Afery

ANGELA MERKEL TAK JAK HITLER CHCE STWORZYĆ WIELKĄ RZESZĘ NIEMIECKĄ

Angela Merkel tak jak Hitler chce stworzyć wielką rzeszę niemiecką

uchodźcyTak głosi jedna z teorii – że gdy zapanuje chaos związany z imigrantami, to będzie on pretekstem do wprowadzenia państwa policyjnego. Przez zwolenników teorii spiskowych nazywanego new world order. Najpierw oczywiście stany zjednoczone europy, przemianowane potem na IV rzeszę niemiecką, bo o to w tym planie chodzi – nie oszukujmy się.

Ja osobiście jestem zwolennikiem teorii, iż chodzi tutaj o zagładę naszej cywilizacji. Jak i zastąpienie uwrażliwionych i cywilizowanych Europejczyków, ludami barbarzyńskimi.

07.10.2015. Wystąpienie prof. Ryszarda Legutko podczas debaty w PE:

Przeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!
Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..
Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty
Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Reklamy

28 odpowiedzi »

 1. ===Jak i zastąpienie uwrażliwionych i cywilizowanych Europejczyków, ludami barbarzyńskimi.===

  Wszystko na to wskazuje…
  Cała nadzieja w otrzeźwieniu Europejczyków, ale na to nie widać perspektyw.
  Polskę może to ominąć..
  Paradoksalnie przez naszą wykreowaną biedę..
  Choc jest tu jeszcze co ukraść i zagrabić.

  Polubienie

   • Na aktualnym, autentycznym nagraniu (w arcie) ma krótki podbródek, nie tak jak na zdjęciach, które przecież można przerobić. Najważniejsze do rozpoznania są uszy, jednak „mała” ma je zasłonięte.
    Śmierć Hitlera oraz jego świty, wraz z rodzinami jest mocno podejrzana, może wręcz naciągana. Zastrzelili swoje rodziny, dzieci i popełnili samobójstwa a potem lokaj polał ich benzyną i nic po nich nie zostało. Żeby spalić doszczętnie ciało/zwłoki należy utrzymywać temperaturę 1200 stopni przez kilka godzin.
    Może tak jak „sławny” doktor Mengele, Anioł Śmierci, który dożył w zdrowiu i spokoju aż do 7 lutego 1979, (Bertioga, São Paulo, Brazylia), przenieśli się w inne części świata?

    Polubienie

    • wszystkich co bardziej wartosciowych pozabierali prawie, w norymberdze paru musieli poswiecici zeby wygladala realnie, bez duszy jest wiekszosc mongolow tylko maja egregora tj pilota yahwe, dlatego moga jesc ludzkie noworodki delfiny psy i koty moga mordowac bez cienia winy, wszedzie gdzie biali sa pomieszani z mongolami nawet w najdrobniejszym stopniu moze wykluc sie hitleryzm i jemu podobne, bawaria to polmongoly moze tego nie widac ale tak jest to samo bulgaria albania rumunia turcja arabstwo no i azjactwo ale to wiadomo, bushy clintony to tez mongolstwo te lukowate oczy ich zdradza zawsze, laura bush to juz typowy reptyl/mongol yahwe

     Polubienie

    • @gmo
     ==w norymberdze paru musieli poswiecici zeby wygladala realnie, ==

     dokladnie tak!

     Czy mógłbyś podać jakieś linki, żeby szerzej o tych ‚mongolskich’ się zaznajomić?
     Khazarach itd. ?

     Polubienie

 2. A z czego ona utworzy tą ,, WIELKĄ RZESZĘ NIEMIECKĄ ,, . Na dzień dzisiejszy Niemcom grozi wynarodowienie i to chyba jest przykre . Poróżniła nas historia którą tworzył żydowski Watykan , lecz jedno jest pewne SĄSIADOM SIĘ ŹLE NIE ŻYCZY .

  Polubienie

  • Cytuję: ,, Polaczek, czw., 06/10/2011 – 11:13

   „Farben było Hitlerem i Hitler był IG Farben”

   Amerykański Senator Homer T. Bone do Komisji Senatorów do Spraw Wojskowych 4 czerwca 1943 r.

   Szef

   Dla I.G. Farben pracowało wielu niemieckich naukowców, m.in. chemik i przedsiębiorca Fritz Termeer, czy też posiadacz patentu na cyklon B i oficer operacyjny I.G. Farben Carl Wurster.

