Afery

Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..

Czy islam zniszczy Europę?! Dzięki lewactwu może to zrobić..

imigranci w PolsceMało mnie obchodzi lewacki rynsztok. Oni sami dobrze wiedzą, że w obliczu inwazji żołnierzy państwa islamskiego nikt normalny ich już nie słucha. Ogromna większość społeczeństwa po prostu boi się o swoje zdrowie, życie, o porządek publiczny, o bezpieczeństwo państwa. Większość ludzi, nawet z lewej jak i z platformianej strony sceny politycznej instynktownie rozumie, że nie jest to już sprawa sporów ideologicznych, ale jest to sprawa bezpieczeństwa narodowego i stabilności / ciągłości trwania państw UE. Są zagrożone najbardziej oczywiste i namacalne podstawy naszej egzystencji (instytucje publiczne, państwo) i ludzie to rozumieją.

Nawet czytelnicy gazeta.pl, wyborcza.pl i portali TVP byli przeciwni terrorystom islamskim, więc zamknięto (ocenzurowano) tamtejsze fora. Tylko to pozostało lewakom, którzy niczym hitlerowcy chcieliby pozamykać wszystkich popełniających orwellowską „myślozbrodnię„. Ogólnie miejsce lewactwa popierającego imigrantów jest na samym dnie, w rynsztoku i kloace debaty publicznej. Ale te dwie sprawy mnie zastanowiły. Tu powinien zabrać głos jakiś mędrzec europejski pokroju Wałęsy czy Michnika, tak bardzo niejednoznaczna są to sprawy!

Oto bowiem jedno z najbardziej totalitarnych, ludobójczych i zbrodniczych państw świata, Arabia Saudyjska, zastraszyła Organizację Narodów Zjednoczonych. Uff, jak to dobrze że nie podłożyli bomby czy też nie wysadzili gmachu ONZ porwanym Boeingiem! Co za postęp cywilizacyjny, co za humanitaryzm, brawa dla islamu!

Arabia Saudyjska zmusiła ONZ do usunięcia walki o prawa lesbijek i gejów z oficjalnej listy ważnych celów tej organizacji. Argumentem za zmianami było to, że jest to sprzeczne z radykalnym islamskim prawem (szariat).

Z inicjatywą w tej kwestii wyszedł MSZ Arabii Saudyjskiej. Podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ przekonywał on, że jeśli mówimy o płciach, to Arabia Saudyjska rozmawia o mężczyznach i kobietach. Jeśli zaś poruszana jest kwestia rodziny, to dla Arabii Saudyjskiej dyskusja toczy się tylko wokół rodziny składającej się z kobiety i mężczyzny.

Dobrze, a teraz kolejna wiadomość dotycząca terroryzowania naszej cywilizacji przez islamistów. Jak donosi portal niezalezna.pl, młoda kobieta, działaczka lewicowej organizacji „No borders”, pracowała w obozie dla imigrantów na granicy Francji i Włoch. Została zgwałcona przez grupę afrykańskich imigrantów ponad miesiąc temu. Jej organizacja nakazała jej jednak milczenie. Tłumaczono to dobrem sprawy, o którą walczą – czyli troską o migrantów.

I teraz jest to zadanie, a raczej łamigłówka godna najtęższej, lewackiej, liberalnej, europejskiej głowy pokroju Michnika, Wałęsy czy Tuska. Bowiem co jest ważniejsze, co jest bardziej lewackie? Walka o prawa homoseksualistów, czy też racje terrorystycznego państwa w stylu Korei Północnej – czyli Arabii Saudyjskiej? Co jest ważniejsze i bardziej lewackie: ochrona kobiet (w tym wypadku feministki) przed gwałtami, czy raczej ochrona islamskich terrorystów niszczących nasz kontynent?

Jak się domyślacie, w oby tych wypadkach wygrał islam, czyli najbardziej nietolerancyjna, zbrodnicza, ludobójcza i faszystowska doktryna jaka tylko istnieje na Ziemi. Z jakiegoś powodu islamiści są chronieni. Nie dotyczy ich normalny rygor prawa. Mogą robić co chcą, a gwałty, pedofilia i morderstwa dokonywane przez islamistów w Niemczech są na porządku dziennym. Ba, policja wręcz ukrywa i tuszuje ich zbrodnie, a zastrasza europejskie ofiary. Islamiści są wyposażani w tysiące euro, w markowe ciuchy, smartfony, nawigacje satelitarne, specjalistyczną wiedzę.

Czy prawdą jest więc teoria spiskowa o tym, że ktoś (a może raczej „coś„, tylko co?) wydało wojnę cywilizacji euro-amerykańskiej? Czy jest realizowany tajny plan ludobójstwa Europejczyków i Amerykanów? Czy elitom politycznym świata podporządkowanym bardzo mrocznemu zarządcy planety, już nie podobają się ucywilizowani, uwrażliwieni i filozofujący Europejczycy? Więc zastępuje się ich ludami barbarzyńskimi, o mentalności niewolniczo-feudalnej?

A teraz wracając do meritum – lewackie bydło polityczne najczęściej mieszka w drogich i chronionych całą dobę dzielnicach. Nie jeżdżą oni komunikacją miejską tak jak my, tylko swoimi sportowymi samochodami. Nie chodzą do tanich knajpek jak większość z nas, tylko do luksusowych i chronionych restauracji. A typy takie jak Kopacz, Tusk i inne marionetki realizujące ten szatański plan, mają swoich bodygardów (ochroniarzy). To my poniesiemy konsekwencje zapraszania tu terrorystów i żołnierzy państwa islamskiego, a nie zwyrodniali lewacy którzy ich tu ściągają.

