Afery

PAŃSTWO ISLAMSKIE MA BAZY W POLSCE? „ONI TU SĄ, SŁUŻBY SĄ BEZRADNE..”

Państwo islamskie ma bazy w Polsce? „Oni tu są, służby są bezradne..”

islamska inwazja na EuropeTrwa bezprecedensowa islamska inwazja na nasz kontynent. Co znane powszechnie, 80% członków tej islamskiej armii inwazyjnej to młodzi mężczyźni. Dokonują oni gwałtów, aktów przemocy i spustoszeń wszędzie, gdzie się tylko pojawią.

W wakacje państwo islamskie oficjalnie informowało, że ma w Europie już ponad 4400 zakamuflowanych żołnierzy. Teraz ta liczba z pewnością się zwiększyła. Czy państwo islamskie ma jednak swoje ukryte i czekające na rozkazy komórki w Polsce?

Wkleję poniżej kilka wypowiedzi, które wskazują na to, że tak właśnie może być. Wiadomo, że celem elit politycznych jest stworzenie w Europie człowieka o mentalności niewolniczo-feudalnej, niskiej inteligencji i niskiej empatii. Oni chcą by byli to ludzie zdolni pracować w fabrykach, jednak by nic nie kumali.

By niezdolni byli do rozwoju duchowego, by nic nie kumali i nie potrafili ogarnąć skomplikowanego świata globalnych zależności. I to się dzieje. Tylko komu tak bardzo zależy na ponownym cofnięciu ludzkości w rozwoju? Czy jest to siła „tylko” ludzka, czy może w grę wchodzą tu znacznie potężniejsze niż ludzie siły?

uchodźcy (2)Część osób studiujących nauki tajemne jest zdania, że jest realizowany plan cofnięcia ludzkości do starych, barbarzyńskich czasów. Według starożytnych manuskryptów, jesteśmy już ósmą technologicznie rozwiniętą cywilizacją od około 300.000 lat, odkąd miały miejsce wydarzenia w Edenie i odkąd zaczęła się „okupacja” naszej planety.

Ostatni raz miało to miejsce podczas upadku cywilizacji Atlantydów. Okrutny ziemski zarządca, w religiach nazywany imionami takimi jak: pan bóg, allah, jahwe, szatan, demiurg – z jakiegoś powodu preferuje ludność ciemną, gruboskórną, nieobytą z technologią. Ludność, która jest zajęta barbarzyńską, wręcz zwierzęcą walką o przetrwanie.

Wszystko sprowadza się do tego, że w różnych cywilizacjach występują dusze na najróżniejszym poziomie. W cywilizacji islamu, Azji, Bliskiego Wschodu, Afryki, dominują dusze noworodkowe i dusze niemowlęce. Tego typu dusze mają do przepracowania zupełnie inne lekcje niż dusze w naszej cywilizacji.

Dusze noworodków i dusze niemowlęce mają następujące lekcje do przerobienia:
-kontrola barbarzyńskich żądz i instynktów które na tych poziomach są niezwykle silne. To stąd w krajach islamskich jest ogromna ilość gwałtów, a sam gwałt jest de facto legalny, bo karana jest kobieta;
-próba choć częściowego zapanowania nad agresją i okrucieństwem, które na tym poziomie są jednym z głównych środków wyrazu siebie;
-konieczność – powtarzam, konieczność – ścisłego podporządkowania się społeczeństwu. Owszem, społeczeństwo niesie nieco bardziej cywilizowane wartości, niż barbarzyńska wspólnota plemienno-klanowa, obecna w islamie i Afryce. Jednak to właśnie to społeczeństwo niesie konserwatyzm, dulszczyznę, hipokryzję, zespół tematów tabu które ja nazywam „społeczną omertą„.

