Ciekawe

Tajemnicza, zaginiona przepowiednia Nostradamusa

Tajemnicza, zaginiona przepowiednia Nostradamusa

Nostradamus przepowiednieDo przepowiedni zawsze miałem stosunek ambiwalentny. Z jednej strony wiem, że pewne osoby umieją przepowiadać przyszłość. Jednak one przepowiadają jedną z możliwych linii czasowych. Przepowiednia jest więc swego rodzaju ostrzeżeniem – „co by było gdyby„.

Z drugiej strony, patrząc racjonalnie – ile już było tych końców świata? I w końcu, niewielu jest jasnowidzów, których przepowiednie się naprawdę spełniły. Muszę z bólem serca przyznać, że w tym półświatku duchowym mnóstwo jest albo oszołomów, albo zwiedzionych różnymi doktrynami, albo oszustów, albo w końcu ludzi świadomie pracujących dla ciemnej strony mocy.

Poniższą przepowiednię Nostradamusa – „Zaginioną księgę Nostradamusa” – warto jednak zobaczyć. Przepowiednia Malachiasza przez 400 lat, spoczywała w ukryciu. Spróbujmy dowiedzieć się, czy jest to legendarna zaginiona księga Nostradamusa – najsłynniejszego jasnowidza. Film dokumentalny z lektorem polskim.

Film „Zaginiona Księga Nostradamusa”:

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. niezydowskie bialasy czysci andromedanie z andromedy maja potezna moc manifestowania rzeczy i wydarzen wystraczy np zeby 20 procent zaczela bac sie wojny tak ze juz bedzie absolutnie pewna ze wybuchnie i w koncu wojna sie zmanifestuje temu sluza przepowiednie zeby naiwnych bialasow manipulowac dla osiagania swoich celow, rasy wezowe zydow azjatow i arabow plus minus tego nie posiadaja, tylko biali z andromedy, najlepsza zabawa andromedanow tj nas jest stworzenie czegos np ziemi wskoczenie w zaprojektowane przez siebie cialo i wylaczenie swojego myslenia obnizenie wibracji i przejscie na b powolne myslenie mozgowe, predkosc przetwarzania mozgu jest w kilobajtach predkosc prztwarzania w astalu poza cialem fizycznym w gigabjtach no coz mamy taka zabawe w koncu kosmos nudny ciemno i zimno to sie bawimy

  Polubienie

 2. W 90-tych latach kupiłam w państwowej księgarni księgę przepowiedni Nostra -dam-usa (vel Naszej Kochanej Pani).Przepowiednie jak widać z daty wydania książki zostały opracowane i przetłumaczone z francuskiego kiedy jeszcze w Polsce na urzędach siedzieli komuniści.A to trochę trwa:czas tłumaczenia,redagowania i i przygotowania do druku.

  Pokazane jest tam zrzucenie bomby atomowej na Francję i na Nowy Jork.Oprócz tego na tereny Francji ma spaść część groźnej wielkiej komety.

  Myślę jednak,że są to wskazówki dla przyszłych terrorystów, ponieważ atak terrorystyczny opisany tam w Nowym Yorku z września 2001 r. był realny i sprawdził się.Sprawdziło się też zabójstwo księżnej Diany z 1997 r.

  Polubienie

 3. P.s. Przepowiednie te tłumaczył na niemiecki z francuskiego Krafft,wielki astrolog nazistów żydowskiego pochodzenia ,który zmarł w obozie koncentracyjnym w Buchenwaldzie czasie II w.św.

  Polubienie

 4. Czas filmu 1:01:42
  Widoczny Pas Oriona i być może Betelgeza
  Gwiazda, która może być ‚atrakcją’ Nieba jak i naszego świata – omawiana tu:
  https://kefir2010.wordpress.com/2015/10/01/nastapil-wybuch-betelgezy-jednej-z-najwiekszych-gwiazd-czy-zobaczymy-drugie-slonce/
  W innym filmie, który próbuje zinterpretować przepowiednie Nostradamusa
  faktycznie też występuje drugie Słońce.
  Wtedy interpretatorzy wymyślili wybuch bomby atomowej i też poniekąd mieli rację.

  Ten film wywarł na mnie wrażenie, szczególne ze względu czasu swojego powstania
  1979
  Co do papieży – nie trafił.

