Afery

WHO SZYKUJE SETKI PRZYMUSOWYCH SZCZEPIEŃ NA CHOROBY TROPIKALNE?!

WHO szykuje setki przymusowych szczepień na choroby tropikalne?!

przymusowe i obowiązkowe szczepieniaNiedawno internet zaalarmowała wieść o tym, że w związku z kryzysem imigracyjnym (a raczej inwazją militarną państwa islamskiego – powiedzmy to wprost), grożą nam nie tylko różnego rodzaju epidemie. Co wydaje się oczywiste. Nie chodzi tylko o epidemie dawno wymarłe – dżuma, cholera, dyfteryt, i wiele, wiele innych. Chodzi także o endemiczne i stosunkowo nowe epidemie, takie jak SARS, MERS, ebola.

Pojawiły się też doniesienia o tym, że WHO i koncerny farmaceutyczne zamierzają wykorzystać tę sytuację do zarobku i osłabienia zdrowia milionów ludzi w Europie. A wiadomo, że gdy zdrowie milionów ludzi słabnie, to automatycznie rośnie popyt na produkty farmaceutyczne. Poprzez szczepienia farmacja tworzy sobie dodatkowe miliony klientów – kalek. Które muszą przyjmować lekarstwa na różne choroby przewlekłe nieraz do końca życia.

Niemiecki dziennikarz dotarł do tajnego rozporządzenia WHO, które w związku z napływem milionów, a potem dziesiątków milionów nielegalnych imigrantów zlecają wykonanie na terytorium Europy przymusowych szczepień przeciwko chorobom występującym w Azji i Afryce.

Szczepienia mają być realizowane przez służby medyczne, cywilne i wojskowe. Wszystkie kraje UE są w trakcie przygotowywania odpowiednich przepisów prawnych. W Polsce od niedawna funkcjonuje ustawa o przymusowych szczepieniach. Pamiętacie tę ustawę i jak wiele emocji ona budziła? Czy zostanie teraz użyta? Ponadto Bruksela przygotowywać ma ustawę ogólnoeuropejską.

Co zakrawa o kuriozum, rząd Niemiec nakazał uczniom sprzątanie śmieci (np strzykawek po narkotykach, kondomów) jak i odchodów po zalewającej nasz kontynent armii inwazyjnej państwa islamskiego. Zupełnie tak, jakby wręcz chodziło o wywołanie licznych epidemii, mających być pretekstem do masowych szczepień.

Proszę jeszcze raz Was wszystkich – łączcie fakty w jedną, logiczną całość. Otóż Angela Merkel najpierw zaprasza do swojego kraju miliony zdziczałych i bardzo agresywnych islamistów. Potem wymusza na administracji lokalnej, sądach i policji, by wszelkie zbrodnie popełniane przez nich były tuszowane, ukrywane przed opinią publiczną.

Powiem więcej – otóż żaden islamista za swoje zbrodnie nie został ukarany. Mogą oni w centrach miast rozkładać swoje straganiki gdzie handlują już oficjalnie najprawdziwszymi, twardymi narkotykami. Policja ich za nic nie ściga, za to odmawia wszczynania dochodzeń i niczym hitlerowskie gestapo zastrasza ofiary. Ci islamiści są pod bardzo wyraźną ochroną prawną, są pod parasolem prawnym jakiego nie miał nikt nigdy w historii.

A teraz rząd wysyła uczniów, by sprzątali śmieci po zachowujących się jak dzicz islamistach. Zupełnie tak, jakby komuś celowo zależało na totalnym chaosie, upadku Europy, wojnie domowej, ludobójstwie rdzennych Europejczyków i wybuchów epidemii na wielką skalę. Dzieje się coś bardzo niedobrego.

Europejskie lewactwo, w skład którego często wchodzą zdegenerowani przestępcy z pokolenia ’68, pod pozorem tolerancji i multi-kulti chce dokonać planu wysadzenia Europy. Tylko czy za tym planem stoją tylko zdegenerowane do cna elity (kliniczni psychopaci, pedofile, przestępcy), czy raczej czynniki znacznie potężniejsze niż ludzie?!

To już pole do wielu spekulacji i domysłów. Ponoć na tym świecie dzieją się takie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom, jak głosi słynne porzekadło.

