Afery

KULISY PRZESTĘPCZEJ DZIAŁALNOŚCI NOWOCZESNEJ [POBIERZ AKTA] MATERIAŁ JEST SZOKUJĄCY!

Kulisy przestępczej działalności Nowoczesnej [pobierz akta] materiał jest szokujący

nowoczesna aferaNie wiem kim jest Zbigniew Stonoga i jakie zadanie ma do wykonania. Jako trochę naiwny romantyk rozważam jedną kwestię. Jest to człowiek „czynników patriotycznych” ze spec służb, które są przerażone dewastacją struktur państwa, jakich dokonało PO i PSL. Stąd jest on nietykalny, stąd nie poszedł siedzieć choć teoretycznie musiał.

Zbigniew Stonoga upublicznił szokujące maile o właściwie mafijnych zachowaniach ludzi partii banków i korporacji, czyli Nowoczesna. Tym powinny zająć się służby specjalne – działalnością Nowoczesnej bankiera Petru.

Oto dowody na przestępczą działalność Nowoczesna Ryszarda Petru. Baza danych ma około 273 megabajty (mb):
https://www.wetransfer.com/downloads/b156014983b8c6a0fdfaecdfbed8482820151013231857/f97ee4

Pomijając kwestię samego Stonogi. Ryszard Petru i jego partia bankierów, Nowoczesna, to nic innego, jak szalupa ratunkowa dla systemu. Może nie dla tych konkretnych ludzi systemu jak Kopacz czy Tusk. Tusk uciekł z kraju jako pierwszy szczur z tonącego statku i jest nietykalny. Ewa Kopacz i jej partia idzie na dno. Wiele wskazuje na to, że są to tak szaleni i psychopatyczni ludzie, że gotowi są pociągnąć na dno cały kraj za sobą.

Ostatnio wyciekły dane, iż Ewa Kopacz godziła się przyjąć nie 7000, ale aż 100.000 islamistów do Polski. Z czego większość to młodzi i bardzo agresywni mężczyźni o roszczeniowej postawie. Mnóstwo z tych ludzi to po prostu armia inwazyjna państwa islamskiego, która ma za zadanie wywołać destabilizację i chaos na niewyobrażalną skalę w Europie.

W dodatku od pewnego czasu oficjalnie wiadomo, że UE pełni funkcję IV rzeszy niemieckiej. A kanclerz Angelę Merkel która najpierw sterroryzowała Grecję, a potem Polskę i inne kraje ws islamistów, można porównać do nowego wcielenia Adolfa Hitlera. Mówi się już o obowiązkowym systemie przyjmowania kolejnych i kolejnych dziesiątek, a potem setek tysięcy uchodźców.

To ma zaproponować Angela Merkel – przymusowy system przydzielania kwot islamistów. Bo rzeka imigrantów nie ma końca. W tym roku będzie ich 2 miliony, w przyszłym 10 milionów, za 2 lata – 200 milionów. Ostatecznie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce mieszka około 3 miliardy ludzi, i wg prorządowej lewicy, powinniśmy ich tu wszystkich ugościć.

Chodzi więc o ratunek dla systemu. Systemu, w którym Polska jest wyzyskiwanym na potęgę krajem Trzeciego świata, kolonią dla zachodnich banków i korporacji. Które mają u nas liczne przywileje (niemal zupełny brak kontroli), płacą dużo mniejsze podatki lub ich w ogóle nie płacą, wyprowadzają zysk za granicę, wyzyskują naszych pracowników i płacą im głodowe pensje. Wszystko to w imię kapitalizmu kolonialnego, neoliberalnego, którego trwanie chce zapewnić Nowoczesna i ludzie Petru.

Obecnie partia Nowoczesna Ryszarda Petru ma bardzo silną promocję w mediach. Media poświęcają jej niewspółmiernie dużo czasu antenowego. Jest promowana także na pierwszych stronach gazet. Portal Tomasza Lisa, NaTemat.pl kiedyś postawił sprawę jasno, dając artykuł o tytule: „Ryszard Petru ‚supertuskiem’ dla lemingów?„. Najśmieszniejsze jest to, że to właśnie kredytobiorcy frankowi z których często wywodzi się grupa zamożnych lemingów, została najbardziej brutalnie oszukana przez Ryszarda Petru.