Jak to co wkleiłem poniżej skomentujecie? Jaka jest mentalność tych ludzi? Czy są to ludzie cywilizowani? Czy powinni przebywać w Europie? Gwałty, w tym brutalne gwałty na dzieciach są codziennością w Niemczech, Wielkiej Brytanii i innych krajach zachodu. Policja je tuszuje a islamscy zwyrodnialcy nie ponoszą żadnych konsekwencji. W Niemczech i Wlk. Brytanii grasują ogromne i bezkarne gangi gwałcicieli i pedofilów islamskich. Gwałty na „niewiernych” i pedofilia są od wieków integralną częścią islamu. Wystarczy tylko przeczytać koran by mieć ogląd na sprawę, naprawdę nie potrzeba wiele.

Cytat: „Mam spuchnięte jądra”, „jest nas 400, jak zaprosić dziewczynę”. Uchodźcy domagają się seksu i warunków,by go uprawiać”
„Ten filmik z obozu dla uchodźców staje się hitem w sieci. Dziennikarka pyta kilku mężczyzn przebywających w obozie dla uchodźców o to, jakie są w chwili obecnej ich największe problemy. Wszyscy wskazują na… brak seksu i warunków do jego uprawiania. – Spędziłem trzy dni w szpitalu, bo to jest problem – mówi jeden z nich. Na pytanie dziennikarki co jest tym problemem uchodźca pokazując swoje krocze powiedział – Tu, tu jest problem. Moje jądra były bardzo duże (spuchnięte). Lekarz powiedział mi żebym uprawiał seks z kimkolwiek, albo zrobił cokolwiek – stwierdził mężczyzna. Inny uchodźca zaś stwierdził zaś, że to niemożliwe aby przyprowadzić do obozu żadnej kobiety, bo mężczyzn jest w nim zbyt dużo. – Nas jest tu 400. Jak ona miałaby uprawiać seks 400 razy? – zastanawia się mężczyzna.”
Dalej:
http://natemat.pl/156961,uchodzcy-w-obozach-dla-uchodzcow-w-europie-mowia-o-swoich-problemach-glowny-z-nich-to-brak-seksu

Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty:
Nikt normalny nie popiera przyjmowania skrajnie agresywnych młodych mężczyzn z krajów islamskich po to, by nas potem mordowali, wysadzali się w powietrze, gwałcili nasze kobiety i dzieci (pedofilia jest integralną częścią islamu), napadali nas i okradali. Była kiedyś sonda, 93% ludzi było przeciwko przyjmowaniu nienawidzących nas islamistów.
DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/05/kto-popiera-przyjmowanie-uchodzcow-szokujace-fakty/

Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów:
Przedstawiam Wam nagranie video o tym, co naprawdę myślą o nas, Europejczykach, imigranci. Ich słowa są szokujące, tak samo jak ich zachowanie. Na szlakach inwazji islamskiej i w krajach zachodnich już teraz dzieją się dantejskie sceny. Gwałty, kradzieże i innego rodzaju przemoc jest na porządku dziennym.
DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/01/co-naprawde-mysla-o-nas-imigranci-szokujace-slowa-islamistow/

Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny:
W Niemczech jest już tylu imigrantów, że zapanował tam kompletny chaos. Dzieją się tam dantejskie sceny. Opisywałem to w kilku artykułach. A teraz zapraszam do obejrzenia nagrania audio, które o tym mówi. Sławomir Ozdyk, specjalista od spraw bezpieczeństwa i Islamu był gościem poranka w Radiu Wnet, na antenie opowiedział jak dramatyczna jest sytuacja w Niemczech oraz jakie konsekwencje przyniesie napływ imigrantów muzułmańskich do Polski. 25 minut wywiadu warte każdej sekundy.
DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/03/szokujace-fakty-o-islamie-18-niemcy-sa-strefa-wojny-dzieja-sie-dantejskie-sceny/

Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”:
Mam relację z Niemiec na temat tego, co się tam dzieje. Otóż w tym kraju coraz bardziej szerzy się anarchia, chaos i przemoc. Nielegalni imigranci wałęsają się bez celu po miastach i miasteczkach, bo nic nie mają do roboty. Wtedy właśnie popełniają dużą ilość przestępstw, w tym tych brutalnych.
DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2015/09/29/misja-islamistow-zniszczyc-europe-w-niemczech-szerzy-sie-anarchia-chaos-i-przemoc/

Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu:
Wszyscy byliśmy wręcz zszokowani słowami Angeli Merkel, która powiedziała, że każdy nielegalny imigrant zostanie przyjęty i otrzyma pomoc. To było wręcz niewiarygodne, przez wielu było przyrównywane do strategii szaleńca, samobójcy. Jednak nie był to ani przypadek ani chaotyczna i nieprzemyślana wypowiedź.
Otóż jest to długofalowa strategia elit politycznych, bankierów, finansistów. Ma ona na celu albo zniszczenie cywilizacji europejskiej, albo wprowadzenie zamordyzmu na ogromną skalę.
DALEJ: https://kefir2010.wordpress.com/2015/09/26/migracja-islamistow-do-europy-nie-jest-przypadkowa-cel-to-zaostrzenie-zamordyzmu/

Podsumował: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

46 odpowiedzi »

