Afery

TO NIE UCHODŹCY, TO INWAZJA WOJSKOWA PAŃSTWA ISLAMSKIEGO!


To nie uchodźcy / imigranci, to inwazja wojskowa państwa islamskiego!

Artykuł o tym, w jaki sposób radykalni islamiści destabilizują sytuację w Europie. Różnię się z autorem co do powodu. Otóż Prawdziwym powodem dla którego ściąga się tu miliony młodych, agresywnych islamistów, nie jest wprowadzenie NWO.

Islamistom w Europie wolno wszystko. Wolno im kraść i napadać na ogromną skalę. Wolno im również gwałcić europejskie kobiety. Wszelkie zbrodnie islamistów są tuszowane przez policję i media. To wręcz ich ofiary są zastraszane i zmuszane siłą do milczenia.

Wstęp: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Game Over Europo – nachodzi „kolorowa rewolucja”? Soros chce islamizacji UE w imię „demokracji” i „wartości”

Cytuję: „Za każdym razem gdy widzę starego, dobrego Georga Sorosa mówiącego coś o demokracji i wartościach europejskich wiem, że coś dzieje. Tak było w wypadku Ukrainy, gdy George przekonywał, że demokracja jest najważniejsza tak jest i teraz gdy mówi, że wartości europejskie są najważniejsze i dlatego musimy przyjmować milion uchodźców rocznie. Jak to się skończy? Zapewne tak jak zazwyczaj: pożarami, zamieszkami, obalaniem rządów i totalną destabilizacją w Europie, czyli mniej więcej tak, jak skończyło się to ostatnio na Ukrainie. Tym razem jednak „demokracja” i wartości europejskie instalowane są na wiele szerszą skalę i przez bardziej zdeterminowanych ludzi przynoszących nam „kolorową rewolucję” z Bliskiego Wschodu do samego serca dogasającej Europy.

Dotąd we wszystkich krajach gdzie instalowana była „kolorowa rewolucja” chodziło o obalenie rządu pod pretekstem wprowadzenia „demokracji”. Tym razem będzie inaczej: napływający do starego kontynentu islamscy fundamentaliści będą obalać Europę właśnie w imię walki z „demokracją”. Z czego nikt nie robi już żadnej tajemnicy, wystarczy posłuchać co islamiści jawnie postulują w swoich wystąpieniach. W końcu co za różnica? Tak czy inaczej, dawny porządek będzie zastępowany nowym. Zmieni się tylko pretekst „demokracje” zmienimy na prawo szariatu.

Tym razem inżynieria społeczna a la Soros i spółka idzie znacznie dalej. Nie są to już jakieś państewka gdzie obala się rządy i instaluje swoje marionetki jak na Ukrainie. Teraz w grę wchodzi cała Europa w której instaluję się przyszłe zmiany społeczne za pomocą napływających fal uchodźców. To, czy przyjmowanie uchodźców zgodnie z wolą Sorosa ma sens, w dość łopatologiczny sposób tłumaczy nam ten krótki film.

Taki rozwój wydarzeń mówiąc eufemistycznie doprowadzi do coraz większych napięć w Europie na tle etnicznym, gospodarczym i religijnym. Jednak, czy mimo różnic kulturowych nie możemy jakoś miedzy sobą współegzystować?

Wypowiedz imama Choudaryego nie pozostawia wiele złudzeń tej kwestii.

Takie pytanie zadał Maciej Woroch z redakcji TVN24.pl imamowi Anjemu Choudary z Wielkiej Brytanii: „Czy jedynym wyjściem na koegzystowanie razem jest trzymanie się od siebie z daleka i pogłębianie przez to konfliktu?”

Opowiedz: „Nie, To nie jest kwestia tego, czy my będziemy wam przeszkadzać. Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone również w Polsce bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś Inny niż Allah to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce wasz reżim zostanie usunięty.”

Choć ludzie w Europie cały czas wychodzą z założenia, że mogą się na coś godzić lub nie. Imam stawia tą kwestie dość jasno „To nie jest kwestia tego, czy my będziemy wam przeszkadzać”.

Europa została złapana w pułapkę „europejskich wartości” i liberalnej demokracji. Soros odpowiadając na plan Orbana mówi, że plan ten „stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić”.

Czy jednak filarami Europy jest także bezmyślne przyjmowanie wszystkiego co leci bez względu na realne zagrożenie ze strony napływających do Europy islamskich fundamentalistów z ISIL?

Europa jako liberalna i demokratyczna o której mówi Soros nie może odmówić uchodźcom ponieważ jest to „odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić”. Z drugiej strony każdy bardziej wnikliwy obserwator widzi, że tort którym tak obficie częstuję się na tym balu Europę jest na wskroś zatruty. Zatruty ukrytymi w nim islamskimi fundamentalistami.

