Ciekawe

SZOKUJĄCE PRZEPOWIEDNIE NA 2016 r. I LATA NASTĘPNE? „BĘDZIE INWAZJA ISLAMU ALE WYGRAMY!”

Szokujące przepowiednie na 2016 rok i lata następne? „Będzie inwazja islamu, ale wygramy!”

przepowiednie 2016 islamCiekawe są obecne wydarzenia, zwłaszcza w kontekście pewnych przepowiedni. Otóż spełniają się one co do joty na naszych oczach. To, co kiedyś uważaliśmy albo za oszołomstwo albo za co najwyżej egzotyczną ciekawostkę, dziś staje się faktem historycznym, politycznym i medialnym.

Wszyscy znamy przepowiednie Nostradamusa o tym, iż południe Europy zostanie zalane przez wielomilionową armię islamu. Czy ta przepowiednia się sprawdziła? Jak najbardziej, tylko nie tak, jak to sobie wyobrażaliśmy.

Otóż drobna uwaga. Zapaść cywilizacyjna trwa od bardzo, bardzo wielu lat. Jest ona praktycznie niezauważalna dla przeciętnego zjadacza chleba. Powoli przyzwyczajamy się do coraz gorszych warunków życia. I nie chodzi tylko o ekonomię, stres, czy anomalne zmiany klimatyczne. Gdzieś tam umykają nam informacje o wymieraniu pszczół jak i tysięcy innych gatunków roślin i zwierząt na ogromną skalę.

Nie wiemy, a raczej nie chcemy wiedzieć że planeta jest nieodwracalnie skażona chemicznie i radioaktywnie (próby atomowe, Czarnobyl, Fukushima). I że jej pole magnetyczne zanika. Kompletnie nie przyjmujemy do świadomości, że w wielkich bólach upadają wszystkie systemy stworzone przez człowieka – polityczne, ekonomiczne, społeczne, moralne, religijne itp itd. Zapaść cywilizacyjna nie jest czymś w rodzaju wielkiego, holywoodzkiego „boom„. Przypomina gnicie, bardzo powolny proces rozkładu.

To są realnie dziejące się tematy. Przepowiednie mogą być jedynie dodatkiem, ciekawostką, ale nigdy nie należy ich traktować za bardzo poważnie. A najgorzej jest wtedy, gdy dajesz takiej przepowiedni swój strach. Bo tym strachem ktoś, a raczej „coś” się żywi. Zgadnij, co.. Ale wracając do tematu. Przepowiednia Nostradamusa mówi o inwazji islamu, która już teraz, obiektywnie ma miejsce. Owszem, nie jest to inwazja taka, jaką sobie wyobrażamy.

Nowiem nie jest to armia zjednoczonego, wielkiego kalifatu zajmującego połowę świata. Ba! Nie są to nawet armie Arabii, Syrii, Jordanii, Tunezji, Egiptu, Maroka, Algierii – czyli małych, islamskich republik bananowych. To nie tak, nie myślmy tymi kategoriami. Armia już od dawna idzie, i jest to armia nieformalna, wręcz zakamuflowana. Razem z uchodźcami dostają się do Europy dziesiątki tysięcy czynnych i zaprawionych w bojach żołnierzy państwa islamskiego.

Czyli malutkiej organizacji terrorystycznej, która ma aspiracje bycia państwem, ale póki co nie uznało jej żadne państwo na świecie. Nawet Turcja, Arabia Saudyjska, Katar, Kuwejt  i Emiraty – czyli kraje, które powołały do życia to państwo islamskie. Armia już jest w Europie. Oficjalnie do Niemiec przybyło 800.000 ludzi i przybywa 7.000 do 10.000 nowych osób dziennie.

Jeśli nawet tylko 10% z tych nielegalnych imigrantów to żołnierze państwa islamskiego, to Niemcy mają ogromny problem. A statystyki te są mocno zaniżone. Bowiem 80% tej inwazyjnej armii zalewającej Europę to młodzi mężczyźni – żądni seksu, przygód, pieniędzy, alkoholu i narkotyków. Czesław Klimuszko, znany polski jasnowidz, mówił o armii islamistów, która będzie się przeprawiać do Europy na „okrągłych stateczkach„, na „czółenkach„. Czyżby chodziło o pontony, które przemytnikom dostarcza m.in. Turcja i Arabia Saudyjska?

Po islamskiej inwazji Niemcy mają być terenem skażonym na długie stulecia. Być może chodzi o użycie taktycznych ładunków jądrowych na terytorium Niemiec by powstrzymać armie islamistów. Przepowiednie dają jednak optymistyczne przesłanie dla Polski i Francji. Granica między dwoma tymi krajami będzie przebiegała na Łabie, w „strefie zakazanej„. Wschodnia granica Polski, która przyjmie dawną nazwę Lechia i odbuduje swoje dziedzictwo, będzie wykraczać poza góry Ural na Syberii. Będą to ostatnie kraje strzegące prastarego dziedzictwa niegdyś dumnej i potężnej cywilizacji. Cywilizacji Europejskiej.

Niektórzy jednak piszą, że przepowiednie Nostradamusa są mało warte, i zwracają uwagę na coś innego.Otóż  istnieje jeszcze jedna przepowiednia, SSmanów, którzy z uporem maniaka twierdzili, iż 70 lat po wojnie (czyli 70 lat po 1945 – policzcie który to rok..) odrodzi się nazizm i oni przyjdą z powrotem! Wystarczy poczytać zapiski norymberskie. Otóż każdy wyższej rangą SSman był święcie przekonany i wierzył w to iż nazizm się odrodzi! I to akurat dzieje się na naszych oczach! Ale komu pierwszemu puszczą nerwy? Rodowitym Niemcom czy islamskiej armii inwazyjnej?

Zwróćcie uwagę na to, co mówiło kilkoro SSmanów tuż przed egzekucją. Wiadome jest powszechnie, że całe kierownictwo NSDAP i SS to byli naprawdę wysoko wtajemniczeni okultyści. Ideologia NSDAP i elity tej partii wywodzą się od owianego złą sławą Stowarzyszenia Thule. Poszukajcie więc informacji o Towarzystwie Thule, Czarnym słońcu, Planie Himmlera, Organizacji Todt, Liebensborn, Wielkim Misterium. Poczytajcie też, co pisze pan Dariusz Kwiecień na swojej stronie „Moje Riese”.

Dodam tylko, że cała afera związana ze „złotym pociągiem nazistów” jest bezpośrednio związana z tymi tematami. Nie chodzi bowiem tylko o złoto, ale o wiedzę, jaką miały te organizacje, i o ich ukrywanych technologiach.

Pisałem o tym w felietonie poniżej:
„Złoty pociąg nazistów” z Wałbrzycha zawiera niewyobrażalną ilość złota! Żydzi i Rosjanie chcą nam go odebrać przemocą!

Istnieje też mowa o przepowiedni niemieckiego filozofa Oswalda Spenglera w książce: „Upadek cywilizacji zachodniej” („Untergang des Abendlandes„). Przewidział on nazizm i pojawienie się Hitlera, drugą wojnę światową, ale nie tylko. Była tam mowa o wyniszczenie europejskich i północnamerykańskich okręgów przemysłowych przez konkurencję z Azji. Mówiono o upadku epoki kolonialnej i rzeziach zamieszkałych tam Europejczyków, co już ma miejsce w RPA, Zimbabwe, Zambii i wielu innych krajach.

Przewidział on także powstanie superpaństwa europejskiego czyli Unii Europejskiej pod wodzą Berlina i Paryża. Twierdził też, że nastąpi wymieranie białej ludności i będzie miała miejsce inwazja kolorowych imigrantów. Ma nastąpić odrodzenie religii które będą wykazywały się skrajnym fanatyzmem, w tym islamu. Zmarł w 1938 roku, rok przed wybuchem II wojny światowej. Co wieścił dla naszego kraju? Polacy i inne narody słowiańskie, zagrożone islamską zagładą sterowaną przez Niemcy, połączą siły z Rosją i uratują się.

W przyszłości, w XXII wieku z całej Europy pozostanie tylko jeden, wielki naród słowiański, który oprze się na rzymskich, greckich, łacińskich podstawach. Będzie to jedyna kontynuacja chylącej się ku upadkowi i dobitej cywilizacji zachodniej. Oswald Spengler nic nie mówił o Francji, w której już teraz mieszkają miliony islamistów tworzących zamknięte przestępcze getta, strefy zakazane nie tylko dla białych ludzi i dla policji. Ale nawet dla straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

Jak Francja i inne kraje Europy poradzą sobie z tą V kolumną – nie wiem. Wiem tylko, że teraz Polska powinna jak najszybciej wyjść spod neonazistowskiego dyktatu Merkel zwanego Unią Europejską, budować wspólnotę państw Europy środkowej i wschodniej, i nie dać się islamskiej inwazji. Która nie jest już przepowiednią, a faktem.

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

123 odpowiedzi »

 1. http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/korwin-mikke-boje-sie-niemcow-i-ukrainy-a-nie-rosji … Korwin ma absolutną rację, i biezący ciąg wydarzeń bezwzględnie potwierdza jego uzasadnione obawy, tym bardziej, że na Ukrainie ostatnio judek Poroszenko celebrował narodowe święto ludobójców Polaków, banderowców z UPA … a ci ponadto dodali w swojej propagandzie podziemną AK z czasów wojny za swoich wrogów …

  Polubienie

  • ,, Powoli przyzwyczajamy się do coraz gorszych warunków życia.”

   Czy te dobre warunki życia stworzyliśmy w symbiozie z Ziemią, na której żyjemy?
   Raczej na wyniszczaniu jej, kolonizacji, wyzysku i krzywdzie.
   Sam, Jarek, stwierdzasz, że:

   ,, Gdzieś tam umykają nam informacje o wymieraniu pszczół jak i tysięcy innych gatunków roślin i zwierząt na ogromną skalę.
   Nie wiemy, a raczej nie chcemy wiedzieć że planeta jest nieodwracalnie skażona chemicznie i radioaktywnie (próby atomowe, Czarnobyl, Fukushima).”

   Ja do tego dołożyłabym katastrofę wszech czasów w Zatoce Perskiej, gdzie za przyczyną koncernu BP rozlało się setki tysięcy ton ropy, która nie dopuszczała promieni słonecznych wgłąb wód, co skutkowało anomalią prądów oceanicznych, bądź ich zanikiem. Już nikt o tym nie pamięta.

