Afery

Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty

Kto popiera przyjmowanie uchodźców? Szokujące fakty

uchodźcy z syriiWklejam artykuł (link), który jasno pokazuje, że ideologia neoliberalnego, przyjaznego uchodźcom lewactwa, jak i ideologia „praw człowieka” – osiągnęły poziom kloaki i rynsztoku. Od dziś z lewactwem nie prowadzę żadnej polemiki, żadnej dyskusji, żadnej cywilizowanej debaty.

Uważam że miejsce popierających islamską inwazję, czyli de facto islamskie ludobójstwo Europejczyków, jest w kloace, w rynsztoku debaty publicznej. Z kilku powodów, wymienię je w podpunktach:

1. nikt normalny nie popiera przyjmowania skrajnie agresywnych młodych mężczyzn z krajów islamskich po to, by nas potem mordowali, wysadzali się w powietrze, gwałcili nasze kobiety i dzieci (pedofilia jest integralną częścią islamu), napadali nas i okradali. Była kiedyś sonda, 93% ludzi było przeciwko przyjmowaniu nienawidzących nas islamistów.

2. neoliberalne lewactwo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, oni nie są tacy głupi jak się wydaje. Owszem, jarają na potęgę jakieś zioła, część jest też ubogacona wirusowo, ups, przepraszam – KULTUROWO 😀 po bliskich spotkaniach trzeciego stopnia z takimi ludźmi jak Simon Mol. Ale oni swoje wiedzą. Dlatego zastraszają innych ludzi, straszą pozwami i wytaczają je, wyzywają od ksenofobów, rasistów i innych stygmatyzujących określeń. Lewactwo tego typu (prorządowe, neoliberalne) to naziści, hitlerowcy naszych czasów, którzy nie mogą znieść tego, że ludzie naprawdę boją się o swoje zdrowie, życie, mienie, porządek publiczny, i reagują zdroworozsądkowo, nie chcąc wpuszczać naszych śmiertelnych islamskich wrogów.

islam3. część fundacji działających w internecie wyłudziła gruby szmal od Fundacji Batorego, która na terroryzowanie Polaków i zmuszanie ich do „jedynie słusznego” myślenia, przeznaczyła 150 milionów złotych. Takie same lub podobne metody stosowano w nazistowskiej III rzeszy. Jeśli nie myślałeś tak, jak nakazywały elity polityczne, szedłeś do obozu. Dziś jeśli popełniasz orwellowską myślozbrodnię i nie myślisz tak jak rozkazuje elita, masz proces sądowy. Co za cywilizacyjny postęp!

Kim są samozwańczy aktywiści którzy w imieniu Polski, Polaków i katolików (SIC!) organizują „tak dla uchodźców, nie dla rasizmu i ksenofobii” na Facebooku? Link poniżej:
http://www.wykop.pl/ramka/2735455/wykop-ujawnia-prawda-o-organizatorach-akcji-tak-dla-uchodzcow-w-polsce-na-fb/

4. jest wiele słów-kluczy, które w założeniu mają blokować dyskusje, pozbawiać adwersarza argumentów, ośmieszać go. Wszystkie te słowa są używane przez neoliberalne, prorządowe lewactwo. Są to: „teoria spiskowa„, „new age„, „rasizm„, „ksenofobia„, „islamofobia„, „faszyzm„, „oszołomstwo” itp itd. Pamiętajmy że ten, kto panuje nad językiem, ten panuje nad myśleniem społeczeństwa i nad wieloma innymi sprawami. „Rządzisz językiem, rządzisz światem„.

5. lewactwo prorządowe kłamie na temat islamu, jak i zbrodni, terroryzmu i ludobójstwa popełnianego przez tę religię. Przytaczają sfałszowane przez estabiliszment „badania naukowe„, że wśród muzułmanów statystyki przestępczości nie odbiegają od innych ras. To są takie same sfałszowane badania jak te dotyczące wielu produktów farmaceutycznych. Które wycofywane są dopiero po czasie, bo okazuje się, że badania nad bezpieczeństwem zostały sfałszowane, i umarło już tysiące ludzi. Lewacy to tacy sami niewolnicy ideologii, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć, jak krytykowani na mojej stronie korwiniści. Stąd wzięło się moja porzekadło: „jeśli chodzi o ideologie i doktryny, to jestem oportunistą – bowiem każdą z nich pogardzam w równym stopniu„.

prawda o islamie

Tymczasem prawdą jest, że islamiści mają zupełnie inną mentalność niż my, Europejczycy. Mają również kompletnie inną (neuro)biologię. Różnice biologiczne i kulturowe są olbrzymie i szokujące. Przede wszystkim, są to ludzie znacznie bardziej agresywni i porywczy. Przestępstwa, strzelaniny, mordobicia, wojny klanowe to chleb powszedni w islamie. Poza tym, są to ludzie znacznie bardziej popędliwi. Gdy tylko widzą kobietę nie ubraną po islamsku, to już im skacze adrenalina. A gdy widzą kobietę w bikini – to już chcą gwałcić, bo w swoich krajach takich widoków nie mają. Poza tym, rytualne gwałty i pedofilia są integralną częścią islamu. Islam jest religią która „uduchowiła” najbardziej prymitywne człowiecze żądze i instynkty. Bowiem w islamskim raju na każdego islamistę czeka wiele dziewic. I jeszcze jedno. W krajach arabskich pomimo surowego prawa i chodzenia kobiet w burkach, gwałty są ogromną plagą – co świadczy za argumentem o większej popędliwości arabów / muzułmanów.

6. ironia życia polega na tym, że islamiści jeszcze bardziej niż chrześcijan nienawidzą lewicujących, liberalnych ateistów. A to właśnie lewica radośnie wita tego islamskiego konia trojańskiego. I to jest kuriozum, bowiem islam jest śmiertelnym zagrożeniem dla wartości naszej cywilizacji. To są bardzo cenione właśnie przez lewicę wartości takie jak: neutralność światopoglądowa państwa, humanizm, humanitaryzm, prawa człowieka, wrażliwość na los innych, empatia, i ich szerokie pochodne. Islam zaś tych wartości nienawidzi i gardzi nimi jeszcze bardziej niż chrześcijaństwem.

nielegalni imigranci (2)7. poniżej wypowiedź radykalnej feministki, Kingi Dunin. Nie, nie jest to „fake”, ale wypowiedź autentyczna. Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego kobiety najczęściej bronią islamistów. Tym bardziej zastanawiało mnie to, dlaczego feministki walczące o prawa kobiet, wręcz zachęcają do osiedlania się muzułmanów. Którzy jak wiadomo, traktują kobiety jak zwierzęta.