 1. No, cóż. Ci młodzi ludzie od razu dają kawę na ławę. Skąd mogli przypuszczać, że w tak gościnnym kraju, strefie UE, w uroczej krainie między Odrą i Łabą, w BRD zabraknie im kobiet do uprawiania seksu. Pani Angelo rozczarowała mnie Pani. Jak mogła Pani zapomnieć o tym, że seks dla muzułmanina jest konieczniejszy niż chleb powszedni? Rozczarowały mnie organa Unii Europejskiej. Mam cichą nadzieję, że obecny i nowy rząd RP/zona UE/ nie zapomni o tym aspekcie życia biednych przybyszów. Niech już dziś wszystkie działaczki na rzecz imigrantów jadą do Nieniec, aby chociaż częściowo zaspokajać apetyty seksualne chorych z braku seksu przybyszy. Działacze mogą tam posłać swoje żony, siostry, córki i kochanki. Rząd RP już dziś powinien wyasygnować odpowiednią kwotę na wynajęcie prostytutek i wysłania ich na pomoc do Niemiec. Tam są młodzi ludzie. Chorują z braku seksu. Jest im potrzebny jak lekarstwo. W imię wygłaszanych haseł poparcia dla uchodźców pomóżcie im rozwiązać także i ten problem. Ojcze Święty Franciszku! Wszak jesteś duszą i ciałem po stronie uchodźców. W imię tolerancji religijnej pomóż biednym uchodźcom. Bez Twojej i KRK pomocy ci młodzi ludzie mogą dostać nerwic seksualnych i psychoseksualnych. Dlatego jako przyszły wyznawca islamu wzywam wszystkich do pomocy moim przyszłym braciom we wierze. Allah tak chce. Jak mi objawiono każda kobieta która pomoże islamiście zaspokoić głód seksualny trafi do nieba i tam po wieczne czasy będą ją pieścić i nie tylko 72 wspaniali młodzieńcy. Trafi do nieba każdy, kto wspomoże wiernych Proroka. Tak mi dzisiejszej nocy objawił sam Mahomet. Jego słowa potwierdził nieznany mi bliżej Anioł o imieniu Gabriel. / Jest taki anioł?/

  Polubienie

 2. Po zaangażowaniu Rosji w zwalczaniu państwa islamskiego w przypadku braku powodzenia dojdzie do zniszczenia BLISKIEGO WSCHODU.Tak deklarują Rosjanie.

  W dniu 7 października 2015 19:59 użytkownik „Ciekawe i niesamowite:

  Polubienie

  • @Mieczysław – „zniszczenia bliskiego wschodu” – no tu mam tylko jeden pomysł na myśli i niestety, nie napawa on optymizmem. Ale Putin robi to, czego przez dziesiątki lat celowo nie chciało zrobić USA. Więc niech się nie dziwią że gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą. Sam nie pałam do dyktatora Putina sympatią za zniszczenie Ukrainy. Ale za to co robi w Syrii należy mu się plus.

   Polubienie

 3. Szanowny Jarku. Piszesz, że Arabia Saudyjska jest przeciwna gejom i lesbijkom. Co do tzw. gejów nie zabieram głosu. Za to o lesbijkach pozwól parę słów. Zanim znalazłem się w moim obecnie męskim ciele, w poprzednie życie wrzucono mnie do ciała młodej wdowy bezdzietnej, po wypadku, dziewczyny na wózku inwalidzkim. Było to też w tym kraju i dlatego nie podam wam zbyt wielu szczegółów. Nie o reinkarnacji zresztą chcę pisać, ale o kobiecie, młodej kobiecie, która czuje okropny wstręt i obrzydzenie wobec obcowania z facetem. Pozwolę sobie wobec posiadania wiedzy, że byłem facetem w ciele kobiety, pisać: byłem, robiłem, czułem, etc. Jak tylko obudziłem się, od razu pomyślałem sobie, że to jakiś koszmarny sen. Inne ciało. Inne miejsce. Wszystko inne. Nogami poruszałem z wielkim trudem. wreszcie zlazłem z łóżka i na giętkich nogach polazłem do łazienki. Co dalej było pominę. Napisać wam tu pragnę co czuje kobieta, na którą z pożądaniem w oczach gapią się faceci. Co mówią ich spojrzenia? Czego tak naprawdę pragną? Rodzina męża przyjęła mnie dobrze, a teściowa nawet doradziła, abym wobec tak nagłego cudownego uzdrowienia na nowo z czasem ułożyła sobie życie z innym mężczyzną. Była zdziwiona, gdy dowiedziała się ode mnie, że mężczyźni nagle przestali mnie interesować. Że czuję do nich jedynie wstręt, gdy się tak na mnie gapią, traktując mnie jako obiekt potencjalnego użycia seksualnego. Za to ku mojemu ogromnemu zdziwieniu odprowadziła mnie siostra zmarłego w wypadku drogowym męża. Została do rana. Teraz już wiem, dlaczego kobiety wolą być z kobietami, a nie z tymi obleśnymi facetami. Kobiety są delikatniejsze, niż większość mężczyzn. I tak oto zostałem lesbijką. Dziś w nowym ciele i nowym życiu moja jedyna refleksja. Lesbijki to bardzo nieszczęśliwe samotne kobiety. Współczuję im dzisiaj.

  Polubienie

  • Co do kobiet- fakty, to widać.
   Są różne teorie co do samego homoseksualizmu, wrodzony nie wrodzony, ogólny nurt systemu narzuca interpretację pierwszą tę drugą wpychając jako zakazaną i tępioną, a trzeba przypomnieć o działaniach pewnych grup i o tym jak wykreślono go z listy chorób, czyli patrz – skrajną, przypisywaną wszystkim „faszystom”, „homofobom”, to ciekawe co tu piszesz, widziałem też artykuł człowieka opętanego inną duszą, któremu szeptucha pomogła- uwolniła od jakiegoś mało przyjemnego ducha- być może nawet z rodziny i wrócił do zainteresowania płcią przeciwną.
   Z obserwacji co do gejów, o których tu nie pisałeś szerzej.
   Cóż, portale towarzyskie, w których uczestniczyłem spowodowały, że zainteresowałem się tym jacy to oni są, a konkretnie kilka wiadomości, które miały nieprzyjemność mnie nawiedzić, a których tu nie zacytuję, bo wolałbym obejrzeć niejakie „Warsaw Shore” niż to coś. Otóż na portalach Ci walczący o swoje prawa „geje” to po prostu osoby które w kontekście rozwoju były jak Ci islamiści (nie uważam, by byli groźni dla kraju czy coś w tym stylu, nie mają swojego bożka Allaha, ale czy tekst o tych ostatnich uchodźcach i zachowaniach gejów tego nie przypominają, pasują w tej sprawie jak ulał).
   Nie oceniam wszystkich przez ten pryzmat, ale to znaczy, że jakaś część, z obserwacji widać, że niemała to po prostu nie tworzy więzi duchowej a jedynie fizyczną, taką dość zwierzęcą.
   Czyli oni wpisują się w zaprzeczenie porządku naturalnego- autor pisał o tej fladze, odwróconej tęczy, tęcza naturalna jest porządkiem boskim, a oni więc idą na przekór stawiając niższą wartość najbardziej fizyczną.