   Być może to co powiem wzbudzi sprzeciw.
   Czy taka cywilizacja, jak nasza, która już dawno przekroczyła próg nieodwracalnej samozagłady, powinna istnieć? Czy gdyby nie było afrykańskiej inwazji, i tego co może w związku z tym się dziać, opamiętalibyśmy się sami przed niszczeniem Matki Gai?
   Jeśli wierzyć Gmo [a wiele na to wskazuje], to Ziemia ma istnieć jako generator energii pochodzącej z zamieszkującej ją rasy ludzkiej, a nie z samej Ziemi. Ona ma istnieć, aby utrzymywać przy życiu ,,generatory”.
   Jeśli pod przykrywką wielkiego ucywilizowania niszczymy naszą planetę, to taki stan rzeczy może się komuś nie podobać, a my w tej kwestii mamy niewiele do powiedzenia.
   Nie wiem czy mam rację. To spojrzenie z innej perspektywy. Z resztą wiele wypowiedzi to sfera domysłów.
   Myślę, że proroctwa i przepowiednie to ostrzeżenia, a my jedno co z nimi potrafimy zrobić, to czekać na ich spełnianie i z nieukrywanym zaciekawieniem przyznać: ,,O! patrzcie, spełniają się!”
   Bardziej kibicujemy, który z jasnowidzów jest lepszy i trafniejszy niż za wczasu wyciągamy wnioski z tych ostrzeżeń.
   Czas pokaże jak wielka była nasza mądrość i naiwność.

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

   • Krysiu nie jesteśmy generatorami dla ziemi, jesteśmy raczej jej białymi cialkami krwi niszsczacymi jej pasozyty np zydomongoloarabow którzy eksploatują ja na potege ze biedaczka ledwo dyszy w dodatku posozytniczy księżyc powoduje odchyly od osi wirowania tzw tilt, odgina jej plyty tektoniczne powodując trzęsienia ziemi tsunami itd. ziemia ma swoje własne zasilanie ze zrodla i jest raczej zasilanym silnikiem niż generatorem czegokolwiek

    Polubienie

    • @GMO – znasz tzw Księgę Uranti? Tam piszą coś odwrotnego – że wszystkie rasy i geny na Ziemi muszą się wymieszać, i człowiek będzie miał za 500 lat niebieskawą barwę skóry. To już wiadomo kto tę księgę napisał. Przecież to szybki sposób na holocaust rasy białej. Inne rasy są od nas głupsze, bardziej chorowite i bardziej niestabilne emocjonalnie (delikatnie i eufemistycznie mówiąc). Myślę że jest tak jak mówisz i że każda świadoma rasa (cywilizacja) chroni jak oczka w głowie swoich:
     -technologii
     -duchowości / dusz
     -planet, gwiazd, stacji i statków
     -i GENÓW.

     Polubienie

    • no nabial sam sobie odpowiedzialas, od dzisiaj nazywam slowian rasa centralna po krysi czy ani nie pamietam która tego uzyla ale się z tym zgadzam 100 procent

     Polubienie

   • @Krystyna, napisałaś:
    „Bardziej kibicujemy, który z jasnowidzów jest lepszy i trafniejszy niż za wczasu wyciągamy wnioski z tych ostrzeżeń.”

    -a ja widzę jedną cechę wspólną. Wszyscy trzej jasnowidze wymienieni w artykule który komentujemy, mówią, że Polska przetrwa globalną zapaść i będzie tak potężna, jak nigdy w historii jeszcze nie była. To już nawet katolicy mówią, że w proroctwach należy odszukiwać zbieżności i cech wspólnych. Pozdrawiam.

    Polubienie

    • Jarku, piszesz, że inne rasy są od nas głupsze, bardziej chorowite i niestabilne emocjonalnie. Z tym, że głupsze to się zgodzę, ale z resztą już nie. Zauważcie, że wśród czarnych czy żółtych raczej o wiele mniej jest przypadków choroby downa(chociaż po azjatach to ciężko poznać : D). Tak samo np pryszcze. Widzieliście kiedyś pryszczatego murzyna?(fakt jest też taki, że opieram się tutaj o internet gdyż nie byłem za granicą a w Polsce widziałem tylko kilku murzynów, każdy z nich dobrze zbudowany i nie było widać żadnych wad notabene). Zwróćcie też uwagę na sporty/sztuki walki. Biali radzą sobie, ale często przegrywają lub mają ciężko. Taki czarny czy np czeczen(khalidov) to zazwyczaj naprawdę urodzeni wręcz wojownicy. Co do emocjonalności to przecież są to prości ludzie, którzy mają podstawowe programy – agresja, nienawiść dla innych, seks, jedzenie itd. Nie mają dylematów moralnych, rozterek w związku z czym nie czują specjalnie obaw przed śmiercią. Roboty, fanatyczne na dodatek, którzy wskoczą w ogień za religie czy seks.

     Polubienie

    • tzw syndrom downa a naprawde mongolizm to domieszka genow mongolskich w bialej rasie zaszczepiona nam po gwaltach mongolow w 13 wieku, azjacji wszyscy sa downami w wiekszym czy mniejszym stopniu bo byli zrobieni na predce przez yahwe i szarakow 6000 lat temu, zaburzenia wzroku (80 proc nosi okulary) sluchu (blednika) wady kregoslupa i ukladu kostnego to norma u azjatow, czysci murzyni nie pomieszani z mongolami czy arabami sa rasa podstawowa na ziemi I maja dobre geny lecz mentalnie sa niestabilni leniwi i agresywni wiec nie pozadani, juz nie mowiac o za duzym podobienstwie do czlekoksztaltnych co nie jest tez pozadanym atutem no I skora czarna ma wbudowany filter sloneczny spf700 a my naszym dzieciom smarujemy noski spf25… i tego sie nie da przeskoczyc czarni umieraja szybko w naszym klimacie bo nie produkuja wit d3 ze slonca bo ich skora blokuje nasze slabe 30 stopniowe sloneczko, murzyn musi miec 50 stopni zeby wit d3 przelazla mu ze skory do krwioobiegu podobnie z ciemnymi arabami czyli mieszanka murzynow i zydow

     Polubienie

    • Podobno biała rasa jest najsłabsza. Wystarczy spojrzeć np. na chinoli czy murzynów. Chiny ciągle złoto na olimpiadach zdobywają. Murzyni są niezwykle silni, sprawni i odporni.
     Biała rasa charakteryzuje się bardziej rozwiniętą duchowością, inteligencją i potencjałem umysłowym. Jesteśmy zdecydowanie bardziej cywilizowani : )

     Polubienie

    • I 9ka i takie zydouniwersyteckie durnoty pisze -_-,… rasy centralne a wiec czysci czarni biali i czerwoni sa najsilniejszymi rasami na ziemi, biali w europie to tak naprawde w duzej mierze mieszanki bialo mongolskie widac to po kobietach szczegolnie, brak piersi, bioder, noszenie okularow wady zgryzu postawy plaskostopie tzw niska kanalizcja, u panow brak zarostu okulary przesadny wzrost w jedna i druga strone czarne mongolskie wlosy i oczy i te mieszanki sa faktycznie chorowite no ale to standart u mieszancow, liczba anomalji zdrowotnych bedzie rosla im wiecej bedziemy wpuszczac ras multi kulti bo wczesniej czy pozniej beda wchodzic w polki bo swoich nie lubia specjalnie i plodzic do nikogo nie podobne hybrydy, widac to po stanach tam zydostwo zacheca do spolkowania kazdego z kazdym i po ulicy chodza nieszczesliwe wybryki natury bez poczucia przynaleznosci i integralnosci i tylko ciagle sie musza tlumaczyc z jakiej rasy rodzice bo wygladaja „weird”, czy chcemy tego u nas ? ja przynajmniej nie

     Polubienie

    • Biali ludzie zniewololi caly swiat.wygrali wojny.zniszczyli planets przez swoja proznosc.ego I chciwosc.ktore sa pochodnymi naszych instynktow prymitywnych.wiec czlowiek kazdej rasy wlacznie jest poprostu zwierdeciem.jesli takie zwierze zyje duchowo laczy Sir do swego duchowego ciala stajac die istota swiadoma I duchowa.

     Polubienie

    • Nie rozrozniasz bialych ras zydosaksoni to rasa polmongolska i to niezla swolocz, slowianie nie garna sie do napadania na sasiadow szczegolnie, to raczej domena azjatyckiej dziczy z rosji i bawarii

     Polubienie

    • Wciąż się uczę Panie Gmo : D wszystkich rozumów nie pozjadałem.
     Oczywiście, że nie chcemy czegoś takiego. Jestem za czystością rasy : )

     Polubienie

   • Ludzie w większości czytają to co białe a nie drukiem. Ci sądzą, że ich te sprawy nie dotyczą. Mają mały światek i tyle. Ogrom problemów jednak jest przerażający!

    Polubienie

 2. Jarku pisz swoje mądre felietony tak aby nie napuszczać na siebie i tak już wystraszonych czytelników.Strach jest złem którym karmią się nasi wrogowie z Yahwe na czele.Wszystkie głoszone przepowiednie spełniają się tylko wtedy,gdy myśli o tym większość czytających,że się spełnią.Ja mogłabym Ci powiedzieć na podstawie mojej wiedzy,że w listopadzie 2016 roku, świat w którym obecnie żyjemy ulegnie zagładzie w pewnym sensie,ale i tak mi nie uwierzysz jak cię znam.TAK WIĘC WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE SPĘŁNIAJĄ SIĘ TYLKO W MOMENCIE GDY WIĘKSZOŚĆ czytająca je w to wierzy.Nie dajmy się zwariować na co liczy Yahwe ze swoimi sługusami.Pozdrawiam Anna

  Polubienie

  • Sanctus Diavol a jeśli ci powiem,że Korwin jest przedstawicielem ZŁA .Słowa przeniosą wszystko co wypowiesz.A zło potrafi śpiewać piękne pieśni,i takie właśnie śpiewa Korwin.Nie daj się nabrać.Słuchaj tylko swojego serca.

