Ciekawe

CZYM NAPRAWDĘ SĄ PIRAMIDY!? „TEGO NIE ZBUDOWAŁ CZŁOWIEK!”

Czym jest piramida Cheopsa? „Tego nie zbudował człowiek..”

Nauka do dziś jest bezradna wobec próby wytłumaczenia, czym są piramidy i jak je zbudowano. Piramidy są obecne na całej Ziemi. W Polsce – ponoć na terenie Gdyni, dopiero co odkryta przez pasjonatów. Również pod Wawelem mogą znajdować się megalityczne podziemia w stylu piramidy. A tak przynajmniej głoszą pewne teorie.

Dotychczas potwierdzono istnienie piramid w Bośni, Chinach, Peru, Sudanie, Krymie, i wielu, wielu innych krajach. Do dziś nie wiadomo, jaką metodą zostały zbudowane piramidy te tysiące lat temu. Przecież starożytni Egipcjanie ani inne dawne ludy nie dysponowały taką technologią.

piramidy

Dopiero dzisiaj jesteśmy w stanie wybudować taką piramidę z taką precyzją i rozmachem, jak te w Egipcie. Nie wiadomo także, co tak naprawdę zawierają podziemia piramid, a są one równie imponujące. Smaczku dodaje pewien fakt historyczny. Otóż XII wieku naszej ery w Egipcie było potężne trzęsienie Ziemi, które doszczętnie zrujnowało Kair. Tymczasem piramidy i Sfinks nie zostały nawet tknięte.

Cytuję: „Piramidy w Egipcie to jeden z najbardziej zagadkowych cudów starożytnego świata. Przez wieki narosło wokół nich wiele legend, mitów, które mieszały się z naukowymi teoriami. Niektóre z nich były bardziej absurdalne od drugich. Do dzisiaj trudno jest wyobrazić sobie tak wielki plac budowy, z tak wielką liczbą budowniczych, którzy zbudowali i zaprojektowali tak dużą konstrukcję.

Autor dokumentu spędził 6 lat [w filmie mowa o 10 latach – TPL] lat na historycznym śledztwie, podczas którego zebrał opinie egiptologów, techników i innych specjalistów. Odwiedził nie tylko Egipt, ale także Meksyk, Chiny i Peru. Wnioski, które wyciągnął stawiają w nowym świetle wszelką wiedzę, którą ludzkość posiadała do tej porty na temat egipskich piramid.”

Czym jest Piramida Cheopsa? (lektor PL):

Jestem jednak bardzo sceptyczny co do „opowieści dziwnej treści”, że piramidy mają pozaziemskie pochodzenie czy też pozaziemskich budowniczych. Kosmici, reptilianie, zmiennokształtne gady mieli być budowniczymi piramid i mają wysysać nas z energii, mają też żywić się energią zła i cierpienia. Na istnienie UFO nie ma jednak dowodów. Przecież nie wylądowali w statku i nie ogłosili swojego istnienia światu.

Wszystko co o nich wiemy to obserwacje na niebie, które mogą znaczyć nie wiadomo co. Wiele wskazuje na to, że UFO jest wytworem naszej globalnej „nieświadomości zbiorowej”. Widzimy te talerze i inne fantazyjne kształty na niebie, ale tak naprawdę są to twory naszych umysłów. Dużo o tym pisałem w poniższych artykułach:
Czy UFO istnieje?! A może padliśmy ofiarą zbiorowej hipnozy?!
Czy UFO istnieje? Złudzenie umysłu czy coś bardziej szokującego?!

Autor: Jarek Kefir

Moja strona jest niezależna od wszelkich stron sporu politycznego. Utrzymuję ją z reklam i dobrowolnych darowizn Czytelników. Nie ma u mnie przymusowych abonamentów i opłat za treści. Dzięki temu mogę zachować niezależność i dostarczać Ci wartościowych i prawdziwych informacji, które są cenzurowane i trudno dostępne. Wspomóż moją pracę na rzecz poszerzania świadomości, a w zamian za to dotychczasowa ilość nowych wpisów będzie zachowana. Link z informacją, jak to zrobić tutaj: https://jarek-kefir.org/wsparcie/

  

Reklamy

12 odpowiedzi »

  1. Artykułu jeszcze nie czytałem. Na razie tytułem wstępu odniosę się do wspomnianej w nim Atlantydy. Kraina zwana dziś Atlantydą faktycznie istniała. Żyło na niej jakieś 64 000 000 ludzi. Z tego 60 000 000 w 6 prowincjach po 10 000 000 w każdej, a 4 000 000 w czterech miastach. Na prowincji były gospodarstwa indywidualne. Było ich 6 000 000, po 3, 50 hektara każde.W każdym gospodarstwie mieszkało 10 osób. Rodziny były zatem pięciopokoleniowe. Starsi po osiągnięciu odpowiedniego wieku mieszkali w miastach, gdzie wspólnie dożywali w odpowiednikach naszych domów starców. Tuż przed śmiercią nieboszczyk wracał do dawnego gospodarstwa. Tam zapraszał sąsiadów na stypę, gdzie nieboszczyk żegnał się ze wszystkimi. Po tym ostatnim pożegnaniu nieboszczyk wypijał truciznę, wstępował na stos pogrzebowy, umierał. Zapalano stos. Popioły zgodnie z wolą zmarłego rozsypywano nad górami, rozpuszczano w morzu etc. Atlantydą rządzili królowie, ale panowała demokracja. Wszyscy obywatele byli sobie równi. Zarówno król, jak i poddani jadali to samo, pili to samo, żyli tak samo. Królów było 10. Każdy z nich sprawował swój urząd przez 30 dni. Pozostałe 65/ 66 dni roku były to okresy bezkrólewia. Rządzili wówczas kapłani, a raz do roku tzw. fałszywy król. Było to okres zabaw. Wieczorem fałszywemu królowi zdejmowano obstawę i każdy kto tylko chciał mógł bez jakichkolwiek konsekwencji obrzucić go błotem i rozmaitymi wyzwiskami. Na sam koniec wypijał kielich wina z trucizną. Urządzano mu jednak uroczysty pogrzeb królewski. A po pogrzebie władzę obejmował wybrany drogą losowania jeden z poprzednich królów. Atlanci wyprzedzili nas w rozwoju nauki i techniki o jakieś 150 — 200 lat. Przyczyna upadku Atlantydy jest podobna do zbliżającego się wielkimi krokami upadku naszej cywilizacji. Konsumpcjonizm, nieumiarkowanie w piciu i jedzeniu, rozmaite nałogi jak alkoholizm, narkomania, seksoholizm etc.

  2. Czy ktos wie gdzie podziala sie strona WiedzaDuchowa24? Kiedy chce sie dostac na strone pojawia sie komunikat : „Podany w zapytaniu URL /artykul,,814.html nie został odnaleziony na tym serwerze”

  3. Jednym słowem same liczby, liczby, liczby. Pokazują one dawną wiedzę. Mapy Piri Reisa. Mechanizm z Antiqutiery. I czort wie co jeszcze. Są teorie, jakoby bloki kamienne były produkowane. W sieci znalazłem nawet filmik pokazujący jakoby to ludzie Napoleona zbudowali owe piramidy. Pytam tylko kiedy?

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s