   Carl Wurster, podczas II Wojny Światowej szef firmy chemicznej produkującej gaz Cyklon B do Auschwitz, oraz oskarżony w Norymberdze przed Trybunałem ds. Zbrodni Wojennych, już w 1952 został szefem firmy BASF. Funkcję tę pełnił przez wiele lat. W latach 1960-1972 sprawował urząd wiceprezydenta Towarzystwa Maxa Plancka. Wśród wielu intratnych posad jakie zajmował należy wymienić stanowisko członka zarządu Deutsche Bank. Fritz ter Meer, skazany w Norymberdze za ludobójstwo i zmuszanie do pracy niewolniczej w związku ze zbrodniami w Auschwitz, w 1956 objął na ponad 10 lat stanowisko prezesa firmy Bayer.[1]

   Złota Anjela z Helmutem

   Podczas gdy Carl Wurster wciąż zajmuje pozycję szefa BASF, w 1960 roku odnajduje młodego, obiecującego pracownika o nazwisku Helmut Kohl. Promuje jego polityczną karierę prosto do urzędu Kanclerza Niemiec.

   W czasie sprawowania urzędu kanclerza, Kohl wymienia dwóch preferowanych następców, którzy po jego kadencji mogliby poprowadzić Europę w ręce wielkiego biznesu: Angelę Merkel (dzisiaj Kanclerz Niemiec) oraz Wolfganga Schaeuble (dzisiaj Spraw Wewnętrznych).
   Głównym zadaniem Wolfganga Schaeuble jest przemiana Europy w Orwellowską wizję policyjnego miasta, celem utrzymania kartelu u władzy. Zarówno Merkel jak i Schaeuble kontynuują realizację zadań kartelu chemiczno-farmaceutycznego.”

   Powyższy tekst pochodzi z 2011 roku.
   I jak wam się podoba taka podstawa wizji Europy? Intuicyjne przeczuwanie przez Jarka zamordyzmu Europy zdaje się mieć pokrycie z rzeczywistością.

   Dr Rath (wykłady, z polskimi napisami) dokładnie wyjaśnia jak powstawały niemieckie kartele farmaceutyczne (od 1925 roku, aż po dzień dzisiejszy), w jaki sposób inicjowały wojny swiatowe i jaka jest ich polityka obecna.
   Angela Merkel, zanim objęła urząd kanclerza, była pracownikiem jednego z karteli. Kohl z resztą też. Bardzo ciekawe materiały. To nie teoria spiskowa, to fakty.

   donar73 piszesz piękne słowa: ,, SĄSIADOM SIĘ ŹLE NIE ŻYCZY”

   Myślę, że na wstępie należałoby zdefiniować słowo ,,sąsiad”.
   Jeżeli hitlerowscy ludobójcy bezkarnie piastują wysokie stanowiska urzędnicze w powojennej BRD, to nie byłoby uczciwym nazywać ich dobrymi sąsiadami. Czy uważasz inaczej?

   Serdecznie pozdrawiam.

   Polubienie

  • ,, A z czego ona utworzy tą ,, WIELKĄ RZESZĘ NIEMIECKĄ ,,

   Wierzysz, że dla Merkelowej masz jakieś znaczenie? Dla psychopatów zarządzających obecnie światem w zupełności wystarczy pół miliarda posłusznych ludzi obsługujących obecną technologię.
   Sądzisz, że pani kanclerz, która, w razie niebezpieczeństwa, w ciągu pięciu minut znajdzie się w helikopterze stojącym na dachu budynku i odleci do podziemnej bazy, ma zakodowaną dbałość o twoje cztery litery?
   Taka wiara to dopiero przejaw fanatyzmu, niby cywilizowanej Europy.

   Polubienie

 3. Merkel jest za młoda na to, by być na tym zdjęciu. Musiałaby się o jakieś 20 lat odmłodzić. Chyba, że zdjęcie jest po wojnie z Hitlerem, który jednak przeżył. 😛

  Polubienie

 4. celem jest
  – pozbycie się białej rasy, rozumianej jako „mieszkańcy ziemi”, czyt obywatele
  – politycy biali nie kumają, że są pionkami w rozgrywkach figur. w przyszłości ma być również klasa rządząca – nie biała
  – białą rasa, jedyna rasa, jak ma pozostać to białe figury
  – człowiek już nigdy nie będzie podobny do stwórcy, ta religia o wszelakich odmiennościach lokalizacyjnych zostanie zastąpiona jedną. tamtejszy „bóg” będzie dobry, bo będzie karmił

  kiedy ludzie, niezależnie od swego pieprzonego koloru TYLKO SKÓRY, przyjmą do wiadomości, że sami siebie pozabijają? czasami myślę, że sens tego jest tak oczywisty i widoczny a jednak tak nierealny i niewidoczny, hmmm

  Polubienie

 5. no proszę….Gdyby tym dzieckiem była Merkel uwzględniając jej datę urodzenia i to, że dziewczynka na zdjęciu ma ok 5 lat to Hitler z tego zdjęcia musiałby mieć 78 lat…
  Słyszałam spekulacje, że Merkel może być dzieckiem Hitlera z probówki, że przechowano jego nasienie, ale to grube spekulacje.