   Polubienie

   • anna za bardzo jest w 5d mało zyje tu u nas w 3d,zgadza się ze tam tez mozna walczyc i trzeba nawet jednak trzeba na dwa fronty tu i tam nie można lewopedalstwu odpuscic i jego nowym barbarzyńskim dzieciom z południa i wschodu, korwinisci powinni troche porzadzic wypieprzyc kk, odciąć konkordat zawrocic ciapatych, aniu ty walcz tam my powalczymy tutaj

    Polubienie

 3. zeus zmontowal 500 milionowe państwo slowianskie z turcja wlacznie od atlantyku do pacyfiku plus atlantyda plus ameryka polnocna zwana esperia wtedy i do tego musimy dazyc i wrocic wszystkie ciapate skośne i smoliste gowno musi w najlepszym wypadku wrocic do siebie a wiec na księżyc a raczej do księżyca i dopiero wtedy ziemia i my odzyjemy, księżyc tez musi odlecieć co nawet yahwe napisał w swoich biblijnych psalmach, babkom skoncza się czeste okresy będzie sielanka jak była za zeusa 25 tys lat temu i wczesniej

  Polubienie

 4. zaczną od tego 😉
  http://www.wykop.pl/link/2770487/swietna-alegoria-o-imigrantach/

  wqurwia mnie (nic osobistego Jareczku) jak czytam „przepowiedział” „prorokował”, itp. Agenci kościoła i każdej, każdej innej religii nie prorokują ani nie przepowiadają tylko zapodają/udostępniają barankom s-f przyszłość. Każdy agent działa na swoim terenie/szerokości geograficznej a ich „proroctwa” są globalnie ze sobą kompatybilne. Ostatecznie, nie jest to ważne, bo „dziewiątki” widzą 😉 Bo to zajebiści obserwatorzy 😉
  A Polska? Może i pewnie wyjdzie z tego bez wstrętnej islamskiej depopulacji białej rasy, skoro tak głoszą agenci lecz nie przetrwamy w takim spokoju, jaki mamy za oknami. Jest ustawa 1066, rząd Polski jest uznawany za sprzedajny i totalnie destrukcyjny. Polska będzie obiektem wielu ataków i ucisku o jakim nam się nie śniło. Upadek UE i zachodniej Europy, USA, Brazylii, Argentyny, Afryki i na pewno Australii spowoduje zatrzymanie się systemu. Woda, prąd, jedzenie, leki, … To na prawdę będzie problem, aby mieć do tych rarytasów dostęp przez najbliższe lata.
  Czytając powyższy materiał Jarka, odniosłem wrażenie, że ogólnie nie ma się czym martwić, bo Polska wyjdzie z tego silniejsza, mocniejsza, … Hmmm, Polska, w rozumieniu administracyjnym (nie ważne teraz czy będzie mniejsza czy większa – tzn, czy zmienią się granice) może i tak ale czy ludzie wyjdą z tego w ogóle w całości?
  Warto dodać, agenci prorokowali również, że wraz z napływem obcych (Mimsy) i rozkręceniu się armagedony na dobre „człowiek żyjący będzie zazdrości umarłym”, zatem człowiek człowiekowi wilkiem i Matka Natura również. Jesteśmy „na skraju jutra” (Szkoda Jarek, że nie można ładować u Ciebie fotek, bo z chęcią podzieliłbym się SENSEM tej produkcji zawartej w pierwszych szokujących 2-3 minutach – rozebranych na kadry i z komentarzem.
  Jeśli Niemcy mają być jądrowo-neutronową granicą pomiędzy upadłym zachodem Europy a Polską, itd, która wyjdzie z tego „cało”, to dobrze, że Ziemia kręci się, jak się kręci, choć jesteśmy mega blisko. To tak, jakbyśmy mieszkali przy „Fukushimie” tylko jesteśmy w mega trudniejszym położeniu, bo duże prawdopodobieństwo, że podobne jądrowo-neutronowe cyrki mogą być za naszą wschodnią granicą.
  Reasumując. odczytuję proroctwa i przepowiednie znanych agentów o różnych nickach, że pocieszają swoje narody, że będzie dobrze, że będzie ciężko ale „damy radę”, … tylko jak się ma do tego fakt, że Polska będzie silniejsza i będzie jej słuchał cały świat, etc. pierdolenie, skoro NWO puka do drzwi???? No jak? Dla mnie, to totalne zwiedzenie, aby baranki żarły i paliły trawkę dalej. Spoko, nic się nie dzieje. Ech….
  Aaaa, bo tak szybko ucichło z wrześniem 2015. Co się miało wydarzyć, to się wydarzyło. My ludzkość, jesteśmy w strasznej doopie i obawiać się należy bardzo poważnie przyszłego nowego roku.

  Takie tam przeróżności i żeby kto nie mówił, że jestem monotematyczny, więc w różnej kolejności wieści smutne, są też niezbędne, potrzebne i oczywiście szczypta uśmiechu w tym chorym świecie na nie mojej planecie. Ostatnie kilka dni siedziałem na doopie, bo ile można latać 😉 dostałem kilka linków, więc śle je dalej, pzdr

  zachęcam, aby obejrzeć odcinki SOTT z całego roku

  http://www.wykop.pl/ramka/2805895/jak-palic-czysto-weglem-i-drewnem/
  http://www.wykop.pl/ramka/2803069/20-zdjec-pokazujacych-ekologiczna-kleske-chin/
  http://www.wykop.pl/ramka/2803671/wylal-zarazony-syfilisem-mocz-na-twarz-pielegniarki/
  http://www.wykop.pl/link/2802379/bycie-gigantem-nie-jest-latwe/
  http://www.wykop.pl/link/2798969/jak-zrobic-baterie-z-monet/
  http://www.wykop.pl/link/2787445/drzewa-ktore-nie-lubia-dotyku-innych-drzew/
  http://www.wykop.pl/link/2780281/ile-radosci-moze-sprawic-jedna-miska/
  http://www.wykop.pl/link/2779817/rosja-butle-tlenowe-do-nurkowania-how-to-make-a-scuba-gear/
  http://www.wykop.pl/ramka/2779645/panstwo-zydowskie-poza-izraelem-dlaczego-chazarowie-przeszli-na-judaizm/
  http://www.wykop.pl/link/2778475/5-najlepszych-pulapek-surwiwalowych/
  http://www.wykop.pl/ramka/2770163/slynny-czysciciel-kamienic-przygotowal-mieszkania-dla-300-uchodzcow/ (to się dzieje w każdym mieście. W Niemczech, Francji, Szwecji, … biznesmeni podpisują kontrakty z rządem na najem mieszkań dla uchodźców. Qrwa, ile tam kasy przepływa, yyyyy wypływa to jest szok. Setki milionów a może więcej. To gruba sprawa i wiele jest artów w necie – chyba najwięcej ze Szwecji, bo najgłośniej)
  http://www.wykop.pl/ramka/2770617/miasta-wyrzucaja-lokatorow-z-mieszkan-socjalnych-by-umiescic-w-nich-uchodzcow/
  http://www.wykop.pl/ramka/2769997/przywodca-zamieszek-w-roszke-dzialal-na-polecenie-islamskich-terrorystow/
  http://www.wykop.pl/link/2768583/kot-dowiaduje-sie-ze-jego-zycie-jest-na-podsluchu/
  http://www.wykop.pl/ramka/2766139/samobojstwa-w-polsce-w-roku-2014-ok-17-dziennie-lacznie-ponad-6-tys/
  http://www.wykop.pl/ramka/2765815/zloty-pociag-nie-pomoze-walbrzych-bankrutuje/
  http://www.wykop.pl/ramka/2764661/fukushima-4-lata-po-katastrofie-reportaz-z-zamknietej-strefy/
  http://www.wykop.pl/ramka/2763473/kronika-zaglady-niemiec/
  http://www.wykop.pl/link/2762525/wojna-to-pieklo-zolnierze-z-zespolem-stresu-pourazowego-po-i-wojnie-swiatowej/
  http://www.wykop.pl/ramka/2761853/zdepczemy-europe-takie-przeslanie-do-imigrantow-skierowal-imam-w-meczecie/
  http://www.wykop.pl/ramka/2761465/fin-zapytal-mezczyzn-uchodzcow-dlaczego-nie-bronia-swojej-ojczyzny/
  http://www.wykop.pl/ramka/2759835/chytra-baba-z-wegierskiej-granicy/
  http://www.wykop.pl/link/2758057/gigantyczna-makieta-ukladu-slonecznego/
  http://www.wykop.pl/link/2755083/pies-skarzypyta/
  http://www.wykop.pl/ramka/2753833/gotowkomaty-w-polsce/
  http://www.wykop.pl/link/2746883/jak-tanim-kosztem-zrobic-zapas-zywnosci-na-pol-roku/
  http://www.wykop.pl/ramka/2742553/hidzra-wielka-emigracja/
  http://www.wykop.pl/link/2741029/koran-zabrania-integracji/
  http://www.wykop.pl/ramka/2740919/merkel-5-lat-temu-multikulturalizm-calkowicie-zawiodl/
  http://argonauta.pl/kosmiczny-jasyr-duchowa-husaria/ (dobry filmik „islamska trauma 960”)
  http://www.cda.pl/video/483102fc

  i perełki 😉
  http://energetyka.defence24.pl/234494,amerykanski-miliarder-zainwestuje-w-polskie-lupki

  Polubienie

  • wiesz co jest najgorsze ze jak zaczniemy się przygotowywać to przyciągniemy to gowno islamskie mentalnie i tak będzie, trzeba myslec ze nic nie będzie, kefir troche naiwność 9ki tez to mam chodz staram się panować nad tym, proponuje walke wzrokowa jak spotkacie kebabow patrzeć się na nich jak na złodziei to działa strasznie się nie swojo czuja zaraz wysiedli jak ich tak zaatakowałem, sledzenie ich tez działa, w autobusie arabstwo starsznie uprzejme pusty autobis a oni ustepuja miejsc to widać maja nakazane się kamuflować az do wybuchu inwazji, tak postepuja roboty z instrukcjami, normalni ludzie nie ustepuja miejsc w pustym autobusie

   Polubienie

   • gmo, w tym akurat przypadku, nie mogę podzielić Twych myśli w temacie „nic nie robienia”, bo przyciągniemy do siebie zło. Halo! gmo! obudź się 😉 Zło już jest nie tylko u naszych bram (granic) ale i na naszym podwórku. Wśród zła jest nieistotne zło ale jest także zło nieobliczalne. To tyczy się każdego kraju, środowiska, grupy, … No ale cóż mogę Tobie rzec? Śpij dalej? Daleko Tobie do leminga, więc uznaję Twe słowa jako poranny żarcik. Żarcikiem trza śmigać na działkę, do lasu, gdzieś w teren i poświęcić trochę czasu, aby zweryfikować czy survival to fajna rzecz. I oby do niczego się nie przydał. Ale jeśli… no wiesz… ten tego… qrwa w nocy przyjdzie złodziej… bo nie znasz dnia ani godziny… to ja myślę, że lepiej potrafić zrobić kilka sztuczek w lesie. To niewiarygodne, że wkrótce większość może zginąć nie przez otwarte wojny ale przez to, że nie potrafią zadbać o samego siebie. cóż, każdy dokonuje swoich „mądrych” wyborów

    Polubienie

    • gmo, dodam jeszcze, że przez ostatni XX wiek, szatan/zło/nwo spowodowało, że „ciemne dni” są już za naszymi plecami i każdy w gościach u Kefira bardzo dobrze czuje gorący, spocony oddech diabła. Właśnie przez nic nierobienie. I i II WŚ kompletnie rozbiły mocny naród, który od tych wojennych wydarzeń myślał i myśli tylko o tym, aby odbudować kraj, mieć pracę a myśli o wojnie nie dopuszcza do siebie.