Choć do śmierci Europy doprowadzić może już nawet sama ilość tortu jaki się w nią obecnie wmusza pod postacią imigrantów (nawet bez islamskich fundamentalistów). O czym świadczyć mogą istniejące już policyjne strefy „no go” w Szwecji. Dodajmy do tego jeszcze napływających w falach uchodźców przeszkolonych bojowników ISIL zakładających swoje struktury w Europie i wyłoni się nam obraz, który już jakiś czas temu opisał Jacques Attali, doradca ONZ. Jeśli chodzi o Europę to będzie ona tak dalece zdestabilizowana, iż „Ludność cywilna zostanie złapana pomiędzy dwiema liniami ognia. Jak już wspomniano, w tym tempie, to nie jutrzejsza Afryka będzie pewnego dnia przypominała dzisiejszy Zachód, ale cały Zachód będzie przypominał dzisiejszą Afrykę”.

Przypadek? Nie sądzę.

Nie jest kwestią, czy pomagać uchodźcom czy nie. Każdy normalnie myślący człowiek wie, że trzeba pomagać ludziom w potrzebie. To co ma miejsce obecnie w Europie nie jest jednak żadną pomocą uchodźcom, ale instalowaniem „kolorowej rewolucji” na obszarze Europy za pomocą uchodźców. Co doprowadzi do poszerzających się konfliktów, terroryzmu i destabilizacji Europy.

Gdy do Europy trafią przeszkoleni, wyposażeni w broń i dobrze zorganizowani islamscy terroryści Europa będzie zupełnie bezradna. Zaczną się zamieszki, tarcia, zabójstwa i demonstracje czyli „kolorowa rewolucja” na skalę europejską. Jednym słowem powtórka z Ukrainy. I tak, jak tam, kto będzie za to ponosić winę? Oczywiście Putin. W Polsce już teraz słyszę medialne głosy, że to Putin stworzył ISIL aby zając Europę.

Zasady liberalnej demokracji i wartości europejskich dobrze znają sami islamiści i dobrze też umieją korzystać z jej dobrodziejstw.

„W Polsce macie rządy tzw. liberalnej demokracji a w tym nie ma żadnych mocnych stałych wzorców, czy modeli. Wszystko wynika u was z rozdziału Państwa od Allacha. Te wszystkie ekonomiczne pokusy takie, jak alkohol, pornografia, hazard a nawet prostytucja stały się lukratywnymi przedsięwzięciami gospodarczymi a to wykorzystuje instynkt prokreacji. Islam usunie te problemy a wtedy będzie wystarczająco dużo pieniędzy na prokreacje, ochronę zdrowia i całą resztę. Teraz żyjecie w systemie nastawionym na wykorzystywanie człowieka – jedyną drogą na przetrwanie na tej planecie będzie uczynienie tego wszystkiego nielegalnym. Wprowadzenie islamu i szariatu.”

Zdaje się więc, że liberalna demokracja dokona swojej własnej samozagłady. Po zainstalowaniu większej ilości islamistów w Europie ta sama liberalna i demokratyczna Europa zacznie być likwidowana przez wyznawców Allaha jako synonim „reżimu”.

Okres dobrobytu i względnego samozadowolenia się kończy. Okres względnego pokoju i oglądania obrazów wojny z ekranów swoich europejskich telewizorów. Teraz „demokracja” z Biskiego Wschodu przyszła do samych europejczyków: na ich ulice, pod ich sklepy i domy. Ta „demokracja”, którą jeszcze niedawno oglądali z bezpiecznej odległości.

Być może wkraczamy teraz w czasy gdzie zabijanie w imię „wolności i demokracji” na Bliskim Wschodzie zostanie zastąpione zabijaniem niewiernych w Europie w imię Allaha. W tym kontekście mianowanie przez ONZ Arabii Saudyjskiej szefem panelu praw człowieka może być dość wymownym znakiem w jakim kierunku podąża Europa. W końcu to przecież nie kto inny, jak Arabia Saudyjska zaproponowała pomoc w ‘rozwiązaniu’ kryzysu migracyjnego zakładając 200 meczetów w Niemczech.

Instalowanie „kolorowej rewolucji” w Europie dokonywane jest już w tym momencie siłą. Świadczyć o tym mogą wywłaszczenia ludzi z domów w Niemczech po to aby ulokować tam uchodźców. Świadczą o tym też aresztowania tych którzy są przeciwko imigracji, lub inwigilowanie przeciwników imigracji przez różne „fundacje” w celu zgłoszenia ich potem na policję.

Świadczy o tym cenzurowanie osób negatywnie nastawionych do tzw kwestii migracyjnej przez właściciela „Facebooka” Marka Zuckerberga. Świadczy też o tym propozycja ONZ wprowadzenia nowego podatku od transakcji finansowych który miałby iść na pomoc „uchodźcom’.

