Afery

Człowiek, który przewidział 11 września. „Rzeczywistość nie jest taka, jak myślimy”

Człowiek, który przewidział 11 września. „Rzeczywistość nie jest taka, jak myślimy”

zamach 11 wrześniaZamachy z 11 września 2001 roku są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych w historii. Do dziś brak odpowiedzi na wiele pytań. Powstało wiele stron które mają demaskować teorie spiskowe związane z tym wydarzeniem. Prym wiedzie w niej „WTC myths” czy jakoś tak.

Tajemnicą poliszynela jest fakt, kto sponsorował tę stronę i jak bardzo ona nagina rzeczywistość, by pasowała ona do wersji rządowej. Ostatnio do ciekawego incydentu doszło w związku z roszczeniami rodzin ofiar tego zamachu. Otóż planowali oni oskarżyć Arabię Saudyjską, ponieważ większość rzekomych zamachowców pochodziła z tego kraju.

Co się okazało? Okazało się, że to islamskie, zbrodnicze i totalitarne państwo nie może zostać postawione w stan oskarżenia. Ponieważ chroni je specjalny immunitet. Tak więc są równi i równiejsi. Po 11 września 2001 zniszczono Afganistan, Irak, Syrię, Libię, Jemen i część Pakistanu.

Jednak włos z głowy nie spadł najbardziej zbrodniczemu i terrorystycznemu państwu w tym regionie, czyli Arabii Saudyjskiej. To Arabia odpowiada za szkolenie terrorystów z państwa islamskiego i ich dozbrajanie. To Arabia odpowiada za mieszanie w Syrii i Iraku, i za trwającą tam wojnę domową.

Autor wstępu: Jarek Kefir

Proszę o rozpowszechnienie tego materiału!

__________________________________________________________

Cytuję: „Bill Cooper – nazywany „człowiekiem, który zapowiedział 9/11” i jednym z najbardziej kontrowersyjnych publicystów w dziejach, otwarcie mówił o machlojkach na najwyższych szczeblach władzy, o ukrywanym kontakcie z obcymi i tym, jak urządza się obywatelom masowe pranie mózgu. Zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach, a śmierć – jak twierdzą jego zwolennicy – miała być karą za zbyt długi język…

Znany aktywista organizacji paramilitarnych, który przysięgał, że nie da się pojmać żywcem został zastrzelony przez policjanta po tym, jak sam postrzelił zastępcę szeryfa, który próbował go aresztować” – donosił 7 listopada 2001 r. „Los Angeles Times”.

Tym kimś, kto miał nie dać się złapać był Milton William „Bill” Cooper – dziś pamiętany dzięki dwóm rzeczom – książce, w której ujawniał mroczne tajemnice rządu USA oraz „przepowiedni” o zamachach z 11 września wygłoszonej kilka miesięcy przed atakami. Ten buntownik z wyboru i człowiek, który wypowiedział wojnę systemowi twierdził, że światowe mocarstwa ukrywają przed obywatelami sekrety, od których włos jeży się na głowie. Chodziło m.in. o aktywność obcych na Ziemi, związki polityki z biznesem oraz tajne stowarzyszenia, które chcą wprowadzić na planecie nowy porządek…

Nie wierzcie, jeśli powiedzą, że to bin Laden

Urodzony w 1943 r. Cooper był znanym publicystą, radiowcem, działaczem antyrządowym oraz zwolennikiem ruchów paramilitarnych. Jego książka „Behold a Pale Horse” (1991) stała się Biblią miłośników teorii spiskowych, a jej myśl przewodnia brzmiała: „Uczy się nas kłamstw. Rzeczywistość nie jest taka, jaką ją postrzegamy”.