     Polubienie

    • jestem za jebaniem ciapatego jak najbardziej ale paniczny strach przed nimi ich tylko przyciąga, wiec robic swoje ale nie brac do glowy, jeżeli jesteś zdrowy ale przygotowywujesz się na raka wykupujesz ubezpieczenie dla rodziny „na wszelki wypadek” itd. to go będziesz miał bo to jest manifestacja, najwyższy nie dziala na zasadzie „co poeta miał na myśli” tylko jak skupiasz uwagę na czyms obojętnie czy w dobrej wierze czy w zlej to dostajesz, ja tez mam siekierke w pokoju ale się na tym nie skupiam bo przyciagne płatnego aktora z hologramu yahwe na którego będę musial ja uzyc

     Polubienie

   • ,, gmo zabija pisze:
    20 Październik 2015 o 09:26

    wiesz co jest najgorsze ze jak zaczniemy się przygotowywać to przyciągniemy to gowno islamskie mentalnie i tak będzie, trzeba myslec ze nic nie będzie,”

    ,,Chcesz żyć w pokoju, szykuj się do wojny” – to bardzo mądre słowa, tylko kwestia interpretacji.
    Sam, drogi Gmo, mówisz o obronie i walce i bynajmniej nie chodzi ci tylko o walkę wzrokową. Orban wzrokiem nie zatrzymał muzułmanów, tylko konkretnym działaniem.
    Naród śpi spokojnie, gdy ma mocną armię do obrony – z odpowiednim sprzętem i zapasami żarcia, które przed upływem terminu ważności rzucane jest do sklepów i wymieniane na nowsze.
    To jest właśnie dobre myślenie – nie o wojnie a o zabezpieczaniu pokoju.
    Mając siekierkę i patrząc na nią nie wyobrażasz sobie scen, w których jej użyjesz, choć to trudne, a w zasadzie niewykonalne., o ile nie zmieni się sposobu myslenia.

    Po prostu czujesz się ze swoim ,,arużjem” względnie bezpieczny.
    Masz teraz POKÓJ, z którym jest ci dobrze i dlatego w razie ,,w” użyjesz ,,najnowszej technologii”, aby bronić swojego pokoju i wolności.
    Taki sposób myślenia nie przywołuje wizji wojny, ale raczej fajne uczucia i obrazy pokoju i szczęścia, które są piękne i cenne i tego właśnie nie będziesz chciał oddać bez walki.
    To dlatego narody przypominają o rocznicach wojen. Nie po to żebyś się bał, ale po to, żebyś porównał ze szczęściem życia w pokoju. [ nota bene w Polsce pod pomnikami mówi się tylko o tragedii wojny, a nie porównuje z obecnym życiem, z radością życia w pokoju, z pracą, śmiechem i zabawą – dlatego nie dociera to do młodzieży pilnowanej przez belfrów, aby mieli poważne miny i smutek na twarzy, co wcale nie jest cechą młodości ]

    No a jeszcze dobrze by było [oby nie!] użyć tej siekierki chociaż tydzień. Bez żarcia się nie da.

    ,, najwyższy nie dziala na zasadzie „co poeta miał na myśli” tylko jak skupiasz uwagę na czyms obojętnie czy w dobrej wierze czy w zlej to dostajesz,”

    Myśleć o pięknie tego życia, możliwości realizowania się, widzenia i odczuwania całego stworzenia, uznać to za nadrzędną wartość, którą trzeba zabezpieczać, bo nie jest dana raz na zawsze.

    DOBRO – ŻYCIE, ŻEBY ISTNIEĆ NIE MOŻE BYĆ PASYWNE, MUSI BYĆ CZYNNE I UMIEĆ SIĘ OBRONIĆ. AKTYWNOŚCI DOBRA UCZMY SIĘ OD ZŁA, BO ONO NIGDY NIE ŚPI – JEST W CIĄGŁYM DZIAŁANIU.
    NIE JEST NICZYM NAGANNYM OBRONA DOBRA – JEST TO WRĘCZ POŻĄDANE I KONIECZNE.

    Zobacz, drogi Gmosiu, można mieć siekierkę i kilo kaszy w szafce i wcale nie ściągać wojny. Tyle, żeby wszyscy tak myśleli.

    Boją się wojny[czyt. sciągają ją] ci, którzy nie potrafią być szczęśliwi w czasach pokoju. A NAJWYŻSZY zawsze da obfitość. Masz lęk, to dostaniesz go więcej. Odczuwasz miłość i szczęście to dostaniesz ich obfitość.
    Trzeba na zło reagować dobrem. Dotyczy to bardziej naszych myśli, odczuć, którymi zmieniasz siebie i świat wokół . Na poziomie zagęszczonej materii trzeba czasem przylać, żeby obronić dobro.

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • kazde działanie sciaga cos zalezy tylko ile w tym emocji i uczucia(strachu agresji itd), to jest niezależne od nas to niezmieniealne nieublagalne prawa kosmiczne 5d i wyzej emanujące na 3d, możemy se gadac ze to nie ma znaczenia jak ma wg hasla ze posiadanie broni zacheca do jej uzycia, bez broni jesteśmy niejako zmuszani do dlugotrwalych negocjacji, gdy bron mamy juz przy pierwszej niezgodzie swierzbi do jej uzycia

     Polubienie

 5. Chciałbym, aby kraj w którym żyję nazywał się Polska (nieoficjalna nazwa). Po prostu. Nie, Rzeczpospolita Polska (oficjalna nazwa), bo to nie jest rzecz pospolita. widać, brak w tym kraju Prezydenta Polaka z krwi i kości.

  Polubienie

  • I RP, II RP, PRL czy III RP to kolejne nazwy korporacji które na przeszczeni wielu lat wysysały wszystkie życiodajne soki i energie z ziemi słowiańskiej oraz z Polaków. Czy będziemy si nazywać Polska czy Lechii to już szczegół ja bym wolał „KRÓLESTWO LECHICKE”. A co do Pis do jest jeszcze gorsze od PO bo PO to przynajmniej nie kryje się z tym że chce zlikwidować Polskę i Polaków a PIS jako druga strona medalu tylko udaje wielkich patriotów i mężów stanu. Kto podpisał ultra ważny traktat lizboński. Kto złamał zakaz z 1938 roku Stanisława Woyciechowskiego dotyczące lóż masońskich, lesiu kalkstein utworzył zbrojne ramię światowego kongresu żydów czyli lożę B’nai B’rith. Więc sory ale GMO ale mylisz się i to bardzo jako wojownik słowiański i chcesz głosować na żydów z Pis u na tą katolewicę i ultrasocjalistów i pobożnych komuchów. To będzie zastój,beton klerykalny no i chaos w państwie ale to dobrze szybciej upadnie te zbrodnicze III RP i wtedy pewnie zamach stanu i dyktatura. A to że PIS wygrał wybory to już pewne gra się toczy o większość parlamentarną ale być może nie będą mieli z kim rządzić to wtedy może być koalicja POPIS bo koryto to rzecz święta albo kolejne wybory i chaos na 2016 rok. Wojsko może przejąc władzę po tym jak politycy nie będą mogli dość do konsensusu.

   Polubienie

   • Roni, powiadasz, że PIS lepszy od PO????? hmmm, cytacik?

    Lech Kaczyński (2005) – I jeszcze trzy słowa do wszystkich Polaków. Polska potrzebuje rozliczenia win. Ale Polska jeszcze bardziej potrzebuje zgody. Chciałem się zwrócić o tę zgodę opartą na prawdzie do naszych przyjaciół z Platformy Obywatelskiej, abyśmy szybko zakończyli prace dotyczące wspólnego rządu, żebyśmy ten rząd utworzyli. Chciałbym zwrócić się do Donalda Tuska, który wspaniale walczył w tej kampanii, z wyrazami mojego najszczerszego szacunku i sympatii. I w końcu chciałbym się zwrócić do prezesa mojej partii, Jarosława Kaczyńskiego. To był głównym strategiem, to on jednoczył ludzi, czasem wbrew mojemu oporowi. Dzisiaj mogę mu powiedzieć: panie prezesie, melduję wykonanie zadania!

    POPIS 2016?????

    Polubienie

    • A umiesz czytać ze zrozumieniem przecież napisałem że

     „A co do Pis to jest jeszcze gorsze od PO bo PO to przynajmniej nie kryje się z tym że chce zlikwidować Polskę i Polaków a PIS jako druga strona medalu tylko udaje wielkich patriotów i mężów stanu. ”

     Mówię że PIslam jest jest jeszcze gorszy od Po bo to są Hipokryci a ja hipokrytów nie cierpię uważają się za alternatywę za patriotów czy prawicę ale tak naprawdę jest to zbieranina pobożnych rozmodlonych socjalistów i komuchów którzy z tego pierdolnika zrobią rozmodlony pierdolnik.

     Polubienie

   • roni zgadzam sie z toba glosuje anty POz, zydami na razie trzeba grac bo sa wzarci w skorupe polski, wszelkie rewolucje mogą proawdzic do sabotażu z ich strony jesteśmy za slabi jako slowianie (1000 lat gnębienia) większość glow jest za granica i mam nadzieje ze pis ich sprowadzi bo na PO nie ma co liczyc, jedynych których chętnie sprowadzają to ciapactwo a to jest dla mnie prioryretem, tak poplnili bledow pelno bledow ale może wykopią kebabowy islam, a ty na kogo głosujesz czy tez glowa w piasek jak bara, mieszkasz w Polsce ?

    Polubienie

    • Jest dwóch katów, którzy maltretują człowieka, jeden napierdala metalową sztabą, drugi łamie kości. i mam wybrać, który jest fajniejszy?
     głupio mówisz, że chowam głowę w piasek. pisałeś: „jak wiesz jestem pojebany”…. No, nie zaprzeczam
     w teraźniejszości nic już nie zmienisz gmo. menisk wypukły od dawna już się przelewa a ty widzisz dalej szklankę do połowy pustą i nieważne z której strony.
     taki z ciebie POLAK, że głosujesz na jednego albo drugiego kata? To czas na szykowanie się do wojny a nie na wiarę, że coś się zmieni na lepsze. ja pierdolę, twój umysł jest wyłączony, co ty wąchasz??

     Polubienie

    • Mieszkam w Polsce wschodniej więc jeszcze bardziej hardkorowo. Na kogo i tutaj jest problem bo widzisz głosuje się na ludzi a nie jak to wmawiają nam że na partie. Można zagłosować na najbardziej antysystemowe partie ale ludzie w tych partiach mogą być gorszymi szujami niż ci z koryta. W moim okręgu to za bardzo nie znam ludzi więc nie mam na kogo glosować ale zagłosuję ale są to moje ostatnie wybory w życiu a mam 24 lata. Na pewno nie zagłosuję na POPIS.