U siebie zablokowałem już kilka kobiet, które robiły wybitnie proislamską propagandę. A wytłumaczenie tego jest prastare tak jak nieokrzesana, człowiecza natura. Kobiety zawsze poprą silnych i czasami agresywnych samców alfa, w tym przypadku muzułmanów. Tylko o to tu chodzi. Jest kryzys męskości spowodowany przez matki i ojców lat ’70, 80′ i 90′ i ich wychowanie. Więc kobieta podświadomie poprze nawet muzułmanina, byle to tylko był ostry, agresywny samiec. Poza tym, kobiety zawsze musiały mieć w sobie pierwiastek masochizmu i autodestrukcji, by mogły przez tysiąclecia wytrzymywać z męskimi brutalami.

imigranci (3)8. poniżej artykuł o tym, że Arabia Saudyjska, czyli najbardziej terrorystyczne, zbrodnicze, ludobójcze państwo świata – została mianowana na stanowisko przewodniczącego kluczowego panelu UNHRC. Czyli agendy zajmującej się prawami człowieka. Przypomnijmy: w Arabii Saudyjskiej za posiadanie jakichkolwiek odmiennych poglądów grozi kara śmierci. To Arabia Saudyjska finansuje, zbroi i wspiera państwo islamskie. Prawa człowieka w Arabii Saudyjskiej, która jest krzyżówką Chin Mao Zedonga i Korei Północnej, nie istnieją zupełnie.

Światowy rynsztok lewactwa i praw człowieka:

Cytuję: „Wszystko, co dzieje się w Genewie, wykracza poza satyrę. Ostatni tydzień dostarcza jednak pokazu, który jest skandaliczny nawet według standardów ONZ. W tym tygodniu bowiem znakomita organizacja, UN Watch, ujawniła, że Arabia Saudyjska została mianowana na stanowisko przewodniczącego kluczowego panelu UNHRC. Ten panel wybiera najwyższych oficjeli, którzy kształtują międzynarodowe standardy praw człowieka na świecie. Pięcioosobowa grupa ambasadorów, której przewodniczy teraz Arabia Saudyjska, znana jest jako Grupa Konsultacyjna i ma uprawnienia do wybierania spośród kandydatów, by obsadzić 77 stanowisk na całym świecie do pracy z kwestiami dotyczącymi naruszania praw człowieka. Wygląda na to, że mianowanie posłannika Arabii Saudyjskiej do UNHRC, Faisala Trada, odbyło się jeszcze wiosną, ale dyplomaci w Genewie zachowywali milczenie w tej sprawie.”
Dalej: ListyzNaszegoSadu.pl

Podsumowując: panuje globalna wojna wypowiedziana naszej euro-amerykańskiej cywilizacji opartej na prawie rzymskim, filozofii greckiej, idei humanitaryzmu, humanizmu, i przynajmniej w teorii – na wrażliwości i empatii. Nie wiem na dobrą sprawę kto tę wojnę prowadzi. Czy są to elity polityczne? Czy jest to jakaś cywilizacja barbarzyńsko-wschodnia (izraelici? Chińczycy?) która chce przejąć rządy na tej planecie? Czy rację mają teorie ezoteryczne i gnostyckie, głoszące, że zarządcy tej planety (zwanemu demiurgiem, jahwe, szatanem) nie są już potrzebni uwrażliwieni, cywilizowani i filozofujący Europejczycy? Więc zastępuje się ich ludźmi mniej cywilizowanymi, głupszymi, którzy mentalność niewolniczo-feudalną mają zaszczepioną od maleńkości?

uchodźcyPrzeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny
Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Podsumował: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

47 odpowiedzi »

 1. Jarku co Ty piszesz, że społeczeństwo nie popiera przyjmowania uchodźców? Dziś o 15 w wiadomościach radia (b)Z(d)ET słyszałem, że jakoby wg jakiejś pracowni badania opinii publicznej (nie pamiętam jakiej) poparcie społeczeństwa w sprawie przyjmowania uchodźców wynosi już 47% i od ostatniego badania wzrosło o 11%.
  Toż to my nie zgadzający się na to to jakieś rasiści i faszyści.
  Trza chyba w wyborczej samokrytykę złożyć…

  Polubienie

  • Te badania są fałszywe, wiadomo kto za nie płaci gruby szmal. Więc oczekuje „politycznie poprawnego” wyniku. Wg anonimowej sondy na Polsat News, 93% głosujących było przeciw i tak jest wszędzie gdzie wypowiadają się prawdziwi ludzie.

   Polubione przez 1 osoba

   • Jarek jak masz mozliwosci to radze wyjechac na jakis czas z tej krainy pt. Polska na zachod, zobaczysz inne kultury, rasy, jak bez lękow ze soba sie komunikuja, wspolpracuja, to rozszerzy twoje horyzonty, gwarantuje, chyba, ze jestes niewolnikiem wlasnego konglomeratu ideologicznego ; ). Zobaczysz ze nienawisc i strach do muzulmanow to poklosie majstersztyku zaawansowanej inzynierii spolecznej po 11.09.2001 gdzie demonizuje sie do bolu ich religie, ktora ma swoje patologie, tak jak i judaizm i chrzescijanstwo, ale nie wieksze niz dziki zdehumanizowany konsumpcjonizm i merkantylizm, ktorego mnostwo wyznawcow ma Polska. Mieszkam na zachodzie bez przerwy kilka lat w muzulmanskiej dzielnicy przy meczecie, chodze do ich supermarketow gdzie nie uswiadczysz na kasie niemuslima i sa grzeczni, pomocni. W tej dzielnicy muzulmanie i chrzescijanie razem prowadza dzialalnosc charytatywna. Zdaje sobie sprawe z tego, ze widze tylko urywek rzeczywistosci, ale po tobie bardzo widac, ze nie miales stycznosci na codzien z muzulmanami, czy innymi nacjami. Jakbys chcial to ci z checia pomoge w tanim wyjezdzie do takiej „strasznej” dzielnicy, na jakis czas, mam jakies tam kontakty, wiedze i dosw. bys nie przeplacil, ale placil za ciebie nie bede, bo nie jestem dziany : ).