To właśnie tacy „eksperci” jak Petru długie lata przed 2008 rokiem hurraoptymistycznie nakłaniali Polaków do jednej wielkiej bankowej, przestępczej spekulacji. Czyli do kredytów branych we Franku szwajcarskim. Jest to złodziejstwo w majestacie prawa, zbrodnia w białych rękawiczkach. Polecam dociekliwym osobom interesującym się ekonomią zainteresowanie się tym, co tak naprawdę jest nie tak z tymi kredytami frankowymi. Które tak naprawdę wcale kredytami frankowymi nie są.

Autor: Jarek Kefir

Czy uważasz moje artykuły za wartościowe? Za odkrywające coś więcej niż te w nastawionych zarobek i dezinformację mediach? Uważasz że wnoszą do Twojego życia coś pozytywnego? Możesz wesprzeć ideę mojej strony, jest to dobrowolne i nieobowiązkowe. Nie ma u mnie abonamentów, przymusowych prenumerat, cen za artykuły.
–Poniżej opisałem, jak to zrobić, link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

3 odpowiedzi »

 1. -”Zbigniew Stonoga upublicznił szokujące maile o właściwie mafijnych zachowaniach ludzi partii banków i korporacji, czyli Nowoczesna. Tym powinny zająć się służby specjalne – działalnością Nowoczesnej bankiera Petru.”–

  I SB zajęły sie bardzo solidnie. desygnujac do walki o darmowe stołeczki i szampany stołeczki swoich pupilków z popisu-psl-lsd. żeby nic z pańskiego stołu nie dostało sie w brudne łapki motłochu..
  Banki i farmacja rządzą i nadal będą rządzić..

 2. peło to czysty kryminał.. Stonoga udowodnił i co?
  I g…o !
  To nie są polskie partie, i… Tyle..
  Ale z dwojga złego…
  Kukiza zamilczeli na ‚śmierć’, telawizja wysterowała społeczeństwo, a nawet gdyby..
  Wystarczy odpowiedni algorytm, aby właściwie zliczyć głosy.
  Jak kumulacje w totku, ‚amerykańska’ firma gtech…..

 3. Pan Stonoga jest osobą którą ten kraj skrzywdził. Założono mu ponad 100 spraw sądowych. Fikcyjne zarzuty. Popełniał przestępstwa gdy siedział w więzieniu. Bilokacja? Jak są takie fałszywe zarzuty, to choćby ktoś pokazał ten 101 prawdziwy, nie uwierzę. Jeśli to co Stonoga mówi jest prawdą, to nasz system sprawiedliwości jest wyjątkowo niesprawiedliwy. Niedawno sąd pomylił PESEL i na skutek tego okradziono z kasy niewinną osobę. I co? I nic. Sądowi wszystko wolno. Nad tymi materiałami tez trzeba z miesiąc siedzieć przy ich czytaniu. Jeśli to co piszecie jest prawdą, to nie potępiajcie mnie za to, że nie chodzę na wybory. Każdy pełnoletni niech robi to co uważa za słuszne. Kler KRK każe iść na wybory. A ponieważ KRK jest narzędziem Watykanu to nie polskie interesy reprezentuje. Kler chce, aby ludzie ich słuchali. Dobro Watykanu rzecz pierwsza. Potem KRK w Polsce. A naród polski na samym końcu. Mamy wszak KRK jako Święty Kościół Powszechny. Albo jesteś sługą KRK, albo bogiem. A wtedy jako bóg sam jesteś sobie sterem, okrętem, żeglarzem. Jako bóg sam sobie układaj program twojego działania bogu. Wracając do tematu. TOTALNA WŁADZA TOTALNIE KORUMPUJE. A te akta/o ile są prawdziwe/ to owoce drzewa. Po owocach poznajemy drzewa. Ludzi też. Po owocach ich poznajcie.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.