymi informacjami i to miejsce wyróżnia się ponad wszystkie, które znam. Ja, tutaj jestem najczęściej spośród innych witryn, do których zaglądam – tylko tutaj się udzielam i myślę, że wiele osób również
   – pozwalam sobie wyjść z propozycją, aby w tych dziwnych okolicznościach obecnych wydarzeń na świecie, tzn. za naszymi granicami, abyś przemyślał – bo ja jestem „za” – czy dołożenie „raz na jakiś” czas tematu o szeroko pojętym survivalu, w tym miejski 😉
   – spraw, które porusza to zagadnienie jest niesłychane, bo to nie tylko działania w lesie, które większość osób w taki sposób postrzega. do też survival domowy, jak wyżywienie bez prądu i gazy, bytowanie w zimnie, produkty wysokokaloryczne, odzież, minimalny osprzęt, etc.
   – gdyby nie było aktualnej sytuacji z mimsami, to taka tematyka byłaby oczywiście bez jakiegokolwiek znaczenia. jednak, „dziś”?
   – cykliczność tego również jest bez znaczenia, bo zawsze jest możliwość, aby powrócić do już opublikowanego materiału. Hmmm, no wiesz, o co chodzi, pomyśl. Również proszę szanownych kolegów i koleżanek, moich niewidzialnych znajomych, aby wyrazili własne zdanie w tym temacie. poczułem, że ludzie i o takich sprawach muszą zacząć rozmawiać
   – ja mam w domu przygotowane plecaki „desantowe”. może będę się kiedyś z tego śmiać, może … A może w nocy, będę miał co wziąć pod pachę, rodzinę, i jak rozmawiałem w innym temacie z gmo zabija – „jak przyjdzie czas”, to odejdę w las 😉

   wyraźcie swoje spostrzeżenia z mimsami, bo dla mnie, akurat ten filmik, jest przykładem „wsadki” dla lemingów

   Polubienie

   • @Barra – jestem jak najbardziej za tematyką survivalu, ale to jest kwestia bardzo kontrowersyjna. W dobie uzależnienia od cywilizacji chyba tylko szkolony długimi latami komandos Navy Seals albo Specnazu byłby w stanie wcielić te idee w życie i przetrwać choćby 2 tygodnie w pobliskim lesie. Przy czym zawsze istniałoby ryzyko, że zwykłe zapalenie pęcherza czy 10.000 innych, prostych w leczeniu chorób, albo musiałoby przerwać tę jego przygodę, albo mogłoby go zabić.

    Polubienie

    • rozumiem twoje argumentu. jeśli oczywiście „nie zaszkodzi”, to fajnie że jesteś na „tak”. z chęcią pomogę, chociażby bardzo ciekawymi filmikami. na razie nie potrzeba wiedzy pisanej, to całkowicie zbędne. filmiki przeróżnych autorów pochodzą z każdego kontynentu, tam słowa są zbędne. nie namawiam tym pomysłem, aby nagle ludzie zaczęli jeździć po lasach i spać przez tydzień w deszczu. jeśli tak ma być to będzie, nie zmienimy tego. ale… jeśli tak będzie, to mamy swoją pamięć, te filmiki fascynują prostotą, jest też wiele literatury, którą się podzielę i można ją znaleźć w necie bez żadnego problemu. Wiele szanowny osób, goszczących u Ciebie, również ma swoje informacje, może wie więcej? 😉 też się podzielą wiedzą.
     może w takim wypadku – niepublikowania materiałów pisanych – mógłbyś wsadzić baner, przez którego będzie można wchodzić „wprost” do materiałów archiwalnych, gdzie będą – jeśli będą – arty a także filmiki, bo linków do nich będzie najwięcej. mówię Wam, że to wszystko pozostaje w pamięci. po tej „drugiej stronie” banerka survivalowego można również pozostawiać linki do stron o survivalu, sklepów z wyposażeniem, które są w każdym mieście – no w necie 😉
     możemy rozwinąć temat, ważne, aby „survival się toczył”, bo przy okazji tego filmiku, zrozumiałem jakie ciśnienie jest w elytach, aby wywołać prawdziwy konflikt. Takie ustawki filmowe są najlepszym tego przykładem. Widać europejczycy mają charakter wiecznie medytującego jogina i miłość nie pozwala podnieść ręki na mimsa. Wkrótce wojsko w miastach