   Polubienie

  • Napisałeś:
   „Napisać wam tu pragnę co czuje kobieta, na którą z pożądaniem w oczach gapią się faceci. Co mówią ich spojrzenia? Czego tak naprawdę pragną? ”

   -właśnie to jest ubóstwiane przez kobiety źródło ich POTĘŻNEJ SIŁY. Czyli męskie zaślepienie żądzami, odurzenie neurotoksyną o nazwie testosteron, który ZABURZA LOGICZNE MYŚLENIE i czyni skrajnie podatnym na kobiece gierki i manipulacje.

   Polubienie

   • Na Ziemi obecnie dzieją się wielkie przemiany. Skąd mamy pewność, że tylko na planie fizycznym? Wiele dusz reinkarnuje się, aby w tym spektaklu uczestniczyć, wykorzystać dla własnego doświadczenia i przeskoku na wyższy poziom. Stąd w ,,pośpiechu” reinkarnująca się dusza nie do końca ma ,,wyczyszczoną pamięć” dla ciała o orientacji płci z poprzedniego wcielenia. Dlatego też wielu ludzi ma problem z określeniem siebie pod względem płci, będąc w ciele fizycznym o przeciwnej orientacji.
    Rzecz ta dotyczy coraz większej liczby ludzi, a reszta,tzw.,,normalne”społeczeństwo nie za bardzo wie jak się zachować. Nie bronię ,,normalnego” społeczeństwa, nie bronię gejów i lesbijek, ale czy przyczyna takiego stanu rzeczy nie tkwi wcześniej i wyżej niż myślimy?
    Co o tym, Jarku, sądzisz?

    Serdecznie pozdrawiam.

    Polubienie

    • yahwe robil mongolow w pospiechu najpierw zrobil kolesi z eksperymentow na nas tzw adamow a pozniej jak adamy zaczely ladowac sie nawzajem z tylu w edenie zklonowal zenskiego adama tj azjatke, nie mozna tego nazwac do konca kobieta jak sie cos robi na kolanie to zawsze wychodzi jak wychodzi i plcie u azjatow sa nie za bardzo rozroznialne nie ma za duzej roznicy z tylu czy z przodu,kazdy z nas z domieszka mongola np noszacy okulary, bez bioder i piersi z czarnymi oczami czarnymi wlosami ma szanse na pedalstwo

     Polubienie

  • „…Kobiety są delikatniejsze…”
   a moja Konkubentka chodzi do faceta ginekologa i jeszcze mu placi za to ze zajmuje sie jej Brzoskiwnka bo twierdzi, ze faceci sa deikatniejsi od kobiet. no chyba, ze jest tu jakies drugie dno .-)))

   Polubienie

 4. walesa jest niestety za sprowadzaniem gwalcicieli, powiedział ze sam by do swojego domu zaprosil tylko danusia mu nie pozwala wiec chyba rozum na starość mu odebralo albo to ze walesa to rasa cyganska i swoich chce sciagac, saudycy maja plus u mnie ze nie chcą pedalstwa z lesabami nie bylbym taki radykalny, pis daje w dupe ostatnio ale i tak będę na nich glosowal może pogonią ciemnych gwałcicieli którzy nie maja zadnego psychicznego polaczenia z nasza rasa i z naszymi kobietami

  Polubienie

    • @Infin – już wysłałeś swoją żonę / kochankę / córkę / matkę do pomocy uchodźcom? Oni są biedni, pokrzywdzeni, mają spuchnięte jądra, potrzebują NA GWAŁT ( xD ) pomocy seksualnej!

     Refuges wilkommen! xDxDxD

     UWAGA FEMINISTKI, LEWACZKI! Ważne zajęcie dla Was – seksualna pomoc dogorywającym z braku seksu imigrantom! (Neuro)biologia semitów, muzułmanów afrykanów jest taka, że dla nich seks jest ważniejszy niż jedzenie. Niech już dziś wszystkie działaczki na rzecz imigrantów jadą do Nieniec, aby chociaż częściowo zaspokajać apetyty seksualne chorych z braku seksu przybyszy. Działacze mogą tam posłać swoje żony, siostry, córki i kochanki. No to która chce pomóc biednemu uchodźcowi – zostać ubogacona kulturowo? A może także ubogacona wirusowo?
     Emotikon grin
     xD

     Cytuję: „Mam spuchnięte jądra”, „jest nas 400, jak zaprosić dziewczynę”. Uchodźcy domagają się seksu i warunków, by go uprawiać”

     Link:

     „Lewicowa aktywistka, w imię poprawności politycznej, nie zgłosiła zbiorowego gwałtu dokonanego na niej przez grupę murzyńskich imigrantów.”
     „Polityczna poprawność wydaje się często nowoczesną formą cenzury. Jednak wiele wskazuje na to, że ten totalitarny lewacki wymysł jest czymś dużo gorszym i wręcz służy do siania terroru. Okazało się właśnie, że młoda działaczka z lewicowej organizacji „No borders” została brutalnie zgwałcona we Włoskim mieście Ventimiglia, przez kilkunastu murzynów z obozu dla uchodźców. Mimo wielkiej traumy, jej kompani doradzili jej, aby nie zgłaszała przestępstwa na Policji ze względu na aspekt rasowy, „dla dobra sprawy”.