Zauważcie – my powoli uczymy się, że społeczeństwo nie jest wcale takie dobre. Zaś islamiści dopiero uczą się tworzyć w miarę nowoczesne i w miarę cywilizowane społeczeństwo. Czy widzicie ten rozdźwięk? Można to interpretować pod jeszcze innym kątem. Otóż wg nauk kabalistycznych, na Ziemi istnieje 7 poziomów świadomości:

1. Malchut – stan zepsucia, stan świadomości bliski zwierzęcemu – potrzeba bezpieczeństwa i przeżycia za wszelką cenę, silne impulsy i instynkty.
2. Hod – stan ubezwłasnowolnienia społecznego – potrzeba silnych doznań, emocji, ekscytacji, konieczność ulegania społeczeństwu, jego rygorom pełnym fałszu i hipokryzji (na tych dwóch pierwszych poziomach jest islam, przy czym na tym drugim poziomie jest mniejszość jednostek);
3. Netzach – dominacja egoizmu – potrzeba bogactwa, dominacji i władzy (czyli to co mamy teraz: bezwzględny, drapieżny kapitalizm, wyzysk, przemoc, rywalizacja, hierarchizm. Dominacja banków, korporacji, biznesu);
4. Tiferet – olśnienie świadomości – uczucie, serce. Jest to poziom gdy wreszcie do nas dochodzi świadomość, że nie można całe życie żyć pusto i próżno, jak na poziomach poprzednich. (do tego poziomu  zmierza teraz nasza cywilizacja – jest to poziom polityki, idei, aktywizmu, szerokiej działalności obywatelskiej, charytatywnej itp.);
5. Gewura, Chesed, Bina – mądrość – obfitość, poziom „maga” czyli osoby biegłej w wiedzy tajemnej, ale znowu nie tak do końca, nie w pełni..
6. Chochma – zrozumienie – uświadomienie. Poziom zerwania z negatywizmami poziomu poprzedniego, trochę w nim nawet smutku. Większy wgląd w boskość, większa pokora (ta prawdziwa, a nie udawana), ale wciąż brak pełni boskości;
7. Keter – korona stworzenia – sfera doznawania indywidualnego, stan boskości na Ziemi.

W linku poniżej macie rozwinięcie tych zagadnień. Poziomy świadomości dotyczą zarówno pojedynczych osób, jak i zbiorowości (np cywilizacji):
http://wiedzaduchowa24.sennik-mistyczny.pl/poziomy_swiadomosci,93.html

Islam nie powinien się mieszać z nami na naszych terenach. Oni mają swoje kraje w których powinni się rozwijać i przerabiać swoje życiowe i cywilizacyjne lekcje. My się nigdy nie porozumiemy. Oni zawsze nas będą nienawidzić za nasz liberalizm obyczajowy i to, co oni określają mianem „frajerstwa„, a co my określamy mianem tolerancji i człowieczeństwa.

A teraz szokujące cytaty o islamie:

PO nie bez powodu zapraszało wojska i agencje obcych państw. Komorowski nie bez powodu dał honorowe obywatelstwo Polski szefowi Mosadu!Kluczowe jednostki ISIS w większości mają legalne paszporty i bez przeszkód przechodzą granice lub od lat żyją na terenie Europy.
W Polsce ISIS nie miało żadnych szans utworzenia punktów. Punkty działań zostały utworzone przez służby przez ostatnie lata. Oficerowie ISIS idą do Polski spokojni bo miejsce już mają przygotowane, dodatkowo część już jest od dawna. Teraz tylko czekają na swoich żołnierzy..

___

Pół roku temu elity polityczne otworzyły portale, prawdopodobnie przy użyciu technologicznych zabawek typu LHC (Wielki Zderzacz Hadronów), Tevatron itd. Podłączyli się ostatecznie pod umysły islamistów z południowego wschodu i wydali im wytyczne do inwazji. Fala zaprogramowanych, przećpanych i podłączonych wręcz biomaszyn zaczęła zalewać Europę.