     Polubienie

   • Jestem co prawda kobietą, ale też jestem za i nie widzę tu aż takich przeszkód. Trzeba zaopatrzyć się w odpowiednie leki, zioła i omijać używanie wszystkiego, co nawet w minimalnym stopniu jest szkodliwe dla zdrowia. Znam sie tez trochę na uzdrawianiu. Mam tez jakieś zapasy, spiwory itp. 🙂

    Polubienie

    • wiesz ze anurada to jest jedna z 27 nakshakr i anurada to mniej więcej charakter niedzwiedzkiego z trojki wiec niezły calkiem, czy celowo twój nik to twoja nakshakra czy przypadek ?

     Polubienie

 4. 100% racji donośnie islamistów – są tak agresywni, gdyż mocno się ich izoluje od seksu, a jeśli to prawda że mają biologiczne predyspozycje do większego łaknienia to problem został wyjaśniony.

  Polubienie

 5. Co tam panie w Islamistanie? Płonie namiocik w lesie… czyli o trójcy

  Rwący strumień „uchodźców” jeszcze wezbrał po niedzielnym, lodowatym ale całkowicie biznesowym przyjęciu Makreli w Ankarze. Dyktator Erdogan, który zaledwie przed dwoma tygodniami załatwił sobie w potrójnym wybuchu zarówno sprawę wyborów, kolejne manifestacje kurdyjskiego PKK, jak i ponad stu jego aktywistów ze ścisłej czołówki – wszystko jednym ruchem – jest facetem ściśle do rzeczy. „Nasz sukinsyn” postawił Makreli ultimatum…

  Trzy mld ojro na bieżące wydatki na 1,5 mln darmozjadów, koczujących w Turcji; szybkie wejście do EU i zniesienie wiz już od lipca. Hardball. Ojciec chrzestny.

  Nie może dziwić, że oszołomiona brutalną szczerością Makrela kazała natentychmiast ogłosić kolejny „szczyt” samemu jego ekscelencji Junkierowi, co samo w sobie stanowi kopalnię informacji. Bowiem tymczasem wróble ćwierkają że rudy giermek Makreli, znany w archiwach Stasi pod pseudonimem „Oskar”, w chwiejącym się w posadach ojrokołchozie nie ma najlepszej passy, a szczerze mówiąc całkiem podłą, gdyż czyści komuniści na czele z najszystszym z czystych bolszewikiem Schultzem zarzucają mu brak rewolucyjnej czujności i zapału, a nawet prawicowe odchylenia i lenistwo. Tak więc już w niedzielę nowy, najnowszy szczyt {shit} w sprawie „kryzysu uchodźców”, a szczerze planowego najazdu muzułmańskich hord na serce Ojropy – przepraszam, oczywiście Rzeszy – Prusy centralne, będzie organizował wzór prawdomówności i negocjacyjnej sprawności, najszystszej krwi junkier {kiedy robi się poważnie, musisz kłamać!}. Pruski naturalnie, bo jaki inny?

  Nie ma lekko Makrela, nie ma lekko rudy giermek, nie mają lekko eurobarany i nadwiślańskie lemingi, pędzone przez tutejsze, też nie nazbyt lotne pasterstwo, co tłumaczy z naddatkiem jego dobry, ubecki korzeń. Czy tow. Lisenko może kogoś „przekonać”? Myślę, że wątpię. Cham w drogim garniaku może co najwyżej przekrzyczeć. Ale do rzeczy. Nie może dziwić w tych niepowtarzalnych okolicznościach przyrody, gdy szlaki turystyczne bardzo szybko się zamykają z racji nadciągających opadów śniegu, jak choćby bardzo malowniczy szlak przez Wołosate w Bieszczadach, że fala „uchodźców” jak na gwizdek runęła w poniedziałek z potrójną siłą, podobną i proporcjonalną do potrójnego argumentu Erdogana. Ten lubi trójcę, na podobieństwo samego pana Boga, bowiem trójca, jak i szczególnie trzy asy w pokerze, jest bardzo skuteczna.

