Felietony i artykuły autorskie

TEN ŚWIAT TOCZY PERMANENTNA SCHIZOFRENIA.. CZEMU TAK JEST?!

Ten świat toczy permanentna schizofrenia.. Czemu tak jest?

duchowośćDziś luźny wpis o metafizyce i jej połączeniu ze światem realnym, fizycznym. Wpis ten absolutnie nie wyczerpuje zjawisk takich jak światy, w których żyjemy. O tym napiszę kiedy indziej.

Zapuśćcie muzykę:

W wielkim skrócie:

-1D, programy bazowe Głównego Logosa, niezmienne od zarania dziejów i najważniejsze dla stabilności wszechświata. Nie podlegają ewolucji i zmianom, praktycznie nikt nie ma do nich dostępu poza bytami / energiami z 8D. Być może chodzi tu o czas i przestrzeń, ale też zapewne inne składowe, których nie znamy i nie poznamy nigdy;
-2D, świadomość kamieni, kryształów, atomów, wody, martwej materii, ale także roślin; Tu zaczyna się świat fizyczny;
-3D, świat fizyczny zwierząt i ludzi, materialny, widoczny i mierzalny zmysłami i aparaturą pomiarową („mędrca szkiełko i oko„). Jest to to całe bagno świata, z którym mamy do czynienia na co dzień. To działają nasze neuroprzekaźniki i hormony. Są one kluczami, które otwierają drzwi do wyższych wymiarów. Możesz nimi otworzyć zarówno jakiś śmieciowy wymiar, jak i ten wysoki.

-4D, świat najbardziej kontrowersyjny i wg mnie najbardziej śmieciowy – jeszcze bardziej śmieciowy niż materia fizyczna (2D / 3D). Zwany też „astralem„. To tu działa wykoślawiona, często bardzo destrukcyjna „duchowość” ziemskich religii. To tu „przebywają” nasze umysły, nasze emocje, ego, i są nieustannie narażone na ataki złych bytów z tego wielkiego, globalnego śmietniska. To tu działa okultyzm, satanizm i związany z nim handel z demonami, a nawet z samym zarządcą planety – jahwe vel szatanem. Może to dać potężnego kopa i potężną moc, a także potężne wpływy i władzę. Chcesz sobie wygenerować choćby miliard dolarów? Dla astralu to żaden problem o ile masz umiejętności i zgodzisz się na konsekwencje po śmierci. Astral jest bowiem „maszyną” do generowania wydarzeń w 3D.

Ale w mojej opinii, jest to energia i moc pusta (nie ewoluująca), i nawet trochę rozpaczliwa. Poza tym, działa to na zasadzie skrzyżowania Providenta, Amber Gold i ruskiej mafii wycinającej organy. Jest to kredyt i to bardzo wysoko oprocentowany. Odsetki będziesz spłacał po śmierci jako tzw. „krokodyl” albo coś jeszcze gorszego. Możliwe że cofniesz się tysiące lat w ewolucji. Możliwe że Główny Logos lub ktoś z poziomu 6D / 7D wkurwi się i „skasuje” Twoją duszę z bazy danych Universum. Twoja wola.

-5D, zwany też poziomem duszy i duchowości tej prawdziwej. Tu odbywa się ewolucja właściwa, to tu są „składowane” wspomnienia i ważne informacje z setek tysięcy lat ewolucji. Niestety, wymiar 5D jest ekstremalnie często mylony ze śmieciowym 4D. Często sami energoterapeuci, uzdrowiciele, nauczyciele duchowi itp, nie mają pojęcia o wymiarze 5D, tylko balansują na cienkiej linie wymiaru 4D. Ryzykując upadkiem w każdej chwili. 3D (fizyczność) jak i 4D (astral) porównałbym do wydajnych, ale trudnych i ostrych programów szkoleniowych. Z tego powodu nie ma w nich spokoju i stabilizacji, jest wieczny chaos, ruch, entropia. Dopiero na 5D (poziom duszy) jest spokój, absolutna prawda, ukojenie.