    Polubienie

    • pieprzysz po 20 latach mieszkania w stanach mogę cos powiedzieć o rasach, rasy mieszkają w swoich enklawach czarni na południu biali na polnocy, niestety sa zmuszani przez zydow do pracy razem ale juz po pracy na piwo kazda rasa idzie osobno także lunch jedza rasy osobno ponadto mieszanie ras powoduje choroby genetyczne, te mieszanki ludzkie w stanach nie dość ze wyglądaj okropnie to jeszcze sa schorowane lykaja pastylki na wszystko, stany to sodoma i gomora rasowa, np murzynki z biala skora i murzyńskimi włosami, blondynki z czarnymi włosami na rekach kto tego nie widział powinien zobaczyć, 3/4 murzynow siedzi w wiezieniu w stanach glownie za narkotyki i gwałty na białych, nie ma w multikulti poczucia przynalzenosci zadnego z innymi rasami, jedyne co trzyma to g w kupie to policja nieustannie patrolujaca ulice jak w stanie wojennym kto był tam ten wie

     Polubienie

    • Jestes znany z rasistowskich pogladow i fobii wobec zoltych, nawijasz o patologicznych dzielnicach, a podobnie mozna powiedziec o patologii w Polsce, taka Nowa Huta znana z wojenek kibicowskich, i o czym to swiadczy ? Wrzucasz wszystkich do jednego wora bo ci pasuje do twoich ekstremalnych pogladow. Tendencyjnosc wali na kilometr, jak ty sie ostales 20 lat w USA z takimi pogladami ? A moze to bajka na potrzeby komentarza : ).

     Polubienie

    • rasizm wmówili zydzi tepym bialasom których usilnie starasz się reprezentować, czesi slowacy wegrzy Finlandczycy niemowiac o bialorusinach wszyscy maja takie same jak mowisz ekstremalne poglądy ze chcą być pozostawieni w spokoju bez obcych genetycznie ras, multi kulti nigdzie nie działa i konczy się bojkami rasowymi jak w stanach, jakby policja nie jezdzila w kolko to bys miał jungle pelna dzikich zwierzat a i tak z policja patrolujaca 24/7 meksyki portoriki i murzyny kradna wszystko co się da ukraść, jedynie skosy pracują ale te ich geby jaszczurkowate w okularach i ciałka jak z kreskowek obrzydzają wszystko, od kiedy rasizm czyli zachowanie własnej gentyki nie zmieszanej z murzynami i arabami czy skosami to przestępstwo ?, zydzi pilnują swoich genow jak cygan lyzki a nam wciskają jakiś rasizm, w rosji na szczęście nasi spuszczają regularny wpierdol wszystkim pedałom arabusom itd. i policja nie interweniuje, tak trzymać, rasa to tak naprawdę jeden wielki organizm naturalnie broniący się przed spieprzeniem mu genow, jedz do stanow zobacz jak tam ludzie wygladaja jak spotkasz normalnego kogos wyglladajacego zdrowo zrob zdjecie i poślij na fb

     Polubienie

    • Potrzebujemy nowego, duchowego spojrzenia na rasizm. Potrzebujemy raz na zawsze skończyć z dość żałosnymi kompleksami i „murzyńskością” Białych Europejczyków.
     Europa – to brzmi dumnie!
     Europa – to potęga, historia, wspaniałość!
     Europa – to prawo rzymskie, filozofia grecka, piękna pogańsko-gnostycka tradycja, to także humanizm, humanitaryzm, wrażliwość, empatia!
     Europa – to cywilizacja, to przemysł, to technologia, to kultura, to sztuka – i wszystko na najwyższym światowym poziomie!
     Nie mamy czego się wstydzić jako Europejczycy. Jestem dumny i szczęśliwy, że jestem biały, Jestem dumny i szczęśliwy, że jestem Europejczykiem, Słowianinem, Polakiem! 🙂

     Polubienie

    • @infin – owszem, znam problem kiboli. To jest podobna mentalność bazująca na instynkcie stadnym, plemiennym. Tylko zauważ – islamista czy murzyn to skrzyżowanie radykalnego katolika i kibola bandyty do potęgi dziesiątej lub większej. Ani fanatyczni katole ani dresiarze / kibole nie popełniają tak spektakularnych zbrodni na tak olbrzymią skalę. W Krakowie jak kibol rani drugiego kibola maczetą, to jest afera i gównoburza na całą Polskę. Tymczasem cała Afryka i Azja spływa oceanem przelewanej w każdej sekundzie krwi.

     Polubienie

    • Kibola do potegi dziesiatej ? Chcesz widziec tylko najbardziej zdegenerowane jednostki to je widzisz, gdyby tak patrzec ekstremalnie na wszystko, to na mecze nie chodzilyby cale rodziny, bo mieliby obraz burdy w glowie. Dla kiboli barwy klubowe to sacrum nie mniejsze niz najbardziej fanatycznych muzulmanow. W islamie sa rozne odlamy, interpretacje, mniej lub bardziej literalne podejscie do Koranu, podobnie z zastepowaniem wczesniejszych Sur tymi pozniejszymi, gdy sie wzajemnie wykluczaja. U kibicow masz piknikow, ultrasow, masz hoolsow, ktorzy prowadza swoj dzihad.

     Mam kolege czarnoskorego, swiatlego antysystemowca, ktory w klopotach nie jakos specjalnie ale pomogl, toczylem wiele ulicznych debat z muzulmanami w centrum jednego z angielskich miast i nie wylecialem w powietrze, Meczet jest otwarty dla wszystkich, o ile zdejmie sie buty. Muzulmanie na ulicy, gdy mieli zajete rece to nie obawiali sie dac potrzymac Koran niewiernemu, to sa takie symbole ktore pozwalaja przelamac strach zakodowany gleboko przez natlok tendencyjnych informacji.
     Biali Polacy zagranica to wielcy wałkarze i intryganci, wstyd mi, ze pochodze z tej nacji, choc trudno ich calkiem obwiniac skoro zawsze musieli szarpac sie z rzeczywistosci i wpychac w kolejki. W Polsce jak to stwierdzil „polski pragmatyk” jest moze kilkaset tysiecy ludzi wartosciowych ludzi, z czym sie zgadzam. Wielu to nacjonalistyczni i kapitalistyczni troglodyci, ktorych interesuje tylko konsumpcja, szpan i prestiz, a reszta to szara masa oparta na dulszczyznie.
     Gdy mowilem koledze jak jest za granica, to nie mogl uwierzyc, wtedy zdalem sobie sprawe jaka niepelnosprawnoscia jest mieszkanie i pracowanie w tym samym miejscu przez lata, brak umiejetnosci czytania newsow i artykulow po angielsku, bycie skazanym na polskie google pare rezimowych TV i portali informacyjnych. Amerykanska propaganda wyprala ludziom mozgi od dziecinstwa, mam na mysli pokolenie urodzonych w latach 80 tych ktore wychowalo sie na bajkach pt Rambo w ktorych mamy herosa jankesa na poziomie i reszte tępych brudasow, zoltkow. To kodowanie w podswiadomosci w najbardziej newralgicznym okresie zycia, zostaje czesto do smierci, gdy nie jest skonfrontowane empirycznie z innym swiatem. Na zachodzie muzulmanie sa bardziej liberalni, to nie ulega watpliwosci, ale latwo mozna okielznac jakis odsetek radykalow z parunastu tysiecy uchodzcow, ktorzy pragna uciec z piekla. Kazdy kto ma np arachnofobie bedzie wyolbrzymial i demonizowal pajaki, podobnie z innymi fobiami, ktore zakrzywiaja percepcje. Nie taki diabel straszny jak go maluja. Dla komfortu wlasnej fobii mylnie nazywanej profilaktyka,swiadomoscia czy estetyka, nie warto zamykac drzwi zrozpaczonym, bo to zaprzeczenie europejskiego humanizmu. Pamietajmy, ze podczas 2 wojny swiatowej Persowie/Iranczycy z innego muzulmanskiego swiata nam pomogli.

