Ciekawe

Tajemnicza, zaginiona przepowiednia Nostradamusa


Tajemnicza, zaginiona przepowiednia Nostradamusa

Nostradamus przepowiednieDo przepowiedni zawsze miałem stosunek ambiwalentny. Z jednej strony wiem, że pewne osoby umieją przepowiadać przyszłość. Jednak one przepowiadają jedną z możliwych linii czasowych. Przepowiednia jest więc swego rodzaju ostrzeżeniem – „co by było gdyby„.

Z drugiej strony, patrząc racjonalnie – ile już było tych końców świata? I w końcu, niewielu jest jasnowidzów, których przepowiednie się naprawdę spełniły. Muszę z bólem serca przyznać, że w tym półświatku duchowym mnóstwo jest albo oszołomów, albo zwiedzionych różnymi doktrynami, albo oszustów, albo w końcu ludzi świadomie pracujących dla ciemnej strony mocy.

Poniższą przepowiednię Nostradamusa – „Zaginioną księgę Nostradamusa” – warto jednak zobaczyć. Przepowiednia Malachiasza przez 400 lat, spoczywała w ukryciu. Spróbujmy dowiedzieć się, czy jest to legendarna zaginiona księga Nostradamusa – najsłynniejszego jasnowidza. Film dokumentalny z lektorem polskim.

Film „Zaginiona Księga Nostradamusa”:

Reklamy

3 odpowiedzi »

 1. W 90-tych latach kupiłam w państwowej księgarni księgę przepowiedni Nostra -dam-usa (vel Naszej Kochanej Pani).Przepowiednie jak widać z daty wydania książki zostały opracowane i przetłumaczone z francuskiego kiedy jeszcze w Polsce na urzędach siedzieli komuniści.A to trochę trwa:czas tłumaczenia,redagowania i i przygotowania do druku.

  Pokazane jest tam zrzucenie bomby atomowej na Francję i na Nowy Jork.Oprócz tego na tereny Francji ma spaść część groźnej wielkiej komety.

  Myślę jednak,że są to wskazówki dla przyszłych terrorystów, ponieważ atak terrorystyczny opisany tam w Nowym Yorku z września 2001 r. był realny i sprawdził się.Sprawdziło się też zabójstwo księżnej Diany z 1997 r.

  Polubienie

 2. Czas filmu 1:01:42
  Widoczny Pas Oriona i być może Betelgeza
  Gwiazda, która może być ‚atrakcją’ Nieba jak i naszego świata – omawiana tu:
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/01/nastapil-wybuch-betelgezy-jednej-z-najwiekszych-gwiazd-czy-zobaczymy-drugie-slonce/
  W innym filmie, który próbuje zinterpretować przepowiednie Nostradamusa
  faktycznie też występuje drugie Słońce.
  Wtedy interpretatorzy wymyślili wybuch bomby atomowej i też poniekąd mieli rację.

  Ten film wywarł na mnie wrażenie, szczególne ze względu czasu swojego powstania
  1979
  Co do papieży – nie trafił.

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s