  Trzy mld to chyba z erdogańskiej trójcy najsłabszy atut i najtańszy, patrząc na całokształt, bowiem najwyraźniej zaktywizowała się znaczna część {jedna trzecia?} koczowników i ruszyła w drogę. Rachunek by się z grubsza zgadzał, gdyż skrupulatne pruskie liczykrupy podają liczbę tegorocznych imigrantów/azylantów na okrągły milion {milion muzułmańskich najeźdźców watsonie, 1.000.000!}. Z potajemnych szacunków bundesamtu ds. imigracji wiemy natomiast, że na ten rok skrupulatne pruskie liczykrupy zaplanowały i oczekują przybycia aż 1,5 mln darmozjadów, co tłumaczy jednoczesny wybuch premiera Bawarii, bunt czołówki CDU oraz czołówki niemieckich przemysłowców – i jednoczesny zwrot Makreli o 180 stopni. Dziś multi-kulti znów jest nieskuteczne i w ogóle totalna porażka. Tak więc przed nastaniem śniegów na trąbkę Erdogana, aby zadość się stało wymogom dramatu klasycznego, planów migracyjnych oraz logiki negocjacji z Ojca chrzestnego – w zgodzie z niepowtarzalnymi okolicznościami przyrody – na podrożniczy szlak wybiera się ok. pół miliona „uchodźców” {500.000 watsonie!}.

  Węgry postawiły podróżnikom na całej granicy płot, więc podstawowy szlak został zablokowany. Alternatywna droga przez Serbię tymczasem się także zakorkowała, z prozaicznego powodu blokady i obrony słoweńskiej granicy przez wojsko. Transporty z „uchodźcami” są wysyłane w tym zakątku Bałkanów, niczym gorący kartofel w bałkańskim kotle, od granicy do granicy, w partyjce uchodźczego ping-ponga. Duża grupa wędrowców zwyczajnie utknęła z tego powodu na Słowenii niemal pod gołym niebem, a ściślej pod namiotami, których dzielni wojacy, broniący granic mają pod dostatkiem. Wygląda jednak na to, że nie tak sobie „uchodźcy” wyobrażali podróż pod skrzydła mutti Makreli, w związku z czym namioty zaczęły właśnie płonąć…

  Bo dziś prawdziwych Cyganów już nie ma. Nawet wśród Arabów i Beduinów. Wszyscy chcą mieć klimę i alufelgi. Made in Germany, z potrójną gwiazdką na masce. Najpopularniejsza marka wśród tureckiej diaspory w Vaterlandzie. Nie wiedziałeś/aś?. Trójca. Zawsze przed oczami, niczym muszka przed snajperem…

  ze strony: http://zezorro.blogspot.com/2015/10/co-tam-panie-w-islamistanie-ponie.html

  Polubienie

  • wszystkie pojeby teczowe multi kulti wroca do lasu i na placu boju zostanie pis/kukiz/Korwin/orban reszta trybunal stanu za zdrade slowianskiej nacji, nie mamy zadnego moralnego obowiązku ani finansować dziczy ani ich karmic u nas

   Polubienie

   • Szubienica albo strugać pale i wtedy taka kara śmierci dla zdrajców będzie przestroga dla innych może wtedy 100 razy się człowiek zastanowi od kogo bierze łapówkę czy z kim załatwia szemrane interesy „pod stołem”.