     W głowie się nie mieści, że upadająca europejska cywilizacja doprowadziła do tego, że brutalne morderstwa i gwałty są tuszowane, byle tylko w mediach nie mówiono o fali przestępczości jaką niosą za sobą do Europy tak zwani uchodźcy. Co innego jednak gdy ktoś zostanie okradziony, ale gdy kilkunastu murzynów gwałci przez kilka godzin kobietę, która wierzyła, że można im pomóc, to tuszowanie tego można nazwać jedynie w nieparlamentarnych słowach.

     Zgwałconej kobiecie „wytłumaczono”, że jeśli zgłosi gwałt media zrobią z tego oręż, który spowoduje zniweczenie ich planów popierania świata bez granic. Aktywiści przekonali 30 latkę do milczenia, ale tylko przez miesiąc. Rany duchowe były zbyt wielkie i sprawa zobaczyła światło dzienne mimo prób tuszowania. Dzisiaj piszą o niej wszystkie włoskie media.

     W sierpniu tego roku we Włoszech miał miejsce podobny zbiorowy gwałt dokonany na szefowej ośrodka dla uchodźców. Fala oburzenia jaka przelała się wtedy przez media została szybko wyciszona. Młodzi muzułmanie są wychowywani w kulturze, w której kobiety są niemal towarem. Środowiska lewackie zamiast wyrażać swoje oburzenie takim nierównościowym podejściem, wydają się wręcz akceptować fakt, że islamista, gdy puchną mu „jaja” po prostu gwałci napotkaną niewierną, a gdy przypadkiem w potrzebie jest kilkudziesięciu młodych chłopów dochodzi do gwałtu zbiorowego.

     Przecież równe tragiczne zdarzenia miały miejsce w 2012 roku w Szwecji. Jedną z pracownic ośrodka dla uchodźców, 29 letnia matka dwójki dzieci, została zwabiona do pracy i przez 7 godzin gwałciło ją 12 młodych islamistów z Afganistanu, a w miedzyczasie dziesiątki mężczyzn wiwatowało widząc jak postępuje się z niewierną i wyzywało ją. Niekiedy gwałciło ją jednocześnie trzech oprawców. Upodlona kobieta do dzisiaj dochodzi do siebie psychicznie, a jej stan psychiczny jest tak poważnyo, że jeździ na wózku inwalidzkim.

     Co z tym dramatem zrobiły szwedzkie władze? Skazano 7 z 12 gwałcicieli, a w mediach skwapliwie usuwano jakiekolwiek informacje, które mogłyby sugerować, że przestępcy należą do jakiejkolwiek mniejszości narodowej. Polityczna poprawność każe Szwedom zgadzać się na brutalne gwałty na swoich kobietach. I czy takie samobójcze skłonności społeczeństwa nie kwalifikują go do tego, aby ta islamska armia inwazyjna po prostu wzięła sobie to czego chce?

     Fala gwałtów na europejskich kobietach nie jest przecież niczym nowym i sądząc po niedawnych narzekaniach młodych islamistów, którym brakuje seksu chyba należy się spodziewać, że to się dopiero rozkręca. Wygląda na to, że bez względu na skalę przestępstw, których dopuszczają się u nas muzułmańscy przybysze, media będą nadal konsekwentnie tuszowały informacje o tym co robią ci islamscy efebowie i jak postępują z kobietami traktując je gorzej niż my zwierzęta.”

     http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/lewicowa-aktywistka-w-imie-poprawnosci-politycznej-nie-zglosila-zbiorowego-gwaltu-dokonane

     Polubienie

    • Mialem okazje mieszkac pare miesiecy np. z muzulmanskimi czeczenami i nie zamordowali mnie, a byli jednymi z bardziej niezaleznie myslacych poznanych ludzi. Z iloma obcokrajowcami gadales w realu ? Chocby Slowakami ? W innym miejscu cisniesz po metalowcach, gejach, to pachnie OCD czyli nerwica natrectw na tle urojeniowo estetycznym. Wklejasz kiczowate propagandowki zanizajac poziom portalu. Od lat nałykałes sie jak pelikan bzdur na temat islamu i siejesz defetyzm, to jest paranoja.
     To, ze trafiaja sie bandyci tak jak w Polsce, od tego sa wiezienia by ich zamykac, a reszta normalnych np. rodzin syryjskich mieszka w małopolsce i wyobraz sobie, ze jeszcze nie wysadzili Krakowa, wiec nie musisz wychodzic na miasto z klamka.

     Polubienie

    • Niestety,m za tak jawną bandycką pro-islamską propagandę – BAN. Żegnam.
     Tu już nie chodzi o ideologię – lewacką, centrową czy prawacką. Tu chodzi o zwykłą przyzwoitość, o nasze bezpieczeństwo, o trwałość tego, co jeszcze kilka miesięcy temu wydawało nam się trwałe, a teraz się rozpada – czyli trwałość naszych państw, instytucji publicznych, cywilizacji.
     Murzyni, arabowie, azjaci – mają swoje kraje, mają swoje kontynenty. My ich stamtąd nie wypędzamy, więc niech nie pchają się do nas.

     Polubienie

    • Pare incydentow w Niemczech czy Francji rozdmuchanych przez rasistowskie media i crisis actorow ma byc dowodem na demontaz panstwa ? Przy takiej skali imigracji jednostkowe przypadki musza wystapic, tak jakby w Polsce nie bylo przestepstw wsrod rodakow, nie kroili na ulicach komorek czy torebek. Polska jako panstwo policyjne z ustawa 1066 ma sie bac kilkunastu tysiecy uchodzcow z czego sie moze trafic paru zlodziei czy bandytow, to sa jaja.