___

W poniższym cytacie nie chodzi tylko o bolszewików, ale o całą mentalność azjatycko-afrykańską:

Moralność to achillesowa pięta u zarządzających. Muszą oni być przebiegli i kłamliwi, a kandydaci na stanowiska administracyjne, usłużni i posłuszni. Bolszewiki zaprzedali Rosję, zamęczyli rodzinę carska, zbeszcześcili świątynie, relikwie, cerkwie, a co robił naród? Niechby chociaż milczał! Nie, on sam pomagał podpalić Rosję na wszystkich rogach, a nas spotykał kulomiotami. Aaaa teraz, teraz gdy bolszewicy zgięli go samemu w róg barani, zaciska mordę i robi ponurą twarz. Robi ponurą twarz, ale liże nogi nowego pana.. Wszystkie narody będą robić to samo, gdy przyjdzie Azja. Zobaczysz!
~Józef Mackiewicz

___

Post ten będzie o Islamie. Ostrzegam, że będzie zawierał drastyczne treści, video jest drastyczne, komentarze poniżej także będą drastyczne. Moim celem nie jest nawoływanie do nienawiści tylko pokazanie co niektórym ludziom mającym klapki na oczach co się dzieje w państwach w których panuje Islam. I że nie mamy żadnej płaszczyzny wspólnej z tymi ludźmi jeżeli mowa o kulturze. Jedyne podobieństwo to takie, że jesteśmy ludźmi. W przeważającej większości ci ludzie nie chcą się integrować- nikłe wyjątki tylko potwierdzają tą regułę.

Islam to przede wszystkim nie religia. To jest religijnopodobny twór wymyślony przez sadystów (mężczyźni), masochistów (kobiety, często broniące cielesnych kar na nich, a także bijące i zabijające w morderstwach honorowych inne kobiety) oraz pedofilów (Mahometh poślubił 6-latkę; zaczekał do skonsumowania małżeństwa „aż” 4 lata- cóż za miłosierdzie w rzeczy samej :/). Celem nadrzędnym Islamu jest wychowanie sobie posłusznych żołnierzy i przede wszystkim stworzenie państwa opartego na szariacie.

Kobieta w Islamie to istota nie posiadająca duszy. Kierują nią tylko prymitywne żądze oraz pragnienia, a to wprowadza chaos więc Mahomet zalecił w Koranie bicie kobiet dla ich kontroli. Ponadto czytamy w Koranie, że kobieta to jak połowa mężczyzny, jej słowo jest połowę wartę co słowo mężczyzny (nie muszę chyba tłumaczyć jak wygląda ich szariacki sąd nad kobietą skoro mają taką zasadę). Kobieta ponadto jest przyrównana w Koranie do zwykłego pola. Pole jest własnością mężczyzny. Mężczyzna może sobie zrobić co tylko chce i kiedy chce ze swym „polem”. Orze jak może- zapewniam.

Mówi się, ze to religia miłości, że kobietę, a owszem, należy bić, ale tak, żeby nie pozostawiało to widocznych śladów na jej ciele. A jaka jest rzeczywistość?

Nie zapominajmy, że w Islamie nie ma głównego teologa. Każdy sobie interpretuje Islam jak chce- wielka samowolka. Stad tyle tam konfliktów. Jedni trzymają się dosłownie Koranu, drudzy szukają w nim jakichś wzniosłych (hahaha- sorrry) metafor tworząc wywody jakoby ta „religia” szanowała kobiety i była cudowna- słowem intelektualny bełkot.

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Podsumował: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

18 odpowiedzi »

 1. Owych uchodźców zaprasza KRK. KRK musi być tzw. oblężoną twierdzą, czyli musi być wróg. W braku wroga trzeba go wytworzyć lub sprowadzić. Czy to nie dziwne, że ani papież KRK, ani episkopat Europy, ani episkopat RP nie tylko nie protestują, ale każą nam Polakom przyjmować uchodźców. Miłujcie nieprzyjacioły swoje. Miłujemy, a oni już w tym roku wymordowali nowe dane 526 000 wyznawców Jezusa. Allah jest wszak miłosierny. Posyła tych męczenników wprost do raju. Allahu akbar.