6D, nie wiem co o tym poziomie napisać, zupełny brak danych. Być może są to świadomości zbiorowe takich bytów jak narody, państwa, cywilizacje, galaktyki. Takie dusze, ale zbiorowe.

7D i 8D, zupełna abstrakcja i brak danych. Być może jest to Bóg, Wielki Architekt, Inteligencja Wieczysta, i jego / jej / ich podwykonawcy.

A teraz do meritum. Zobaczcie, przecież schizofrenia to stan permanentny każdego człowieka na Ziemi, tej Ziemi. Kto i dlaczego nam to zrobił? Otóż mamy wewnątrz swojego „ja„, swojego „jestestwa” kilka rywalizujących ze sobą „ośrodków„:

1. mózg gadzi – najbardziej pierwotna struktura. To tu znajdują się wszystkie barbarzyńskie i zwierzęce programy i dyrektywy, zaprogramowane nam przez ewolucję. Są to trzy proste programy: przetrwanie, rozmnażanie, rozrywka i ich tysiące pochodnych. To w mózgu gadzim jest zaprogramowane to, że facet chce ładnej i młodej kobiety jako partnerki, a kobieta – testosteronowego brutala (silnego samca alfa) jako partnera. Mózg gadzi ma potężną broń przeciwko pozostałym strukturom. Ta broń to emocje, instynkty, popędy. Są one bardzo silne, potrafią bardzo skutecznie zagłuszyć i umysł (mózg racjonalny), i duszę, której szept jest bardzo cichy, niemal niesłyszalny.

2. umysł czy też mózg racjonalny. Tutaj znajdują się nasze wartości, świat myśli, poglądów. Tu znajduje się mityczne „drzewo poznania” z którego „jabłko” zjedli Adam i Ewa, czyli ośrodek rozróżniania dobra i zła. To tu znajduje się etyka, moralność itp itd. I teraz najśmieszniejsze: mózg gadzi niezwykle często stoi w konflikcie z mózgiem racjonalnym. Znamy pojęcie dulszczyzny, hipokryzji, podwójnych standardów? Ano znamy! To powoduje olbrzymie problemy. A jakie? Każdy bez wyjątku je zna, wystarczy popatrzeć jak ten świat funkcjonuje. A raczej: jak NIE funkcjonuje.

3. umysł metafizyczny zwany duszą. Struktura bardzo kontrowersyjna, jej cele mogą być diametralnie różne od celów zarówno mózgu gadziego jak i umysłu racjonalnego. No i najśmieszniejsze jest to, że 99% ludzi w ogóle nie ma „autoryzacji” by korzystać z zasobów umysłu metafizycznego. Posługuje się ona nieco innymi pojęciami i programami niż te typowo „ziemskie„, „ludzkie„. Inaczej postrzega rozwój i ewolucje niż mózg gadzi czy umysł. Dusza często stawia na swoim, bo ona chce przepracować pewne lekcje życiowe i koniec. I wymusza na mózgu gadzim i / lub na umyśle to, co założyła przed wcieleniem się w ciało fizyczne.

Wtedy właśnie mówimy: „nie chciał tego zrobić świadomie, ale podświadomość go do tego popchnęła„. To dlatego niektórzy utożsamiają podświadomość z duszą. A wg mnie to nie do końca prawda. Przecież struktura zwana podświadomością, owszem, pamięta każdą minutę naszego życia, każdą traumę, choćby widać to w hipnozie. Jednak ma ona bardzo małą moc obliczeniową. Zupełnie nie rozumie ona pojęć mózgu racjonalnego. Wg mnie, podświadomość to taki wytrych, taki koń trojański duszy wewnątrz wyżej omawianych struktur.

4. umysł zbiorowy – świadomość zbiorowa państwa, narodu, cywilizacji, planety. I w końcu, świadomość zbiorowa „wszystkiego” – „inteligencja wieczysta„. Jest to tak abstrakcyjne pojęcie że mam trudności z jego opisaniem. Wiadomo że jesteśmy „podłączeni” czymś w rodzaju „nici” do tych bytów zbiorowych. Mówią o tym w bardzo wykoślawiony sposób wszystkie religie świata. Świadomości zbiorowe operują zupełnie innymi programami i pojęciami niż ludzie. Jednak prawdopodobna wydaje się teza ezoteryków i okultystów, że świadomości zbiorowe udoskonalają się, ewoluują poprzez nas, czyli swoich „wysłanników„. I że my kiedyś, po setkach tysięcy lat ewolucji, wrócimy do naszego domu.