     Polubienie

    • A co do agentów WSI to nie zrozumiałeś mnie , bo tutaj chodzi aby nikt z zewnątrz nie przechwycił ich bo to doskonałe źródło informacji i nie mówiłem że to moi idole tylko mówiłem że się tak nie robi.Skąd ta wiedza że WSI zabiło Leppera i Petelickiego. Owszem za Smoleńskiem pośrednio stoi WSI ale za resztą to raczej wywiad niemiecki.

     Polubienie

 6. GMO- chazarskie plemiona wiedzialy od dawien o tym co nadmieniasz,o potedze Slowian ,dlatego lud zamieszkujacy miedzy Renem a Uralem byl ich umilowana ofiara. Ze starozytnych WED ,ktore nam ukradly szatanskie pomioty diabla ,nazywajac siebie kabalistami,wydedukowali o istotnym znaczeniu Slowian.Dlatego tez,pierwsza plaga ,ktora nam zainfekowali byl katolicyzm watykanski I wszelkie wojny wszczynane na fundamentach religi I jej intersow. Komunizm byl takze syfem ,ktory mial nas dobic moralnie ;rozalkoholizowac,jednoczesnie z kosciolem mial nas pilnowac czy jestesmy pogodzeni z losem ofiary I posluszni. Tej demoralizacji chazarskiej nalezy powiedziec basta.Bankowe niewolnictwo ekonomiczne,ideologia gender,narkotyzowanie I odmozdzanie ludzkosci, islamskie zwyczaje sredniowieczne ,ograbianie narodow z moralow I majatkow.Tego juz nie da sie zniesc ,niezaleznie -Rozsadna Anno ,jaka kto karme ma do odpracowania.Moge zrozumiec ludy afrykansko-arabskie ,ze im tam zle lub ktos ich zmanipulowal I naklonil do migracji ,moge im wspolczuc …ich karmie ale czy musze tolerowac ich dzikie zwyczaje…barbarzynskie.Moge zrozumiec ,ze bankierzy,politycy maja do odrobienia karme ,zboczencow,okupanotow,katow,psychicznych dewiantow…ale mam prawo sie obronic przed nimi I to w imie przyszlosci pokolen slowianskich.W zasadzie to zal mi ich ale ich karma na ziemi juz nie obchodzi mnie wcale…obchodzi mnie przyszlosc Polski I normalnych cywilizowanych narodow.

  Polubienie

  • dokładnie babki tego nie rozumieją dopiero później jak nie mogą rozczesać tych murzyńskich kudlow swojemu dziecku, dlatego kobiety nie mogą rzadzic, chodz szydlo wczoraj wydala mi się rzeczowa no bo tez jest 11ka wiec umysłu u niej sporo ale wyjątek potwierdza regule jak zawsze

   Polubienie

  • Tak sobie myślę i doszedłem do poważnych wniosków. Widzę ogromne i bardzo gwałtowne przebudzenie wśród ludzi oczywiście tych co mają się przebudzić ogromny skok świadomości coś czuję że czasy ostateczne zapasem i to bardzo blisko „za rogiem” . Coś nadchodzi na 2016 rok. Dzieje się to za szybko. Albo tak ma być.

   Polubienie

    • Spokojna Twoja głowa. Czekajmy na koniec synodu. Zostaną tam wprowadzone takie zmiany, po których od kościoła odejdą miliony tradycjonalistów i założą dziesiątki, jeśli nie setki swoich „sekt”. Kościół, wprowadzając tęczowo-lewackie nowinki, pozbędzie się najbardziej gorliwych wyznawców – czyli tradycjonalistów.

     Polubienie

    • Wiem na pewno że czasy tęczowej lewicy się powoli kończą bezpowrotnie (islam i nacjonalizmy europejskie) Wszytko według planu III wojen Alberta Pikea. TO czas wojen i strajków i lokalnych konfliktów to czas kiedy po 70 latach duch Adolfa Hitlera się przebudzi, Niemcy znowu pokarzą na co ich stać.

     Polubienie

    • chyba turcja niemiecka, białych tam jak na lekarstwo a ze turcja chce na europe napasc to nie nowość, mongoly tureckie zbroja się po zeby tylko sojusz z nato jakos ich tak trzyma ale to tylko papier, kaskiem wszystkich polmongolow w Europie a wiec bulgaria albania Niemcy austria itd. sa slowianie, mongoly nosza okulary proszę zobaczyć ile tego jest w Niemczech,, u slowian 1 na 10 może co najwyżej czyli jeszcze jesteśmy w miare czysta rasa chodz zazydzenie szczególnie w księstwie warszawskim oceniam jako spore

     Polubienie

    • Dla mnie zaskakujące są te związki Turków z Niemcami. Już od I wojny światowej trzymają się razem. A od upadku I RP Austria, Prusy, Rosja i Turcja trzymali pod zaborem 100% Słowian.

     Polubienie

    • no zaczynasz kumac widze, po jednej stronie mamy slowian, andromedan(zeus hera apollo itd.) obecnie czesciowo w pustej ziemi czekających na posilki i na orbitach saturna i jowisza przeciwko nam mamy : reptylianskiego yahwe jego prawa reke szatana=bala=balzbooba i wszystkie demony księżycowe, podziemnych szaraków, zydow mongolow arabow niemcow bulgarow rumunow turkow finow szwedow norwegow plus minus i tak od 13000 lat co kroc ktorys nas chce zajebac, nienawidzą rasy centralnej slowian bo najpiękniejsze kobiety porywane przez wszystkich i wszędzie do burdeli itd u mongolow w Meksyku w burdelach wszystkie panny przefarbowane na blond albo peruki obowiązkowo jako imitacja slowianek, jest za co nas nienawidzić zatem, ponadto yahwe daje fory swoim polmongolom szwajcarskim bo trzyma u nich sporo zlota nie wiem może już na księżycu nie ma miejsca wszystkie wolty w gorach szwajcarskich to mongolskie spiazarnie yahwe, w chinach u swoich prawdziwych mongolow yahwe tez ma sporo wolt, wiec mamy na ziemi obecnie antyslowianski antyhellenski antyzeusowy antyludzki układ zamknięty najezcow z Oriona, dlatego zydzi z usa i uk tak kryja spodki i szaraków wbrew 1000com relacji osob porwanych przez nich, zeusowi wcześniej czy później nas oswobodzą ale do tego czasu nie możemy się dac zabic czy otruc, będą probowac nas na sile szczepic to jedyne czym mogą nas zabic w dużej ilości, widać chemia i bakcylami w zarciu powietrzu i wodzie nie mogą uzyskac wystarczającej ilości slowianskich trupow

     Polubienie

    • Póki co tęczowa lewica histerycznie broni swoich pozycji i okopuje się gdzie się da. To co ja widzę na portalach feministycznych czy na portalach takich jak naTemat.pl – to histeria i obłęd doprowadzony do maksimum. Oni intuicyjnie przeczuwają, że już nikt normalny nie słucha ich bredni o „pokojowych muzułmanach”.

     Polubienie

    • co roku mamy armagedon, na pewno putin będzie draznil nato ale nic nie zrobia bo nato jest z papieru i nikt nie poprze zadnej wojny,oczywiscie zydomongoly będą podjudzać jak zawsze ale zachod już nie tak latwo zprowokowac

     Polubienie

 7. kilkanascie lat temu widzialem wywiad z Jasirem Arafatem. Brytyjski „dziennikarz” zachowywal sie bardzo niebrytyjsko (jak Lis czy podobny szajs). Arafat w pewnym momencie sie wqrvił i powiedzial (cytuje z pamieci): mozecie miec najnowoczesniejsza bron swiata ale my mamy bron ultymatywna – sa to macice naszych kobiet.
  Der Spiegel napomknal juz, ze beda organizowane programy laczenia rodzin. Maja zarobic m.in. Linie lotnicze. najpierw sniadzi dzentelmenowie wyczyszcza teren a potem przyjada samobierzne macice. trzeba przyznac, ze masterplan jest….

  Polubienie

  • zeusowi jak tu dotra wczesniej czy później, aktualnie w rejonie saturna walcza z reptoidami jak zawsze, wysterylizuja wszystkie nacje zydow mongolow i arabow i pol hybryd z ich genami wlacznie, niestety jest to warunek konieczny żeby pozbyć się raz na zawsze chorob genetycznych w tym mentalnych ze wspomnianych ras gmo u bialasow

   Polubienie

 8. Tego co tak naprawdę będzie nie wie nikt. Nawet jasnowidz może jedynie przewidzieć wydarzenie mające największe prawdopodobieństwo zaistnienia. Im większe wydarzenie, tym większe prawdopodobieństwo realizacji w przyszłości. Pamiętajmy, że ten Wszechświat działa jak pole potencjalne. A zatem pewne rzeczy będą niezależnie od tego co uczynimy, aby do nich nie doszło. Jak nie zachodzi wydarzenie główne, to zamiast niego mamy wydarzenie zastępcze. Wizje przyszłości istotnie są nieciekawe. Ja na moje szczęście jasnowidzem nie jestem. Jeśli posiadam dostateczną ilość informacji potrafię metodą dedukcji ,,myśleć czterowymiarowo”. Muzułmanie dalej będą tu przybywali, zatrzymać tę powódź będzie mogła tylko i wyłącznie zdecydowana reakcja ogłupionego poprawną poprawnością społeczeństwa niemieckiego. Ci przybysze ani myślą pracować. Jak szczury uciekli z tonących własnych krajów. Żaden z uchodźców nie zamierzał i dalej nie zamierza wracać z bronią u nogi i bronić swojej ziemi rodzinnej, swoich bliskich i najbliższych. Dlaczego tak postępują? Być może przybywają do nas, aby zbrojnie opanować nasze ziemie. Tylko my Polacy potrafimy bronić się i walczyć za naszą i waszą wolność. Dlaczego tylko my?