    Polubienie

 6. Kefir’ku nie wiem czy zagłebiałeś się w tematykę nazi SS, wielkie misterium, otwarcie wrot itd. Wg spisanych zeznań w norymberdze czołowych nazistów, wszyscy powtarzali iz 70lat po wojnie wrócą!
  Jak to mozliwe? ano mozliwe, oczywiscie nie ci sami SSmani ale ich ideologia nazizm wróci z zdwojoną siłą!
  to co się obecnie dzieje to początek powrotu nazizmu,nazistów i SS ! brązowych koszul….. Po nowym roku będzie w niemczech nowe wydanie main kampf, oczywiscie każdy w dobie dzisiejszych wydarzeń zamieni zydow na ciapatych! Podobno jestesmy ksenofobami bo nie chcemy ciapatych, chcemy czystości swojej slowianskiej rasy – ile nam braku do nazistów? tak samo jak jest umiarkowana opozycja w syrii tak samo bardzo blisko nam do nazizmu ktorego polacy i rosjanie nie nawidzą!
  Oczywiscie ten nazizm bedzie inny wymierzony w innych po to aby sie poprostu bronic!
  I tu zagadka skąd SS mani wiedzieli iz wrocą po 70-80 latach? oraz czy sciaganie imigrantow nie jest zaplanowaną akcją sponatanicznego odrodzenia nazizmu i wielkiej wojny religijnej w UE?
  czyżby ktos działał aby wypełnic przepowiednię SSmanów idących na stryczek ? czy robota tych uciekłych np do argentyny? zemsta po latach?
  jedno jest pewne bedzie się działo i zostało nam kilka-kilkanascie mcy! ta banka wk…..ych ludzi pęknie. dumny rodowity niemiec nigdy nie będzie sługą ciapatych……pzdr.

  Polubienie

    • Nie trzeba zrobić takie warunki aby ludzie byli jak najbardziej niezależni oraz jak najbardziej samodzielni a tak apropo Europa to zlepek bezpłciowych nacji, bez tożsamości, zatopionych we własnej próżności, hedonizmie, konsumpcji, To nie oni są tacy silni, to Europa jest taka słaba. To zmierzch epoki. Tak jak upadały imperia perskie, rzymskie

     Polubienie

    • EU powstala żeby zgmoic geny białej rasie multi kulti, wyszczepic wszystkich trucizna w tym samym czasie i niedobitków dobic, bo z podzialem na kraje np jeden kraj by nie zaszczepil a drugi zaszczepil i było by wiadac jak na dloni ze tam wszyscy zabici czy poskręcani po szczepionkach a tu nie wiec ich celem jest szczepic wszystkich naraz najgorsze ze jaroslaw jest za obowiazkowymi szczepionkami nie wiem jak z gmo czy cofna gmo które podpsal komoruski ? nie wiem nawet czy to moziwe

     Polubienie

  • @Krist – Pisałem o tym nawet, zjedź kilka artykułów poniżej, lista po prawej stronie. Temat: „szokujące przepowiednie”
   @Roni7 – zasiłki dla Polaków muszą być, ani socjalizm ani tym bardziej korwinizm (czyli dziki kapitalizm) nie są dobrymi ustrojami.

   Polubienie

   • Zgadzam się ale lepiej by było aby to ludzie ludziom pomagali a nie jakieś zapomogi bo wtedy łatwo o pasożytnictwo weź sprawdź ten link jak guru kuców i korwinizmu czyli Stanisław Michalkiewicz się mota – https://www.youtube.com/watch?v=kusd69L8Z8I . Wolny rynek na rynku wewnętrznym czyli w Polsce a jeśli chodzi o zewnętrzną sferę to tak jak było kiedyś na zachodzie czy teraz w Chinach czyli zabezpieczanie swoich interesów przed wpływem kretów zagranicznych. Czyli najpierw niech Polacy zakładają firmy , korporacje i tak dalej po to aby kraj był na silnym kręgosłupie gospodarczym, bez wpuszczania jak leci zagranicznych lobbystów czy szpiegów gospodarczych. Ale najpierw trzeba stworzyć te warunki do otwierania firm czy korporacji a nie dusić wysokimi podatkami czy socjalizmie i też jestem przeciwny dzikiej prywatyzacji czy neoliberalizmowi w ogóle jestem przeciwny jakimkolwiek izmom bo to wytwory głównie żydowskich hosztaplerów i na dodatek tych samych.