     Polubienie

    • murzyny i hindusy smierdza moziac nie delikatnie wiem z doświadczenia… kto miał z nimi doświadczenia ten wie to inna gentycznie/biologicznie rasa można rozmawiać ale nie mieszac geny naszym dzieciom blondynka z szafirowymi oczkami, ja nie chciał bym chowac murzynicy z drutami zamiast wlosow z wypiętymi tylkami jak u malp z zoltymi białkami w oczach na wymioty mnie biezrze jak patrze na to, mam dla ciebie test teczowy lewaku czy jesteś w stanie mieć dziecko z murznka czy arabka czy dobrze bys się z tym czul i czy twoje dziecko by się dobrze czulo z ojcem ktroy nie wygląda na jej ojca ? a może ty już nie jesteś bialy i ci wszystko jedno wlasciwie i lansujesz swoich ?

     Polubienie

    • Skad wiesz czy ty nie wydzielasz smrodu typowego dla bialych, ktorzy czuja np. czarni ? Bo ci zaden Afrykanczyk nie powiedzial ? Moze z grzecznosci. Tak jak dla ciebie kilometry, cm czy kg sa normalne tak np dla Anglikow mile,cale i funty i kamienie sa normalne.
     Chyba wiesz, ze wchodzac do kazdego polskiego domu, czujesz w kazdym miejscu specyficzny zapach, ktorego nie czuja tak wyraznie tamtejsi domownicy, podobnie z niepalaczami czy wegetarianami, ktorzy maja wyczulony węch na novum. Myslisz, ze Afrykanczyk wchodzacy do twojego domu nie poczulby zadnego „smrodu” ? Ludzki wech przyzwyczaja sie nie tylko do odoru, ale i dezodorantow perfum, z reszta na podobnej zasadzie dziala tachyfilaksja lekami.
     Nie gustuje w murzynkach, ale ladne Iranki czemu nie :). Operujesz w czarno-bialym swiecie, a sa odcienie szarosci nie tylko skory, ale i pogladow, tak jak nie jestem gejem, tak bronie mniejszosci seksualnych. Bronie Zydow z klasy robotniczej, a nie cwaniakow oligarchow, ktorzy pasozytuja na Polsce.
     Mieszkalem w roznych domach i to po kilka miesiecy z ludzmi z roznych nacji i religii, z np. Pakistanu, Indii, Niemiec, Hiszpanii, Francji, Wloch, Slowacji, Litwy, Łotwy, Malezji, Somalii, Ghany, ale takich rasistow jak Polacy wypuszczeni z blokowisk czy zabitych dechami wsi jak lokalnych klatek, to nie spotkalem, choc Litwinom i Lotyszom niedaleko do polskiej zasciankowosci. To jest pochodna zycia w waskim, wyizolowanym swiecie, jak male dzieci, ktore znaja tylko swoja piaskownice i osiedle, na przyzwyczajeniu i strachu wobec obcych buduja swoja lokalna ideologie rodem z plemion dzungli.

     Polubienie

    • smrod jest smrod jak się ktoś zesra to nie znajdzie się srajlandczyk co dla niego będzie to normalne kropka, zakrzywiasz przestrzen i czarujesz rzeczywisrosc, wiec jeżeli murzynka be dla ciebie to po co ich tu chcesz u nas, stany zawracja brudasow z Meksyku jak szturmują granice jak się nie zatrzymają to będą zastrzeleni u nas trzeba tego samego katolickie infantylność i pierdolowatosc musi upaść bo nas araby zjedza i będziemy przed nimi uciekać wkrótce, w arabskich dzielnicach mieszkają tylko araby bo sodoma i gomora na ulichach jak u nich w Afryce prezydent francji ostatnio wizytowal arabska dzielnice i takie były jego komentarze, ciemni nie sa wstanie stworzyć cywilizacji tylko mogą egzystować w kraju białego człowieka to nie żadna tajemnica, to jak pedofil zawsze będzie chciał do przedszkola no coz ale my nie chcemy pedofili w przedszkolu i takiego stereotypu będę się zawsze trzymal

     Polubienie

    • Skore mam bardzo biala bo jako gosc lubiacy ciemne ubrania, szczegolnie unikam slonca, juz nie mowiac o naturalnej awersji do skwaru slonecznego. Nie raz znosilem komentarze cebulakow, ze jestem zbyt blady :D. Nie trzeba byc czarnym, gejem, zydem by bronic mniejszosci etnicznych czy seksualnych. Operujesz na stereotypach.

     Polubienie

    • nie po to stereotypy pozwolily nam przetrwać miliony lat żeby teraz brudas nam je niszczyl w 5 sekund, do Afryki i arabi nikt nie ciagnie i nikt nie będzie nigdy ciagnal kazda prawdziwa rasa lubi tylko swoja może jesteś zydem bo oni zachecaja do mieszania z brudasami jednocześnie zabraniając swoim mieszania się z kim kolwiek

     Polubienie

    • jarek nie wyjezdzaj bo skończysz jak infin będziesz spal z tymi wszystkimi rasami infin wymienil w jednym pokoju po prostu afrykanska sielanka w londynie

     Polubienie

    • Ty ze swoim rasizmem srasz regularnie i niestety niewielu ma odwage ci powiedziec w jak wielkim szambie urzedujesz i to z usmiechem na facjacie.
     Mieszasz pojecie brudu ze specyfika naturalnego zapachu ciala. To sa dwie rozne rzeczy. Dla mnie wegetarianina mieso smierdzi, ale nie wyzywam miesozercow od smrodziarzy. Dla wielu muslimow zapach wieprzowiny jest nie do zniesienia i wtedy dla nich taki miesozerca jest brudasem, bo nie dosc, ze je „brudne mieso”, to jeszcze gotuje i rozprowadza woń miesa swinii.
     Zanizasz poziom tego forum. Jesli kreci cie izolatka umyslowa i fizyczna pozbawiona wartosci empirycznej to prosze bardzo, ale nie wypowiadaj sie, bo twoje urojenia sa wyjatkowo oderwane od rzeczywistosci. Osobiscie lubie poznawac inne kultury podrozujac, a najlepiej w bezposredniej rozmowie, sprobowac ich kuchni, porozmawiac o zyciu, od tej strony nie ukazywanej w mediach dzieki temu nie wiem wiele wiecej niz ty. Studenci, farmaceuci, badacze laboratoryjni zanim sie zakotwicza, to wynajmuja pokoje z innymi studentami itp. dzieki temu mozna przelamac lody, mury, ktore tacy jak ty buduja.
     To, ze nie gustuje w murzynkach nie znaczy, ze mam manifestowac swoja niechec do uchodzcow. Milosc, akceptacja, a tolerancja to rozne terminy.
     Pewne tendencje nalezy zauwazac, ale stereotypy to ograniczenie umyslowe, ktorego jestes przykladem.
     Afrykanie nie tylko wniesli duzy wklad w rozwoj jazzu, rapu, ale maja lepsza wytrzymalosc w sprintach i biegach dlugodystansowych, lepiej graja w kosza. Jest wielu murzynow aktorow, muzykow, dzialacze spoleczni jak Martin Luther King, Malcolm X.

