Banki i tajna władza

Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny


Szokujące fakty o islamie [+18] Niemcy są strefą wojny, dzieją się dantejskie sceny

imigranciW Niemczech jest już tylu imigrantów, że zapanował tam kompletny chaos. Dzieją się tam dantejskie sceny. Opisywałem to w kilku artykułach. A teraz zapraszam do obejrzenia nagrania audio, które o tym mówi.

Sławomir Ozdyk, specjalista od spraw bezpieczeństwa i Islamu był  gościem poranka w Radiu Wnet, na antenie opowiedział jak dramatyczna jest sytuacja w Niemczech oraz jakie konsekwencje przyniesie napływ imigrantów muzułmańskich do Polski. 25 minut wywiadu warte każdej sekundy.

Niemcy i islamska inwazja: wieści z linii frontu:

Zobaczcie też jaki komentarz pojawił się pod moim poprzednim artykułem o islamistach. Jak myślicie, kto mógł coś takiego napisać?

uchodźcyPrzeczytaj też inne artykuły o uchodźcach i islamskiej inwazji na Europę:

Co naprawdę myślą o nas imigranci? Szokujące słowa islamistów
Misja islamistów: zniszczyć Europę! „W Niemczech szerzy się anarchia, chaos i przemoc”
Tusk: „teraz nadejdą miliony imigrantów”. Nowy szlak wiedzie przez Polskę
Migracja islamistów do Europy nie jest przypadkowa! Cel to zaostrzenie zamordyzmu
Spekulant George Soros wspiera islamską inwazję i chce cenzurować wypowiedzi Polaków!
Zakazane przez cenzurę fakty o islamie [+18]
Czy państwo islamskie realizuje tajny scenariusz III wojny światowej?
Kryzys imigracyjny to zaplanowana islamska inwazja! Czego nie mówią media?
Fala uchodźców to inwazja państwa islamskiego. „Mamy w Europie 4000 terrorystów”
Jak umiera zachodnia cywilizacja: kto sponsoruje nielegalną migrację?
Szokujące fakty o imigrantach zakazane przez cenzurę! [+18]

Poniżej: mój poprzedni artykuł o inwazji islamskiej, dla tych którzy jeszcze nie czytali:

Zapraszam do przeczytania relacji z Niemiec, na temat tego co się tam dzieje. Otóż w tym kraju coraz bardziej szerzy się anarchia, chaos i przemoc. Nielegalni imigranci wałęsają się bez celu po miastach i miasteczkach, bo nic nie mają do roboty. Wtedy właśnie popełniają dużą ilość przestępstw, w tym tych brutalnych.

Gwałty, w tym na dzieciach, są na porządku dziennym. W jednym z miast dwóch muzułmańskich zwyrodnialców zgwałciło siedmioletnie dziecko. Ludzie nie zareagowali, bo islamiści mieli noże. Pedofilia i gwałty są integralną częścią islamu i nawet w krajach arabskich są niezwykle częste. Tak ich ukształtowała kultura i po części taka jest ich biologia, i oni się nie zmieniają.

Co najgorsze i najbardziej przerażające, gwałty są tuszowane przez policję i media. Ofiarom mówi się, żeby nie dochodziły swoich praw, zaś islamscy oprawcy unikają kary. Na porządku dziennym są masowe kradzieże w sklepach. Wchodzi kilkadziesiąt osób do sklepu. Biorą co chcą do worków i plecaków, głównie alkohol, i wychodzą. Właściciele sklepów mają zakaz wzywania policji, zresztą policja i tak na to nie reaguje. Za wszystko zwracają niemieckie merostwa, czyli tamtejsza administracja lokalna.

Niemcy i Polacy tam mieszkający są przerażeni. Masowo wykupują broń palną ze sklepów. Jej sprzedaż bije wszelkie rekordy. Instalują po kilka zamków w drzwiach, wymieniają drzwi na mocniejsze. Napadani są starsi, samotni ludzie w swoich mieszkaniach. Reakcje ludzi są zdrowe i oczywiste, ale jak władze reagują na społeczne niezadowolenie? Jeśli nie chcesz islamskich najeźdźców w swoim mieście lub wyrażasz swoje niezadowolenie, robią Ci szybką sprawę karną w trybie 24-godzinnym. Jest ogólnie zakaz mówienia i pisania o tym, co się dzieje. Niemieckie władze zadecydowały też, że za antyislamskie wpisy będą odbierane dzieci rodzicom.

Atmosfera zastraszania przez totalitarne lewactwo neoliberalne jest więc powszechna. Niemcom nie wolno ich krytykować, natomiast islamistom wolno wszystko. Tylko na to popatrzcie – przecież ci islamiści są objęci SPECJALNĄ OCHRONĄ! Wygląda na to, że po cichu nadano im bardzo szerokie przywileje, wyjęto ich spod restrykcji prawa! Za czasów mojego dzieciństwa sprawy takie jak: granica państwa, przejście graniczne, paszport – to była świętość. Za nielegalne przekroczenie granicy groziła kara, a za przebywanie w strefie przygranicznej groziło wylegitymowanie.

Tymczasem teraz barbarzyńska dzicz (75% to mężczyźni) przelewa się bezkarnie przez nasze granice i nikt nie reaguje, a Merkelowa jeszcze ich zaprasza. Dlaczego kraje UE nie pracują nad uszczelnieniem granic, budową zasieków, murów, itp? Dlaczego tych ludzi się po prostu nie deportuje? Dlaczego na szczeblu unijnym i państwowym nie zarządzono mobilizacji wojsk? Dlaczego nie ma odpowiedzi siłowej (militarnej) na tę wojnę wypowiedzianą nam, Europie?