     Polubienie

    • @Infin myśl głową, a nie ideologią. Myśl samodzielnie, a nie poprzez „pośredników” – nie ważne czy tymi pośrednikami są księża czy reprezentanci zgniłych lewicowych / prawicowych doktryn.

     To nie są „kilka incydentów” – to są tysiące brutalnych i mniej brutalnych zbrodni dziennie! Tysiące w Niemczech, tysiące we Francji, tysiące w Anglii, tysiące w Holandii itp itd. Z każdym tygodniem jest ich coraz więcej i są coraz bardziej zuchwałe, bo policja ani żadne inny służby, nawet wojsko, nie dają sobie już z tym rady. Sprawcy nie są ścigani, a ofiary są zastraszane i wymusza się na nich milczenie. Tych ludzi jest zwyczajnie za dużo a funkcjonariuszy policji za mało. Tych ludzi będzie jeszcze więcej. Już mówi się o 1,5 milionie saracenów w 2015 roku w Niemczech. A ile potem? 20 milionów w 2016 roku? 500 milionów w 2017? W Azji i Afryce mieszkają miliardy ludzi, mamy ich tu wszystkich przyjąć?

     Mam w Niemczech rodzinę, która niedawno u mnie była i opowiadała. Mam tam znajomych. Moi znajomi z kolei mają tam setki swoich znajomych. W końcu w Niemczech mieszka kilka milionów Polaków – i Ci ludzie są przerażeni, tak jak rdzenni Niemcy tym, co się dzieje.

     Nie są to jednostkowe przypadki. Do tego jeszcze dziesiątki tysięcy relacji video, audio, prasowych, medialnych, z portali społecznościowych, blogów – na temat tego co się tam dzieje.

     Nie, nie jest to propaganda rasistowskich mediów jak to określiłeś, to najpierw niewydolność, a potem stopniowy upadek struktur państwowych. To niewyobrażalna anarchia, chaos i przemoc. Media rasistowskie? Raczej media na potęgę cenzurują prawdę o trwającej właśnie inwazji. Wszystkie portale Agora S.A. (wyborcza.pl, gazeta.pl i inne) mają zablokowane komentarze pod tekstami o islamistach. To samo dotyczy portali Telewizji Polskiej, i wielu innych portali. Mówi się nie o radykalnym ocenzurowaniu facebooka, bo to powoli już ma miejsce, ale o jego całkowitym wyłączeniu dla adresów IP / krajów z Europy. Fundacja Batorego George Sorosa przeznaczyła 150 milionów złotych na nękanie i terroryzowanie Polaków zauważających to, co się dzieje. Dziesiątki lewackich działaczy i pomniejszych fundacji dostały od F. Batorego np 500.000 złotych tylko na wytaczanie procesów sądowych tym, którzy piszą i zamieszczają prawdę.

     Polubienie

    • możesz jarkowski napisac do wordpressa żeby jak klikniesz na odpowiedz ustawialo się na dany komenarz a nie żeby szukac godzinami kto gdzie cos napisal ?

     Polubienie

    • No właśnie to jest wada wordpressa. Można też zrobić inaczej – całkowicie zlikwidować drzewo (rozgałęzienie) komentarzy. Wejdź na blog marucha.wordpress.com i zobacz jak tam się odbywa dyskusja. Tzn w jakiej formie się pojawiają komentarze.

     Polubienie

    • yahwe chce wykonczyc slowian arabami to już jest oczywiste, faza druga niedobitków po wojnie z arabami wykończyć ma 200 milionowa armia chinska czyli tak naprawdę ziemska armia yahwe wszak yahwe w biblii swojej mowil do chinoli idzcie i sie rozmnażajcie i cos tam

     Polubienie

    • w anglii nie jest taka sielanka z arabami jak infin czy jakiś tam zaciemnia nie pamiętam ktory, baseny w anglii maja już specjalne godziny dla arabek kapiacych się w burkach i żaden normalny człowiek nie może wejść wtedy, poznałem polke w anglii przez internet i mowi ze araby tak się na nia patrza jak na ofiare na safari wiec kupila samochod i powiedziała ze pierdoli żeby jezdzic metrem z gwalcicielami

     Polubienie

    • P.S. pojmiesz to co piszę, gdy za kilka miesięcy będziesz się bał wyjść po zmroku z domu. Zwierzęcy, najbardziej pierwotny strach zmienia na zawsze. A i w domu nie będzie bezpiecznie bez giwery i pancernych drzwi Gerdy, jak to JUŻ TERAZ w Niemczech jest.

     Polubione przez 1 osoba

 5. Nie wiem co mam wam tu napisać. Jest takie polskie powiedzenie, gdy nie rozumiemy jakiegoś szaleństwa władzy czy KRK kleru, ,,w tym szaleństwie jest metoda”. Czy tylko chodzi tu o sam zamordyzm? I czy do tego trzeba milionów cudzoziemców? Wątpię. Pamiętajcie, że w III Rzeszy Żydzi stanowili jedynie 1% społeczeństwa. Do przekroczenia progu rasizmu /10%/ było tam zatem daleko. Nie wiem, do czego ci przybysze są w BRD potrzebni? Tylko do produkowania potomstwa? Brakuje mi dostatecznej ilości informacji na temat zatrudnienia w krajach UE przybyłych już wcześniej przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jeśli wierzyć temu co piszą w internecie o kolejnych pokoleniach na zasiłkach to sprawa staje się dość tajemnicza. Do czego zatem u diabła potrzebni są Zachodowi uchodźcy?