Świadczy też o tym powołany przez Sorosa fundusz na walkę z tzw. „mową nienawiści” i to, że przeciwnicy migracji są zwalniani z pracy za wpisy na Facebooku.

„Obecnie trwa „pokojowe” zasiedlanie Europy, by muzułmanie mogli ją podbić, gdy tylko uznają, że są wystarczająco silni”. „Ponad 60 proc. sprowadzonych przez nas rodzin decyduje się na pozostanie w Polsce. Część tych, którzy wyjechali na zachód Europy, już chce wracać. Przerazili się tym, co tam zobaczyli. Boją się o swoje zdrowie i życie, bo na zachodzie Europy jest dużo muzułmanów” – powiedziała Miriam Shaded założycielka fundacji Estera, która pomaga syryjskim uchodźcom Polsce.

Służby wywiadowcze Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii nie są w stanie wyodrębnić kto jest kim jeśli chodzi o napływających uchodźców.

„Wraz ze zdobyciem większości terytoriów dawnej Syrii przez kalifat Państwa Islamskiego w ręce ISIL wpadła syryjska wytwórnia papierów wartościowych. Dziś kalifat jest w stanie podrobić każdą walutę, ale także każdy paszport więc ci którzy mają dokumenty to niekoniecznie ci którzy za tymi dokumentami od urodzenia stoją. Co więcej wielu z tych tzw. uchodźców ma powycierane linie papilarne tak aby nie można było zdjąć odcisków palców. Jak więc stwierdzić prawdziwą tożsamość ludzi wdzierających się do Europy? Co więcej wszystkie bazy danych w Iraku i z terenów większości prowincji Syrii znalazły się w rękach ISIL. Więc nie ma tych danych w międzynarodowym obiegu informacji. Nie ma tych baz danych Frontex, Europol, Interpol. Nie mają tych baz danych nawet Amerykanie” – stwierdził polki dziennikarz śledczy Witold Gadowski.

Do tego należy dodać przybywające na Zachód „owoce” niedawnej „kolorowej rewolucji” na Ukrainie a la George Soros i spółka, czyli także ukraińscy neonaziści i banderowcy, którzy wykorzystując Kartę Polaka napływają do Europy. Choć to tylko wierzchołek góry.

„Na samej Ukrainie ponad osiem tysięcy dziwnych indywiduów zostało wyposażonych w paszporty ukraińskie a teraz oczekuje już na pozwolenia na pracę w Polsce. Więc będziemy mieć teraz Ukraińców którzy mówią po arabsku. Mafia przerzuciła tych ludzi i robi z nich teraz „chrześcijan” – stwierdził polski dziennikarz śledczy Witold Gadowski

Wygląda więc na to, że czeka nas niebawem destabilizacja Europy a’la Bliski Wschód. Z tym, że dzięki cenzurze mediów, działaniom prewencyjnym policji i prawu w Europie które coraz bardziej zabrania krytykowania tzw. kwestii uchodźców. Wszelka krytyka agresywnego islamu w Europie będzie bardzo utrudniona jako zagrażająca „demokracji i wartościom europejskim”, na jakich została zbudowana UE – jak twierdzi Soros.

Co doprowadzi do coraz większej bezbronności europejczyków względem agresywnego islamu i powiększających się konfliktów. W efekcie przyniesie to zainstalowanie w Europie bardzo dobrze sprawdzonego już modelu „Problem – Reakcja – Rozwiązanie”, w efekcie czego Europa zgodzi się na każdy odgórny zamordyzm. Choć mam szczerą nadzieję tym razem ta analiza okaże się błędna.”

Autor: Konrad Stachnio
Źródło oryginalne: Journal-NEO.org
Źródło polskie: Stachnio.wordpress.com

Reklamy

4 odpowiedzi »

 1. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Na pewno zbyt duża mieszanka wielonarodowa sporządzona ad hoc nie jest niczym dobrym. Gdy rozmaite narody mieszają się stopniowo przez dostatecznie długi okres czasu, to powstaje nowe społeczeństwo, które jest dość stabilne. Wszak co nagle to po diable. Ale widać tak musi być.

  Polubienie

 2. To co teraz powiem, może wydać się kuriozalne i dla niejednego malutkiego Europejczyka, Amerykanina i Rosjanina zabrzmieć jak pro muzułmańska propaganda. Nie w tym rzecz. Rzecz mianowicie w tym, że ani USA, ani Europa, ani Rosja nie umie, nie chce odpowiedzieć na następujące pytanie:
  Rządy USA, Rosji i Europy destabilizowały( czyt. wysysały z surowców i minerałów) od dziesięcioleci – pod przykrywką wprowadzania ,,praworządności” – sytuację na Bliskim Wschodzie, a następnie w krajach Afryki traktowanej jak dojną w minerały krowę nie dając w zamian nic. Czy te rządy, za którymi stoją ich obywatele (my), liczyły na to, że to się nigdy nie odwróci?
  Czy nazwy; pierwszy, drugi i trzeci świat nie zmienią swojej numeracji?