Autor: Jarek Kefir

Profesor Maria Dorota Majewska również mówi o możliwości przymusowych szczepień:

Cytuję: „Czy inwazja oczekiwanych milionów migrantów z Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji zagraża zdrowiu publicznemu Europejczyków?  Korporacyjne media oraz większość polityków bagatelizuje ten problem jako politycznie niepoprawny, choć WHO od dawna ostrzegała przed takim zagrożeniem. Uchodźcy nie tylko przywloką do Europy choroby, które w Europe już wygasły lub zdarzają się sporadycznie (gruźlica, dyfteryt, ospa, polio, żółtaczki, świerzb etc.), ale i stwarzają duże zagrożenie epidemiami, które w ubiegłych wiekach dziesiątkowały Europejczyków, takimi jak cholera czy dżuma, oraz nowymi śmiertelnymi takimi jak SARS, MERS czy ebola.

Zagrożenie wynika w dużym stopniu z zanieczyszczeń, odchodów, śmieci i brudu, które pozostawiają po sobie migranci. Wystarczy popatrzeć na drogi, którymi przeszli, albo na osiedla, w których ich umieszczono w Europie zachodniej. Wszędzie walają się rozkładające się śmieci, odpadki i odchody wyrzucane wprost na ulice, podwórka, do parków, jezior, rzek. W śmieciach mnożą się szczury, a na nich pchły, które roznoszą wiele groźnych chorób, w tym dżumę na ludzi i niektóre zwierzęta domowe.

Higiena publiczna, która dramatycznie zredukowała zachorowalność i umieralność na choroby zakaźne, została istotnie zaburzona przez masowe migracje ludzi z południa. Zagrożenie epidemiami chorób zakaźnych dla dzieci jest spotęgowanie nieodpowiedzialnymi decyzjami lokalnych władz Niemiec, które zmuszają uczniów do sprzątania śmieci i odchodów po migrantach.

Polska powinna się przygotować na możliwe epidemie uchodźczych chorób zakaźnych. Powinno się zrobić duże zapasy różnych antybiotyków i uruchomić państwowy program ich produkcji przez polskie firmy, bo w razie europejskiej epidemii na pewno ich zabraknie. Narody zabezpieczone antybiotykami i innymi lekami przetrwają, a nieprzygotowane zostaną zdziesiątkowane. Nie wiadomo, czy opuszczone przez lekarzy i pielęgniarki polskie szpitale poradzą sobie z dużymi falami chorych, więc prawdopodobnie wiele osób umrze bez pomocy.

Wiele wskazuje, że globalne kartele farmacji tylko czekają na wybuchy epidemii w Europie, gdyż szykują kilkaset nowych szczepionek przeciw różnym, w tym egzotycznym, chorobom. Nie wiadomo, czy będą one skuteczne i bezpieczne, lecz podczas zagrożenia epidemiami łatwo je będzie wciskać przestraszonym ludziom, co naturalnie zwiększy liczby powikłań i zgonów poszczepiennych.

O realnych zagrożeniach ze strony masowych migracji ludzi z innych kontynentów trzeba publicznie dyskutować, a nie chować głowy w piasek i oskarżać tych, którzy o nich mówią, o ksenofobię czy nazizm.   Przemilczanie tych spraw przez politycznie poprawnych ignorantów – polityków i dziennikarzy – jest wyrazem skrajnej nieodpowiedzialności, głupoty i pogardy dla własnego narodu.”

Autor powyższego fragmentu: prof. Maria Dorota Majewska

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

10 odpowiedzi »

  1. Kalkstein vel Kaczyński po to właśnie gra rolę kacyka na Polskę, żeby wprowadzać bezprawnie wszelkie niezgodne z PRAWEM koropracyjne ustawki w celu ludobójczym !!!

    Ciagle większość nie może ogarnąć, że ludzkość jest celem talmudystów w tej chronicznej wojnie biologiczno-chemicznej i tak naprawdę stanu wojennnego nie będzie w przyszłości, bo on ciągle już od stuleci w Europie trwa ?

    Polubienie

    • Nieustraszona jesteś WIELKA,przed nami wybory i PO Kopacz i PIS Kalksteian nie są dobrym wyborem,ale jak przekonać kanapowo telewizyjnych lemingów do właściwego wyboru,ja nie mam recepty,jesteś tym właściwym lekarzem- pomóż.Pozdrawiam Anna

      Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s