  Polubienie

 2. Kto realizuje jaki plan ? Kto z obecnie żyjących odpowiedzialny jest za powstanie islamu ? Nikt !!! Pewne rzeczy się po prostu dzieją jak tsunami w Japonii i inne zjawiska przyrody. Tak po prostu jest. Nikt za tym nie stoi. To nie człowiek ( istota marna i niedoskonała ) kształtuje Rzeczywistość. To Rzeczywistość ( doskonałość ) kształtuje człowieka. Człowiek nie ma aż takiej władzy żeby cokolwiek znaczył, a ludzie którzy stoją u władzy to są ludzie przeciętni odzwierciedlający średnią społeczeństwa. Człowiek to puch marny wobec Rzeczywistości, nie jest zdolny żeby kierować świadomie jakimikolwiek procesami zachodzącymi na Ziemi. Procesy te zachodzą poza świadomą wolą człowieka.

  Polubienie

  • „Ponieważ materia z natury jest kwantowa, to nie jest możliwe dowolne zmniejszenie tego oddziaływania. Mianowicie jeżeli dokonujemy pomiaru, to wynik tego pomiaru w sposób istotny zmienia stan naszej wiedzy o mierzonym obiekcie – natomiast zmiana naszej wiedzy nie jest niczym tajemniczym.”
   Heller M., Wszechświat u schyłku stulecia, Kraków: Znak, 1994, ISBN 83-7006-348-9

   Nawet świat u mierzalnych podstaw jest taki, że jedynie możemy go obserwować, wszystkie systemy fizyczne dadzą się opisać w postaci pewnych funkcji, z których wynika, że każdy układ fizyczny jest bierny – obserwuje inny i zmienia swój stan (wiedzy) o przeciwnym, a sam czyn zmiany stanu jest obserwacją, czyli niczym nadzwyczajnym – inaczej czas działałby w przeciwnym kierunku :-).

   Jest wiele interpretacji, każda choć wynika z obserwacji naukowych, jest już sama w sobie niepotwierdzoną empirycznie teorią i filozofią. Więc nawet wiedza o świecie jest kwestią wiary – w tą czy inną teorię stanów.

   Nasz świat, bez uznania istot wyższych jest już na tyle paradoksalny i tajemniczy, że nie potrzebujemy dodawać do tego istot i sił wyższych, chyba, że przez brak jego zrozumienia wytłumaczymy sobie pewne zjawiska istnieniem tego typu rzeczy.

   Polecam zapoznanie się z tematem mechaniki kwantowej – te rzeczy są prawdziwe a wychodzą poza rozumowanie przeciętnego człowieka, podobnie jak duchy i siły paranormalne.

   pozdrawiam

   Polubienie

 3. Skoro Mosad lub CIA moglyby instalowac islamistow,to mozna zrozumiec dlaczego Watykan tak nawoluje wiernych do otwierania wrot na ta szarancze.Swego czasu pisano wiele o agentach CIA i Mosadu i ich wplywie na polskie zakony ,szczegolnie te elitarne podlegle Watykanowi.Juz po 45 roku UB zaczelo sie centralizowac z kosciolem katolickim w Polsce.Wiekszosc myslicieli katolickich w owych czasach bylo przechrztami o wielu profilach agenturalnych.Zdarzali sie zakonnicy z tzw,elitarnych zakonow ,ktorzy byli wiernymi teologami po instytutach papieskich ale jednoczesnie byli agentami SB I KGB lub CIA.Dzisiaj juz mnie nie dziwi dlaczego kosciol katolicki w Polsce ,remontuje na potege bydynki aby w nich przyjac uchodzcow z Bliskiego Wschodu I Afryki. Watykan,CIA,Mosad,Islam moga byc kierowane ta sama mysla I czynem przez tych samych wykolejonych psychiczne zboczencow.