  Najprostsze prawo fizyki mówi o dążeniu Natury do stanu równowagi w przypadku powstania ekstremalnie różnych biegunowo wartości.
  Nie jestem wielkim znawcą światowej polityki. Nie do końca wiem co dzieje się za drugą, trzecią, a może czwartą kurtyną teatru na tej Ziemi.
  Ale czy tak naprawdę, żyjąc w coraz wyższym standarcie i coraz więcej filozofując, obchodziło mnie co się dzieje z ludźmi na Bliskim Wschodzie czy w Afryce? Zadławiona ,,słusznymi” działaniami wielkiego brata zza oceanu czy zza wschodniej granicy, nie interesowała mnie tak na prawdę krzywda ludzi z terenów objętych ,,słusznymi bombardowaniami”, ( np.dziesięcioletnim, wietnamskim poligonem doświadczalnym dla sprzętu amerykańskiego i rosyjskiego), czy wreszcie apokaliptycznym głodem dziesiątkującym ludy Afryki.
  To było tak odległe, tak dalekie, jak to określił jeden z polskich sławnych dziennikarzy wojennych – trupokilometry. Śmierć staruszka sąsiada poruszała mnie do głębi, podczas gdy tysiące umierających z głodu dzieci wyglądały jakoś tak mgliście zza szklanego ekranu, by za chwilę tę informację wyparła myśl o wyjściu z domu i kupieniu sobie nowej bluzki, a potem kolejnej szafy na następne szmaty.

  Czy nie wiedziałam skąd biorą się surowce i minerały pomnażające mój dobrobyt?
  Czy nie wiedziałam od jakiego roku życia zagania się dzieci do zbierania ziaren kawy czy kakao?
  Może początkowo nie wiedziałam, ale najtragiczniejsze jest to, że gdy miałam na ten temat wiedzę, wielkie europejskie GÓWNO z tym zrobiłam. Ważna była pieprzona dulszczyzna, atrakcyjna posadka, krąg przyjaciół i wielkie filozofowanie nad istotą przyjemnego, wypełnionego wygodami bytu, w którym zewsząd zionęła paszcza niezużytego europejskiego konsumpcjonizmu.
  Czy ludność mocarstw i krajów rozwiniętych może nazywać siebie światem cywilizowanym? Wszak cywilizacja to uczłowieczenie. Czy istota ludzka żerująca i bogacąca się na krzywdzie innych może nosić miano cywilizowanego człowieka?

  To jest złe co się dzieje obecnie w Europie, bardzo złe. Szkoda tylko, że wcześniej tego nie przewidziałam. A było do przewidzenia.

  Moją powyższą wypowiedź nazwę zbyt późnym otworzeniem oczu. Nie tylko na krzywdę zwykłych, jak ja, ludzi. Bardziej na zaślepioną własną głupotę, chciwość i egoizm. Mówiąc o zwykłych ludziach, nie mam na myśli ludzi, jakich na tyle zmanipulowano, że stali się fanatykami i żądnymi krwi istotami, przed którymi należy się zdecydowanie bronić.
  Jak do tej pory tzw. cywilizowany świat nie miał sobie nic do zarzucenia.
  Czy europejskie ciepełko stworzyliśmy tylko własnym kosztem? Uważam, że nie.
  Jeżeli nie mam racji, proszę wytłumaczyć mi, że jest inaczej.
  Konfrontacja dwóch, poziomowo zróżnicowanych cywilizacji jest tylko kwestią czasu, przy czym świat biedniejszy jest bardziej zdeterminowany w stosunku do świata bogatszego, w którym wypracowane wartości humanitarne stają się piętą achillesową.

  Serdecznie pozdrawiam.

  Polubienie

 3. Tak sobie sie zastanawiam. Czy przypadkiem ta „inwazja” to nie jest wstęp do ograniczenia praw/swobód obywatelskich w UE? Np: jeśli nasila sie zamieszki to można wprowadzić stan wojenny, tylko ze już dla wszystkich tak?

  Z innej beczki. Islamiści nie za bardzo maja za co tu u nas zostawać, im w państwach starej unii będzie znacznie lepiej. Nawet jakbyśmy powiedzieli ze przyjmiemy 20k ludzi to oni i tak u nas nie zostaną, uciekną do Niemiec, Holandii, Francji. Bo tam to dopiero im sie będzie żyło. Myśle ze u nas będzie problem złe z tranzytowymi uchodźcami, permanentnie raczej niewielu zostanie.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s