Dobrze, i co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji!

Autor: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

7 odpowiedzi »

 1. Tekst wielce ciekawy i pouczający. Jeśli choć jedną osobę skłoni do doskonalenia się, cały ten trud przy jego napisaniu nie pójdzie na marne. Najważniejsze, że nie ma w tym tekście żadnych stanowczych stwierdzeń. Kiedyś starsi ludzie nieraz opowiadali o zawarciu paktu z diabłem. Owym szatanem tak naprawdę mogła być tak naprawdę jakaś astralna istota. Według owego paktu potwierdzonego podpisaniem cyrografu owa wyższa istota miała spełniać życzenia nieszczęśnika do samego kresu jego dni. Miała. Ale nie musiała. Ofiara owego paktu nie miała żadnej możliwości wyegzekwowania realizacji owej umowy. Diabeł był wszak również zwany kłamcą już w starożytności. Owe istoty potrafiły opętywać ciała ludzi i zwierząt. to one dawały olbrzymią wiedzę wiejskim wiedźmom. A pewne wiejskie kobiety potrafiły szkodzić ludziom, latać w powietrzu i dokonywać innych cudów. Nie twierdzę, że każda zielarka była opętana przez złe istoty o niskich wibracjach. Nie brakuje też tzw. wampirów energetycznych. Jednym z nich żyjącym obecnie jest mój ojczym.

  Polubienie

 2. Dobry artykuł uwielbiam takie tematy oby Jarek było ich jak najwięcej, Oczywiście w teorii możemy sobie pofilozofować ale w praktyce to nigdy się nie dowiemy co jest „wyżej”. Nie ma szans aby nasze ułomne umysły to ogarnęły. A skąd wiesz może ten boski umysł/super dusza czy hipermegaświadomość to tylko jakaś symulacja jakiś istot/inteligencji. A może wszechświat to tylko mały przekrój mózgu Boga , jeśli tak to co z resztą ciała.

  Polubienie

  • Ktos ogladal film Sygnal z 2014 roku ?? Tam jest motyw z symulacja rzeczywistosci film bardzo stymuluje wyobraznie polecam !! Tak poza tym dzieki Kefir ze tak dzialasz odwiedzam stronke codziennie pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 3. Całym życiem człowieka zarządza jego umysł. Umysł składa się z trzech głównych składników: instynktu, intelektu i intuicji. Do tego dochodzą nieznane nam bliżej składniki, w tym programy. Od początków naszego życia wpaja się nam rozmaite programy. Są one najczęściej destruktywne. Brakuje nam programów uniwersalnych. Tylko one mogą pomagać nam w szybko zmieniającej się sytuacji dzisiejszego świata. Wiele organizacji i instytucji programuje nas tylko i wyłącznie we własnym interesie. Pomiędzy tymi programami zachodzą rozmaite interakcje, nie zawsze pozytywne dla ludzi. Najczęściej źle znoszą siebie rozmaite podobne programy. Religie po podziale na odłamy bardziej walczą ze swoimi odszczepieńcami niż z innymi religiami. Konstrukcja człowieka to twór wielowymiarowy. Już sam mózg biologiczny składa się z dwóch półkul, móżdżku i innych skupień nerwów. Dalej jest już kompletny galimatias. A gdy wszystkie części człowieka nie działają należycie, to są już kłopoty. Ile jest poziomów nikt tak naprawdę nie wie. załóżmy,że jest ich przeliczalnie wiele. Podobnie i owych wymiarów jest zapewne przeliczalnie wiele. Jeszcze wiele przed nam do odkrycia i zbadania. I do tego owa nirvana. Czy to już kres wszystkiego?

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s