  Polubienie

  • wszystko co wymieniles jest robione pod dyrektywę księżycowego mongola ET yahwe który chce nas wymordować i zastapic jego pol automatami Azjatami, kropka. reszta ze pieniądze ropa illuminati inne bzdety to przy okazji, yahwe ma kopie (klona) każdego zydsaksona w prawie kazdym rzadzie wiec jak odmawiają wykonania rozkazu to najpierw paralize nocne pozniej ze zabija rodzine później za zaibija gościa i idealny klon będzie robil wszystko co mu się kaze, obama posiwial w pare miesięcy to raczej dziwne żeby tak kampania prezydencka wykanczala…

   Polubienie

 4. Najpierw obalono brutalne reżimy w wielu krajach islamskich. Kazano wyzwolonym uprawiać demokrację. Tyle tylko, że ludność wyzwolona jest zbyt opóźniona w rozwoju, aby wytworzyć taką demokratyczną strukturę. Mamy tego skutki. Dawanie wysokich socjali wszystkim przybyszom to następna sprawa. Tolerowanie ich antypaństwowego zachowania to droga do totalnej anarchii zakończona powstaniem nowego państwa totalnego. Aparatu opartego na zamordyzmie. Co dalej? Dokąd idziesz Europo? Zmiana religii, zmiana ludności nic ci nie pomoże. Europo obudź się.

  Robotników z imigrantów raczej nie będzie. Ci przybysze wcale ni przybyli tu do nas, aby na nas pracować. To oni chcą być na naszym utrzymaniu. Oni, ich dzieci i wnuki. Poza tym wszędzie następuje automatyzacja produkcji. Na razie jeszcze działają montownie w krajach pozwalających eksploatować swoich obywateli najniższą możliwie płacą, za najżmudniejszą pracę. Na razie. Bo za parę lat wszystkich ludzi zastąpią pracujące o wiele prędzej, wydajniej, dokładniej automatyczne linie technologiczne.

  Kultura nowych dzielnic imigrantów powoli upada. Masowo szerzy się tam przestępczość. To, że przybysze popełniają więcej przestępstw niż ludność miejscowa jest powszechnie znane. Kupy żebraczek z dziećmi na naszych ulicach przetoczyła się i przez nasz kraj. Teraz idą takich żebraków miliony. Tyle tylko, że oni nie proszą. Oni żądają. I Europa daje. Zjawiają się wciąż nowi. To studnia bez dna. Zwykła czarna dziura.

  Każda prawda o obcych jest w przekaziorach pokazywana jako atak na mniejszości etniczne, jako rasizm, ksenofobia etc. Niestety publikatory w RP nie są w polskich rękach. Mają je obcy. A ci nie zawsze dbają o nasze polskie interesy. Prasa katolicka jest z kolei zależna od Watykanu. A ten jak już dziś każdemu wiadomo każe przyjmować coraz to nowych uchodźców. Siła złego na biednego.

  Czy islamiści mają swoje bazy w tym kraju? Nie mam na to żadnych dowodów. Brakuje na razie faktów. Każda rodzina muzułmańska to ich baza. Każdy chciwy na kasę Polak to ich agent. Pieniędzy na agenturę dal ISIS nie brakuje. Sponsorów zapewne również. Tylko czekać, jak na Zachodzie, a potem i w tym kraju zaczną wybuchać bomby. Zaczną być mordowani dziennikarze. Tak jak w Paryżu. Na ulice polskich miast wejdą islamskie patrole. Powiedzą wam Polki i Polacy jak macie się ubierać, co jeść i co pić. Na koniec zapanuje tu prawo szariatu. A zatem sprowadzajmy. Czesi, Węgrzy, Słowacy nie chcą być parobkami młodych, zdrowych, pragnących jedynie płodzić coraz to więcej potomstwa, byczków. Dotyczy to nie tylko imigrantów. Pomagajmy tym, którzy wrócą do swoich krajów.