  Polubienie

 5. http://innemedium.pl/wiadomosc/nostradamus-upiorny-sekret

  „Oto wcześniej zapowiadany czterowiersz Czarodzieja z Prowansji który oczywiście był… masonem. Masonem pierwszej, najważniejszej masonerii, jedynej istniejącej w jego epoce, masonem rytu szkockiego, wtajemniczonym oczywiście w okrutny koczowniczy masterplan. Czterowiersz ten jest jedynym napisanym po łacinie, (dla podkreślenia jego wagi) i jest on tak oczywisty i śmierdzący że nawet James Randi nie odważył się go tknąć.
  Czterowiersz 100. z Centurii VI nie jest „przepowiednią” ale wyraźnym ostrzeżeniem. A oto jego treść:
  „Niech ci, którzy czytają ten wiersz, rozważą jego treść,
  Niech pospólstwo i niewykształceni zostawią go w spokoju,
  Wszyscy oni – głupi astrologowie i barbarzyńcy – niech trzymają się z daleka,
  Ten, który czyni inne rzeczy, niech będzie kapłanem rytu.”
  Jakieś pytania?
  Bo jak są jakieś to odpowiedzi udziela sam Czarodziej. Oto master plan koczowników zaplanowany całe wieki temu:
  „Simulacra [wyobrażenia lub reprodukcje] złota i srebra stracą wartość
  I po kradzieży [ich rzeczywistej wartości] zostaną wrzucone do jeziora.
  Podczas odkrycia, że wszystko jest zniszczone przez dług,
  Wszystkie zobowiązania zostaną anulowane.”
  Tak, tak, ludziska, jeśli ktoś tu jeszcze czegoś nie rozumie żyjemy w czasach kiedy kończy się „umowa” amerykańskiego Kongresu z prywatnym koczowniczym bankiem FED na emisję lichwiarskich dolarów. Cała cywilizacja białego człowieka jest beznadziejnie zadłużona, ogołocona już dawno ze złota i surowców i najprawdopodobniej w dzień wygaśnięcia tej „umowy na 100 lat” jej ekonomia zawali się i…?
  I aby dłużnicy się nie martwili co z tym fantem począć spadną na nich plagi. To sprawdzony wielokrotnie plan. Powody są oczywiście jak zawsze dwa, po pierwsze depopulacja, po drugie aby runął wszelki porządek i ład.”

  ……………………………
  Nostradamus, to był żydomasoński koczownik, którego używa się dziś i jego spreparowanych „przepowiedni”, żeby bydło trzymać pod kontrolą strachu 😉 … „tajemnicza, zagubiona przepowiednia” – nagle się odnalazła w XXwieku, tak aby można było zrobić o niej, dobre masońskie pranie mózgów 😀 …

  Polubienie

 6. Żydzi , żydzi i jeszcze raz żydzi .Wystarczy na rysunkach odwrócić zaczenie papieży , a będziemy mieć realną wizje rysunków . Judaizm , chrześcijaństwo , islam = zacofanie . Nie rozumiem dlaczego ludzie widzą w tych trzech religiach dobro jak to jest ewidentne zło . ,, Józef Beck (1894–1944) – Do najbardziej odpowiedzialnych za tragedię mojego kraju należy Watykan. Zbyt późno uświadomiłem sobie, że prowadziliśmy politykę zagraniczną służącą egoistycznym interesom Kościoła katolickiego. ,,

  Polubienie

 7. Dobra wytłumaczę wam fenomen przepowiedni . Pierwszy rozbiór polski porównujemy do ostatnich 5 lat rządów Komorowskiego , PO i PiSu . Po pierwszym rozbiorze zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach prymas Michał Jerzy Poniatowski (1794) , biskup Józef Wesołowski (2015) . I powstaje pytanie czy czeka nas drugi rozbiór , a Francję rewolucja . Wydaje mi się że Andrzej Duda popsuł żydowskie plany NWO . Natomiast zakładając że Polska w XVII wieku brała udział praktycznie w nie swoich , a amerykanie w XX wieku . To jest oczywiste że po kolejnym kryzysie Ameryce będzie grozić rozłam . Żydów do szału doprowadza Amerykańska konstytucja . Niemcom grozi wynarodowienie bo ponad 1000 lat temu rozpoczęli Germanizacje . Musicie wiedzieć że to żydzi odwracają karty historii , oni żyją nienawiścią z przed 2000 tyś lat do społeczeństwa . Nie na darmo żydzi są nazywani pasożytami . W tym filmie są zawarte wasze prawa jakie będziecie mieli w Nwo . https://www.youtube.com/watch?v=PMtrSqHg2Jk

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s