  Polubienie

   • dokładnie wszystko szyte grubymi nicmi dlatego pootwierane brukselskie granice na osciez tylko wschodnia europa się broni, yahwe dal znak widać im ze jak nie wpuszcza jego arabskich dzieci to zdetonuje np cala europe, yahwe znany jest z wszelkiej masci szantażów wystraczy przewertować stary testament czyli jego ksiege zbrodni

    Polubienie

 6. Widziałem ten filmik. Płakać się chce. BRD jest już pod okupacją nielegalnych przybyszów. Nie jest to jeszcze pełna okupacja. Ale cenzura działa jak u nas za komuny. Czy ukrywanie takich faktów przed społeczeństwem nie wytworzy raczej nowej formy rasizmu, zwanej niegdyś faszyzmem. Zapewniam was, że grupa kilku tysięcy ludzi może stworzyć nowy rodzaj NSDAP w dzisiejszej BRD. Wystarczy jeden osobnik typu Adolf Hitler. Przyroda nie znosi próżni. Grunt wkrótce może stać się podatny. A wtedy reżym totalitarny i zamordyzm, totalna korupcja i piekło na Ziemi.

  Polubienie

  • Mamy teraz dwie alternatywy: albo Nowa Rekonkwista dokonana przez nowych „Templariuszy” którą nazywasz nowomodnym słowem „faszyzm”, albo zupełna islamizacja i ludobójstwo rdzennych Europejczyków. Jeśli nie w ciągu najbliższych 10 lat, to na 100% w ciągu 50 lat.
   W obu przypadkach poleje się krew.

   Polubienie

 7. Gdy Cesarstwo Rzymskie upadało to też weszło w okres rozlewu krwi. Obecna epoka także wchodzi w podobny, okrutny okres.
  To się jednak skończy, ale niestety do tego czasu może zginąć wielu ludzi, być może nawet połowa ludzkości. Jednak ta epoka dobiegnie końca, musi tak być, ktoś ją zakończy.
  Ja wiem jak to zrobić, albo właściwie mam kierunek, w którym bym podążył, aby ten aktualny etap ludzkiej historii dobiegł końca i rozpoczął się nowy, jednak nie mam ku temu narzędzi. Są inni ludzie co mają te narzędzia, ale obawiam się, że wykorzystają je niewłaściwie, albo będą nieświadomi swoich możliwości czym przyczynią się do wielu nieszczęść.

  Polubienie

  • nic nie upada i nie upadnie przez 3 miliony lat mamy się swietnie sa okresy kiedy yahwe nas niszczy doszczętnie jak wchodzimy na wyższy stopien swiadomosci, ty tłumaczysz wszystko w ziemskich aspektach jak kazda uniwesytecka glowa i nie dochodzisz do zadnych wlasciwie wnioskow

   Polubienie

   • Nie chodziło mi o to, że ludzkość ma upaść, ale obecna jej epoka, sposób myślenia i systemy. Ludzie nie zginą, będą istnieć dalej, ale muszą wejść na inny poziom rozwoju, inaczej czeka nas tragiczny los.
    Ponadto dlaczego twierdzisz, że ludzkość istnieje 3 miliony? Według oficjalnej nauki tyle trwa historia homo sapiens jako gatunki, ale skąd wiadomo, że ona jest prawdziwe? A jeśli ludzie istnieli już wcześniej?

    Polubienie

    • ludzkość to zle stawianie sprawy rozne rasy sa rozna ilość lat na ziemi, murzyni 4 biliony lat biali 3.5 miliona lat, zydzi mongoly i araby mniejwiecej 6000 lat, znowu mówisz ze ludzie musza wejść na wyższy poziom zależy jaka rasa jaka dusza nikt nic nie musi może chcieć najwyżej, czerwoni tez sporo lat tutaj ale nie wiem ile

     Polubienie

 8. Ja uważam, że człowiek jest jeden i nie dzielę go na rasy. Po prostu ludzie sami siebie podzielili, sami sobie narzucili ograniczenia i sami sobie wybrali niewłaściwą drogę. Oczywiście mogą to zmienić, ale póki co wolą się mordować.
  Napisałeś, że nikt nie nie musi, może chcieć. Być może czas najwyższy, żeby ludzkość chciała coś w sobie zmienić jako całość. Jednak obecnie nie chce, woli nadal kroczyć złą drogą. Cóż, skoro chcą iść w kierunku przepaści to trudno, ale ja nie będę podążać tą drogą za resztą. Oni mają wybór jeszcze, mogą zmienić swój los, ale jak nie chcą to np: ja ich nie będę z tej drogi zawracać, najwyżej będę sam na swojej drodze, ale nie pójdę za bezmyślnym tłumem. Każdy ma swoją wolę i może wybrać swój los.

  Polubienie

    • Ja nie jestem żadnym lewakiem. Wręcz przeciwnie. Ponadto arabowie, murzyni czy inni to też ludzie, a że jedni z nich mordują drugich to tylko świadczy o nich samych, o ich barbarzyństwie. Przypomnę też, że barbarzyńcy to nie byli kosmici, ale ludzie. To nie jacyś kosmici zgotowali nam obecny los i obecny kryzys, ale ludzie. Napisałeś, że człowieki nie gwałcą i nie ścinają głów. Muzułmanie to nie jest żaden inny gatunek, tylko homo sapiens o barbarzyńskiej mentalności. Co innego jest poczucie człowieczeństwa i skoro człowieczeństwo oznacza według ciebie to, że ludzie są dla siebie generalnie „ok” nie mordują się wzajemnie to się z tym zgodzę, ale o człowieczeństwie można też zapomnieć lub je odrzucić. Człowiek wtedy nadal jest człowiekiem, ale na niskim poziomie, bo odrzucił ten wyższy.