  Polubienie

  • nie tylko my czesi slowacy wegrzy powinnismy ich wspierać i się z nimi jednoczyć z orbanem nawet putinem do pewnego stopnia bo zachod to syfiasta zgmilizna multikulti z kamerami policja niesprawiedliwymi antyspolecznymi prawami itd

   Polubienie

  • aha jeszcze zapomniałem zydzi mongoly i araby to sa polsyntetyczne hybrydy z Oriona, mieciu tego nie zaczai no ale co mieciu wogule czai, nie maja poczucia nacji przynaleznosci ich zadaniem jest zżeranie nacji gospodarza jak rak zjadając gospodarza sam umrze no ale to już taki program

   Polubienie

  • to nie sa jaja w angli arabswo kapie się w burkach na publicznych basenach, sa specjlane godziny dla tej dziczy i normalna kobieta nie może wejść a nawet jakby mogla to watpie czy by chciala

   Polubienie

   • witaj GMO
    nie wiem jakiej jestes plci ale ja akurat nie uwazam, ze posiadanie zenskich narzadow plciowych czyni z kogos nadczlowieka … raczej lekko przeciwnie. czasem w jakichs dyskusjach pada haslo: …no i jak oni traktuja kobiety!
    odpowiadam wtedy zawsze: tak jak poskie sady rodzinne mezczyzn. zalega cisza….
    ja akurat wyszedlem prawie sucha stopa z malzenstwa ale paru kumpli porzadnie oberwalo choc sami byli sobie winni (oklamywani przez wlasne matki Cale dziecinstwo). brak intercyzy. brak klauzuli, ze kasa za sprzedaz kawalerki odziedziczonej przed malzenstwem w wpompowanej w dom jest majatkiem odrebnym i nie podlega ew. podzialowi majatku itp. itd.
    Clausewitz uwazal, ze za wojne odpowiedzialna jest zawsze strona napadnieta bo swa slaboscia sprowokowala najezdzce. mozna to odniesc do stosunkow mesko damskich. jest frajer to go czesze na kase a wsuwam sie na boku z innym potem placze w sadzie i mam kase na 100 par kozaczkow
    Ciapaci moze troche przeginaja ale to co sie tu wyprawia to przegiecie w druga strone.
    europejskie panie szybko zatesknia za starym dobrym patriarchatem a kibic co potrafi dac po ryju bedzie nagle „calkiem spoko”
    Ciekawe czy puszcza mi ten politycznie niepoprawny post? Taaa…

    Polubienie

   • Macierewicz powiadasz… hohoho! wysoko mierzysz… i jeszcze go znasz?? hohoho!!! wow!

    a ja na nikogo, bo to pierdolona farsa. A głos nieoddany, to nie oddany, ani nie ważny ani ważny. Ty głosujesz, bo ciebie wzywa system. ja zagłosuję, jak trzeba będzie wyjść na ulicę. Wtedy oddam swój głos. Już wiesz jaki?

    a „jak przyjdzie czas”, to odejdę w las 😉

    Polubienie

   • „…z Macierewiczem mogę się utozsamiac bo znam osobiście…”

    QRWA GMO!!! CIEBIE NAPRAWDĘ JUŻ GMO ZABIŁO.
    napisałeś to, bo myślałeś? czy nie myślałeś, jak pisałeś? hmmm?

    Polubienie

    • No nieźle dojebał z tym agentem kapturowym Macierewiczem. Zlikwidowali WSI które mogło być podporą Polski w ciężkich czasach a teraz są najemnikami na usługach obcych wywiadów. Niestety ale nigdy ale to nigdy nie likwiduje się służb specjalnych nawet jakby to były NKWD czy gestapo bo ci dawni agenci z poprzednich ustrojów to przede wszystkim doświadczenie i ogromny zasób wiedzy i informacji o swoich byłych mocodawcach a te rozmodlone barany z PISU zlikwidowali .

     Polubienie

    • wsi zlikwidowalo leppera i petela faktycznie ich trzeba było zlikwidować polska odetchnela po ich śmierci… może to twoi idole moi nie, wiem ze kaczynski to morda zydowska, potrafie swietnie rozpoznawać ich czaszki ale nie po drodze mi ze złodziejami pedalami i mordercami multikulti z PO, GWH z PO broni pedalskiej teczy jak drzymala wozu to się musi skonczyc

     Polubienie

    • jak wiesz jestem pojebany dlatego glosowal będę na pis, na dude tez glosowalem i na razie spelnia oczekiwania nie jest idealem katolstwo mnie poraza no ale coz nawet bara nie jest idealem

     Polubienie

    • Ja też głosowałem w drugiej turze na Dudę i to był błąd eh człowiek uczy się całe życie. Wiesz dlaczego ich tak nienawidzę bo ot hipokryci jak już dzisiaj wspominałem. Podpisali traktat lizboński utworzyli żydowską lożę masońską a Duduś ostatnio popisał przymusowe szczepionki na HPV oraz i to najlepsze podpisał ustawę anty smogową która jest proniemiecka i proPeowska. Ta ustawa zakłada że może być będzie zakaz palenia węglem w piecach w całej Polsce i tak się kurwa troszczą o polski węgiel o górników i kopalnie tacy obrońcy a sami podpisali wybitnie antygórniczą ustawę. Dlatego te żydy zdradzieckie to tak naprawdę druga strona tego samego medalu.Nadal chcesz na nich głosować to już lepiej zagłosuj na korwina albo na partie razem na byle co byle nie POPIS.
     Pozdrawiam

     Polubienie

    • jestem za upadkiem gornikow i weglownictwa jak w anglii nie chce wdychać więcej rtęci i uranu ze spalania wegla, opary wegla zatruly rtecia wszystkie oceany i jeziora ze kurwa nawet ryby nie można zjeść bo grozi stwardnieniem rozsianym, babki w ciąży wogule nie mogą bo cala rtec pojdzie w plod, trzeba się grzać pradem z wiatrakow i slonca a nie spalaniem czegokolwiek to samo dotyczny spalania ropy w ropochodach po prostu swinstwo musi być jak najszybciej zakazane tylko elektryki i naturalny gaz jako paliwo przejściowe, na szczęście wiatraki powstają jak grzyby po deszczu kazda wies powinna mieć jeden i po sprawie można się grzać cala zime pradem nie trzeba więcej dymow

     Polubienie

    • może ale chyba na razie zydy nas chcą nadal truc weglem i ropa, powietrze w polsce zima jest najgorsze na swiecie może zaraz po chinach kto był na saksach ten wie ze zima nie smierdzi tam, w Polsce opary wegla wszędzie jak w 17tym wieku, tzw przeziębienia to nie przeziębienia tylko zatrucia oparami wegla, organizm charczy i smarczy bo chce się pozbyć zainchalowanych trucizn w tym rtęci uranu i siarki, wirusy i bakterie które wysyla do akcji pomagają mu w tym bo zra syfy a następnie kali zrobil swoje kali moze odejść wraz ze sluzem flegma kichaniem sa wydalane to jest caly fenomen „przeziebien” na zachodzie ludzie się nie przeziebiaja bo nie ma syfu zimowego w powietrzu kto był ten wie, osobna sprawa jest manifestacja, o panuje wirus widze wszystkich smarczących no i bum następnego dnia mamy tzw grype to tez jest możliwe, jak się nie wierzy w choroby to się nigdy choroby nie dostanie no chyba ze przeginamy i zywimy sie wedlinami cukrem i chlebem

     Polubienie

    • Roni dobrze prawi, cytuję „Gdyby wybory miałyby coś zmienić to już dawno byłyby zakazane.” Poza tym taka mała kwestia. Angażując się w te wybory w politykę itp. tak naprawdę podtrzymujecie energetycznie ten konstrukt : ) dajecie mu siłę. Trzeba odciąć im pożywkę energetyczną i skończy się koszmar.
     Gmo, duda oczekiwania spełnia powiadasz ? Oczekiwałeś podpisania ustawy dotyczącej szczepionki HPV, która jest niezwykle szkodliwa ? : )

     Polubienie

    • no tak to jest kanal ale co lepsze ciapaci z PO jebiacy slowianki czy nie przymusowa szczepionka no i ten wegiel ktorym Kaczynski uwielbia truc naszych ale PO tez ma to w d jak wszystko zreszta, ale swoja droga hpv to straszna choroba znam kogos kto ma to jest jak rak, wszystkie szczepionki powoduja choroby no i co z tym zrobic ? tylko mozna unikac mafia zydowska zrobi wszystko zeby nas wytruc

     Polubienie

 9. A jednak jest już coś, co zaczyna mnie cieszyć. barra baraa napisał, że ten kraj to nie Polska, a jedynie Rzeczpospolita Polska. Za tym krokiem pójdą następne. Tak kolego. Ten kraj to żadna Polska. Nigdy tu kraju o takiej oficjalnej, urzędowej nazwie nie było. Wiesz dobrze, że słowo Polska oznacza z grubsza rzecz biorąc nieokreślony dokładnie granicami teren między Bugiem, Odrą, Karpatami i Bałtykiem. Ten kraj ma swoje godło, któremu oddając cześć popełniamy bałwanochwalstwo świeckie. To samo dotyczy flagi i hymnu. Nie należy tych rzeczy znieważać, ale i nie powinno się je niejako ubóstwiać. Są to są. Niech sobie będą. Wiesz również dobrze, że ten kraj to jest państwo — aparat wyzysku i ucisku. Jest to również wielki zakład karny, gdziee za kilka groszy tyrasz od rana do wieczora. traktują ciebie tu gorzej niż Spartanie Helotów. Helotom zabierano połowę plonów, tobie o wiele więcej. Islamiści spowodują powstanie ruchów nacjonalistycznych, tylko one nie pozwolą zasiedlać Europy imigrantami. Ludźmi pragnącymi żyć dostatnio, bez pracy, bez jakichkolwiek zobowiązań wobec gospodarzy. Żyć wygodnie na rachunek domowych i coraz to stawiać nowe, coraz bardziej wygórowane żądania. Pytam się was wszystkich w imię czego Europa ma się znaleźć w skrajnej nędzy?

  Polubienie

 10. „ma się znaleźć”? ona europa już jest w nędzy. nędza nie musi być materialna. pieperzyć to wszystko, przed nami gruby reset a zanim nowy system nwo zatrybi i będzie działać tak jak sobie to wyobrażają jego architekci, to to jest właśnie cas dla obudzenia się ludzi. i oby do tego czasu armie nie zostały wyposażone w robo-cyber zabójców.

  dobre cytaty o Polsce i Polakach:

  Napoleon Bonaparte – „Zostawcie to Polakom. Dla nich nie ma nic niemożliwego.”

  Mikołaj I Romanow – „Znam tylko dwa typy Polaków: tych, którzy się zbuntowali przeciwko mnie, i tych którzy pozostali mi wierni – jednych nienawidzę, drugimi gardzę.”

  Otto von Bismarck – „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.”

  Karol Marks – „Istnieje jedna tylko alternatywa dla Europy: albo azjatyckie barbarzyństwo pod przywództwem moskiewskim zaleje ją jak lawina, albo Europa musi odbudować Polskę, stawiając między sobą a Azją 20 milionów bohaterów, by zyskać na czasie dla dokonania swego społecznego odrodzenia.”

  David Lloyd George – „Oddać Polakom śląski przemysł to jak dać małpie zegarek.”

  Józef Stalin – „Wprowadzenie komunizmu w Polsce byłoby podobne do nałożenia siodła na krowę.”

  Winston Churchill – „Niewiele jest za­let, których Po­lacy by nie mieli, i niewiele jest też wad, których umieli­by się ustrzec.”