     Polubienie

    • @infin, napisałeś:
     „Afrykanie nie tylko wniesli duzy wklad w rozwoj jazzu, rapu, ale maja lepsza wytrzymalosc w sprintach i biegach dlugodystansowych, lepiej graja w kosza. Jest wielu murzynow aktorow, muzykow, dzialacze spoleczni jak Martin Luther King, Malcolm X.”

     -jeszcze jeden tekst o tym co „dobrego” wnieśli afrykanie / azjaci i będzie dożywotni ban. Hamuj się z tego typu wstawkami. Sytuacja się zmieniła o 180 stopni w ciągu zaledwie kilku miesięcy. Jest zagrożony byt naszych państw, instytucji publicznych, porządku i bezpieczeństwa publicznego. Dawne głodne wstawki w stylu „rasizm”, „globalna jedność, jedna ludzka rodzina”, nie mają już zastosowania, bo trwa brutalna wojna wypowiedziana naszej cywilizacji. To pierwsze i ostatnie ostrzeżenie, infin.

     Polubienie

    • nikt ci nie broni obciagac im duże afrykańskie penisy tylko my nie chcemy tego w Polsce, w anglii możecie spac razem ze swoim dużym afrykańskim penisem i to jest spoko sodoma i gomora to dla mnie na zachodzie nic nowego, apropo zamowilem 2 lby swinskie jutro ide w teren, nie sa takie drogie wam radze to samo

     Polubienie

 2. Obawiam się, że lewica może jeszcze dyrektywą znieść ziemskie przyciąganie i zalecić używanie czarnego oświetlenia z czarnych żarówek. A my będziemy dalej to rozważać.

  Polubienie

  • Lewica, prawica, centrum.. Dla mnie to są po prostu niewolnicy ideologii, doktryn. Najbardziej cenię ludzi którzy potrafią wyjść poza sztywne ramy ideologii i myśleć samodzielnie.
   Dlatego na swojej stronie kilka razy wkleiłem artykuł lewicowej feministki, Doroty Majewskiej z NaTemat.pl, która też się obawia islamskiej inwazji.

   Polubienie

   • Jest dowod, ze np. w muzulmanskim Iranie protestanci i ksieza katoliccy mogli pomagac polskim uchodzcom, na wikipedii pod haslem, stosunski polsko-iranskie

    „Dziećmi uchodźców polskich, które kierowano do sierocińców w Teheranie i Isfahanie (wysyłano tu głównie dzieci do lat 7) zajęły się różne europejskie zgromadzenia zakonne lub misje protestanckie. W Teheranie ss. urszulanki polskie utworzyły trzy szkoły polskie, a ss. nazaretanki prowadziły Ochronkę im. Saperów Karpackich i szkołę powszechną dla 70 polskich sierot (w maju 1944 nastąpiła ewakuacja sióstr i dzieci do brytyjskiej Afryki).

    Do Isfahanu, zwanego miastem polskich dzieci, w latach 1942–1945 przybyło 2590 polskich sierot (w dowód wdzięczności zostały ufundowane dwie tablice pamiątkowe – w 1943 w kaplicy ss. szarytek, w 1944 – w kościele ormiańsko-katolickim Matki Boskiej Różańcowej na Dżulfie). Dla polskich dzieci utworzono tu 21 placówek opiekuńczych, pedagogicznych i zdrowotnych, m.in. przedszkola, szkoły powszechne, dwa gimnazja, sanatorium. Organizował je m.in. ks. Franciszek Tomasik, opiekun dzieci, duszpasterz i katecheta; działał on wspólnie z urszulankami Marią Aleksandrowicz i Anną Tobolską, które pracowały w sanatorium dla dzieci do 1944, a następnie wyjechały z dziećmi do Nowej Zelandii.

    Polubienie

 3. Warto zapamiętać sobie, że ci którzy sprowadzili Krzyżaków i Żydów do Polski nie żyją!
  Łatwo to udowodnić ale trzeba mieć delikatny umysł, aby pojąć.
  Ja im to mówię wprost.

  Polubienie

 4. Wszyscy bez wyjątku, ci za, ci przeciw i ci co są obojętni wobec tematu napływu młodych, zdrowych byczków do Europy — Wy Wszyscy nie macie racji. Mnie nie obchodzi religia, kolor skóry, narodowość tych nieproszonych/ zaprasza ich jedynie zona BRD, UE i piękna Angela/ gości. Nikt sam nie wybiera sobie narodowości, koloru skóry, religii etc. I nie tu pies jest pogrzebany. Pierwszym celem zapraszania owych uchodźców/ młodych, zdrowych byczków/ jest wewnętrzne skonfliktowanie owych przybyszów i miejscowej ludności. Aby ludzie darli się z uchodźcami. To nie do owych nielegalnych gości należy mieć pretensje. To jest tylko i wyłącznie wina rządzących. Nie wiem dlaczego owa piękna kobieta chce zaprosić następne miliony, ale musi być w tym jakiś ukryty cel. Problem w tym, że owi przybysze dostają takie zapomogi, jakich nigdy nie dostaliby uchodźcy z Europy Wschodniej. I taki pan Schulz/nie wiem czy piszę poprawnie/ grozi nam użyciem siły? Gdyby premierem był Józef Beck, to nie przyjęlibyśmy ani jednego przybysza. Polska nigdy nie może być szantażowana. Szkoda, że ani pan Duda, ani pani Kopacz nie znają historii i istnieje realna groźba, że oboje ugną się pod naciskiem uroczej i twardej, pięknej Angeli. Biskupi i Ty papieżu Franciszku. Posłuchajcie! Polacy mają już dość dyktatu Watykanu. Spora liczba ludzi z którymi rozmawiałem uważa, że może warto przejść na wiarę Proroka i Allaha. Mamy dość bycia przedmurzem chrześcijaństwa. Allahu Akbar.