Czy tutaj chodzi o ukrywany przed opinią publiczną plan zniszczenia naszej cywilizacji? Wiele wskazuje na to, że są to po prostu działania celowe. Jak upadł starożytny Rzym? Przez wędrówkę ludów. Barbarzyńcy przelali się przez granice, których nikt nie bronił. Czy taki będzie koniec Unii Europejskiej?

Z jakiegoś powodu władzy, kimkolwiek / czymkolwiek ona jest, nie podobają się już cywilizowani i filozofujący Europejczycy. Zastępuje się ich więc ludami barbarzyńskimi, którzy mają mentalność niewolniczo-feudalną we krwi.

Podsumował: Jarek Kefir

Popierasz ideę strony Jarka Kefira? Podobają Ci się moje artykuły, wklejane linki, informacje, obrazki? Jeśli chcesz, możesz wspomóc finansowo to, co robię, przyczyniając się do zwiększenia efektywności mojego, ale też Twojego bloga, Kefir 2010 – bo Ty przecież jesteś moim Czytelnikiem 🙂
Tutaj opisałem, jak to zrobić – link:
https://kefir2010.wordpress.com/wsparcie/

 

Reklamy

17 odpowiedzi »

 1. Kłamliwy śmieciu,dlaczego wypisujesz takie bzdury?Mieszkam w Niemczech od 32 lat i jedyną dziczą,która ten kraj najechała to […cenzura by Admin]. Zabieraj głos o swojej „zielonej wyspie” a nas zostaw w spokoju!Witamy muzułmanów i otwieramy drzwi a wam polskim rasistom mówimy RAUS!

  Polubienie

  • Lewactwo, często są to paniusie w wieku młodym dające się jebać czarnuchom albo kozojebom (historia z Simonem Molem, pamiętasz? xDxDxD Spowodował epidemię AIDS wśród tolerancyjnych studentek warszawskich). Tudzież stare komuchy – tzw. „bronkowy elektorat telenowelowy”. Tak czy owak, nie mają oni prawa dyskutować z normalnymi ludźmi, ich miejsce jest w kloace tudzież w rynsztoku debaty publicznej, w końcu antifa łowcy hifa xDDD 😀 Zresztą, normalni ludzie – ja, Ty, my, czytelnicy – nie podzielają ich poglądów więc pozostaje im bredzenie o mowie nienawiści (często po odurzeniu się jakimś świństwem), tudzież straszenie pozwami.

   Polubione przez 2 ludzi

 2. UWAGA jest najazd zwolenników islamistów na mój blog 😀 Pewnie dali linka w jakimś lewackim rynsztokowisku. Pełno mają w necie takich nor, gdzie żaden szanujący się człowiek nie przebywa dłużej.
  P.S. jak tam epidemia AIDS po „wzbogacaniu kulturowym” z Simonem Molem w Warszawie? 😀 xD Nadal trwa, już wygasła, czy może teraz kulturowo wzbogacają następni? 😀 Nie ma to jak takie wirusowe, ups, przepraszam – KULTUROWE wzbogacenie, co nie lewaki? xDDD

  Polubienie

 3. Jarek Kefir pisze:
  Zobaczcie też jaki komentarz pojawił się pod moim poprzednim artykułem o islamistach. Jak myślicie, kto mógł coś takiego napisać? ( maktadara ) to co napisane jest połączone z Biblia, wiec każda osoba wierzącą mogla to napisać (nie tylko katolicy pracują z biblia) wzmianki znajdują się chyba w nowym testamencie .Ogólnie temat wart zbadania dla wierzących i niewierzących .Jeden rzad światowy ,wprowadzenia jednej religii (islamizacja ) ,gdzie szatan przedstawiany jest jako gwiazda poranna , wyznawcy szatana ich symbole gwiazda ,księżyc i waz gdzie tego ostatniego łącza z opaskami na głowie i pieczęcią (chodzi o te opaski u radykalnych islamistów )powstała świątynia w Jerozolimie ,pustynia się zazieleniła .Gdzieś tam w którymś z tych muzułmańskich krajów na filmiku w YouTube widziałam świątynie z wizerunkiem szatana .Dziwne glosy które ostatnio występowały na ziemi co niektórzy łącza z trąbami anielskimi .dodając w co się bawią elitki .Jak nasze własne rządy sprzedają nas grom go wie komu (ogonie to żadne państwo europejskie jeśli chodzi o ludność nie chce islamistów i żaden rzad nie zwraca uwagi na głos ludu (wyjątek wszech rad ,który chyba dzięki polskiemu rządowi się rozwalił )prześladowania katolików ,wyśmiewanie ich ,bezczeszczenie symboli wiary bezkarnie ale spróbuj to z symbolami islamu tępienie patriotyzmu ,prawa dla wszystkich tylko nie dla białych.Jakis skór…..l się bawi ludzkością .może warto by mądra głowa chciała zweryfikować to z dwóch stron od strony religijnej i politycznej ,częściowo mi się fakty łączą ale nie mam co do tego 100% pewności filmik ,wystarczy od 56 minuty https://www.youtube.com/watch?v=FpKdSvwYsrE

  Polubienie

 4. Cześć Jarek, nie tylko u Ciebie jest najazd. Zauważyłem wyraźny ruch lewacki. Ale poczytałem trochę i okazało się że F.Batorego znanego filantropa, wysupłała kilka milionów euro na akcje otwartościowe :D, nie bądź taki lewak tez z czegoś musi życ 😀

  Polubienie

Skomentuj artykuł:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s