     Polubienie

    • araby to nie ludzie, to homo gwalciens i morderus i oby twoja corka i zona się nie musialy o tym przekonać, czesi slowacy wegrzy odgradzają się od tego jak od szarańczy wiec homo sapiens to chyba nie jest, mamy pelno homo sapiens z ukrainy i rosji i faktycznie jestem za, fajni ludzi ale to co nasz szturmuje ma bliżej do erectusa niestety, czy już wyslales zone i corke do erectusow maja podobno straszna chetke na seks i tylko tego im brakuje no a ze bliźnim trzeba omagac może sam pojedziesz u nich pedalstwo to norma raczej niż wyjatek

     Polubienie

   • Proszę nauczyć się czytać ze zrozumieniem, albo odstawić używki. Czy Ciebie gmo też mam przestać uważać za człowieka z powodu stylu pisania i przekazywania swoich poglądów?
    Przy okazji „erectus” oznacza wyprostowany, a homo erectus to człowiek wyprostowany, jeden z gatunków jaskiniowców.
    Ponadto co mnie obchodzi, że bliźnim trzeba pomagać? Ja uważam, że człowiek to człowiek, tylko dzielę ludzi na różne grupy, jedni inteligentni, a inni według mnie wcale nie myślą i sami się proszą o to, żeby traktować ich jak bydło. Wiem, że to radykalny pogląd, ale ludzie sami sobie wybierają swój los.
    Poza tym nie mam żony czy córki i mieć nie będę, a dlaczego to obawiam się, że tego nie zrozumiesz i nie ma to żadnego związku z orientacją seksualną. Są ludzie na innym poziomie świadomości, ale Tobie trochę do tego brakuje. Przemawia przez Ciebie zbyt dużo nienawiści zamiast analizy zachodzących procesów. Gniew oczywiście jest wskazany w pewnych sytuacjach, ale taki, nad którym ma się kontrolę, a nie ślepa nieopanowana furia. Przed Tobą drogi gmo jeszcze dużo nauki i dużo do zrozumienia. Cała ludzkość ma przed sobą dużo do poznania jeszcze, a musi zacząć od poznania swoich własnych, często wyimaginowanych ograniczeń.

    Polubienie

    • ty masz poglady ja mam wiedze to ta minimalna roznica ktora tobie nie pozwala dojzec ze to gwalciciele i nasze kobiety nie beda bezpieczne, genow nie zmienisz przeprowadz sie do nich jak sadzisz ze to ludzie nie bedziemy za toba teskinic i za twoja ponadziemska misja cywilizowania arabstwa, moze sie obudzisz jak ci obetna reke jak tej babce

     Polubienie

 9. gmo, ja nie zamierzam cywilizować arabów. Też mam wiedzę, ale na wyższym poziomie niż Twoja. Islamiści to lud barbarzyński, który musi dojrzeć, a do tego długa droga. Teraz atakują kraje bardziej cywilizowane, co nie znaczy, że na tyle cywilizowane, aby móc się skutecznie oprzeć barbarzyńskiej inwazji. Ponadto to z czym mamy do czynienia to celowa robota. Nie będę już wypisywać się o sile zwanej chociażby antychrystem, która jest teraz obecna. Spójrz jednak na to, że sprowadzasz to wszystko do kwestii przyziemnych, a ja patrzę szerzej, ponad ową przyziemność i dlatego nie kiwnę palcem na to wszystko. Skoro przez swoją głupotę i ograniczone myślenie ludzie chcą się mordować to ich sprawa. Europejczycy stracili poczucie swojego „ja”, pozwolili, aby na ich teren wkroczyło obce im, barbarzyńskie „ja”, dlatego, że stali się na własne życzenie ślepi.
  Ja tylko chcę jednego, upadku europejskiej głupoty i islamskiego barbarzyństwa. Jedni i drudzy muszą odejść, bo jedni i drudzy przez swoją głupotę ograniczają rozwój ludzkości, nie pozwalają, aby wzniosła się ona na wyższy poziom. Nawet iluminaci, podzieleni między sobą muszą walczyć o przetrwanie. Myśleli, że tron tego świata będzie należeć do jakiegoś lucyferiańskiego władcy wybranego przez nich, ale antychryst nie patrzy na nikogo z nich, on robi co chce. Sami iluminaci zaś sobie strzelili w kolano wielbiąc tę anomalię, która nie jest żadnym władcą tego świata. Jest nim natomiast Człowiek, z dużej litery rzecz jasna, którego nie obchodzą spory religijne, ale rozwój ludzkości jako całości i zniesienie mentalnych prymitywizmów oraz ograniczeń. Jeden człowiek, władca tego świata, który zakończyć musi to co jest i nie będzie posłuszny wizjom iluminatów, czy jakiejkolwiek religii, ale zrobi swoje wedle swej woli. Dlatego, że wie co to znaczy człowieczeństwo, a ci co nie wiedzą to albo otworzą oczy, albo będą już do końca ślepi.
  Czy ta twoja europejska kultura gmo, która sobie wmówiła, że jest na wyższym poziomie niż islamiści nie jest czasem na takim samym poziomie, ale ubrana w inne szaty? Czy jedna i druga grupa ludzie nie ścina głów, tyle tylko, że innymi narzędziami? Napisałem to metaforycznie, ale zauważ, że jedni i drudzy pędzą ku przepaści, czyli idą w tym samym kierunku, ale trochę innymi ścieżkami. Zastanów się dlaczego?

  Polubienie

  • nie ma zadnych iluminatow antychrysta chrysta itd to bajki z przedszkola albo bardziej zaslona dymna, poczytaj moje posty kto tu rzadzi a rzadzi ksiezyc to pozniej bedziemy na tyma samym poziomie nie chce mi sie juz ludzi uswiadamiac ktorzy wierza w bajki biblijne, tu maszz hierarchie naszej napadnietej planety bez bajek

   Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s