  Polubienie

  • uroczej pięknej angeli ? chyba cie pogielo…, pis i duda sa przeciw, pies wlasnie jest pogrzebany w kolorze skory w nie naszych smolistych włosach i oczach, ja chce żeby moje dzieci i wnuki były pięknymi blondynkami i blondynamo a nie owłosionymi na plecach i rekach arabami i arabkami

   Polubienie

   • Dla mnie pani Angela jest piękną i uroczą kobietą z ikrą. Ma charakter i wie, czego chce i do tego wytrwale dąży. A pan Martin Schulz nie jest osobą prywatną. Jest przewodniczącym Parlamentu Europejskiego. I jak przed II Wojną Światową grozi użyciem siły, przemocy tym krajom, które nie przyjmą tych zaproszonych przez BRD gości. Nie dziw że Węgry, Czechy, Słowacja robią co mogą, aby opuścić ową UE. Tyle tylko, że my nie mamy równie twardych polityków, jakich miała RP w latach trzydziestych. I boję się, że ugną się pod twardymi żądaniami Zachodu. Ci młodzi ludzie powinni dostać do rąk karabiny i wracać wyzwalając swoje kraje spod okupacji tych, którzy ich wypędzili. A tu tymczasem zdrowi poborowi na zasiłkach, a my jako przyszli wyznawcy Proroka mamy bić się z … no właśnie z kim? Z wyznawcami Proroka? Istna paranoja. A może to ma być próba naszej nowej wiary? Może w ten sposób mamy udowodnić gotowość naszej męczeńskiej śmierci za wiarę w Allaha? Polscy żołnierze walczyli już w Iraku i Afganistanie. Zabijali owych muzułmanów. Niestety robili to za pieniądze zdarte z naszych podatków. Polaków nikt o zdanie nie pytał. Zawodowi wojacy mieli propozycje nie do odrzucenia. Misja albo wynocha z woja. Pytam Was wszystkich, jaka partia polityczna i którzy to przywódcy narodu wysyłali naszych chłopców na śmierć i kalectwo. Ponoć jakiś tam V artykół NATO. A co w zamian? Wydatki. Trupy. Inwalidzi na ciele. I tysiące, dziesiątki tysięcy młodych ludzi z traumą powojenną. Wiz do USA dla Polaków dalej jak nie ma tak nie ma. Mogą za to tam swobodnie jechać obywatele tych krajów NATO, które nie brały żadnego udziału w irackiej i afgańskiej awanturze. Czyli przelewanie polskiej krwi za frico? Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że polski KRK i papież Polak ani razu nie potępili naszych misji w obu tych dalekich krajach.

    Polubienie

    • piekna to jest Magdalena Lamparska np, Merkel jest brzydka, może sympatyczna nie wiem nie spotkałem osobiście, polowa polskiej męskiej młodzieży wygląda jak geje to chyba cos zydki austrijackie dosypali do szczepionek czytaj najpopularniejszej formy przekazywania trucizn i i obcego materialu genetycznego który doczepia się do dna młodzieży, nie wiem kto będzie nas bronil, pis jest ostra partia jak się ugna i wpuszcza ciapatych to będzie poltyczne samobójstwo z PO przynajmniej wiadomo ze to teczowi z zalozenia

     Polubienie

 5. Ziemie Słowian już od ponad tysiąca lat są pod okupacją Watykanu i agendy Watykanu czyli KRK. Przyjęcie chrztu i kultury chrześcijańskiej spowodowało zniszczenie wszystkiego co słowiańskie. Nagle czarni okupanci zaczęli rabunek ziem słowiańskich./nie mylić z osobami o ciemnej skórze/ Owa okupacja trwa do dziś. Kazano nam ciągle się bić z wyznawcami Proroka. Król Władysław III zerwał zaprzysiężony traktat z Turkami i pognał za nimi aż pod Warnę. Jak gdyby nie było okupującego nasze ziemie pupilka Watykanu — Zakonu Krzyżackiego. Jeden podpis papieża i byłoby po Krzyżakach. Jeden wszak podpis papieża skasował templariuszy, podobnie było z jezuitami. Dziś też Watykan każe nam przyjmować muzułmanów. I to w sytuacji, gdy od początku 2015 roku to właśnie wyznawcy Allaha wymordowali już ponad ćwierć miliona ludzi za to tylko, że wierzyli w Jezusa. Podobnie mówią pachołki Watykanu,czyli biskupi polscy. Posłuchamy Was Panowie Biskupi. I przejdziemy na wiarę Proroka. Ten, czy drugi okupant, jaka różnica? Wprowadzimy prawo Koranu. A was wszystkich biskupów wyślemy tam, gdzie wasze miejsce — do Watykanu. Ja tu nie szerzę żadnej nienawiści religijnej. Chcecie islamu w RP, będziecie go mieli. Ale pamiętajcie, że jak zmienimy okupanta, wygonimy was z tego kraju. Nie będziemy tu toczyć żadnych wojen religijnych. To papież Franciszek i episkopat całej UE chce takich zamieszek. Przynajmniej do tego dąży. Europejczycy są już zmęczeni Opus Dei, SJ, czy innymi organami KRK. Panowie z KRK. Wóz albo przewóz. Laudetur Jesus Cristus lub Allahu Akbar. Alejkum salam.

  Polubienie

  • wyznawcy Allaha wymordowali już ponad ćwierć miliona ludzi za to tylko, że wierzyli w Jezusa… i bardzo dobrze cipy jezusowe może wreszcie zaczna się bronic a nie jak baranki dawac się zarzynac co to kuwa jest ? mezczyzni ? czy jakies geje husajace z lisciami palmwymi na kolanach

   Polubienie

 6. Muszę tu zająć jasne i wyraźne stanowisko co do tzw. rasizmu. Sam rasizm, jako taki potępiam w czambuł, natomiast uważam i nigdy mego zdania nie zmienię, że jeśli są osoby, które mają poglądy rasistowskie, to powinny mieć pełne prawo do ich wygłaszania i to nie tylko w przestrzeni prywatnej, ale i publicznej. Gwarantuje to tzw. wolność słowa. Jest ona, albo jej nie ma. Żyjemy w tym kraju, gdzie na dobre brakuje owej wolności słowa. Istnieje dla wybranych, nie dla wszystkich obywateli RP. Zapytacie mnie jak daleko można posunąć się w głoszeniu poglądów np. rasistowskich? Trudne pytanie. Trudna odpowiedź. Moim skromnym prywatnym zdaniem granice te powinien wyznaczać zdrowy rozsądek i tzw. normy współżycia społecznego. Czy mamy zatem prawo głosić nienawiść rasową? Najpierw ustalmy czym jest, a czym nie jest owa nienawiść. Czy twierdzenie na podstawie licznych faktów, że np. przedstawiciele jakiejś narodowości, rasy, religii są gorszymi obywatelami/mieszkańcami danego kraju jest na dobrą sprawę rasizmem. Każda rasa, powtarzam każda ma swoje wady i zalety. Biała do której obecnie należę również. Na pewno namawianie do bicia/ pobicia, zabicia/podpalenia osobników innej grupy /rasa narodowość religia/ jest widomym przestępstwem i powinno być przede wszystkim potępiane społecznie, a nie od razu ścigane i karane. Dziś za kilka słów możesz być traktowany znacznie gorzej niż pospolity kryminalista. Taki kraj jak RP nigdy nie nazwę wolnym krajem. Wystarczy byle gest, aby cię ukarano. Jesteś faszystą. Nie przeszkadza jakoś to rządzącym tym krajem od 1989 roku rokrocznie robić dniem świątecznym dzień 1 maja, święto dwóch faszyzmów. Czerwonego w ZSRR i brunatnego w III Rzeszy.