  Posumowanie. Na razie można domniemywać o istnieniu baz ISIS. Dowodów brak. Ale gdzie skupisko wyznawców, tam baza. Kto ma kasę, ten ma bazy. I to nie tylko o islamistów z ISIS chodzi. Allahu Akbar. Alejkum salam.

  Polubienie

  • każdy nowy meczet to nowa baza isis, meczety to kon trojański od tego wszystko się zaczyna, meczet-kebab-gwlaciciele-nożownicy-mordercy-rzez białych w milionach allah akbar

   Polubienie

 5. Rozwój to rzeka, na której nie da się zbudować trwałej, skutecznej tamy, w której wyrwa lub rozciągnięte w czasie podmywanie przez wody podziemnego źródła, prędzej czy później zniszczą zaporę, dając płynącej wodzie mniej lub bardziej spokojny spływ do celu.

  Jarek pyta:
  ,,Tylko komu tak bardzo zależy na ponownym cofnięciu ludzkości w rozwoju? Czy jest to siła „tylko” ludzka, czy może w grę wchodzą tu znacznie potężniejsze niż ludzie siły?”

  Nie ma powodu, aby sądzić, że takowych sił nie ma. Pozytywnych i negatywnych. Istnieją w dżungli prymitywne[nasze obraźliwe określenie] plemiona, istnieją barbarzyńscy islamiści[nie wszyscy] i istnieją bardziej od nich cywilizowani europejczycy. Czy na tych ostatnich skończył się rozwój? Tylko ignorant uzna, że tak jest.
  Dla ryb żyjących w wodnym świecie jego granica [powierzchnia wody] jest przeszkodą nie do pokonania.
  Nie mogą ,,przejść” do wyższego świata. Dla nich to astral. To astral w którym my żyjemy!
  Istniejemy w równie potężnym oceanie powietrznym, który też ma swoją, dla nas nie przekraczalną powierzchnię.
  W pojmowaniu tego co ,,wyżej” podobni jesteśmy rybom. Coś co jeszcze ludzki umysł nie ogarnia, uznaje za domysł lub stan nieistniejący. Jesteśmy czymś w rodzaju pomostu, ponieważ cechuje nas dualizm materialno duchowy. Sa wśród nas tacy, którzy na tyle mocno rozwinęli w sobie aspekt duchowy[narzędzie poznania i doświadczania], iż wiedzę o wyższych szczeblach ŻYCIA uznają za oczywistość.
  Zatem wyższe moce istnieją.
  Podobnie jest z pokarmem. Ryby żywią się planktonem, a dokładnie energią z niego, my zjadamy ryby, a w zasadzie energię w nich zgromadzoną, a z nas ktoś wysysa energię. Nas nie musi fizycznie zabić – równałoby się to ze zniszczeniem generatora energii. Bardziej chodzi o zwiększanie mocy generatora, który wysyła wibracje o niskich częstotliwościach.
  I co ciekawe wiemy o tym, a mimo wszystko nastawiamy nasz potencjometr na niskie emocje, pobudki, negatywne działania. Czujemy się z tym do kitu, ale nadal tak postępujemy. Dlaczego? Przecież mamy wolną wolę.

  Nie możemy poddawać się coraz bardziej szerzącej się modzie, w której nie ma miejsca na opis piękna, wzruszenia, ekscytację, melancholię, radość. Nie ma też przyzwolenia na smutek i żal – wszelkie przejawy duszy moda ta każe tłamsić a człowiek ma udawać twardziela. Tyle że dusza upomni się o siebie. Niekarmiona zaczyna cierpieć, a wraz z nim nasze ciało. Tylu smutnych, zamkniętych w sobie ludzi chodzi po ulicy. Gdzieś pędzą, za czymś pędzą. Tylko kalendarze mówią im o porach roku, a gdy już w życiu mogą coś zauważyć, to widzą już tylko jesień.