  Polubienie

 6. Już dziś praktycznie w BRD jest więcej młodzieży obcej niż rodowitych Niemców. Poza tym uchodźcy mogą jedynie przyśpieszyć to, co nieuniknione. Gdyby nawet ich nie było to sprawa odwlekłaby się jedynie w czasie. Bomba populacyjna tyka. I to we wszystkich krajach, które przyjęły muzułmanów. To realny fakt. Mają to co chcą. Mało im tego to proszę bardzo. Co do owej IV Rzeszy to ona będzie albo islamska, albo nie będzie jej wcale. Czy rasę białą czeka zagłada? Niewątpliwie tak. I to nie przez islam, który ostatecznie można przyjąć i trwać dalej. Ten czy inny okupant narodu, co za różnica? Allah jest miłosierny, a jak biali będą mądrzy pozwoli im trwać, żyć i rozwijać się. Moim zdaniem jest to jedyna możliwość przeżycia białych ludzi w Europie. Nie wiem, jak dalej potoczą się sprawy. Na razie wszystko zmierza do tego co piszę. Chętnie zapoznam się z innymi wersjami przyszłości.

  Polubienie

  • „czy rasę białą czeka zagłada? Niewątpliwie tak” ty masz wnioski z upy jak zwykle, 3.5 miliona lat nic sie nie dzieje z nami tj rasa biala a teraz ma cos byc… w stanach rasy bialej jest w chuj maja po 3,4 i wiecej dzieci, tylko w biednej kapitalistycznej EU europie znaczy sztucznie zabiedzanej nie chce sie miec dzieci bo trudno utrzymac, ale juz bialorus ciagle pod ala gierkowskim rzadem lukaszenki rasa biala ma sie swietnie, wiec jedyna mozliwosc to zamkniecie granic pozbawienie ludzi na saksach obywatelstwa polskiego jezeli np nie wroca w ciagu pol roku np i po problemie i bedzie druga bialorus z jak sama nazwa wskazuje z biala rasa a wszystkie pol murzyny i pol araby pol azjaty albo sterylizacja albo deportacja do poludniowego czy wschodniego kraju tatusia, nie ma innej drogi, lewactwo to samobojstwo dla rasy bialej

   Polubienie

 7. Sam nie wiem, co dalej. Wnioski z tekstu i komentarzy nieciekawe, ale musimy pisać prawdę, tylko prawdę i całą prawdę. Pisać to co jest dla nas dostępne. Nie wiem, jak dalej z Polakami będzie, ale Niemcy jako naród już giną, mało dzieci, zły tryb życia, narkotyki etc. Ja jako Polak i Słowianin boleję nad Niemcami, wszak mają ono 30% słowiańskiej krwi. To dużo. Jest rzeczą charakterystyczną, że to właśnie Niemcy BRD i Austria pilnowali, aby żaden rodowity Polak u nich nie pracował wcześniej, niż po 7 latach po wstąpieniu RP/Polski/ do UE. Nie widzę żadnego racjonalnego powodu, aby teraz im tym za Odrą stopy lizać. Pisze się dziś takie pierdoły, że to niby Hitler jako Austriak nie nienawidził Polaków, że nastawili go do nas źle oficerowie Prusacy. Do twórców takiej tezy w pismach i telewizorniach mam tylko jedno pytanie: czy nim zdecydowałeś się głosić takie bzdety przeczytałeś przynajmniej ,,Mein Kampf” owego Hitlera? Nikogo do tej lektury nie namawiam. Nic tam nie ma ciekawego.Dodam od siebie, że już mieszkając we Wiedniu Hitler nabrał nienawiści do dwóch nacji: Słowian i Żydów. Teraz holokaust zarówno Żydów/tylko o nim mowa/ jak i Słowian/milczenie/ staje się zupełnie zrozumiały.

  Polubienie

 8. Zważywszy, że większość „marionetek władzy” uczestniczy regularnie w mszach satanistycznych – A.M. spokojnie może wyglądać młodziej niż faktycznie ma lat – jakoś nikomu ten „drobny” fakt nie przyszedł do głowy….Pozdrawiam

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s