    Polubienie

    • nie bylbym tak za polskimi firmami bo polacy sprzedają syf szczególnie jeżeli chodzi o zywnosc, znalaezc wedline bez glutaminaimu saletry soji gmo i innych swinstw E-000 nie ma szans, u nas nie ma zadnych standartow organicznych wszyscy wala pestycydy które paralizuja układ nerwowy robala owszem ale niestety robia to samo z naszym wiec nie jestem absolutnie za polskimi wytwórcami zywnosci to jest sodoma gomora chorujemy jak swinki morskie pozniej po tym bo nie ma nic organicznego wszystko jeden wielki syf, wszędzie we wszystkim syrop fruktozowy powodujący huśtawki cukru i w końcu pelna cukrzyce nawet 10latki maja już cukrzyce dzięki wlasnie fruktozie, kolejny polski syf tluszcze utwardzane powodujące zawaly i wylewy we wszystkich słodyczach wedel itd.,, jedynie w leclerk cos tam można kupic organicznego z francji czy niemiec ale nie mieso i nie mleko które debile pozbawiają wiatmin i bialek przez EU pasteryzowanie i homogenizowanie, no jest ta organic farma zdrowia ale ceny kosmiczne tylko dla yappies, ale tez wędlinki zawrotne ceny i wszystko neurotoksyna glutaminian, carcinogenna saletra, soja gmo, oczywiście pasteryzują tez nabial a jak ze, potrzebujemy cywilizowanej zywnosci a mamy tylko fabryczna i choroby fabryczne kolejki do specialistow 2 lata bo tyle chorych ludzi po jedzeniu takiego polskiego syfu zywnosciowego

     Polubienie

  • ,, I tu zagadka skąd SS mani wiedzieli iz wrocą po 70-80 latach? oraz czy sciaganie imigrantow nie jest zaplanowaną akcją sponatanicznego odrodzenia nazizmu i wielkiej wojny religijnej w UE?”

   Od dziesięciu, dwudziestu lat reinkarnuja się dusze minionej wojny. Tylu mamy Żydów, tylu mamy Niemców idących z Afryki. Argentyńskie, powojenne miasta nazistów dokonały swego. Zaprzedanie duszy to pikuś w stosunku do tego, co wykorzystywali naziści, z jakich mocy czerpali.
   Dlaczego w BRD tuszuje się niecne poczynania islamistów? To oczywiste, że ładuje się proch do większego wybuchu. Zima wspomoże tą instalację.
   Kto za tym stoi? Zapytaj p. Merkel, byłą pracownicę kartelu chemiczno farmaceutycznego IG Farben.

   Pozdrawiam.

   Polubienie

 7. Dziwienie sie ze to kobiety sa za nimi… Tak bylo i w przypadku Hitlera, od samego poczatku wiadomo bylo ze chce urzadzic pieklo jak oni a i tak dopuszczono go do wladzy. Zgadnijcie kto go popieral i dzieki komu wygral? Dzieki kobieta. Nie bez powodu najczastszym wyrazeniem jest ‚glupia pi./jeb.dziw.’ gdy cos zrobi jakas dziewucha. A tak mniej ironicznie kobiety od lat siedzialy w domach i ‚wybiore kogos nowego bo bedzie lepiej’ nie znajac kapletnie zadnego zagadnienia z polityki. Nie dziwmy sie ze majac ograniczenie beda wspierali ‚stary pozadek’. Wiecej zdrad jest ze strony kobiet bo ‚potrzebuja czegos nowego’. A seks z ktorego wyjda bez nogi(o ile wyjda) z nieumytym sie smierdzacym dzikusem jest ta nowoscia. I pewnie bedzie taka sama reakcja wielu osob jak z bdsm(tez mezczyzn), ogladajac w necie chca sprobowac a jak przyjdzie do seksu to ‚nie gryz to boli, schowaj ten bicz co ty chcesz mi to zacisnac na sutkach/jadrach? Nie ma mowy one sa wrazliwe’ Tak samo i z niedzielnymi wyborami. Znam wiele kobiet chcacych glosowac na Korwina(tak na tego korwina ktory kobiety traktuje w podobny sposob co ‚nowi przybysze’). Kobiety nie mysla tylko kieruja sie emocjami. I nie maja ‚zdrowego pomyslunku’. Glupi przyklad ‚ja cie moge zwyzywac pobic naskarzyc na ciebie mamie/tacie ale ty nie mozesz mnie doprowadzic do placzu. Kochasz mnie to domysl sie ale juz ty powiedz mi o co ci chodzi’. A co do tego ze bog chce dzikusow. Swieta racja, tez bedac wladca swiata wolalabym ciemnych niewolnikow slepo wierzacych we mnie, oddajacych mi poklony i bedacych na skinienie palca slugami nizeli inteligentnych ludzi buntujacych sie przeciw mnie lub zapominajacych o mnie. Choc swoja droga bardziej wierze w to iz islam jest religia szatana. Ich bozek to nikt inny jak biblijny lucyfer. A cala ta operacja zesiedlenia przez islamistow opisana w biblii, zapanuja na pewien czas by zostac pokonani przez ostatnia bestie, nowy pozadek swiata. Co patrzac z jednej strony dobre bo tylu idiotow nie bedzie lecz z drugiej… Pozdrawiam. Myslaca Kobieta.