  Ronald Reagan – „Odległości z Warszawy do Moskwy i z Warszawy do Brukseli są identyczne. Znak mówi, że Polska nie jest ani na wschodzie, ani na zachodzie. Polska jest centrum cywilizacji europejskiej. Wniosła rzeczywiście wiele w kształtowanie się tej cywilizacji. Czyni to również dzisiaj w sposób znaczący, nie godząc się na uciemiężenie.”

  Norman Davies – „Wydaje się, ze kraj ten jest nierozerwalnie związany z niekończącą się serią katastrof i kryzysów, które – w sposób paradoksalny – stają się źródłem jego bujnego życia. Polska znajduje się bez przerwy na krawędzi upadku. Ale jakimś sposobem zawsze udaje jej się stanąć na nogi.”

  George W. Bush – „You forgot Poland”

  Polubienie

 11. ” A ja wam dam mocny podły show” …, Ludzie bajek są spragnieni,…” , ha, ha,no bo cały ten show z iluzją wyboru w żydowskim teatrze geszefciarzy od „polityki” i „religii” oraz brak chęci na trzeżwe spojrzenie na rzeczywistość wokół sparaliżowało „bydłu roboczemu” instynkt samozachowawczy :

  Polubienie

 12. Wita. Przede wszystkim Kefir to robisz niestety sobie i innym wodę z mózgu cytując tu podrabiane proroctwa Nostradamusa, napisane ok. 10 lat temu przez jednego zdolnego skądinąd polskiego autora. Dzisiaj to dla niektórych „wielki szok”, że powstaje jakieś państwo islamskie, mamy potop uchodźców itd. ale dla ludzi myślących i śledzących sytuację to jest naturalna konsekwencja i krok do realizacji planów światowej elity. Dla mnie na przykład jest to oczywiste od 2001 r. a te przepowiednie czytałem 10 lat temu jak je autor na gorąco fabrykował posługując się np. takimi terminami jak Wielki Taliban co było jawnym nawiązaniem do obowiązującej wówczas amerykańskiej terminologii opisującej rozpoczęta właśnie wojnę z afgańskimi talibami i ich jednookim przywódcą Omarem (opisywanym jako antychryst przez tegoż gościa). Dzisiaj nikt już tej nazwy nie używa. Reszta tych przepowiedni to są nadużycia albo zniekształcenia ( z wyjątkiem przepowiedni ks. Klimuszko, ponieważ akurat tutaj mamy jawne i dostępne ogólnie źródła ale gdzie jest źródło o tych proroczych słowach SS-manów za wyjątkiem oczywiście majaków Dariusza Kwietnia.

  Polubienie

 13. Ponieważ mój komentarz przeszedł to jadę dalej… ty Kefir niewłaściwie opisujesz ten cały upadek cywilizacji. ponieważ cały czas sugerujesz że to jest naturalny proces że to się samo dzieje, ot wszystko zmierza do upadku, a to jest niestety tylko 10% prawdy. Bo faktycznie entropia (postępujący chaos) jest wszechobecna i właściwa dla każdego układu ale istota rzeczy jest taka że istnieją osobnicy którzy nią sterują, można ich nazwać „magami chaosu” i nie chodzi mi tu o tych amatorów od magii chaosu ale tych prawdziwych sterowniczych. Tak więc nie ma żadnego naturalnego upadku jest upadek kontrolowany, jest kontrolowany reset systemu zniewolenia przeprowadzany krok po kroku bez żadnego przypadku. Na pocieszenia mozna dodać że istniej grupa ludzi która widzi w tym swoją szansę na wyrwania się z systemu i uwolnienie innych, którzy będa bardzo tego chcieć. Ten tzw. wzrost świadomości i poznania to jest również naturalny proces i to występowało zawsze tuż przed każdego rodzaju resetem w historii np. wojnami światowymi, piszą o tym różni okultyści. Jeszcze co do proroctw i przepowiedni. Otóż jakieś 1/2 z nich (głównie te religijnie nawiedzone oraz chanellingi od Plajadian) to sa brednie i wymysły ludzi ze schizofrenią albo pseudo-przepowiednie w rzeczywistości przepisane od innych natomiast pozostałe są interesujące faktycznie ale wcale nie są dokładne i jednoznaczne a to z bardzo wielu powodów. Nie mam czasu tego opisywać. W każdym razie ich autorzy albo interpretatorzy wprowadzają nieświadomie lub świadomie różne zamieszania. Tutaj świetne są np. przepowiedni ks. Klimuszki czy przepowiednia z Tęgoborza. Istnieje bardzo wąska grupa nie tyle przepowiedni co tzw. objawień z najbardziej znanymi objawieniami z Fatimy. Objawienia różnią się tym od przepowiedni że ich autorami sa naprawdę byty nieziemskie, przy czym co bardzo ważne te byty nie zawsze są tym za co się podają co nie zmienia faktu, że mogą podawać prawdziwe fakty zwłaszcza że jak wcześniej nadmieniłem nie ma przypadków sa tylko różne PLANY. W ogóle również inne przepowiednie są masowo wykorzystywane do wprowadzania pewnych programów do psychiki a więc mają często za cel przygotowanie ludzkiej podświadomości do czegoś i późniejsze wykorzystanie tych programów przez elity. To też temat na odrębny artykuł. Objawienie z Fatimy wymieniłem nieprzypadkowo. Jest ono ciekawe i główne z tych w pełni uznawanych przez światową elitę a jednocześnie publicznie znanych objawień.

  Polubienie

 14. Jeszcze jedno – wypowiadam się na tym forum pierwszy raz. Nie lubię się wypowiadać w necie i robię to niezwykle rzadko, to dla mnie strata czasu. Nigdy tu nie pisałem i nie jestem pewien czy komuś przypadkowo nie zakosiłem nicka który po prostu jako pierwszy wpadł mi do głowy, a bardzo możliwe że ktoś gdzieś na forum o podobnych klimatach go używa.

  Polubienie

  • detektyw barra baraa zjadł trochę kapsaicyny, zgasił pożar kefirem i popatrzył w ekran, myśląc
   hmmm…. przyczajony tygrys i kopiduch stracili dziewictwo z kefirkiem w „jeden dzień”

   detektyw barra baraa przymrużył brwi, zawinął lolka, myślał dalej, zmysły wyostrzyły się, niczym japoński sekator, który robił ciach-ciach
   hmmm…. „przyczajony kociak” wpis przed północą – „kociduch” wpis po północy

   hmmm…. niewątpliwie te kocie „światy” są równoległe i podróżuje nimi jedna kicia

   Sylwia, to Ty?

   Polubienie

 15. Wreszcie ośmieliłem się zamieścić tu u Jarka swoje przemyślenia – chyba ten świadomy Wodnik mnie natchnął.

  WIARA – NADZIEJA – MIŁOŚĆ
  Jesteśmy jednością, każdy z Nas jest Polakiem, nie damy pogrześć naszej mowy, kraju, kultury.
  Nie ma między Nami podziałów nie chcemy obcych którzy chcieliby nas skłócić, nie ma na to naszej zgody.
  Jesteśmy wielkim Narodem którego od stuleci boją się wszyscy – dlaczego? Wykształciliśmy w sobie wolę przetrwania największą z narodów Europy, a może i świata. Pomaga nam Bóg, Stwórca, Kosmos, Wszechświat. Mamy wiarę która od tysiącleci czyni cuda.
  Zawsze czekamy na tę kroplę która przeleje czarę naszej goryczy. Ta kropla już popłynęła a My ciągle śpimy. Obudźmy się. Świadomość wzrasta w tempie jakiego nikt nigdy nie widział. Polaku – właśnie nadszedł czas na rewolucję w naszych sercach i umysłach.
  Nie daj okupantowi satysfakcji. Nie pij. Nie pal. Dbaj o siebie i swoją rodzinę. Jeśli chcesz pokoju bądź przygotowany na wojnę. Bądź silny i nie daj się wodzić za nos. Wyłącz telewizor i rozmawiaj z ludźmi – niedługo nie będzie na to czasu. Jesteśmy silni naszymi rodzinno – mafijnymi układami. Dlatego nie da się nas tak szybko skolonizować.
  Pod ziemią mamy nieprzebrane Polskie skarby. Sąsiedzi chcieliby z nich skorzystać – nie pozwólmy na to. Bądźmy świadomi swego bogactwa – wiary, nadziei i miłości – oraz podziemnych skarbów przy których złoty pociąg z Wałbrzycha to kropelka.
  Moralność narodu to skarb większy niż tony złota, platyny i tytanu. Spójrzmy z miłością na naszych sąsiadów – obojętnie czy są w systemie czy poza nim. Każdy przygotowany do obrony kraju jest naszym sprzymierzeńcem. Kto nie jest – potrzebuje sąsiada, który go natchnie dobrą myślą. Patrzmy wszyscy w jednym Polskim kierunku – z nadzieją której nikt nie jest w stanie nam odebrać.
  Próbowali wszystkiego co może zniszczyć Naród – alkohol, nikotyna, relatywizm, zwierzęcy seks i kłamliwa polityka. Nie dajmy sobie pluć w nasze rodowe gniazdo, naszą Ojczyznę. Nasi przodkowie poświęcali życie po to abyś teraz WYGODNIE żył. Wygoda nie trwa wiecznie. Ktoś będzie chciał ZNOWU abyśmy płacili setny raz za WOLNOŚĆ. Już zapłaciliśmy. Koniec wyzysku. Zróbmy to WRESZCIE dla naszych dzieci.
  Każdy z Nas może być bojownikiem. Każdy gdzieś dla kogoś pracuje. Pracujesz dla „budżetu” korporacji III RP? Tak jak kiedyś wepnij w klapę swojej pięknej marynarki lub garsonki opornik. Działaj dla ludzi nie dla systemu. Pracujesz dla firmy dla której zysk jest ważniejszy niż człowiek? Wepnij opornik i pracuj dla człowieka, nie dla mamony. Wszystkich nie zwolnią – nie martw się. W końcu zainwestowali grube pieniądze żeby tu zaistnieć. Gdy uniesiesz się duchem wyżej niż żarcie i nowe auto – zauważysz że Twoja rodzina Cię potrzebuje. Że nikt nie zapłacił Ci za to że jesteś w domu gościem. Za to że nie jesteś w stanie przekazać moralnego kręgosłupa swoim największym skarbom. Za to że nie masz czasu dla swoich rodziców, babć i dziadków. Za to że musisz znieczulić rozum i serce w weekend żeby w poniedziałek znowu iść kąsać niewinnych współbraci i siostry. Za to że przez te weekendy głupiejemy i nie widzimy sedna sprawy. Za „integracje” czyli niszczenie rodziny i własnych dzieci. ROBISZ TO ZA FRIKO!!! Zostałeś wyjebany na siano i jeszcze dziękujesz mafii że nadal możesz dymać swoich najbliższych !!!
  Idziesz głosować? Na kogo? Ta banda zna się od 25 lat. Razem piją, razem chodzą na dziwki i razem nas dymają. Mają za nic Polaków, bo myślą że jesteśmy bandą idiotów. Taka praca. Nawet jak na początku chcesz dobrze to unorają cię w gównie a potem już niestety tańczysz jak ci zagrają. Dlatego mądrzy Polacy trzymają się od tego z dala. Więc nie ma na kogo głosować. Wybory to farsa. Teatrzyk.
  WYBIERAJ SWOIMI PIENIĘDZMI!!!! Jeśli pieniądz rządzi – Polaku! – potrafimy się dostosować do KAŻDEJ sytuacji… Dlatego boją się Nas wszyscy – bogaci i biedni, wielcy i mali. Kupując cokolwiek – poczynając od chleba codziennego a kończąc na domach i autach – WYBIERASZ!!!
  DECYDUJESZ kto zarobi hajs – czy międzynarodowa korporacja czy twój sąsiad !! Bądź patriotą i nie daj się dymać ciągle i bez przerwy! Spójrz na swoje rachunki. Spójrz na paragony. Na każdym jest NIP który pozwala sprawdzić legalnie w KRS kto ci to sprzedał. Kto jest właścicielem. Kto zarabia.
  Nie oddawaj polskiej ziemi za grosze. Cała maszyna prawno – urzędnicza jest nastawiona na wydrenowanie polskiej ziemi i polskiej własności. Im większą teoretycznie wartość ma twoja nieruchomość lub firma – i nie jest zadłużona – tym większe prawdopodobieństwo że pseudo-polska mafia się po nią zgłosi. I nie będzie przebierać w środkach. Porównując ich metody z PRL to w komunie było bardzo łagodnie. Przynajmniej nie zabijali starych ludzi po to żeby im zabrać mienie – bo mogli wziąć bez zabijania gdzie indziej.
  OBUDŹMY SIĘ! Po Bożym Narodzeniu może być za późno.
  KAŻDA grupa polaków która może na sobie polegać jest na wagę złota. Każda sąsiedzka twierdza w liczbie paru domów lub mieszkań jest zalążkiem polskości. Miłujmy się, a nie dzielmy. Nadchodzi Wielka Zmiana. Tylko od Nas zależy czy Polska będzie Chrystusem narodów.