  Przepraszam, że tak trochę smutno kończę.
  Dlatego więc przerywam i podkręcam wyższe częstości.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

  • Krystyno brawo,bo jak zwykle masz rację,ja od zawsze wszem i wobec powtarzam,że to my napędzając złe emocje,karmimy te złe byty-istoty swoimi złymi energiami.Gdybyśmy wreszcie wszyscy to pojęli i zmienili swoje postępowanie,zaraz świat wokół nas byłby inny,lepszy.Przestańmy karmić naszego kata,to są jego ostatnie podrygi,on nas napuszcza na siebie,a my się dajemy wkręcać.Przecież zło nie może zwyciężyć i to zależy tylko i wyłącznie od nas samych.To panujące obecnie ZŁO które żywi się naszymi złymi emocjami,odejdzie gdy ich zabraknie,czy to tak trudno zrozumieć.

   Polubienie

  • poetyckie bardzo tylko ciekawe czy wszyscy pojezusowi tutaj, nawet jezeli twierdza ze nie sa, zaklinacze swiata by byli wstanie bronic nas karabinem przed azja i afryka w razie już nadchodzacej inwazji ? zaloze się ze niby niejezusowi tutaj nie wystrzela ani jednego naboju i dadza się zabic bo pan/los/swiatlo/chuj tak chciał… wg mnie zyjac tu w 3d musimy się skupic na zapawnieniu naszym przyszlym pokoleniem naszych slowianskich genow a nie wpuszczać domieszki cygańskiej krwi arabow i murzynow czarna czy azjatycka polska nie będzie polska i slowianskie dusze milujace planete nie będą reinkarnowac tutaj i wszystko przemieni się w afrykanska sodome i gomore, dzicz nie niesie z soba absolutnie nic wartościowego oprócz kebaba oczywiście który jest notabene chemicznym swinstwem ze sklepu makro gdzie można kupic caly gotowy rozen do topienia skład jest miesopodobny plus wypelniacz sojowy plus najgorsza chemia dlatego nie można się tym najeść na długo bo nie ma miesa w miesie a soja jako substytut nie daje rady, organizmu się nie oszuka, przez rodzenie dzieci przygotowywujemy sobie ciala do naszej następnej reinkarnacji, dusze dzieci mogą być duszami rodzicow dziadkow pradziadkow i odwrotnie dlatego tak wazna jest slowanska genetyka, nie będzie blondynow/ek z szafirowymi oczami możemy się pozegnac z nasza reinkarnacja na tym terenie, slowianska dusza nie wejdzie w araba, tak jak ja nie wejde w arabke czy murzynke astralnie czy fizycznie (nawet po alkoholu)

   Polubienie

   • GMO nie bądź taki czarnowidz,wszystkie istoty inkarnowane,zresztą poraz ostatni są istotami tej samej świadomości co my,mają tylko do odpracowania trochę więcej,należy im tylko współczuć a nie potępiać,spróbój ich pokochać a zobaczysz cud.Ja wiem,że my Słowianie jesteśmy potomkami rasy centralnej ale to nie upoważnia nas abyśmy traktowali inne istoty żle.Bo to dla nas może skończyć się żle.Chociaż jesteś raptusiewicz to i tak cię kocham ty ty ty ……..