  Polubione przez 1 osoba

 8. Nie zostala wymieniona jedna grozna i zakazna choroba: wirus zoltaczki. W Polsc enie radza sobie z wykrywnaniem i leczeniem chorych, stad tez duzo Polakow dopiero na imigracji dowiaduje sie o swojej chorobe. A wsrod „niezachodnich imigrantow” jest jeszcze wiecej osob zarazonych! – wiem po od lakarzy w Szwecji.

  Polubienie

 9. Chodzilam na kurs niemieckiego w niemczech, na ktory przychodzili tez „niezachodni imigranci” oni mieli go za darmo, mu Europejczycy musielismy placic. Mialam w grupie raz imama i 5 mezczyzn religijnych zawsze siedzialo kolo niego. raz jak zaczeli mowic ze islam to religia pokoju Meksykanka odpowiedziala ze nie, a oni dalej sowje ze to religia milosci.. .meksykanka zapytala ich „dlatego bijecie i zabijacie kobiety?” Gdyby nie nauczyciel 5 mezczyzn rzuciloby sie na nia z piesciami. Widzialam tez wiele razy jak religijni muzulmanie przesladuja tych ktorzy uciekli przed przesladowaniem bo oni nie przestrzegaja surowych regul, te kobiety np nie zaslaniaja wlosow chusta, ubieraja sie jak europejki, ubieraja bikini na plazy… a ci rleigijnie muzulmanie czepiaja sie ich i kaza im ubierac sie „porzadnie”. muzulmanscy mezczyzni „pilnowali porzadku w szkolu” – muzulmanki nie mogly siedziec kolo nas Europejek i z nami rozmawiac, kobietom nie wolno bylo opowiadac o swojej ojczyznie i wielu rzeczach… Ci mezcyzni czepiali sie tez nas europejek, bylo i natarczywe podrywy a takze krytykowanie jak sie ubieramy i zachowujemy. nas europejczykow nazywlai dzicza i mowili z ejestesmy straszni… raz dwoch takich powiedzieli mi ze powinnam szybko wyjsc za maz i maz porzadek by ze mna zrobil. w wielu sytuacjach oni wywyzszalis ei, bo oni uwazaja sie za lepsztch, madrzejszych… Pozniej mieszkalam w Szwecji. Bylam na ulicy na ktorej podlozyli dwie bomby… Powiem tylko o szkole, gdy „niezahcodni imigrant” znecal sie psychicnzie i fizycznie na polska dziewczynka w szkole: codziennie wracala z nowym siniakiem, ranami, wrocila zima mrozna bez kurtki i butow ze szkoly, 2 tygodnie lezala na intensywnej terapii po pobiciu, nauczyciele i dyrekcja sugerowali rodzicom ze powinni ofiare przeniesc do innej szkoly, a sprawcy oni nie moga karac i dyskryminowac. Zle wpsominam miesiecnzy pobyt w szwedzkim spzitalu ze wzgledu muzulmanskich mezczyzn tak pracujacych, oni bardzo zle traktowlai nas europejczykow, wywyzszali sie, dogadywali, krytykowali…nie chcieli z abardzo nami sie zajmowac za to u „swoich” ciagle byli.