  Spytasz – dlaczego Chrystusem? Ponieważ Polska moralność pomimo wymordowania milionów naszych braci i sióstr jest w naszych serach jak monolit – jak korzeń który tkwi w każdym z Nas – zaraźliwa i niezniszczalna roślina której nasiona przekazujemy swoim dzieciom a jej imię –
  BÓG – HONOR – OJCZYZNA

  Pytasz co robić? Wyjdź o 19.30 przed swój własny dom. Weź ze sobą drugą połowę, dzieci, namów domowników. Pokaż, że masz w du… telewizję i kanapę. Poznaj sąsiadów. Spytaj czy możesz w czymś pomóc. Pogadaj z ludźmi. Poszerzaj świadomość. Nie pij i nie pal – nie wspieraj chorego systemu opresji. Pokaż wszystkim że jesteśmy razem i się nie damy zgnoić. Mamy swój honor i Ojczyznę – i wierzymy w Boga miłosiernego który zawsze Nas Polaków wspiera. Mamy wiarę i nadzieję, że pokonamy wrogów i tych, którzy tylko wydają się przyjaciółmi. Ufaj instynktowi i swoim przekonaniom. Przekaż swoją wiedzę rodzinie i znajomym. Bądź nie miej. Nie bój się. Nasz strach to ich broń – ale pamiętaj – oni też się boją !!

  Czyste myśli – wielkie serca – ciała wojowników – to nasza POLSKA od morza do Tatr. To My nie nikt inny jesteśmy w stanie zmienić los świata. Wszystko w naszych sercach i rękach, wszystko w Nas.

  Z niecierpliwością czekam na inne praktyczne pomysły od mądrych ludzi których komentarze czytam od lat. Praktyczne – nie teoretyczne.

  Polubienie

  • zeby zaczelo sie dziac trzeba u nas wypedzic katoli pozamykac koscioly albo przeksztalcic je na centra humanitarne wstawic lozka podzielic na pokoje i pietra, inaczej duch pana psychopaty bedzie u polactwa wywolywal takie same emocje, tego nie przeskoczymy, jednosc slowianskorasowa to praawdziwa jednosc katolicka to sztuczny twoe jednoczacy tylko w kosciele a po kosciele totalna anarchia spoleczna i agresja no ale postawmy sie na miejscu katoli jakby ktosci gadal z ambony co tydzien ze jestes gownem marnym pylkiem i gowno od ciebie zalezy to bys dal w morde po mszy pierwszemu llepszemu co chodzi po ulicy i na tym to polega, katole to najbardziej agresywni ludzi w polsce widac po PISmocherach, z drugiej strony mamy pedalstwo i arabstwo z PO, na chwile obecna pis bedzie bardziej jednoczyl ludzi wydaje sie ze juz przerobili lekcje agresywnego katolickiego napadania na opozycje, pozyjemy zobaczymy, ale takich olewosow i ksiazat z PO chyba juz nie pobija paradujacych z zegarkami na rekach wartosci samochodu, mam nadzieje

   Polubienie

   • Zadziwia mnie twoja naiwność do Pisu życzę ci abyś się nie rozczarował za kilka miesięcy jak będą wprowadzać swoje „komusze porządki”. Bo widać błądzisz jak dziecko we mgle. A Pis to tak naprawdę to samo gówno co Po i reszta tylko w rozmodlonym papierku i tyle. Bezbożni socjaliści czy pobożni socjaliści to jeden huj. I nie jestem żadnym kucem czy korwinistą jak wielu o mnie myśli , Korwinem się brzydzę bo to agent wielkiej żydowskiej finansjery a jego wyznawcy to jeszcze bardziej zindoktrynowane lemingi niż wyborcy PO/Petru.
    Pozdrawiam.

    Polubienie

    • Oglądałem intelektualnie najlepiej wypadł Korwin w swoim stylu , gdyby nie polemika z redaktorami to kukiz wygrałby tę debatę ponieważ słychać było głosu prostego zwykłego ludu. Petru bezpłciowy bez charyzmy Piechociński,Nowacka,Szydło i Kopacz to gadające roboty bez ikry i bez pomysłu. Nieznany Zandberg dobrze wypadł ale to nie mój świat. Gdyby był lewakeim o lewicowych odchyłach to na pewno zagłosowałbym na młody z Partii Razem lepsi oni niż ta kawiorowa palikociarnia czy komuch z SLD. Ja będę głosował albo na korwin albo na kukiz czyli na partie pozasejmowe przynajmniej nie na bandę czworga. Ale jestem nada za zamachem stanu dyktaturą a w konsekwencji na stworzenie słowiańskiej monarchii.

     Polubienie

    • 300 milionowe państwo wyszogradzkie brzmi dobrze zamiast polska czechy slowacja wegry ukraina bialorus litwa lotwa estonia może skandynawowie

     Polubienie

    • bardzo „ciekawe”, bo bardzo tendencyjne ustawienie kopaczowej i szydło. zamysłem takich miejscówek jest to, aby te laski nie były brane w krzyżowy ogień przez swoich rywali. istotniejszy jest skutek tej „ustawki”, bo były na obrzeżach a nie w centrum, hehe
     Korwina specjalnie wcisnęli obok kopaczowej, bo Korwin gdyby był dalej, to by ją non stop atakował – pitbul na smyczy 😉 bliski kontakt wystarczy do dwóch, trzech ataków aby pitbul był usatysfakcjonowany z siebie 😉
     co za matoły dla nich pracują? yyyy „profesjonaliści”

     Polubienie

 16. Kopiduch, ładnie składnie i mądrze. Ale Ci, co mieli się obudzić, już się obudzili a Ci, co mają spać, dalej śpią i z tego „pięknego” snu ich nikt nie wyrwie. Nikt, to dobre słowo, bo z tego cudnego snu wyrwie jeszcze co poniektórych tylko brutalna rzeczywistość, kiedy przyjdzie „złodziej w nocy”. tak było, jest i tak już zawsze będzie.

  BÓG + HONOR = OJCZYZNA

  DUCHOWOŚĆ + SZACUNEK = POLSKA

  życzę wszystkim śpiącym i wybudzonym zdrowia, siły ducha i dobrych ludzi dookoła

  Polubienie

   • dla siebie gmo, dla siebie. wszystko dla siebie i wtedy rzeczywistość zaczyna się mieniać – z mrocznej, w jasną;)
    ale mnie wqurwiają osły z wiejskiej, jak mówią: Musimy zachować standardy europejskie.
    no i jak można mieć nawet chore złudzenia, że oni chcą lepiej dla Polski?! Wystarczy się wsłuchać w te idiotyzmy, aby olać dziadostwo i robić swoje, bo co ma być, to będzie

    ps. będzie to, co musi być, wsłuchaj się w pierwotny rytm, zdarzeń nie przyśpieszy nic 😉

    Polubienie

  • Problem Polaków to przede wszystkim BÓG HONOR I OJCZYZNA. Czyli stawianie jakiegoś Boga ponad honorem i ojczyzną która jest na samym końcu to jak kurwa ma być dobrze w tym kraju jak Polacy mają niewolniczą mentalność . Zajmują się popierdółkami i trzeciorzędnymi sprawami i tematami zastępczymi.

   Polubienie

 17. „PRZYSZŁA WOJNA BĘDZIE WOJNĄ NIEWIDZIALNĄ. DOPIERO, GDY DANY KRAJ ZAWAŻY, ŻE JEGO PLONY ULEGŁY ZNISZCZENIU, JEGO PRZEMYSŁ JEST SPARALIŻOWANY, A JEGO SIŁY ZBROJNE SĄ NIEZDOLNE DO DZIAŁANIA, ZROZUMIE NAGLE, ŻE BRAŁ UDZIAŁ W WOJNIE I ŻE TĘ WOJNĘ PRZEGRYWA”

  FREDERICK JOLIOT-CURIE

  Polubienie

 18. O „efektach” więziennej tresury w „szkołach” dla kolejnych pokoleń „bydła roboczego” – patrz też znowu na „prawo morskie”, z korporacyjnym NAZWISKIEM wyszczególnionym oczywiście na tzw.”listach wyborczych”, gdzie dobrowolne oddanie „głosu” na jakąkolwiek marionetkę geszeftu „nie-rządowego” oznacza ciche przyzwolenie z poddaniem się totalitarnej dyktaturze handlarzy trucizn,narkotyków, niewolników i sprzedawców przyszłości !

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s