    Polubienie

    • aniu myślisz jak kobieta i ci tego nie bronie, ja wale w ryj jak mie skośne czy ciapate wejdzie na podwórko nie zamierzam go kochac, pozatym kto im kazre karme akurat odpracowywać w lozku z naszymi białymi kobietami ? aniu za dużo tego Jezusa w tobie, slowianie tacy nigdy nie byli i nie będą to jest wizja yahwe przeznaczona dla slowian żeby zabic ich ducha bojowego u zydow arabow i mongolow jahwe wzmacnia ducha bojowego u nas rozmiękcza do stanu galarety prawie, aniu za dużo hokus pokus w tobie za mało woli przetrwania w 3d

     Polubienie

   • Oj mylisz się bardzo co do mnie,ja po prostu mam inne metody walki jak to kobieta,ty jak widzę od razu z grubej rury,ale według mnie to nie zawsze zdaje egzamin.Gdyby nie wasz męski raptus to nie byłoby tylu wojen a co za tym idzie tyle krzywd wyrządznych niewinnym dzieciom i ich matkom.Prześledż historię i tak z ręką na sercu powiedz ile wojen wywołały kobiety a ile mężczyżni.No………?

    Polubienie

    • wojny sa miedzye najezcami z Oriona a białymi z Andromedy, mezczyznii biali sa napuszczni przez yahwe i jego zydomongolskich agentow jeden na drugiego to nic nowego kiedyś napuścili atenczykow na atlantczykow do bratobujczych walkwiec, finski zyd putin i pol czarny sakson obama maja za zadanie napuscic białych z Europy na białych z ameryki, my niestety biali mezczyzni nie mamy tu nic do gadania, jedyne co mozeny zrobić to tłuc arbaba i skosa żeby nie czuli się tu komfortowo i wracali tak szybko do siebie jak tu przyjechali, bo wcześniej czy później będę z tego pol swinskie bekarty jak w stanach bez przyszłości sensu zycia czy przynaleznpsci, mam znajoma wpadla z czarnym i dzisiaj pol hybryda woli tatusia bo bardziej wygląda jak ona niż mamusie, zostawić kobieta rzady to zaraz rakiety by lataly jestescie za emonocjalne większość z was przynajmniej to tak pozornie wygląda ze byłoby lepiej w zenskim rzadzie szczególnie u nas gdzie 3/4 pan ma zydowskie wredne geny

     Polubienie

 6. To Watykan powołał do życia Islam, dlatego nie protestują przeciw temu systemowi.
  Proszę sobie poczytać wwwAlberto.pl Czy słyszał ktoś z was o byłym jezuicie Alberto Rivera ?

  Polubienie

  • wszystkie religie powolal ksiezycowy sin=asmodai do ostatecznego zniszczenia białych, ostateczna walka to arabstwo wycinające białych w europie a później niedobitki dobijane przez chinska/zydowska armie, w stanach białych maja wymordowac chinczycy stacjonujący obecnie w meksyku i kanadzie i w specjalnych strefach fabrycznych ktore obama powolal do zycia gdzie niby miliony chinczykow produkują nam buty i tablety a tak naprawdę to obwodowa armia chinska gotowa do walki w pare dni, to oczywiście nie jest wiedza na poziomie obamy, obamie się tylko zamydla oczy np jakie to korzysci moga z tego poplynac itd. a jak by zazadal np odwiedzić taka strefe 51 czy inna to legalnie go mogą tam zastrzelić, ameryka to kraj rządzony przez szaraków a oni sa lewa reka yahwe zwanego także sin’em czy chcemy czy nie chcemy, wogule znowu mamy setki zlych wyrazen z sin skurwy-sin sami poglowgujcie ile slow jest od sin także od sim sir itd, a angielskie slowo sinister sin wiadomo yahwe a ister czy astar czy ester zwana krzakem w bibli to zona yahwe rownie diabelska jak mężulek sin się wkurwial ze mu zabiera klientele i kazal zydom pozmieniać jej imie na krzak – bush z angielska to tyle na dzisiaj drogie owieczki
   PS
   przyszlo mi podczas medytacji ze wszystkie swinskie rasy maja nie swiecace się matowe smoliste wlosy i jeszcze pare rzeczy ale już nie pamiętam wszystkiego, zgadzacie się z tym ?

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s