  Polubienie

 10. Urawniłowka po islamsku. Islam, szczególnie rozpasane hordy z tego kręgu kulturowego stłamszą dorobek cywilizacyjny i kulturalny wielu pokoleń europejskich całego kontynentu. To jest tak, gdy do niepoczytalnych przygłupów podchodzi się w sposób cywilizowany. Oni mają inne pojmowanie świata, my mamy zupełnie odmienne rozumienie świata od nich. Ich może poskromić jedynie bezwzględny zamordyzm. Zapewne w Europie, na pewno nikt w Polsce, nie zna pogromu polinezyjskiego ludu Moriori (W-py Chatham), który w drugiej połowie, może wcześniej, w każdym razie w XIX w., zgotowali im maoryscy przybysze. Całkowicie nie zostali wymordowani, bo potomkowie tych, którzy zostali maoryskimi niewolnikami, przeżyli do naszych czasów w bardzo nielicznej ilości. A z naszego podwórka, może przypomnieć poczynania nazistów niemieckich w latach 1933-1945, bądź nacjonalistów ukraińskich na Polakach polskich kresów południowowschodnich w latach 1943-1947…

  Polubienie

 11. to, ze „blaki” sa mniej inteligentni to zadna tajemnica, z historia nie da sie dyskutowac. wystarczy tez zerknac na liste noblistow (to tak dla jaj), komentarz zbedny. wkuwia mnie to, ze barbarzynstwa paleta sie po naszych ulicach coraz wiecej. jak to prezydencik stwierdzil, na sile nie wezmiemy, ale jak chca sami przyjechac to nie ma problemu.. jedyne szybkie rozwiazanie to wyjscie na ulice kilkunastu milionow ludzi i pokaz sily narodu, ale to sie nigdy nie stanie, bo narod jest zastraszony, szkoda. ciezko nam przyjdzie zaplacic za glupote.

  Polubienie

 12. że wszystkim się zgadzam ale kto dał Ci prawo do wrzucania homoseksualizmu do jednego worka z pedofilia i zoofilia? Zakladam ze kesteś hetero bo to Cie to mało obchodzi i jesteś ignorantem bo to nie Twoj problem. Gdybys mial bardzo bliska osobe geja lyb lesbijke to bys myslal inaczej. Zoofilia i pedofilia to krzywdzenie i wykorzystywanie drugiej słabszej z reguły strony zawsze w każdym przypadku natomiast homoseksualizm nie a Ty uznales bezmyślnie, że to jest samo tak jakby. Homoseksualista może być pedofilem i hetero też może nim być i zoofilem tak samo. Fajnie się masz że gejem nie jesteś i życzę Ci by Twoje dzieci i bliscy się nimi nie okazali.

  Polubienie

 13. Mieszkam w Niemczech i tu w Hanowerze wydaje się spokojnie, ale głównie pracuję i spędzam czas z dzieckiem, więc pewnie nie mam pełnej wiedzy, co tu się dzieje. Każdego dnia w tramwajach, na ulicach mijam młodych mężczyzn o ciemnej karnacji lub czarnych, zmierzających do żadnego celu. Są wystrojeni od stóp do głów, ja lepiej bym się nie ubrała i snują się całymi dniami. Nie mogę na nich nawet patrzeć, odwracam wzrok, podpada to pod rasizm, ale mam to gdzieś. Dziwię się tym kobietom, o których Pan wspomina, zafascynowanych ciemną karnacją i czarnymi oczami. Obserwuję muzułmańskie kobiety, większość w chustach na głowie i płaszczach zapiętych po zęby, a mamy jakieś 30st gorąca. Są też takie ubrane po europejsku, ale to mniejszość. Zastanawiam się, czy to kwestia wychowania, religii, ideologii, czy wyboru? Myślę, że one same sobie to robią, same się na tą niewolę godzą. Żyją w wolnym kraju, mają idealną okazję uwolnienia się, a jednak tego nie chcą. Widzę białe Niemki z gromadką mulatków i jest mi ich zwyczajnie szkoda. Te kobiety, czesto niezbyt urodziwe, zaniedbane, cieszą się uwagą czarnoskórych mężczyzn, którym obojętnie, gdzie wkładają, a może starają się o paszport.. To ciekawe zjawisko, że niektóre kobiety dążą do samodestrukcji, popęd seksualny jest silniejszy niż zdrowe logiczne myślenie no i ta egzotyczna uroda, odskocznia od szarej rzeczywistości heh.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s