Publicznie występował od 1988 r., a o tym, co działo się z nim wcześniej wiadomo tylko z jego opowieści. Cooper przedstawiał się jako były żołnierz, który kontynuował rodzinne tradycje. Jego ojciec – domowy tyran, służył w lotnictwie, do którego Bill również wstąpił po ukończeniu szkoły średniej. Jakiś czas później przeniósł się do Wywiadu Marynarki Wojennej i wziął udział w wojnie wietnamskiej, gdzie – jak przyznał – wielokrotnie zetknął się z relacjami o spotkaniach z UFO, które zdawały się obserwować poczynania Amerykanów.

Cooper po odejściu ze służby rozpoczął studia, a potem pracował w edukacji. Miał żonę i dziecko, utrzymywał kontakty z kolegami z wojska, ale po czasie zrozumiał, że musi mówić głośno o sprawach, o jakich się z różnych źródeł dowiedział. O tym, że ktoś manipuluje opinią publiczną przekonał się – jak mówił – po zamachu na Kennedyego. Z czasem zbudował własną koncepcję historyczno-polityczną, w której główną rolę odgrywają Illuminaci i skoligacone z nimi tajne stowarzyszenia, których reprezentanci zasiadają m.in. w Grupie Bilderberg i Komisji Trójstronnej (organizacji pozarządowej założonej w 1973 r. przez Davida Rockefellera). Ich celem jest nie tylko zmaksymalizowanie zysków czerpanych z obecnego systemu, ale też powolne wprowadzanie mechanizmów totalitarnych w ramach nowego porządku świata.

Choć Cooper mówił, że większość polityków jest na usługach tajnych stowarzyszeń, ich najgorliwszymi sługami są Bushowie. Za kadencji George’a W. Busha miało stać się coś przełomowego, o czym Cooper ostrzegał w audycji z 28 czerwca 2001. Chodziło o gigantyczną prowokację, w której pierwsze skrzypce miał grać Osama bin Laden – człowiek stworzony przez służby i mający na ich polecenie zaatakować Stany Zjednoczone i Izrael, co miało być pretekstem do zbrojnego podboju Bliskiego Wschodu przez USA.

– Jeśli usłyszycie, że stoi za tym Osama bin Laden, nie wierzcie w to! – mówił Cooper na kilka miesięcy przed zamachami. – Trwa wielki projekt inżynierii społecznej, którego celem jest zmiana poglądów i nastawienia ludzi na całym świecie, szczególnie w USA, co ma pomóc we wprowadzeniu ogólnoświatowego socjalistycznego rządu totalitarnego.

11 września doszło do ataku na WTC i innych zamachów, a niecałe dwa miesiące później policja zabiła Coopera. Jego zwolennicy, a nawet jego przeciwnicy, byli tym wstrząśnięci. Skąd on o tym wszystkim wiedział? I czy w innych kwestiach też miał rację? – pytano.

Kosmita w niewoli i pakt z Krlllem

Swoimi rewelacjami Cooper zrobił furorę w świecie miłośników teorii spiskowych, choć trzeba powiedzieć, że jego twierdzenia były dość oryginalne. Największa jego zdaniem rządowa tajemnica dotyczyła kontaktu z kosmitami. Preludium do niego stanowiły wydarzenia z lat 1947-52, kiedy amerykańskie wojsko rozpoczęło polowanie na coraz częściej pojawiające się w przestrzeni powietrznej „latające talerze”. Cooper pisze, że w sumie zebrano szczątki 16 obcych maszyn, a w przypadku Roswell pojmano nawet żywego kosmitę nazwanego EBE (od ang. extraterrestrial biological entity, pol. pozaziemska istota biologiczna), którego poddano… przesłuchaniom (choć nie wiadomo, w jaki sposób).

EBE miał skłonności do kłamstwa i przez rok odpowiadał tylko na wybrane pytania. Na te, które były dla niego niewygodne, nie reagował, choć w drugim roku niewoli zaczął się otwierać. Informacje, jakie od niego uzyskano były zaskakujące i stały się podstawą tzw. Żółtej Księgi. Wykonano też zdjęcia EBE, które widziałem (…) W 1951 r. istota jednak zachorowała, a lekarze nie byli w stanie ustalić, co jej dolega. Jej biologia opierała się na chlorofilu i przetwarzała ona substancje odżywcze podobnie jak rośliny. (…) O zbadanie EBE poproszono zespół specjalistów – lekarzy, botaników, entomologów. Botanik dr Guillermo Mendoza leczył istotę do 2 czerwca 1951 r., kiedy zmarła” – pisał Cooper w „Behold a Pale Horse”.