  Polubienie

  • murzyny i araby nie maja zadnych zalet nie znosza swoich kobiet tylko uganiają masowo się za białymi cipkami, nie znam bialasow co by nawet chcieli dotknac ciemne, wszystkie porwania kobiet tzw handel zywym towarem sa przeprowadzane przez arabstwo i zawsze ofiarami sa biale z Europy, nie znam białego kraju który by porywal murzynki i arabki, jesteś lewakiem i jak każdy lewak budzisz się jak już za pozno, do pilnowania ciemnych trzeba niezliczone rzesz policji i wojska niestety takich nie mamy, trzeba się prosic naszej policji żeby przyjechala często gesto nie maja na benzynę… nikt nie namawia do napadania na ich kraj i zabijania ich jednak jak oni napadają na nasz jawnie wtedy to już inna spiewka, zatraciles wszystkie mechanizmy obronne wiec albo nie jesteś już mieszancem bo to myslenie typowego mieszanca, ja jestem zmieszany to i niech wszyscy inni będą zmieszani zebym się dobrze czul wśród innych mieszancow, podobnie maja geje w stanach zawsze trzymają się razem i np wynajmują kupuja mieszkanie w tej samej dzielnicy wywieszają swoje teczowo pedalskie flagi manifestując większości my tu rządzimy i ty tu u nas jesteś tylko gościem, nasza rasa to dumni wojowniczy lehici wcześnie pelasgianie wcześniej jeszcze andromedanie a nie komputerowe cipy tapczanowe dopuszczajce do swoich zon i córek brudasow, moja dawna znajoma wpadla z czarnym no i oczywiście jak prawdziwy katol nie usunela i dzisiaj dziecko zle się czuje w swojej skorze unika swoich kuzynow jak idzie z matka to się wstydzi idzie raczej za nia czy przed nia nigdy za rece i często się pytaja czy się nie zgubila…, trzeba być debilem zaby taki los swojemu dziecku zgotowac

   Polubienie

   • Nieważne kim ja jestem. Mnie to wszystko co się teraz dzieje po prostu zwyczajnie bawi. Trudno ode mnie wymagać, abym nadmiernie miał się przejmować owymi napływającymi obcymi, kiedy na demonstracjach przeciwko imigrantom są tylko nieliczni Polacy. Ja się tu pytam, a gdzie reszta narodu? Naród polski ma to wszystko po prostu pod piętą. Tyle tylko że ta pięta może stać się dla Polaków piętą Achillesa. Babciu, dziadku, wujku, stryjku. Dziś nie protestujesz, jutro porwą i zgwałcą ci wnusię, kuzynkę, córkę. Ja takie wnioski wysnuwam w tego co się dziś dzieje w innych krajach. Żadna policja, żaden prokurator, żaden sąd nie obroni waszych przed gwałtami i rabunkiem. Mnie tam wszystko jedno. Mogę przejść i być może przejdę na wiarę Proroka. I góry porzucić trzeba dla życia i dla użycia. Kościoły zamienią się w meczety. Nie będzie trzeba stawiać nowych świątyń muzułmańskich. Może teraz to właśnie islam sprawi to, że nasz kraj i nasz naród przetrwa? Na pewno wykończy Polaków dalsza polityka Unii Europejskiej tak dalej prowadzona. Mamy już tyle domieszek rozmaitej krwi, może teraz czas na arabską i murzyńską. Jako dziecko bawiłem się w grę ,,Boicie się czarnego luda?”. My się dziś zimy nie boimy. Zaprośmy wszystkich uchodźców do Polski. Może to właśnie oni wbrew wszystkim zabiegom Watykanu i KRK uratują biologicznie nasz zdegenerowany naród? Cały czas szczują nas na obcych. A jednocześnie każą ich przyjmować. Watykan realizuje politykę nie zawsze dla Polaków korzystną. Tak jest już od ponad 1 000 lat. Może by tak zmienić okupanta? Dobrze to przemyślcie i zapraszam do dalszej debaty. Myśmy przyszłością narodu. A zatem zadbajmy o nasz kraj, nasz naród na następne 1 000 lat. Nie o interesy KRK. Nie o interesy Watykanu. Klimuszko jako funkcjonariusz KRK podległego państwu Watykan nie powiedział wam całej prawdy. Dzisiaj po objawieniu ja wam ją przekazuję. Wybierzmy przyszłość. Naszą przyszłość. Przyszłość Polaków na następne całe 1 000 lat. Allahu Akbar. Alejkum salam.

    Polubienie

    • może twoja corka potrzebuje krwi murzyńskiej i arabskiej moja na pewno nie, bardzo lubie na nia patrzeć blondyneczka z szafirowymi oczkami boje się o nia z murzynami i arabami na ulicy to już bylby kanal jakby się tu pojawili, na szczęście w wawce jasne cywilizowane geby, wlasnie polityka EU wykończy nas sprowadzaniem ciemnego, sama EU nie jest taka zla lepsze to niż malzenstwo ze zdradzieckim Putinem o mentalności Stalina, już pisałem o tym pewnie cie ominelo ze skora ciemnych nie wytwarza wit d3 w naszej szerokości geograficznej a brak wit d3 to grzybice alergie i rak w końcu, wiec twoje rozumowanie o poprawienu genow z murzynem jest iscie dziecinne dobrze ze przed wszystkim piszesz „może” wtedy czyta się to bardziej jak tekst w tabloidach

     Polubienie

    • coś Ty, w wawce, tylko wyjdzie się z domu i już są pastowani , co prawda małymi grupkami ale zawsze więcej niż jeden, kiedyś takich mało było

     Polubienie

    • wiec widzisz co PO i jego chlebodawcy nam gotuja mam nadzieje ze pis nie sciemnia z wywaleniem ciemnych, u mnie na Ursynowie nie uświadczysz zadnego ciemnego zawsze pluje jak widze już taki mam bezwarunkowy odruch

     Polubienie

   • Dziecko jest ofiara polskiej wiejskiej mentalnosci, bialego katolandu, systemu wytworzonego przez obskurne polactwo, ktory generuje wstyd u delikatnej psychiki dziecka. Podobnie jest z dziecmi ze wsi ktore chodza do miasta do szkoly czy nawet szkoly miedzy blokowiskami, czy te ktore nie chodza na religie, wstydza sie innosci, bo Polska nietolerancja stoi i leczeniem kompleksow za pomoca m.in markowych ciuchow, na ktore nigdy nie bylo ich stac kupic od reki, a ze musieli odmawiac sobie latami wszystkiego, by moc sie pokazac i wzbudzic zazdrosci, to sobie bol odbijaja szpanujac na osiedlu. Polskie dzieci pamietaja jakie bylo cisnienie na oryginalne czapeczki z paskami, z „niełamiacym sie daszkiem”, rowery gorskie, naklejki ze sportowcami, kolorowe karteczki, a kto nie mial to wiesniak.
    Male dziecko nie zna wstydu, dopoki skażeni rodzice go nim nie skaża i nie pojdzie do szkoly. Jakos mulaci nie maja problemow ze wstydem w UK czy innym cywilizowanym kraju.

    Polubienie

    • pozostan tam i wychowuj murzyniatka i arabiatka które i tak szybko zejda z braku wytwarzania wit d3 w naszym klimacie, wszelkie modyfikacje gmo czy to naszego genomu czy naszego genomu zywnosci, czegokolwiek koncza się tragicznie i później nie ma już odwrotu raz skazone zdrowe jedzenie pylkami gmo będzie już powodować tzw alergie po wsze czasy co obserwujemy dzisiaj każdy ma na cos alergie czytaj naturalna obrone organizmu przed sztucznym dna które się nie wpasowywuje w kategorie jedzenie tylko w kategorie wrog i nasz organizm to zwalcza, 20 lat temu jak gmo wychodzilo lewctwo pochwalalo/tolerowalo miało być tak pieknie i dzisiaj mamy alergikow pol polski do tego samego doprowadzają rasy gmo mieszane z rasa biala, co innego mieszkac z murzynem a co innego mieć dziecko z murzynem ale ja ani jednego ani drugiego nie chciałbym ogladac, na szczęście czesi slowacy rosjanie gonia ciemne i się ogradzają na szczęście, mam nadzieje ze pis wygra i zrobi to samo, a ty nie wracaj do nietolarancyjnego kraju białego człowieka odkładaj funty na swe czarne multi kulti dziecie które i tak ci szybko zejdzie w naszym klimacie, czarna skora murzyna to filter słoneczny spf 700 czy tego chcemy dla naszych dzieci ? murzyni tylko mogą zyc w Afryce i dozywac swoich lat tak zawsze było i będzie żadne teczowo pedalskie lewactwo multikulti tego nie zmieni

     Polubienie

    • Rozumiem, ze dla ciebie takie pojecie jak „ewolucja” to abstrakcja. Od zarania dziejow ludzie migrowali, przystosowywali sie do nowych warunkow zycia, uodparniali, nawet do nowej jakosci wody, ktora na poczatku powoduje bol brzucha. W obrebie tego samego kraju sa roznej jakosci wody, ziemie. W Anglii od lat wielu ludzi je bardzo pikantne indyjskie curry i chwala, nie umieraja, mimo, ze takich przypraw na tej ziemi nie ma, bo sa importowane.

     Polubienie

    • sam używam hinduskich przypraw ja mowie o pocie jak się brudas spoci to smierdzi nawet jak nie je miesiąc tak jak pies zawsze smierdzi nawet po naszamponieniu go za godzine już czus psem o tym mowie, nie ma zadej ewolucji jeżeli woda po jakims czasie nie szkodzi jak twierdzisz to ammy od nowości program na zwalcznie tego a nie ze się przystosowaliśmy, jedyne przystosowanie jakie znam to vagina się przystosowywuje do penisa, masz racje ewolucja to halucynacje pana darwina pod koniec zycia zaczal sam powatpiewac no coz ale inni podchwycili i mamy to co mamy, 99 procent ludzi to powtarzacze wiedzy szkolnej i ty się do nich zaliczasz

     Polubienie

 7. Niestety jest również i druga strona tego medalu. Pisałem dziś o tym powyżej. Bo ci młodzi, zdrowi ludzie w wieku poborowym, porzucili na łaskę i niełaskę swoje rodziny, matki, żony, dzieci. I tu się ich pytam, dlaczego nie żądacie od Europy uzbrojenia i nie wracacie wyzwalać wasze rodziny i wasze rodzinne ziemie. Powiecie zapewne ,,Allah tak chciał”. Możecie to mówić głupim zachodnim społeczeństwom. My Polacy wiemy jak należy walczyć i jak potrzeba także ginąć za wiarę i ojczyznę. Jeśli tak postąpiliście tam, gdzie dotąd mieszkaliście, któż nam zaręczy, że nie zrobicie tego ponownie? My Polacy potrafimy bohatersko ginąć, ale widząc jak wy wyznawcy Proroka uciekacie zostawiając wasze rodziny dwa razy będziemy musieli się zastanowić, zanim zdecydujemy się przyjąć was i wasz islam do naszego kraju. Tu nie o rasę, nie o kolor skóry, nie o religię nam idzie. Wasze świadectwo wiary to jak czytam cięcie na pół pięcioletniego chłopca, obcinanie członków i krzyżowanie małych dzieci. Takie są niestety fakty. Klątwa Allaha dosięgnie tych z was którzy tak postępują, takich popierają, takie czyny pochwalają. To objawił mi dzisiaj wasz Prorok Mahomet, który uznał mnie giaura za godnego do przyjęcia Jego objawienia. Allah nie chce, aby małe dzieci tak były traktowane. Są zbyt małe, aby zdecydować się na przejście na wiarę Proroka. Ci którzy je zamordowali pójdą na wieczność do piekła. Kiedy pomyślałem o dziewicach dla morderców dzieci Prorok w milczeniu ze smutkiem i łzami w oczach przecząco pokręcił głową.

  Polubienie

  • 75 % imigrantów to młodzi mężczyźni. Kto ma bronić kobiet i dzieci w ich krajach? Porzucili ich na pastwę zbójów, tak jak ojciec tego utopionego dzieciaczka, którego zdjęciem wymachują media na całym świecie. Czyja wina, że to dziecko zginęło a ojciec ma się dobrze?

   Polubienie

   • aniu to zydowska propaganda graja na emocjach szczególnie kobiet ci sami co mówili ze w iraku jest bron masowego razenia i ci sami co mówili ze polscy bandyci napadli na stace radiowa w niemczech nie wierz telewizornii żydowskiej z PO

    Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s