Ale nie był to koniec. W 1954 r. prezydent Eisenhower miał spotkać się z pozaziemską delegacją w bazie lotniczej Muroc, podpisując pakt z obcymi, których reprezentował niejaki Krlll – pierwszy kosmiczny ambasador na Ziemi. Kosmici zażądali wtedy od ludzi likwidacji arsenału jądrowego, a Eisenhower tak silnie miał przeżyć spotkanie, że na drugi dzień miał zawał.

Ogłupianie narodu

Cooper twierdził, że „inżynierowie NWO” stosują wiele taktyk, by opętać społeczeństwo. Jedną z nich ma być rozbudzanie fundamentalizmów oraz „ogłupianie przez edukację”:

Jakość edukacji serwowana niższym klasom społecznym musi być najgorszego sortu. Chodzi o to, by stworzyć ‘fosę niewiedzy’, izolując niższe klasy od wyższych tak, by te pierwsze nie zdawały sobie sprawy z istnienia grup, które je kontrolują. Wskutek tego nawet najbystrzejsze osobniki z niższych klas mają niewielką szansę na wybicie się ponad przypisane im odgórnie miejsce w życiu. Ta forma niewolnictwa jest kluczowa dla zachowania porządku społecznego, pokoju i spokoju wyższych klas” – pisał.

Cooper znany był też z kontrowersyjnych poglądów na temat wirusa HIV. Twierdził, że został on wyprodukowany przez rządowe laboratoria i umyślnie „introdukowany”, a jego pierwszym celem mieli być Amerykanie pochodzenia afrykańskiego i latynoskiego oraz geje. Pisał także, że lek na AIDS został opracowany na długo przed pojawieniem się „pacjenta zero”.

Co więcej, Cooper ostro atakował innych pisarzy zajmujących się podobną tematyką – głównie Davida Icke’a, oskarżając go o rozsiewanie fałszywych informacji. Ale i Cooper nie uniknął potknięć. Powielał często zasłyszane bzdury, a wiele jego „zapowiedzi” nie sprawdziło się. Czytając książkę „Behold a Pale Horse” (w tłumaczeniu na polski „Zobaczyłem oto koń płowy…”, co jest cytatem z Apokalipsy) ma się wrażenie, że to nieskładna bajka lub elaborat człowieka, który jest w stanie uwierzyć we wszystko.

Zwolennicy Coopera podkreślają jednak, że jako człowiek niewygodny dla rządu był on celem wielu prowokacji mających wprowadzić go w błąd. Zaszczuty, chciał walczyć z władzą w nierównej grze. Co najciekawsze, oficjalną przyczyną jego zatrzymania, podczas którego został zabity było notoryczne uchylanie się od płacenia podatków.”

Autor: Krzysztof M. El
Cytaty pochodzą z:
„Behold a Pale Horse” (1991)

Reklamy

19 odpowiedzi »

  • Jarek Kefir, ci psychopaci zostali zmanipulowani przez Obcych, którzy naobiecywali im pieniądze i władzę i może jeszcze nieśmiertelność, to idą w zaparte. W tej chwili panikują i popełniają błędy, bo im sie spieszy. Chcą zdążyć przed Wydarzeniem, aby jak najwięcej niewolników zatrzymać na swoim poziomie, w swojej przestrzeni.Z kolei negatywni Obcy, życie maja za nic. Gdyby udał się ich plan, to wyssali by życie z nas i planety, jak pająk z muchy, i polecieliby dalej w kosmos szukać nowych źródeł energii.

   Polubienie

    • Jarek Kefir, może trochę się rozpędziłam. Czułam, że możesz tego nie wiedzieć, ale zaryzykowałam… Chodzi mianowicie o Podniesienie Matki Ziemi Gai i to wiąże się z rozdzieleniem Światów. Ci, którzy chcą żyć w materii, też będą rozdzieleni w zależności od stopnia rozwoju ich świadomości, a ci, którzy wybrali Światło odchodzą na Nową Ziemię Gwiazdę Gaję. Gwiazdę, ponieważ będzie widoczna w ten sposób w Kosmosie. Czy wyczerpałam temat?

     Polubienie

   • GMO odpowiedz mi tylko na jedno pytanie,jeżeli jesteś tym ,kim ja podejrzewam,czy rewelacje jakie ujawnił Dr Neruda z ACIO/NSA/ właśnie o wydarzeniu,czyli zdarcie osłony Ziemi,którą jesteśmy otoczeni od tysięcy lat za sprawką Jahwe,odzyskaniu pełnej naszej świadomości zablokowanej też przez Jahwe,i poznaniu,że nasza dusza jest materialna.Potem będę miała parę pytań,Serdecznie pozdrawiam Anna.

    Polubienie

  • Właśnie.Możliwe,że „oni” wiedzą,że takich planet jak nasza jest nieskończenie wiele w przestrzeni kosmicznej.I są świadomi tego,że nie ma takiego czegoś jak śmierć(że jest reinkarnacja bez świadomości).Ze zwykłej naturalnej ziemi zbyt dużo emocji i pożytku niema,więc tworzą cywilizacje niewolników systemu i religii,które zarabiają na ich zachcianki.No,bo przecież statek kosmiczny sam się nie zbuduję : ) Raczej nie mają zamiaru unicestwić życia ludzkiego w 100%, a jedynie wycisnąć max z dużych miast.A ludzie żyjący w górach,dżungli,daleko od cywilizacji prawie w ogóle nie odczują upadków wielkich kurników.Może coś w tym jest : )

   Polubienie

 1. To polecam zagrać w całą trylogię.W skrócie żniwiarze (główni antagoniści w trylogii ) to właśnie psychopaci którzy hodują nas i pozwalają nam się rozwijać (w określony przez nich sposób).

  Polubienie

  • Także polecam , jeśli się nie mylę to mój pierwszy wpis na blogu było Mass Effect. Doskonała space opera o iście hollywoodzkim zakończeniu. Polecam zagrać od początku i potem importować savy do kolejnych części bo wybory moralne w 1 części rzutują na 2 i 3 część. itd. Sztuczna rasa/inteligencja stworzona przez prehistoryczną rasę obróciła się przeciw swoim panom i za pomocą kontroli umysłu indoktrynacji opanowują biologiczne rasy w szczególności rasy rozwinięte duchowo i technologicznej. Prymitywnych nie ruszają czekają aż ta rasa sama się rozwinie. Czekają w uśpieniu po za granicami galaktyki w otchłani po to aby co 12500 tyś lat jak się nie mylę ruszyć i zniszczyć wszystkie rozwinięte cywilizacje. Kto wie ile takich cywilizacji było na ziemi czy w układzie słonecznym. Był tam także główny przekaźnik masy i była to ironio tzw, cytadela czyli główna siedziba federaci rady galaktycznej składająca się z kilku ras były tam także siedziby ambasad oraz baki sklepy itd. A może nasz księżyc jest takim przekaźnikiem masy który dla niepoznaki jest uważany za satelitę ziemski a tak naprawdę jest to elektroniczna kostka dusz lub nadajnik naprowadzający dla archontów/gadów na ziemię .

   Polecam jeszcze raz , doskonały klimat i muzyka.

   Polubienie

 2. Prawdą jest, że zdrowy rasizm jest wspaniałą doktryną o duchowych podstawach. Jednak Europie i ogólnie Białym ludziom zohydzono ich mentalność. Czarny mówi: „black power” i jest dumny ze swojego pochodzenia, a Biały? Rzadko który.

  Polubienie

SKOMENTUJ ARTYKUŁ:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s